PDA

Pogledaj cijelu verziju : San Andreas



Stranica : [1] 2 3

W3DR4N
09-12-2005, 14:36
Uvjerljivo najgori GTA. Zanimaju me vaša mišljenja prije nego ja napišem svoje.

Rocchiro
09-12-2005, 14:37
ha cuj,meni je bolji od 1 i 2 :)

ali da je sve postalo monotono je istina

Osiru$
09-12-2005, 14:47
Ovo jest "Pljuvačnica", ali nebi bilo loše da iznesete konkretnije argumente.

Meni "San Andreas" nije najgori GTA. Da budem objektivan- najbolji GTA u serijalu, ali što se subjektivnog razmišljanja tiče- par iritirajućih misija i jako loše kontrole prilikom vožnje avionom su me odmaknuli na neko vrijeme od igre.

W3DR4N
09-12-2005, 15:09
Ovo jest "Pljuvačnica", ali nebi bilo loše da iznesete konkretnije argumente.

Naravno, samo prvo čekam tuđa mišljenja

Osiru$
09-12-2005, 15:25
Sorry 4 OT, ali btw... avatar ti rula, Spacey je legenda :pray:

goGAMERo
09-12-2005, 18:14
Uvjerljivo najgori GTA. Zanimaju me vaša mišljenja prije nego ja napišem svoje.


! Što, hoćeš reći da je npr. GTA SA gori od npr. GTA VC ili GTA2! PA to su GLUPOSTI! :killyou: :fof:

Imothep
09-12-2005, 18:45
VC mi je draži zbog one ejtiz tematike, a SA mi je manje drag zbog gangsta rap tematike :boohoo:

lcy
09-12-2005, 18:46
GTA je gluplji sve vishe to sto ima vishe nastavaka... ali je SA definitivno bolji od svih prijashnjih... (igro sam ga samo pol sata :D )

Rocchiro
09-12-2005, 19:26
VC mi je draži zbog one ejtiz tematike, a SA mi je manje drag zbog gangsta rap tematike :boohoo:

da,to je.al mi tematika i nije baš nekaj bitna,glavni je gameplay

ali jedna stvar je clear:VC ima 100 puta bolji radio program(V-rock)

biohazard 4
09-12-2005, 23:17
Uvjerljivo najgori GTA. Zanimaju me vaša mišljenja prije nego ja napišem svoje.

molim pa ne mogu vjerovat , sta je tebi bolje na proslim nastavcima od san andreasa? stvarno igra yasluyuje po meni i 110% jer to je igra koja ne dosadi ni nakon 100 sati igranja... :killyou:

Ementaler
09-12-2005, 23:40
Uvjerljivo najgori GTA. Zanimaju me vaša mišljenja prije nego ja napišem svoje.

molim pa ne mogu vjerovat , sta je tebi bolje na proslim nastavcima od san andreasa? stvarno igra yasluyuje po meni i 110% jer to je igra koja ne dosadi ni nakon 100 sati igranja... :killyou:

kako kome.. meni dosadila na 40-ak % ... znači nakon dan-dva igranja...

a najdraži gta mi je gta 2, neznam ni sam zašto ali tako je.. :roll:

Snake
10-12-2005, 00:23
Uvjerljivo najgori GTA. Zanimaju me vaša mišljenja prije nego ja napišem svoje.

Gta 1? Gta 2, 3, Vc? Gta je dobio pravi smisao u San Andreasu. Zašto je inače tako prihvaćen dobro? Ne znam, po meni je to treća najbolja igra na mom spisku, igrao sam je preko 100 sati i s modovima koje sam skidao s neta... Jednostavno fascinantno. Ne znam, ako vam je ovo najgori gta onda ste pomalo razmaženi, ali nemojte se sad uvrijedit na ovo. Ne može sve uvijek biti savršeno. Zadovoljite se onim što imate. Igrajte San Andreas

W3DR4N
10-12-2005, 01:56
Sasvim dovoljno komentara.

Uglavnom od kud da počnem? Prvi i drugi GTA su priča za sebe, i odmiču od posljednja tri nastavka. Njih ćemo zato na staviti u drugi plan. Daleko od toga da neki nostalgičari neće uzdignuti prva dva ispred 3D nasljednika. U svoje vrijeme bili su nevjerojatno igrivi. Poznajem neke ljude koji gradove znaju kao svoj đep, unatoč tome što nema karte ili nekih prepoznatljiv zgrada, te se igra odvija iz pričje perspektive, pa je koordinacija znatno otežana.

Krenimo na GTAIII. Kad je ta igra izašla (krajem 2001.), doista je bila revolucija u žanru. Po prihvatljivim zahtjevima pružala je igraču veliki i poprilično interaktivni grad. Glavni protagonist, koji kroz cijelu igre ne prozbori ni riječi (što igri daje neku neku posebnu čar), svojom pojavom i gestama ostavio je trag među igračima iako nije imao previše razrađen karakter. Grafika je u tom trenutku bila nešto odlično, kontrole jednostavne, uglavnom, pružala je igraču vrlo dobro iskustvo.

Potom je došao i VC, koji je uvelike promijenio GTA. Umjesto šutljivca, dobili smo svadljivca, čiji je karakter svojim glasom izoštrio Ray Liotta, pogotovo u onim posprdnim komentarima. HUD je bio onako kričavo šaren, da bi se naglasio stil osamdesetih i to se nekome svidjelo, nekome ne. Soundtrack je osjetno povećan. Grafika je uznapredovala, no ništa posebno. Također, dodani su i posjedi koje se može kupiti. Uglavanom, Vice Cityem prevladava stil i karizmatični likovi.

Dolazimo do SA. Zašto mi je najgori? Kako nisam znao što me očekuje, a predhodnici su mi se svidjeli (kako ste upravo mogli i pročitati), dočekao sam igru pun nade u još bolji nastavak. Nakon svega par dana umjerenog igranja uslijedio je uninstall. Zašto? Igra je iz temelja mijenjana, iako je u srži to još i danje GTA. Dodano je zbilja puno stvari, od kojih su neke poprilično inovativne. Tako nalazimo na plivanje, bicikle, kustomizaciju lika koja nije bazirana samo na skinovima, odjeću, teretanu, djevojku i sitnice poput toga... Sve je to lijepo, ali ako profulaš bazu, fulao si cijelu igru. Kao prvo, od onog (ako se mogu tako izraziti) nenadjebivog stila, oni su nas bacili "in-da-hood", gdje pratimo Carlovu priču, kojeg svi zovu CJ (prva glupost). Meni je jasan taj "gangsta" stil i te pizdarije, ali IMHO to nikad nije trebalo jednom GTA serijalu. Carl, prvobitno jer mu se može mijenjati izgled, nije uopće prepoznatljiv i kvalitetan lik i kroz igranje mi nikako nije odgovarao. Misije su, iako ima i zbilja orginalnih stvari, druge pak znaju biti dosadne. Kvragu i takav život, namučiš se kao budala i zaradiš RESPECT. Daj zamisli gluposti. Jel respect plaća troškove igranja, kao bojanje automobila pri chaseu, kupovanje posjeda, sitnice koje (ili koje bi trebale) činiti igru zabavnom...? Ima tu još gluposti, bez brige.One odlične kontrole koje su dominirale Libertyem i Viceom, ovdje su promijenjene i zapravo uništene. Pucanje je postalo apsurd uz onakav način ciljanja. To nisu kontrole predviđene za ophodnju s mišem i tipkovnicom. Na grafiku i zvuk nemam prigovora. Iako je engine poprilično star, tim bolje, jer će više ljudi igrati igru. Zvučni efekti su vrlo dobri i raznoliki. Kod glazbe pak, možda malo previše dominira Rap. Gledajući na stil igre, to i nije čudno, ali poklonici dotične vrste glazbe bili bi sasvim zadovoljeni i s nešto manje sadržaja, a da su malo više uložili u druge. Definitivno najbolji trenutci igre zabilježeni su u kombinaciji autoput + choper + K-Rose.

Nemojte me krivo shvatiti, SA nije smeće, to niste nigdje pročitali u mojim postovima, samo si je Rockstar postavio prevelike standarde predhodnim nastavcima. Osobno mi je najdraži VC. Glazba, stil, likovi... SA iako sadržajno opširnija igra, u mojim, ali i mnogim tuđim očima, znatno je inferiornija igra od predhodnika. Nekima je najlošiji, nekima najbolji, sami određujemo šta nam se najviše sviđa.



Napisani tekst baziran je na mojem subjektivnom i nema gotovo ni truke objektivog mišljenja. S tekstom se možete, a i ne morate složiti. Iako je šturo napisan, vjerujem da će vas barem djelomično uvesti u problematiku





Ti si inače, kao jako "pametan" ,znam te sa CV-a! Šta, hoćeš reći da je npr. GTA SA gori od npr. GTA VC ili GTA2! PA to su GLUPOSTI!

Ne razumijem šta želiš reći. Glup sam jer smatram predhodnike boljima, tj. jer imam neosporivo pravo na vlastito mišljenje. Pri sljedećoj ovakvoj izjavi, prisjeti se one stare: "De gustibus non est disputandum" :wink:

Rocchiro
10-12-2005, 10:28
ne slažem se s tobom,al ok :roll:

KingTomy
10-12-2005, 11:23
Ja se slažem s W3DR4N-om potpuno.Vice City je najbolji,onda GTA3.SA je nekako,upropašten.

mrs.croft
10-12-2005, 13:01
ko kaže da sa nije dobar.
e pa baš je

mravojed
17-12-2005, 16:42
nije mi namjera pljuvati po ničijem mišljenju nego po samoj igri.dakle,početak,dojam,malo mi dosadna muzika al ajde može proć nakon pol sata je više nisam ni primjećivao,grafika je malo bolje od vc ali je stvarnooo pre kartuniš,ko da crtić gledam,likovi su katastrofa i da animacije nisu onako dobre sve bi ošlo kvragu.
kontrole malo čudne,nezgodno je za voziti avione i nikako mi nije jasno zašto toliko inzistiraju na njima kad to ljude iritira :twisted: ?
Priča je ok na početku ali kasnije kad dođem u 3. grad sve se razvodni,i igrivost i priča,nije dinamično ko vc.da ne govorim kad ostanem bez auta il motora u onoj vuko****** pa pješice nazad do ceste..
ma znate o čemu pričam
jedina stvar koja je bolja nego u vc je to da ne umreš kad padneš u vodu,hvala im što su se napokon odvažili to srediti.
i humor je oke,isto ko stari likovi,npr. onaj odvjetnik,i kent pol.
u vc je bolja muzika i bolji setting i grad je manji tako da nije razvodnjen gejmplej,u san andreasu mi treba 10minuta od točke a do b,ovakav prostor je ok u STALKERU jer je to tip igre gdje se mora istraživati i preživljavati,ili kao u Oblivionu,ali u gta mi ovoliko prostora stvarno ne treba,barem ako je ovako realiziran kao u san andreasu.

Kruki
17-12-2005, 19:39
Meni osobno najbolji je GTA 3 što se igre tiče, ali su se u SA mogli malo više potrudit :cry:

T.N.T.
17-12-2005, 21:55
Meni je SA savrsena igra, jedino bi grafika mogla biti bolja,sve je ostalo super(mjuza, igrivost, svi ti nigeri i gangseri :killyou: ).........a vi ostali :fof: :fof: :fof: :fof:

Wildboy
17-12-2005, 21:59
VC mi je najbolji nastavak najverojatnije zbog atmosfere (volim sunčano), i zbog igrivosti (igrao sam neprestano nekih 5-6 mjeseci) dok mi je GTA SA na početku izgledao ultra cool ali nažalost igrao sam je 15-ak dana i odjeb :rotfl:

v4MP1r3
18-12-2005, 02:19
sve u svemu... bugovita igra prepuna sranja, nekih u poizitivnom a nekih u negativnoms mislu

Büre
19-12-2005, 12:18
Htio bih one koji pljuju po GTA serijalim pogotovo po San Andreasu, upitati imaju li na umu bilo koju igru koja je "slobodna" ko GTA?
GTA je zacetnik lutanja po gradu, zajebavanja i ostalih sitnica koje nas cine sretnim :D
Stoga bi bilo uredu da, ako vece serete po GTA-u, onda to cinite u netotalitarnim kolicinama (npr. grafika....) a ne da cijelu igru pohrackate!
:killyou:

Sickmanno1
19-12-2005, 12:28
Htio bih one koji pljuju po GTA serijalim pogotovo po San Andreasu, upitati imaju li na umu bilo koju igru koja je "slobodna" ko GTA?
GTA je zacetnik lutanja po gradu, zajebavanja i ostalih sitnica koje nas cine sretnim :D
Stoga bi bilo uredu da, ako vece serete po GTA-u, onda to cinite u netotalitarnim kolicinama (npr. grafika....) a ne da cijelu igru pohrackate!
:killyou:

Potpisujem....mislim nije mi jasno nepostoji casopis ili internet stranica koja se bavi igrama a da GTA: SA nije dala ocijenu vecu od 90%....pa sad ko je tu upravu.... :killyou:

T.N.T.
19-12-2005, 19:20
Htio bih one koji pljuju po GTA serijalim pogotovo po San Andreasu, upitati imaju li na umu bilo koju igru koja je "slobodna" ko GTA?
GTA je zacetnik lutanja po gradu, zajebavanja i ostalih sitnica koje nas cine sretnim :D
Stoga bi bilo uredu da, ako vece serete po GTA-u, onda to cinite u netotalitarnim kolicinama (npr. grafika....) a ne da cijelu igru pohrackate!
:killyou:

ja mislim da je zacetnik takvih igara driver, koji je totalni shit - pogotovo driv3r

Büre
19-12-2005, 20:35
ja mislim da je zacetnik takvih igara driver, koji je totalni shit - pogotovo driv3r[/quote]

Driver nije zacetnik takvih igara, da nebudes u zabludi, jer ako se sjecas (neznam koliko imas godina) GTA 1 u kojoj si mogao sve sto i u trojci (naravno s losijom grafikom i pticje perspektive itd...)
A GTA je izasao prije nego, moram tako nazvati "debilni" driver!
:rambo:

Snake
19-12-2005, 22:39
[quote="Büre":mghgm0tg]Sgradu, zajebavanja i ostalih sitnica koje nas cine sretnim

ja mislim da je zacetnik takvih igara driver, koji je totalni shit - pogotovo driv3r[/quote:mghgm0tg]

Krivo misliš, gta je izašao davno prije drivera, a driver je pokupio bolje kritike zbog toga što je gta sve do trećeg dijela bio iz ptičije perspektive, a ne kao driver.

Općenito mislim da je gta sa najbolji do sada, i nemam primjedbi osim grafike i upravljanja avionima.
U nekoj recenziji jedan je recenzent izjavio: "Najbolja single player igra do sada."
Ja to potpisujem.

Btw, Warren Spector (za kojeg mislim da je tvorac Thief seriala, ispravite me ako sam u krivu) izjavio je na jednom summitu da je gta sa opća sramota koju bi on htio pokazati svojoj majci da ona vidi dokle je došla virtualna stvarnost. Kaže on da se nada da će netko napraviti igru koja će biti isto toliko interaktivna i slobodna, ali koja neće promovirati nasilje i rasizam.
No offence, ali kad ja čujem Cj-a kako govori Niger, odmah mi se navuče osmijeh na lice i da ne mislim na rasizam. Iskreno se i ja nadam da bi bilo dobro da se napravi nekakva mirna verzija gta, recimo simulacija života, ali da nisu simsi.

Büre
19-12-2005, 22:58
Krivo misliš, gta je izašao davno prije drivera, a driver je pokupio bolje kritike zbog toga što je gta sve do trećeg dijela bio iz ptičije perspektive, a ne kao driver.

Nisi me shvatio. GTA je prva freelance igra u kojoj si mogao ulazit u sve aute , ubit bilo koga. Toga u prvom Driver nema.
ZAKLJUCAK: GTA JE PRVA FREELANCE IGRA!


:yuck:

W3DR4N
19-12-2005, 23:09
Općenito mislim da je gta sa najbolji do sada, i nemam primjedbi osim grafike i upravljanja avionima.

Od prvog posta, mišljenje ostaje. SA je najlošiji moderni GTA nastavak. Razlog je jednostavan. Tema nije privlačna gotovo nikome osim fanovima "In da hood" stila, te pravim GTA ovisnicima.


U nekoj recenziji jedan je recenzent izjavio: "Najbolja single player igra do sada."
Ja to potpisujem.

Ovo je sramota za igraću industriju. Kad mi takvo nešto "objektivni" recenzent kaže, žao mi je šta sam ikad kročio gaming stazama.


Warren Spector (za kojeg mislim da je tvorac Thief seriala, ispravite me ako sam u krivu)

U pravu si. Spector je car. Taj tip je stvarno predan poslu. Radio je na nekim od najboljih FPS naslova ikad (IMO).

Sickmanno1
19-12-2005, 23:46
U nekoj recenziji jedan je recenzent izjavio: "Najbolja single player igra do sada."
Ja to potpisujem.

Daj pazi sto pises malo prije si napiso da ti je najbolja igra MGS, a sad ti je GTA...hmmm daj se odluci :wink:

Büre
19-12-2005, 23:53
U nekoj recenziji jedan je recenzent izjavio: "Najbolja single player igra do sada."
Ja to potpisujem.

Daj pazi sto pises malo prije si napiso da ti je najbolja igra MGS, a sad ti je GTA...hmmm daj se odluci :wink:

Kuri, kuri, neka ceo svet vidi :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Matheus
22-12-2005, 11:31
:fof: SA je u svakom slučaju bolji od GTA3 jer je tamo 90% stalno mrak. VC ima najbolji radio, al kad u SA staviš svoju mjuzu nema boljeg. Plivanje je ok, može i bolje. SA je sve u svemu ok jedino zajebava vožnja aviona (zapeo sam na misiji kada moram s onim malim avionom doć iza onog velikog = sjebano). sve u svemu igrica je okS:fof:

mravojed
22-12-2005, 12:19
tamo sam i ja zapeo i prestao igrat,jel ima neka kvaka kao to preći,onaj veliki avion je prebrz i nemam šanse.. :twisted:

Büre
22-12-2005, 12:23
tamo sam i ja zapeo i prestao igrat,jel ima neka kvaka kao to preći,onaj veliki avion je prebrz i nemam šanse.. :twisted:

Opisite mi detaljnije gdje se to nalazi i koji je zadatak, pa cu vam mozda i pomoci :D :D :D

mravojed
22-12-2005, 12:32
a ne sjećam se točno,mislim da treba sa malim avionom ići van grada ususret nekom velikom i bacit bombu na njega,problem je šta kad skužiš taj veliki avion treba doć iza i iznad njega,a on je prebrz,dok ja zaokrenem svoj avion ovaj već prođe i onda ga ne mogu stići,a čim dođe do grada misija je fejld :twisted:

peko
22-12-2005, 12:43
tamo sam i ja zapeo i prestao igrat,jel ima neka kvaka kao to preći,onaj veliki avion je prebrz i nemam šanse.. :twisted:

Cijelo vrijeme od polijetanja leti malo više od velikog aviona, a kad se maksimalno približiš, obruši se...

Ne znam, možda birate krive putanje prema mlažnjaku, ali ja sam tu misiju prešao iz drugog pokušaja...



Btw, da se uključim u raspravu, fenomenalna fora sa GTA: San Andreas je u tome što ju i nakon što sam prešao storyline mogu s nepromijenjenim interesom igrati još mjesecima. Ogromna količina sadržaja... :D

peko
22-12-2005, 12:46
a ne sjećam se točno,mislim da treba sa malim avionom ići van grada ususret nekom velikom i bacit bombu na njega,problem je šta kad skužiš taj veliki avion treba doć iza i iznad njega,a on je prebrz,dok ja zaokrenem svoj avion ovaj već prođe i onda ga ne mogu stići,a čim dođe do grada misija je fejld :twisted:

Koliko se ja sjećam, trebaš skočiti s padobranom u mlažnjak i poubijati ljude unutra. :killyou:

A zaokretanje aviona radiš ranije, genijalac. :D Valjda već nakon prvog pokušaja možeš prokljuviti gdje, kad i u kojem smjeru će mlažnjak letjeti i unaprijed se pripremiš.

mravojed
22-12-2005, 12:56
kad me pukne ću je ić opet instalirat,sad ponovo prelaziti sve do te misije mi se neda nikako,al peko fala za edvajs,btw vegeta će ti iščupat taj rep:D

W1k1n6
22-12-2005, 15:55
Uvjerljivo najgori GTA. Zanimaju me vaša mišljenja prije nego ja napišem svoje.
Meni osobno je GTA SA najbolji dio fransize. Napokon je cijela prica svedena na osnovno - gangsta zabavu. Kome se to ne dopada, normalno da mu nije OK, ali to su gluposti, jer se radi o igri zaboga, a ovakvih igara nemate na trzistu da bi mogli birati.

mravojed
22-12-2005, 16:11
gangsta faca koji vozi avione,vojne helikoptere,jet pack,radi za vladu..malo pretjerano,mogli su napraviti cijelu igru da bude kao prvih 15%,crnačke bande i tak to,kasnije su stvarno pretjerali
.vice city ima bolji humor,nema brdo praznih prostora,i mjuza i setting su daleko bolji,više se možeš uživiti,sjedneš na motor i svira ti Iron Maiden,a ovdje sjedneš na motor i ono: o yea madafaka,I got money ,I gonna kill yours mother and father,I gangsta... :twisted:

W3DR4N
22-12-2005, 16:43
Uvjerljivo najgori GTA. Zanimaju me vaša mišljenja prije nego ja napišem svoje.
Meni osobno je GTA SA najbolji dio fransize. Napokon je cijela prica svedena na osnovno - gangsta zabavu. Kome se to ne dopada, normalno da mu nije OK, ali to su gluposti, jer se radi o igri zaboga, a ovakvih igara nemate na trzistu da bi mogli birati.

Imamo predhodne nastavke, te tu i tamo nešto postrani dođe

mrs.croft
22-12-2005, 19:37
zbog tog mi je baš igra fora,taj gangsta ugođaj...
s autom cruisin' po kvartu,iz radija dopire rap glazba,i to još ponoći...
lijepa scena

Neven <R>
23-12-2005, 00:58
Meni su is serijala jedino vrijedni spomena GTA1 i 3, ostali su, ta dva sam igrao dva dana i dosadili su mi...
Ostale nastavke sam igrao 20 minuta i dosadili su mi...

Ludy
23-12-2005, 09:53
više se možeš uživiti,sjedneš na motor i svira ti Iron Maiden,a ovdje sjedneš na motor i ono: o yea madafaka,I got money ,I gonna kill yours mother and father,I gangsta... :twisted:[/quote]


Hehe.....sta bi tek bilo kad bi u SA ima neakav Rock Radio.....to bi onda stvarno bila dobra igra..... :yuck: :yuck:

Kakav si ti lik....a da si mozda probao slusat K-Dust ili Radio-X

Iako mi bas i nije to neakva furka....u gangsta igri vozit se na choperu i slusat rock...ali dobro....

Btw...igra je zakon....i mislim da usporedjivane prijasnjih i sadasnjih nastavaka i nema bas neakvog smisla.....jer su to potpuno razlicite igre.....samo im je ime isto....

I govoriti o tome koja je bolja.....svaka je dobra na svoj nacin....samo ovisi o tome sta se vama vise svidja......

A govorit o tome da SA nist nevalja......neznam.....ali po meni nesto u toj ososbi nevalja.....

Ali to je samo moje misljenje

Büre
23-12-2005, 11:37
više se možeš uživiti,sjedneš na motor i svira ti Iron Maiden,a ovdje sjedneš na motor i ono: o yea madafaka,I got money ,I gonna kill yours mother and father,I gangsta... :twisted:



Hehe.....sta bi tek bilo kad bi u SA ima neakav Rock Radio.....to bi onda stvarno bila dobra igra..... :yuck: :yuck:

Kakav si ti lik....a da si mozda probao slusat K-Dust ili Radio-X

Iako mi bas i nije to neakva furka....u gangsta igri vozit se na choperu i slusat rock...ali dobro....

Btw...igra je zakon....i mislim da usporedjivane prijasnjih i sadasnjih nastavaka i nema bas neakvog smisla.....jer su to potpuno razlicite igre.....samo im je ime isto....

I govoriti o tome koja je bolja.....svaka je dobra na svoj nacin....samo ovisi o tome sta se vama vise svidja......

A govorit o tome da SA nist nevalja......neznam.....ali po meni nesto u toj ososbi nevalja.....

Ali to je samo moje misljenje


Zato su u SA napravili playlist u kojem si ti mozes stavit pjesme po tvom izboru... :D

Nemesis
25-12-2005, 18:04
Uvjerljivo najgori GTA. Zanimaju me vaša mišljenja prije nego ja napišem svoje.

ma daj svi gta su s*anje treba ih sve :twisted:

mravojed
25-12-2005, 20:43
ma ljudi igra je u globalu dobra ali....kad malo pogledaš pobliže neke stvari..npr. zašto su svi u gradu retardirani?lovi me murja i usput pogazi 50 ljudi i nikom ništa,i ponašaju se ko Borg,u roku od 2sekunde nakon šta dobijem 2 zvijezdice,love me 2 policijska auta,da ne govorim šta se dalje događa..s 3,4 zvijezdice,kad se svi porazbijamo nasred ceste,10 auta,ja izađem van iz svog i gledam u murjake koji svojim autom doslovno krče ostale aute s puta samo da dođu do mene.da amerika ima ovakvu murju bila bi najsigurnija zemlja na svijetu.mogli su ovo rješiti kao u mafiji :twisted:

Büre
25-12-2005, 20:48
Pa sta vi ocekujete od GTA-a?
Realnost?
Navedite mi jednu igru koja je u potpunosti realna. Svaka igra ima svoje mane, ali vi bas nalazite one koje su specificne za svaku igru.
Ljudi, budite razumni, pobogu!!!!

v4MP1r3
25-12-2005, 20:55
je sitina, pa ako dobis metak bez pancirke, kaj ces ti dalje ici i nikom nista?? LOL

da dobis metak cvilil bi izval svoju mamu, prokrvaril i crko...kad se pogleda u kakvoj zabiti je hrvatska drzava na podrucju medicine itd

mravojed
25-12-2005, 21:03
Pa sta vi ocekujete od GTA-a?
Realnost?
Navedite mi jednu igru koja je u potpunosti realna. Svaka igra ima svoje mane, ali vi bas nalazite one koje su specificne za svaku igru.
Ljudi, budite razumni, pobogu!!!!
ma ne treba nam realnost u gta serijalu,umiranje od jednog metka i tak to,ali samo nek naprave AI malo pametniji,moraš priznat da je glupo kad jednog običnog crnca ganja i vojska i murja i FBI i helikopteri i tenkovi,i svi oni uvijek znaju gdje se taj crnac nalazi,a da ne govorim da onda odjednom nema više nikakvih auta ni ljudi na cesti osim onih koji te love.

I još jedan stvar koju sam zaboravio napisati,ovo nema nigdje drugdje osim u gta.. :twisted:

KAD STANETE NA CESTU I GLEDATE U JEDNOM SMJERU I VIDITE PAR AUTA KAKO SE PRIBLIŽAVAJU,PA ONDA OKRENETE POGLED SEKUNDU DVIJE NA DRUGU STRANU,PA PONOVNO VRATITE POGLED,TI AUTI KOJI SU BILI SVEGA 30M OD VAS SU ODJEDNOM NESTALI ILI ZAMJENJENI SKROZ DRUGIM AUTIMA,U ROKU OD JEDNE SEKUNDE!! :twisted: :twisted: :cry:

Neven <R>
25-12-2005, 21:44
Mislim da je Bug najbolje ocijenio GTA:SA 71%, prosječna ocjena, za prosječnu igru...

MarkaN
26-12-2005, 10:17
ma ljudi igra je u globalu dobra ali....kad malo pogledaš pobliže neke stvari..npr. zašto su svi u gradu retardirani?lovi me murja i usput pogazi 50 ljudi i nikom ništa,i ponašaju se ko Borg,u roku od 2sekunde nakon šta dobijem 2 zvijezdice,love me 2 policijska auta,da ne govorim šta se dalje događa..s 3,4 zvijezdice,kad se svi porazbijamo nasred ceste,10 auta,ja izađem van iz svog i gledam u murjake koji svojim autom doslovno krče ostale aute s puta samo da dođu do mene.da amerika ima ovakvu murju bila bi najsigurnija zemlja na svijetu.mogli su ovo rješiti kao u mafiji :twisted:

slažem se i to su jedni od razloga zakaj mi GTA NIJE jedna od omiljenih igara. Izdržala je na mojem Hardu čak mijesec dana, a onda UNINSTALL! :twisted: :boohoo:

KingTomy
27-12-2005, 21:28
Meni je vice city bio na hardu 2 i nešto godine. :killyou: prešao sam ga fijuuu 8 puta.cijeli grad znam napamet bez radara sve sve misije kaj slijedi sveeeee...LOL al fakat,vice city je zarazan :twisted:

dFixxx3r
28-12-2005, 10:32
zakaj mi se nečuju mp3 fajlovi koje sam ubacio u onaj folder???
zakaju se u igri ne čuju?

RageR
28-12-2005, 16:15
Ako me dobro sjećanje služi, moraš nešto u Options namjestit...

hrco18
29-12-2005, 01:41
definitivno najgora nova igrica

v4MP1r3
29-12-2005, 02:12
Ako me dobro sjećanje služi, moraš nešto u Options namjestit...

ja sam nesto zbrkal i namjestil, nije miblo mp3 nego wma il tak nekaj i radilo je, lol


al sve u svemu da nema radia igra bi bil


a) buggovita
b) monotona
c) dosadna


p.s.
da ju nije PcPlay (IgGy) tako napuhal kako je dobra, jako malo bi ljudi ovu igru prihvatili...

Ogg The Dogg
30-12-2005, 01:39
nije nju IgGy napuho nego ju nije stigo dovoljno dugo igrat, pa nije shvatio da nakon nekog vremena postane DOSADNA

dFixxx3r
30-12-2005, 10:03
Ako me dobro sjećanje služi, moraš nešto u Options namjestit...

thnx much, bum probo

mravojed
30-12-2005, 12:55
nije nju IgGy napuho nego ju nije stigo dovoljno dugo igrat, pa nije shvatio da nakon nekog vremena postane DOSADNA

ovo je prava istina,ja sam se začudio kad sam nakon recenzije počeo igrati,negdje 5.dan zaredom....pa nije valjda da iggy ovo naziva najboljim gta?? ovu dosadu?

reiki_
12-01-2006, 22:23
Vice city je bog i batina grand theft auto serijala !!!!!! Ima onaj feeling koji je nenad*****!

mrs.croft
12-01-2006, 22:34
Vice city je bog i batina grand theft auto serijala !!!!!! Ima onaj feeling koji je nenad*****!

nije nego je trojka

i dan danas radije igram trojku nego vc

Wildboy
13-01-2006, 08:59
A baš nije nego VC... Obe igra su odlične, ali ipak mi je VC nekako draži... :pray:

PES
13-01-2006, 10:44
ma VC je definitivno najbolji iz ovog serijala, mogli su ga izdat ponovo s drugin imenon, ma opet bi ga svi kupili!!!!

vulja_wicked
25-01-2006, 20:54
trojka je jednostavno najbolja,vice city je imao dosta bugova a san andreas bi bio no.1 da je grafika bila bolja,nije meni to neki važan čimbenik,ali...
i u nekim trenucima sa mi je bio dosadan (misije kao da se ponavljaju-takav filing sam stekao)

v4MP1r3
27-01-2006, 18:43
kaj nismo dosta popljuvali SA? mislim da smo sve spomenuli, od grafike, do okruzenja, gameplaya il kaj ja znam... bugova i to...

samo smo pozitivno nasli u njemu onajr adio ;;DD

cirdan
29-01-2006, 17:17
san andreas je jedna od igara koja mi nikako nije sila zbog po meni stvarno glupe price(kad CJ pocme radit za onoga lika iz vlade i slicne gluposti),puno buggova(neki su vec navedeni),i glupih avionskih kontrola...pozitivna strana igre je OGROMNA sloboda kretanja i to bi bilo to.

Čux
04-02-2006, 22:36
meni je najviše na živce išlo to što je PC verzija izašla 100 godina nakon PS2 verzije, a programeri su za to vrijeme bili lijeni pa igra pati od hrpe bugova sa zvukom i grafika je trula.

Donald_Duck
05-02-2006, 12:53
ma igra je prepuna super opcija...ali je grafika puno lošija od vice city

gta2 ROCKS!!!!!!!!!

05-02-2006, 15:07
GTA SA ima jadniju grafiku od quake1 a i ima previs ebugova

King tiger
05-02-2006, 15:28
Meni San Andreas nije imao onu atmosferu kao Vice city.Vice city sam igrao skoro mjesec dana bez igranja bilo koje druge igra,dok sam od San Andreasa odustao nakon 40% pređene igre.Meni San Andreas nije donio neke bitnije promjene za razliku od Vice citya.

mravojed
05-02-2006, 16:21
GTA SA ima jadniju grafiku od quake1 a i ima previs ebugova

a da nisi pretjerao malo? :roll:

Sgt. Bull
05-02-2006, 17:43
malo pretjeruje u vezi gtasa.ima dobru grafu

horzy
05-02-2006, 20:13
sta vi kurci znate gta sa je najbolja igra još od kralja tomislava
grafika je dobra
ako imaš slabu grafu onda normalno da je loša
ljudi, bitna je priča
ona govori o odanosti svojoj bandi..
kad ste zadnji put bili spemni sve napravit za svojeg frenda....
kad ste zadnji put to napravili.....
C.J. 4ever

Sgt. Bull
05-02-2006, 20:29
slazem se,ruku u vatru ce lik dati za bandu.ne?
al na kraju sta bude? ja sam bez chitova doso do 2 levela i zapeo na zadnjoj misiji.

Prince-Artas
05-02-2006, 21:00
slazem se,ruku u vatru ce lik dati za bandu.ne?
al na kraju sta bude? ja sam bez chitova doso do 2 levela i zapeo na zadnjoj misiji.

ma ubiješ onog jebenog policajca tennpenija

Prince-Artas
05-02-2006, 21:00
malo pretjeruje u vezi gtasa.ima dobru grafu

ne nema dobru grafu, ima isti engine jiš od GTA 3

mravojed
05-02-2006, 21:13
to je istina,jedina promjena su sjene,i malo bolji modeli auta,i efekt vrućine,ali svejedno izgleda bolje od quake 1,mislim :shock: ,koja usporedba.

Aragorn
05-02-2006, 21:53
nema sanse da je najgori GTA, bilo je slucajeva koji kupe expansion za vice city dođe na cd-u a san andreas pravi dodje na dvd i najbolji koji je izaso ja govorim na jednoj web site mi prijatelj kaze ima ocjene igara san andreas ima 9.7/10 !

Prince-Artas
05-02-2006, 21:55
to je istina jer je jedna od najigrivijih igara u povjesti no autori bi je mogli malo bolje optimizirat jer mi se vtri u 30 FPSa manje nego Doom 3, HL-2 i Far Cry

DeusEx
06-02-2006, 18:08
GTA:SA mi nije neš posebno. ona fora s vožnjom bicikla i traktora im je dobra al kad to jednom isprobaš više to neceš ni koristit, a ono unaprjedivanje skilla mi je fakat bezveze i ne svida mi se taj kao neki gangsta stil, onaj mafijaški stil iz gta3 i vc mi je bio super trebali su to ostavit. gta 1 nisam igrao a s gta 2 sam se fakat dobro zabavio i tu mogu rec samo jedno :bravo:

07-02-2006, 09:25
igrivost dobra, ali nije dugotrajna
grafika je sranje i ne znam kako je dobila 86% u Pcplay (mislim da je bilo toliko, ispravite me ako griješim)

07-02-2006, 09:29
pa cuj svako drugcije vidi igru recimo meni se ne sviđa..ali nekom sve sviđa

sve je to stvar ukusa :D

Gravestone blues
07-02-2006, 16:28
San Andreas je sranje zato što je igra dobra samo na 2-3 sata onda ti dopizdi...

Jedy
08-02-2006, 22:57
igra ima vrlo losu grafiku tato sto joj je data ocjena 94% neznam bas zbog grafike -35% :yuck: :toilet:

-Jojo-
11-02-2006, 15:33
Ma dobar je gta:sa glavno je da se igra,ipak smo svi mi gameri ,ne? :):):)

kalu4ever
18-02-2006, 12:00
San Andreas,pa ni nije nešto posebno,najavljena je igretina i po a dođe neka igrica sa zakržljalom grafikom,nedovršena a rađena 3 godine mislim toliko godina za zapravo low budget?
Jedino što valja je Cj iako ima prste spojene kao krokodil,možda neke ljude nervira zato jer je crnac ali ti su ljudi malo bolesni,u igrici je sve rap mislim gta je supermega ogromna franšiza ali da se sve vrti oko rapa,ghetto style-a i tih fora i nije.Likovi imaju kretenska imena Wu-Zi-Mu možete vuci mu?
Big smoke tj. Pig smoke?Tenpenny-tencent?Igra je glupa u nekim djelovima recimo u letenju avionom ljudima treba tjedan dana da nauče poletjeti a zašto,radi dvije misije avionom?Poboljšano je to što lik može plivati i roniti i sa svojima kompićima osvajati djelove grada .Nadajmo se makar da će Liberty city stories donesti nešto zato jer je ovo uvod u propast.

DrunkyDuck
18-02-2006, 12:16
Artas, igra ti radi u 30fps-a jer je na toliko zakljucana. Isto je bilo i s GTA:VC. Mislim da je to povezano s cinjenicom da su obadvije igre konverzije.

Uostalom, igra radi savrseno dobro na starijim konfiguracijama a to razvojnom timu znaci vise prodanih primjeraka igre.

Sad ne znam, mozda je tebi 30fps-ova vec trzanje, meni sve glatko radi.

Pain
18-02-2006, 12:31
ja mislim da je zaključak ovog prepucavanja na temu GTA taj da smo svi mi zajedno predugo igrali GTA3 i VICE CITY i da smo se previše zguštali na tim nastavcima jer su bili (u to vrijeme) nešto novo i da je SAN ANDREAS zbog toga izgubio svoje čari.

thank you,come again

Voldemort
18-02-2006, 12:33
ja mislim da je zaključak ovog prepucavanja na temu GTA taj da smo svi mi zajedno predugo igrali GTA3 i VICE CITY i da smo se previše zguštali na tim nastavcima jer su bili (u to vrijeme) nešto novo i da je SAN ANDREAS zbog toga izgubio svoje čari.

thank you,come again

Slazem se s tobom :bravo:

mravojed
18-02-2006, 12:36
ma da radi na 25 ili na 60 ista je stvar kad ljudsko oko ne vidi razliku.koji će mi k 60fpsa kad je ista stvar.jedino ako naglo grafička zajebe pa fps padne sa 25 na 5 umjesto s 60 na 30,ali to je već drugi problem.

jedino poboljšanje u odnosu na vice city je mogućnost plivanja i ronjenja(ista stvar).ostalo je šit.

CTDP_Marko
18-02-2006, 16:25
Artas, igra ti radi u 30fps-a jer je na toliko zakljucana. Isto je bilo i s GTA:VC. Mislim da je to povezano s cinjenicom da su obadvije igre konverzije.

Uostalom, igra radi savrseno dobro na starijim konfiguracijama a to razvojnom timu znaci vise prodanih primjeraka igre.

Sad ne znam, mozda je tebi 30fps-ova vec trzanje, meni sve glatko radi.

Nema veze s konverzijom. Rockstar je zaključao na 30fps. Ako baš želiš možeš otključat FrameLimiter ali ne znam hoče li ti radit. VC na Xp-u kad se otključa FL nije radio baš dobro. Bilo je nekih problema s LOD-om.

blacklord
21-02-2006, 20:04
Osobno mislim da je GTA 3 imao najbolji level design, vice city je bio zabavan jer su motori baš ono što mi je trebalo da se još više uživim, ali nikako da se ubacim u brzinu kada igram San andreas....nikako. Jednostavno ne pušim te crnačke spika "in da hood nigga". Nije da sam neki raisist, već mi se rane 90-e iz prethodnika više sviđaju. Sam setting je bolji.

Voldemort
22-02-2006, 20:08
TOTALNA nerealnost padam sa vrha mount chiliad sa bicom i padnem docekam se na gume nikaj koji SHIT isto tako i s boingom popenjem se do najvece moguce visine skocim otvorim padobran otkacim ga padam dobrih 10 sec i opet nista teski SHIT.Zatim realnost steta auto moze se samo slomitti hauba,vrata,straznji dio,prozori a ostala karoserija nista SHIT ne bi joj dao niti 70% ne zasluzuje niti najmanje :fof: :fof: :fof: .

Kibo
22-02-2006, 20:12
dobro mi je sto su uveli nekoliko novih stvari kao bande i to .
Ali kad naprimjer imas bike skill na maximunu mozes skocit s motorom iz aviona i nece ti bit nista :boohoo:

Prince-Artas
22-02-2006, 20:21
TOTALNA nerealnost padam sa vrha mount chiliad sa bicom i padnem docekam se na gume nikaj koji SHIT isto tako i s boingom popenjem se do najvece moguce visine skocim otvorim padobran otkacim ga padam dobrih 10 sec i opet nista teski SHIT.Zatim realnost steta auto moze se samo slomitti hauba,vrata,straznji dio,prozori a ostala karoserija nista SHIT ne bi joj dao niti 70% ne zasluzuje niti najmanje :fof: :fof: :fof: .

da igra je nerealna ali je ultra igriva a to je najvažnije zar ne

mrs.croft
22-02-2006, 20:25
TOTALNA nerealnost padam sa vrha mount chiliad sa bicom i padnem docekam se na gume nikaj koji SHIT isto tako i s boingom popenjem se do najvece moguce visine skocim otvorim padobran otkacim ga padam dobrih 10 sec i opet nista teski SHIT.Zatim realnost steta auto moze se samo slomitti hauba,vrata,straznji dio,prozori a ostala karoserija nista SHIT ne bi joj dao niti 70% ne zasluzuje niti najmanje :fof: :fof: :fof: .

joj to oduvijek očekujem da se može kompletni auto razbit....

al niko ne uslišava moje želje :(

Voldemort
22-02-2006, 20:32
slazem se za igrivost ostalo je SHIT

goGAMERo
24-02-2006, 13:19
Sasvim dovoljno komentara.

Uglavnom od kud da počnem? Prvi i drugi GTA su priča za sebe, i odmiču od posljednja tri nastavka. Njih ćemo zato na staviti u drugi plan. Daleko od toga da neki nostalgičari neće uzdignuti prva dva ispred 3D nasljednika. U svoje vrijeme bili su nevjerojatno igrivi. Poznajem neke ljude koji gradove znaju kao svoj đep, unatoč tome što nema karte ili nekih prepoznatljiv zgrada, te se igra odvija iz pričje perspektive, pa je koordinacija znatno otežana.

Krenimo na GTAIII. Kad je ta igra izašla (krajem 2001.), doista je bila revolucija u žanru. Po prihvatljivim zahtjevima pružala je igraču veliki i poprilično interaktivni grad. Glavni protagonist, koji kroz cijelu igre ne prozbori ni riječi (što igri daje neku neku posebnu čar), svojom pojavom i gestama ostavio je trag među igračima iako nije imao previše razrađen karakter. Grafika je u tom trenutku bila nešto odlično, kontrole jednostavne, uglavnom, pružala je igraču vrlo dobro iskustvo.

Potom je došao i VC, koji je uvelike promijenio GTA. Umjesto šutljivca, dobili smo svadljivca, čiji je karakter svojim glasom izoštrio Ray Liotta, pogotovo u onim posprdnim komentarima. HUD je bio onako kričavo šaren, da bi se naglasio stil osamdesetih i to se nekome svidjelo, nekome ne. Soundtrack je osjetno povećan. Grafika je uznapredovala, no ništa posebno. Također, dodani su i posjedi koje se može kupiti. Uglavanom, Vice Cityem prevladava stil i karizmatični likovi.

Dolazimo do SA. Zašto mi je najgori? Kako nisam znao što me očekuje, a predhodnici su mi se svidjeli (kako ste upravo mogli i pročitati), dočekao sam igru pun nade u još bolji nastavak. Nakon svega par dana umjerenog igranja uslijedio je uninstall. Zašto? Igra je iz temelja mijenjana, iako je u srži to još i danje GTA. Dodano je zbilja puno stvari, od kojih su neke poprilično inovativne. Tako nalazimo na plivanje, bicikle, kustomizaciju lika koja nije bazirana samo na skinovima, odjeću, teretanu, djevojku i sitnice poput toga... Sve je to lijepo, ali ako profulaš bazu, fulao si cijelu igru. Kao prvo, od onog (ako se mogu tako izraziti) nenadjebivog stila, oni su nas bacili "in-da-hood", gdje pratimo Carlovu priču, kojeg svi zovu CJ (prva glupost). Meni je jasan taj "gangsta" stil i te pizdarije, ali IMHO to nikad nije trebalo jednom GTA serijalu. Carl, prvobitno jer mu se može mijenjati izgled, nije uopće prepoznatljiv i kvalitetan lik i kroz igranje mi nikako nije odgovarao. Misije su, iako ima i zbilja orginalnih stvari, druge pak znaju biti dosadne. Kvragu i takav život, namučiš se kao budala i zaradiš RESPECT. Daj zamisli gluposti. Jel respect plaća troškove igranja, kao bojanje automobila pri chaseu, kupovanje posjeda, sitnice koje (ili koje bi trebale) činiti igru zabavnom...? Ima tu još gluposti, bez brige.One odlične kontrole koje su dominirale Libertyem i Viceom, ovdje su promijenjene i zapravo uništene. Pucanje je postalo apsurd uz onakav način ciljanja. To nisu kontrole predviđene za ophodnju s mišem i tipkovnicom. Na grafiku i zvuk nemam prigovora. Iako je engine poprilično star, tim bolje, jer će više ljudi igrati igru. Zvučni efekti su vrlo dobri i raznoliki. Kod glazbe pak, možda malo previše dominira Rap. Gledajući na stil igre, to i nije čudno, ali poklonici dotične vrste glazbe bili bi sasvim zadovoljeni i s nešto manje sadržaja, a da su malo više uložili u druge. Definitivno najbolji trenutci igre zabilježeni su u kombinaciji autoput + choper + K-Rose.

Nemojte me krivo shvatiti, SA nije smeće, to niste nigdje pročitali u mojim postovima, samo si je Rockstar postavio prevelike standarde predhodnim nastavcima. Osobno mi je najdraži VC. Glazba, stil, likovi... SA iako sadržajno opširnija igra, u mojim, ali i mnogim tuđim očima, znatno je inferiornija igra od predhodnika. Nekima je najlošiji, nekima najbolji, sami određujemo šta nam se najviše sviđa.



Napisani tekst baziran je na mojem subjektivnom i nema gotovo ni truke objektivog mišljenja. S tekstom se možete, a i ne morate složiti. Iako je šturo napisan, vjerujem da će vas barem djelomično uvesti u problematiku





Ti si inače, kao jako "pametan" ,znam te sa CV-a! Šta, hoćeš reći da je npr. GTA SA gori od npr. GTA VC ili GTA2! PA to su GLUPOSTI!

Ne razumijem šta želiš reći. Glup sam jer smatram predhodnike boljima, tj. jer imam neosporivo pravo na vlastito mišljenje. Pri sljedećoj ovakvoj izjavi, prisjeti se one stare: "De gustibus non est disputandum" :wink:



Dobro prijatelju to je tvoje mišljenje, mada se tu nikako ne mogu složiti! Ja volim taj gangsta stil i GTA SA mi je jedna vrlo vrlo dobra štoviše odlična igra! 8)

Zeryx
01-03-2006, 14:02
Uvjerljivo najgori GTA. Zanimaju me vaša mišljenja prije nego ja napišem svoje.SJa mislim da SA nije naj lošiji čak je najbolji

Stiffy
03-03-2006, 19:36
Uvjerljivo najgori GTA. Zanimaju me vaša mišljenja prije nego ja napišem svoje.SJa mislim da SA nije naj lošiji čak je najbolji


ma znate šta SAn Andreas je najbolji GTA u serijalu ,sam mrzim te crnačke spike i grafa saka mogli su je promijeniti od GTA 3

CTDP_Marko
03-03-2006, 22:40
TOTALNA nerealnost padam sa vrha mount chiliad sa bicom i padnem docekam se na gume nikaj koji SHIT isto tako i s boingom popenjem se do najvece moguce visine skocim otvorim padobran otkacim ga padam dobrih 10 sec i opet nista teski SHIT.Zatim realnost steta auto moze se samo slomitti hauba,vrata,straznji dio,prozori a ostala karoserija nista SHIT ne bi joj dao niti 70% ne zasluzuje niti najmanje :fof: :fof: :fof: .

GTA nije ni zamišljen da bude najrealnija igra. GTA je arkada.

Voldemort
03-03-2006, 22:50
ma to ipak ono SHIT!!!!!!! :twisted:

KingTomy
05-03-2006, 20:29
Sasvim dovoljno komentara.

Uglavnom od kud da počnem? Prvi i drugi GTA su priča za sebe, i odmiču od posljednja tri nastavka. Njih ćemo zato na staviti u drugi plan. Daleko od toga da neki nostalgičari neće uzdignuti prva dva ispred 3D nasljednika. U svoje vrijeme bili su nevjerojatno igrivi. Poznajem neke ljude koji gradove znaju kao svoj đep, unatoč tome što nema karte ili nekih prepoznatljiv zgrada, te se igra odvija iz pričje perspektive, pa je koordinacija znatno otežana.

Krenimo na GTAIII. Kad je ta igra izašla (krajem 2001.), doista je bila revolucija u žanru. Po prihvatljivim zahtjevima pružala je igraču veliki i poprilično interaktivni grad. Glavni protagonist, koji kroz cijelu igre ne prozbori ni riječi (što igri daje neku neku posebnu čar), svojom pojavom i gestama ostavio je trag među igračima iako nije imao previše razrađen karakter. Grafika je u tom trenutku bila nešto odlično, kontrole jednostavne, uglavnom, pružala je igraču vrlo dobro iskustvo.

Potom je došao i VC, koji je uvelike promijenio GTA. Umjesto šutljivca, dobili smo svadljivca, čiji je karakter svojim glasom izoštrio Ray Liotta, pogotovo u onim posprdnim komentarima. HUD je bio onako kričavo šaren, da bi se naglasio stil osamdesetih i to se nekome svidjelo, nekome ne. Soundtrack je osjetno povećan. Grafika je uznapredovala, no ništa posebno. Također, dodani su i posjedi koje se može kupiti. Uglavanom, Vice Cityem prevladava stil i karizmatični likovi.

Dolazimo do SA. Zašto mi je najgori? Kako nisam znao što me očekuje, a predhodnici su mi se svidjeli (kako ste upravo mogli i pročitati), dočekao sam igru pun nade u još bolji nastavak. Nakon svega par dana umjerenog igranja uslijedio je uninstall. Zašto? Igra je iz temelja mijenjana, iako je u srži to još i danje GTA. Dodano je zbilja puno stvari, od kojih su neke poprilično inovativne. Tako nalazimo na plivanje, bicikle, kustomizaciju lika koja nije bazirana samo na skinovima, odjeću, teretanu, djevojku i sitnice poput toga... Sve je to lijepo, ali ako profulaš bazu, fulao si cijelu igru. Kao prvo, od onog (ako se mogu tako izraziti) nenadjebivog stila, oni su nas bacili "in-da-hood", gdje pratimo Carlovu priču, kojeg svi zovu CJ (prva glupost). Meni je jasan taj "gangsta" stil i te pizdarije, ali IMHO to nikad nije trebalo jednom GTA serijalu. Carl, prvobitno jer mu se može mijenjati izgled, nije uopće prepoznatljiv i kvalitetan lik i kroz igranje mi nikako nije odgovarao. Misije su, iako ima i zbilja orginalnih stvari, druge pak znaju biti dosadne. Kvragu i takav život, namučiš se kao budala i zaradiš RESPECT. Daj zamisli gluposti. Jel respect plaća troškove igranja, kao bojanje automobila pri chaseu, kupovanje posjeda, sitnice koje (ili koje bi trebale) činiti igru zabavnom...? Ima tu još gluposti, bez brige.One odlične kontrole koje su dominirale Libertyem i Viceom, ovdje su promijenjene i zapravo uništene. Pucanje je postalo apsurd uz onakav način ciljanja. To nisu kontrole predviđene za ophodnju s mišem i tipkovnicom. Na grafiku i zvuk nemam prigovora. Iako je engine poprilično star, tim bolje, jer će više ljudi igrati igru. Zvučni efekti su vrlo dobri i raznoliki. Kod glazbe pak, možda malo previše dominira Rap. Gledajući na stil igre, to i nije čudno, ali poklonici dotične vrste glazbe bili bi sasvim zadovoljeni i s nešto manje sadržaja, a da su malo više uložili u druge. Definitivno najbolji trenutci igre zabilježeni su u kombinaciji autoput + choper + K-Rose.

Nemojte me krivo shvatiti, SA nije smeće, to niste nigdje pročitali u mojim postovima, samo si je Rockstar postavio prevelike standarde predhodnim nastavcima. Osobno mi je najdraži VC. Glazba, stil, likovi... SA iako sadržajno opširnija igra, u mojim, ali i mnogim tuđim očima, znatno je inferiornija igra od predhodnika. Nekima je najlošiji, nekima najbolji, sami određujemo šta nam se najviše sviđa.



Napisani tekst baziran je na mojem subjektivnom i nema gotovo ni truke objektivog mišljenja. S tekstom se možete, a i ne morate složiti. Iako je šturo napisan, vjerujem da će vas barem djelomično uvesti u problematiku










Ja se potpuno slažem s W3DR4N-om. Svako slovo koje je napisao slažem se. :bravo: Odlično napisano.

Babitz
05-03-2006, 21:26
meni su gta3 i VC piece of shit
SA nebi nikad zaigrao da se ne fura na "in the ghetto" i da nema RLS :pray:

Prince-Artas
05-03-2006, 21:51
meni su gta3 i VC piece of shit
SA nebi nikad zaigrao da se ne fura na "in the ghetto" i da nema RLS :pray:

samo reci da jednostavno nevoliš GTA serijal :)

Babitz
05-03-2006, 21:53
ne baš, 1 i 2 su legendarni :D
mislim, 3 i vc nisu loši, al priča i setting IMHO suxaju 8)

crayzi
08-03-2006, 19:25
sa je izasao iz mode :shock:

Lord Bazooka
20-03-2006, 18:06
Nemojte mi vrjeđat CJ-a i njegov svijet or less :kill:

mravojed
20-03-2006, 18:46
vjerojatno si mislio napisati "else" a ne less ali nije bed. :rotfl:

Babitz
20-03-2006, 18:48
vjerojatno si mislio napisati "else" a ne less ali nije bed. :rotfl:
to se i pametnom desi :D :wink:

Lara
20-03-2006, 18:54
Evo kak sam je doživjela igranje San Andreasa: :boohoo:

Kad sam dobila igru :D , igrala sam je dva dana, prošla otprilike
dvadesetak misija, pa mi je dojadilo :) , pa sam jedan dan igrala s
cheatovima, pa mi je i to dojadilo :o , pa sam downloadala finalni
savegame ( 8) ) i radila gluposti po gradovima otprilike tri dana,
pa mi je i to dojadilo :( i napokon sam ga zbrisala :fof: .


Igra ima dobre mogućnosti, ali dosadi. Meni je više služila kao ispušni
ventil (isfrustrira me profesor u školi :-x ,dođem doma, upalim SA pa na
ulicu i pucam po svima :twisted: , hehe...)

btw mind that ovo je, uz GTA III (kojeg mi se nije dalo proći), jedini nastavak iz GTA sage kojeg sam igrala.

Babitz
20-03-2006, 18:57
igrica
:hangin:

Tommy
20-03-2006, 19:04
VC mi je draži zbog one ejtiz tematike, a SA mi je manje drag zbog gangsta rap tematike :boohoo:

da,to je.al mi tematika i nije baš nekaj bitna,glavni je gameplay

ali jedna stvar je clear:VC ima 100 puta bolji radio program(V-rock)
ali gta sa mozes na kompu staviti svoje pjesme na user tracks radio!!
gta sa: :pray:

Babitz
20-03-2006, 19:06
to možeš i na VC
al RLS owna :pray:

Lara
20-03-2006, 19:07
igrica
:hangin:

No dobro, igra, whatever... :roll:

I zaboravila sam dodati da su grafika i animacije očajne. :yuck:

Babitz
20-03-2006, 19:09
igrica
:hangin:

No dobro, igra, whatever... :roll:

I zaboravila sam dodati da su grafika i animacije očajne. :yuck:
igre ne igraš radi grafike

Prince-Artas
20-03-2006, 19:14
igrica
:hangin:

No dobro, igra, whatever... :roll:

I zaboravila sam dodati da su grafika i animacije očajne. :yuck:
igre ne igraš radi grafike

neki ipak igraju. no oni se ne mogu zvat gamerima

Lara
20-03-2006, 19:16
igrica
:hangin:

No dobro, igra, whatever... :roll:

I zaboravila sam dodati da su grafika i animacije očajne. :yuck:
igre ne igraš radi grafike

Da, naravno, ali ja to velim jer je mnogo ljudi koje znam reklo kak je grafika u SA zakon. Mislim, ne kužim, wtf??? Koja grafika? Ili ja nemam dobru grafulju??

A i da SA ima nekakvu bolju grafiku, svejedno bi mi dosadio. Jednostavno nema ono nešto što bi me tjeralo da je igram, kao što neke druge igre imaju.

Naravno, to je samo moje osobno mišljenje.

Babitz
20-03-2006, 19:17
igrica
:hangin:

No dobro, igra, whatever... :roll:

I zaboravila sam dodati da su grafika i animacije očajne. :yuck:
igre ne igraš radi grafike

neki ipak igraju. no oni se ne mogu zvat gamerima
signed 8) :pray:

RETROVIRUS
21-03-2006, 13:14
MENI JE IGRA :hangin: ,ALI KAO ŠTO KAŽE MOJ BURAZ NEKAKO TE TJERA DA JU IGRAŠ DALJE IAKO SAM JA NAKON MISIJE MAŽNJAVANJA POLICIJSKIH MOTORA DEFINITIVNO ODUSTAO :cry:

Wizard
21-03-2006, 14:38
Igra mi je dosadna jednostavni, i bas u to vrijeme kad je izasla ja sam dobia WoW i sta mislite sta cu radije igrat :yuck:

str33t6l0w
21-03-2006, 17:06
brzo dosadi... jadna grafika..... skoro isti kao vice city....

goGAMERo
21-03-2006, 17:25
pa dobro, ali grafika nikada ne treba biti razlog dali ćeš igru odigrati ili ne, ako si pravi EKSTREMNI GEJMER :) onda ti je igrivost najvažnija!

Wizard
21-03-2006, 17:33
Ma meni je Vice City bolji od SA, VC sam presa a SA mi je dosadia nakon 20% prijedjene

goGAMERo
21-03-2006, 17:39
Ja sam SA prešao do jendo 50% i izgubio sam volju za igranjem!! :?

Glass
21-03-2006, 18:00
SA je uništilo dugo vrijeme konvertiranja za PC jer da je izašao kada i za PS2 igra bi bila revolucionarna a ovako ima puno boljih načina za utopit novce.

goGAMERo
21-03-2006, 18:10
E tu se slažem u potpunosti! :pray:

Prince
06-04-2006, 20:12
San Andreas je smeće.GTA:vice city 100 PUTA BOLJI!!!!! :D

Babitz
06-04-2006, 20:46
SA je jedini GTA koji valja 8)

Prince-Artas
06-04-2006, 20:47
SA je jedini GTA koji valja 8)

ma svi su dobri ali sa je najbolji

goGAMERo
06-04-2006, 20:47
Meni je takođe dobar, ali ponajviše zbog onog RAPPERSKOG STILLA! 8)

Prince-Artas
06-04-2006, 20:49
meni najviše zbog skillova, dugotrajnosti i masivnosti

Babitz
06-04-2006, 20:51
Meni je takođe dobar, ali ponajviše zbog onog RAPPERSKOG STILLA! 8)
8)

Wildboy
07-04-2006, 12:00
SA je uništilo dugo vrijeme konvertiranja za PC jer da je izašao kada i za PS2 igra bi bila revolucionarna a ovako ima puno boljih načina za utopit novce.

Da... Bilo je to od Rujna 2004 do lipnja 2005 i u tom su razdoblju izašle ultra jebene igre za PC , sve iste tematike kao i SA, i sve mnogo mnogo mnogo bolje od SA, kad je SA izašao nije se mogao jednostavno mjerit s njima

W1k1n6
07-04-2006, 13:58
Ja se slažem s W3DR4N-om potpuno.Vice City je najbolji,onda GTA3.SA je nekako,upropašten.
Igri su dosta naškodili uvođenjem Sims featuresa. Tko zna što nas čeka u idućem dijelu - mijenjanje pelena, igranje s barbikama, kuhanje zelja s nogicama...?

Osiru$
07-04-2006, 14:04
Ja se slažem s W3DR4N-om potpuno.Vice City je najbolji,onda GTA3.SA je nekako,upropašten.
Igri su dosta naškodili uvođenjem Sims featuresa. Tko zna što nas čeka u idućem dijelu - mijenjanje pelena, igranje s barbikama, kuhanje zelja s nogicama...?

Dobit ćemo mini-gta :)

naime, Liberty City Stories sa PSP-a dolazi na PS2 konzolu kao port. Cijena će biti bitno manja, tako da vjerojatno neće biti nekakvog "proširivanja" igre.

goGAMERo
07-04-2006, 15:01
Osiru$e, misliš li ti nabavljati LIBERTY CITY STORIES, odnosno jesi li ga već igrao na PSP-u da mi rekneš isplati li se to nabavljati!

Osiru$
07-04-2006, 17:05
:)

nisam igrao na PSP-u, no znam da rula. Pričekat ću još koju informaciju u svezi ps2 inačice prije nego bilo što odlučim. Ali predpostavlam da ću zaigrati.

goGAMERo
07-04-2006, 17:45
lol ne kužim kaj ti znači taj smajlić na početku posta, uglavnom igra je kako većina vlasnika koje znam koji imaju PSP superrr!

Osiru$
07-04-2006, 20:57
lol ne kužim kaj ti znači taj smajlić na početku posta!

uvijek je fino vidjeti da je netkome stalno do nečijeg mišljenja :)

goGAMERo
09-04-2006, 14:59
Pa hebiga, da se drugi ne uvrijede ali tvoji tekstovi su m najbolji i of korz iggyevi! 8)

RETROVIRUS
10-04-2006, 16:44
Pa hebiga, da se drugi ne uvrijede ali tvoji tekstovi su m najbolji i of korz iggyevi! 8)
daj se upucaj još malo :yuck:

Babitz
10-04-2006, 21:26
Pa hebiga, da se drugi ne uvrijede ali tvoji tekstovi su m najbolji i of korz iggyevi! 8)
daj se upucaj još malo :yuck:
why?

Malnar
17-04-2006, 10:33
Sa je odlicna tematika,ali da su mogli bolju grafiku staviti su i mogli,a :rotfl: meni je super ta rap i hip hop niggerska spika

Sonic_Moronic
18-04-2006, 16:33
ma i men je dosadno. mislim ne možeš reći da je glupo, jer su se dečki toliko potrudili da stvarno... Al men je ovo problem:ima tolko stvari za radit a meni se ni jedna ne sviđa. Ono, jesu crnci zakon, i bude zabavno klat Ballase, ali samo to radim i ništ drugo :D

goGAMERo
18-04-2006, 18:34
Pa hebiga, da se drugi ne uvrijede ali tvoji tekstovi su m najbolji i of korz iggyevi! 8)
daj se upucaj još malo :yuck:
why?


i ja se pitam???? budala . . .


Nego opet sam neki dan počeo igrati GTA SA! Nije mu mjesto u PLJUVAČNICI, bar po mom ukusu! 8)

KingTomy
18-04-2006, 18:52
Ah, sad si me podsjetio. Odo ja instalirat legendarni Vice City :)

THE LEGEND!!

Prince
18-04-2006, 19:49
Ah, sad si me podsjetio. Odo ja instalirat legendarni Vice City :)

THE LEGEND!!

VICE CITY RULES!!!!!!!!!!!!!!!! :pray: :pray: :pray: :pray: :pray: :pray: :pray: :pray: :pray: :pray:

hacker
23-04-2006, 20:42
Nego opet sam neki dan počeo igrati GTA SA! Nije mu mjesto u PLJUVAČNICI, bar po mom ukusu! 8)

Potpis :pray: Samo sto su mogli stavit puno bolju grafiku
Inace igra mi je ok.Najbolja od svih seriala :pray:

D.E.M.O.
23-04-2006, 22:32
hoce li biti sta od onog fear & respect za pc?

Prince
24-04-2006, 18:58
hoce li biti sta od onog fear & respect za pc?

e baš :?

toca
25-04-2006, 14:54
san andreas je najbolji od svi GTA sam uz sve šifre postaje dosadan i prelagan :twisted: :kill: :) :rotfl: :killyou:

MindReader
25-04-2006, 15:29
da, ali je grafika u SA jako nazadna naspram vice citya... trebala je bit PUUUUNO bolja

hacker
25-04-2006, 15:55
da, ali je grafika u SA jako nazadna naspram vice citya... trebala je bit PUUUUNO bolja

to je jedini minus.Sve ostalo je :pray: :pray:

WEASEL
25-04-2006, 16:04
Vice city je najbolji, al poslije prva dva:P

MindReader
25-04-2006, 16:08
to treba u viceve :rotfl:

GrannyKiller
25-04-2006, 17:36
kaj izmišljate ljudi?? SA ima baš dobru grafiku! bolju od Vice Cityja

niste valjda zaboravili stavit detalje na high u opcijama??? :rotfl:

MindReader
25-04-2006, 18:20
joooj, vid stvarno... razolucija mi bila na 800x600, a ja mislio da je na 640x480!! (ako sam se zahebo u rezama, bilo je načinjeno s namjerom da zbunim one koji mise da znaju o čemu se radi, ali mislim da ja nikada ne uspijem nikoga zbuniti tako da... )

gamer4life
25-04-2006, 22:35
SA ima odlican gameplay,slobodu hodanja(bez nevidljivih ograda)te ju svakom preporucam da ju odigra BEZ ŠIFRI. :fof: :kill: :twisted: :ekipa:

MindReader
26-04-2006, 12:02
ja sam krenio bez šifri, al su me iz**bale one ulične bande i trebalo mi oružje... rijetko ko ima živaca prijeći gta serijal bez šifri. inače volim igre bez šifri! cheats sucks!

Odiee
26-04-2006, 12:09
S][R
kako kome.. meni dosadila na 40-ak % ... znači nakon dan-dva igranja...

Neznam ja kaj je tebi ako mislis da si za par dana presao 40% igrice.
Meni se cini da si ti isao samo na rjesavanje misija jednu za drugom, pa covjece, Programerima GTA SA bi dosadilo to nakon 2 minute. Prava snaga GTA SA je igrivost izmedju misija, istrazivanje grada i trazenje skrivenih stvari, npr, imas po cijeloj igrici skrivenih jedno 40 uniqe jumppova koji ti uspore sliku kad preljices i da ti 500$ zato kaj si je nasao, a o sakupljanju skloljaka i bojanju svih grafita u igrici da i ne pricam, Jesi ikada ubio dilera i pokupo mu pare, pa se kladio na utrke, jesi kupio kasino u 3 gradu koji usput dodje 20,000,000$, znas li da ima sakriven padobran na vrhu jedne zgrade, i znas li da postoji skrivena drvena staza za off-rouad bike na jednoj od planina... i jos puno puno drugih stvari, BTW ko zna sto se dogodi kad prefarbas svih 100 grafita?????


W3DR4N
Od prvog posta, mišljenje ostaje. SA je najlošiji moderni GTA nastavak. Razlog je jednostavan. Tema nije privlačna gotovo nikome osim fanovima "In da hood" stila, te pravim GTA ovisnicima.

Mislis?
Ja naprimjer znam frenda koje igre ne je*u 2%, a koji je kupio knmp zbog te igrice. (Nikad nije zaigrao niti jednu igru jos od super maria), a par mojih frendova koji su rasisti su odbijali igrati s kmicom u igrici, kada su jednom onako "da vide" zaigrali nisu dan-danas prestali.
[quote]
zakaj mi se nečuju mp3 fajlovi koje sam ubacio u onaj folder???
zakaju se u igri ne čuju?
[/qoute]
Zatko kaj nesmijes staviti mp3-e direktno u folder vec samo stavis shortkate.

FaTaL_mRkvA
26-04-2006, 12:46
Preso sam SA bez šifri i sa šiframa :fof:

D.E.M.O.
26-04-2006, 12:47
Vice city je najbolji, al poslije prva dva:P
:bravo:

D.E.M.O.
26-04-2006, 12:48
kaj izmišljate ljudi?? SA ima baš dobru grafiku! bolju od Vice Cityja

niste valjda zaboravili stavit detalje na high u opcijama??? :rotfl:
ovaj... da testirao sam igru na high detaljima i na low detaljima, uzeo hrpe screenshootova i uopce nema razlike... NIKAKVE! osim sto na high detaljima vise trza... za sto nema razloga :?

D.E.M.O.
26-04-2006, 12:50
[quote]
S][R
kako kome.. meni dosadila na 40-ak % ... znači nakon dan-dva igranja...

Neznam ja kaj je tebi ako mislis da si za par dana presao 40% igrice.
Meni se cini da si ti isao samo na rjesavanje misija jednu za drugom, pa covjece, Programerima GTA SA bi dosadilo to nakon 2 minute. Prava snaga GTA SA je igrivost izmedju misija, istrazivanje grada i trazenje skrivenih stvari, npr, imas po cijeloj igrici skrivenih jedno 40 uniqe jumppova koji ti uspore sliku kad preljices i da ti 500$ zato kaj si je nasao, a o sakupljanju skloljaka i bojanju svih grafita u igrici da i ne pricam, Jesi ikada ubio dilera i pokupo mu pare, pa se kladio na utrke, jesi kupio kasino u 3 gradu koji usput dodje 20,000,000$, znas li da ima sakriven padobran na vrhu jedne zgrade, i znas li da postoji skrivena drvena staza za off-rouad bike na jednoj od planina... i jos puno puno drugih stvari, BTW ko zna sto se dogodi kad prefarbas svih 100 grafita?????


W3DR4N
Od prvog posta, mišljenje ostaje. SA je najlošiji moderni GTA nastavak. Razlog je jednostavan. Tema nije privlačna gotovo nikome osim fanovima "In da hood" stila, te pravim GTA ovisnicima.

Mislis?
Ja naprimjer znam frenda koje igre ne je*u 2%, a koji je kupio knmp zbog te igrice. (Nikad nije zaigrao niti jednu igru jos od super maria), a par mojih frendova koji su rasisti su odbijali igrati s kmicom u igrici, kada su jednom onako "da vide" zaigrali nisu dan-danas prestali.


zakaj mi se nečuju mp3 fajlovi koje sam ubacio u onaj folder???
zakaju se u igri ne čuju?
[/qoute]
Zatko kaj nesmijes staviti mp3-e direktno u folder vec samo stavis shortkate.[/quote:3fpcr5qt]
erm kaze se igra :D

hacker
26-04-2006, 13:27
ja sam krenio bez šifri, al su me iz**bale one ulične bande i trebalo mi oružje... rijetko ko ima živaca prijeći gta serijal bez šifri. inače volim igre bez šifri! cheats sucks!

Uzmes si ak-47 i po buljama.Meni ti uvijek njih dvadesetero ide jedan iza drugoga :rotfl: Lako ih skines :D

dabl eM
26-04-2006, 19:14
ja sam krenio bez šifri, al su me iz**bale one ulične bande i trebalo mi oružje... rijetko ko ima živaca prijeći gta serijal bez šifri. inače volim igre bez šifri! cheats sucks!

Uzmes si ak-47 i po buljama.Meni ti uvijek njih dvadesetero ide jedan iza drugoga :rotfl: Lako ih skines :D

uđite u ammunation i kupite smg,idite ne trening za pucanje i prekinite, i tako jedno 3-4 puta,svaki put vam se broj metaka udvostruči...... :D

btw:sa sam prešo bez šifri,naživciro se dost,al ipak prešo bez šifri....that make me proud.... 8)

Odiee
26-04-2006, 20:31
D.E.M.O
erm kaze se igra

a za kaj? Moza za ono "kojeg igre je je*u 2%" ili kaj :naughty:
E uoustalom ljudi vidite kak u zadnjih 5-6 stranica nitko vise ne pljuje po igri, svima je dobra? :rotfl:
E da i najbolje ju je igrat kad si :friends: jer je svaki stup tvoj haha :rotfl:

Odiee
26-04-2006, 20:42
dabl eM
btw:sa sam prešo bez šifri,naživciro se dost,al ipak prešo bez šifri....that make me proud....

ja ju jos nisam preso, a igram ju bez sifri vec oko godinu dana :rofl:
ali to je samo zato kaj igricu imas istrazivat 2 godine, i jos nces otkrit sve skrivene cake. npr. ima 50 lokacija gdje mozes snimit fotku, i ak ih nadjes svih 50 otkucavaju ti se je*ene stvari. HINT: u drugom gradu na dizalici na gradilistu iznad vase garaze ima jedam mali ruzicsti predmetic
and BTW ono na ulazu pise


Loginiraj me automatski

:rotfl: :rotfl: :fof:

Scrat
04-05-2006, 20:48
:fof: SA je u svakom slučaju bolji od GTA3 jer je tamo 90% stalno mrak. VC ima najbolji radio, al kad u SA staviš svoju mjuzu nema boljeg. Plivanje je ok, može i bolje. SA je sve u svemu ok jedino zajebava vožnja aviona (zapeo sam na misiji kada moram s onim malim avionom doć iza onog velikog = sjebano). sve u svemu igrica je okS:fof:
Ma dajte. Jedino sto najvise mozes zmjerit je velicina grada i sto su tako us*ali avione. Pista bi tribala ici po ciloj duzini Las Venturasa. Avion uzlice ko da ga je neko lansira iz topa. Tribalo bi stavit vise misija sa avijonima.

Scrat
04-05-2006, 20:51
ja sam krenio bez šifri, al su me iz**bale one ulične bande i trebalo mi oružje... rijetko ko ima živaca prijeći gta serijal bez šifri. inače volim igre bez šifri! cheats sucks!

Uzmes si ak-47 i po buljama.Meni ti uvijek njih dvadesetero ide jedan iza drugoga :rotfl: Lako ih skines :D

uđite u ammunation i kupite smg,idite ne trening za pucanje i prekinite, i tako jedno 3-4 puta,svaki put vam se broj metaka udvostruči...... :D

btw:sa sam prešo bez šifri,naživciro se dost,al ipak prešo bez šifri....that make me proud.... 8)

Potpis. jedino san posli sifre, za zaje*anciju

Johnny68
01-06-2006, 23:55
Vice city rulezzzzzzzzzzz!!! SA je jednom rječju glup---- a i prvo je na konzoli izašao!!!!!!!!!!!!!! :twisted:

Nightyx
04-06-2006, 09:50
San Andreas je hit igra prošle godine, prešo sam ga tri puta i namjeravam ga opet počet igrati.

:fof:

mr_solidus
04-06-2006, 09:58
Vice city rulezzzzzzzzzzz!!! SA je jednom rječju glup---- a i prvo je na konzoli izašao!!!!!!!!!!!!!! :twisted:

kao i 3 i VC :yuck:

D.E.M.O.
04-06-2006, 10:10
vice city je najbolji

Jerry
04-06-2006, 10:23
Slažem se iako ima prednosti i u SA kao PLIVANJE!

HalF-DeaD
06-06-2006, 21:48
Ovo je moje mišljenje:
1. VC, jer je to prva i najbolja igra koju sam prešo ikad na PCu i ima fenomenalan gameplay - igrao sam je 7-8 mjeseci bez prestanka
2. SA, iako mi se ne sviđa gangsta rap stil i bugovi, jednostavno je prejebena zbog stvari koje nisu vezane uz radnju
3. I, prva igra u kojoj se može slobodno kretati po tada ogromnom gradu i prva igra koju sam IKAD igrao
4. III - LC, prelazak na 3D je fenomenalan i u nekim dijelovima slično Driver 2, super zanimljivo
5. II, super igra, no ipak zaostaje za I

Vi što pljujete na GTA, recite koji k vi igrate. Sve te igre imaju neka svojstva tj. mane koja mi se nesviđaju ili se nekim drugim ljudima ne sviđaju. NE POSTOJI savršena igra koja bi se sviđala svima. Zato ne pljujte po igrama (mogao bi ja po igrama tipa Civ, Total War, Sims,PES, Oblivion... ali neću jer nisam takav). Respect.

flander
25-07-2006, 22:09
Malo je bagovit al OK igra. Jedino mi se sviđa kasino i to kaj mogu avione vozikat uokolo. Ostalo sve isto. Samuel L. Jackson RULES!!!

Babitz
26-07-2006, 08:51
Vice city rulezzzzzzzzzzz!!! SA je jednom rječju glup---- a i prvo je na konzoli izašao!!!!!!!!!!!!!! :twisted:

kao i 3 i VC :yuck:owned 8)

Dark Saruman
26-07-2006, 21:33
gangsta faca koji vozi avione,vojne helikoptere,jet pack,radi za vladu..malo pretjerano,mogli su napraviti cijelu igru da bude kao prvih 15%,crnačke bande i tak to,kasnije su stvarno pretjerali
.vice city ima bolji humor,nema brdo praznih prostora,i mjuza i setting su daleko bolji,više se možeš uživiti,sjedneš na motor i svira ti Iron Maiden,a ovdje sjedneš na motor i ono: o yea madafaka,I got money ,I gonna kill yours mother and father,I gangsta... :twisted:

:rotfl: :rotfl: :rotfl: a ovaj je najjači :rotfl: :rotfl:

i naravno ima pravo...GTA " Vicin grad " :D meni je osobno najbolji..igrao sam ga ako ne 4 puta više nego SA... Te glazba, te okoliš, te humor, te jednostavnost (pljujem po malom izboru aviona) , te igrivost + mala i cool mapa...a ne otvorim mapu SA ono vidim mapu veličine Afričkog kontinenta...

naravno ne kazem da je igra JADNA nego da mi je najbolji VC ( gta 3 nisam igra)

Ima par svojih cakica koje su cool ali pljujem prvenstveno po glazbi, jeste li vi čuli u gta VC radio VCPR...to vam je radio s emisijom tipa Latinica...radio je za :rotfl: a usto jos Vrock, Wildstyle ( sidnes za harleya i " U mamma ") Flash te Emotion, ja još čujem po radiju ( današnjem :D ) pjesme iz Flasha ili Emotiona... C 8) 8) L

Fore koje mi se svidjaju u SA :

1. bicikle ( gadi mi se kad imas skill do kraja pa padnes s planine i ne ubijes se )

2. Padobran

3. Raznolik izbor aviona

4. Plivanje

5. " Make up " Lika

6. Hydra :D

I naravno potpisujem da Vice city RULA :gitara:

mEtAXa
26-07-2006, 21:59
UVJERLJIVO NAJZABAVNIJI GTA JE 3(!!!) I TO NIKO NE MOŽE POREĆI!!! :-x :fof:

Sterpo
27-07-2006, 10:39
meni je najbolji vice city ali i san andreas je ok :wink:

O-Okac
27-07-2006, 11:06
:pray: GTA 1 (legenda) :pray: sta cem vam ostali kad imate 1 :D

antrax5
27-07-2006, 11:12
meni su svi ok, možda mi je čak i najdraža igra, san andreas je ok ne kužim zake je nekima loša igra, neki pišu da je grafika loša , namjerno nisu mjenjali grafiku zato kaj onda to ne bi bio GTA :D

D.E.M.O.
27-07-2006, 13:16
meni su svi ok, možda mi je čak i najdraža igra, san andreas je ok ne kužim zake je nekima loša igra, neki pišu da je grafika loša , namjerno nisu mjenjali grafiku zato kaj onda to ne bi bio GTA :D
to bi bio gta sa dobrom grafikom. onda ni gta3 ni vc nije gta jer nema pogled kao u prva 2 dijela.

antrax5
27-07-2006, 13:24
meni su svi ok, možda mi je čak i najdraža igra, san andreas je ok ne kužim zake je nekima loša igra, neki pišu da je grafika loša , namjerno nisu mjenjali grafiku zato kaj onda to ne bi bio GTA :D
to bi bio gta sa dobrom grafikom. onda ni gta3 ni vc nije gta jer nema pogled kao u prva 2 dijela.

nemreš uspoređivati gta 1 i 2 sa trećim pa na dalje, računa se od trećeg zato kaj je 1 i 2 napravljen jako davno kada se nije ni sanjalo da će biti ovakva grafika. Nisu mjenjali grafiku od trojke zato kaj to ne bi bio gta to sam mislio, mogli su napravit sa grafikom iz dooma 3 ali nisu, žišku.... :D

ZC_Someone
28-07-2006, 22:38
offtopic



...
p.s.
da ju nije PcPlay (IgGy) tako napuhal kako je dobra, jako malo bi ljudi ovu igru prihvatili...

bez uvrede ikome ali iggy napuhava/napuhavao je sve igre koje se svidaju njemu, a kolko sam skuzio posebno mu se svida ovaj gangsta stil (a i meni je zakon, metal i rap najbolja mjuza), slicno je i s NBA serijalom, a bilo je to i s fifom dok je bio u fazi poricanja da ima nesto bolje od fife (PES ROCKS)


ontopic

san andreas je jedna od igara koja mi nikako nije sila zbog po meni stvarno glupe price(kad CJ pocme radit za onoga lika iz vlade i slicne gluposti),puno buggova(neki su vec navedeni),i glupih avionskih kontrola...pozitivna strana igre je OGROMNA sloboda kretanja i to bi bilo to.

molim te daj mi jednu igru koja ima orginalnu pricu ovog tipa, misije za tipa iz vlade su najbolje od svih, a sto se tice glupih avionskih kontrola, mogu ti reci da inteligentni ljudi znaju cemu sluzi control cofigure u opcijama. smatrao sam kad je SA izasao i jos dan danas smatram da upravljati avionom ne mogu mentalno retardirani (koji nisu nista krivi) i oni #/$%#/ koji si ne znaju podesiti kontrole, ja sam skoro sve misije s avionom prosao iz prve. nedje je spomenuta ona misija kad manjim avionom treba dostici mlaznjak, pa to se tako lako prode samo treba malo razmisljati i poznavati osnove fizike



ja sam krenio bez šifri, al su me iz**bale one ulične bande i trebalo mi oružje... rijetko ko ima živaca prijeći gta serijal bez šifri. inače volim igre bez šifri! cheats sucks!

igra je cista laganica i moze se proci bez sifri kao od sale, prosao sam je bez sifri do 99% (zastekalo mi) i do 100%, i jos dva puta sve misije uz malu pomoc chetova


igra se ocito ne svida ljudima kojima se ne svida sto je crnac glavni lik (poznam ih dosta) i gangsta stil pa su razocarani sto opet sve nije u pinky boljama, da ne bi doslo do nesporazuma, veliki sam fan GTA3 i GTA-VC i svaki ima svoju draz, ali mi je VC definitnivno najlosiji od ova tri je mi je glupav raspored grada, i sve je presareno i svijetlo, a i prica je bolno ocita vec u uvodnoj sceni. GTA3 mi je u jako dobro sijecanju jer je prva prava takva igra koja pruza slobodu kretanja, samo u portlandu (1. dio grada) sam bio oko 3 mjeseca prije nego sam poceo rijesavati misije. jos uvijek mogu nacrtati kartu portlanada napamet.

ja sam valjda vise mracni tip i vise mi se svida SA. sjecam se trenutka iz SA kad sam se prvi puta vozio po autocesti na chopperu i slusao K-Dust (tocnije America - Horse with no name), padala je kisa a lik mi je imao neku jaknu na sebi. taj trenutak mi je imao nevjerojatnu atmosferu i tad sam se definitivno zakacio za igru. po mom osobnom dozivljaju to mi je najbolja igra poslje HL 2
ocarava me masivnost i otvoreni prostori koje prethodnici nisu imali, znao sam uzeti kroser i po nekoliko sati se samo voziti uokolo.
mogo bi jos toga napricat ali je 23:45h i nemam vise volje

kad bolje razmislim sutra idem je proci jos jednom sve od trojke do san andreasa sad dok imam vremena, uostalo nemam ni nista zanimljivije za igrati

sexy peace
29-07-2006, 11:02
Svi rockstari su sranje!!!!!!!!!!!!!

ZC_Someone
29-07-2006, 22:49
Svi rockstari su sranje!!!!!!!!!!!!!


baci se s krova i porezi si zile u padu nakon svake ovakve izjave

King tiger
29-07-2006, 22:52
ali mi je VC definitnivno najlosiji od ova tri je mi je glupav raspored grada, i sve je presareno i svijetlo, a i prica je bolno ocita vec u uvodnoj sceni.
Prica je smjestena u osamdesete a i Miami je sav u takvom "neon" stilu(tacnije to ti je Art Deco stil)

ZC_Someone
29-07-2006, 23:03
ma nije toliko sarenilo kolko raspored ulica, znam da pokusavaju vjerno prenjeti neke gradove, ali mi se rasporedu ulica nikako ne svida, sve je nekako pre jednolicno, nema mi to onaj neki stimung, najbolji dizajn grada sto se toga tice jos uvijek mi ima navedeni portland

Systematic Reverse
01-08-2006, 13:10
Meni je GTA:SA najbolji od GTA serijala. Ali šta wam ja znam,,, bilo dobro pa prošlo ne?!?! :?

King tiger
01-08-2006, 13:38
Pa ne mogu sad izmisljat novi Miami.

Sterpo
01-08-2006, 14:40
ma najbolji mi je VC .kad se sjetim tog šarenila jedva čekam zaigrati je opet :wink:

ZC_Someone
01-08-2006, 22:23
Pa ne mogu sad izmisljat novi Miami.

to je igra mogu oni sto hoce, mogli su ovo ostaviti, ali recimo ne tako da postoje dva velika otoka nego da je to neki zaljev s malim otocicima u sebi, tako bi se izgubila monotonija paralelnih ulica, to mi je jedina veca zamjerka VC, ostalo je sve zakon ali zbog toga mi nije najbolji dio serijala jer mi dosadi se vozikati uokolo, ne smatram to uzitkom vec nekom obavezom, dok recimo u SA mi je uzitak putovati iz grada u grad

Systematic Reverse
02-08-2006, 02:34
offtopic



...
p.s.
da ju nije PcPlay (IgGy) tako napuhal kako je dobra, jako malo bi ljudi ovu igru prihvatili...

bez uvrede ikome ali iggy napuhava/napuhavao je sve igre koje se svidaju njemu, a kolko sam skuzio posebno mu se svida ovaj gangsta stil (a i meni je zakon, metal i rap najbolja mjuza), slicno je i s NBA serijalom, a bilo je to i s fifom dok je bio u fazi poricanja da ima nesto bolje od fife (PES ROCKS)


ontopic

san andreas je jedna od igara koja mi nikako nije sila zbog po meni stvarno glupe price(kad CJ pocme radit za onoga lika iz vlade i slicne gluposti),puno buggova(neki su vec navedeni),i glupih avionskih kontrola...pozitivna strana igre je OGROMNA sloboda kretanja i to bi bilo to.

molim te daj mi jednu igru koja ima orginalnu pricu ovog tipa, misije za tipa iz vlade su najbolje od svih, a sto se tice glupih avionskih kontrola, mogu ti reci da inteligentni ljudi znaju cemu sluzi control cofigure u opcijama. smatrao sam kad je SA izasao i jos dan danas smatram da upravljati avionom ne mogu mentalno retardirani (koji nisu nista krivi) i oni #/$%#/ koji si ne znaju podesiti kontrole, ja sam skoro sve misije s avionom prosao iz prve. nedje je spomenuta ona misija kad manjim avionom treba dostici mlaznjak, pa to se tako lako prode samo treba malo razmisljati i poznavati osnove fizike



ja sam krenio bez šifri, al su me iz**bale one ulične bande i trebalo mi oružje... rijetko ko ima živaca prijeći gta serijal bez šifri. inače volim igre bez šifri! cheats sucks!

igra je cista laganica i moze se proci bez sifri kao od sale, prosao sam je bez sifri do 99% (zastekalo mi) i do 100%, i jos dva puta sve misije uz malu pomoc chetova


igra se ocito ne svida ljudima kojima se ne svida sto je crnac glavni lik (poznam ih dosta) i gangsta stil pa su razocarani sto opet sve nije u pinky boljama, da ne bi doslo do nesporazuma, veliki sam fan GTA3 i GTA-VC i svaki ima svoju draz, ali mi je VC definitnivno najlosiji od ova tri je mi je glupav raspored grada, i sve je presareno i svijetlo, a i prica je bolno ocita vec u uvodnoj sceni. GTA3 mi je u jako dobro sijecanju jer je prva prava takva igra koja pruza slobodu kretanja, samo u portlandu (1. dio grada) sam bio oko 3 mjeseca prije nego sam poceo rijesavati misije. jos uvijek mogu nacrtati kartu portlanada napamet.

ja sam valjda vise mracni tip i vise mi se svida SA. sjecam se trenutka iz SA kad sam se prvi puta vozio po autocesti na chopperu i slusao K-Dust (tocnije America - Horse with no name), padala je kisa a lik mi je imao neku jaknu na sebi. taj trenutak mi je imao nevjerojatnu atmosferu i tad sam se definitivno zakacio za igru. po mom osobnom dozivljaju to mi je najbolja igra poslje HL 2
ocarava me masivnost i otvoreni prostori koje prethodnici nisu imali, znao sam uzeti kroser i po nekoliko sati se samo voziti uokolo.
mogo bi jos toga napricat ali je 23:45h i nemam vise volje

kad bolje razmislim sutra idem je proci jos jednom sve od trojke do san andreasa sad dok imam vremena, uostalo nemam ni nista zanimljivije za igrati

Što se tiče wožnje awiona. To može i zadnji n00b(bez uwrijede cirdan). Stwarno je lagano!!! Ja sam prešao swe bez šifri 8) :D :yuck:

Dj_Morales
02-08-2006, 09:26
slazen se s vecinon nije mi nesto san andreas,najbolji mi je vice city !!!

olio
02-08-2006, 09:27
slazen se s vecinon nije mi nesto san andreas,najbolji mi je vice city !!!meni je najbolji GTA 3

Kiklop
07-08-2006, 19:47
andea je najbolji GTA i jedna od najboljih igra uopce to mogu rec nakon odigranih vise od 60sati

Sam
07-08-2006, 19:55
Po čemu je GTA SA najbolji

mburazer
07-08-2006, 19:56
Kao prvo,San Andreas i nije loš,ali kad pogledate s druge strane,misije su dosadne i glupe. :?

Najbolji SAn Andreas,ali kad dođe GTA IV bit će to odlična igra.

Anybody?! :shock:

Babitz
07-08-2006, 21:44
Po čemu je GTA SA najboljimeni zbog setinga
GTA 3 i VC nisma mogao igrat jer sma krepao od dosade vec nakon pola sata

Kron
08-08-2006, 08:58
Kao veliki fan aviona i svih samoletećih objekata, moram reći da je RS napravio jedno veliko sr**e stavljanjem aviona. Upravljanje čak i dijete može shvatit, pre lake su misije sa avionima i nisu zanimljive! Koliko god smo bili uživljeni i nestrpljivo čekali svoj primjerak, nakon mjesec dana je sav užitak splasnuo. Ako već stavljaju avione, ona pista bi trebala biti po dužini cijelog Las Venturasa, a ne da avion uzlijeće, doslovno, kao da je od papira. A da ne govorim o bugovima, meni su kroz cijelu igru ljudi postali prozirni kad bi im se približio. Prema svim ovim postovima uvjerljivo je kako je GTA još uvijek čista arkada.

Systematic Reverse
09-08-2006, 02:46
Kao veliki fan aviona i svih samoletećih objekata, moram reći da je RS napravio jedno veliko sr**e stavljanjem aviona. Upravljanje čak i dijete može shvatit, pre lake su misije sa avionima i nisu zanimljive! Koliko god smo bili uživljeni i nestrpljivo čekali svoj primjerak, nakon mjesec dana je sav užitak splasnuo. Ako već stavljaju avione, ona pista bi trebala biti po dužini cijelog Las Venturasa, a ne da avion uzlijeće, doslovno, kao da je od papira. A da ne govorim o bugovima, meni su kroz cijelu igru ljudi postali prozirni kad bi im se približio. Prema svim ovim postovima uvjerljivo je kako je GTA još uvijek čista arkada.

:pray: :pray: :pray:

A G R E E !

ZC_Someone
09-08-2006, 20:05
Kao veliki fan aviona i svih samoletećih objekata, moram reći da je RS napravio jedno veliko sr**e stavljanjem aviona. Upravljanje čak i dijete može shvatit, pre lake su misije sa avionima i nisu zanimljive! Koliko god smo bili uživljeni i nestrpljivo čekali svoj primjerak, nakon mjesec dana je sav užitak splasnuo. Ako već stavljaju avione, ona pista bi trebala biti po dužini cijelog Las Venturasa, a ne da avion uzlijeće, doslovno, kao da je od papira. A da ne govorim o bugovima, meni su kroz cijelu igru ljudi postali prozirni kad bi im se približio. Prema svim ovim postovima uvjerljivo je kako je GTA još uvijek čista arkada.

:pray: :pray: :pray:

A G R E E !


iako su mi takve simulacije zanimljive, ovo sto si naveo bilo bi jako pretjerano, mozda duzina piste ali nista drugo, moras svatiti da simulacije aktivno igra 10-15% gejmera ako i toliko i zato su avioni savrseno pogodeni, ni pre laki ni pre teski, nakon 5 pokusaja svi mogu to svladati sto kod takve masivne igre i treba biti, da su avioni samo malo realniji od igre bi odustalo barem 30% ljudi

WEASEL
09-08-2006, 20:38
lol, znaš li ti onu, stvar je u detaljima? nebi baš škodilo da su to malo bolje napravili

Kron
10-08-2006, 09:25
GTA:SA/avioni=Quake4/vozila :wink:

antrax5
10-08-2006, 11:42
Ja nemrem vjerovat da je netko uopće otvorio ovu temu a kamoli da govori da je GTA cijeli sranje.
Meni je to nazabavnija igra ikada napravljena.
I da vam kazem mrzim kada netko igra sa siframe, nemojte nikada igrati s njima jer je sranje, za LOSERE :-x

ZC_Someone
10-08-2006, 15:35
čuj kad je bsparica ili ti dojadi ići po zakonu odeš u pustinju, popneš se na neko brdo, daš si malo oružja i peri po vojnoj bazi - jako veselo

e to sam i ja radio, ali najbolje mi je bilo kad sam pomocu trainera maknuo policiju iz GTA3 i popeo se na onu garazu u drugom dijelu grada, i ukucao sifre da svi imaju pljuce i da se medusobno tuku, uzivao sam to gledati, a posebna draz mi je bila gadanje auta bombama i bazukom s istog mjesta, nekad je varanje jako zabavno

NiX@tHeG4M3R
10-08-2006, 15:47
Meni je san andreas čist dobra igra i nikad mi ne dosadi!uvijek imam nekej za raditi,npr.klat policiju :twisted: :D

Yux
15-08-2006, 00:24
GTA SA je obicno smece ,nabildani crnac se vozi u trulom cadilacu sa dva pistolja i puca pobjegne policiji i boli ga , igra je preglupa nerealna neznam sta da kazem crnjo iz opasnog kvarta je naucio vozit i avion stvarno je lazarska .

emperror
15-08-2006, 00:33
lool a sta si ti mislio da gta realna igra, lol

Babitz
15-08-2006, 08:36
GTA SA je obicno smece ,nabildani crnac se vozi u trulom cadilacu sa dva pistolja i puca pobjegne policiji i boli ga , igra je preglupa nerealna neznam sta da kazem crnjo iz opasnog kvarta je naucio vozit i avion stvarno je lazarska .a trojka i vice city su realni...
tip ukrade 3257281 auta i nikom nist, izade iz zavora za mito od cak 100$
car si :pray:

sexy peace
15-08-2006, 08:38
Ništa posebno je san andreas.

peras
11-09-2006, 18:24
GTA:SA je nerealna,ali zanimljiva igra,stvarno ne znam za osobu koja je ne igra,uvek mozes nesto da radis.npr:vozis avion,autobus,taxi misije,koljes ljude ili jednostavno preslusavas soundtrack(adio Los Santos-The Best).

g@mer4life
11-09-2006, 18:27
GTA:SA je nerealna,ali zanimljiva igra,stvarno ne znam za osobu koja je ne igra,uvek mozes nesto da radis.npr:vozis avion,autobus,taxi misije,koljes ljude ili jednostavno preslusavas soundtrack(adio Los Santos-The Best).

u tome jeszt i čar san-andreasa.da je do bola nerealan..zakon igra :D

Babitz
11-09-2006, 20:43
mnogi ćete biti iznenađeni ovom izjavom, ali: Igre su nerealne.























i djed mraz ne postoji

Lord Ragnarok
11-09-2006, 21:02
mnogi ćete biti iznenađeni ovom izjavom, ali: Igre su nerealne.























i djed mraz ne postoji

Igra mi je totalno smeće (nisam fan) i djedi mraz postoji a ti tvrdi kaj oćeš

g@mer4life
11-09-2006, 21:17
djed mraz ne postoji :o :cry: :cry: :cry: ...uništio si mi djetinstvo :twisted: ......

Babitz
12-09-2006, 07:44
djed mraz ne postoji :o :cry: :cry: :cry: ...uništio si mi djetinstvo :twisted: ......it's a hard life 8)




















bolje da ne pričamo o uskrsnom zeki, ne?

g@mer4life
12-09-2006, 09:05
gade unišztavaš mi djetinsto.....i da znaš(govoreći kroz suze :cry: )djeda mraz postoji..vidio sam ga.... :fof:

btw..prestanimo s spamanjem.....san andereas je u svoje vrijeme bila zakon igra ali jednostavno ju je vrijeme pogazilo

Babitz
12-09-2006, 10:08
:o
kako vrijeme to može pogazit?

kako UOPĆE vrijeme može pogazit igru? (osim ak ju se ne može više pokrenut)

g@mer4life
12-09-2006, 10:14
:o
kako vrijeme to može pogazit?

kako UOPĆE vrijeme može pogazit igru? (osim ak ju se ne može više pokrenut)

grafika je za qurac...bugovi s zvukom su nervirajući..a i nelinearnoist nije više prisutna(npr..ko u oblivionu) jer igru možete samo i jedino završiti na jedan načina

BlueFlaME
12-09-2006, 10:25
ja mislim da je Vice city uzeo sve one čari,te za san andreasom nije bila tolika ludnica

W3DR4N
12-09-2006, 13:00
San Andreas za PC još nema ni godinu i po od izlaska. Ta igra još uvijek spada među novije naslove. Kad pričamo o SA, ne pričamo o vremenu i kako ga je pregazilo.

Prince-Artas
12-09-2006, 18:17
:o
kako vrijeme to može pogazit?

kako UOPĆE vrijeme može pogazit igru? (osim ak ju se ne može više pokrenut)

grafika je za qurac...bugovi s zvukom su nervirajući..a i nelinearnoist nije više prisutna(npr..ko u oblivionu) jer igru možete samo i jedino završiti na jedan načina

grafika mi nije važna kad je igrivost odlična
stavi patch da ti popravi bugove
kad je to gta bio nelinearan :?

Kiklop
12-09-2006, 19:10
da nije bas u potpunosti nelinearan ali mozes bjezat muriji kad prijedes grad

Dreamer Deceiver
12-09-2006, 19:11
sestra mi se navukla na njega :(

Kron
15-09-2006, 15:38
Sad sam se sjetio zadnje misije.........
sramota, nema šta

peras
15-09-2006, 19:04
Da li se planira nastavak GTA serijala???

Prince-Artas
15-09-2006, 19:05
Da li se planira nastavak GTA serijala???

najavljen je gta 4

g@mer4life
15-09-2006, 20:34
[quote=KingMortal]:o
kako vrijeme to može pogazit?

kako UOPĆE vrijeme može pogazit igru? (osim ak ju se ne može više pokrenut)

grafika je za qurac...bugovi s zvukom su nervirajući..a i nelinearnoist nije više prisutna(npr..ko u oblivionu) jer igru možete samo i jedino završiti na jedan načina

grafika mi nije važna kad je igrivost odlična
stavi patch da ti popravi bugove
kad je to gta bio nelinearan :?[/quote:zejv1stu]


nelineran je zbog toga što je priča striktno zacrtana

Prince-Artas
15-09-2006, 20:47
[quote="g@mer4life":3t2mev5y][quote=KingMortal]:o
kako vrijeme to može pogazit?

kako UOPĆE vrijeme može pogazit igru? (osim ak ju se ne može više pokrenut)

grafika je za qurac...bugovi s zvukom su nervirajući..a i nelinearnoist nije više prisutna(npr..ko u oblivionu) jer igru možete samo i jedino završiti na jedan načina

grafika mi nije važna kad je igrivost odlična
stavi patch da ti popravi bugove
kad je to gta bio nelinearan :?[/quote:3t2mev5y]


nelineran je zbog toga što je priča striktno zacrtana[/quote:3t2mev5y]

nisam ja rekao da gta sa nije nelinearan već


kad je to gta bio nelinearan


malo bolje čitaj

reiki_
16-09-2006, 13:48
san andreas je najveća sramota gta serijala. više uživam u gta jedinici sa pcplayevog cd-a . Vice city je najbolji dio serijala jer ima šarm , igrivost , odličan radio , zanimljive misije i taman dovoljno velik grad. San Andreas je razlog zbog kojeg sam se zabrinuo za gta serijal jer mi je čudno da jedan rockstar ide u igru stavljati "homiese" bez da ih kritizira , lošu glazbu , gro prostora bez razloga i praktički nikave in-game fore za razliku od Vice citya koji je legenda , pa sam pomislio da će se čitav serijal obustaviti . Bojim se igranja novog nastavka kako je krenulo...

Kiklop
17-09-2006, 12:30
san andreas je najveća sramota gta serijala. više uživam u gta jedinici sa pcplayevog cd-a . Vice city je najbolji dio serijala jer ima šarm , igrivost , odličan radio , zanimljive misije i taman dovoljno velik grad. San Andreas je razlog zbog kojeg sam se zabrinuo za gta serijal jer mi je čudno da jedan rockstar ide u igru stavljati "homiese" bez da ih kritizira , lošu glazbu , gro prostora bez razloga i praktički nikave in-game fore za razliku od Vice citya koji je legenda , pa sam pomislio da će se čitav serijal obustaviti . Bojim se igranja novog nastavka kako je krenulo...
:shock: :shock: :shock: san andreas je najbolji dio u serijalu i jedna od boljih igara prosle god

Samael
17-09-2006, 16:24
san andreas je najveća sramota gta serijala. više uživam u gta jedinici sa pcplayevog cd-a . Vice city je najbolji dio serijala jer ima šarm , igrivost , odličan radio , zanimljive misije i taman dovoljno velik grad. San Andreas je razlog zbog kojeg sam se zabrinuo za gta serijal jer mi je čudno da jedan rockstar ide u igru stavljati "homiese" bez da ih kritizira , lošu glazbu , gro prostora bez razloga i praktički nikave in-game fore za razliku od Vice citya koji je legenda , pa sam pomislio da će se čitav serijal obustaviti . Bojim se igranja novog nastavka kako je krenulo...

I ja uživam u gta jedinici sa PC Playevog cd-a, ali me užasno živcira što nema savegame patcha.
Vice city mi je također najbolji, jer em ima odličan V-Rock i atmosferu osamdesetih. SA je u nekim dijelovima možda i bolji, no užasno je velik, te to zna naveliko iživcirati. Jedino me onaj RPG element u SA oduševio, no Vice city ga ipak prelazi u svim ostalim dijelovima.

Kiklop
17-09-2006, 17:52
jel netko zna kako dobiti andromadu?
onaj veliki avion iz misije stowaway...
mislim da ga imas na aerodromu u trecem gradu al nekad se pojavi nekad ne u onom velikom hangaru

WhiteWolf
17-09-2006, 18:02
San Andreas je takva...uf...Nesmin reč...

ali...pre jadna je... Doduše ono sa tetovažame je dobro..

Meni osobno je Vice City najdraži...

WEASEL
17-09-2006, 18:05
San Andreas je takva...uf...Nesmin reč...

ali...pre jadna je... Doduše ono sa tetovažame je dobro..

Meni osobno je Vice City najdraži...

singed, vice city i gta2 roxx :roll:

Kiklop
18-09-2006, 21:00
San Andreas je takva...uf...Nesmin reč...

ali...pre jadna je... Doduše ono sa tetovažame je dobro..

Meni osobno je Vice City najdraži...kad igras vice city poslje san andreasa onda ti je smece

Chyque
29-09-2006, 13:36
San Andreas je takva...uf...Nesmin reč...

ali...pre jadna je... Doduše ono sa tetovažame je dobro..

Meni osobno je Vice City najdraži...

I Vice City po meni ima zanimljivije misije

:fof:

Stryder
29-09-2006, 13:51
Meni je SA uredu ...nije bogzna šta ali je za zajebanciju dobra...

Kostolomac
29-09-2006, 14:26
san andreas je u redu iako ga gta1 šiša ali je meni vice city najjača igra od svih :pray:

Lord Bazooka
29-09-2006, 16:21
nebi se složio, SA je naj...i po veličini, i po misijama, i po broju vozila i mogućnosti (hot coffe mod :D :D )

Fencing_LORD
29-09-2006, 21:03
baš opet igram SA!!!

Yeah, for sure nigga!!!

cabron!!

madafaka!!!

my homies

reiki_
09-10-2006, 15:50
moram priznati da mi je san andreas puno bolje i zabavnije igrati na ps2 nego na pc-u .

Doggy
09-10-2006, 15:55
lakse je, jer kad imas velki skill za neko oruzje, odma nisani glau... a i letenje avionom je lakse na stick-u nego s misem il tipkovnicom...

Kiklop
09-10-2006, 16:04
lakse je, jer kad imas velki skill za neko oruzje, odma nisani glau... a i letenje avionom je lakse na stick-u nego s misem il tipkovnicom...letenje sa avionom je extra tesko sa analogom sa tipkovnicom je puno lakse

Systematic Reverse
09-10-2006, 18:07
lakse je, jer kad imas velki skill za neko oruzje, odma nisani glau... a i letenje avionom je lakse na stick-u nego s misem il tipkovnicom...letenje sa avionom je extra tesko sa analogom sa tipkovnicom je puno lakse

Meni je lako letit na tipkownici.

Prince-Artas
09-10-2006, 18:26
lakse je, jer kad imas velki skill za neko oruzje, odma nisani glau... a i letenje avionom je lakse na stick-u nego s misem il tipkovnicom...letenje sa avionom je extra tesko sa analogom sa tipkovnicom je puno lakse

ja sam letio sa gamepadom, lakše je