PDA

Pogledaj cijelu verziju : ŠKOLA



Stranica : 1 [2]

Nodakim
12-12-2008, 15:54
Dodatne sate hrvatskog je spomenuo jer gramatika,pravopis je na razini vrtićke djece ^
I ako je vjeronauk izborna zasto je zajedno s regularnim satima,a ne u suprotnoj smjeni?Zašto ja na informatiku moram dolaziti popodne,a koji ima neku veču svrhu nego priče da su ostale vjere otrov..I zašto govori suprotno od sati biologije,fizike,kemije ili nečega šta ima smisla?


A neznam to s rasporedom, ja imam informatiku zajedno s ostalim satima. ja isto mislim da bi vjeronauk trebo biti vezan uz crkvu a ne školu,trebo bi biti jedan dan popodne. I trebalo bi više govoriti o vjeri i Bibliji, jer ja sad recimo u prvom razredu učim o hinduizmu, budizmu i to mi tak jadno. Neznam...
Šta govori suprotno od biologije,fizike kemije? Neshvaćam, pa otkrića u tim znanostima su baš usko povezana s Biblijom.
Uf ja nebi mogao izdražati još više hrvatskog.


Erm,nastanak svijeta,živog i mrtvog?

MILF hunter
12-12-2008, 15:57
Ja misli mda bi ljudi trebali shvatiti da je vjeronauk izborna, nemoraju ići ako ne žele. Dodatni sati hrvatskog? :toilet:

"Nije" izborni,jer ako ne želiš pohađati nastavu subotom (kada je obično termin etike) nemaš izbora nego na vjeronauk,dakle to je nedostatak izbora :wink:

Što se tiče programa vjeronauka,tu se nema šta raspravljati,zna se za kakve je ljude to i zna se kakvi ljudi ozbiljno shvaćaju ta sranja. :wink: (nikoga nisam mislio uvrijediti ovime)

Babitz
12-12-2008, 16:36
Nas su na vjeronauku učili da moramo isusa voljeti više od ičega i ikoga ikad jer nas je on sve spasio.

Hvala im što su mi pokazali put.

###DK###
12-12-2008, 17:18
Dodatne sate hrvatskog je spomenuo jer gramatika,pravopis je na razini vrtićke djece ^
I ako je vjeronauk izborna zasto je zajedno s regularnim satima,a ne u suprotnoj smjeni?Zašto ja na informatiku moram dolaziti popodne,a koji ima neku veču svrhu nego priče da su ostale vjere otrov..I zašto govori suprotno od sati biologije,fizike,kemije ili nečega šta ima smisla?


A neznam to s rasporedom, ja imam informatiku zajedno s ostalim satima. ja isto mislim da bi vjeronauk trebo biti vezan uz crkvu a ne školu,trebo bi biti jedan dan popodne. I trebalo bi više govoriti o vjeri i Bibliji, jer ja sad recimo u prvom razredu učim o hinduizmu, budizmu i to mi tak jadno. Neznam...
Šta govori suprotno od biologije,fizike kemije? Neshvaćam, pa otkrića u tim znanostima su baš usko povezana s Biblijom.
Uf ja nebi mogao izdražati još više hrvatskog.


Erm,nastanak svijeta,živog i mrtvog?

Bome je nama naš vjeroučitelj rekao da je taj nastanak svijeta metaforično objašnjen u Bibliji.
To ne bi trebalo biti tako teško za shvatiti.
Ako nemate nekog fanatika za vjeroučitelja, reći će vam jednako.

Mirko L
12-12-2008, 17:27
Nas su na vjeronauku učili da moramo isusa voljeti više od ičega i ikoga ikad jer nas je on sve spasio.

Hvala im što su mi pokazali put.

baš mi to smeta u toj religiji.

ono, bog nas je stvorija, pa mu se moramo klanjat i moolit,molit,molit zato šta nas je stvorija.

kad bi ja bia u mogućnosti stvarat bića, nebi in to nabija na nos.radije bi ima nekakve prijateljske odnose s njima.

THUNDER_DINIX
12-12-2008, 18:04
^^ pa da, jos ispada kao da si obavezan vratit uslugu :)

Death By Sexy
12-12-2008, 18:06
hehheheheheeehehheheeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeeeeeeeeeeeeeeee :,)

kao djed božičnjak bi im dao darove

Dexter PRO
14-12-2008, 20:31
mrzim skolicu:)

THUNDER_DINIX
21-12-2008, 11:31
mrzim skolicu:)
ako nista 2. sad ju mozes malo "zaboravit" u ova 3 tjedna

Saint Jimmy
21-01-2009, 21:23
Beskorisna tema, zna se da je škola ZLO

Babitz
21-01-2009, 22:47
Koji ste vi idioti, to je tužno. Škola vam je prilika, ne zlo. Jednostavno ste preglupi da vidite drugo. Sretno u životu kad ćete kopat kanale i bit na baušteli.

Babitz
21-01-2009, 22:52
Samo ističem očito. :(

Electromaster
21-01-2009, 22:52
Pusti dječicu...S time da je škola u hrvatskoj kao, hm... Borg. Jedan glupi sistem koji te ''asimilira'' i proguta... Za pola predmeta se podrazumijeva da štrebaš kao budala dok potpuno ne zatupiš... Vrlo je malo učenja s razumijevanjem :(

Babitz
21-01-2009, 22:56
ŠKOLA JE SMEČE NEPOTREBNO MRZIM JE SVE JE TO KORUMPIRANO MISLIM JA IMAM 11 GODINA I NARAVNO DA ZNAM SVE O TOME :twisted: :twisted: :twisted: :kill: :kill: :twisted: :twisted:

Electromaster
21-01-2009, 22:58
Eh, da... Kako god, školski program bi mogao sadržavati malo više kreativnosti... Projekti i tako to... A ne samo suhoparni referati... Ajd, neki nastavnici bar daju da radimo prezentacije... E, zašto mi nemožemo na biologiji secirat žabe? :cry: :rotfl:

@KingMortal
:rotfl: Ali kad se sjetiš da ima likova koji to pišu zaozbiljno... :(

Electromaster
21-01-2009, 22:59
Ja ne spemam, bar ne sad i ovdje :(

Sphinx
21-01-2009, 23:16
Eh, da... Kako god, školski program bi mogao sadržavati malo više kreativnosti... Projekti i tako to... A ne samo suhoparni referati... Ajd, neki nastavnici bar daju da radimo prezentacije... E, zašto mi nemožemo na biologiji secirat žabe? :cry: :rotfl:

@KingMortal
:rotfl: Ali kad se sjetiš da ima likova koji to pišu zaozbiljno... :(
Nama je profesorica iz biologije donila pravi mozak, i onda smo ga morali rizat i proucavat tamo nesto :D. Inace nekuzim u cemu je fora s tim mrzim skolu, skola je zlo, jbt ja gledam na to, ili uci i sidi u neki ured i primaj placu, ili nemoj ucit i uvati se lopate. Ja pokusavam neso izvuc iz skole, i postic nesto, a ne se preseravat s tim da je skola uzas, zlo, da treba bacit bombu na skolu...

Arbiter of Change
21-01-2009, 23:20
Eh, da... Kako god, školski program bi mogao sadržavati malo više kreativnosti... Projekti i tako to... A ne samo suhoparni referati... Ajd, neki nastavnici bar daju da radimo prezentacije... E, zašto mi nemožemo na biologiji secirat žabe? :cry: :rotfl:
Onda bi se žalili da vas previše muče kad bi morao prekapati po internetu/knjižnici/čemu-već jer ti pola toga za uspješno izražavanje "kreativnosti" jednostavno ne bi bilo u udžbenicima. Suhoparnost je sigurna i predvidljiva, a to je po meni lakše u školovanju koje je obavezno (čitaj; imaš manje šanse za za*eb) dok bi viša škola trebala biti nešto drugo (u praksi mislim, znamo da riječ na papiru kod nas ništa ne znači). Ti bi našim školarcima stvarno povjerio skalpel? Stvarno? ... nisam ni mislio, druže.

I da, treba prestati učiti djecu da su posebna i jedinstvena jer to nisu.

Sphinx
21-01-2009, 23:21
I da, treba prestati učiti djecu da su posebna i jedinstvena jer to nisu.
:pray: :pray:

razmisljam da ovo stavim u sig :rotfl:

Electromaster
21-01-2009, 23:27
Eh, da... Kako god, školski program bi mogao sadržavati malo više kreativnosti... Projekti i tako to... A ne samo suhoparni referati... Ajd, neki nastavnici bar daju da radimo prezentacije... E, zašto mi nemožemo na biologiji secirat žabe? :cry: :rotfl:
Onda bi se žalili da vas previše muče kad bi morao prekapati po internetu/knjižnici/čemu-već jer ti pola toga za uspješno izražavanje "kreativnosti" jednostavno ne bi bilo u udžbenicima. Suhoparnost je sigurna i predvidljiva, a to je po meni lakše u školovanju koje je obavezno (čitaj; imaš manje šanse za za*eb) dok bi viša škola trebala biti nešto drugo (u praksi mislim, znamo da riječ na papiru kod nas ništa ne znači). Ti bi našim školarcima stvarno povjerio skalpel? Stvarno? ... nisam ni mislio, druže.

I da, treba prestati učiti djecu da su posebna i jedinstvena jer to nisu.

Nemam običaj žaliti se na dodatne zadatke, ako su zanimljivi. Uvijek rado kopam za podatcima. Ovo sa skalperom, tu si u pravu, nisam na to pomislio :( Ne učim djecu da su posebna, samo kažem da bi se moglo neš napravit da škola bude zanimljivija... Nažalost, većina djece su kreteni, pa to svejedno ne bi ništa pomoglo...

Babitz
22-01-2009, 09:28
I da, treba prestati učiti djecu da su posebna i jedinstvena jer to nisu.
Sjetio si me onog "Ti si jedinstven. Kao i svi drugi".

Treba učit djecu da su bezvrijedna i da probaj bit nešto drugo. Možda bi imali druge ambicije u 6. osnovne osim opijanja i markiranja.

Bara
27-01-2009, 14:32
Ovo sa djecom da su posebna, to je malo glupo, to je malo puno glupo. Naravno da svi posebni ali ako imaju ambicije od početka, a ne onom to reći koji bježi iz škole i koji ima jedinice pa mu kažu kako je zapravo jako pametan i da ima potencijala u njemu. Naj rađe bih povratio kada to počnu profesori brbljati, a znaju u sebi da su glupi za popizdit, ali ljudi, ja sam odavno skužio da je sve u roditeljskom odgoju...

Babitz
27-01-2009, 14:37
Ako je sve u roditeljskom odgoju, kak sam ja tolko drukčiji od brata?

Ima nečeg i u nama samima. Odbijam povjerovat da su moji stavovi i razmišljanja tek refleksija onog kaj mi je usađivano.

Bara
27-01-2009, 14:39
Naravno da nisu, bravo, ovo je nešto originalnije što sam čuo, ali u čemu je stvar, ja sam bio tukac u 8. razredu, sada sam po mojem mišljenju duplo pametniji. Roditelji te previše vode, jesi li ikada vidio normalno i pametno dijete kojemu je otac pomorac a majka čistačica... (bez uvrede svima, ima iznimaka)... POVLAČIM SVE OVO, PREVIŠE SAM ZAŠAO!

Arbiter of Change
27-01-2009, 17:01
Sjesi li ikada vidio normalno i pametno dijete kojemu je otac pomorac a majka čistačica... (bez uvrede svima, ima iznimaka)
Ovaj... wtf? Na kojoj osnovi to zaključuješ?

Bara
27-01-2009, 17:03
jesam li rekao da povlačim!... neću više ni riječi progovoriti

Hellboy
27-01-2009, 17:06
Naravno da nisu, bravo, ovo je nešto originalnije što sam čuo, ali u čemu je stvar, ja sam bio tukac u 8. razredu, sada sam po mojem mišljenju duplo pametniji. Roditelji te previše vode, jesi li ikada vidio normalno i pametno dijete kojemu je otac pomorac a majka čistačica... (bez uvrede svima, ima iznimaka)... POVLAČIM SVE OVO, PREVIŠE SAM ZAŠAO!
wha? dijete ne može biti pametno ako mu je mama čistačica a tata pomorac? kakav je to glupav zaključak? gluplju izjavu nisam čuo mjesecima...znaš li ti koliko je glupana koji iza sebe imaju plemenitaške pretke i prefikse tipa plemeniti, von i slično? teorija ti pluta ko mađarski tankeri...samo zato što nekome roditelji ne rade za NASA-u, Microsoft ili neko slično preseravanje, ne znači da je glup i ne znači da su mu roditelji glupi/zaostali ili štogod...ajd nemoj postati nekih 6 mjeseci...ako si duplo pametniji nego kad si bio u osmom razredu i daješ ovakve izjave, strah me i pomisliti što si sve govorio tada...

Bara
27-01-2009, 17:09
znam znam, krivo sam i ja rekao, više sam mislio ovako, slušajte sada, nisam trebao reći normalno i pametno, najviše što sam time mislio sam intelektualno, ali morate i priznati da nas ima puno koji smo pametni, a intelektualaca je isto lagano naći, ima ih možda i previše, ja bih rekao da smo od svhi mojih prijatelja i mene pametni nas troje, a na ovom forumu sam ih našao već 20 pametnih, ali djeca koje roditelji zapostavljaju, teško da će išta učiti...., znam barem na 20 primjera....

A i ti se hellboy previše vrijeđaš....

Hellboy
27-01-2009, 17:14
ne vrijeđam...neki članovi moje obitelji su odgojeni od strane pomoraca i čistačica...i nisu nimalo gluplji ili nenormalniji od drugih članova iste te obitelji koje su odgajali doktori, odvjetnici i ostala bagra...i pritom ti isti pomorci i čistačice nisu zapostavljali svoje klince...zašto bi? zašto bi netko tko čisti ne znam ni ja što, bio lošiji roditelj od nekog tko radi u uredu i zarađuje u mjesec dana koliko ovaj prethodni zaradi u godinu i pol? dedukcija ti nije jača strana...

Bara
27-01-2009, 17:17
Ja sam rekao da znam barem na 20 primejera, nisam rekao da su svi takvi, ali kakav je ovaj današnji svijet, nisam trebao ni započinjati raspravu, možemo recimo otići u školstvo, školstvo se promjenilo i ne sviđa mi se (ima puno razloga) i zbog tog glupog školstva možda nadpametni čovjek neće postići neki svoj cilj u životu i upisat doktora, nego će biti čistač, kužim ja tebe HellBoy, i onda će on opet dobro odgojiti djecu, malo sam i ja prenaglo donio zaključak, u redu je Hellboy, slažem se sa tobom, ali dobro si me napao bio :D


sve u redu?

Arbiter of Change
27-01-2009, 17:21
Znaš da ima edit i da si mogao editirati svoj post koji je sve ovo pokrenuo? :)

Bara
27-01-2009, 17:23
lol, nisam htio, u jednu ruku, i ja sam naucio nesto iz ovoga :)

da se hell boy voli svadjati :D

Hellboy
27-01-2009, 17:35
to nije bilo svađanje...

Bara
27-01-2009, 18:37
hehehhe, aj recimo da nije... bilo je samo razmjenjivanje mišljenja... :)

Guber
27-01-2009, 21:30
ljudi nemojte se svađati oko škole, kad svi znamo da je to nužno zlo, tako da....nema razloga da se svađate oko toga :)

Mirko L
28-01-2009, 09:24
ne, nema veze to šta ti roditelji imaju nepoželjan posa sa tvojon pameću.
ono šta hellboy kaže ''..zašto bi? zašto bi netko tko čisti ne znam ni ja što, bio lošiji roditelj od nekog tko radi u uredu i zarađuje u mjesec dana koliko ovaj prethodni zaradi u godinu i pol?''

i ovo o jednistvenosti djece.tako in govore samo da ih potaknu na učenje i trud šta ti misliš koliko bi se oni trudili da in nastavnici govore da su retardirani, debili, jade, smotani, glupi itd.

Feanor
28-01-2009, 12:33
Koji vam je kura* klinci... Znam da skola nije nesto najbolje na svijetu, ali nemozes imat takvo razmisljanje prema skoli.Ja imama 20 godina i studiram i jedan frend iz srednje zajedno samnom.Oprilike tri puta tjedno se mi sjetimo kako nam je dobro bilo u 3 i 4 srednje pocnemo se smijat i zaje*avat.Zovemo ljudi iz srednje odemo na kavu...
Shvatit ces da je skola puno vise od ucenja i ispita i profesora...

Arbiter of Change
28-01-2009, 12:44
i ovo o jednistvenosti djece.tako in govore samo da ih potaknu na učenje i trud šta ti misliš koliko bi se oni trudili da in nastavnici govore da su retardirani, debili, jade, smotani, glupi itd.
U tom slučaju ćemo se morati složiti da se ne slažemo jer je ovo pitanje stava i pogleda na situaciju; ako djeci govoriš da su posebna, savršena i ostalo u biti im govoriš da imaju već nešto posebno u sebi i da se ne moraju poboljšavati, tj. bivaju samozadovoljni zbog fiktivnog razloga koji si im ti usadio i misle da ne trebaju raditi na sebi jer, hey, mi smo posebni. Na drugu stranu, ako im to ne govoriš (ne trebaš nužno pljuvati po njima) već ističeš činjenicu kako se oni realno ne razlikuju od nikog drugog, da su "samo jedan od mnogih" potaknuti ćeš ih da se poboljšaju jer će se željeti istaknuti i biti bolji od ostalih (svi žele biti alfa čopora, priznavali to ili ne). Naravno, ovaj drugi pristup (niže ili iste vrijednosti) također ima svojih mana kad se dovede do esktrema (za daljne informacije pogledati Japanski obrazovni sustav).

Ali ovo je malo OT.

Bara
28-01-2009, 14:15
Jest, ali slažem se sa Feanorom, škola je zakon, razmislite što biste bili bez škole, koliko ljudi ne biste upoznali, koliko znanja ne imali, koliko biste fora propustili, meni je škola svetinja :pray: , a još mi je sada draža kada učim za znanje...

Mirko L
29-01-2009, 13:11
@arbiter, niko dici negovore da su posebna i da nemoraju ništa radit jer znaju sve.
naprotiv, govore in DA MOGU, I DA SE ZATO TRIBAJU TRUDIT.
kužiš. niko in ne govori da se ne trebaju poboljšavat nego in da mogu puno toga pa ih tako potaknu na učenje(bar je to bija plan)

Guber
29-01-2009, 13:39
Koji vam je kura* klinci... Znam da skola nije nesto najbolje na svijetu, ali nemozes imat takvo razmisljanje prema skoli.Ja imama 20 godina i studiram i jedan frend iz srednje zajedno samnom.Oprilike tri puta tjedno se mi sjetimo kako nam je dobro bilo u 3 i 4 srednje pocnemo se smijat i zaje*avat.Zovemo ljudi iz srednje odemo na kavu...
Shvatit ces da je skola puno vise od ucenja i ispita i profesora...

e pa to možd moš reći kad nemoš zakvačene profesore, tako mi je bilo u osnovnoj cjelo smo se vrjeme samo zaj....., ali sad imam stroge profesori, koji puno traže i sve, a puno sam više prijatelja upoznao izvan škole, i s njima se stoput fiše i družim
tako da je šk :hangin:

Deadwalker
29-01-2009, 13:45
e djecice, shvatit cete kako vam je bilo lijepo u osnovnoj/srednjoj kada jednog dana dođete na faks. Ja se barem jednom na 2,3 mjeseca vidim sa ekipom iz srednje i prisjecamo se razinih zgoda i sl. Da si nebi mislili, nisu ni nas s perom gladili po guzi u srednjoj, al ono, covjek zaboravi ruzne stvari i ostanu samo lijepa sjecanja...eh, nemate pojma, vidit ce te jednog dana... :wink:

Arbiter of Change
29-01-2009, 13:49
naprotiv, govore in DA MOGU, I DA SE ZATO TRIBAJU TRUDIT.
kužiš. niko in ne govori da se ne trebaju poboljšavat nego in da mogu puno toga pa ih tako potaknu na učenje(bar je to bija plan)
Da, opet imamo razliku u mišljenjima... stvar je u tome da nas je povijest podučila da se uvijek razvijamo i napredujemo samo kad smo prisilno potaknuti ili ugroženi na neki drugi način. Shvaćaš? Problem toga što ti propagiraš je u tome stvarno dobro zvuči u teoriji (tu ga i ja podupirem), ali stvar je u praksi, kao što si i sam rekao, potpuno drugačija.

Guber
29-01-2009, 13:56
e djecice, shvatit cete kako vam je bilo lijepo u osnovnoj/srednjoj kada jednog dana dođete na faks. Ja se barem jednom na 2,3 mjeseca vidim sa ekipom iz srednje i prisjecamo se razinih zgoda i sl. Da si nebi mislili, nisu ni nas s perom gladili po guzi u srednjoj, al ono, covjek zaboravi ruzne stvari i ostanu samo lijepa sjecanja...eh, nemate pojma, vidit ce te jednog dana... :wink:

a jbg, imam pre strogog iz altinskog, tak oda to sve uništi, možda će ti nešto reći prezime [rimuvano prezime na zahtjev korisnika. kmortal]

Nodakim
29-01-2009, 14:17
[quote="mirko l":7lqab457]
naprotiv, govore in DA MOGU, I DA SE ZATO TRIBAJU TRUDIT.
kužiš. niko in ne govori da se ne trebaju poboljšavat nego in da mogu puno toga pa ih tako potaknu na učenje(bar je to bija plan)
Da, opet imamo razliku u mišljenjima... stvar je u tome da nas je povijest podučila da se uvijek razvijamo i napredujemo samo kad smo prisilno potaknuti ili ugroženi na neki drugi način. Shvaćaš? Problem toga što ti propagiraš je u tome stvarno dobro zvuči u teoriji (tu ga i ja podupirem), ali stvar je u praksi, kao što si i sam rekao, potpuno drugačija.[/quote:7lqab457]



Tu je onaj čudan primjer da je SAD u 2. svjetskom ratu se razvila najviše od svih drugih perioda

Hellboy
29-01-2009, 14:21
@Guber
meni je ravnatelj škole predavao matematiku...profa iz hrvatskog je bila strah i trepet...ali svejedno me hvata nostalgija kad se sjetim tog doba...onak, dobiješ komad iz testa i odmah se čini kao da je armagedon pred vratima...bah...koliko smo samo puta sa razrednikom organizirali feštu u nekoj učioni bez ikakvog razloga pa bude glazbe, pečenja, kolača...ono, pukne nam, svatko dovuče štogod, sjednemo u auto, odemo do pekare po kruh i feštamo dok ostatak škole umire od dosade na nekom testu...bili smo razred s najviše izostanaka u povijesti škole...ali isto tako smo bili razred s najvećim uspjehom u povijesti škole...jest da nam je broj izostanaka bio doslovno mjeren u tisućama...ali smo sve ostale ostavili iza sebe i po samim uspjesima na testovima, usmenim ispitivanjima...a i po količini zabave koju smo imali za vrijeme nastave :D
i nitko nam nije govorio da smo posebni...niti su nam govorili da smo ispodprosječni...tretirali su nas kao sebi jednake...zaslužili smo to ^^

Feanor
29-01-2009, 14:31
e pa to možd moš reći kad nemoš zakvačene profesore, tako mi je bilo u osnovnoj cjelo smo se vrjeme samo zaj....., ali sad imam stroge profesori, koji puno traže i sve, a puno sam više prijatelja upoznao izvan škole, i s njima se stoput fiše i družim
tako da je šk :hangin:

Ah neznam sto ces onda reci za faks kad ti daju knjigu od 300 stranica i kad ti kazu da netrebas uopce biti na predavanju pa se ti ne pojavis na nijednom a u drugom mjesecu ispit na kojig si ti totalno zaboravio i imas jos 3 dana da nucis onih tristo strana a nedjelja je a trebas kopirat skriptu pa je trazis, pa je nitko nema itd. itd.

Dok je skola drugi par carapa, po jedan ispit najavljuju 3 tjedna prije i opominju te svaki dan da se spremate i profesorima je ekšuli stalo da prodjes, a na faksu ga zaboli zatebe... Stovise uopce te ne pozna a ti njega jos manje...

Zamisli izaći čovjeku kojeg prvi put u zivotu vidis na ispit kojeg nemas pojma hehehe i jos nakraju dobijes 2 jer se sjetis nekih gluposti iz srednje

Guber
29-01-2009, 15:34
joj ma nije kod nas baš tako, imaš nekih kod kojih baš osjećaš da uživaju akd daju komad, kod nas iam iskreno par profesorima kojima je stalo do tebe, a ne znam, nećemo se sad bezveze svađati, uglavnom ne mogu ni ja vamara a ni vi meni reći da sam u krivu, akd ne znate kakvi su moji profesori i sve to

@Hellboy, etš? jelda?
heh niste vi vidjeli latinski :toilet:
koliko čujem u etš-u najteži pedmet osnove elektrotehnike, e čujem da [rimuvano]S više i nije tak teška kao prije?
a ne znam jesi li čuo za [rimuvano], čovjeće svi zeznuti profesori s b

Bara
29-01-2009, 16:08
Evo recimo, ja sam se danas javio talijanski odgovarati... Bio sam uvjeren da ću dobiti 5, uglavnom, moramo prepričati jedan poveći tekst a talijanski smo učili 4 mjeseca :D, i sada ona mene pita, i ja sam dobar... Pitala me 10 pitanja, 8/10 sam savršeno znao onako iz topa, a ova druga 2 sam odgovorio uz malo premišljanja i jedno sam je pitao što ta riječ znači, dala mi je 4, meni je dobro ali u čemu je stvar. Ova naša iz talijanskog, kada dođeš na ploču i kažeš bonđorno ona sa tobom počne pričati kao sa talijanom, isto kao pravi talijan, iz jednostavnog pitanja proizađe jebeni ogromni razgovor koji se pretvori u to da ti ne razumiješ svaku drugu riječ koju ona kaže. Kada mi je dala 4 rekla mi je: " Marine, moraš malo više razumit... "

Guber
29-01-2009, 17:49
Evo recimo, ja sam se danas javio talijanski odgovarati... Bio sam uvjeren da ću dobiti 5, uglavnom, moramo prepričati jedan poveći tekst a talijanski smo učili 4 mjeseca :D, i sada ona mene pita, i ja sam dobar... Pitala me 10 pitanja, 8/10 sam savršeno znao onako iz topa, a ova druga 2 sam odgovorio uz malo premišljanja i jedno sam je pitao što ta riječ znači, dala mi je 4, meni je dobro ali u čemu je stvar. Ova naša iz talijanskog, kada dođeš na ploču i kažeš bonđorno ona sa tobom počne pričati kao sa talijanom, isto kao pravi talijan, iz jednostavnog pitanja proizađe jebeni ogromni razgovor koji se pretvori u to da ti ne razumiješ svaku drugu riječ koju ona kaže. Kada mi je dala 4 rekla mi je: " Marine, moraš malo više razumit... "

heh ,tako je kod nas iz njemačkog
p.s. hellboy koji si išo osnovnu?

Hellboy
29-01-2009, 19:42
osnovna je bila Ljudevit Gaj, jedna od najljepših škola koje sam imao prilike vidjeti...osobito sad...stvarno mi nedostaje zafrkavanje po hodnicima sa starim frendovima, a srednja je bila ETŠ...i osnove su zaguljene ako dobiješ mog bivšeg razrednika...ali tehničko crtanje i dokumentiranje je bilo...stresno...onak, morao si biti precizan u desetinku milimetra u crtanju ili ti spusti ocjenu^^
latinski nije problem za naučiti...jezik kao jezik :D

Guber
29-01-2009, 20:02
osnovna je bila Ljudevit Gaj, jedna od najljepših škola koje sam imao prilike vidjeti...osobito sad...stvarno mi nedostaje zafrkavanje po hodnicima sa starim frendovima

moja osnovna također, nedostaje mi zezanjes fronedovima, i općenito to društvo, svi ošli u etš, a ja u gimu


Sa srednja je bila ETŠ...i osnove su zaguljene ako dobiješ mog bivšeg razrednikaStko ti je bio razrednik?


...ali tehničko crtanje i dokumentiranje je bilo...stresno...onak, morao si biti precizan u desetinku milimetra u crtanju ili ti spusti ocjenu^^Sšta kod [rimuvano]?


latinski nije problem za naučiti...jezik kao jezik :DSajde to p0onovi ispred gimnazije, i dobit ćeš batina ko nitko, stvarno, stvarno nisi vidio latinaša na djelu, to treba preživjeti, ali stvarno ...

Hellboy
29-01-2009, 20:18
prve 3 godine smo imali profesora Šakića za razrednika (on je držao osnove i fiziku), onda je otišao u polu-mirovinu i dobili smo profesora Brčića za razrednika...stariji od nas nekih par godina, znao se oblokat kao nitko :D kad smo bili u Cerniku u lovačkoj kući svi skupa, napio se, ja mu drpio ključeve, on mi skoro otkinuo bradavicu, ja ga bubnuo :D
i ne, ne kod Glavaša, Tehničko crtanje i dokumentiranje smo imali kao predmet u srednjoj...zešće zeznuta stvar...
inače kad sam završavao osnovnu vaš profesor kemije (više ne znam kako se zove, onak stariji, proćelav tip) me molio da dođem u gimnaziju :D išao je sa ekipom iz gimnazije na natjecanja iz kemije u isto vrijeme kad sam ja išao sa ekipom iz osnovne...redovno sam imao bolje rezultate od njegovih ^^

Bara
29-01-2009, 20:24
Vidi ti Hellboya FACE!

Nego, u mojoj školi profesori pušači preko velikog odmora se skupe u prostoriju u školskoj dvorani koju zovu pušiona... Jednom sam išao nešto gledati u dvoranu i slučajno sam ušao u tu prostoriju a njih 5 duva i stoje čašice sa aperitivima na stolu.... samo su me ošinuli pogledom i drukčije su me gledali do kraja godine...

Hellboy
29-01-2009, 20:26
mhm...zvučiš wannabe sarkastično...sutra ti uploadam slike diploma sa natjecanja kad već njušim sumnju ^^

Bara
29-01-2009, 20:40
Nisam, nisam, kažem ti. Prvo si najbolji na kemiji pa onda klepaš profesore :) Suzdrži se uploadanja, ne moraš se toliko mučiti

Hellboy
29-01-2009, 20:42
gah, klepio sam ga po ruci nakon što me uhvatio za desnu sisu i zavrnuo ju...iste noći smo pješke išli 13 km nizbrdo da uteknemo pred pijanom ruljom ludih cajkaroša...

ZoSo
29-01-2009, 20:46
Najjače kad je kod nas na satu latinskog ovaj lik prdnio i to onak jače, a bila potpuna tišina. I otad ga profesor skroz truje. Kaže " Da si ovih dana prolazio ulicama, led bi se otopio bez problema. "
Pa kad ga ovbaj pito: "Profesore, mogu an wc ?"
Ovaj odgovori: "Ajde, Ajde. Bolje tu nego tamo."

:D :D

Bara
29-01-2009, 20:47
Imamo mi sada jednog u srednjoj što je rekao bih, wanna be pederska pedofilčina... Stalno momke iz mog razreda klepa, pa ih hvata svugdje, uzeo je jednom sušeni bakalar pa ih je " milovao njime ", bolesnik glupi... uglavnom, pošto ja imam 199 cm mene još nije taknuo i pita on mene: " Mogu li ja malo tebe po glavici... ", a ja ga prekinem, " Profesore, ja bih više da mi ostanemo na ovako, intelektualnim odnosima...." nisam ni dovršio a on je potišteno otišao... nije baš više kontaktirao sa mnom puno ! :D

Guber
29-01-2009, 21:46
čvjč bolestnog čovjeka, hellboy misliliš na ivoševića koji je otišao u mirovinu, lol ono sam mislio da govoriš o osnovnoj
e koje si ti godište? da vidim jesi išao s nekim koga znam

Sickmanno1
29-01-2009, 23:35
Imamo mi sada jednog u srednjoj što je rekao bih, wanna be pederska pedofilčina... Stalno momke iz mog razreda klepa, pa ih hvata svugdje, uzeo je jednom sušeni bakalar pa ih je " milovao njime ", bolesnik glupi... uglavnom,Spošto ja imam 199 cmSmene još nije taknuo i pita on mene: " Mogu li ja malo tebe po glavici... ", a ja ga prekinem, " Profesore, ja bih više da mi ostanemo na ovako, intelektualnim odnosima...." nisam ni dovršio a on je potišteno otišao... nije baš više kontaktirao sa mnom puno ! :D

Nadam se i preko 100kg :D

Takve najvise volim ^^

Sickmanno1
30-01-2009, 00:27
Nemoj ga rejpat,jos je mlad.

:(

Hellboy
30-01-2009, 11:19
čvjč bolestnog čovjeka, hellboy misliliš na ivoševića koji je otišao u mirovinu, lol ono sam mislio da govoriš o osnovnoj
e koje si ti godište? da vidim jesi išao s nekim koga znam
e da, Ivošević...prije nekih 5-6 godina sam išao na natjecanja iz kemije kad je on vodio svoje društvo iz gimnazije...'89. godište sam...

Bara
30-01-2009, 14:04
Ljudi, jel vi imate još profesora u školi koji daju čvoke, pleskaju, i tako? Mi imamo jednog iz matematike, ove je godine ošao u mirovinu :pray: , kada bi nešto rekli došai bi do nas i počeo nas čupat za bafe, ili nam stat na nozi, ili nas plesnuti, ili udriti po glavi... uglavnom, munjeno staro govno!!

Guber
30-01-2009, 15:45
me ne kod nas su svi fini :P

eddie2142
30-01-2009, 15:50
http://www.etsmostar.edu.ba/upis.ppt

ajte skinite pa vidite bili valjalo za mene ista xD

inace, ucim C++, nemam veze sa hardwareom, imao sam 2 foruma, znam nesto o njima, volim brojeve nego ista, bili se uklopio?
xD

a inace sam teski neradnik tako da gimnazija nedolazi u obzir

Arbiter of Change
19-03-2009, 12:37
Evo lagano nevezano, ali vidim već neko vrijeme da studenti divljaju zbog Bolonje po ulicama Madrida pa me zanima vaše mišljenje o tome.
Opravdano ili ne? Postoji li šansa da se takvo nešto dogodi i kod nas?

mortician
19-03-2009, 13:18
A sad moglo bi se desit, al opet ne tako davno prosvijedovali su zbog prevelikih skolarina (koje u biti i jesu prevelike i uopce ih ne bi trebalo biti na drzavnim studijima>po meni isto ko da placas skolarinu za srednjoskolsko obrazovanje, ne ubrajajuci privatne skole), pa na kraju nista znacajno od toga. Mene u pravilu smeta ta bolonja jer se ne mojem faksu dogada to da profesori organiziraju kolegije kak njima pase tj. kak im "puhne". Npr. profesor dode neki dan na predavanje i kaze ukidam vam proljetni rok, valjda jer mu malo ljudi dolazi na predavanja , ne znam...onak jbno, od ta tri jadna roka kaj imamo ukini nam jedan, komisjiski ne racunas u pravilu, znaci imas jedan rok...odlicno:D Dakle uopce nema nekih pravila, kod nekog da bi kolokvirao treas imat 90/100 bodova kod nekog 40, kod nekog su dolasci bitni, kod nekoga ne itd. Znam da svaki profesor ima svoj sistem rada, al neke osnovne stvari...ono daj se dogovorite, poboljsajte to, il vratite stari sistem.

mah, nek budu prosvijedi, Bolonja ist KRIEG :rambo:

:)

Deadwalker
19-03-2009, 16:45
Ja sam vec vise puta rekao da u nasoj drzavi jos uvijek nema i pitaj boga kada ce biti "prave bolonje". Ono, nema nekakvog jedinstvenog sustava nego svaki fakultet se nacelno prilagodio bolonji, u skladu s svojim mogucnostima. I sta se sada desilo!?...jedni fakulteti imaju nekakvu bolonju, dok na drugima bolonje gotovo i nema, al bitno da je mi "imamo". Bolonja kao sustav je dobro zamisljena, al sto je zalosno, katastrofalno lose se provodi. Pitanje je samo vremena kada ce studentima i u Hrvatskoj prekipjeti i kada ce poceti masovni prosvjedi jer trenutna situacija je fakat ubitacna. Npr., uzmimo moj FOI i brucose koje su ga upisali ove godine. Po semestru, brucosi imaju 7 predmeta+TZK. E sad, na svakom predmetu postoje 2 sata predavanja i 1 ili 2 sata seminara. E posto je rijec o FOI-u(informaticki faks), gotovo svaki drugi predmet ima vjezbe na racunalu pa stoga onoj satnici dodajmo jos 2 sata vjezbi na racunalu. Tako npr se desi da za jedan kolegij moramo potrositi 5 sati tjedno samo da obavimo obvezne stvari(predavanja+seminari+labosi). Pomnozite tih 4/5 sati sa 7 i dobijete da morate na faksu "provesti do 30 sati tjedno". Stavio sam ovo pod navodnike jer naravno zbog prekrasnih rasporeda to ispada cijeli dan svaki dan. Znaci, brucos mora provesti pet cijelih dana na faksu(desi se da je ponekad i subota radna radi nekakvih nadoknada) i onda jos se od bolonjca ocekuje da uci kroz vikend. Kako je vec jedan forumas napisao u drugom topicu, pobogu, pa nismo se ozenili za faks na kojem studiramo!...I da, tako to traje pet tjedana i onda dođe tjedan kolokvija u kojem student ima 7 komada i na svakom se ocekuje da bude prolazna ocjena(redovan rad a.k.a bolonjac a.k.a velika prolaznost, ne!?). I sad vi recite da su ovo normalni uvjeti za rad...a o ostalim "biserima" koji se događaju rađe ni nebi govorio. Vjerujem da je na drugim fakultetima barem slicno, tak da veliki prosvjedi kod nas?? Sasvim realna stvar, ako se stvari drasticno ne promjene...

Batleshadow5
02-04-2009, 21:38
idem sedmi razred,a razrednik je bože sačuvaj...ima godina kao stara kruška i još starija trešnja zajedno,a ne bi otišo u mirovinu,nema majke...imamo i neku nastavnicu koja je još starija od njega,maltene na samrti(to jedva čekam),ubila mi je svaki pojam fizike,kada ju imamo najradije bih usmjerio minobacač :twisted: na nju i razrednika,pa kud pukne-pukne.

Nodakim
03-04-2009, 11:25
Čudno mi je da to svi kažu.
:(

Bara
10-04-2009, 08:50
Ja sam vec vise puta rekao da u nasoj drzavi jos uvijek nema i pitaj boga kada ce biti "prave bolonje". Ono, nema nekakvog jedinstvenog sustava nego svaki fakultet se nacelno prilagodio bolonji, u skladu s svojim mogucnostima. I sta se sada desilo!?...jedni fakulteti imaju nekakvu bolonju, dok na drugima bolonje gotovo i nema, al bitno da je mi "imamo". Bolonja kao sustav je dobro zamisljena, al sto je zalosno, katastrofalno lose se provodi. Pitanje je samo vremena kada ce studentima i u Hrvatskoj prekipjeti i kada ce poceti masovni prosvjedi jer trenutna situacija je fakat ubitacna. Npr., uzmimo moj FOI i brucose koje su ga upisali ove godine. Po semestru, brucosi imaju 7 predmeta+TZK. E sad, na svakom predmetu postoje 2 sata predavanja i 1 ili 2 sata seminara. E posto je rijec o FOI-u(informaticki faks), gotovo svaki drugi predmet ima vjezbe na racunalu pa stoga onoj satnici dodajmo jos 2 sata vjezbi na racunalu. Tako npr se desi da za jedan kolegij moramo potrositi 5 sati tjedno samo da obavimo obvezne stvari(predavanja+seminari+labosi). Pomnozite tih 4/5 sati sa 7 i dobijete da morate na faksu "provesti do 30 sati tjedno". Stavio sam ovo pod navodnike jer naravno zbog prekrasnih rasporeda to ispada cijeli dan svaki dan. Znaci, brucos mora provesti pet cijelih dana na faksu(desi se da je ponekad i subota radna radi nekakvih nadoknada) i onda jos se od bolonjca ocekuje da uci kroz vikend. Kako je vec jedan forumas napisao u drugom topicu, pobogu, pa nismo se ozenili za faks na kojem studiramo!...I da, tako to traje pet tjedana i onda dođe tjedan kolokvija u kojem student ima 7 komada i na svakom se ocekuje da bude prolazna ocjena(redovan rad a.k.a bolonjac a.k.a velika prolaznost, ne!?). I sad vi recite da su ovo normalni uvjeti za rad...a o ostalim "biserima" koji se događaju rađe ni nebi govorio. Vjerujem da je na drugim fakultetima barem slicno, tak da veliki prosvjedi kod nas?? Sasvim realna stvar, ako se stvari drasticno ne promjene...

Bravo Deadwalker. Ja sam sada 1. srednje i nadam se da će se bar nešto promijeniti do mog dolaska na faks jel situacija mi se čini dosta nestabilna...

Gaming Insider
12-04-2009, 19:56
I agree on 1st comment :bravo:

Plexihack
14-04-2009, 23:19
Dnevni broj sati nastave utvrđuje se rasporedom sati škole. Teorijska nastava ne može iznositi više od 6 sati dnevno.


Neznam dali je to 6 ili 8...jer 8 je normala kod mene ^^

Electromaster
14-04-2009, 23:21
Dnevni broj sati nastave utvrđuje se rasporedom sati škole. Teorijska nastava ne može iznositi više od 6 sati dnevno.


Neznam dali je to 6 ili 8...jer 8 je normala kod mene ^^
I kod mene je 8 normala, ali uvijek nešto od toga nije teorija. [Radioničke vježbe, laboratorijske vježbe, tjelesni...]

D.E.M.O.
16-04-2009, 14:38
Dnevni broj sati nastave utvrđuje se rasporedom sati škole. Teorijska nastava ne može iznositi više od 6 sati dnevno.


Neznam dali je to 6 ili 8...jer 8 je normala kod mene ^^
I kod mene je 8 normala, ali uvijek nešto od toga nije teorija. [Radioničke vježbe, laboratorijske vježbe, tjelesni...]
mi imamo tri dana u tjednu kada je full teorija :) (7 sati teorije)

Plexihack
18-04-2009, 09:08
Dnevni broj sati nastave utvrđuje se rasporedom sati škole. Teorijska nastava ne može iznositi više od 6 sati dnevno.


Neznam dali je to 6 ili 8...jer 8 je normala kod mene ^^
I kod mene je 8 normala, ali uvijek nešto od toga nije teorija. [Radioničke vježbe, laboratorijske vježbe, tjelesni...]

Mi imamo radioničke jedan dan,4 sata zaredom,drugi dan laboratorijske,a sve ostale dane 7-8 sati teorijske nastave...

Mr Vercetti
09-06-2009, 09:33
A čujte ovo, na ulazu u moju školu piše na zidu na zlatnoj pločici "ovo je mjesto nulte tolerancije na nasilje". Aha, moš mislit. Imamo dežurne nastavnike na hodnicima, i svi se tuku, a nastavnike nije briga I NEMOĆNI SU. Kažu da je to zbog pravilnika. Ptuj ptuj. Mislim, jedan "učenik" je, ono, totalno bezobrazan prema nastavnicima i nastavnika svrbi dlan da ga ošamari, ali ovaj mu se samo smješka u lice. BTW upravo je pao razred, sve jedinice na kraju. Jadnik.

keko
09-06-2009, 09:39
A čujte ovo, na ulazu u moju školu piše na zidu na zlatnoj pločici "ovo je mjesto nulte tolerancije na nasilje". Aha, moš mislit. Imamo dežurne nastavnike na hodnicima, i svi se tuku, a nastavnike nije briga I NEMOĆNI SU. Kažu da je to zbog pravilnika. Ptuj ptuj. Mislim, jedan "učenik" je, ono, totalno bezobrazan prema nastavnicima i nastavnika svrbi dlan da ga ošamari, ali ovaj mu se samo smješka u lice. BTW upravo je pao razred, sve jedinice na kraju. Jadnik.

E, baš to, svi mogu zajebavati nastavnike kad im jedinice i neopravdani ništa ne znače, a ako nekom prekipi i izdere se i opali šamar, odmah dobiva otkaz i suđenje. Danas se previše sere o tim dječjim pravima i "odgoju kroz razgovor" kad to nikome ništa ne znači. Mi smo dobivali batine u nižim razredima i nitko se nije usudio sranja radit, a sad kad vidim šta prvi razredi rade...

Hellboy
09-06-2009, 10:25
Bah! Mi smo u prva 4 razreda osnovne dobili batina kao volovi. Praksa je služila svrsi i podupirem ju.

###DK###
09-06-2009, 10:55
Ne mogu se sjetiti kad je se netko zadnji put u našoj školi potukao.
Mislim, nemam pojma kako je to kod vas, ali kod nas do tučnjave skoro nikako ne dolazi, a i kad dođe, to je samo bezvezno naguravanje koje završi za 20 sekundi.

Dreamer Deceiver
13-06-2009, 15:44
pljujem na školstvo koje dava popravak iz mature tek krajem kolovoza.

CrazySmurf
09-07-2009, 14:12
U mojo školi profesori su živa dosada. Zaspali učenik nije rijetkost.

Gamer++
15-07-2009, 20:33
vidim da pola ovog foruma ima oko 10god te ih puca film 'ajmo biti kul i pljuvat po skoli'
ja znam par takvih u stvarnom zivotu iz moje generacije (20 godina) koji su totalno si zivot upropastili i ponavljaju maturu po 17 put... uglavnom su Ogame i Wow bili krivci.
ja sam oduvijek imao stav da je skola nesto normalno, nesto sto trebas raditi, neki cilj u zivotu... pa danas, iako igram wow i sve nove igre, uredno davam ispite na građevini, a i kroz srednju sam imao dobre ocjene...

ali stav ocjene su zlo i skolu treba srusiti...ah...djecurlija

Potpuno se slažem iako idem u osnovnu iako priznajem zna biti dosadno

Mr Vercetti
17-07-2009, 14:11
[quote="Mr Vercetti":260v77t1]A čujte ovo, na ulazu u moju školu piše na zidu na zlatnoj pločici "ovo je mjesto nulte tolerancije na nasilje". Aha, moš mislit. Imamo dežurne nastavnike na hodnicima, i svi se tuku, a nastavnike nije briga I NEMOĆNI SU. Kažu da je to zbog pravilnika. Ptuj ptuj. Mislim, jedan "učenik" je, ono, totalno bezobrazan prema nastavnicima i nastavnika svrbi dlan da ga ošamari, ali ovaj mu se samo smješka u lice. BTW upravo je pao razred, sve jedinice na kraju. Jadnik.
Nije zlatna vec mjedena, i u koju skolu ides, i mi smo to imali :([/quote:260v77t1]

U OŠ Gola. Ne zezam se, tako se zbilja zove. Gola.

Lenkota
17-07-2009, 18:39
we hate school xd :bravo:

Medolina
17-07-2009, 23:14
Hm... Ja sam obožavala ići u školu... Nikad nisam markirala, nikad nisam bila nepristojna i uvijek sam sjedila u prvoj klupi....

Jedva sam čekala otići ujutro u školu i to vrijeme provedeno tamo mi je predstavljalo odmor od kuće- nikad nisam voljela sjediti doma. Bila sam odlična učenica, i najbolje su mi išli njemački, hrvatski, povijest, biologija, vjeronauk i poduzetništvo....

Nisam voljela knjigovodstvo, jer s brojevima ne znam... Ali svejedno me uvijek držao adrenalin kad smo pisali testove i ono iščekivanje kada će doći ocjene...... Ah, fali mi škola... Kad se za neko vrijeme okreneš oko sebe i pogledaš kako je život odvratan, shvatiš da je to bilo najbolje doba, kada ti je na brigi bilo jedino kak ispravit šuber.

Electromaster
17-07-2009, 23:21
Nešto na što sam se odvalio maloprije:
http://www.sankakucomplex.com/2009/04/26/cheating-prevention-chinese-style/
:pray:

Babitz
17-07-2009, 23:22
Istina. Tek nakon završene srednje i početka rada shvatiš onu: "Od kolijevke do groba, najljepše je đačko doba." :(

str1k3r
17-07-2009, 23:25
Kinezi, strogo ali efektivno, dam se kladit da više nikad u životu neće prepisivati :D
BTW, ništa čudno, tamo je jedan student dobio zatvorsku kaznu zbog prepisivanja na testu.

Babitz
17-07-2009, 23:28
Kinezi. :pray:

edit
Primjetite da su tipovi obučeni. :pray:

croat1gamer
17-07-2009, 23:31
Girls who cunningly conceal cheating materials about their person can only expect to have the privilege of undertaking examinations fully clothed withdrawn.

str1k3r
17-07-2009, 23:34
More adventurous types will realize they have additional places in which to smuggle their test aids
Kek :D
Sad sam primjetio da frajeri sjede obučeni... zanimljivo :)

la50
18-07-2009, 00:03
Meni škola rulla,uvijek sam spreman naučit nešto novo(divlje) iz bilo nekog predmeta iz struke(najčešće je to el strojevi) reci te mi da nisam baš najbolje ali volim i matematiku i fiziku(za tri predmeta su najj,i profe su legende,i oni najgori-iz matiše lik).Škola se voli zbog društva i zajebancije i svega onog što se nemože opisat.I like školu,jao pada mi mrak na oči kad se sjetim da nikad više u životu neće bit kako je bilo sad to učeničko doba...baca me u depru(jer sad kao imam frenda a kad škole nema onda nemam,jbg život ide dalje).

###DK###
18-07-2009, 09:49
I meni je bome drago ići u školu. Uglavnom zbog društva.
Ali nisam baš ljubitelj pritiska koji škola stvara.

Delirium
18-07-2009, 14:24
skola kao obrazvna ustanova- :thumbs1:
skola kao mjesto druzenja- :thumbs2:

LD
18-07-2009, 14:26
Proso sam razred. Imo popravni i proso ga. 4,6 prosjek

###DK###
18-07-2009, 14:34
To je stvarno zeznuto. :)
Ono, padneš iz jednog predmeta na popravni a prođeš s 5.

LD
18-07-2009, 14:56
A znam, moja je krivnja, al opet tlaka, velika i prokleta.