PDA

Pogledaj cijelu verziju : PC split-scrn g4m3s



Bishop_45_(2)
17-12-2007, 20:55
Originalno sam temu mislio nazvati 'rijeka-scrn', ono, ocito, jer se malo bojim onog naglaska, ali je zakljucak bio da bih previshe vremena proveo objasnjavajuci naslov (kao npr. SADA), uostalom tko bi normalan kliknuo na temu s naslovom 'Rijeka-scrn'.

Razlog zbog kojeg otvaram temu jest to sto, pa htio bih zaigrati koji split-scrn, a zbog finacijskih razloga necu bacati pare na konzolu (tako da se odgovori tipa 'hav u got few loose screws in ur head, if u want to play split get a friggin console' mogu odmah zaobici u ovoj raspravi). Pa, ajmo napraviti mali popis svih split scrnova, ja cu zapoceti, vi me ispravite, nadopunite, ili samo pishite nostalgicne postove (uz ime igre dajte malo infa npr. nova ili stara, sta je znam god 2k je granica, sve nakon je novo; i ono kazite sto je avanturea, fps, tps, onako samo malo infa....).
-->SMoze bilo koja igra koju igra dvoje ili vishe ljudi na istom compu, jer mi nema smisla to ici odvajati od split screena, naslov teme je takav kakav jest zbog nedostatka izraza za 'igre koje igraju dvoje ili vishe na istom compu'



----NOVO---------------------------

Doom (preko legacy (http://legacy.newdoom.com/)-a :) )
Serious Sam I i exp (The Second Encounter) (domaći FPS, ne treba previshe predstavljanja)
Obscure I & II (survival horror avanturica)
Kane & Linch (nesto novo, neznam kad izlazi za PC, i izglea bezze, ali je barem za 2 igraca)
SW: Lego I & II (avantura, ima nesto humoristicnih elemenata, definitivno se isplati igrati u dvoje)
Worms & 2 & Armageddon & World party & 3D (hotseat ...)
Scorched Earth (hotseat)
NFS 1-4 (4= High Stakes) (simulacija)
British Rally Championship 2000 (sim.)
Toca (sim.)
Colin McRae Rally 04 (sim.)

----'STARIJE'-----------------------

Virtual Cop (powerpoint ? :P, nene, samo ono dosta vam je mish za igru)
Mortal Combat (ma vec ce netko napisati info o njima za PC pa cu editirati ovaj komentar...)

Qvaka II (za psx emulirana, jer na ps-u ima za 2-4 igraca split bananu, BTW ovo sam spomenuo samo zato sto pokusavam pronaci ovu verziju za PS, mogu kasnije maknut ako smeta, i naravno ako tko ima plz PM :cry: )

Bishop_45_(2)
17-12-2007, 21:00
Mortal combat split screen?

a nije ni lego ni obscure, ali ga igraju dvoje odjednom ...., tehnicki to dodje na isto .....

Bishop_45_(2)
17-12-2007, 21:07
not rly... (http://en.wikipedia.org/wiki/Split_screen_%28computer_graphics%29)Sekran mora biti podjeljen da bi to bio split screen

split zanci dijeliti, tako da ga dijelite i kada je jedan; :D

ako ti toliko smeta promijeni naslov teme, ali mi je blesavo sada ici odvajati igre istog kalibra; mislim i s SS i s Mortal C. cu sjesti s frendom pred monitor s 2 yoysticka i zajebavati se ....

RIPtheREAPER
17-12-2007, 22:08
Cek, moze hotseat ili bas split screen?

Bishop_45_(2)
18-12-2007, 09:06
moze, napisao sam split-scrn in lack of better term, blesavo mi bilo ici pisati 'igre koje se igraju u multiyu na jednom compu....' ...


moze se ovih par postova izbrisati, jer su samo spam....

Edit: mozda da naslov stavim 'non online multyp. games' ...., nah it sux...

ZorgTheBorg
18-12-2007, 09:32
Serious Sam I & II
Wait a sec.
Serious sam I su valjda TFE i TSE, obojca imaju split screen,
a SS2, otkad on ima split?

Dobra ideja, brišite spam...

Outmind
18-12-2007, 09:37
Stariji need for speed-ovi imaju ss.

Teon
18-12-2007, 09:38
Od malo starijih (sto se ja sjecam :) ) su ti NFS do 4. (High Stakes), iza vise nije bilo split screena

Ak se jos neceg sjetim, javim

Bishop_45_(2)
18-12-2007, 09:38
[quote="Bishop_45_(2)":ij60ltp3]Serious Sam I & II
Wait a sec.
Serious sam I su valjda TFE i TSE, obojca imaju split screen,
a SS2, otkad on ima split?
[/quote:ij60ltp3]

my bed, reko mi frend da ima i SS2, a meni je sjeban setup file na dvd-u tako da nisam mogao provjeriti

Lord Jambrek
18-12-2007, 10:00
British Rally Championship 2000 - Jedna od najboljih igara za split screen, uber odlična simulacija, možete sve na autu uništit

Toca - Ide i u 4 ili 5 igrača na jednome ekranu.



Za ovo nisam siguran, ali mislim da se i Lord Of The Rings - Return of the king može u hotseat sistemu igrat

Rocchiro
18-12-2007, 14:32
Hamsterball http://www.gamer.hr/phpBB/images/smiles/icon_hm.gif

amso47
18-12-2007, 15:07
Colin McRae Rally 04 ima splitscreen koliko se sjecam

RIPtheREAPER
18-12-2007, 16:56
Ako moze hotseat, instaliraj wormse...

Bishop_45_(2)
18-12-2007, 19:07
Ako moze hotseat, instaliraj wormse...

procitaj popis ponovo ...

kad smo vec kod wormsa, bila je i ona 3d igra s tenkovima, isti koncept, samo ime..... Scorched earth ili tako nesto ?



e bio je jedan super mario u kojem si mogao imati i mara i luigija zajedno, to je bilo na nintendu tako da se vishe uopce ne sijecam imena, pa ako netko zna ???

btw. dajte imena koje klasicne arkade ili takvog neceg za dvojicu, sta ja znam , Donkey Kong ?