PDA

Pogledaj cijelu verziju : windowsi...



goki06
18-12-2007, 22:01
Pokusavam instalirati windowse ali uvjek mi dodje da nemoze kopirati ovo: netepvcm.inf zasto?

goki06
18-12-2007, 22:12
Ha moguce stari su windowsi... postoji jos koja mogucnost?

Čux
18-12-2007, 22:15
probaj na kojoj drugoj kanti instalirat, al ja bi isto reko da je medij razvaljen

Burek_fr0m_SPACE
18-12-2007, 22:58
Pokusavam instalirati windowse ali uvjek mi dodje da nemoze kopirati ovo: netepvcm.inf zasto?
Probaj na nekom drugom kompjuteru jednostavno kopirati sve fileove s CDa na HDD, tako ćeš saznati je li problem u čitanju medija (tj. da li je medij oštećen).

Karlo_from_Bjelovar
19-12-2007, 08:41
Pokusavam instalirati windowse ali uvjek mi dodje da nemoze kopirati ovo: netepvcm.inf zasto?
Probaj na nekom drugom kompjuteru jednostavno kopirati sve fileove s CDa na HDD, tako ćeš saznati je li problem u čitanju medija (tj. da li je medij oštećen).

upravo tako i ja napravim dok mi nes kod instalacije neceg sere... fino sve skopiram na komp i ako vec nece u zasebnoj mapi s kompa pokrenut, naprzim na novi cd i to je to... :D

(Naravno, ne moraju to biti origigi igre ili orginal vista, mogu to bit i neki free programi... pa ko lud jos przi orginal vistu, dou? :nonono: )

C
20-12-2007, 00:27
Otiđi kod nekog tko ima PC, bilo kakav, samo da ima Windows. Stavi taj svoj CD od Windowsa u PC i pokreni CMD.
Ukucaj "tree X:" gdje ti je "X:" particija tog CD-a. Npr. može ti biti "E:", i nakon što to ukucaš, lupiš enter i onda će ti isčitavati (čitati) sve na tom CD-u i tako će ti i izlistavati. Ako u tom listanju negdje stane i bude stojaop preko 5 min, ili ti bude javio neki error, znači da ti je CD oštećen.

Burek_fr0m_SPACE
20-12-2007, 00:33
Otiđi kod nekog tko ima PC, bilo kakav, samo da ima Windows. Stavi taj svoj CD od Windowsa u PC i pokreni CMD.
Ukucaj "tree X:" gdje ti je "X:" particija tog CD-a. Npr. može ti biti "E:", i nakon što to ukucaš, lupiš enter i onda će ti isčitavati (čitati) sve na tom CD-u i tako će ti i izlistavati. Ako u tom listanju negdje stane i bude stojaop preko 5 min, ili ti bude javio neki error, znači da ti je CD oštećen.
Nije ti to pouzdana provjera. Jako često je moguće bez problema očitati sve nazive i strukturu direktorija, ali greške nastaju kada se fileovi pođu kopirati.

C
20-12-2007, 00:39
Pa, neka jednostavno posudi od nekog frenda CD od Windowsa i instalira, iiii....
Ako se javi opet isti problem, vjerojatno je do HDD-a, ali ne vjerujem. Ako mu je CD toliko star, to mi e igra ulogu da nije očuvan. Moje mišljenje je, da je CD oštećen.

Dyslexia
20-12-2007, 00:53
Ma medij je ostecen 100% mislim sta nece kopirat fajl. Nabavi druge winse i gotovo stavi i instaliraj. Ako nece ni sa drugima onda ti je nesto do kompa. Ali nevjerujem cd je u klincu 100%. Nemas beda kazem ti samo nabavi druge winse i rijesena stvar.