PDA

Pogledaj cijelu verziju : Heroji?



Rang€r
17-12-2007, 15:43
Jel bi moglo(ma moze se...) da se napravi Heroes of Might&Magic podforum?

Cjeli serijal je super i po mnogima je najbolji TBS(nekim i najbolja strategija...), jer serijal je stvarno fenomenalan, a TBS vec polako izumire...
U svakom nastavku(dobro izuzet cemo 4.) nema nikakvog tank rusha, svaka rasa ima svoje prednosti i mane, svoje taktike, heroje, artefakti njihovo spajanje i jos mnogo toga....
HoMM 3 i 5 imaju super map editor uz kojeg je prelagano praviti vlastitu mapu...

Mislim da serijal zasluzuje podforum

Prince-Artas
17-12-2007, 15:46
mislim da nema dovoljno igrača na forumu
prije par dana otvorio sam jedan topik u vezi homm5 expanzije
0 odgovora

THUNDER_DINIX
17-12-2007, 15:51
ne igram to i cijeli serijal mi se ne svidja

FaTaL_mRkvA
17-12-2007, 16:04
ajd stavi anketu "igrate li heroes" pa da onda vidimo, iako mislim da vas nema dovoljno...

MTF*
17-12-2007, 16:36
ja sam apsolutno za, ali je problem nedovoljna zainteresiranost ostalih forumasa...

FaTaL_mRkvA
17-12-2007, 16:41
ja sam apsolutno za, ali je problem nedovoljna zainteresiranost ostalih forumasa...
pa kako da budem zainteresiran za nešto što ne igram? naravno da sam za da se otvori, ali nemam od toga nikakve koristi jer ga ne igram

Dreadlock
17-12-2007, 16:56
ne...bilo je puno pametnijih ideja za neke podforume,a nisu prosle,pa onda sad glasam da ova ne prode....

nhf kolega...

edit: iako su mi herosi dost dobra igra...

Rang€r
17-12-2007, 17:51
jbg nista onda, steta jer je cjeli serijal super.... mada ni na ET podforumu nema puno ljudi....

Nightyx
17-12-2007, 18:47
NOT!

flander
17-12-2007, 19:02
ne

NiX4
17-12-2007, 19:03
daj ovo je glupo ovako nabijat post count , trebala bi samo anketa postojati

Rang€r
17-12-2007, 19:06
vidi ko kaze :rotfl: :pray:

Neven <R>
17-12-2007, 19:09
Ili daj barem obrazložite zašto da ili ne.

Rang€r
17-12-2007, 19:21
Šteta što nema nekoga, jer ovdje stvarno ima puno taktika i svaka je dobra protiv necega...

svaka rasa je super i sve je tako detaljno, a o grafici(koja je 1 i po god. stara) u homm 5 da i ne govorim, no vecina tih klinaca sto vole eye-candy grafiku su preglupa da bi shatila kako se igra igra tako da...

Toxic
17-12-2007, 19:33
Mislim da ne jer ima i previse podforuma a za heroese je i par tema dovoljno...Nisam bas upucen sto se heroes community-a tice ali ne znam bas koliko je modabilna i koliko modova ima pa da se eventualno o njima i pise...

Rang€r
17-12-2007, 19:36
khm... da igra je savrsena pa netrebaju nikakvi modovi, s druge strane je tu dlican map editor(znao sam s njim radit sa 8 god :D ) koji je dobar i u homm 3 i u homm 5, poptpuno jednostavan a opet slozen...

a taktika kolko ima... rase... heroji....

ae sad moram ici

MTF*
17-12-2007, 21:18
igra, tj HoMM 5 nije savrsena zobg jednog prospusta...
ogromna neoptimiziranost, inace su homm predobre igre...^^

Svinjoguz
17-12-2007, 22:53
igram HoMM3 aktivno(igro sam) al kad mi ovaj idoser dosadi vracam se hommu, homm3 igram odkad je izaso i svi ostali hommi mi ne pasu il su jednostavno glupi, heh, jednom kad se naviknete na Homm3 svi ostali dijelovi su vam retardirani..
tak da glasujem da se otvori podforum, al sa opcijom u profilu da ga se sakrije, ak bi nekom smetalo

Rang€r
18-12-2007, 14:17
HoMM 5 naspram grafike koju ima, i ogromnih animacija je super optimiziran...
dok neki supreme commanderi i sl. imaju sličnu ili još goru grafiku, pa opet zahtjevaju jači hardver...

@Svinjoguz Jesi igro sa expanzijom Hammers of Fate ili sa patchem(mislim da je 1.3) kompletno mjenja interface i sve što se može, d aizgleda baš kao u homm 3... i meni je u početku homm 3 owno 5 i pljuvo sam na pcplayevu recu istog, ali kad ga malo bolje proigraš postaje sve bolji... Igram ga već dosta dugo a opet neznam sve tajne svake rase...(čak ni za sylvan koja mi je omiljena) jer svaki heroj ima posebne abilitye(sposobnosti)...
HoMM 5 mi je ipak malo bolji od HoMM 3, ali nema ništa naspram 1k-2k lichesa ili gomilu sharpshootera, ili pak uber wizard heroja iz towera...
No ima i HoMM 5 sve to

kulamasta
18-12-2007, 15:26
Osobno obožavam heroje al realno nema dovoljnog interesa da bi se imao jedan takav podforum.

Al smatram da bi se trebao otvorit jedan strogi RPG forum. Pod "strogim" mislim sa strogim pravilima tipa jedna igra max 2 teme; jedna opcenito a druga *spoiler* tema ili nesto slicno; a ne da ko na RES podforumu ima milion besmislenih tema tipa najbolji grad, najbolja knjiga i neznam sta sve ne

Systematic Reverse
18-12-2007, 15:35
daj ovo je glupo ovako nabijat post count , trebala bi samo anketa postojati

lawl :)

Nisam za o.O

medusa
18-12-2007, 19:57
Osobno obožavam heroje al realno nema dovoljnog interesa da bi se imao jedan takav podforum.

Al smatram da bi se trebao otvorit jedan strogi RPG forum. Pod "strogim" mislim sa strogim pravilima tipa jedna igra max 2 teme; jedna opcenito a druga *spoiler* tema ili nesto slicno; a ne da ko na RES podforumu ima milion besmislenih tema tipa najbolji grad, najbolja knjiga i neznam sta sve ne
e viš ovo je dobra ideja...

FaTaL_mRkvA
18-12-2007, 20:10
mislim da pokušaj propada, ali ovo gore je dobra ideja

The Great Duck
20-12-2007, 18:59
Protivsam podforuma za Heroje,ali također mislim da bi podforume za određene igre trebalo zamijeniti podforumima za određeni žanr.Zašto su npr.Starcraft (RTS) i Diablo(HnS RPG) u istom podforumu?Istina je da imaju istog proizvođača,ali podjela po žanrovima je meni prihvatljivija.

Lord AngelRI
20-12-2007, 20:54
ne ne treba... sorry

Lord Ragnarok
20-12-2007, 23:09
Osobno obožavam heroje al realno nema dovoljnog interesa da bi se imao jedan takav podforum.

Al smatram da bi se trebao otvorit jedan strogi RPG forum. Pod "strogim" mislim sa strogim pravilima tipa jedna igra max 2 teme; jedna opcenito a druga *spoiler* tema ili nesto slicno; a ne da ko na RES podforumu ima milion besmislenih tema tipa najbolji grad, najbolja knjiga i neznam sta sve ne

ovo je jos bolja tema, i to puno

a sta se tice homm podforuma moze

kulamasta
21-12-2007, 01:03
HoMM se lagano stavi u taj podforum... Svaki nastavak dobije svoj topić i to je to... Kao i Disciples i Age of Wonders... NAravno, to nisu cisti rpg naslovi vec kombinacija tbs/rpg al mislim da su u nekoj mjeri to srodni zarnovi a i stvarno igre imaju dovoljno rpg elemenata.

Moja je ideja da svaka igra ima maksimalno 2 topića; i ili bi strogo zabranjeni topići tipa najbolji heroj u HoMM ili najbolja magija u Baldurs Gateu... Ako se nekome raspravlja o tome, lagao postavi upit unutar topića igre, pa ako ima zainteresiranih za raspravu lagano se povede. To dovodi do preglednosti foruma a takodjer izgleda i ozbiljnije.

Također potrebna je jedna Sticky tema gdje bi bile sve teme unutar podforuma, kojih opet nebi bilo previse zbog razloga koje sam naveo prije. To također dovodi to preglednosti podforuma, bitno smanjuje otvaranje dvostrukih tema jer jednim klikom miša vidimo sve otvorene. Tražolicu ionako nitko ne koristi pa smatram da bi to bilo od velike pomoči.

Pri otvaranju temu, strogo bi bilo abranjeno otvorit temu sa uvodnim postom tipa: Meni igra rula a kaj vi mislite? Bez veze i uopce ne navodi na daljnju raspravu. Svaka novootvorena tema trebala bi imat u uvodnome postu barem mini recenziju igre, par slika, koji link na slizbene stranice ili neki fan site. Tako da ako netko i nije igrao doticnu, uvodni post u njemu probudi neku znatiželju. Takđer odmah se dobiva i materijala za raspravu...

Ovo su mi ovako neke prve ideje kako bi to moglo izgledat...

Sorry na podužem postu

cmeljo22
21-12-2007, 02:02
ne....
ionak ima previse podforuma, foruma počima izgledati kao kupus salata

mamlaz
22-12-2007, 12:47
Ma HoMM franšiza rula! :pray:

Sonic_Moronic
22-12-2007, 12:55
daj ovo je glupo ovako nabijat post count , trebala bi samo anketa postojati

lawl :)

Nisam za o.O

U pravu si, prljavi spameri... :rotfl:

Možete vi imati HoMM podforum ako dobijemo Diablo podforum... :wink:

Karlo_from_Bjelovar
18-01-2008, 21:41
omG homm ftw!!!1 homm 3>>>homm 5... instalo sam homm 5, igro ga 20 min, izaso, zgasio komp, oso van (real life), dok sam sljedeci put upalio komp zbrisao sam homm 5... homm 3 rula... nema mi nista ljepse od one zelene boje oko dvorca...

fking nostalgija, idem cd sad potrazit... :PPP

Norther
24-01-2008, 22:40
ja sam za...homm rula.

maknite cs i et podforume...i star trek

nema bas aktivnosti kolko sam skuzio
u GW podforumu par ljudi isto...

Samael
10-03-2008, 15:00
a što kažete za DnD podforum, o naslovima baziranima na njemu (Baldur's Gate, Neverwinter Nights...)???

teško je svima udovoljiti...HoMM se vrti oko pet igara, svaka ima bar jednu-dvije expanzije

Korpse
10-03-2008, 15:41
može DnD, ali heroes ne.

Lord AngelRI
12-03-2008, 21:54
po anketi ne...

Nightyx
13-03-2008, 13:40
Nekontam zas ovaj topic nije vec lockan, anketa sve govori