PDA

Pogledaj cijelu verziju : Zvučna kartica



Invisible Man
18-12-2007, 23:08
E poz. Recite mi koju da kupin zvučnu karticu, jer nikad dosad nisan nikakvu ima, osim one na matičnoj. Ja se ne razumim u to, ali volija bi da bude Creative negdi do 400 kn. Triba mi za 5.1 sistem jer san kucno kino spojia na komp. Fala............... I umalo zaboravih. Di cu sve osjetiti surround zvuk ako me kuzite......... :)

Dyslexia
19-12-2007, 01:08
Sound CL AUDIGY SE imas u vemilu 195 kn. Strava zvucna lega mi ima tu i odlicna je. Ako ti treba za gledanje filmova i glazbu uzmi to i neces pogrijesit. Jer mi smo preko nje snimali pjesme i savrseno hvata sve bez ikakvih sumova. Uglavnom super zvucna. Evo ti malo vise o njoj na njihovoj stranici.



VIDI (http://us.creative.com/products/product.asp?category=1&subcategory=205&product=14257)

19-12-2007, 09:04
do 400kn se ide na Creative audigy 4 ako je nađeš.

Dajlexija ima te sreče pa če tu zvučnu sutra dobit.. :D

Invisible Man
19-12-2007, 09:11
Fala na odgovoru. Odoh ja kupit jedu od tih dvi ako nadjem.

Cali
19-12-2007, 11:25
Sound CL AUDIGY SE imas u vemilu 195 kn. Strava zvucna lega mi ima tu i odlicna je. Ako ti treba za gledanje filmova i glazbu uzmi to i neces pogrijesit. Jer mi smo preko nje snimali pjesme i savrseno hvata sve bez ikakvih sumova. Uglavnom super zvucna. Evo ti malo vise o njoj na njihovoj stranici.



VIDI (http://us.creative.com/products/product.asp?category=1&subcategory=205&product=14257)

nemoj audigy se, le, i slične nikako jer je to ustvari sound blaster live koji je softverska kartica i ima loš zvuk, te koristi cpu.... isto vrijedi i za x-fi extreme audio (rebrandirani sb live). vjeruj mi, onboard zvuk na novim intelovim pločama je bolji od audigy-a se.

znači... audigy 4, 2zs (ako možeš naći još) ili se malo protengut do x-fi extreme music - mislim da je ima još u linksu za nekih 550 kn.

bezimeni
19-12-2007, 16:19
Imam Audigy SE i zvučna daje fenomenalan zvuk u u igrama i pri slušanju muzike.Zvuk je jasan i glasan bez distorzija ili pucketanja šumova ili slično.Izvrsna kartica.Na nju imam spojene Sennheiser slušalice i zvuk je milina.Još nisam naišao na igru koja bi imala problema sa karticom.Pod problemima podrazumjevam pucketav zvuk ili nekaj slično .Zvučna vrijedi svaku kunu!
Preporuka za zvučnu.

Edit: što se tiče zauzeča procesora;zauzeče je od 0%-2% dok se sluša muzika preko Winampa a zvučna je postavljena na 24 bitni zvuk...ako treba postam sliku.

Invisible Man
19-12-2007, 20:08
Uzea san SB Audigy i vrlo je dobar zvuk. Temu možete lockati i fala.... :wink: