PDA

Pogledaj cijelu verziju : Opet zvučnici



Invisible Man
17-12-2007, 16:54
Evo ovako, tija bi kupiti nove zvučnike, a to su Logitech Z-2300. Neman zvučnu karticu nego integrirano pa jel se isplati njih kupiti ili neke malo lošije. Ne namjeravan kupit zvučnu karticu, nego mi samo recite da li da kupin dotične ili neke lošije (i naravno link za te lošije). Fala... Very Happy

17-12-2007, 17:55
Uzmi ih.Svakako moja osobna preporuka.Najjači 2.1 sistem za računala kod nas koliko ja znam.Sub je brutalan..u biti imam isti takav pa dobro znam :)

A bolje imati pošteni 2.1 sustav nego osrednji 5.1.

Ja ti osobno garantiram da češ biti zadovoljan.

Današnje onboard zvučne su čisto ok.Meni se zgadila audigy 4 zbog problema u nekim noviji igrama (čitaj medal of honor airborne) na kojima ni najnoviji driveri za zvučnu nisu pomogli.Dok nisam slučajno naišao na jednom forumu da se u igri zvuk mora staviti na low qualitiy.Meni osobno to jako smeta i neželim imati pad perfromasni zbog nekih igara.Ali da je zvuk bolji to je istina.

MasaKrisT
17-12-2007, 21:41
da li je moguce da mi se cod 4 bloka zbog tog high kvaliti zvuka,jer sve stane i zvucnici krce?imam x-540 ,onboard maticna...

17-12-2007, 22:41
da li je moguce da mi se cod 4 bloka zbog tog high kvaliti zvuka,jer sve stane i zvucnici krce?imam x-540 ,onboard maticna...

pa smanji ih :=)

MasaKrisT
18-12-2007, 10:50
stavio na medium i opet sere:( a na 11khz je ocaj.al ,mislim da se zbloka sam kad palim matrix opciju na surroundu.moram vidit.thx za help.