PDA

Pogledaj cijelu verziju : ŠKOLA



Stranica : [1] 2

Rang€r
17-12-2007, 22:01
Škola----> fuj najveće zlo u povjesti čovjeka...(dobro drugo, najveće zlo je EA...)

Pogotovo zadnji tjedan... najjace mi kad pitam smijem li odgovarat za veću ocjenu kaže, "šta se nisi javio prije zadnjeg tjedna nemože to tako..." tako je bilo prošle godine... ove godine u studenom, cjelo vrjeme svakog pitam smijem odgovarat, ne! treba i učiti kad čemo svo gradivo obraditi(pa nije li HNOS smanjio gradivo?)... i sad mi opet sve ostaje na zadnji tjedan, idem ujutro u školu, a unutra je do 3. sata temperatura ispod ništice, a ja sam jedva budan... totalno iscrpi čovjeka, ma fuj jedva čekam da završi...

Ima tema u Alt-F4, ali ovo je posebno za pljuvanje škole i svega što ima veze sa školom

flander
17-12-2007, 22:03
imaš temu već, tamo pljuj komentiraj i hvali, sad samo treba doći famozni mod i lockat ovo lol :D

Svinjoguz
17-12-2007, 22:04
Škola----> fuj najveće zlo u povjesti čovjeka...(dobro drugo, najveće zlo je EA...)

Pogotovo zadnji tjedan...Snajjace mi kad pitam smijem li odgovarat za veću ocjenu kaže, "šta se nisi javio prije zadnjeg tjedna nemože to tako..." tako je bilo prošle godine... ove godine u studenom, cjelo vrjeme svakog pitam smijem odgovarat, ne! treba i učiti kad čemo svo gradivo obraditi(pa nije li HNOS smanjio gradivo?)... i sad mi opet sve ostaje na zadnji tjedan, idem ujutro u školu, a unutra je do 3. sata temperatura ispod ništice, a ja sam jedva budan... totalno iscrpi čovjeka, ma fuj jedva čekam da završi...

Ima tema u Alt-F4, ali ovo je posebno za pljuvanje škole i svega što ima veze sa školom
i mene to ubija u pojam :yuck:

Neven <R>
17-12-2007, 22:08
Školu prošao, drago mi je. :D

flander
17-12-2007, 22:10
Školu prošao, drago mi je. :D


jesam i ja jedno hiljadu puta, pored nje ohoho hehe :D

očeš reči da si završio :D :P

prcko
17-12-2007, 22:14
Još se mučim 3 razred srednje ohh :|

Babitz
17-12-2007, 22:19
da, jebeš školu, najbolje da ti daju plug u ruke sa sedam godina

Iron Storm
17-12-2007, 22:58
Meni je škola dosadna, profesori ne znaju dobro prezentirati gradivo (ima iznimki), ono što sad radimo iz infe znam već godinu dana (Pascal), i općenito, dosada. Za polugotiške me boli k****, važan mi je kraj godine.

P.S. Jeste li čuli za profesora Horvatinovića? Ako niste, idite na YouTube. On je meni profesor povijesti.

Arbiter of Change
17-12-2007, 23:19
... profesori ne znaju dobro prezentirati gradivo (ima iznimki)...
To je po meni glavni problem, posebno u tehničkim školama. Mislim, uzalud mu što je on dip.ing. (dipling) ako ne zna to pošteno prezentirati.

flander
17-12-2007, 23:22
[quote="Iron Storm":38kqpf2t]... profesori ne znaju dobro prezentirati gradivo (ima iznimki)...
To je po meni glavni problem, posebno u tehničkim školama. Mislim, uzalud mu što je on dip.ing. (dipling) ako ne zna to pošteno prezentirati.[/quote:38kqpf2t]


točno to, tako kod nas na faksu lik isto ima tih pizdarija ispred svoga imena, a predavanja su mu Power point prezentacija koja je smo tekst preko cijelog slajda, znači nije izvukao samo najbitnije nego ono koda je c/p sa nekog sjta što najvjerovatnije i je, ali mi se čini da nije jel ima pravo pisnih grešaka da je to Bogu za plakat, predmet je ekologija, i žalosno je to što bi to možda bio jedini predmet koji bi volio poslušat jer sam ga imao u šumarskoj pa bi nekre stvari mogao i povezati ovak gubljenje vremena, fakat žalosno :(

meroveh
18-12-2007, 08:46
Ja sam je davno,daaavno završio i ne fali mi samo radi glupih profesora. Jedino mi fali ono školsko druženje 8)

Plexihack
18-12-2007, 11:04
Meni će falit ekipa kad odem sad u srednju...ali školu mrzim,gubim vrijeme koje mogu trošit pametno na budućnost...npr. da nemam škole mogao bih cijeli dan derat C++ i PHP i jednog dana se zaposlit u Blizzardu ili Bethesdi...

A ovakva škola je sh*t...jučer radili žmigavac na tehničkom.Imali smo široku lemilicu i par komadića lema :twisted:

Electromaster
18-12-2007, 11:06
Meni je puna kapa mehanike, TOS-a (tehnologija obrade i sastavljanja), fizike i svega toga. A kad sm misli da je osnovna dosadna...

POSA
18-12-2007, 11:14
nemojte tako. dok je zavšite željet ćete još barem malo škole.

Plexihack
18-12-2007, 11:27
nemojte tako. dok je zavšite željet ćete još barem malo škole.

Aha...da,zaželjet ću još malo da mi zauzima sate i sate slobodnog vremena da bi *khm* naučio nešto*khm* šta već znam...

Neven <R>
18-12-2007, 11:42
nemojte tako. dok je zavšite željet ćete još barem malo škole.
Ne znam, meni je jako drago što je to razdoblje života iza mene.

Babitz
18-12-2007, 12:34
da, lako tebi reći koji sad govoriš kako ti je sad fax prelagan i zajebancija

THUNDER_DINIX
18-12-2007, 14:37
bem ti onog ko je izmislio skolu, tj. ocjenjivanje

Rapttor
18-12-2007, 21:21
vidim da pola ovog foruma ima oko 10god te ih puca film 'ajmo biti kul i pljuvat po skoli'
ja znam par takvih u stvarnom zivotu iz moje generacije (20 godina) koji su totalno si zivot upropastili i ponavljaju maturu po 17 put... uglavnom su Ogame i Wow bili krivci.
ja sam oduvijek imao stav da je skola nesto normalno, nesto sto trebas raditi, neki cilj u zivotu... pa danas, iako igram wow i sve nove igre, uredno davam ispite na građevini, a i kroz srednju sam imao dobre ocjene...

ali stav ocjene su zlo i skolu treba srusiti...ah...djecurlija

Mithras
19-12-2007, 15:36
vidim da pola ovog foruma ima oko 10god te ih puca film 'ajmo biti kul i pljuvat po skoli'
ja znam par takvih u stvarnom zivotu iz moje generacije (20 godina) koji su totalno si zivot upropastili i ponavljaju maturu po 17 put... uglavnom su Ogame i Wow bili krivci.
ja sam oduvijek imao stav da je skola nesto normalno, nesto sto trebas raditi, neki cilj u zivotu... pa danas, iako igram wow i sve nove igre, uredno davam ispite na građevini, a i kroz srednju sam imao dobre ocjene...

ali stav ocjene su zlo i skolu treba srusiti...ah...djecurlijaS:D :D

Kablam
19-12-2007, 19:56
Evil i say, EVILLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL

pimp
19-12-2007, 21:00
ma ne mrzim skolu koliko mrzim zatupljene i senilne profesore kojima je cilj porusiti 50 ucenika godisnje
ugl , moj razred ima 129 jedinica na polugodistu

Maloki
19-12-2007, 23:07
To je po meni glavni problem, posebno u tehničkim školama.

Ne znam kako kod tebe, ali ovdje kod mene u Karlovcu su ti profesori stručnih predmeta meni baš super, odlično mi objasne gradivo, a i zanimljivo je. Dok naprimjer profesorica iz povjesti samo vrti slajdove, profesorica iz Hrvatskog inzistira na plakatima i slične gluposti.

@vi koji idete u srednju, a žalite se kako vam je užasno - koji quratz idete onda u školu? Ispišite se odmah pa, kako je Mortal reko, plug u ruke i deri. Vi ak mislite da će te jednog dana moć bit "netko" i imat dobar, lagan i dobro plačen poso bez škole, onda navalite i javite dojmove.

FaTaL_mRkvA
20-12-2007, 07:38
naravno da mrzim školu, zadaće učenje i to, ali opet, da nema škole.... većinu frendova sam tamo upoznao...

Kablam
20-12-2007, 08:37
još samo petak :o , još samo petak :o .

ChR0NoS
21-12-2007, 01:23
školu u principu ne mrzim, volim druženje i zajebanciju s profesorima, ali mi se nekada škola popne na vrh *****, znate kako je to, ne moram vam pričati

EvilMinded
21-12-2007, 01:24
Haha, neidem više u školu :P
i isao bi bez problema jos 10 godina :rotfl:

Kablam
21-12-2007, 08:33
u koju ti školu ideš?

Osnovna Jure Turića 7 razred

ZorgTheBorg
21-12-2007, 13:21
eto vidiš...još godinu dana i ti si slobodan čoek...imaš svoj život u svojim rukama...nemoj ni ići u srednju...to je za debile koji žele napraviti nešto od sebe...ti idi i lutaj svijetom...kamo god te vjetar ponese...
Fora je u tome da si sa sadašnjim školskim sustavom možemo komotno obrisat dupe jer ne služi obrazovanju kako bi trebao. Previše podataka, bez ikakve svrhe, neorganiziranost, bespotrebni predmeti (šta će mi matematika ako idem za jezike?!?!), IQless vlada koja ofc zna sve i treba ući u Europu asap odnosno uvesti državnu maturu tako kombinirajući sustavno mučenje sa sustavnim debilizmom. Eto

Neven <R>
21-12-2007, 13:24
Najveći problem našeg školskog sustava je nedostatak novca, što se tiče gradiva to ionako ovisi od profesora do profesora što će i koliko tražiti, a vjerujem i da bi profesori bili bolji da je više novca u sustavu.

Kablam
21-12-2007, 13:52
eto vidiš...još godinu dana i ti si slobodan čoek...imaš svoj život u svojim rukama...nemoj ni ići u srednju...to je za debile koji žele napraviti nešto od sebe...ti idi i lutaj svijetom...kamo god te vjetar ponese...

Ti me podsječaš na jednog iz razreda, STALNO ME TRAUMATIZIRAŠ :-x :o

Arbiter of Change
21-12-2007, 13:55
eto vidiš...još godinu dana i ti si slobodan čoek...imaš svoj život u svojim rukama...nemoj ni ići u srednju...to je za debile koji žele napraviti nešto od sebe...ti idi i lutaj svijetom...kamo god te vjetar ponese...
Gdje su nestali stari dani kad si mogao raditi kao nadničar dok lutaš svijetom dobijajući hranu i sklonište kao plaću.... /sigh.

Samael
21-12-2007, 14:19
Pljujem na školski sustav!

pao prvo polugodište...imam ocjene iz matematike 3 2 1 i ona spiči jedinicu, a prošlo polugodište (prvi razred) imao ocjene 1 2 2 1 i dala mi dva...

XD
:boohoo:

Del@
21-12-2007, 14:22
Pljujem na školski sustav!

pao prvo polugodište...imam ocjene iz matematike 3 2 1 i ona spiči jedinicu, a prošlo polugodište (prvi razred) imao ocjene 1 2 2 1 i dala mi dva...

XD
:boohoo:
jebiga
moja je sestra imala iz povijesti 5,5,1 i oborio ju je :roll:

Sonic_Moronic
21-12-2007, 15:47
Ma što će ti srednja... Postani Bard i zarađuj hrpe i hrpe nofaca...

Plexihack
21-12-2007, 15:49
Pljujem po školi,nema više nastave...sada mi ostaje još jedno polugodište u ovoj goddamn školi....

Iron Storm
21-12-2007, 16:15
Dobro ako vam se ne sviđa ići u školu, kako ljudi kažu, ispišite se i postanite smetlari itd.
Ja smatram da:
1) većina profesora ne zna prezentirati gradivo kako spada (npr. mi na infi - a pazite, MIOC - izdvojimo 90 minuta vježbi za piskaranje u bilježnice o proceduri ReadLine i funkciji WriteLine, ma dajte molim vas)
2)školski obrazovni sustav je loš, jer kao što su ljudi rekli, previše nepotrebnih podataka. Btw šta će nam latinski u matematičkoj gimnaziji?

Rapttor
21-12-2007, 22:31
(šta će mi matematika ako idem za jezike?!?!),

ti zajebavaš, zar ne...nisi nikad cuo da trebas imati neko opce znanje ili nesto...

sarkazam ON
sto ce ti ista osim jezika ako ides za jezike... dovoljna su ti 2-3 predmeta....za ostalo budi glup. fino
sarkazam OFF

sustav, kakav jest, je sasvim ok... jedino je stvar u tome da bi neki sustav za ljencine....a jbga, takvog nema

Arbiter of Change
21-12-2007, 22:33
Ja mislim da je svima potrebno osnovno i primjenjivoSznanje iz matematike (znači ono, do korijenja i kvadrata te njihove uporabe). Kome trebaju derivati, broj e i ostale gadarije (osim ako ne idete dalje)?

Rapttor
22-12-2007, 01:41
Ja mislim da je svima potrebno osnovno i primjenjivoSznanje iz matematike (znači ono, do korijenja i kvadrata te njihove uporabe). Kome trebaju derivati, broj e i ostale gadarije (osim ako ne idete dalje)?

svakome tko se zeli smatrati iti malo dijelom inteligentnijeg sloja pucanstva... nije stvar da li ti znas nacrtati diferencijalni racune, stvar je u tome da tako naucis bolje apstraktno razmisljati...
na mom faxu se sve vrti oko fizike, mehanike i slicnih stvari...opet, smatram da znanja iz hrvatskog, engleskog, biologije i hrpe drugih predmeta korisnim jer ne ispadnem glupan u svakoj temi u drustvu koja se ne tice onog sto cu kasnije raditi u zivotu.
naravno, postoji i opcija da pricas samo o nogometu i politici...ali onda definitivno ne spadas u inteligentniji sloj pucanstva.

Burek_fr0m_SPACE
22-12-2007, 03:03
Ja mislim da je svima potrebno osnovno i primjenjivoSznanje iz matematike (znači ono, do korijenja i kvadrata te njihove uporabe). Kome trebaju derivati, broj e i ostale gadarije (osim ako ne idete dalje)?
Heh, meni je i dalje fascinantno što se ljudi iz mog srednjoškolskog smijera (tehničar računarstva) pitaju i pri tome nerviraju - "šta će nama matematika?". A još uvijek se dobro sjećam kako sam starog davio još nekad u 6. osnovne da mi objasi sinus i kosinus jer mi je to trebalo za bilo kakve rotacije u mojoj 2D igri...

Arbiter of Change
22-12-2007, 08:55
Tehničar računalstva vjerojatno nije jedan od onih smjerova koji bi se trebao žaliti, da. :)

Babitz
22-12-2007, 12:54
zato da budeš pismen pa da je meni lakše čitat kroz tvoje nepismene retke

Neven <R>
22-12-2007, 12:56
Matematiku se dosta daleko uči jer se koristi i u npr. statistici koju ima ogroman broj smjerova čak i u društvenim znanostima.

Babitz
22-12-2007, 12:57
moje nepismene retke...sarkastični herpesumeni je herpes prošao, ti i dalje ne stavljaš razmak iza tri točke :(

Babitz
22-12-2007, 13:04
uf, samo to ne
samo to i veliko početno slovo
ubilo bi me :(

Sonic_Moronic
22-12-2007, 13:06
Ja ne mogu dokučiti zašto imamo kemiju i biologiju... Pogotovo kemiju, koja mi je upropastila polugodište...

Babitz
22-12-2007, 13:06
pa imaš kemiju baš zato
da ti upropasti polugodište

Arbiter of Change
22-12-2007, 13:07
Ja ne mogu dokučiti zašto imamo kemijuSi biologiju... Pogotovo kemiju, koja mi je upropastila polugodište...
Ministarstvo te ne voli. :D
Ne stvarno, imamo preopširno znanje u našim školama za razliku od (khm, khm) jedne zapadne države.

BLOODdemon
22-12-2007, 13:08
ja ne mogu dokučit zašto imamo glazbeni,tjelesni,vjeronauk i likovni,

Iron Storm
22-12-2007, 13:10
Kad smo već kod toga, ja ne mogu shvatiti zašto u matematičkoj gimnaziji imamo opširan latinski...

Babitz
22-12-2007, 13:12
zaš uopće imamo školu onda, kad se već pitamo? :(

Burek_fr0m_SPACE
22-12-2007, 13:18
ajd nek imamo književnost radi opće kulture i povijesti svojeg i drugih naroda...al kog me vraga tupi s tim padežima, imenicama, glagolima kad to kao tehničar za računalstvo nikad neću koristiti...
Ja sam tu suprotnog mišljenja. Mislim da je važnije naučiti nas padežima, tako da se znamo pravilno izražavati. Ružno bi bilo da u BurekViewu kao tooltip za Zoom+ dugme piše "Uvečaj". Neko moje struke će često dolaziti u situaciju da mora pisati neke tekstove, unutar softwarea u kome radi (ili koji sam pravi), prilikom pisanja dokumentacije i sl. S druge strane, značaj književnosti za te aktivnosti je znatno manji u odnosu na dobro poznavanje gramatike. Ne kažem da treba u potpunosti izbaciti knjige iz škole, ali mogli bi proći i s mnogo manje istih, pogotovo u tehničkim školama. A i jako dobra vježba je insistiranje na pravilnom pisanju posvuda - čak i na forumima.

Neven <R>
22-12-2007, 13:25
Najbitnije je da ljudi ipak znaju što više različitih znanja tako da se teže može njima manipulirati.

D@rX
22-12-2007, 13:28
da, jebeš školu, najbolje da ti daju plug u ruke sa sedam godina

owned.

Ma škola je ok. Da vas pitam, gdje bi danas postojala računala itd. da nisu školovani ljudi godine proveli istražujući tranzistore itd, mislite da bi neki bez ijednog razreda škole napravio nešto?. Dajte molim vas, školu svi moramo proć, voljeli je ili ne, kasnije ustvari se vidi sta ce nam skola.


Tehničar za računastvo je definitivno smjer u kojem ako se žališ na matematiku ispadaš debil...ali opet jedini na što ja oduvijek imam žalbu je materinji jezik...ajd nek imamo književnost radi opće kulture i povijesti svojeg i drugih naroda...al kog me vraga tupi s tim padežima, imenicama, glagolima kad to kao tehničar za računalstvo nikad neću koristiti...


E ovo ti je biser i pol. nećeš u životu koristit padeže? ŠTa ćeš govorit moj tata raditi u firma?? A to tupljenje u srednjoj baš i nije bezveze. Pogledaj samo u big brotheru (to je ustvari slika društva), kaže da su padeži sam si je smo ste su. :killyou:

Burek_fr0m_SPACE
22-12-2007, 13:31
Najbitnije je da ljudi ipak znaju što više različitih znanja tako da se teže može njima manipulirati.
Jeste i to važno, ali malo ko može ili želi ići prema nekoj velikoj širini znanja. Ljudi uvijek nastoje utrošiti vrijeme na ono od čega će najviše imati koristi, a tu nisam izuzetak.

D@rX
22-12-2007, 13:34
E ovo ti je biser i pol. nećeš u životu koristit padeže? ŠTa ćeš govorit moj tata raditi u firma?? A to tupljenje u srednjoj baš i nije bezveze. Pogledaj samo u big brotheru (to je ustvari slika društva), kaže da su padeži sam si je smo ste su. :killyou:
u big brother puštaju idiote radi gledanosti... ispravno sam govorio i pisao i prije nego li sam uopće znao za padeže...

i ja sam isto pa nisam znao mnogo mnogo pravila koje i danas u drugom srednje srećem. Pravopis se stalno mijenja i nadopunjuje kao i riječnik i zato nam treba to tupljenje.

Neven <R>
22-12-2007, 13:42
Jeste i to važno, ali malo ko može ili želi ići prema nekoj velikoj širini znanja. Ljudi uvijek nastoje utrošiti vrijeme na ono od čega će najviše imati koristi, a tu nisam izuzetak.
Da al je teško utvrditi gdje su te granice onoga što se ne treba ili treba znati. I onda se može dogoditi da imaš SAD gdje su svi usko specijalizirani, a nemaju nikakvo opće znanje.

Sonic_Moronic
22-12-2007, 13:46
Dobro pamtim pravila gramatike, nemam s time problema.

McPingvin_v2.0
22-12-2007, 15:42
Mislim da je važnije naučiti nas padežima, tako da se znamo pravilno izražavati. Ružno bi bilo da u BurekViewu kao tooltip za Zoom+ dugme piše "Uvečaj".
Padeži-> gramatika
Č, ć-> pravopis

Teorija gramatike mi u životu nikada neće trebati osim ako ću nekog podučavati hrvatski, tako da me prosto zaboli pitanje za akuzativ jer nikada neću fulati padež kada ću s nekim pričati.

Dok, recimo, pravopis mi je vrlo važan (pogotovo zbog posla) i zanimljivo je što mi niko prije bureka nije rekao kako se uz pomoć ekavice može skužiti je li "ije" ili "je".

Burek_fr0m_SPACE
22-12-2007, 16:54
Jbg, Pingu, očekivao sam da će biti očigledno da sam to "padeži" namjerno samo ponovio za Hellboyem misleći da sveukupan "teoretski" dio jezika (i gramatiku i pravopis). Osim toga, prilično sam siguran da znam zašto ti niko nije to pravilo spomenuo ranije, ali neću o tome - previše je popularno =)

_ZlayA_
22-12-2007, 18:23
engleski zamalo bolje špreham od maternjeg jezika. mislim da je od gramatike jedino vazno znati padeze, a u biti knjizevnost je najvaznija jer se tu razvija intelektualni dio covjekovog mozga te se covjek obogacuje svakojakim cajevima (evo recimo ja koristim rijec caj kad ne mogu probrati vise od jedne rijeci koja bi znacila nesto razumno). sve u svemu, citanje knjiga nam omogucava bolje izrazavanje u svakom smislu i prosiruje nam vokabular.
dosta pameti od mene za danas...

McPingvin_v2.0
22-12-2007, 23:36
Osim toga, prilično sam siguran da znam zašto ti niko nije to pravilo spomenuo ranije, ali neću o tome - previše je popularno =)
Ma i meni je, no to mi je krajnji debilizam :)

Mafioz0r
23-12-2007, 17:05
nda... uzmimo za primjer moju profesoricu iz hrvatskog... jednostavno nema teoretske šanse da će nas ona podučavati tim novim i poboljšanim pravilima pravopisa... jednostavno to odbija... što je i razumljivo s obzirom na to da ljudi koji rade na pravopisu vole ubacivati najveće besmislice u riječnik... stvar je tim gora kad uzmemo u obzir da taj pravopis mijenjaju suludom brzinom...SJoystick = svesmjernica. Indeed.

svengerencir
23-12-2007, 18:23
ma ja jednostavno ne podnosim profesore u gimnaziji,
na kraju mi svi smanjuju ocjenu i
onda mi ona koju mrzim i na koju sam doslovno alergičan
da bolju ocjenu jer sam se korigiro,a čula me
prije toga kako psujem u hodniku :rotfl: :rotfl:

Sada su praznici,pa jedino što imam na umu su četiri pojma:
tuborg
rock caffe
game maker
laptop
:D :D

DesertEagle
29-12-2007, 16:47
Ma skola je zakon sta bi radio da nema skole jeste likovi...
Sta bi vi samo za kompom visili koji ste vi likovi...

x0xmajax0x
20-01-2008, 19:51
neki idu u školu samo zbog društva.... hehehe kao ja! Ali ne volim učenje i ta sranja :yuck:

la50
20-01-2008, 19:56
neeeeeeeee
sutra je novi tjedan škole
ubit ću se

CheeseW01f
21-01-2008, 16:18
neki idu u školu samo zbog društva.... hehehe kao ja! Ali ne volim učenje i ta sranja :yuck:
Me2 me2, ni ja ne volim učenje al se mora :( :cry: Bar mi je raja dobra :)

Napalm3x
28-01-2008, 22:44
Škola je dosadn, ali ako neprođemo školu onda nemamo posao. Ako nemamo posao nemam novac, ako nemamo novac nemam igre, ako nemamo igre onda smo tužni. :rotfl: :rotfl:

ZC_Someone
04-02-2008, 23:29
škola je zakon
igraš nogomet, zabavljaš se, dođeš doma i boli te glava i čeljust od previše smijanja, minimalno se učiš, ideš na cugu poslje škole (i prije i tjekom), imaš frenda koji skida s neta besplatno preko wirelessa i laptopa u ormaricu, dijele besplatne minute/promet za net, u 4 srednje dobiš tu i tamo auto pa ideš s njim u školu, imaš frenda koji nesvjesno radi gluposti ili nema sreće pa ga drugi frend konstantno zaje...., u 4. razredu ti popuštaju profesori, oni sretni imaju latinski prve dvije godine :D
uglavnom zakon

(tako je barem meni bilo, u mat-gimzi, i nemojte misliti da su mi profesori bili anđeli)

njub
06-02-2008, 14:25
jbg neme ponuđeno nešto izmeđe obžavam i mrzim :(

Korpse
06-02-2008, 20:11
ma isto mi je.

Mjutant
28-02-2008, 10:09
Škola saksa

Nemesis
28-02-2008, 10:12
Škola saksa

ChakNorris
28-02-2008, 21:46
neki idu u školu samo zbog društva.... hehehe kao ja! Ali ne volim učenje i ta sranja :yuck:

Korpse
01-03-2008, 17:23
Škola saksa

Mjutant
02-03-2008, 20:16
neki idu u školu samo zbog društva.... hehehe kao ja! Ali ne volim učenje i ta sranja :yuck:

Sickmanno1
02-03-2008, 21:55
meni fali skola :(

Stryder
02-03-2008, 23:50
Škola saksa

blue shark
04-03-2008, 15:55
To Je SmRt!!! BjEzItE DjEcO iZ NjE DoK vAm NiJe KaSnO!!!

Korpse
04-03-2008, 21:12
danas mi kurva iz glazbenog dala 4 jer mi glas mutira... :-x

Daniel666
07-03-2008, 00:18
Ako mislite da je skola najvece zlo pričekajte faks...

DOOM 3 - Hell

mr.dodo
25-05-2008, 19:08
škola kao škola je ok.. obrazujemo se itd. ali kad dođe vrijeme za učenje... :cry:

Bara
25-05-2008, 19:21
škola je po meni dobra. ljepa ustanova za zajebavanje mutavih budala(kašlj profesora kašlj) i ponekad kad ti je sila uzmeš knjigu pola sata i presto prolaziš sa četiri. 1 sat i rolaziš sa 5. jako jednostavno

smartass
27-05-2008, 07:11
jooooj pa trebam izdržat još dva razreda srednj...e onda počinju pravi problemi........ :shock:

El Klinjo
27-05-2008, 07:53
jooooj pa trebam izdržat još dva razreda srednj...e onda počinju pravi problemi........ :shock:



A ja još 4 o.O

Luka
27-05-2008, 08:02
danas mi kurva iz glazbenog dala 4 jer mi glas mutira... :-x

wtf ? pjevate na glazbenom ?

Bara
27-05-2008, 12:20
Ma dajte škola je zakon. Cijelo vrijeme se zajebavate sa ekipom i nekad malo učiš. Iako je srednja totalna suprotnost kako čujem.

Luka
27-05-2008, 12:56
Ma dajte škola je zakon. Cijelo vrijeme se zajebavate sa ekipom i nekad malo učiš. Iako je srednja totalna suprotnost kako čujem.

jedva čekam da dođeš u srednju pa da vidim kako će ti se mišljenje promijeniti

Babitz
27-05-2008, 17:34
Ma da, škola je smeće. Kome treba obrazovanje?

Bolje je radit na baušteli cijeli život za minimalac i ostat bez kičme do tridesete. Vgg.

ScorpiuS
27-05-2008, 19:03
Nepotrebna nije ali dosadna jest s time se slažem ali ipak.

Falus
28-05-2008, 07:22
ima predmeta bolesno dosadnih, ali ima i pokoji zanimljiv, informatika i fiz su mi skroz ok

Jerry
30-05-2008, 11:28
Ja odgovaram turke,jedin ija,jer sam pitao nastavnicu,Idu turci,vise im...?ona je odma pomislila "onu stvar",ali vise im macevi :šuma
doh,nije ovo msn :cry:

smartass
30-05-2008, 18:37
kud san gimnaziju upisala..dogodine iden u 3 razred... rigam krv od učenja za neke glupe ocjene... srednja je mučionica.. oduvijek me umjetnost zanimala.. tila san upisat za grafičkog dizajnera u splitu... a šta češ kad živiš u jadnim gradu gdje bi majmuni bolje vladali od gradonačelnika..

Sucker
31-05-2008, 17:24
Ma idem i ja u gimnaziju, sad zavrsavam 3. raz. I bas je zakon uopce se nepatim. Proci cu negdje sa 3.2-3.4, ne ucim skoro nist, prepisivam ove sjebane predmete, milina, jedino za matematiku moram sjest bar sat vremena mjesecno inace sve pet. Al da me se opet pita nebi sigurno ponovo upisao gimzu

v4MP1r3
02-06-2008, 15:54
u skoli te mmuce al i pripremaju za veliko zlo sta se zove zhivot.
i tek ce ti faliti oni srednjoskolski dani kad se upises na faks. kad tek krenu obveze. *grumble*

al ak nista, naucio sam kako kupovati na automatu i dobivati povrat novca a da dobijes i "kupljenu" stvar
:D
uberkul :D :D
EKONOMIJA ! XD

nosferatu25
06-06-2008, 19:48
u školi ti nedostaje detinjstvo, na faksu škola, u životu faks, u grobu život. pouka: treba uživati u svih 5 stanja. :D

KingTomy
06-06-2008, 20:08
.

al ak nista, naucio sam kako kupovati na automatu i dobivati povrat novca a da dobijes i "kupljenu" stvar
:D
uberkul :D :D
EKONOMIJA ! XD

Zanimljivo. Kako se to točno kupuje ? :) :D

Uglavnom u školi nam dala iz vj 5 minutni test, ali nema veze, nismo pisali zemljopis, nije pitala kemiju i nismo morali crtati ko budale jer je zaključivala likovne. Uopće.

ScorpiuS
07-06-2008, 14:09
Kad nama da kontrolni iz vj onda za taj kontrolni niti da treba učit a nadpišeš ga u 5 min i dobiješ 5 s pohvalom.

Sucker
07-06-2008, 19:15
Kod nas u gimnziji likovni je najjebeniji predmet. To je katastrofa moras ga ucit kao matematiku. Samo radimo neke jebene kipove, slike, građevine. Jebote evo zavrsavam 3. raz i nisam nikad dobio 2 iz testa jednostavno nemoguce. Moras bit pravi steve urkel da tu izvuces pozitivno :D :D :D

King tiger
07-06-2008, 23:52
nas profesor likovnog je u ratu bio rambo , rocky i rommel zajedno :(

Sterpo
08-06-2008, 09:53
matematika...
taj mi je predmet tako odvratan da me glava počne bolit kad je na rasporedu
mislim, šta će meni u životu nekakvi logaritmi, trigonometrija, sinus kosinus i ta sranja...
ajde da je ekonomska matematika (ekonomska škola) ali ne, i dalje ga pile po ovim sranjima

nosferatu25
08-06-2008, 12:51
važna je, al ima mnogo nepotrebnog za učenje. primer: biologija. umesto da učimo ono osnovno i najvažnije o biljci, živuljki itd, mi učimo rečenice tipa: ćelije rizodermusa su sa vrlo tankim osluznjavelim zidovima, i često imaju izraštaje, korenske dlake čime se mnogo puta povećava površina upajanja vode i u njoj rastvorenih mineralnih materija. :shock: može meni pričati šta god ko hoće, al me niko ne može ubeđivati da će mi kasnije u životu trebati primena ove teorije u praksi kad me biologija ne zanima i u životu ću se baviti nekim sasvim drugim stvarima, niti da je u redu što ja rečenice poput ovakvih bubam dva sata bez prestanka. :nonono:

Sterpo
08-06-2008, 13:59
istina, dobro da sam imao biologiju samo prvu godinu, i stvarno smo učili nepotrebne stvari

K4ciga
08-06-2008, 15:19
matematika...
taj mi je predmet tako odvratan da me glava počne bolit kad je na rasporedu
mislim, šta će meni u životu nekakvi logaritmi, trigonometrija, sinus kosinus i ta sranja...
ajde da je ekonomska matematika (ekonomska škola) ali ne, i dalje ga pile po ovim sranjima
Vjeruj mi,matematika je jako,jako bitna.Ti misliš da ti učiš kako vaditi 5 korjen iz 46^2 x 2/6 ^4x5.6 jer će ti trebati kada kalkulatora nema u trgovini? Ne,već si time razvijaš inteligenciju,i to jako,kao i uostalom sa fizikom (koja ti,usput budi rečeno,treba samo u slučaju da ideš za astronauta...),aSako misliš da ti inteligencija ne treba u životu onda se zapitaj.

Sterpo
08-06-2008, 15:43
ako nekome ide slabije matematika znači da nije inteligentan??
meni geografija i povijest idu odlično i imam 5 iz tih predmeta
kad je to čula profesorica iz matke, začudila se :thumbs1:

smartass
08-06-2008, 17:44
Kod nas u gimnziji likovni je najjebeniji predmet. To je katastrofa moras ga ucit kao matematiku. Samo radimo neke jebene kipove, slike, građevine. Jebote evo zavrsavam 3. raz i nisam nikad dobio 2 iz testa jednostavno nemoguce. Moras bit pravi steve urkel da tu izvuces pozitivno :D :D :D

mene baš umjetnost zanima i namjeravam studirat nešto što ima veze s umjetnošću, i ja idem u gimnaziju.. likovni pročitam jedanput-dvaput prije testa i uvijek dobijem 5..
likovni nije težak predmet, možda tebi jer ti je nezanimljiv... tako j meni sa matematikom, fizikom i kemijom..

smartass
08-06-2008, 17:45
matematika...
taj mi je predmet tako odvratan da me glava počne bolit kad je na rasporedu
mislim, šta će meni u životu nekakvi logaritmi, trigonometrija, sinus kosinus i ta sranja...
ajde da je ekonomska matematika (ekonomska škola) ali ne, i dalje ga pile po ovim sranjima
Vjeruj mi,matematika je jako,jako bitna.Ti misliš da ti učiš kako vaditi 5 korjen iz 46^2 x 2/6 ^4x5.6 jer će ti trebati kada kalkulatora nema u trgovini? Ne,već si time razvijaš inteligenciju,i to jako,kao i uostalom sa fizikom (koja ti,usput budi rečeno,treba samo u slučaju da ideš za astronauta...),aSako misliš da ti inteligencija ne treba u životu onda se zapitaj.

ma daj sad i ti pretjeruješ.. :roll:

K4ciga
08-06-2008, 21:31
Ok,nemoraš 3x puta zaredom postati,Pametna guzico.

Gdje sam ja napisao da oni koji imaju slabe ocjene iz matematike imaju niski kvocjent inteligencije? htio sam napisati,ti matematikom razvijašSinteligenciju.

Korpse
09-06-2008, 20:31
jebeš školu, još ima 2 dana :D

smartass
09-06-2008, 20:38
dragaš školu, još ima 2 dana :D

koja te 2 dana spopala..

Korpse
10-06-2008, 10:45
buraz ja sam u BiH, meni sutra završava :D

gruli
10-06-2008, 11:55
a ja sam na fakulteti i meni se je baš završila :)

Vukas15
10-06-2008, 18:48
jedva čekam praznike, a sad sam skoro gotov sa svim,presto učit jjjeee, možde me za višu ocjenu pitaju jedan još ili 2 predmeta, al sumnjam

smartass
12-06-2008, 06:43
U tom slucaju,moja je mizerno nerazvijena,jedva krpim tu dvojku... :|

he imam sličan slučaj s kemijom..

Sucker
12-06-2008, 19:57
Jebote kod nas iz matematike trazi 2.0 prosjek za 2 i svi glavni testovi moraju bit pozitivni. Jel to normalno???
A ja bas imam 1.8. Nece bit dobro :-x

pimp
12-06-2008, 20:09
pa da bi prošao moraš imati sve testove pozitivne

ako ti je prosjek 1.8 onda znaci da neko gradivo imaš negativno a razred nemožeš završiti ako nisi savladao gradivo

ScorpiuS
12-06-2008, 21:06
Uh još malo.
Tako blizu A tako daleko.
Još mi je neke sitnice za ispravit ali siguran sam da mi detica rezervisana.

Dario_sharingan
15-06-2008, 17:39
završio školu prije 2 godine hehe

Cthulhu
23-06-2008, 11:43
nemojte tako. dok je zavšite željet ćete još barem malo škole.
covjek ima pravo.

Maja
23-06-2008, 14:31
ne kužim zašto svi preziru školu... da nema škole svi bi bili nepismeni i glupi ko k. ok, ne svi, ali većina. škola je po meni sasvim u redu i želim ić što dulje u nju. je da mi se nekad ne da učit ili uopće ići u školu, al znam da moram i gotovo.
:roll:

23-06-2008, 16:36
ne kužim zašto svi preziru školu... da nema škole svi bi bili nepismeni i glupi ko k. ok, ne svi, ali većina. škola je po meni sasvim u redu i želim ić što dulje u nju. je da mi se nekad ne da učit ili uopće ići u školu, al znam da moram i gotovo.
:roll:
i am fat geek...not al se slazem

Arbiter of Change
23-06-2008, 18:52
ne kužim zašto svi preziru školu... da nema škole svi bi bili nepismeni i glupi ko k. ok, ne svi, ali većina. škola je po meni sasvim u redu i želim ić što dulje u nju. je da mi se nekad ne da učit ili uopće ići u školu,Sal znam da moram i gotovo. S:roll:
Zato jer se ne žele svi pokoriti dosadnim pravilima, tj. sustavu, čak iako je to prividno u njihovom najboljem interesu.

Zašto ja nisam podnosio školu (faks je više poluživot nego standardna škola)?
Jer iskreno ne podnosim ta svakodnevna bespotrebno česta ispitivanja koje sa vrše nad učenicima i punjenje glava bespotrebnim preopćenitim znanjem od kojeg će 80% biti beskorisno u životu (poseban osvrt na naše škole), opću kulturu na stranu. Općeniti problem je u pogrešnom pristupu motivaciji učenika ili bolje reći nedostatku motivacije od strane akademskih struktura.

23-06-2008, 19:06
mene su za kraj osnovne prebili

mronki
23-06-2008, 19:34
Zašto?

Herr Schnitzel
23-06-2008, 20:59
Zašto?

Pa ocito je... Pogledaj mu sig! (i am noob, hate me) :)

ScorpiuS
23-06-2008, 21:24
Najvjerovatnije je on prošao dobro pa su ga prebili oni koji padaju razred.

Sucker
25-06-2008, 19:16
Ja volim tuč purgere :wink:

ZorgTheBorg
01-07-2008, 13:53
ne kužim zašto svi preziru školu... da nema škole svi bi bili nepismeni i glupi ko k. ok, ne svi, ali većina. škola je po meni sasvim u redu i želim ić što dulje u nju. je da mi se nekad ne da učit ili uopće ići u školu,Sal znam da moram i gotovo. S:roll:
Zato jer se ne žele svi pokoriti dosadnim pravilima, tj. sustavu, čak iako je to prividno u njihovom najboljem interesu.

Zašto ja nisam podnosio školu (faks je više poluživot nego standardna škola)?
Jer iskreno ne podnosim ta svakodnevna bespotrebno česta ispitivanja koje sa vrše nad učenicima i punjenje glava bespotrebnim preopćenitim znanjem od kojeg će 80% biti beskorisno u životu (poseban osvrt na naše škole), opću kulturu na stranu. Općeniti problem je u pogrešnom pristupu motivaciji učenika ili bolje reći nedostatku motivacije od strane akademskih struktura.
To je ono što ameri nazivaju "low level thinking", tj. puka apsorpcija činjenica. Iako je istina da ameri nemaju pojma o mnogočemu, dajte mu nešto za razmišljanje i dobit ćete mnogo bolji rezultat nego kod nas. Tamo se potiče razmišljanje, elokvencija i kreativnost, nešto u čemu su naše škole DEBELO osakaćene.

KingTomy
02-07-2008, 12:33
Dobio sam svjedodžbu i pola slova "o" na odličan je malo izblijedilo.


strašno
Sad će me optužiti da je krivotvorenje pošlo krivo.
:(

Herr Schnitzel
02-07-2008, 15:30
To je ono što ameri nazivaju "low level thinking", tj. puka apsorpcija činjenica. Iako je istina da ameri nemaju pojma o mnogočemu, dajte mu nešto za razmišljanje i dobit ćete mnogo bolji rezultat nego kod nas. Tamo se potiče razmišljanje, elokvencija i kreativnost, nešto u čemu su naše škole DEBELO osakaćene.


:rotfl: Molim te... Elokvencija pogotovo. Stranci znaju engleski bolje nego sami Ameri.

###DK###
02-07-2008, 19:02
ne kužim zašto svi preziru školu... da nema škole svi bi bili nepismeni i glupi ko k. ok, ne svi, ali većina. škola je po meni sasvim u redu i želim ić što dulje u nju. je da mi se nekad ne da učit ili uopće ići u školu, al znam da moram i gotovo.
:roll:

Svaki Božji dan pod pritiskom. Slažem se da treba nešto naučiti ali neka profesori malo olabave.

Mordor
25-09-2008, 18:06
idu mi na ku*** kad me razmiste pa me stave s nekom zenskom dosadnom brbljavom dode mi da je :twisted:

Mordor
25-09-2008, 18:15
i ovaj ima vec ova tema s istim naslovom u ALT-F4

Quiet Riot
25-09-2008, 18:16
idu mi na ku*** kad me razmiste pa me stave s nekom zenskom dosadnom brbljavom dode mi da je :twisted:
Kad bi bar mene stavili s nekom ženskom... :(

OT
Meni je škola dobila smisao sad u 3. srednje, kad su Geografija, Povijest, Biologija i ostali "štrebaj me" predmeti ustupili mjesto stručnim predmetima (Sklopovi, Mikroprocesori, Digitalna Elektronika...). Mislim, treba znanje i iz onih predmeta, ali je dovoljno ono osnovno iz osnovne škole.

Mordor
25-09-2008, 18:18
idu mi na ku*** kad me razmiste pa me stave s nekom zenskom dosadnom brbljavom dode mi da je :twisted:
Kad bi bar mene stavili s nekom ženskom... :(

OT
Meni je škola dobila smisao sad u 3. srednje, kad su Geografija, Povijest, Biologija i ostali "štrebaj me" predmeti ustupili mjesto stručnim predmetima (Sklopovi, Mikroprocesori, Digitalna Elektronika...). Mislim, treba znanje i iz onih predmeta, ali je dovoljno ono osnovno iz osnovne škole.
ali ja idem 5.D razred zajedno s jednim ode forumasem to je Crisis Fun a koji ti ides razred?

Quiet Riot
25-09-2008, 18:26
idu mi na ku*** kad me razmiste pa me stave s nekom zenskom dosadnom brbljavom dode mi da je :twisted:
Kad bi bar mene stavili s nekom ženskom... :(

OT
Meni je škola dobila smisao sad u 3. srednje, kad su Geografija, Povijest, Biologija i ostali "štrebaj me" predmeti ustupili mjesto stručnim predmetima (Sklopovi, Mikroprocesori, Digitalna Elektronika...). Mislim, treba znanje i iz onih predmeta, ali je dovoljno ono osnovno iz osnovne škole.
ali ja idem 5.D razred zajedno s jednim ode forumasem to je Crisis Fun a koji ti ides razred?
Ah, 5.razred, to je već druga priča, i meni su onda cure išle na jetra :D

Mordor
25-09-2008, 18:34
e nije to 1 srednje

pimp
25-09-2008, 22:11
evo , lik iz mog razreda se tek danas upisao u 4.d..... toliko o mojoj skoli xD

došao s maturalca i išao normalno u školu ali ga nije bilo ni u imeniku niti nigdje... a svaki dan na nastavi xD

neox99buleseye
21-10-2008, 15:15
Ako kojim slucajem ko voli skolu, da mu porucim- to je svinjac, najveca mafija na planeti je tamo, skoro svi potkupljivi :yuck: :thumbs1: :thumbs1: :thumbs1:

Korpse
21-10-2008, 16:42
Daj ne seri...

Blacky_123
23-10-2008, 20:06
Dns bio roditeljski, hebemti, sjebala me povijest, radi fucking povijesti nesmijem van za vikend :(

###DK###
23-10-2008, 20:19
Dns bio roditeljski, hebemti, sjebala me povijest, radi fucking povijesti nesmijem van za vikend :(

Mene matematika.
20 od 29 nas u razredu dobilo 1 iz kontrolnog. :(
Ajde, bar nisam sam. :D

Abadon
24-10-2008, 06:35
Mene ce sjbat njemacki dobio 1 iz diktata a stari ide u poedeljak na informacije. :cry:

McPingvin_v2.0
24-10-2008, 06:38
20 od 29 nas u razredu dobilo 1 iz kontrolnog. :(
Kod nas je rekord bio 23 od 27. Ja sam dobio dvojku, stari je tako srao kao da sam pao razred (!?), a iz ponovljenog sam dobio - jedan. To je fascinantno, kad god dobijem dobru ocjenu iz matematike i moramo opet pisati test, dobijem ocjenu manje.

Babitz
24-10-2008, 08:02
Isuse, ovdje sve sami desetogodišnjaci koji mrze školu zbog razlomaka.

Constantine
24-10-2008, 13:31
[quote="###DK###":1grqnccn]20 od 29 nas u razredu dobilo 1 iz kontrolnog. :(
Kod nas je rekord bio 23 od 27. Ja sam dobio dvojku, stari je tako srao kao da sam pao razred (!?), a iz ponovljenog sam dobio - jedan. To je fascinantno, kad god dobijem dobru ocjenu iz matematike i moramo opet pisati test, dobijem ocjenu manje.[/quote:1grqnccn]
Ja sam prije tjedan dana pisa<o mtest iz matematike,dobio sam jedan.Bio je ispravak i dobio sam iz ispravka 2,pa se pisao ispravak ispravka i opet sam dobio 1.Danas sam pisao isto jedan test iz matematike i valjda budem dobio 4.Zanimljivo je da mi je matematika jedan od zanimljivijih predmeta.Obozavam razlomke i slično,ali mrzim jednadžbe,to mi ne ide.

Guber
24-10-2008, 17:44
Uf, idem opću gimnaziju i mislim da netrebam ništa više reći oko toga jel mi škola ide na jetra.

Neven <R>
24-10-2008, 17:54
[quote="###DK###":1asr028j]20 od 29 nas u razredu dobilo 1 iz kontrolnog. :(
Kod nas je rekord bio 23 od 27. Ja sam dobio dvojku, stari je tako srao kao da sam pao razred (!?), a iz ponovljenog sam dobio - jedan. To je fascinantno, kad god dobijem dobru ocjenu iz matematike i moramo opet pisati test, dobijem ocjenu manje.[/quote:1asr028j]
Kod nas ih je toliko išlo na popravni iz matematike, a nisu bili rijetki testovi gdje bi bila jedna ili nijedna pozitivna ocjena. Maksimum je bio 5-6 pozitivnih od 30 ljudi. I tako sve 4 godine.

seahawk37
24-10-2008, 18:01
uf a kakav je tek moj razred po pitanju matematike... pisali smo prosli tjedan test, samo 3 dvojke od 29 ucenika, sve ostalo jedinice...
s time da sam ja bio jedan od tih troje :) danas smo pisali novi, briem da ce ovaj put bit jos losije...

wiseguy
24-10-2008, 19:22
mi smo iz lektire od 27 na,dobilo je 23 1,neračunajte one koji nisu bili,a njih je 3.

###DK###
24-10-2008, 19:59
[quote="McPingvin_v2.0":z0yg1mbc][quote="###DK###":z0yg1mbc]20 od 29 nas u razredu dobilo 1 iz kontrolnog. :(
Kod nas je rekord bio 23 od 27. Ja sam dobio dvojku, stari je tako srao kao da sam pao razred (!?), a iz ponovljenog sam dobio - jedan. To je fascinantno, kad god dobijem dobru ocjenu iz matematike i moramo opet pisati test, dobijem ocjenu manje.[/quote:z0yg1mbc]
Kod nas ih je toliko išlo na popravni iz matematike, a nisu bili rijetki testovi gdje bi bila jedna ili nijedna pozitivna ocjena. Maksimum je bio 5-6 pozitivnih od 30 ljudi. I tako sve 4 godine.[/quote:z0yg1mbc]

Našoj je generaciji zapao najteži profesor matematike.
Čovjek je zanimljiv na satu, ono zafrkava se sa učenicima i to, ali dadne nevjerovatno težak kontrolni i slabo objasni na satu.
Dosta ih padne iz matematike na popravni.
Ima učenika koji imaju sve ostale predmete 5 a matematiku padnu.
@ McPingvin, najbolje ti je dobiti 5 iz nekog drugog predmeta i prešutjeti. Onda kad dobiješ 1, dođeš kući i kažeš da si dobio 5 i 1. Tako najbolje prođeš. :D

josip_kraš
24-10-2008, 20:47
u nas od 25 iz potencija kulju dobilo 21.

###DK###
24-10-2008, 20:54
Mi trenutno učimo kvadratne jednadžbe.
U matematici mi je najdraža geometrija.
Jednadžbe mrzim.

neox99buleseye
25-10-2008, 13:37
Mi trenutno učimo kvadratne jednadžbe.
U matematici mi je najdraža geometrija.
Jednadžbe mrzim.
Ko bi rekoi mi to ucimo!! :yuck: :( :(

El Klinjo
25-10-2008, 14:52
Neki dan iz lektire dobio 1.

Zašto?

Napisao sam 12 strana, i sve i nisam se žurio a ženska mi pročita jednu interpretaciju pjesme, ostalih 5 zajebe, nadje mi 2 greške i da mi 1 :(

iznogud1515
25-10-2008, 14:54
meni u školi uopće nije tak strašno. za sad imam jako dobre ocjene, razred mi nije hrpa štrebera, zapravo, zabavno mi je u školi. :D

Cthulhu
25-10-2008, 19:37
ko god ovo kaže,laže.

pimp
25-10-2008, 19:51
ko god ovo kaže,laže.

? a ti si tako pametan pa ono , u školi se zajebavam non-stop , legendarno provodim zadnju godinu...zafrkancija i pod nastavom i odmorima non-stop , ako mi ne vjeruješ , samo mi pogledaj slike pod fejsbukom pa se uvjeri... zna jambrek o cemu pricam xD

Cthulhu
25-10-2008, 22:03
eh,meni baš i nije bilo zabavno u školi,štoviše,nije mi uopće bilo zabavno...

neox99buleseye
26-10-2008, 11:08
eh,meni baš i nije bilo zabavno u školi,štoviše,nije mi uopće bilo zabavno...

Ma za vrijeme nastave.. ko uopce slusa sta ucitelji govore??? Ja se zafrkavam sa susjedmo, naprjed, lijevo, desno, u klupi.... i na kraju kada nas pita sve znamo!!Biologija i kemija su izuzetci- pratim, ali ne kontam!! Imamo istu uciteljicu i jbt retardirana je ali debelo!! Pita nas i neznas 2 pitanja od 15 i 3 ti dade.... :(

###DK###
26-10-2008, 12:58
Biologiju nemaš šta kužit.
To ti je štreberski predmet. Naučiš napamet i to je to. Uglavnom nek znaš o čemu govori. Kao povijest i zemljopis. :D
A kemija je meni uvijek bila laka. Većini ljudi strah i trepet ali ja kemiju mogu pola skužit na satu. Kod kuće samo jednom pročitam i imam 5 bez problema.

Lenkota
01-11-2008, 09:28
skola...skola...zlo..zlo...najvece zlo....lol

pimp
01-11-2008, 11:02
skola...skola...zlo..zlo...najvece zlo....lol

ispiši se onda....

la50
01-11-2008, 13:38
A joj o komadima,ja sam bio prvi razred i pisali smo prvi ispit(bilo je preludo) od nas 32 učenika troje nas je dobilo 2(ja sam naravnmo bio među njima).
E frend je prošlu cijelu godinu imao hrvatski komad,imo i polugodište(nije ispravio ništa) imo je samo jednu jedinu duju među ostatkom komada i to iz nekog lame ispita da bi mu ona na kraju godine rekla evo tebi dva,i nije išao na popravni.E kad se vama ovako neš dogodi javite se

GaTa666
01-11-2008, 14:04
U neku ruku je i volim i mrzim :)

yvohr
05-11-2008, 21:35
A joj o komadima,ja sam bio prvi razred i pisali smo prvi ispit(bilo je preludo) od nas 32 učenika troje nas je dobilo 2(ja sam naravnmo bio među njima).
E frend je prošlu cijelu godinu imao hrvatski komad,imo i polugodište(nije ispravio ništa) imo je samo jednu jedinu duju među ostatkom komada i to iz nekog lame ispita da bi mu ona na kraju godine rekla evo tebi dva,i nije išao na popravni.E kad se vama ovako neš dogodi javite se

Tak je jednom iz mog razreda iz fizike i povijesti, frajer je imo same šusove i jednu dvojku i dala mu 2 za kraj iz fizike i 3 iz povijesti

hrčak
07-11-2008, 13:22
Pokušavam napravit štrajk protiv svih škola pa ako se netko hoće pridružit ....

Babitz
07-11-2008, 14:47
O, Isuse. A štrajkao bi jer? Ne znam... jer su ti dali jedinicu iz zadaće iz matematike koju nisi napisao jer si imao pametnijeg posla kao što je pisati na ovom forumu kako škola ne valja?

Majke mi, ovoj jedanaestogodišnjoj klinjadi treba zabraniti internet. Zapravo, ja bi njima davao zraka za disanje ovisno o tome kakve ocjene imaju. Ako imaš manje od tri - bolje da imaš velik kapacitet pluća.

Electromaster
07-11-2008, 19:07
O, Isuse. A štrajkao bi jer? Ne znam... jer su ti dali jedinicu iz zadaće iz matematike koju nisi napisao jer si imao pametnijeg posla kao što je pisati na ovom forumu kako škola ne valja?

Majke mi, ovoj jedanaestogodišnjoj klinjadi treba zabraniti internet. Zapravo, ja bi njima davao zraka za disanje ovisno o tome kakve ocjene imaju. Ako imaš manje od tri - bolje da imaš velik kapacitet pluća.

Signed :pray:

Ovaj hrčak ima već preko 150 postova, a ni jedan pametan... :(

pimp
07-11-2008, 22:19
O, Isuse. A štrajkao bi jer? Ne znam... jer su ti dali jedinicu iz zadaće iz matematike koju nisi napisao jer si imao pametnijeg posla kao što je pisati na ovom forumu kako škola ne valja?

Majke mi, ovoj jedanaestogodišnjoj klinjadi treba zabraniti internet. Zapravo, ja bi njima davao zraka za disanje ovisno o tome kakve ocjene imaju. Ako imaš manje od tri - bolje da imaš velik kapacitet pluća.


davno sam rekao da bi za registraciju na forum trebalo neki iq test napraviti....

Guber
08-11-2008, 22:56
Joj de molim vas... Je da je glup komentar, al svejedno.

King’s Rider
09-11-2008, 11:17
. Ako imaš manje od tri - bolje da imaš velik kapacitet pluća.
:pray: :rotfl:

Istina , ramažena djeca + internet = :toilet: :scared: :hangin:

choksi
09-11-2008, 11:33
ja se nemogu pozalit..drugi razred sam ekonomske i do sad nisam nikad ucila a prolazim sa solidnom cetvorkom..doduse imam i ja jedinica i prepisujem na testovima cesto :D jedino me par profesora zivcira..ili neznaju objasnit kako treba ili previseee traze :(

hrčak
09-11-2008, 12:21
Nisam dobio jedinicu iz matematike nek imamo neke hebene profesore kod koga nemreš dobiti veću od 4 i 4 zapravo su dobili učiteljski miljenici recimo profa iz biologije stalno priča kako ne učimo,iz kemije svako malo vrijeđa nekog itd. Tak da mi ne govorite da sam glup. Pogledajte prvo sebe jer mislim da sam pametniji od polovice

Kenyi
09-11-2008, 12:26
Pod to "mislim da sam pametniji od polovice vas ovde" se ne pika ako ti je bliza rodbina to rekla.Ni dalja isto.

croat1gamer
09-11-2008, 13:02
Pod to "mislim da sam pametniji od polovice vas ovde" se ne pika ako ti je bliza rodbina to rekla.Ni dalja isto.
kao da je polovica, ovaj, vecina foruma uopce pametna -.-'

hrčak
09-11-2008, 13:10
Nisu mi to rekli nego sam postigao ono što sad jesam velkim trudom.

croat1gamer
09-11-2008, 13:17
da mi je znati odakle ti link na ovaj sajt

Herr Schnitzel
09-11-2008, 13:31
Nisu mi to rekli nego sam postigao ono što sad jesam velkim trudom.

A sto si to postigao? 4 iz biologije?

WOW. Fail. :(

Nodakim
09-11-2008, 22:08
da mi je znati odakle ti link na ovaj sajt


I kako ga je uspio kliknuti :(

hrčak
09-11-2008, 23:14
[quote="hrčak":2z8njuzz]Nisu mi to rekli nego sam postigao ono što sad jesam velkim trudom.

A sto si to postigao? 4 iz biologije?

WOW. Fail. :([/quote:2z8njuzz]


3 jer sam rekao da su spore računalna igrica

KI KI
10-11-2008, 06:56
:)
znam da je mene pitala biologiju i islo je ovak "" neam pojma, ajde malo ide, eh super dolazimo do moje teme, gr8"" i da mi pet jer je bila pijana jer je na ovo da nisam imao pojma zaboravila :rotfl:

ali inace nasu rasku i pola skole treba baciti pod kamijon i toga se drzim vec 3-4 godine

Babitz
11-11-2008, 10:06
[quote="Herr Schnitzel":1s4hn1y3][quote="hrčak":1s4hn1y3]Nisu mi to rekli nego sam postigao ono što sad jesam velkim trudom.

A sto si to postigao? 4 iz biologije?

WOW. Fail. :([/quote:1s4hn1y3]


3 jer sam rekao da su spore računalna igra[/quote:1s4hn1y3]
Šnicl, da mu ja kažem il ćeš ti? ;D

Herr Schnitzel
11-11-2008, 18:24
Šnicl, da mu ja kažem il ćeš ti? ;D

Ima li smisla?

crowap
12-11-2008, 09:53
neččču školuuu sammmmm me jeeeebbbbb

Hellboy
12-11-2008, 10:16
ti si nešto u rodu sa hračkom, eh? obojica se činite kao tipovi koji će veći dio života provesti pred tv-om u boksericama i sa pivom u ruci dok se hrpa nepotrebne dječurlije (koju ste napravili da izmuzete pare od države) dere da su gladni dok se jezivo ružna supruga povlači po kući ko creepovi iz DOTA-e...eh i da, ne znate čitati...

Nodakim
12-11-2008, 18:01
Al Bundy je barem frajercina :(

Babitz
13-11-2008, 10:31
Šnicl, da mu ja kažem il ćeš ti? ;D

Ima li smisla?S:(
Vjeruješ da ga možemo rehabilitirati?

Sphinx
13-11-2008, 18:49
Nevolim kad ljudi pljuju po skoli, mislim ni ja nevolim skolu, ali jbt to mi je obaveza koju moram ispuniti, roditelji mi kad dobijem losu ocjenu kazu da je to moj trud i moja buducnost i nestavljaju me u kazne i slicno zbog toga, jer je to moja krivica i odluka. Mislim ipak bi ja zelia upisat neki faks na kraju i trudim se, ali ne mislim samo na ucenje i knjigu nego izaden vanka i sve to. Ali najjace su mi ideje ajmo strajkati i slicno, zato sto se jedan ucenik napizdia na profesoricu

Herr Schnitzel
13-11-2008, 18:51
Ali najjace su mi ideje ajmo strajkati i slicno, zato sto se jedan ucenik napizdia na profesoricu

Uh, hrpa desetogodisnjaka stoji ispred skole i glume svoje uzorite oceve pa psuju profesorima sve po spisku.

Totalni ownage, ne? Ne.

Plexihack
13-11-2008, 21:47
Nisam dobio jedinicu iz matematike nek imamo neke hebene profesore kod koga nemreš dobiti veću od 4 i 4 zapravo su dobili učiteljski miljenici recimo profa iz biologije stalno priča kako ne učimo,iz kemije svako malo vrijeđa nekog itd. Tak da mi ne govorite da sam glup. Pogledajte prvo sebe jer mislim da sam pametniji od polovice

I?

Ajde dođi u moju bivšu školu,evo,4. si osnovne,druge godine da znaš kakve profesore bi dobio...

Profesor kod kojeg nitko ne zaslužuje više od 3,a ja imao 5,znaš zašto?
Zato jer sam mu dokazao da je pola mojih riješenja na ispitnim zadacima točno,a njegova "rješenja" pogrešna.Biologija je čista logika,tu učiš pojmove,a ostatak zaključuješ,a i tu sam imao 5,a ostatak 3,jer ljudi kao ti nemaju dovoljno inteligencije da logično zaključuju.

Prema meni,3 je dovoljna ocijena za svakog ko je "dobar" na nekom području.
Npr.Lik iz bivšeg razz,cijele dane štrebao mat,a imao 3...Jer morao si se iskazat da dobiješ odličan.Zato većina njih ne zaslužuje imati onih "60 bodova",jer su većinom štreberi koji nemaju talenta za ništa osim za čitanje iz knjige i suhoparno učenje činjenica.
Vidio sam takvo,kad na ispitu lik koji je imao dva boda manje od mene krene me štekat da mu riješim množenje razlomaka...

Anarion.Umarth
13-11-2008, 21:56
:)
ali inace nasu rasku i pola skole treba baciti pod kamijon i toga se drzim vec 3-4 godine

očito triba

hrčak
14-11-2008, 20:27
ti si nešto u rodu sa hračkom, eh? obojica se činite kao tipovi koji će veći dio života provesti pred tv-om u boksericama i sa pivom u ruci dok se hrpa nepotrebne dječurlije (koju ste napravili da izmuzete pare od države) dere da su gladni dok se jezivo ružna supruga povlači po kući ko creepovi iz DOTA-e...eh i da, ne znate čitati...


Ja bum radil u vojski i ovo kaj bum sad rekel poručujem svima IMAM 13 GODINA I IDEM U 7. RAZRED

josip_kraš
14-11-2008, 20:49
danas sam se pitao zašto idem u školu.

što će nam ona sva sranja koja učimo ko da će me itko ikad pitat što je kvadratni trinom, s, p d i f orbitale, vertikalni hitac, pravocrtno gibanje s konstantnom brzinom mislim ono... :cry:

dosta je da svatko zna dijelit, množit, zbrajat, oduzimat, radit s razlomcima i postotcima, čitat i pisat, nešto engleskog i to je sve.
naravno u srednjim školama učit strukovne predmete.

Herr Schnitzel
14-11-2008, 21:50
IMAM 13 GODINA I IDEM U 7. RAZRED

Vidi se, bez brige.

Hellboy
14-11-2008, 22:01
[quote="Hellboy v2.0":1fmk26k0]ti si nešto u rodu sa hračkom, eh? obojica se činite kao tipovi koji će veći dio života provesti pred tv-om u boksericama i sa pivom u ruci dok se hrpa nepotrebne dječurlije (koju ste napravili da izmuzete pare od države) dere da su gladni dok se jezivo ružna supruga povlači po kući ko creepovi iz DOTA-e...eh i da, ne znate čitati...


Ja bum radil u vojski i ovo kaj bum sad rekel poručujem svima IMAM 13 GODINA I IDEM U 7. RAZRED[/quote:1fmk26k0]
ti buš radil u vojski?
ako misliš radit u vojski, moraš znat da ta vojska prima samo pismene ljude...
s+k u vojska prilikom prolaska kroz različite padeže postaje s+c (tko, što - vojska, komu, čemu - vojsci...k?) pa nećeš raditi u vojski a ni u vojsci... ktnxdie...

pimp
14-11-2008, 22:06
danas sam se pitao zašto idem u školu.

što će nam ona sva sranja koja učimo ko da će me itko ikad pitat što je kvadratni trinom, s, p d i f orbitale, vertikalni hitac, pravocrtno gibanje s konstantnom brzinom mislim ono... :cry:

dosta je da svatko zna dijelit, množit, zbrajat, oduzimat, radit s razlomcima i postotcima, čitat i pisat, nešto engleskog i to je sve.
naravno u srednjim školama učit strukovne predmete.

srednja škola nije obvezna , ispiši se onda....

Arbiter of Change
14-11-2008, 22:31
danas sam se pitao zašto idem u školu.

što će nam ona sva sranja koja učimo ko da će me itko ikad pitat što je kvadratni trinom, s, p d i f orbitale, vertikalni hitac, pravocrtno gibanje s konstantnom brzinom mislim ono... :cry:

dosta je da svatko zna dijelit, množit, zbrajat, oduzimat, radit s razlomcima i postotcima, čitat i pisat, nešto engleskog i to je sve.
naravno u srednjim školama učit strukovne predmete.
Jer ćeš možda željeti na faks, a ne želiš ispasti tukac kao bar polovica kolega.

K4ciga
15-11-2008, 17:27
@Hrčak;
Da bi otišao u vojsku potrebno je imati solidne ocjene,te proći IQ testove,psiho-testove,itd itd.Ne kažem da ti to nemaš,samo ti govorim što te čeka.

@Josip_kraš ;
75% stvari koje naučiš iz matematike nećeš nikad u životu koristiti ( najvjerojatnije ),međutim matematika je tu da bi ti malo radio mozak,a on će ti itekako trebati u životu.

POSA
15-11-2008, 17:58
da gle krašmen, vjerovatno ti nikad neće trebati u životu
no trebati sad, pa budi praktičan i briljiraj

Karlo_from_Bjelovar
15-11-2008, 18:29
jos gori oblik ovoga "ja cu radit u vojski" je ovaj*: "jedva cekam da zavrse ljetni praznici, ja sam socijalni debil i neam zivota, zato volim kad krene skola"...

*par likova iz mog razreda

Outmind
15-11-2008, 22:49
Ja sam socijalni debil i nemam društveni život, i ne smatram to nužno lošim. S obzirom u kakvoj sredini živim, radije ću ostat doma nego se baktat sa primitivcima i tardovima... A Školu nisam nikad volio, pogotovo ne sad fax...

Master_of_Soup
16-11-2008, 15:21
ja u novi školski tjedan uđem samo s ciljem da dočekam petak

hrčak
17-11-2008, 21:20
A tek hrana u školi : umjesto sira žbuka na kruhu,bezukusni griz na kojem se ne osjeti ni kila čokolade stim da ga tak uzimaš da udariš po njemu najače kaj možeš,kruh od pitaj boga čega ...
Kak čovjek ne bi poludil?
I jel netko zna za neku srednju vojnu školu u Hrvatskoj?

Nodakim
17-11-2008, 21:29
A tek hrana u školi : umjesto sira žbuka na kruhu,bezukusni griz na kojem se ne osjeti ni kila čokolade stim da ga tak uzimaš da udariš po njemu najače kaj možeš,kruh od pitaj boga čega ...
Kak čovjek ne bi poludil?
I jel netko zna za neku srednju vojnu školu u Hrvatskoj?


Doručak je koliko 2 i pol kune?I ti očekuješ da buš u vojnoj školi dobio doručak a kamoli kruh necime namazan?
To ti je pitanje samo škole,a ne sustava...

Outmind
17-11-2008, 22:08
A tek hrana u školi : umjesto sira žbuka na kruhu,bezukusni griz na kojem se ne osjeti ni kila čokolade stim da ga tak uzimaš da udariš po njemu najače kaj možeš,kruh od pitaj boga čega ...
Kak čovjek ne bi poludil?
I jel netko zna za neku srednju vojnu školu u Hrvatskoj?

Evo ti moj savjet - uči, namuči se, prođi osnovnu i srednju sa 4-5 i upiši u zg neki fax. Dobiješ x-icu s kojom možeš za manje od 10 kn u menzi dobit bečki, pomfri, 2 soka i kolač na kraju. Ak za to ne vrijedi dobit grč u gluteusu maximusu onda fkt ne znam za kaj vrijedi...

Mirko L
18-11-2008, 22:00
puno školskih predmeta je stvarrno nepotrebno i nebi trebalo bit obavezno.npr. glazbeni.velika je šansa da ti neće uopće poslužit u životu.
ako te interesira,onda tek da ga pohađaš,dakle,smatran da bi to trebalo bit izborno,dakle,neobavezno.likovni također,isto bi trebalo bit neobavezno.
hrvatski jezik isto(do negdi 5. razreda),jer to tada već sigurno znaš pravilno čitat i pisat,šta te briga šta se nešto zove kondicional,aorist ili slične gluposti.
puno stvari iz matematike također nećeš koristit u životu.važno je samo znat pravilno zbrajat,oduzimat,množit i djelit.
kvadrirat i korjenovat ne, jer je za to potrebno samo znat množit i djelit.o fizici da i ne govorin.biologija isto itd.

znan da se neki neće složit o onome za nepotrebnost hrvatskog u školama,jer ka još mogu falit neke stvari ,ka naprimjer rječ umisto riječ,ali
promislite.Pari da niko neće to razumit zbog izostanka tog slova,svejedno se razumi.

Arbiter of Change
18-11-2008, 22:20
Ne, gledaj... iz puno toga ti možda ne treba neko specifično/detaljno znanje, ali ti više-manje treba, u znanstvenom svijetu kakav je ovaj današnji, da imaš neko generalno, pa makar bilo površno, saznanje o općenitim stvarima (da ne bi kao tele u šarena vrata kad netko spomene gravitaciju, nešto što je ja vjerujem pojam koji bi svatko trebao znati).

ZorgTheBorg
18-11-2008, 22:51
Ali, ZAŠTO, oh ZAŠTO svi misle da pamet škodi??? Pa znanje čini svijet, pogotovo u današnje doba, gdje je za 99% potrebno izvjesno znanje, a dodatno nikako ne može škoditi. I u srednjem vijeku je bilo ljudi sa filozofijom "I need not how to read learn, for swordplay is all I need", prema tome vidim da se takav stav zadržao do danas. Kapacitet ljudskoga mozga još uvijek nije dosegnut, kao ni "running low on memory" stanje, niti je vjerojatno da će ga itko postići (sjetite se specijalista koji znaju pi do basnoslovne decimale ili Kuran/Bibliju napamet...), prema tome... znanje je VRIJEDNOST... a ne muka... to zapamtite... i uvijek imajte na umu, škola služi vama a ne vi školi.
I da, ne postoji nepotrebno znanje.

Hellboy
18-11-2008, 22:55
lakše je biti glup...
ne mogu ni zamisliti kako je lijepo lokalnim idiotima koji su pročitali možda jednu knjigu u životu i vjerojatno se radilo o impressumu kataloga Konzuma...

croat1gamer
19-11-2008, 06:58
puno školskih predmeta je stvarrno nepotrebno i nebi trebalo bit obavezno.npr. glazbeni.velika je šansa da ti neće uopće poslužit u životu.
ako te interesira,onda tek da ga pohađaš,dakle,smatran da bi to trebalo bit izborno,dakle,neobavezno.likovni također,isto bi trebalo bit neobavezno.
hrvatski jezik isto(do negdi 5. razreda),jer to tada već sigurno znaš pravilno čitat i pisat,šta te briga šta se nešto zove kondicional,aorist ili slične gluposti.
puno stvari iz matematike također nećeš koristit u životu.važno je samo znat pravilno zbrajat,oduzimat,množit i djelit.
kvadrirat i korjenovat ne, jer je za to potrebno samo znat množit i djelit.o fizici da i ne govorin.biologija isto itd.

znan da se neki neće složit o onome za nepotrebnost hrvatskog u školama,jer ka još mogu falit neke stvari ,ka naprimjer rječ umisto riječ,ali
promislite.Pari da niko neće to razumit zbog izostanka tog slova,svejedno se razumi.
em, da
ides pisati zivotopis za neku kompaniju (brodogradiliste, gradevinarstvo i sl. se ne broje) ce te sigurno zaposliti tako pismenog

e, i svi ti "suvisni" predmeti se uce radi toga ako netko ima nesto pameti, i nastave skolovanje, da od njih postane nesto (politicari se ne broje), a ne kao sto je danas mentalitet: zivi brzo, umri mlad, zabavi se, budi retaj

sto mislis, zasto se osnovna skola zove uopce osnovna?

###DK###
19-11-2008, 09:27
puno školskih predmeta je stvarrno nepotrebno i nebi trebalo bit obavezno.npr. glazbeni.velika je šansa da ti neće uopće poslužit u životu.
ako te interesira,onda tek da ga pohađaš,dakle,smatran da bi to trebalo bit izborno,dakle,neobavezno.likovni također,isto bi trebalo bit neobavezno.
hrvatski jezik isto(do negdi 5. razreda),jer to tada već sigurno znaš pravilno čitat i pisat,šta te briga šta se nešto zove kondicional,aorist ili slične gluposti.
puno stvari iz matematike također nećeš koristit u životu.važno je samo znat pravilno zbrajat,oduzimat,množit i djelit.
kvadrirat i korjenovat ne, jer je za to potrebno samo znat množit i djelit.o fizici da i ne govorin.biologija isto itd.

znan da se neki neće složit o onome za nepotrebnost hrvatskog u školama,jer ka još mogu falit neke stvari ,ka naprimjer rječ umisto riječ,ali
promislite.Pari da niko neće to razumit zbog izostanka tog slova,svejedno se razumi.


Gle, u gimnaziji svi ti predmeti postoje s razlogom.
Jer nikad ne znaš gdje ćeš poslije gimnazije.
Možda ćeš studirat glazbeno ili likovno. Ako ne ti, onda vjerojatno će netko drugi.
A sada, ako si već u nekoj strukovnoj, tu svakako imaš samo predmete koji su samo za tu struku.
A što se tiče hrvatskog, trebaš biti pismen.
Dakako da će se razumjeti ako napišeš "rječ", ali to pokazuje da si nepismen.
Ja sam sada 2. gimnazije i ne bi vjerovao koliko učenika u mom razredu pravi tako glupe pravopisne greške. Kad radimo pismenu, u dosta učenika više profesorica napiše crvenom kemijskom, nego oni svojom plavom. Kad na puno mjesta napraviš tu istu grašku ili neku sličnu, to je vrlo teško pročitati.
Ima ih čak i tipa "htjeo" i slično.
A za matematiku, zavisi na koji ćeš fakultet.
U gimnaziji, profesorima je cilj pripremiti te za daljnje školovanje jer neće svatko na isti fakultet.
Npr. ako ćeš studirati medicinu, i povijest je jedan od tih "beskorisnih" predmeta, ali postoji u školi jer će vjerojatno netko drugi to studirati. Osim toga, trebaš nešto znati i iz općeg znanja, da ne budeš potpuno neuk.
U gimnaziji imaš sve predmete jer se prije gimnazije nisi odlučio gdje ćeš ići dalje.
Ako već znaš što ćeš biti, bolje ti je u strukovnoj. Tu nemaš te "beskorisne" predmete, već samo one koji će ti trebati za tu struku.

Mirko L
19-11-2008, 10:38
jesan li ja reka da sve predmete triba izbacit?ne.
i btw. reka san ne hrvatskon tek posli 5. razreda,a virujen da do tada već bi treba znat razlikovat rječ od riječ.

i ono,ka,višak ne škodi.pa nije,nisan reka da je,ali nebi taj višak treba bit obavezan.
nebi ja sad TREBA znat formulu za napon ili slično ako neću.i još ktome dobro da je to ''dodatno znajne'' dobro primljeno,ali učenici ne žele to znat,onda to moraju učit puno,pa dobiju slučajno lošu ocjenu,pa onda doma kazne i slična sranja sve zbog nečega šta ti vjerojatno neće ni tribat.

kažen samo da neki predmeti nebi trebali bit obavezni

###DK###
19-11-2008, 10:49
jesan li ja reka da sve predmete triba izbacit?ne.
i btw. reka san ne hrvatskon tek posli 5. razreda,a virujen da do tada već bi treba znat razlikovat rječ od riječ.

i ono,ka,višak ne škodi.pa nije,nisan reka da je,ali nebi taj višak treba bit obavezan.
nebi ja sad TREBA znat formulu za napon ili slično ako neću.i još ktome dobro da je to ''dodatno znajne'' dobro primljeno,ali učenici ne žele to znat,onda to moraju učit puno,pa dobiju slučajno lošu ocjenu,pa onda doma kazne i slična sranja sve zbog nečega šta ti vjerojatno neće ni tribat.

kažen samo da neki predmeti nebi trebali bit obavezni

Ne treba ni jedan predmet izbaciti.
Ne ako si u gimnaziji.
U strukovnoj svakako imaš samo one predmete koji će ti trebati.
I dakako, ako si mislio studirati nešto što nema veze s fizikom, ne trebaš učiti formulu za napon, ali ako već znaš što ćeš studirati, trebao si upisati strukovnu. Tu nemaš predmeta koji ti neće trebati za fakultet na koji si mislio ići.
A to "višak ne treba biti obvezan", on nije obvezan. Upiši strukovnu i nećeš ga imati.
A što se tiče hrvatskog, ima puno učenika koji ne znaju pravilno pisati bez obzira na razred.
Osim toga, na hrvatskom učiš i književnost, a ne samo gramatiku, a književnost će ti trebati.

hrčak
19-11-2008, 11:54
puno školskih predmeta je stvarrno nepotrebno i nebi trebalo bit obavezno.npr. glazbeni.velika je šansa da ti neće uopće poslužit u životu.
ako te interesira,onda tek da ga pohađaš,dakle,smatran da bi to trebalo bit izborno,dakle,neobavezno.likovni također,isto bi trebalo bit neobavezno.
hrvatski jezik isto(do negdi 5. razreda),jer to tada već sigurno znaš pravilno čitat i pisat,šta te briga šta se nešto zove kondicional,aorist ili slične gluposti.
puno stvari iz matematike također nećeš koristit u životu.važno je samo znat pravilno zbrajat,oduzimat,množit i djelit.
kvadrirat i korjenovat ne, jer je za to potrebno samo znat množit i djelit.o fizici da i ne govorin.biologija isto itd.

znan da se neki neće složit o onome za nepotrebnost hrvatskog u školama,jer ka još mogu falit neke stvari ,ka naprimjer rječ umisto riječ,ali
promislite.Pari da niko neće to razumit zbog izostanka tog slova,svejedno se razumi.





Slažem se samo s onime da glazbeni i likovni nemoraju biti obavezni predmeti,a ako su obavezni da se barem ne ocjenjuju

croat1gamer
19-11-2008, 13:59
[quote="mirko l":3puzhy4j]jesan li ja reka da sve predmete triba izbacit?ne.
i btw. reka san ne hrvatskon tek posli 5. razreda,a virujen da do tada već bi treba znat razlikovat rječ od riječ.

i ono,ka,višak ne škodi.pa nije,nisan reka da je,ali nebi taj višak treba bit obavezan.
nebi ja sad TREBA znat formulu za napon ili slično ako neću.i još ktome dobro da je to ''dodatno znajne'' dobro primljeno,ali učenici ne žele to znat,onda to moraju učit puno,pa dobiju slučajno lošu ocjenu,pa onda doma kazne i slična sranja sve zbog nečega šta ti vjerojatno neće ni tribat.

kažen samo da neki predmeti nebi trebali bit obavezni

Ne treba ni jedan predmet izbaciti.
Ne ako si u gimnaziji.
U strukovnoj svakako imaš samo one predmete koji će ti trebati.
I dakako, ako si mislio studirati nešto što nema veze s fizikom, ne trebaš učiti formulu za napon, ali ako već znaš što ćeš studirati, trebao si upisati strukovnu. Tu nemaš predmeta koji ti neće trebati za fakultet na koji si mislio ići.
A to "višak ne treba biti obvezan", on nije obvezan. Upiši strukovnu i nećeš ga imati.
A što se tiče hrvatskog, ima puno učenika koji ne znaju pravilno pisati bez obzira na razred.
Osim toga, na hrvatskom učiš i književnost, a ne samo gramatiku, a književnost će ti trebati.[/quote:3puzhy4j]
dk, pogresno si skuzio
on pita zasto uopce mora uciti to u osnovnoj
pa pretezito zbog toga da si formiras neko misljenje sto ces ici dalje, zato i je to u osnovnoj

i to je dk odlicno rekao maloprije

Gle, u gimnaziji svi ti predmeti postoje s razlogom.
Jer nikad ne znaš gdje ćeš poslije gimnazije.
Možda ćeš studirat *neki random predmet* Ako ne ti, onda vjerojatno će netko drugi.
A sada, ako si već u nekoj strukovnoj, tu svakako imaš samo predmete koji su samo za tu struku.
U gimnaziji, profesorima je cilj pripremiti te za daljnje školovanje jer neće svatko na isti fakultet.

kuzis? boldao sam cak za hrcka


eda, mirko, koji si ti razred?

Plexihack
19-11-2008, 19:53
[quote="mirko l":3lkwl0ck]jesan li ja reka da sve predmete triba izbacit?ne.
i btw. reka san ne hrvatskon tek posli 5. razreda,a virujen da do tada već bi treba znat razlikovat rječ od riječ.

i ono,ka,višak ne škodi.pa nije,nisan reka da je,ali nebi taj višak treba bit obavezan.
nebi ja sad TREBA znat formulu za napon ili slično ako neću.i još ktome dobro da je to ''dodatno znajne'' dobro primljeno,ali učenici ne žele to znat,onda to moraju učit puno,pa dobiju slučajno lošu ocjenu,pa onda doma kazne i slična sranja sve zbog nečega šta ti vjerojatno neće ni tribat.

kažen samo da neki predmeti nebi trebali bit obavezni

Ne treba ni jedan predmet izbaciti.
Ne ako si u gimnaziji.
U strukovnoj svakako imaš samo one predmete koji će ti trebati.
I dakako, ako si mislio studirati nešto što nema veze s fizikom, ne trebaš učiti formulu za napon, ali ako već znaš što ćeš studirati, trebao si upisati strukovnu. Tu nemaš predmeta koji ti neće trebati za fakultet na koji si mislio ići.
A to "višak ne treba biti obvezan", on nije obvezan. Upiši strukovnu i nećeš ga imati.
A što se tiče hrvatskog, ima puno učenika koji ne znaju pravilno pisati bez obzira na razred.
Osim toga, na hrvatskom učiš i književnost, a ne samo gramatiku, a književnost će ti trebati.[/quote:3lkwl0ck]


Eh,samo jedan note...

Strukovne imaju višak predmeta...
Evo,npr. ja sam tehničar za računalstvo,a imamo biologiju...ima li veze?Nope.
Pitamo nastavnicu zašto,a ona kaže da su morali popunit nečim vjerovatno...

###DK###
19-11-2008, 20:10
Ne znam.
Mislio sam da imaš samo one koji će ti trebati.
Zapravo, mislim da je kod nas tako.
Ali opet, to je jedan predmet.

A ono što sam napisao, odnosilo se na gimnaziju.
Nisam znao da Mirko misli na osnovnu školu, ali to ipak ništa ne mijenja.
Zapravo, osnovna škola je u jednome ista kao gimnazija. Priprema te za sve jer ne znaš gdje ćeš dalje.
I kao što je to croat1gamer dobro rekao, formiraš mišljenje o tome.

Mirko L
20-11-2008, 12:36
da,mislija san na osnovnu školu.dobro za gimnaziju,to je već druga stvar i mnogo je ozbiljnije.
ovo ostalo;fiziku,kemiju i to nisan ja reka da netriba znat, doduše i korisno je...

ja san fiziku i kemiju učija i prije nego šta smo došli na tu lekciju.ono mi bi učili to, a ja san već sve to zna.
da i negovorin tek za povijest, ili zemljopis:već san u 6. razredu zna sve države svita i njihove zastave,a nešto kasnije i njihove površine itd.

samo kažen da ako te predmet zanima, a da nije baš najvažniji na svitu(npr. glazbeni),da nebi mora bit obavezan,bar u osnovnoj školi.za gimnaziju nisan to reka

croat1gamer
20-11-2008, 14:18
da,mislija san na osnovnu školu.dobro za gimnaziju,to je već druga stvar i mnogo je ozbiljnije.
ovo ostalo;fiziku,kemiju i to nisan ja reka da netriba znat, doduše i korisno je...

ja san fiziku i kemiju učija i prije nego šta smo došli na tu lekciju.ono mi bi učili to, a ja san već sve to zna.
da i negovorin tek za povijest, ili zemljopis:već san u 6. razredu zna sve države svita i njihove zastave,a nešto kasnije i njihove površine itd.

samo kažen da ako te predmet zanima, a da nije baš najvažniji na svitu(npr. glazbeni),da nebi mora bit obavezan,bar u osnovnoj školi.za gimnaziju nisan to reka
pa osnovna skola ti je zapravo retardirana gimnazija
vrijedi isto
za likovni i glazbeni se slazemo, iako bih dodao i tjelesni

TeraBajt
20-11-2008, 14:47
ja gledam na skolu ovako; vjerojatno bi mi bilo uber dosadno u zivotu kad ne bih znao o nicemu pametnome razmisljati, jednostavno se skola mora proci, a na nama je da je prodjemo sto bolje.

Maloki
20-11-2008, 16:26
Glazbeni, likovni, povjest, zemljopis, književnost = opća kultura. Ona nam omogućuje da komuniciramo s drugima, da imamo o čemu pričati jer ne vjerujem da se danas sve svelo na "Isuse e kako sam se sinoć ubio u pivi!!!" ili "kužiš ja sam njoj reko da ju volim al ne želim ju više ni vidit ak mi neda vagine jer to nema smisla ja to moram i ja to želim iskusit i tak ti je to" razgovore.
Hrvatski samo do 5. razreda? Koja glupost, ima ljudi koji se 12 godina školuju i svih 12 godina imaju hrvatski jezik pa se ne znaju pravilno izražavati. Pa si ti misli kako bi bilo kada bi prestajali učiti nakon samo 4 godine školovanja...
Za matematiku je netko dobro rekao - velika je vjerojatnost da ti neće trebati trigonometrija, logaritmi, kvadratne jednadžbe, kompleksni brojevi i slično, ali oni su tu da razvijaš mozak koji će ti definitivno trebati.
Fizika - ne možeš mi reći da te se nikad nisi zapitao pitanja tipa "kako nastaje munja?", a zahvaljujući fizici znaš odgovore na ta pitanja. Ne samo da znaš nego i shvaćaš ^^. Isto tako biologija - sigurno si se sa kao mali pitao od kud dolaze djeca :) a biologija ti nakon nekog vremena da vrlo temeljit odgovor na to pitanje. Znači opet, ako zbog ničeg drugog, fizika i biologija su tu radi opće kulture, odnosno da ne ispadneš kreten u društvu.

Ja za samo jedan predmet mislim da mu nije mjesto u školama, a to je vjeronauk koji bi se trebao potpuno izbaciti iz školskog sustava, a etika staviti kao obavezni predmet jer te ona, za razliku od vjeronauka, nauči nećemu. Onaj tko želi na vjeronauk ima za to Crkvu koja koliko sam upućen i sama organizira satove vjeronauka (sjećam se da su u osnovnoj u 7. i 8. razredu moji iz razreda morali jednom ili dva puta tjedno ići na taj dodatni vjeronauk dok sam lijepo uživao doma :)). Vjernici nemojte se ljutiti, ne napadam ja vas zbog vaše vjere, ali priznajte da vjeronauk u školi ničemu ne služi...

Nego, odoh ja učit pneumatiku.

Tsumetai Ryujin
20-11-2008, 19:36
Ne zna se kako nastaje munja, to su sama nagadanja.... los primjer al je poruka shvacena...

I to nam je bil dodatni vjeronauk samo za krizmu... zakoji su rekli da ako nebumo dolazili da se nebumo mogli ni krizmat... ... krizmal sam se, srali su...

I da slazem se sa tobom, svaki predmet je tu sa nekom svrhom. Osim vjeronauka... ... ali sad necu ulaziti u rasprave po pitanju vjeronauka jer su to religijske rasprave, a one su zabranjene na forumu... zato ih se klonite...

###DK###
20-11-2008, 19:37
Ja za samo jedan predmet mislim da mu nije mjesto u školama, a to je vjeronauk koji bi se trebao potpuno izbaciti iz školskog sustava, a etika staviti kao obavezni predmet jer te ona, za razliku od vjeronauka, nauči nećemu. Onaj tko želi na vjeronauk ima za to Crkvu koja koliko sam upućen i sama organizira satove vjeronauka (sjećam se da su u osnovnoj u 7. i 8. razredu moji iz razreda morali jednom ili dva puta tjedno ići na taj dodatni vjeronauk dok sam lijepo uživao doma :)). Vjernici nemojte se ljutiti, ne napadam ja vas zbog vaše vjere, ali priznajte da vjeronauk u školi ničemu ne služi...

Nego, odoh ja učit pneumatiku.


Dobro si ti rekao za taj vjeronauk donekle. Ali to ti je u jednu ruku predmet kao i glazbeno.
Ne učiš samo o Crkvi, nego općenito o svjetskim religijama. To ti je također opće znanje.
Doduše, nas u školi ne gnjave puno s ti vjeronaukom. Profesor ti dadne 5 na kraju svakako.
Samo mu kažeš 2 rečenice iz lekcije i imaš 5. :)

Tsumetai Ryujin
20-11-2008, 19:42
Da... ucim o svjetskim religijama... kako su one lose a krscanstvo dobro... tako su barem nas na vjeronauku ucili...

Constantine
20-11-2008, 19:44
Meni je super što nemam glazbeni,mrzim taj predmet.Nikad nisam imao veću ocijenu od 3.

Nodakim
20-11-2008, 20:06
Da... ucim o svjetskim religijama... kako su one lose a krscanstvo dobro... tako su barem nas na
vjeronauku ucili...




I kako nikada ne govore o Leo X-u?

Maloki
20-11-2008, 20:20
[Ne učiš samo o Crkvi, nego općenito o svjetskim religijama. To ti je također opće znanje.
Tu si u pravu, rekli su mi ovi iz razreda da trenutno uče o drugim religijama tako da ovome ne mogu proturiječiti.


Da... ucim o svjetskim religijama... kako su one lose a krscanstvo dobro... tako su barem nas na vjeronauku ucili...
A to je ipak bila osnovna škola, u srednjim je (uglavnom) druga priča. Pa bratovom razredu je pred par tjedana profesor iz vjeronauka pričao o tome kako je metal nastao kad su se skupili sotonisti i pjevali mu pjesme ^^

Hellboy
20-11-2008, 21:04
čudno...mi smo o drugim religijama učili na povijesti i etici...na vjeronauk nikad u životu nisam išao...nije pošteno upravo prema tim ostalim religijama...zašto muslimani nemaju svoj vjeronauk? židovi? pravoslavci (iako u slučaju potonjeg može poslužiti i standardna verzija s obzirom na sličnosti...ma da zapravo i prethodne 2 imaju tonu sličnosti sa katoličanstvom...)
enivej, izbaciti vjeronauk i uvesti spolni odgoj :D

iznogud1515
20-11-2008, 21:31
ja idem na vjeronauk, sad učimo velike svjetske religije i ni jednom nismo spomenuli, ko što je Tsumetai Ryujin reko, da je kršćanstvo dobro, a ostalo loše.

Electromaster
20-11-2008, 22:33
Ja sam na vjeronauk išao od 1. do 4. osnovne, onda sam se konačno ispisao, da bi opet išao prošle godine, u 1. srednje... Prošle godine smo imali jednu totalno poremećenu nastavnicu (jedan lik je čak pao vjeronauk :shock: ) Ta ženska je bila skroz-naskroz luda, govorila je da kršćani nesmiju ići na satove joge, jer to dolazi iz budizma, a curama da nesmiju nositi naušnice sa znakom ying-yang, jer to isto ne pripada kršćanstvu... :pray: Ubibože :yuck:

Ove godine sam lijepo na etici, i super mi je^^ Još jedan sat ispitivanja slijedeći tjedan, i onda će nas svaki sat do kraja polugodišta puštati u učionicu računalstva da igramo UT 8)

Tsumetai Ryujin
21-11-2008, 12:33
ja idem na vjeronauk, sad učimo velike svjetske religije i ni jednom nismo spomenuli, ko što je Tsumetai Ryujin reko, da je kršćanstvo dobro, a ostalo loše.

To sve ovisi od profesora do profesora... ... predatorov slucaj me uopce ne cudi...

Mirko L
21-11-2008, 21:24
Glazbeni, likovni, povjest, zemljopis, književnost = opća kultura. Ona nam omogućuje da komuniciramo s drugima, da imamo o čemu pričati jer ne vjerujem da se danas sve svelo na "Isuse e kako sam se sinoć ubio u pivi!!!" ili "kužiš ja sam njoj reko da ju volim al ne želim ju više ni vidit ak mi neda vagine jer to nema smisla ja to moram i ja to želim iskusit i tak ti je to" razgovore.
Hrvatski samo do 5. razreda? Koja glupost, ima ljudi koji se 12 godina školuju i svih 12 godina imaju hrvatski jezik pa se ne znaju pravilno izražavati. Pa si ti misli kako bi bilo kada bi prestajali učiti nakon samo 4 godine školovanja...
Za matematiku je netko dobro rekao - velika je vjerojatnost da ti neće trebati trigonometrija, logaritmi, kvadratne jednadžbe, kompleksni brojevi i slično, ali oni su tu da razvijaš mozak koji će ti definitivno trebati.
Fizika - ne možeš mi reći da te se nikad nisi zapitao pitanja tipa "kako nastaje munja?", a zahvaljujući fizici znaš odgovore na ta pitanja. Ne samo da znaš nego i shvaćaš ^^. Isto tako biologija - sigurno si se sa kao mali pitao od kud dolaze djeca :) a biologija ti nakon nekog vremena da vrlo temeljit odgovor na to pitanje. Znači opet, ako zbog ničeg drugog, fizika i biologija su tu radi opće kulture, odnosno da ne ispadneš kreten u društvu.

Ja za samo jedan predmet mislim da mu nije mjesto u školama, a to je vjeronauk koji bi se trebao potpuno izbaciti iz školskog sustava, a etika staviti kao obavezni predmet jer te ona, za razliku od vjeronauka, nauči nećemu. Onaj tko želi na vjeronauk ima za to Crkvu koja koliko sam upućen i sama organizira satove vjeronauka (sjećam se da su u osnovnoj u 7. i 8. razredu moji iz razreda morali jednom ili dva puta tjedno ići na taj dodatni vjeronauk dok sam lijepo uživao doma :)). Vjernici nemojte se ljutiti, ne napadam ja vas zbog vaše vjere, ali priznajte da vjeronauk u školi ničemu ne služi...

Nego, odoh ja učit pneumatiku.

zašto me svi svaćaju ko nekog debila?po 3. put ponavljan da predmeti poput fizike nisu beskorisni!
nisu ni nužni, ali su svejedno korisni.
samo kažen DA NE BI TREBALI BIT OBAVEZNI

Plexihack
21-11-2008, 22:15
samo kažen DA NE BI TREBALI BIT OBAVEZNI

S tim se slažem...
Boli mene ona stvar za budale koje misle da im ovo i ono neće trebat u životu,šta će meni ljudi s IQ<50...ionako se ne družim s njima.Mislim,ja bi da mogu,fiziku i matematiku odabrao napredni stupanj,kao šta neke države imaju,a recimo biologiju i kemiju nebi.
Ali,nažalost to je nemoguće izvest u našem školstvu...

m777
22-11-2008, 00:38
jer su to religijske rasprave, a one su zabranjene na forumu....
Ponavljam, nisu.


ja idem na vjeronauk, sad učimo velike svjetske religije i ni jednom nismo spomenuli, ko što je Tsumetai Ryujin reko, da je kršćanstvo dobro, a ostalo loše.
Naravno, uči se da je kršćanstvo "ispravna" religija jer inače taj vjeronauk ne bi imao smisla...

Nightyx
22-11-2008, 10:48
jel se vi stvarno trudite neš naučit pod vjeronaukom!? Kolko sam skonto naša profa trkelja stalno jedno te isto...nitko ju ni ne sluša...jedino što napravim pod vjeronaukom, pomolim se na početku sata...lol

iznogud1515
22-11-2008, 11:35
@m777, mi ne učimo da je kršćanstvo ispravna religija nego da svatko ima pravo izbora (barem je kod naše profesorice tako)

###DK###
22-11-2008, 13:06
Sve to ovisi of profesora do profesora.
Ovi mlađi profesori su uglavnom objektivniji što se tiče vjeronauka.

Vukas15
22-11-2008, 13:26
zaš bi vjeronauk izbaili, ko oće ić može a ko neće ne m,ora...
Ne ući se u vjeronauku samo o kršćanstvu, ev nama profesor iz vjeronauka dao neke tam citate na ploći iz antikrišćanske knjige, kak kaže da bi znao šta je ljek trebaš poznavati otrov..
Uči se o svaqćem, i zašt da se ukine, nema razloga, svako ima pravo izbora???

m777
22-11-2008, 15:08
zaš bi vjeronauk izbaili, ko oće ić može a ko neće ne m,ora...
Ne ući se u vjeronauku samo o kršćanstvu, ev nama profesor iz vjeronauka dao neke tam citate na ploći iz antikrišćanske knjige, kak kaže da bi znao šta je ljek trebaš poznavati otrov..
Uči se o svaqćem, i zašt da se ukine, nema razloga, svako ima pravo izbora???
...

Mislim da bi bilo bolje da umjesto vjeronauka uvedu dodatne satove hrvatskog.

I ako ti učiš o drugim religijama da su "otrov", ne učiš baš o njima na pravi način.

Hellboy
22-11-2008, 15:12
zaš bi vjeronauk izbaili, ko oće ić može a ko neće ne m,ora...
Ne ući se u vjeronauku samo o kršćanstvu, ev nama profesor iz vjeronauka dao neke tam citate na ploći iz antikrišćanske knjige, kak kaže da bi znao šta je ljek trebaš poznavati otrov..
Uči se o svaqćem, i zašt da se ukine, nema razloga, svako ima pravo izbora???
da bi znao što je lijek moraš znati što je otrov? najgluplja izjava nekog profesora ikad... moraš poznavati druge religije koje smatra otrovom da bi znao svoju koju smatra lijekom? lika treba otpustiti i zatvoriti zbog takvog preseravanja...

croat1gamer
22-11-2008, 16:01
zaš bi vjeronauk izbaili, ko oće ić može a ko neće ne m,ora...
Ne ući se u vjeronauku samo o kršćanstvu, ev nama profesor iz vjeronauka dao neke tam citate na ploći iz antikrišćanske knjige, kak kaže da bi znao šta je ljek trebaš poznavati otrov..
Uči se o svaqćem, i zašt da se ukine, nema razloga, svako ima pravo izbora???
da bi znao što je lijek moraš znati što je otrov? najgluplja izjava nekog profesora ikad... moraš poznavati druge religije koje smatra otrovom da bi znao svoju koju smatra lijekom? lika treba otpustiti i zatvoriti zbog takvog preseravanja...
ccc hell
samo otpustit i zatvorit? :nonono:

/paste "hellboyev plan za unistavanje retaja"

inace, malo je ljudi koji drze vjeronauk (katolicki) i to ne govore

Hellboy
22-11-2008, 18:12
silovanje u zatvoru jednog jadnog nastavnika vjeronauka je sasvim dovoljna kazna...takav lik bi bio svačija kuja...
malo planiranja unaprijed kolega :D

Nodakim
24-11-2008, 18:10
Ako se dobro sjećam,u OZ-u je jedan završio zazidan...a drugi pretučen... :pray:

croat1gamer
24-11-2008, 19:57
silovanje u zatvoru jednog jadnog nastavnika vjeronauka je sasvim dovoljna kazna...takav lik bi bio svačija kuja...
malo planiranja unaprijed kolega :D
e, ali znas da su oni svi potajno silovatelji
nebi njih silovali
oni bi ostale silovali
uvijek planirati pol koraka ispred kolege

Guber
09-12-2008, 19:02
Ja misli mda bi ljudi trebali shvatiti da je vjeronauk izborna, nemoraju ići ako ne žele. Dodatni sati hrvatskog? :toilet:

Nodakim
09-12-2008, 23:13
Dodatne sate hrvatskog je spomenuo jer gramatika,pravopis je na razini vrtićke djece ^
I ako je vjeronauk izborna zasto je zajedno s regularnim satima,a ne u suprotnoj smjeni?Zašto ja na informatiku moram dolaziti popodne,a koji ima neku veču svrhu nego priče da su ostale vjere otrov..I zašto govori suprotno od sati biologije,fizike,kemije ili nečega šta ima smisla?

Guber
12-12-2008, 13:52
Dodatne sate hrvatskog je spomenuo jer gramatika,pravopis je na razini vrtićke djece ^
I ako je vjeronauk izborna zasto je zajedno s regularnim satima,a ne u suprotnoj smjeni?Zašto ja na informatiku moram dolaziti popodne,a koji ima neku veču svrhu nego priče da su ostale vjere otrov..I zašto govori suprotno od sati biologije,fizike,kemije ili nečega šta ima smisla?


A neznam to s rasporedom, ja imam informatiku zajedno s ostalim satima. ja isto mislim da bi vjeronauk trebo biti vezan uz crkvu a ne školu,trebo bi biti jedan dan popodne. I trebalo bi više govoriti o vjeri i Bibliji, jer ja sad recimo u prvom razredu učim o hinduizmu, budizmu i to mi tak jadno. Neznam...
Šta govori suprotno od biologije,fizike kemije? Neshvaćam, pa otkrića u tim znanostima su baš usko povezana s Biblijom.
Uf ja nebi mogao izdražati još više hrvatskog.