PDA

Pogledaj cijelu verziju : Guidovi



Prince-Artas
26-03-2006, 20:17
jeste učlanjeni u koje guildove, ja sam u fightersima a ubrzo ću u dark brotherhood. BTW jel netko zan di mogu nać thieves guild

VVombat
26-03-2006, 21:07
ja sam uclanjen u fighters,thiefs,assasins i u blade...


thiefs guild ces naci tako da podmitis one prosjake ili ako si imperial kao ja bacis na njih word of the emperor i odmah ti kazu gdje...


reci cu ti odmah gdje se nalazi,ali ne znam hoce li ti se prihvatiti ako odmah tamo odes a da nisi ispitao prosjake...


otidji poslije ponoci u imperial city waterfront i pogledaj tamo oko kuca iza jedne kuce ces vidjeti,1 crnca sa gusterom i zenskom...

moras razgovarati sa tim crncem i on ce ti dati quest(moras ukrasti knjigu od nekog starca) i kad to obavis biti ces uclanjen u thiefs guild...

T.N.T.
26-03-2006, 22:08
ja u Dark Brotherhood i Fighters

BINUX
26-03-2006, 23:00
Ja sam učlanjen u :THIEFS,MAGES,FIGHTERS i u ORDER OF VICTORIUS BLOOD.U ovom zadnjem jako dobro plaćaju za svakog ubijenog vampira
moraš donjet samo kao dokaz da si ubio vampira VAMPIRE DUST.
I onda za svakog ubijenog dobiješ 250 golda.Naravno moraš bit ućlanjen da bi to mogao.

Još malo i u DARK BRODERHOOD.

Prince-Artas
27-03-2006, 19:37
jel se može bit u i u dark brotherhoodu i u thiefsima. pitam zato jer u morrowindu su oni zakleti neprijatelji. jel ima netko učlanjen u oboje

Glass
27-03-2006, 19:47
jel se može bit u i u dark brotherhoodu i u thiefsima. pitam zato jer u morrowindu su oni zakleti neprijatelji. jel ima netko učlanjen u oboje

Nisu oni zakleti neprijatelji nego Morag Tong i Thifes guild,Morag Tong i Dark Brotherhood se baš i nevole jer Brotherhood su samo plaćeni ubojice i ubijaju za bilo koga za novce dok Mornag Toug ima pravila prema kojima određuju koga smiju ubiti i imaju nekakvu "čast" ili tako nešto.

Prince-Artas
27-03-2006, 19:50
[quote="Prince-Artas":9a994lbw]jel se može bit u i u dark brotherhoodu i u thiefsima. pitam zato jer u morrowindu su oni zakleti neprijatelji. jel ima netko učlanjen u oboje

Nisu oni zakleti neprijatelji nego Morag Tong i Thifes guild,Morag Tong i Dark Brotherhood se baš i nevole jer Brotherhood su samo plaćeni ubojice i ubijaju za bilo koga za novce dok Mornag Toug ima pravila prema kojima određuju koga smiju ubiti i imaju nekakvu "čast" ili tako nešto.[/quote:9a994lbw]

da, malo sam se zajebo. nego jel netko zna je li postoji u oblivionu magije mark i recall

Glass
27-03-2006, 20:15
[quote="Broken Mirror":3ed0cd3l][quote="Prince-Artas":3ed0cd3l]jel se može bit u i u dark brotherhoodu i u thiefsima. pitam zato jer u morrowindu su oni zakleti neprijatelji. jel ima netko učlanjen u oboje

Nisu oni zakleti neprijatelji nego Morag Tong i Thifes guild,Morag Tong i Dark Brotherhood se baš i nevole jer Brotherhood su samo plaćeni ubojice i ubijaju za bilo koga za novce dok Mornag Toug ima pravila prema kojima određuju koga smiju ubiti i imaju nekakvu "čast" ili tako nešto.[/quote:3ed0cd3l]

da, malo sam se zajebo. nego jel netko zna je li postoji u oblivionu magije mark i recall[/quote:3ed0cd3l]

Ne njih su makli jer su uveli onaj debilni sustav putovanja preko mape.

BINUX
27-03-2006, 20:31
[quote="Prince-Artas":22llye0d][quote="Broken Mirror":22llye0d][quote="Prince-Artas":22llye0d]jel se može bit u i u dark brotherhoodu i u thiefsima. pitam zato jer u morrowindu su oni zakleti neprijatelji. jel ima netko učlanjen u oboje

Nisu oni zakleti neprijatelji nego Morag Tong i Thifes guild,Morag Tong i Dark Brotherhood se baš i nevole jer Brotherhood su samo plaćeni ubojice i ubijaju za bilo koga za novce dok Mornag Toug ima pravila prema kojima određuju koga smiju ubiti i imaju nekakvu "čast" ili tako nešto.[/quote:22llye0d]

da, malo sam se zajebo. nego jel netko zna je li postoji u oblivionu magije mark i recall[/quote:22llye0d]

Ne njih su makli jer su uveli onaj debilni sustav putovanja preko mape.[/quote:22llye0d]

Šta fali putovanju preko mape.
Pet puta je bolje napravljeno nego u prethodniku.
Ko oće pješaćit može pješaćit ko oće jahat može jahat
ko oće odmah se stvorit na nekoj lokaciji koju je već posjetio samo klikne dva puta na grad ili bilo šta drugo i stvori se tamo.
A ne ona lutanja po mapi pješećiš 4 sata da bi došao na quest.

Prince-Artas
27-03-2006, 20:34
putovanje je ok. nego šta kažete na one indikatore koji vam govore di triba ići

Glass
27-03-2006, 20:36
Ali u tome je čar, ja se sjećam koliko sam se puta usrao u Morrowindu kada bih se našao negdje u divljinu(bio sam low lvl.) a noć i samo čuješ zvukove razne oko sebe, e pa ja mislim da se taj osjećaj povećao jedno deset puta kada se nađeš u Obilvionu(igra) u šumi a pala noć.

Prince-Artas
27-03-2006, 20:38
Ali u tome je čar, ja se sjećam koliko sam se puta usrao u Morrowindu kada bih se našao negdje u divljinu(bio sam low lvl.) a noć i samo čuješ zvukove razne oko sebe, e pa ja mislim da se taj osjećaj povećao jedno deset puta kada se nađeš u Obilvionu(igra) u šumi a pala noć.

meni osobno morrowind je bolji. bolji su mi izbornici, questovi a i čini mi se da je morrowind znatno masovniji od obliviona

Glass
27-03-2006, 20:39
[quote="Broken Mirror":r416yfuo]Ali u tome je čar, ja se sjećam koliko sam se puta usrao u Morrowindu kada bih se našao negdje u divljinu(bio sam low lvl.) a noć i samo čuješ zvukove razne oko sebe, e pa ja mislim da se taj osjećaj povećao jedno deset puta kada se nađeš u Obilvionu(igra) u šumi a pala noć.

meni osobno morrowind je bolji. bolji su mi izbornici, questovi a i čini mi se da je morrowind znatno masovniji od obliviona[/quote:r416yfuo]

Konzolitis?

Prince-Artas
27-03-2006, 20:43
[quote="Prince-Artas":zxly15tl][quote="Broken Mirror":zxly15tl]Ali u tome je čar, ja se sjećam koliko sam se puta usrao u Morrowindu kada bih se našao negdje u divljinu(bio sam low lvl.) a noć i samo čuješ zvukove razne oko sebe, e pa ja mislim da se taj osjećaj povećao jedno deset puta kada se nađeš u Obilvionu(igra) u šumi a pala noć.

meni osobno morrowind je bolji. bolji su mi izbornici, questovi a i čini mi se da je morrowind znatno masovniji od obliviona[/quote:zxly15tl]

Konzolitis?[/quote:zxly15tl]

glup mi je ono mješaje jurnoala s inventorijem

T.N.T.
27-03-2006, 21:13
meni se ova mapa u oblivionu čini puno manja nego u Morrowindu...

27-03-2006, 21:27
mapa i je manja :)



Želimo da mapa bude manja da se igrači negube u svjetu



malo mi inventory suxa,trebalo mi je 30 min da nađem mapu i statse :D

T.N.T.
28-03-2006, 09:40
ja ne kužim kako baciti neki item iz invertoryja

28-03-2006, 09:50
shift+click...


vidim da ću morat napravit faq

Rocchiro
28-03-2006, 14:47
long live thiefes guild! :pray:

str33t6l0w
28-03-2006, 17:08
dark brotherhood, blades, assassins, fighters.... moram se jos negdje uclanit :D

Prince-Artas
28-03-2006, 18:56
meni se ova mapa u oblivionu čini puno manja nego u Morrowindu...

pa jest manja, nažalost :cry:

Rocchiro
28-03-2006, 21:53
[quote="T.N.T.":3julk4v1]meni se ova mapa u oblivionu čini puno manja nego u Morrowindu...

pa jest manja, nažalost :cry:[/quote:3julk4v1]

manja manja...i toj "manjini" pridonosi jos i fast travel jer u morrowind si trebal ici pjesice ili striderom

T.N.T.
28-03-2006, 22:07
dark brotherhood, blades, assassins, fighters.... moram se jos negdje uclanit :D

gdje naći assasins?

BTW: učlani se u Mages guild

=PcP=F@N
01-04-2006, 13:00
Ja sam učlanjen u :THIEFS,MAGES,FIGHTERS i u ORDER OF VICTORIUS BLOOD.U ovom zadnjem jako dobro plaćaju za svakog ubijenog vampira
moraš donjet samo kao dokaz da si ubio vampira VAMPIRE DUST.
I onda za svakog ubijenog dobiješ 250 golda.Naravno moraš bit ućlanjen da bi to mogao.

Još malo i u DARK BRODERHOOD.

kako se rjesi pnaj prvi q za order of vic. blood kad moras provlit onom u kucu i pretrazit je..ja sam je svu pretrazio ali nista nema kao ni tog vampira sa J se nekako zove ...

T.N.T.
01-04-2006, 17:14
Ja sam učlanjen u :THIEFS,MAGES,FIGHTERS i u ORDER OF VICTORIUS BLOOD.U ovom zadnjem jako dobro plaćaju za svakog ubijenog vampira
moraš donjet samo kao dokaz da si ubio vampira VAMPIRE DUST.
I onda za svakog ubijenog dobiješ 250 golda.Naravno moraš bit ućlanjen da bi to mogao.

Još malo i u DARK BRODERHOOD.

kako se rjesi pnaj prvi q za order of vic. blood kad moras provlit onom u kucu i pretrazit je..ja sam je svu pretrazio ali nista nema kao ni tog vampira sa J se nekako zove ...ja imam isti problem, help...

Prince-Artas
01-04-2006, 18:21
dark brotherhood, blades, assassins, fighters.... moram se jos negdje uclanit :D

gdje naći assasins?

BTW: učlani se u Mages guild

moraš bit grand champion u areni

Prince-Artas
01-04-2006, 18:24
Ja sam učlanjen u :THIEFS,MAGES,FIGHTERS i u ORDER OF VICTORIUS BLOOD.U ovom zadnjem jako dobro plaćaju za svakog ubijenog vampira
moraš donjet samo kao dokaz da si ubio vampira VAMPIRE DUST.
I onda za svakog ubijenog dobiješ 250 golda.Naravno moraš bit ućlanjen da bi to mogao.

Još malo i u DARK BRODERHOOD.

di se učlanjiva u taj order of vic. blood

Letva
01-04-2006, 18:43
da i mene zanima gdje se učlanjiva u taj guild?

BINUX
01-04-2006, 19:16
Ja sam učlanjen u :THIEFS,MAGES,FIGHTERS i u ORDER OF VICTORIUS BLOOD.U ovom zadnjem jako dobro plaćaju za svakog ubijenog vampira
moraš donjet samo kao dokaz da si ubio vampira VAMPIRE DUST.
I onda za svakog ubijenog dobiješ 250 golda.Naravno moraš bit ućlanjen da bi to mogao.

Još malo i u DARK BRODERHOOD.

kako se rjesi pnaj prvi q za order of vic. blood kad moras provlit onom u kucu i pretrazit je..ja sam je svu pretrazio ali nista nema kao ni tog vampira sa J se nekako zove ...

Je malo je zajebano treba bit strpljiv.
Ovako kad dođeš u njegovu kuću imaš jedan stol na prvom katu
na tom stolu ti je knjiga a na knjigi nešto slićno pismu samo klikni
na to pismo i quest je gotov.
Ovo je na bazi sjećanja ako nije dobro vratit ću se sejvom i pogledat toćno i postat screenshott sa stolom i pismom.
I ovaj iz victorius blodda će vam reć da je taj tip po ćijoj kući tražite
vampir al nije nemojte ga ubit u onoj vikendici nego poprićajte s njim
i skužit će te da je ovaj drugi u stvari vampir koj vam je dao quest ovaj glavni iz victorius blooda.
I onda kad ubijete nekog vampira uzmite iz njegovog inventorija VAMPIRE DUST i vratite se u imperial city u kuću di se nalazi Oder of Victorus blood i dobit će te za svakog ubijenog vampira 250 golda
vi njemu vampire dustt kao dokaz on vama pare.

Letva
01-04-2006, 19:46
ali kako se učlanit u taj guild???

BINUX
01-04-2006, 19:52
ali kako se učlanit u taj guild???

Kako se ućlanit.
Obavi sve questove koje ti daju i ućlanjen si.

Letva
01-04-2006, 20:11
gdje se nalazi ta kuca...jel u imperial city-u

BINUX
01-04-2006, 21:01
gdje se nalazi ta kuca...jel u imperial city-u

Imperial City-Temple District

Ime kuče-SERIDUR HOME

Prince-Artas
07-04-2006, 21:28
Ja sam učlanjen u :THIEFS,MAGES,FIGHTERS i u ORDER OF VICTORIUS BLOOD.U ovom zadnjem jako dobro plaćaju za svakog ubijenog vampira
moraš donjet samo kao dokaz da si ubio vampira VAMPIRE DUST.
I onda za svakog ubijenog dobiješ 250 golda.Naravno moraš bit ućlanjen da bi to mogao.

Još malo i u DARK BRODERHOOD.

kako se rjesi pnaj prvi q za order of vic. blood kad moras provlit onom u kucu i pretrazit je..ja sam je svu pretrazio ali nista nema kao ni tog vampira sa J se nekako zove ...

u kući na stolu ima pismo. pročitaj ga i znat ćeš di triba ić. btw on je good guy a onaj ko te posla da ga ubiješ je vampir

Glass
07-04-2006, 21:45
Dva pitanja:
1.Koliko ima sveukupno guildova u Oblivionu
2.Kako ući u Dark Brotherhood?
Neki tip mi kaže glasinu da kada ubiješ nekoga oni ti dođu u san i pozovu te u guild jel to istina?

Prince-Artas
07-04-2006, 23:37
Dva pitanja:
1.Koliko ima sveukupno guildova u Oblivionu
2.Kako ući u Dark Brotherhood?
Neki tip mi kaže glasinu da kada ubiješ nekoga oni ti dođu u san i pozovu te u guild jel to istina?

ubiješ nevina čovjeka i doći će te regrutirati

08-04-2006, 07:18
a guildova ti ima 4+order of victorius blood:
Mages guild
Fighters guild
Dark Brotherhood/Black Hand
Theves guild

Prince-Artas
08-04-2006, 14:13
a guildova ti ima 4+order of victorius blood:
Mages guild
Fighters guild
Dark Brotherhood/Black Hand
Theves guild

ja sam još u bladesima i nekim knightovima

08-04-2006, 14:32
gle,u oblivion priručniku piše 4 guilda...

blades nesmatram giuldom jel nemaš izbora oćeš se učlanit,to je dio main questa...


a za knightove nsiam čuo

T.N.T.
08-04-2006, 15:50
ima još onaj neki kult, sa crvenim haljinama, koji su htjeli ubiti emperora...

08-04-2006, 16:53
da,ali se nemožeš učlanit neg ih trebaš poklat :)

Rocchiro
08-04-2006, 16:57
ima još onaj neki kult, sa crvenim haljinama, koji su htjeli ubiti emperora...

mythic dawn 8)

Prince-Artas
08-04-2006, 18:40
gle,u oblivion priručniku piše 4 guilda...

blades nesmatram giuldom jel nemaš izbora oćeš se učlanit,to je dio main questa...


a za knightove nsiam čuo

ma to me učlanio neki tip šta sam ga spasio iz obliviona

08-04-2006, 19:17
gle,u oblivion priručniku piše 4 guilda...

blades nesmatram giuldom jel nemaš izbora oćeš se učlanit,to je dio main questa...


a za knightove nsiam čuo

ma to me učlanio neki tip šta sam ga spasio iz obliviona
upravo rješavam taj quest :)

T.N.T.
08-04-2006, 19:42
možeš se učlaniti u mythic dawn ili ih poklati...

Rocchiro
08-04-2006, 20:49
gle,u oblivion priručniku piše 4 guilda...

blades nesmatram giuldom jel nemaš izbora oćeš se učlanit,to je dio main questa...


a za knightove nsiam čuo

ma to me učlanio neki tip šta sam ga spasio iz obliviona

misliš oni knightovi s medaljonom?meni je taj tip crknuo...budala :)

Prince-Artas
08-04-2006, 21:05
gle,u oblivion priručniku piše 4 guilda...

blades nesmatram giuldom jel nemaš izbora oćeš se učlanit,to je dio main questa...


a za knightove nsiam čuo

ma to me učlanio neki tip šta sam ga spasio iz obliviona

misliš oni knightovi s medaljonom?meni je taj tip crknuo...budala :)

da, na te mislim. ma debili pravi nemaju oni veze s vitezima

T.N.T.
08-04-2006, 21:07
ja sam ga spasio i ubio... :D


ima li koji drugi način da uđem u guild?

Prince-Artas
08-04-2006, 21:08
ja sam ga spasio i ubio... :D


ima li koji drugi način da uđem u guild?

ma jebeš guild. mislim da oni nedaju nikakve questove. neznam jer nisam vidio tipa otkako sam ga spasio

Ps1ho
09-04-2006, 13:09
Gdje je lokacija u kojoj se učlanjuješ u Order of Victorius Blood?

Glass
09-04-2006, 13:53
Gdje je lokacija u kojoj se učlanjuješ u Order of Victorius Blood?

Najprije ti mora u glavnom gradu prići neka žena i ona će ti reći da te tip koji je glavni u tom "guildu" traži.

Babitz
09-04-2006, 14:01
samo Blade zasad

Ps1ho
09-04-2006, 18:19
[quote="Lunatic_777":1ba6l19h]Gdje je lokacija u kojoj se učlanjuješ u Order of Victorius Blood?

Najprije ti mora u glavnom gradu prići neka žena i ona će ti reći da te tip koji je glavni u tom "guildu" traži.[/quote:1ba6l19h]

Hvala, prišla mi je ženska i ubio sam onog vampira.

Ps1ho
09-04-2006, 18:21
E a, kak se učlanit u bladese, jel to dio main questa, još ga nisam krenio obavljat ,sad sam glavni u Areni, Fighters Guild-u i Dark Botherhood-u

Prince-Artas
09-04-2006, 18:46
glavni sam s
order of dragon, dark brotherhood, thiefsima, dark btotherhood, arena, mages
još sam učlanjen u
knights of the white stallion i knights of Thorn

praktički sam prešo igru. danas sam se vratio prelasku kotora koji mi je iza morrowinda naj rpg (daleko bolji i zanimljiviji od obliviona)

Babitz
09-04-2006, 19:04
e da, i ja sam u knights of thorn

Prince-Artas
09-04-2006, 19:08
e da, i ja sam u knights of thorn

jel ima ikakvih questova za taj guild osim onog kada moraš s onom ork ženskom poubijat neke lopove

Babitz
09-04-2006, 19:11
nemam pojma, ja sam samo ušao u njihov dvorac ili što već i tip mi je reko da mu je drago što upoznaje novog člana, zatim mi je reko da odem :boohoo:

Glass
09-04-2006, 19:16
e da, i ja sam u knights of thorn

jel ima ikakvih questova za taj guild osim onog kada moraš s onom ork ženskom poubijat neke lopove

Ne to ti je "Knights of the white stallion"(njima se dobro pridružit na početku igre jer dobiješ besplatno kuću).

Prince-Artas
09-04-2006, 19:18
[quote=KingMortal]e da, i ja sam u knights of thorn

jel ima ikakvih questova za taj guild osim onog kada moraš s onom ork ženskom poubijat neke lopove

Ne to ti je "Knights of the white stallion"(njima se dobro pridružit na početku igre jer dobiješ besplatno kuću).[/quote:1u3mvw75]

:? :? knights of the white stallion su oni tipovi šta ih spasiš iz oblviona (vođa im je sin onog gradonačelnika). kakva besplatna kuća :?

Glass
09-04-2006, 19:21
[quote="Prince-Artas":63rzhmag][quote=KingMortal]e da, i ja sam u knights of thorn

jel ima ikakvih questova za taj guild osim onog kada moraš s onom ork ženskom poubijat neke lopove

Ne to ti je "Knights of the white stallion"(njima se dobro pridružit na početku igre jer dobiješ besplatno kuću).[/quote:63rzhmag]

:? :? knights of the white stallion su oni tipovi šta ih spasiš iz oblviona (vođa im je sin onog gradonačelnika). kakva besplatna kuća :?[/quote:63rzhmag]

Ja sam im se pridružio tako što sam obavio par misija za nekakvog counta(te misije s tom ork ženskom) i za svaki black bow mi daje 100 golda.

Prince-Artas
09-04-2006, 19:22
[quote="Broken Mirror":zyju852j][quote="Prince-Artas":zyju852j][quote=KingMortal]e da, i ja sam u knights of thorn

jel ima ikakvih questova za taj guild osim onog kada moraš s onom ork ženskom poubijat neke lopove

Ne to ti je "Knights of the white stallion"(njima se dobro pridružit na početku igre jer dobiješ besplatno kuću).[/quote:zyju852j]

:? :? knights of the white stallion su oni tipovi šta ih spasiš iz oblviona (vođa im je sin onog gradonačelnika). kakva besplatna kuća :?[/quote:zyju852j]

Ja sam im se pridružio tako što sam obavio par misija za nekakvog counta(te misije s tom ork ženskom) i za svaki black bow mi daje 100 golda.[/quote:zyju852j]

ja nekužim koji je to kurac black bow. kako uzet quest od counta. dao mi je samo jedan i više ne daje

Glass
09-04-2006, 19:28
ja nekužim koji je to ***** black bow. kako uzet quest od counta. dao mi je samo jedan i više ne daje

Black bow ti je oružje koje većinom imaje nekakvi banditi na tome području.
Što će tiće questa nakon što sa orkicom osvetiš njezinog prijatelja vrati se da counta i reci mu to i on će ti reći da trebaš ubiti nekakvog lika koji se krije malo izvan grada, nakon toga popričaj sa orkicom i sljedi upute...

Prince-Artas
09-04-2006, 19:31
[quote="Prince-Artas":3f0rqccp]ja nekužim koji je to ***** black bow. kako uzet quest od counta. dao mi je samo jedan i više ne daje

Black bow ti je oružje koje većinom imaje nekakvi banditi na tome području.
Što će tiće questa nakon što sa orkicom osvetiš njezinog prijatelja vrati se da counta i reci mu to i on će ti reći da trebaš ubiti nekakvog lika koji se krije malo izvan grada, nakon toga popričaj sa orkicom i sljedi upute...[/quote:3f0rqccp]

tnx, reci mi ima li unaprijeđenja u tom guildu

Glass
09-04-2006, 19:33
[quote="Broken Mirror":2akv2gy5][quote="Prince-Artas":2akv2gy5]ja nekužim koji je to ***** black bow. kako uzet quest od counta. dao mi je samo jedan i više ne daje

Black bow ti je oružje koje većinom imaje nekakvi banditi na tome području.
Što će tiće questa nakon što sa orkicom osvetiš njezinog prijatelja vrati se da counta i reci mu to i on će ti reći da trebaš ubiti nekakvog lika koji se krije malo izvan grada, nakon toga popričaj sa orkicom i sljedi upute...[/quote:2akv2gy5]

tnx, reci mi ima li unaprijeđenja u tom guildu[/quote:2akv2gy5]

Čini mi se da ima ali nisam siguran.

Rocchiro
09-04-2006, 20:43
ja sam do sad presel main quest i thiefs guild questove

moram sad u neki "dobar" guild jer mi je infamy opasno visok :wink:

Prince-Artas
09-04-2006, 21:13
ja sam do sad presel main quest i thiefs guild questove

moram sad u neki "dobar" guild jer mi je infamy opasno visok :wink:

meni je fame na 100 a infame na 60

gad
09-04-2006, 21:28
mage guilt - pitanje

Trebam dobiti preporuku od par onih ljudi iz svih gradova. Prva 2 sam mislim dobio. sad trebam tražiti preporuku od nekog lika, ime mu počinje s L, mislim Lucian... On je u podrumu i ne mogu uću kod njega jer nemam ključ od vrata... Traži me neki ključ, onaj mage guilt key imam... Gdje se nalazi?

gad
10-04-2006, 15:54
uvo iznad sam rijesio...

Imam dalje pitanje, sto je to recomondations za mage guilt... Sad sam morao za lika Teekeeus naći neku knjigu i tu knjigu dati njemu, a ne onoj ženi... Ja mu dam, a on meni nije dao recomondation ua mage guilt... Šta da radim, da ga zakoljem? :twisted:

gad
10-04-2006, 18:12
ajd odgovorite miiiiii :twisted:

Letva
10-04-2006, 18:43
jel to ono magic stufs il nes...trebas mu samo bacit magiju i on će ti dat il opcija bribe

T.N.T.
10-04-2006, 19:45
vrati knjigu od one žene, tj. ukradi je od nje...
i vrati tipu iz magesa

gad
10-04-2006, 20:33
vrati knjigu od one žene, tj. ukradi je od nje...
i vrati tipu iz magesa

ja sam tu knjigu uzeo od nekog lika koji je zapaljen bio. I nisam odnio onoj ženi nego odmah tom liku iz mage guilta. Jel me razumijete? I nije mi dao preporuku za Arcane University, ali si je ostavio knjigu

T.N.T.
10-04-2006, 20:56
vrati knjigu od one žene, tj. ukradi je od nje...
i vrati tipu iz magesa

ja sam tu knjigu uzeo od nekog lika koji je zapaljen bio. I nisam odnio onoj ženi nego odmah tom liku iz mage guilta. Jel me razumijete? I nije mi dao preporuku za Arcane University, ali si je ostavio knjigučudno...

gad
10-04-2006, 21:12
još ga i pitam "recomondation" i on nešto kaže, u biti kao da ga pitaš za "rumors" i ništa, nikakav quest, ništa :?

gad
11-04-2006, 06:00
mislim da sam to rijesio... Otisao sam do one zene koja je isto htjela tu knjigu i rekao joj da sam dao tu knjigu tom liku, ona popizdila i otisla. Sad sam pričao s tim kojem sam dao knjigu i nigdje vise ne pise "recomondation" pa je pjerojatno taj quest ispunjen

agaeon
11-04-2006, 18:05
Neznam da li mi je to greska u igri ili sto ali kad zavrsim onaj quest za arch-mage Travena u kojem mu velim da se Mannimarco vratio,on me posalje u Brumu kod one zenske Jeanne da provjerim dal je dobro.tamo bih se trebao susresti s onim assasinima ali od njih nema traga i sve je ok.dobro pa se ja vratim kod travena a on kao pokvaren sat ponavlja...Council needs more time...i tako u nedogled...i ne mogu nista...nemam kod njega nikakve opcije za razgovor.Cekao sam i tjedan dana,ali nista..

Babitz
14-04-2006, 11:33
jea, sad radim misije za dark brotherhood i za recomendatione za mage guild

agaeon
19-04-2006, 11:42
jea, sad radim misije za dark brotherhood i za recomendatione za mage guild
To je nista,ja sam jucer zavrsio glavni quest,isuse tako mi je trzalo da sam popiz... pojavio se mehun dagon visok 200 stopa i krdo daedre,racunaj i 20-tak vojnika na mojoj strani pa si misli kakav mi je bio frame rate.jos se uvijek pitam kako sam izvukao zivu glavu...

19-04-2006, 11:46
Meni previse trza uziet cu novu komparu :cry:

Letva
19-04-2006, 16:54
trebao bih i ja!

CoLosS
22-04-2006, 21:32
još ga i pitam "recomondation" i on nešto kaže, u biti kao da ga pitaš za "rumors" i ništa, nikakav quest, ništa :?

Nakon šta odneseš knjigu tipu iz Mages Guilda tribaš se javit onoj ženi i reć da si je da njemu i da je ona nece dobit.
Nakon sta ona popi... dat ce ti ponudu da je ukrades od tipa iz Mages Guilda ti je moras odbit (ili mozda ne) i nakon sta ti se journal updatea
javi se tipu koji ce ti dat recommendation.

TheBorg
22-04-2006, 21:39
I am the boss of the all!!!! :) Tako je, sve guildove imam u rukama. A i glavne misije sam završio.

Kenyi
22-04-2006, 22:55
I am the boss of the all!!!! :) Tako je, sve guildove imam u rukama. A i glavne misije sam završio.

Svaka cast!!!jos samo ostalih 56 usputnih questova i zavrsio si :roll:

CoLosS
24-04-2006, 21:31
I am the boss of the all!!!! :) Tako je, sve guildove imam u rukama. A i glavne misije sam završio.

Care !! :pray:

TheBorg
29-04-2006, 19:51
Većinu (90%) u gradovima sam riješio. Još moram shrineove.

Ps1ho
29-04-2006, 20:09
Je*ote ima sam 56 side questova :shock: , pa ja sam onda sve prešo, i sve guildove i shrineove i side questove i main quest :shock: ja bi još!!!

Kenyi
30-04-2006, 08:45
Je*ote ima sam 56 side questova :shock: , pa ja sam onda sve prešo, i sve guildove i shrineove i side questove i main quest :shock: ja bi još!!!

Previse su ga smanjili.U Morrowindu su forsirali pricu a u Oblivionu grafiku a pricu su nabacali i stavili nekoliko side questova.

Herr Schnitzel
30-04-2006, 15:24
A Imperial Legion? Meni je u Morrowindu vojska bila najvažnija.
A koliko vidim ne mogu se pridružit vojsci? U Morrowindu sam bio glavešina Legije pa zato... :D

Ps1ho
30-04-2006, 15:30
Najbliže Imperial Legionu si kad pređeš igru. Radi spoilera neću reći što je to, ali ako si prešo Oblivion znat ćeš na šta mislim.

Doggy
03-06-2006, 14:02
di se udje u taj blade i taj brotherhood???

ja sam i lopov i mag i fighter, vampire hunter i cak neki knight of white stalion il tak nest... e, da i gladiator u areni... ne stignem ja to sve pratiti

Ps1ho
03-06-2006, 15:02
da uđeš u Bladese obavljaj main quest, da uđeš u dark brotherhood ubi nevinog čovjeka i odspavaj...

Doggy
04-06-2006, 17:45
[quote=BINUX]Ja sam učlanjen u :THIEFS,MAGES,FIGHTERS i u ORDER OF VICTORIUS BLOOD.U ovom zadnjem jako dobro plaćaju za svakog ubijenog vampira
moraš donjet samo kao dokaz da si ubio vampira VAMPIRE DUST.
I onda za svakog ubijenog dobiješ 250 golda.Naravno moraš bit ućlanjen da bi to mogao.

Još malo i u DARK BRODERHOOD.

kako se rjesi pnaj prvi q za order of vic. blood kad moras provlit onom u kucu i pretrazit je..ja sam je svu pretrazio ali nista nema kao ni tog vampira sa J se nekako zove ...ja imam isti problem, help...[/quote:ewvfmeso]

kad udjes nutra na stolu desno ti je knjiga, a na knjigi neko pisamce

Doggy
04-06-2006, 17:56
još ga i pitam "recomondation" i on nešto kaže, u biti kao da ga pitaš za "rumors" i ništa, nikakav quest, ništa :?

Nakon šta odneseš knjigu tipu iz Mages Guilda tribaš se javit onoj ženi i reć da si je da njemu i da je ona nece dobit.
Nakon sta ona popi... dat ce ti ponudu da je ukrades od tipa iz Mages Guilda ti je moras odbit (ili mozda ne) i nakon sta ti se journal updatea
javi se tipu koji ce ti dat recommendation.

ja se ne sjecam dal sam dobil preporuku, al sam knjigu prvo dal zenski, i kad ju je prevela dala mi je note na kojem pise kaj trebas napraviti (dobis jaku shock magiju) i kad sam to napravil, ukral sam joj knjigu i dal onom u mages guild-u...

Demon Hunter
05-06-2006, 21:17
Ja sam dosad učlanjen u ove Guildove.
Fighters Guild
Darkbrotherhood
Mages Guild
Blades
A imam i ove titule.
Grand Champion.
I sad sam dobio.Knight of the Thorne.
Zanima me jel se može dobit još koja titula.Kao i Knight of the Thorne.Koji sam dobio kad sam spasio sina od onog Counta? :D

Prince-Artas
05-06-2006, 21:22
Ja sam dosad učlanjen u ove Guildove.
Fighters Guild
Darkbrotherhood
Mages Guild
Blades
A imam i ove titule.
Grand Champion.
I sad sam dobio.Knight of the Thorne.
Zanima me jel se može dobit još koja titula.Kao i Knight of the Thorne.Koji sam dobio kad sam spasio sina od onog Counta? :D

može Knights of White Stallion. dobije se od counta u jednom od ona 2 najjužnija grada (bravil, leyawiin)

Rocchiro
05-06-2006, 21:50
[quote="Demon Hunter":27bioscc]Ja sam dosad učlanjen u ove Guildove.
Fighters Guild
Darkbrotherhood
Mages Guild
Blades
A imam i ove titule.
Grand Champion.
I sad sam dobio.Knight of the Thorne.
Zanima me jel se može dobit još koja titula.Kao i Knight of the Thorne.Koji sam dobio kad sam spasio sina od onog Counta? :D

može Knights of White Stallion. dobije se od counta u jednom od ona 2 najjužnija grada (bravil, leyawiin)[/quote:27bioscc]

+http://www.uesp.net/wiki/Oblivion:The_Order_of_the_Virtuous_Blood

Prince-Artas
05-06-2006, 22:00
eh da i taj :)

Demon Hunter
06-06-2006, 18:50
Evo dansa sam dobio i Knight of Etrran.Neznam u kojem je gradu.Kad sam pomogo onoj ženskoj Orcu,da ubije nekog lika.
E a kako da dobijem tak Order of Virtous Blood.Jel ima neki Quest ili je to mod.

Doggy
06-06-2006, 19:11
imas quest, meni je neka zenska dosla u imperial city-u i rekla da idem tam k nekom liku u kucu i to je to...

Domy
07-06-2006, 23:23
Za uć u Order of the Virtuous Blood,treba te nać ženska u Temple Districtu koja te traži da odeš nekom u kuću pomoć lovit vampira,sama ti priđe.
A u kući koju pretražiš pročitaš u pismu da vlasnik ima kuću istočno od Imperial City-ja,tamo se zaputit i naći ćeš ga. (dobije se map marker kad se pismo pročita)


Nije Knight of Errant kak je netko napisao,već je Knight Errant,to je rank,a ne fakcija. Jedan jedini rank kojeg dobiješ kad obaviš quest za grofa Leyawiina,koji želi osnovati novi viteški red. Quest uključuje onu Mazogu,u predvorju dvorca u Leyawiinu (koja hoće biti vitez :) )


Treće u što možeš upast je kad (ako) spasis sina grofa Cheydinhala iz Obliviona,iz vrata najbližih tom gradu.


Uglavnom,to troje nisu klasični guildovi (nema napredovanja) već je jedan jedini rank i to je to. Ak si order of the virtuous blood quest riješio na "dobar" način,tj ubio pravog vampira,moći ćeš ubuduće prodavat tamo vampire dust. Druga dva reda nemaju neke posebne beneficije osim mjesta za spavat. (kuća kraj cheydinhala i kuća sjeverno cestom od leyawiina)

Doggy
08-06-2006, 10:53
e, a kad sam ja obavljal quest di je trebnalo dici atmosferu na veceri, kad sam usel u castle, dva strazara su mi napala i ubila tu orkicu, a ja sam jos prije ubil onog brugga bez njene pomoci (lakse mi je kad sam sam...) i od nje sam uzel neki white stalion lodge key, pa me zanima kaj to otkljucava...

Ps1ho
08-06-2006, 13:42
To ti otključava kuću White Stallion Lodge-a koji ti se nalazi uz cestu kad ideš iz/prema Leyawiinu ili Bravilu nisam siguran, ali uglavnom na toj relaciji...

Doggy
08-06-2006, 16:51
ok, nego u dark brotherhood, quest poslje onoe nesrece, sad moram nekoga lika u zatvoru, to je ta misija di nesmes strazara poklat???

Ps1ho
08-06-2006, 18:51
šta s tim?

Domy
08-06-2006, 21:04
Nabavi nekakav chameleon spell i ušuljaj se. sveukupno ima 3-4 stražara putem,nemoj da te vide i dobit ćeš bonus,a kad ih prođeš lako ubiješ lika u zatvoru. ako se sjećaš početka igre,to je onaj u ćeliji preko puta tvoje na samom početku.

Doggy
08-06-2006, 22:00
ok, tak sam i planiral, samo me zanimalo a je to taj quest di se nesmiju strazari poklati...

Domy
09-06-2006, 11:33
Ma smiju,al onda gubiš bonus,ak me pamćenje služi... Osim ak ti fakat nije izričito rečeno da ne ubiješ nikog. Al takvih misija nema u dark brotherhoodu,il ih bar ne bi trebalo bit pa ne brini

Doggy
10-06-2006, 13:23
kod lopova, neki quest za knigu, svi mi vele da je onaj butler iz dvorca koji daje posel u dvorcu i prodaje kucu u skingradu u 10:00 (sad dal je pm il am neznam, al ga nikad nema tam) u west wield inn-u a u podne u colovian trader, al ga nikad tam nema... cesto mi zeleni marker kaze kore na sredinu mosta, al ga tam nikad nema, a kad dojdem do tam vec mi je crveni marker na west wield-u (ne inn-u)

nakon kojeg questa dobije shadowmare-a (il kak se vec zove konjusina jedna) u dark brotherhood...

i jos jedno o dark brotherhood-u... procital sam da mozes postati vampir kod njih i da dobijes neki armor s kojim mozes hodati po danu, a je to tak???
e, i sad sam dobil quest za lijek za vampirizam (moram ga imati ako opet postanem vamp, zato jer sam vec bil i izljecil sam se), al lik na fax-u (arcane university) nema uopce tu temu za razgovor, a prije mi je sve rekel i to sam obavil... da netreba mozda opet s vjesticom pricati???

sad sam na questu path of dawn (or whatever) i trebam se naci s onima iz one sekte koja je ubila emperora, pa me zanima dal se moze uclaniti kod njih...

dal ima di za videti iz kojih gradova imas preporuke jer sam zaboravil di sam obavil quest a di ga uopce nisam dobil???

inace i u oblivionu koristim cameleon i invisibility da dodjem do sigil stone-a jer mi je naporno klat sve one dosadne monstere, pogotovo onog kamenog, ne skine mi ni 1 healta (gadja me sa shock magijom, al imam ring resist to shock 100%)...

Domy
11-06-2006, 12:55
kod lopova, neki quest za knigu, svi mi vele da je onaj butler iz dvorca koji daje posel u dvorcu i prodaje kucu u skingradu u 10:00 (sad dal je pm il am neznam, al ga nikad nema tam) u west wield inn-u a u podne u colovian trader, al ga nikad tam nema... cesto mi zeleni marker kaze kore na sredinu mosta, al ga tam nikad nema, a kad dojdem do tam vec mi je crveni marker na west wield-u (ne inn-u)

nakon kojeg questa dobije shadowmare-a (il kak se vec zove konjusina jedna) u dark brotherhood...

i jos jedno o dark brotherhood-u... procital sam da mozes postati vampir kod njih i da dobijes neki armor s kojim mozes hodati po danu, a je to tak???
e, i sad sam dobil quest za lijek za vampirizam (moram ga imati ako opet postanem vamp, zato jer sam vec bil i izljecil sam se), al lik na fax-u (arcane university) nema uopce tu temu za razgovor, a prije mi je sve rekel i to sam obavil... da netreba mozda opet s vjesticom pricati???

sad sam na questu path of dawn (or whatever) i trebam se naci s onima iz one sekte koja je ubila emperora, pa me zanima dal se moze uclaniti kod njih...

dal ima di za videti iz kojih gradova imas preporuke jer sam zaboravil di sam obavil quest a di ga uopce nisam dobil???

inace i u oblivionu koristim cameleon i invisibility da dodjem do sigil stone-a jer mi je naporno klat sve one dosadne monstere, pogotovo onog kamenog, ne skine mi ni 1 healta (gadja me sa shock magijom, al imam ring resist to shock 100%)...

Uh,kolko pitanja... :)
Ovak,što se butlera u Skingradu tiče,traži ga,kaj drugo reć kad je u pokretu? Probaj ga nać u dvorcu kasno navečer il rano ujutro možda.

Shadowmere se dobije nakon što te lucien lachance proglasi svojim silencerom tj kad svoje naredbe dobijaš direktno od njega,on ti ga i pokloni.ne sjećam se kolko točno questova treba za njega napravit prvo...

Ako si bio vampir i izliječio se,više ne možeš postati . možeš zaradit bolest,al se nećeš nakon 3 dana preobrazit pa ne brini. il jednostavno imaj potion of cure disease pri ruci jer ju ionak trebaš izliječit prije il kasnije. i nema armora koji ti dopušta da kao vampir šećeš po suncu.

U path of dawn se ne može učlaniti iako tako možeš pristupiti jednom questu,pravit se ko novi član,al na kraju ionako sve završi ubijanjem. ;)

Za preporuke pogledaj u journal,stavi da ti je aktivni quest taj i čitaj,broji kaj piše,tamo je upisana svaka preporuka koju si dobio.

Doggy
11-06-2006, 13:02
stavil sam da mi je taj quest (join the mages guild) aktivna i kaze mi iza vrata za koja treba kljuc, al taj kljuc nemam...

trazil sam butlera, al ga nigde nema, i kad mi je taj quest aktivni, kad sam u gradu, onda kaze na west wield, a kad sam u west wield onda kaze na skingrad, a kad mi je kursor zeleni, tam ga nema... vjeruj mi, da je tam vec bi ga ja nasel, pa nisam retardirani...

Domy
11-06-2006, 13:05
Možda ne znaš kak točno taj butler izgleda... Znaš da tražiš orka? :D onak,zeleni s kljovama,u smeđem odijelu...? ;D

Doggy
11-06-2006, 13:12
ne, igram 100 sati, a jos neznam koje rase postoje, a warcraft sam igral mozda cak i dok jos ti nisi bil u planu, tak da znam kak orci izgledaju...

BEZ UVREDE

Domy
11-06-2006, 13:17
Ja se nemam kaj uvrijedit,al ti izgleda jesi... Btw,kak opće znaš kad sam ja bio u planu? :p
A kaj da ti velim? On šeće po gradu,kompas obično radi i pokazuje di je prilično točno.

Doggy
11-06-2006, 13:19
nisam se ja uvredil...

kompas me je uvjek savrseno sluzil...

pretpostavljal sam jer znam da tu ima puno klinca...

Domy
11-06-2006, 13:22
I kolko si onda ti star da smatraš da ima puno klinaca?

Ak mene pitaš,irončno si zapeo na jednom od naizgled banalnijih questova. spašavaš svijet,ubijaš demone,al jednog butlera nemreš nać :)

Doggy
11-06-2006, 13:24
da, i meni je to malo glupo...

pa mislim da ima puno klinca jer vidim da svi idu u skolu i pisu s kolko su prosli i te fore, makar nemam nist protiv njih, pa i ja sam nekad bil klinac...

Domy
11-06-2006, 13:30
Pa,recimo to ovako-bio sam dovoljno star da igram Warcraft:Orcs and Humans odmah kad je igra izašla.

Y0$$1p
21-06-2006, 19:10
E molio bih vas da mi pomognete ako možete. Ja sam došo kod one azura shrine jer sam to pročito u knjizi i tam mi kažu da moram donijeti nešto. E sad ja ne znam šta je to i gdje nači. Please pomozite.

Glass
21-06-2006, 19:18
Trebaš donijeti "glow dust", to ti ostavljaju Will-o-wisp beštije kada ih ubiješ lako ti ih je prepoznati to su ti ona čudna žuta svjetleća stvorenja i imaš ih tonu oko samog shrinea.

P.S.: S njom možeš pričati samo u sumrak ili u zoru.

Stormcrow
04-07-2006, 15:51
e ljudi gdje se moze naci dark brotherhood (jel se tako zove), i kako mogu da udjem u njega???

S4MUR41
04-07-2006, 16:18
morash ubit neku osobu... kako oni to kazu hladnokrvno... i onda moras otic spavat i u snu ce ti doc jedan lik i reci ti da moras ubit jednog lika i opet ce ti doc... i dalje ces valjda znat sam...

Prince-Artas
05-07-2006, 01:13
morash ubit neku osobu... kako oni to kazu hladnokrvno... i onda moras otic spavat i u snu ce ti doc jedan lik i reci ti da moras ubit jednog lika i opet ce ti doc... i dalje ces valjda znat sam...

najbolje ubij prosijaka

King tiger
05-07-2006, 12:06
Kako uci u mages guild?Bio sam u arcane university ali me lik uputio u neke druge prostorije guilda, mra li bit specifican grad ili moze u svima?

Stormcrow
05-07-2006, 12:45
moras dobiti preporuku iz svih gradova. znaci moras otic u svaki grad uraditi po jedan quest za mages guild!!! bar je meni tako bilo

S4MUR41
05-07-2006, 13:18
da tako je... moras pricat sa svim likovima iz mages guilda iz svakog grada...

Stormcrow
05-07-2006, 13:47
e evo ja sam usao u dark brotherhood, i sad mi onaj speaker kaze moram otvoriri DARK DOORS, ali ja kad god pritisnem action button, nista se ne desava!!! ne mogu ih otvoriti, a onaj bunar gore je zakljucan! pomozite

Prince-Artas
05-07-2006, 18:36
e evo ja sam usao u dark brotherhood, i sad mi onaj speaker kaze moram otvoriri DARK DOORS, ali ja kad god pritisnem action button, nista se ne desava!!! ne mogu ih otvoriti, a onaj bunar gore je zakljucan! pomozite

on ti je triba dat neku šifru za ta vrata. možda je b:u:g

Stormcrow
05-07-2006, 18:41
jest on meni dao sifru! ali vrata nece da me pitaju za tu sifru

Prince-Artas
05-07-2006, 18:59
onda je b:u:g. stavi patch ako nisi

Stormcrow
05-07-2006, 20:36
gdje cu nac patch????? mozes mi dat URL

Prince-Artas
05-07-2006, 21:54
http://www.filefront.com/

Helios Prime
02-09-2006, 12:08
Di da nadjem vampire ne brojeci one u od dark brotherhood.
:pray: :pray: :pray: :pray: :pray: :twisted: :twisted: :fof:

g@mer4life
02-09-2006, 12:10
Di da nadjem vampire ne brojeci one u od dark brotherhood.
:pray: :pray: :pray: :pray: :pray: :twisted: :twisted: :fof:


imaš ih po spiljama

Domy
02-09-2006, 22:13
Quest koji ti da Gray Prince (onaj šampion Arene) će te poslat u tvrđavu u čijem su podrumu vampiri

Helios Prime
15-09-2006, 18:31
Di se nalazi Thief Guild

Prince-Artas
15-09-2006, 18:53
Di se nalazi Thief Guild

moraš doć u waterfront discrit (imperial city) u ponoć i nać tipa pod imenom Armand Cristophe

Helios Prime
15-09-2006, 20:52
Znam to ali ne znam di se nalaze ostali i glavno njihovo podrucje :pray: :pray: :pray: :twisted: :fof:

Prince-Artas
15-09-2006, 20:59
Znam to ali ne znam di se nalaze ostali i glavno njihovo podrucje :pray: :pray: :pray: :twisted: :fof:

pogledaj malo ovdje
http://www.uesp.net/wiki/Main_Page

g@mer4life
15-09-2006, 21:21
Znam to ali ne znam di se nalaze ostali i glavno njihovo podrucje :pray: :pray: :pray: :twisted: :fof:

kad uđeš u gildu dobit ćeš označeno na karti

Bastard
16-09-2006, 13:32
Znam to ali ne znam di se nalaze ostali i glavno njihovo podrucje :pray: :pray: :pray: :twisted: :fof:
guild hall dobiješ kad završiš sve questove za thieves guild
edited by mod: nemoj spojlat :)

Helios Prime
16-09-2006, 16:19
al kog da pitam da mi da questove

16-09-2006, 19:39
al kog da pitam da mi da questove

potkupi bilo kojeg prosjaka barem do 70 i onda pitaj za gray foxa
upute te u waterfront, tamo obaviš zadatak da uđeš u guild

za napredovanje tj dobivanje novih zadataka moraš krasti stvari i prodavati tipu u Bravilu (mislim da je bravil) i tada ti novac od prodaje ukradenih stvari raste a tako i tvoj "ugled" pa ti tada daju nove zadatke

Bastard
16-09-2006, 19:51
Znam to ali ne znam di se nalaze ostali i glavno njihovo podrucje :pray: :pray: :pray: :twisted: :fof:
guild hall dobiješ kad završiš sve questove za thieves guild
edited by mod: nemoj spojlat :)

ups!

K4ciga
06-11-2006, 22:30
ja sam član svih gildova,a najbolja ja naravno DARK BROTHERHOOD,a ni MAGES GUILD nije loša,pogotovo zato što možeš stvarati svoje vlastite čarolije...naravno,tek kad budeš glavni...a u lopovima mi je mal jadno zato što se mučim ko budala da bi na kraju dobio malu nagradu...a što se tiće fighters guilda...e tu se vrti lova hehe...e i da još neš za mages guild...jedino mi je mal jadno što moraš skupljat reccomendations za mages guild :killyou:

Doggy
07-11-2006, 12:30
ja sam član svih gildova,a najbolja ja naravno DARK BROTHERHOOD,a ni MAGES GUILD nije loša,pogotovo zato što možeš stvarati svoje vlastite čarolije...naravno,tek kad budeš glavni...a u lopovima mi je mal jadno zato što se mučim ko budala da bi na kraju dobio malu nagradu...a što se tiće fighters guilda...e tu se vrti lova hehe...e i da još neš za mages guild...jedino mi je mal jadno što moraš skupljat reccomendations za mages guild :killyou:

meni gray fox maska bas i nije mala nagrada...

K4ciga
07-11-2006, 14:29
i nije,ali treba se doći do tamo...

michael
12-11-2006, 17:19
ja sam pokrao sve i svasta i naprodavao onom liku u jednom gradu (zaboravia san ime sad), i sad neznam kako dalje... vise ne prima nista od mene i nece da mi prodaje... im stuck to become a thief... by d way: ja san zavrsia dark brotherhood, main quests, blades, mages guild i jos neke cool q.... nadam se da ce mi neko odg..... :wink:

Doggy
12-11-2006, 20:05
ubuduce citaj i slusaj kaj tineko govori... imas vise likova koji kupuju ukradenu robu, sad neznam ni imena ni grad, al kad kod jednog dodjes do odredjene svote, dobis quest, pa onda opet moras prodat ukradene stvari do odredjene svote kod sljedeceg i tak do kraja...

BOKA
13-11-2006, 14:14
[quote="Broken Mirror":sto54pxq][quote="Prince-Artas":sto54pxq]jel se može bit u i u dark brotherhoodu i u thiefsima. pitam zato jer u morrowindu su oni zakleti neprijatelji. jel ima netko učlanjen u oboje

Nisu oni zakleti neprijatelji nego Morag Tong i Thifes guild,Morag Tong i Dark Brotherhood se baš i nevole jer Brotherhood su samo plaćeni ubojice i ubijaju za bilo koga za novce dok Mornag Toug ima pravila prema kojima određuju koga smiju ubiti i imaju nekakvu "čast" ili tako nešto.

da, malo sam se zajebo. nego jel netko zna je li postoji u oblivionu magije mark i recall[/quote:sto54pxq]

Ne njih su makli jer su uveli onaj debilni sustav putovanja preko mape.[/quote:sto54pxq]


Postoji mod za mark i recall
http://www.tessource.net/files/cache/4520.html

Burek_fr0m_SPACE
13-11-2006, 16:26
Ne njih su makli jer su uveli onaj debilni sustav putovanja preko mape.
Je l' te ko tjera da ga koristiš? Meni je sistem dobro došao, jer mi jednostavno nekad nije do lutanja kontinetnom. A kad sam raspoložen, onda lutam uokolo do mile volje. Mislim, zašto osuđivati stvari koje daju mogućnost izbora?