PDA

Pogledaj cijelu verziju : Devil may cry 4



Snake
22-12-2007, 20:36
Nadam se da ova tema već ne postoji... svejedno...
Devil may cry 4, prvenstveno za pc... Što očekujete? Zna li tko točan datum izlaska pc verzije ili kakve detalje o razlikama između konzolaških i pc verzije?
svi traileri koje sam odgledao (a odgledao sam ih sve) izgledaju fenomenalno i zaista se nadam da će dmc4 po prvi put stvarno zasjati na pc-u... jedva čekam

HalF-DeaD
22-12-2007, 20:45
dmc 3 za pc je njesra...

W3DR4N
22-12-2007, 20:50
DMC4 je multiplatform igra i paralelno se razvija za PS3, X360 i PC. Verzije za konzolu izlaze u veljači, dok bi PC verzija trebala izaći nešto kasnije. Ironično je da se DMC kao multiplatform naslov pripisuje konzolama, a naslovi Bioshock, CoD4 i recimo UT3 kompjuteru, a sve navedene pucačine su izašle kao multiplatform, u veoma malom razmaku, nerijetko prvo na konzolama. Bit će da je matična platforma serijala utjecala na etiketiranje.

flander
22-12-2007, 20:55
bolji je Chaos Legion, puno zabavniji, isto imaš tak combo poteze samo je razlika kaj u Chaos LEgion moš samat demone s kojima si hebeno jači

Snake
22-12-2007, 21:07
ono što u dmc serijalu visoko cijenim je priča, a priča u chaos legionu se uopće ne može uspoređivat s dmc-om. Uostalom, chaos legion je neslavno prošao i na većini sajtova pokupio loše ili osrednje ocjene.
dmc3se za pc možda i nije bio na razini svih ostalih pc igara, najviše zbog grafike i kontrola, ali to je još uvijek igra koja najbolja u svom žanru što se mene tiče. I nema nikakvu konkurenciju. Trojka je za pc izašla nekoliko godina poslije ps2 verzije, a kako je DMC4 odmah najavljen i za pc, te na nekim prezentacijama pokazivan u pc verziji, nadam se da će capcom konačno napraviti dobru verziju pc igre. Za kontrole se ovaj put ne brinem jer je igra games for windows naslov

Hidraulicar Kreso
22-12-2007, 21:07
DMC 3 mi se svidjeo, a od četvorke ne očekujem previše, grafika će kao u svim novim igrama biti super, biti će kratka igra, i izbacuju Dantea :cry: :( . Totalni promašaj po meni

Snake
22-12-2007, 21:14
ne izbacuju dantea, moći će se igrati i s njim, samo ovaj put on neće biti glavni lik. uostalom, tako je i bolje, jer se na neke likove, pogotovo legende, može gledati i kroz oči drugih, mladih i neiskusnih likova (Nero)
Slična stvar napravljena je i u Metal Gear Solid 2, gdje je Snake zamjenjen Raidenom. U igru je ubačen svježi, novi lik bitan za priču, ali je fokus i dalje ostao na legendi

bezimeni
22-12-2007, 21:20
Prvi dio je bio na plejki 2 odličan,drugi dosta lošiji,treči na pc-u srednja žalost tako da se iskreno nadam de će četvrti biti povratak na bolje...

Gravestone_bluz
22-12-2007, 21:21
neznam DMC serial mi je malo shajt

Snake
22-12-2007, 21:24
neznam DMC serial mi je malo shajt

barem obrazloži zašto

Vorban
22-12-2007, 21:26
Ne volim ovakve tipove igrica

goGAMERo
22-12-2007, 21:29
Još jedan kako akcijski tako i grafički nabrijan te neoptimiziran naslov koji će me nadam se zabaviti na kratke staze!

prcko
22-12-2007, 21:53
Igra ce bit odlicna,ali ne na pc nego na konzolama jer je tamo lakše upravljati likom,a ja mislim da je ovo 1 dmc koji ce izac na pc tak da neznam mozda se varam.

Outmind
22-12-2007, 21:54
Ak to ikad izađe za pc možda ću i isprobati, nisam neki fan konzola.

Hidraulicar Kreso
22-12-2007, 21:55
ne izbacuju dantea, moći će se igrati i s njim, samo ovaj put on neće biti glavni lik. uostalom, tako je i bolje, jer se na neke likove, pogotovo legende, može gledati i kroz oči drugih, mladih i neiskusnih likova (Nero)
Slična stvar napravljena je i u Metal Gear Solid 2, gdje je Snake zamjenjen Raidenom. U igru je ubačen svježi, novi lik bitan za priču, ali je fokus i dalje ostao na legendi

Dante je lud sa svojim forama, želim njega kroz cijelu igru, a ne na etape kroz igru, a Nero ionako ne izgleda cool kao Dante

Nightyx
22-12-2007, 22:00
Mislim da će biti samo prosječna konverzija s konzola.
Zašto? Zato.

Snake
23-12-2007, 00:29
Igra ce bit odlicna,ali ne na pc nego na konzolama jer je tamo lakše upravljati likom,a ja mislim da je ovo 1 dmc koji ce izac na pc tak da neznam mozda se varam.

nije prva. što se tiče kontrola ako imaš gamepad isto ti je. još se uvijek ne zna ništa, no da se naslutiti da će pc imati možda i ponešto bolju grafiku od konzolaških verzija.

Snake
23-12-2007, 00:31
ja se nadam da neće spadati u prosjek već da će capcom napraviti pravu stvar kao što je konami napravio sa pes serijalom. meni je puno draže igrati pes na pc-u nego na konzolama. valjda će tako biti i sa dmc4