PDA

Pogledaj cijelu verziju : 5.1 Sound ne radi na sve zvucnike



NoNCoNFoRMiST
18-12-2007, 23:13
BOK!

Imam zvucnike 5.1 tipa i lijepo sam imao drugi komp sa soundmax driverima i mogao sam cuti sve normalno..na svih 5 zvucnika.

Sada imam drugi komp..s drugom maticnom i valjda drugacija zvucna (logicno). nema veze sada zvucna vjerojatno ali instaliram ja drivere nove. Realtek AC'97 Audio..neki avRack.. i lijepo podesim u control panelu sta se treba za 5.1 sound sistem.. i u onome Volume (to ima u trayu, ta ikona).. =>ono sto bi trebalo bit enejblano u tome.. ono.. FRONT, SURROUND, i te finte.. na to ne mogu kliknit.. i ne mogu pojacavat to i nish.. samo ono prvo.. za cjelokupni zvuk..dakle.. nisam instalirao nista krivo..samo me zanima treba li se u tim driverima nesta posebno podesavati da to proradi (nisam naviko na te drivere).. JER SAD CUJEM NA 1 ZVUCNIK SAMO, ja mislim =(

pomoć!!!!!

NoNCoNFoRMiST
19-12-2007, 21:40
joj de... ovo je softverski problem..ili sam ja preglup da namjestim to kak spada..izgleda da mi niko ne moze pomoc

NoNCoNFoRMiST
20-12-2007, 19:13
probo sam.. i ne rade!

rade na drugom kompu s drugim driverima..

sad ce se nac neki pametnjakovic pa ce mi rec da skinem novije drivere ili neki shit..samo recite ne znamo kako pomoci

cmeljo22
21-12-2007, 01:53
skini najnovije drajvere.... :killyou:

ako mozes malo preciznije: koju marku zvucnika imas... ja sam isti problem imao kad sma svoje instalirao ali sam u settingsima od maticne/zvucne kartice sve sredio... jedino zbog mjuze sam moro skinit novi winamp jer stari ne rade na 5.1 systemu

NoNCoNFoRMiST
21-12-2007, 13:10
ma..nema veze marka.. neki Yamada .. ne znam.. nije me briga..znam da rade

EDIT: odakle da skinem najnovije drivere?