PDA

Pogledaj cijelu verziju : dungeon siege 2/pitanje



Dropper
21-12-2007, 18:28
jeli u dungeon siegu 2 igras sa 1 ili vise likova odjednom jer sam vidio neke screenshootove gdje ima nekoliko glava u lijevom kutu ....
pa sad???

Nemesis
21-12-2007, 18:29
mislim da je sa više...btw ova tema ne ide tu,mislim da ide u pomagaj brate.

W3DR4N
21-12-2007, 18:30
Mislim da imaš henchmane, koje unajmiš u gradovima. Nisam više siguran.

Aerial
21-12-2007, 18:38
Možeš s jednim, ali tako nećeš daleko... Tako da imaš likove koje onda pokupiš u party i pičiš s cijelom ekipom.
Nisu henchmeni nego "klasični" roleplay NPC-ovi koje uzimaš u party... dakle imaju svoje "ja", međusobno pričaju, reagiraju, imaš potpunu kontrolu nad njima itd.

Inače, na normal težini vas može biti najviše 4 u partyiju, na hard 5, a na elite 6.

Outmind
21-12-2007, 18:43
Pošto ga baš ovih dana popet igram mogu ti pouzdano reći da je jedini lik kojeg možeš kreirati tvoj alter ego, a ostale si pridružuješ. Moraš u tavernu kupit party slotove kako bi ih mogao popuniti. U normal težini vas može maximalno biti 4, a kasnije 5 i 6. Inače igru je nemoguće sa jednim likom prijeć. Ak to netko uspije i da mi dokaze stvarno je skillzor:-). Već pred kraj džungle samo sa dva herojaje nenormalno teško.

Dropper
21-12-2007, 19:19
po odgovorima mi se cini da je ovaj RPG jako dobar,jeli tako????

Rang€r
21-12-2007, 19:20
Vrlo dobar, ali Diablo ga owna, Diablo ti je bolji nego dungeon siege 2, ima malo lošiju grafiku, ali način igranja je potpuno isti, ali diablo ima ono nešto

Nightyx
21-12-2007, 19:46
DS2 se igra sa više likova i stvarno je zakon :pray:

Likove možeš "kupovati" ili se sprijateljiti tijekom igre kako se razvijaš...

Outmind
21-12-2007, 19:46
Here we go again...

Ne bih baš uspoređivao diablo i ds. Istina oboje su hack and slash, ali igraju se potpuno drugačijhe. Dok u diablu iaš samo jednog heroja koji ima svoj set skillova, u ds kontroliraš grupu od 2-6 ljudi od kojih svaki ima svoje sposobnosti. Dakle postoje 4 osnovna tipa heroja - fighter archer combat mage i nature mage. E sad, bitno je da sa svakim likom odabereš što će biti i onda se toga držiš (ak hoćeš da izraste u archera fajtaš se samo sa lukom). Opet s druge strane svaka klasa ima svoje podklase koje razvijaš odabirom različitih specijalnosti u skil tree-u. Uzmimo nature mage-a na primjer, jer mi je heroj baš nm. Ovisno o tome koju ti želiš da ulogu obnaša u party-u, može biti ili: summoner, buffer, healer ili damage dealer, cool zr ne? Warriori mogu birati hoće li se fajtat sa mačem + štitom, 2 oružja ili jednim dvoručnim oružjem, svako ima prednosti i mane. Combat mage-i se specijaliziraju u fire, electric ili death magiji, ili bacaju curse-ove na svoje neprijatelje.

Možeš također u družinuu uzeti i petove koji rastu kad ih hraniš itemima koje ne trebaš :D

Fora je i to što svaki od početnih skillova može jako koristiti drugim vrstama heroja. Tako recimo ak igraš sa warriorom koji ima melee skill 1, dobija opciju povećavanja zdravlja. Isto to može naučiti i bilo koji drugi lik ako ima melee skill lvl 1, za koji je kasnije potrebno samo 2-3 puta mlatnut toljagom:-). Archeri dobijaju mogućnost izmicanjima napadima, combat mage-ovi više mane po lvl-u, a nature magovi smanjeni mana cost spellova. Svi su ti skilovi korisni bilo kojoj klasi, oni kasniji su specifični za pojedinu klasu.

Igra je dosta dugačka i jednako zabavna kao i d2 (ako ti je bjesomučno klikanje mišem zabavno:-)

Nightyx
21-12-2007, 19:52
Možeš također u družinuu uzeti i petove koji rastu kad ih hraniš itemima koje ne trebaš :D
Da, ali jedan pet je kao jedan član, tako da možeš imati 5 petova ili 5 nekih ljudi (ajmo reći, može biti i 2 peta i troje ljudi i sl. XD), znaći ili ili....

Outmind
21-12-2007, 19:55
Pa dobro to je istina, ali i pet skroz dobro posluži. Ja sam kad sam prvi puta igrao imao party sastavljen od combat mage-a, 2h weapon fightera i thrown dagger archera, te dire wolfa koji na zadnjem lvl-u razvoja dobije nekakvu auru, ne sjećam se više.

Stryder
21-12-2007, 20:29
jednom nisam sejvao 3 sata i refleksno izašo iz igre...kad sam shvatio šta sam izgubio odma sam izbriso DS2..zgadio mi se :( btw. zadnji put kad sam igrao mislim da sam bio archer, imao sam nekog knighta kao tankera i neku healericu (druid mislim)...i onog water elemental na highest lv-u...on je bio kao mage :)

Jopax
21-12-2007, 22:08
Nemreš imat sve petove, jer neko mora i pričat :D
Zadnji put kad sam igrao imao sam combat magea sa jednim dire wolfom i ja mislim onom najad beštijom što heala, i nije bilo previše teško, jedino što mi je igra dosadila nekon drugog prelaženja...
Dire wolf dobije neku vrstu thorns aure koja vraća ja mislim 35% damagea neprijatelju :D

Nightyx
22-12-2007, 09:14
Evo da iskreno kažem, volio bi vidit Dungeon Siege III :)

Master_of_Soup
24-12-2007, 23:01
Vrlo dobar, ali Diablo ga owna, Diablo ti je bolji nego dungeon siege 2, ima malo lošiju grafiku, ali način igranja je potpuno isti, ali diablo ima ono nešto

Moga si dat svoje osobno mišljenje a ne tu govorit koja je igra bolja...
Meni se osobno više sviđa dungeon siege 2 od diabla (iako je uvrijeđeno mišljenje da je diablo kralj svih igara itd...)