PDA

Pogledaj cijelu verziju : Quests...



Stranica : [1] 2 3

MarkaN
25-03-2006, 20:17
Evo ja sam završio prvi quest. izašao iz kanalizacije, pa sam prešao još jedno veliko podzemlje i sad sam trenutno u Imperial City-u... Zanima me kako sad dalje napredovati, kako da dospijem u Arenu kao gladijator (to mi izgleda zanimljivo :-)...

a drugi sad aktualni quest je naći vrata Oblivion-a :? ili sam ja to nešto krivo vidio?

VVombat
25-03-2006, 20:25
Evo ja sam završio prvi quest. izašao iz kanalizacije, pa sam prešao još jedno veliko podzemlje i sad sam trenutno u Imperial City-u... Zanima me kako sad dalje napredovati, kako da dospijem u Arenu kao gladijator (to mi izgleda zanimljivo :-)...

a drugi sad aktualni quest je naći vrata Oblivion-a :? ili sam ja to nešto krivo vidio?


vrata obliviona ces morati naci i zatvoriti...a u areni sam grand champion :fof:

tj. zadnji rank u areni sve sam ih razbio :fof: :fof:

BINUX
25-03-2006, 20:33
[quote="MarkaN"]Evo ja sam završio prvi quest. izašao iz kanalizacije, pa sam prešao još jedno veliko podzemlje i sad sam trenutno u Imperial City-u... Zanima me kako sad dalje napredovati, kako da dospijem u Arenu kao gladijator (to mi izgleda zanimljivo :-)...

a drugi sad aktualni quest je naći vrata Oblivion-a :? ili sam ja to nešto krivo vidio?[/d

Drugi sad aktualni quest ti je otić u grad po imenu KVAC.

Naći MARTINA to je zakonski sin od kralja koji je ubijen u onoj špilji napoćeku igre.
Da ga okrune jel zemlja nemože bit bez kralja.

LeftY
25-03-2006, 21:02
Evo ja sam završio prvi quest. izašao iz kanalizacije, pa sam prešao još jedno veliko podzemlje i sad sam trenutno u Imperial City-u... Zanima me kako sad dalje napredovati, kako da dospijem u Arenu kao gladijator (to mi izgleda zanimljivo :-)...

a drugi sad aktualni quest je naći vrata Oblivion-a :? ili sam ja to nešto krivo vidio?


vrata obliviona ces morati naci i zatvoriti...a u areni sam grand champion :fof:

tj. zadnji rank u areni sve sam ih razbio :fof: :fof:

e ja sam tu zapeo...
mozes reci kako se zatvaraju ta vrata?

Prince-Artas
25-03-2006, 21:35
ja prelazim s fightresima i neke usputne questove

VVombat
25-03-2006, 23:14
pretpostavljam da si dosao u grad kvač...i sada si pred tim vratima...

moras uci u ta vrata i onda ces doci u oblivion...

tamo ces vidjeti jednog prezivjelog koji ce ti reci da su neke njegove prijatelje odveli na najvisi toranj u oblivionu (ako se dobro sjecam idi lijevim putem) tamo ces naci taj toranj...

udji u toranj i i moras doci do vrha i otici na 1 vrata koje ce te prenjeti preko mosta na drugi toranj tamo ces naci 1 zarobljenika koji ce ti reci gdje se nalazi sigil chamber, a kljuc je kod onog cuvara kojeg si ubio pokraj tog zarobljenika, i nemoj se u tom tornju na dnu zamarati onim pokvarenim dizalom ne mozes ga popraviti izgleda da je on tamo samo da ti oduzima vrijeme...
sada se se vrati na onaj prvi toranj i potrazi sigil keep i tamo udji imati ces jos par katova i tamo ces naci sigil chamber i na vrhu se nalazi descenent sigil stone...

uzmi ga i to je to...


ne sjecam se najbolje na slijepo,pa ako sam negdje pogrijesio reci i onda cu ti pokusati detaljnije objasniti...

mislim da sam jos pobrkao redoslijed...

MarkaN
25-03-2006, 23:22
Kako da dospijem u arenu?

VVombat
25-03-2006, 23:38
kada dodjes u imperial city pitaj strazara gdje se nalazi a ako ti to bude komplicirano pritisni F4 i vidjeti ces da na jednoj kockici pise imperial arena i tamo odes tako da kliknes na nju i pita te hoces li tamo...

vidjeti ces jednog lika koji prima oklade i odi na lijeva vrata a ne na desna... odi stubama dolje i pricaj sa blademasterom (jedini crnac u tom podrumu)

MarkaN
25-03-2006, 23:40
thanks! will do! :)

LeftY
26-03-2006, 00:44
@VVombat, thx uspio sam zatvoditi onaj portal...

VVombat
26-03-2006, 00:45
nema na cemu

Rocchiro
28-03-2006, 14:46
evo ja sam se upravo joinal Bladesima

str33t6l0w
28-03-2006, 17:06
da gates zatvarate tako da maknete onaj kamen na vrhu tornja.....

Letva
30-03-2006, 18:28
Eh imam i ja problem...ne znam kako da se uclanim u thives guild..Sve lijepo uradim...onaj lik sto stoji u ponoc zadao mi je takmicenje za ulatak u guild...sada trbam ukrasti neki dnevni...fino pitam prosjaka i on mi kaze gdje je...i ja odem kad ono elfica ispred mene dođe prije...i sad moram ukrasti i ja je pratim kad ono nista? eh pa moze li mi neko reci kako da joj ukradem

-Jojo-
30-03-2006, 19:16
Imam i ja problem, sad sam izaso iz kanalizacije i doso sam na ono mjesto di su polja i livade i more, kud sad trebam ic, uso sam u onaj neki dvorac sa velikim sirokim vratim i unutra sam uso i napao me neki duh kojem ja nemogu nista...kud da idem?????????
Na tim poljima su neki likovi koji me stalno napadaju kad dodem do njih i uvijek me uspiju ubit...help!!! :cry:

MarkaN
30-03-2006, 20:14
prvo: provjeri kako ti je težina igre namještena
drugo: odi samo naprijed preko mora do skulprute, malo lutaj okolo da upoznaš okoliš tako da se kasnije u igri odmah znaš orijentirati gdje je šta. A onda odi do Imperijal City-a koji je tako velik da ga teško možeš fulati. No prije imperial city-a ja sam prešao još jedno podzemlje....

eto, valjda sam malo pomogao... i da u borbi obavezno kombiniraj block i attack, jer inače si mrtav u trenu!

A SAD NEŠTO MENE MUČI! GDJE JE GRAD KVATCH!??? Recite mi bar stranu karte :cry:

Prince-Artas
30-03-2006, 20:17
prvo: provjeri kako ti je težina igre namještena
drugo: odi samo naprijed preko mora do skulprute, malo lutaj okolo da upoznaš okoliš tako da se kasnije u igri odmah znaš orijentirati gdje je šta. A onda odi do Imperijal City-a koji je tako velik da ga teško možeš fulati. No prije imperial city-a ja sam prešao još jedno podzemlje....

eto, valjda sam malo pomogao... i da u borbi obavezno kombiniraj block i attack, jer inače si mrtav u trenu!

A SAD NEŠTO MENE MUČI! GDJE JE GRAD KVATCH!??? Recite mi bar stranu karte :cry:

kako ga nemoš nać ako je već označen. nalazi se zapadno, tj, lijevo od imperial cityja

T.N.T.
31-03-2006, 08:58
ja trenutno tražim lijek za vampirizam...
neznam gdje naći one biljke...
BTW:na kojoj težini igrate?
ja igram na medium...

31-03-2006, 09:01
ljek za vampirizam?moli se u crkvi.

T.N.T.
31-03-2006, 10:22
ljek za vampirizam?moli se u crkvi.

ma ne...

trebam lijek kad si već postao vampir...

imam taj quest...

-Jojo-
31-03-2006, 13:58
Ok...idem sad vidit tezinu igre i idem koknut te debile bwuahahhahaha
:boohoo:

Rocchiro
31-03-2006, 15:13
ja trenutno tražim lijek za vampirizam...
neznam gdje naći one biljke...
BTW:na kojoj težini igrate?
ja igram na medium...

igram na defaultnoj težini...

31-03-2006, 15:59
ja trenutno tražim lijek za vampirizam...
neznam gdje naći one biljke...
BTW:na kojoj težini igrate?
ja igram na medium...

igram na defaultnoj težini...
me2

T.N.T.
31-03-2006, 17:31
tako treba, nismo pičkice da igramo na easy... :D

LeftY
31-03-2006, 23:19
ja trenutno tražim lijek za vampirizam...
neznam gdje naći one biljke...
BTW:na kojoj težini igrate?
ja igram na medium...

igram na defaultnoj težini...

i ja

Wizard
31-03-2006, 23:21
ja trenutno tražim lijek za vampirizam...
neznam gdje naći one biljke...
BTW:na kojoj težini igrate?
ja igram na medium...

igram na defaultnoj težini...

i jaSme2

MarkaN
31-03-2006, 23:25
ja trenutno tražim lijek za vampirizam...
neznam gdje naći one biljke...
BTW:na kojoj težini igrate?
ja igram na medium...

igram na defaultnoj težini...

i jaSme2

JaIsto :D

LeftY
01-04-2006, 00:09
moze pomoc???
zapeo sam na qestu gdje treba skupiti neke 4 knjige, sve ja to lijepo skupim, ali neznam sta sad???? nalazim se u nekoj knjiznici,i sada neznam kamo dalje.. any ideas?
(evo sta je objectiv)

http://img82.imageshack.us/img82/8238/oblivion20060401010343371xq.th.jpg (http://img82.imageshack.us/my.php?image=oblivion20060401010343371xq.jpg)

Danny
01-04-2006, 06:43
Procitaj ih.. u svakom je mali hint gdje je to tajno Mithic Dawn skroviste ili kaj vec. :wink:

01-04-2006, 08:16
I should study these books some more


:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:


pa šta ti tu nije jasno :D

LeftY
01-04-2006, 09:43
I should study these books some more


:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:


pa šta ti tu nije jasno :D

pa procitao sam knjigu,ali mi nista nije jasno...

Deno
01-04-2006, 10:13
Hahahahahahaha danas mi je javio frend da je prošo igru, a ima ju tek 2 dana, meni to bilo čudno i odem ja do njega malo da vidim dal priča istinu i kad sam stigo vidim svarno ju je prošo, idem options>gameplay I VIDIM FACA IGRA NA EASY!!!! HAHAHA koja pičkica dođeš do nekog lupiš ga jednom i tip padne na pod mrtav, kad te neko udari skoro se niti ne vidi kolko ti je skinuo hahahaha...koju šamarčinu sam mu zaljepio... :rotfl: :rotfl: :rotfl:

T.N.T.
01-04-2006, 12:09
I should study these books some more


:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:


pa šta ti tu nije jasno :D

pa procitao sam knjigu,ali mi nista nije jasno...trebaš pričekati 1 dan i zatim se vratiti onom gušteru u mages guildu...

Letva
01-04-2006, 13:50
Eh imam i ja problem...ne znam kako da se uclanim u thives guild..Sve lijepo uradim...onaj lik sto stoji u ponoc zadao mi je takmicenje za ulatak u guild...sada trbam ukrasti neki dnevni...fino pitam prosjaka i on mi kaze gdje je...i ja odem kad ono elfica ispred mene dođe prije...i sad moram ukrasti i ja je pratim kad ono nista? eh pa moze li mi neko reci kako da joj ukradem


Halo....znali iko kako ukrasti knjigu???ja je pratim al nista

Rocchiro
01-04-2006, 15:11
Eh imam i ja problem...ne znam kako da se uclanim u thives guild..Sve lijepo uradim...onaj lik sto stoji u ponoc zadao mi je takmicenje za ulatak u guild...sada trbam ukrasti neki dnevni...fino pitam prosjaka i on mi kaze gdje je...i ja odem kad ono elfica ispred mene dođe prije...i sad moram ukrasti i ja je pratim kad ono nista? eh pa moze li mi neko reci kako da joj ukradem


Halo....znali iko kako ukrasti knjigu???ja je pratim al nista

nemoj ju pratiti nego uđi u njezinu kolibu (bar mislim da je njezina),u njoj spava neka zenska zato pazi.knjiga ti je u jednom ormaricu(mislim da je zakljucan)

Letva
01-04-2006, 16:13
tnx

LeftY
01-04-2006, 17:11
I should study these books some more


:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:


pa šta ti tu nije jasno :D

pa procitao sam knjigu,ali mi nista nije jasno...trebaš pričekati 1 dan i zatim se vratiti onom gušteru u mages guildu...

hvala, uspio sam to...
daj mi jos plz kazi kamo treba ici dalje... pratim kompas i odvede me na groblje u imp. cityu kod neke kucice u koju nemogu uci

T.N.T.
01-04-2006, 17:12
I should study these books some more


:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:


pa šta ti tu nije jasno :D

pa procitao sam knjigu,ali mi nista nije jasno...trebaš pričekati 1 dan i zatim se vratiti onom gušteru u mages guildu...

hvala, uspio sam to...
daj mi jos plz kazi kamo treba ici dalje... pratim kompas i odvede me na groblje u imp. cityu kod neke kucice u koju nemogu uci

Trebaš čekati sve do podne(12:00) i zatim kliknuti na taj kip...

T.N.T.
01-04-2006, 17:15
gdje naći one biljke koje trebaju za quest Vampire Cure?

Prince-Artas
01-04-2006, 18:20
gdje naći one biljke koje trebaju za quest Vampire Cure?

mislim u svijetu obliviona

Letva
01-04-2006, 18:44
loool...zapeo sam i ja na questu za fighters guild...naime prođem prvi quest al onda nista nema onog tipa koji mi dijeli questove sta treba uraditi?

Prince-Artas
01-04-2006, 18:52
loool...zapeo sam i ja na questu za fighters guild...naime prođem prvi quest al onda nista nema onog tipa koji mi dijeli questove sta treba uraditi?

samo ti 3 tipa daju quetove. onaj u chorrolu, u anvilu i neki ork 8nemogu se sitit gtada mislim da počinje s c). btw meni taj ork katkad nije bio u fightersima pa sam morao čekat da se vrati. samo waitaj 12-24 sata i trebo bi se pojavit

Letva
01-04-2006, 18:56
tnx

Deno
01-04-2006, 21:20
Ek ekipa zapeo sam na nekom questu u Mages Guildu...ili točnije u Arcane Uneversity...trebam uči u neku špilju (cave) i tamo je nekakav veliki zid ili shrine koji reagira samo na spellove (magije) :D znam samo da je prva magija fire onda frost i dalje nemam pojma koju god magiju bacim poslije ove dvije pogodi me neka "struja" :) pliz help me brothers

T.N.T.
01-04-2006, 22:26
gdje se mogu učlaniti u mages guild?

na onom sveučilištu(neznam kako se piše na eng.) koga god pitam kaže da trebam naći šefa Mages guilda, a gdje ga mogu naći?

Letva
01-04-2006, 23:00
imas u anvilu

T.N.T.
01-04-2006, 23:09
thx...

Deno
02-04-2006, 09:26
Ek ekipa zapeo sam na nekom questu u Mages Guildu...ili točnije u Arcane Uneversity...trebam uči u neku špilju (cave) i tamo je nekakav veliki zid ili shrine koji reagira samo na spellove (magije) :D znam samo da je prva magija fire onda frost i dalje nemam pojma koju god magiju bacim poslije ove dvije pogodi me neka "struja" :) pliz help me brothers

Rješio sam ga :D :fof: :D

Letva
02-04-2006, 16:56
ej ima jedan quest gdje moras otici da uzmes onaj amulet of kings....kod onog jezera u pecini..naidjem na tipa i on mi trazi da sve oduzmem sto imam armora itd..i on meni lijepo oduzme i kad dodjem do onog tipa sto drzi amulet of kings on ode s njim i ja moram ukrasti knjigu...i sad ja ukradem knjigu i pobjegnem...eh ima li nacina da povratim sve ono sto sam imao???

Deno
02-04-2006, 18:01
ej ima jedan quest gdje moras otici da uzmes onaj amulet of kings....kod onog jezera u pecini..naidjem na tipa i on mi trazi da sve oduzmem sto imam armora itd..i on meni lijepo oduzme i kad dodjem do onog tipa sto drzi amulet of kings on ode s njim i ja moram ukrasti knjigu...i sad ja ukradem knjigu i pobjegnem...eh ima li nacina da povratim sve ono sto sam imao???

Malo si se zajebo, trebao si odmah ubit onog tip koji ti je oduzeo sve i ponovno uzeti...vrati se nazad i probaj ga nekako naći i uzmi mu sve ja sam poubijo cije Dark Brotherhood jer sam prvo ubio tog tipa i sve mu uzeo :killyou: :killyou: :killyou:

Letva
02-04-2006, 18:20
ok probaću...

Deno
02-04-2006, 19:38
Sorry malo sam brzo pisao pa se baš dobro ne razumije :rotfl: :D :rotfl:

MarkaN
03-04-2006, 18:04
e ljudi pliz help! Gdje moram otići da bi riješi quest i otkrio podrijetlo Princa iz Arene!!??

T.N.T.
03-04-2006, 18:06
e ljudi pliz help! Gdje moram otići da bi riješi quest i otkrio podrijetlo Princa iz Arene!!??
pa pitaj tog princa i zatim će ti reći kamo da odeš...

Deno
03-04-2006, 18:49
e ljudi pliz help! Gdje moram otići da bi riješi quest i otkrio podrijetlo Princa iz Arene!!??

Idi pričat s njim i reći će ti da ideš WEST (valjda zapad :rotfl: ) i idi na mapu i pogledaj skroz lijevo

T.N.T.
04-04-2006, 14:53
Otkrio sam jedan nevjerojatan B-U-G!!1

riješio sam onaj quest kad nekom tipu(mislim gradonačelniku nekog grada) trebam nabaviti lijek za vampirizam, za njegovu ženu...

ja sam nabavio taj lijek i odnio ga k tipu...

i on mi je za nagradu dao 5000 golda...

pokušao sam ponovno razgovarati s njim oko nagrade i on mi je ponovno dao 5000 golda...

i tako svaki put kad ga pitam za naradu dobijem 5000 golda...

sakupio sam si 1000000 golda!!! :D

Deno
04-04-2006, 15:00
Otkrio sam jedan nevjerojatan B-U-G!!1

riješio sam onaj quest kad nekom tipu(mislim gradonačelniku nekog grada) trebam nabaviti lijek za vampirizam, za njegovu ženu...

ja sam nabavio taj lijek i odnio ga k tipu...

i on mi je za nagradu dao 5000 golda...

pokušao sam ponovno razgovarati s njim oko nagrade i on mi je ponovno dao 5000 golda...

i tako svaki put kad ga pitam za naradu dobijem 5000 golda...

sakupio sam si 1000000 golda!!! :D

OPA HVALA TI :pray: svaka čast ako je istina naravno probat ću to napravit :D

T.N.T.
04-04-2006, 15:01
Otkrio sam jedan nevjerojatan B-U-G!!1

riješio sam onaj quest kad nekom tipu(mislim gradonačelniku nekog grada) trebam nabaviti lijek za vampirizam, za njegovu ženu...

ja sam nabavio taj lijek i odnio ga k tipu...

i on mi je za nagradu dao 5000 golda...

pokušao sam ponovno razgovarati s njim oko nagrade i on mi je ponovno dao 5000 golda...

i tako svaki put kad ga pitam za naradu dobijem 5000 golda...

sakupio sam si 1000000 golda!!! :D

OPA HVALA TI :pray: svaka čast ako je istina naravno probat ću to napravit :D

probaj svakako se isplati... :wink:

ja se nadam da to nije samo kod mene, nego i kod drugih...

04-04-2006, 15:08
koji grad,koji tip...brzoooooo


moram to dodat u faq :D

T.N.T.
04-04-2006, 15:36
evo moje love: :D
http://img308.imageshack.us/img308/1198 ... ustom7.png (http://img308.imageshack.us/img308/1198/oblivion200604041607221custom7.png)

Grad je Skingrad, čovjek je Janus Hassildor, on je glavni u Skingradu...

da bi našao lijek za vampirizam trebaš se dosta pomučiti...

Rocchiro
04-04-2006, 15:58
zlorabitelji bugova :)

T.N.T.
04-04-2006, 16:09
zlorabitelji bugova :)ma neee... :D

bugovi rulaju... :D

MarkaN
04-04-2006, 17:15
nije b u g nego Easter Egg :D I kak se riješava taj quest!!?? Objasni i svima nam pomozi :pray: :pray: :pray: :bravo:

Deno
04-04-2006, 19:13
evo moje love: :D
http://img308.imageshack.us/img308/1198 ... ustom7.png (http://img308.imageshack.us/img308/1198/oblivion200604041607221custom7.png)

Grad je Skingrad, čovjek je Janus Hassildor, on je glavni u Skingradu...

da bi našao lijek za vampirizam trebaš se dosta pomučiti...

Našao sam ja lijek još prije kod one vještice trebo sam joj prvo donijeti 5 grand soul gemova, a onda sastojke za lijek 2 bloodgrassa, onaj prah od nekog "jakog" vampira i još dosta toga :D

Deno
04-04-2006, 19:16
btw...imam veze tako da ću sve pitat dali je to istina ako ne...CHEATER! :)

Deno
04-04-2006, 19:18
Malo razmislite kome bi se dalo cijelo vrijeme to radit sve po 5000 golda do 1000000??? :? :? :? malo mi je to čudno jer imam sve cheatove za Oblivion, ali ih ne koristim i šifra za gold također postoji :?

04-04-2006, 19:30
EDIT OPCIJA POSTOJI YA KNOW

T.N.T.
04-04-2006, 19:42
Malo razmislite kome bi se dalo cijelo vrijeme to radit sve po 5000 golda do 1000000??? :? :? :? malo mi je to čudno jer imam sve cheatove za Oblivion, ali ih ne koristim i šifra za gold također postoji :?

vjeruj mi ja nikad ne koristim šifre...

nisam niti znao da postoji cheat za gold...

samo sam klikao na ''Reward''...

nekih 10 minuta, možda i manje...

uploadao bih snimku, ali neću trošit promet na gluposti...

vjerujte ako želite, ako ne želite, nemojte...

ja sam sretan jer sam pun love...

Prince-Artas
04-04-2006, 20:19
evo moje love: :D
http://img308.imageshack.us/img308/1198 ... ustom7.png (http://img308.imageshack.us/img308/1198/oblivion200604041607221custom7.png)

Grad je Skingrad, čovjek je Janus Hassildor, on je glavni u Skingradu...

da bi našao lijek za vampirizam trebaš se dosta pomučiti...

kako da uzmem quest od tog tipa.

T.N.T.
04-04-2006, 21:23
prvo sam pitao nekog tipa u mages guildu u vezi vamiprizma, zatim, on me je poslao k tome tipu...

Glass
04-04-2006, 23:21
Zapeo sam u questu "Caught in the Hunt" ili tako nešto uglavnom tražim tipa kojega je neki "zelenaš" strpao u nekakvu tvrđavu da bude ljutska lovina nekim lovcima i ja pobijem lovce i trebam se boriti s likom(orc mislim) ali je jedini problem što ja njega NEVIDIM, jednostavno je nevdidljiv e sad jel on bacio nekakav spell na sebe ili je to b_u_g?

UPDATE: Uspio sam preći quest(bacim spell prema njemu i pratim efekt koji ostane) ali nakon što ga pređem na truplu lika pronađem armor koji mu dava 10% cameleon ali on je potpuno nevidljiv čak sam stavio oklop na sebe i ja isto tako budem potpuno nevidljiv jeli to b_u_g ili neki novi sustav za taj spell koji ja neznam(jer tek na 100% cameleon bi netko trebao postati potpuno nevidljiv).

Deno
05-04-2006, 16:54
Zapeo sam u questu "Caught in the Hunt" ili tako nešto uglavnom tražim tipa kojega je neki "zelenaš" strpao u nekakvu tvrđavu da bude ljutska lovina nekim lovcima i ja pobijem lovce i trebam se boriti s likom(orc mislim) ali je jedini problem što ja njega NEVIDIM, jednostavno je nevdidljiv e sad jel on bacio nekakav spell na sebe ili je to b_u_g?

UPDATE: Uspio sam preći quest(bacim spell prema njemu i pratim efekt koji ostane) ali nakon što ga pređem na truplu lika pronađem armor koji mu dava 10% cameleon ali on je potpuno nevidljiv čak sam stavio oklop na sebe i ja isto tako budem potpuno nevidljiv jeli to b_u_g ili neki novi sustav za taj spell koji ja neznam(jer tek na 100% cameleon bi netko trebao postati potpuno nevidljiv).

Nemam pojma :shock: :o :shock:

MarkaN
05-04-2006, 17:50
Evo ljudi ovako: Otišo sam u Kvach našao sam Martina pričo s njim, otišo u Oblivion i prešao cijelu mapu, stisnuo par prekidača i našo jedan ključ (ono kad ubiješ Dreadrica (ili tak nešt) u jednom od tornjeva), ali neznam kaj sad dalje!? Pobio sam sve demone na mapi i trebao bi zatvoriti vrata ali neznam kako i gdje (jer skužio sam da je više tih vrata / portala)!!?? I da! Jedan mehanizam u tornju neće raditi... Pliz help! :cry: :pray: :wink:

Letva
05-04-2006, 18:05
trebas obići tornjeve sve i onda uzeti neki kamen..i kad taj kamen maknes vrata će se zatvorit..


Btw. u oblivionu ima 16 portala odnosno vrata

MarkaN
05-04-2006, 18:08
trebas obići tornjeve sve i onda uzeti neki kamen..i kad taj kamen maknes vrata će se zatvorit..


Btw. u oblivionu ima 16 portala odnosno vrata

di je taj kamen? Može malo detaljnije!? :pray:

T.N.T.
05-04-2006, 18:19
trebas obići tornjeve sve i onda uzeti neki kamen..i kad taj kamen maknes vrata će se zatvorit..


Btw. u oblivionu ima 16 portala odnosno vrata

di je taj kamen? Može malo detaljnije!? :pray:

na samom vrhu tornja...

MarkaN
05-04-2006, 18:32
kojeg tornja? Kak se zove?

Letva
05-04-2006, 18:49
ne služi me sjećanje najbolje...pretraži sve tornjeve i na svakom se do kraja popenji

Rocchiro
05-04-2006, 19:38
pitanje:

martinu sam nasel sve iteme da casta ritual(armor,azuras star,stone) i on ode u crkvu.pitanje za one koji su presli ovaj dio-dal da prvo oslobodim sve gradove od Oblivion portala(pa aid for bruma) ili da odma krenem ovu misiju?

Prince-Artas
05-04-2006, 19:59
pitanje:

martinu sam nasel sve iteme da casta ritual(armor,azuras star,stone) i on ode u crkvu.pitanje za one koji su presli ovaj dio-dal da prvo oslobodim sve gradove od Oblivion portala(pa aid for bruma) ili da odma krenem ovu misiju?

ja sam prvo zatvorio sva vrata a onda prešo s martinom

Prince-Artas
05-04-2006, 20:00
ne služi me sjećanje najbolje...pretraži sve tornjeve i na svakom se do kraja popenji

kamen se nalazi u onom tornju gdje ti je ona žuta zraka u sredini

Durin
06-04-2006, 14:27
Naime,jeste li prešli misiju Pale Pass.Apsolutno je fenomenalna.Idite u gread Burmu (sjever,pokraj cloud top rulera), i prihvatite se misije koju vam nudi countess of Burma.Apsolutno je uzbudljiva,a za nagradu dobijete....otkrijte sami.......

Prince-Artas
06-04-2006, 15:12
Naime,jeste li prešli misiju Pale Pass.Apsolutno je fenomenalna.Idite u gread Burmu (sjever,pokraj cloud top rulera), i prihvatite se misije koju vam nudi countess of Burma.Apsolutno je uzbudljiva,a za nagradu dobijete....otkrijte sami.......

prešo. to je ono kad tražiš nikad pronađenu staru utvrdu

T.N.T.
06-04-2006, 16:19
Upravo prošao main quest!! :D

Ja sam zasad igrao igru 50 sati...

koliko ste vi ostali?

Prince-Artas
06-04-2006, 17:14
Upravo prošao main quest!! :D

Ja sam zasad igrao igru 50 sati...

koliko ste vi ostali?

40 sati. s 30h sam prešo igru

gad
06-04-2006, 18:36
ja ne zurim. Uzivam, polako igram :D

Nije mi uzitak pereci main quest odmah, nego malo švrljati okolo 8)

T.N.T.
06-04-2006, 19:01
ja ne zurim. Uzivam, polako igram :D

Nije mi uzitak pereci main quest odmah, nego malo švrljati okolo 8)ps tako sam i ja...

nekih 10 sati sam igrao mainquest, a ostalo sam u guildovima...

CTDP_Marko
06-04-2006, 19:12
Ja ful sporo prelazim igru. Namjeravam uživat što više u Oblivionu.

MarkaN
06-04-2006, 19:41
Evo ja upravo zatvorio vrata oblivion-a! Sad ću lijepo riješiti quest princa iz Arene da naučim neke fighting poteze, pa idem u arenu kao gladijator... tek tolko da malo ojačam... pa ću lutati svijetom tražeći zanimljivosti :D

Prince
06-04-2006, 19:47
Evo ja upravo zatvorio vrata oblivion-a! Sad ću lijepo riješiti quest princa iz Arene da naučim neke fighting poteze, pa idem u arenu kao gladijator... tek tolko da malo ojačam... pa ću lutati svijetom tražeći zanimljivosti :D

like me 8)

Deno
06-04-2006, 19:52
Evo ja upravo zatvorio vrata oblivion-a! Sad ću lijepo riješiti quest princa iz Arene da naučim neke fighting poteze, pa idem u arenu kao gladijator... tek tolko da malo ojačam... pa ću lutati svijetom tražeći zanimljivosti :D

like me 8)

Yea :thumbs2:

Rocchiro
06-04-2006, 20:06
ja cu paralelno zavrsiti main quest i theifs guild questove

T.N.T.
07-04-2006, 12:37
ja sam prošao onaj quest kad sam trebao podmetnuti onaj ukradeni kipić u onu kuću...

ali poslije više mi se ne pojavljuje onaj tip koji mi daje questove u thiefs guildu...

Deno
07-04-2006, 13:25
ja sam prošao onaj quest kad sam trebao podmetnuti onaj ukradeni kipić u onu kuću...

ali poslije više mi se ne pojavljuje onaj tip koji mi daje questove u thiefs guildu...

Ja sam pitao one beskučnike di je Gray Fox I rekli su mi da idem tamo u "Waterfront" ili kako se već piše tamo iza one kuće u ponoć. Nakon onog natjecanja s onim dnevnikom (diary) tip mi je reko da trebam prodat nešto ukradeno u vrijednosti od 50 golda, ali kome???di???

CTDP_Marko
07-04-2006, 14:07
Gdje se nalazi taj thief guild?

gad
07-04-2006, 14:10
Ja sam pitao one beskučnike di je Gray Fox I rekli su mi da idem tamo u "Waterfront" ili kako se već piše tamo iza one kuće u ponoć. Nakon onog natjecanja s onim dnevnikom (diary) tip mi je reko da trebam prodat nešto ukradeno u vrijednosti od 50 golda, ali kome???di???

Idi nekom ukradi nesto iz kuce, i idi tom liku i prodaj mu te ukradene stvari, i kad zaradiš 50 golda to ti je to. Samo stavi to kao aktive quest i prati srtelicu na kompasu i tamo ti je tak lik u Bruma

Rocchiro
07-04-2006, 16:29
Gdje se nalazi taj thief guild?

imas negde na ovom podforumu post o tome

Deno
07-04-2006, 18:13
Ja sam pitao one beskučnike di je Gray Fox I rekli su mi da idem tamo u "Waterfront" ili kako se već piše tamo iza one kuće u ponoć. Nakon onog natjecanja s onim dnevnikom (diary) tip mi je reko da trebam prodat nešto ukradeno u vrijednosti od 50 golda, ali kome???di???

Idi nekom ukradi nesto iz kuce, i idi tom liku i prodaj mu te ukradene stvari, i kad zaradiš 50 golda to ti je to. Samo stavi to kao aktive quest i prati srtelicu na kompasu i tamo ti je tak lik u Bruma

Nisam još provjerio, ali thx :thumbs2:

MarkaN
07-04-2006, 19:30
Kaj trebam obući da bi bio spreman za borbu u Areni? Onaj swordmaster me već pomalo živcira :-x

07-04-2006, 19:31
ono odjelo koje si dobio od njega lol :D

MarkaN
08-04-2006, 10:40
ono odjelo koje si dobio od njega lol :D

al to odijelo sucksa! :?

08-04-2006, 14:25
ono odjelo koje si dobio od njega lol :D

al to odijelo sucksa! :?
znam,ali moraš se u njemu boriti

gad
08-04-2006, 15:05
imam quest u dark brotherhood da ubijem nekog lika, ime mu pocinje sa B. Mislim da je to njihov prvi ili drugi quest. Trebam namjestiti da ne izgledao kao ubijestvo nego kao nesreća. Znam da moram nešto napraviti s onom glavom od neke životinje što je na zidu, gađam strijelama, ali ništa... Šta treba?

T.N.T.
08-04-2006, 15:48
imam quest u dark brotherhood da ubijem nekog lika, ime mu pocinje sa B. Mislim da je to njihov prvi ili drugi quest. Trebam namjestiti da ne izgledao kao ubijestvo nego kao nesreća. Znam da moram nešto napraviti s onom glavom od neke životinje što je na zidu, gađam strijelama, ali ništa... Šta treba?možeš ga ubti na običan način...

08-04-2006, 16:51
imam quest u dark brotherhood da ubijem nekog lika, ime mu pocinje sa B. Mislim da je to njihov prvi ili drugi quest. Trebam namjestiti da ne izgledao kao ubijestvo nego kao nesreća. Znam da moram nešto napraviti s onom glavom od neke životinje što je na zidu, gađam strijelama, ali ništa... Šta treba?
odi na kat,i imaš jedan prolaz...uđi u prolaz,idi ravno i dođi do stražnje strane glave i stisni use ;)

gad
08-04-2006, 17:08
odi na kat,i imaš jedan prolaz...uđi u prolaz,idi ravno i dođi do stražnje strane glave i stisni use ;)

thx ;)

Ma znam da ga mogu obicno ubiti, ali hoću bonus :D

Deno
09-04-2006, 07:47
odi na kat,i imaš jedan prolaz...uđi u prolaz,idi ravno i dođi do stražnje strane glave i stisni use ;)

thx ;)

Ma znam da ga mogu obicno ubiti, ali hoću bonus :D

Ja sam za sve misije dobio bonus :D

gad
09-04-2006, 09:10
svaka čast...

Ja u sljedećoj misiji nisam smio ubiti ni jednog čuvara, a ja ih poklao negdje 5-6 :killyou:

I naravno bounty 6000 i ležao u zatvoru nakon misije :D

Prince-Artas
09-04-2006, 11:50
odi na kat,i imaš jedan prolaz...uđi u prolaz,idi ravno i dođi do stražnje strane glave i stisni use ;)

thx ;)

Ma znam da ga mogu obicno ubiti, ali hoću bonus :D

Ja sam za sve misije dobio bonus :D

me2 8)

Ps1ho
09-04-2006, 13:05
ja sam isto za sve dobio bonus, ta misija kad ti stražari nesmiju umrt mi je PREDOBRA :pray: .

gad
09-04-2006, 13:11
ma uspio bih ja da sam mogao moonshadov iskoristiti. ali mogu samo jednom dnevno :(

Ps1ho
09-04-2006, 13:14
Pa gle, sve što si trebo radit je bit u sjeni i izbjegavat čuvare... Ja sam imo sneak na 20 i armor koji su mi dali u dark brotherhoodu i prešo bez da su me skužili...

T.N.T.
09-04-2006, 13:51
mene su skužili ali ja sam samo trčao... :D

Deno
09-04-2006, 15:52
ja sam isto za sve dobio bonus, ta misija kad ti stražari nesmiju umrt mi je PREDOBRA :pray: .

Ali je malo teška, samo je legende mogu preć :D :fof: :D

Ps1ho
09-04-2006, 18:31
I fora mi je ona kad trebaš pobit one ljude u zaključanoj kući...

T.N.T.
09-04-2006, 18:50
I fora mi je ona kad trebaš pobit one ljude u zaključanoj kući...da, to je zakon :pray:

Prince-Artas
09-04-2006, 18:55
[quote="Lunatic_777":1da51jl6]I fora mi je ona kad trebaš pobit one ljude u zaključanoj kući...da, to je zakon :pray:[/quote:1da51jl6]

ma sve su zakon. dark brotherhood je najbolji guild
btw jel ima kraja onim misijama kad postaneš listener pa moraš svaki tjedan uzimat contractse od onog kipa

T.N.T.
09-04-2006, 18:56
[quote="T.N.T.":1w0gj26x][quote="Lunatic_777":1w0gj26x]I fora mi je ona kad trebaš pobit one ljude u zaključanoj kući...da, to je zakon :pray:[/quote:1w0gj26x]

ma sve su zakon. dark brotherhood je najbolji guild
btw jel ima kraja onim misijama kad postaneš listener pa moraš svaki tjedan uzimat contractse od onog kipa[/quote:1w0gj26x]mislim da nema...

Ps1ho
09-04-2006, 18:59
Ja nemogu to sve pratit, U Areni svaki tjedan borbe protiv beštija, u D.B: svaki tjedan moram uzimat naredbe od Night Mother, a u Fighter Guildu svaki mjesec davat naredbe... :roll:

gad
09-04-2006, 19:00
pitanje - jel ima ista nakon tih borbi sa zivotinjama u Areni? Bilo bi glupo da nema :(

Prince-Artas
09-04-2006, 19:02
pitanje - jel ima ista nakon tih borbi sa zivotinjama u Areni? Bilo bi glupo da nema :(

mislim da je to neograničeno kao i ovo za brotherhood i fighterse

Deno
10-04-2006, 06:07
pitanje - jel ima ista nakon tih borbi sa zivotinjama u Areni? Bilo bi glupo da nema :(

mislim da je to neograničeno kao i ovo za brotherhood i fighterse

To je malo glupo :(

Prince-Artas
10-04-2006, 14:38
pitanje - jel ima ista nakon tih borbi sa zivotinjama u Areni? Bilo bi glupo da nema :(

mislim da je to neograničeno kao i ovo za brotherhood i fighterse

To je malo glupo :(

meni isto

gad
10-04-2006, 15:09
joj sto bi bilo fora da mozemo na netu odrzavati borbe u toj areni međusobno :evil:

Ps1ho
10-04-2006, 16:46
Bilo bi dobro da imaju utrke konja, al bi rasturo sa svojim Shadowmerom... 8)

Glass
10-04-2006, 16:59
joj sto bi bilo fora da mozemo na netu odrzavati borbe u toj areni međusobno :evil:
To je i meni palo napamet, da se napravi nekakav mod ili ekspanzija u kojoj se boriti u areni s drugima i možda mjenjati neki itemi(bilo bi nešto kao Guild Wars).
Za takav mod bi ja čak bio spreman i platiti a ne onaj glupi horse armor :kill: .

MarkaN
10-04-2006, 18:26
Mjesto radnje:SBravil
Zadatak:SProbuditi Henantier-a i pobjeći s njime iz sna.
E, sad ja vas pitam kak da pređem tu misiju, jer tamo nemaš ni oklop, ni oružje ni moći, a fali i zdravlja! Pliz help!
:pray:

Ps1ho
10-04-2006, 18:27
Od kog dobiješ taj quest?

Prince-Artas
10-04-2006, 18:32
Mjesto radnje:SBravil
Zadatak:SProbuditi Henantier-a i pobjeći s njime iz sna.
E, sad ja vas pitam kak da pređem tu misiju, jer tamo nemaš ni oklop, ni oružje ni moći, a fali i zdravlja! Pliz help!
:pray:

imaš nekoliko izazova koje uzimaš kad prođeš kroz neka vrata. tamo imaš neke zagonetkice koje moraš riješit i skupit neke kugle i dat ih tom tipu šta je zarobljen

MarkaN
10-04-2006, 18:37
Od kog dobiješ taj quest?

od ženske, zove se Kud Bi, gušterolika rasa i mislim da je glavna u Mages Guild-u u Bravil-u. :pray:

kak se riješavaju zagonetke? Kad god idem ubiju ne strelice iz zidova, a imam premalo zdravlja! :pray:

Prince-Artas
10-04-2006, 18:38
Od kog dobiješ taj quest?

od ženske, zove se Kud Bi, gušterolika rasa i mislim da je glavna u Mages Guild-u u Bravil-u. :pray:

jesi prešo

MarkaN
10-04-2006, 18:41
ne...
kak se riješavaju zagonetke? Kad god idem ubiju ne strelice iz zidova, a imam premalo zdravlja! ... a isto još i ono sa onim okruglim bezdanom oko kojega se noževi vrte... :? :pray:

Prince-Artas
10-04-2006, 18:43
ne...
kak se riješavaju zagonetke? Kad god idem ubiju ne strelice iz zidova, a imam premalo zdravlja! ... a isto još i ono sa onim okruglim bezdanom oko kojega se noževi vrte... :? :pray:

upali baklju i pazi gdje staješ jer imaš one kockice di možeš stat pa te neće strelice gađat a imaš i one kockice di kad staneš strelice te gađaju. moraš stat na ove prve. sretno :)

MarkaN
10-04-2006, 18:48
puno fala! Budem vidio...

jura&isus
10-04-2006, 23:21
...doso je i taj dan... :boohoo:

T.N.T.
11-04-2006, 09:26
ne...
kak se riješavaju zagonetke? Kad god idem ubiju ne strelice iz zidova, a imam premalo zdravlja! ... a isto još i ono sa onim okruglim bezdanom oko kojega se noževi vrte... :? :pray:

upali baklju i pazi gdje staješ jer imaš one kockice di možeš stat pa te neće strelice gađat a imaš i one kockice di kad staneš strelice te gađaju. moraš stat na ove prve. sretno :)taj je quest prelagan...

ja ga prošao iz prve...

imam visok acrobatics pa sam samo sve preskočio :D

T.N.T.
11-04-2006, 18:13
kako riješiti onaj quest u mages guildu kad trebam u onoj špilji koristiti razne vrste čarolija da bi otključao neka vrata ili tako nešto?

MarkaN
11-04-2006, 19:20
[quote=MarkaN]ne...
kak se riješavaju zagonetke? Kad god idem ubiju ne strelice iz zidova, a imam premalo zdravlja! ... a isto još i ono sa onim okruglim bezdanom oko kojega se noževi vrte... :? :pray:

upali baklju i pazi gdje staješ jer imaš one kockice di možeš stat pa te neće strelice gađat a imaš i one kockice di kad staneš strelice te gađaju. moraš stat na ove prve. sretno :)taj je quest prelagan...

ja ga prošao iz prve...

imam visok acrobatics pa sam samo sve preskočio :D[/quote:1pos01sb]

ma prešo sam ga, nego zapeo sam na gluposti pa sam zabrijao da je težak quest. No izgleda da nisam dobio nagradu... ili jesam? Recite kaj je pa ću prepoznati u inventoriju! :(

T.N.T.
11-04-2006, 20:37
nagrada je neki scroll, nešto kao capture soul...

bezveze...

Letva
11-04-2006, 21:04
[quote=MarkaN]ne...
kak se riješavaju zagonetke? Kad god idem ubiju ne strelice iz zidova, a imam premalo zdravlja! ... a isto još i ono sa onim okruglim bezdanom oko kojega se noževi vrte... :? :pray:

upali baklju i pazi gdje staješ jer imaš one kockice di možeš stat pa te neće strelice gađat a imaš i one kockice di kad staneš strelice te gađaju. moraš stat na ove prve. sretno :)taj je quest prelagan...

ja ga prošao iz prve...

imam visok acrobatics pa sam samo sve preskočio :D

ma prešo sam ga, nego zapeo sam na gluposti pa sam zabrijao da je težak quest. No izgleda da nisam dobio nagradu... ili jesam? Recite kaj je pa ću prepoznati u inventoriju! :([/quote:ia2wmc4u]

ja ga nisam prešao možeš li mi reći kako???

T.N.T.
11-04-2006, 21:05
[quote=MarkaN]ne...
kak se riješavaju zagonetke? Kad god idem ubiju ne strelice iz zidova, a imam premalo zdravlja! ... a isto još i ono sa onim okruglim bezdanom oko kojega se noževi vrte... :? :pray:

upali baklju i pazi gdje staješ jer imaš one kockice di možeš stat pa te neće strelice gađat a imaš i one kockice di kad staneš strelice te gađaju. moraš stat na ove prve. sretno :)taj je quest prelagan...

ja ga prošao iz prve...

imam visok acrobatics pa sam samo sve preskočio :D

ma prešo sam ga, nego zapeo sam na gluposti pa sam zabrijao da je težak quest. No izgleda da nisam dobio nagradu... ili jesam? Recite kaj je pa ću prepoznati u inventoriju! :(

ja ga nisam prešao možeš li mi reći kako???[/quote:7up3hzgp]koji te dio muči?

Letva
11-04-2006, 21:06
one strijele koje iskaču

T.N.T.
11-04-2006, 21:12
trebaš stajati na one kockice po određnom redosljedu..

probaj sve načine, sve dok ne nađeš pravi redosljed....

Fear Factory
12-04-2006, 22:44
Jel bi mogao netko biti tako dobar pa da stavi link na neku stranicu s popisom SIDE QUEST-ova po gradovima?Prešao sam main quest-ove i od Fighters Guilda questove pa bih htio još malo uživanciju produžiti...

13-04-2006, 07:04
Jel bi mogao netko biti tako dobar pa da stavi link na neku stranicu s popisom SIDE QUEST-ova po gradovima?Prešao sam main quest-ove i od Fighters Guilda questove pa bih htio još malo uživanciju produžiti...
gle,side questova imaš na tone...
hodaj po gradovima i raspituj se,bar 5 questova ćeš nać po gradu :)

Deno
13-04-2006, 14:27
trebaš stajati na one kockice po određnom redosljedu..

probaj sve načine, sve dok ne nađeš pravi redosljed....

Gdje mogu dobit taj quest???

Ps1ho
13-04-2006, 16:57
E jel ko obavljo onaj quest za Countess Valgu u Chorrolu? Neko joj ukrade sliku i vi trebate pronaći tragove i krivca. Ja sam zapeo. Pronašo sam onu sobu u West Toweru gdje je neko sliko, i Pronašo sam kod Chanele kistove u ormariću i više neznam šta dalje. Piše mi da trebam nastavit tražit tragove, a ja sam pretražio cijeli dvorac i ništa! HELP!

Prince-Artas
13-04-2006, 20:40
E jel ko obavljo onaj quest za Countess Valgu u Chorrolu? Neko joj ukrade sliku i vi trebate pronaći tragove i krivca. Ja sam zapeo. Pronašo sam onu sobu u West Toweru gdje je neko sliko, i Pronašo sam kod Chanele kistove u ormariću i više neznam šta dalje. Piše mi da trebam nastavit tražit tragove, a ja sam pretražio cijeli dvorac i ništa! HELP!

taj me quest jebao dugo vremena. caka ti je mrlja na podu di oni jedu (desna soba kada uđeš u castle)

Ps1ho
14-04-2006, 08:36
[quote="Lunatic_777":19cpfp98]E jel ko obavljo onaj quest za Countess Valgu u Chorrolu? Neko joj ukrade sliku i vi trebate pronaći tragove i krivca. Ja sam zapeo. Pronašo sam onu sobu u West Toweru gdje je neko sliko, i Pronašo sam kod Chanele kistove u ormariću i više neznam šta dalje. Piše mi da trebam nastavit tražit tragove, a ja sam pretražio cijeli dvorac i ništa! HELP!

taj me quest ***** dugo vremena. caka ti je mrlja na podu di oni jedu (desna soba kada uđeš u castle)[/quote:19cpfp98]

tnx care :wink:

Eddie
16-04-2006, 15:52
Baš je i mene je**vao taj quest sa slikom, hvala obojici na pomoći :D

TheBorg
16-04-2006, 16:01
Zna li netko kako proći onaj quest u Chorrolu di morate osloboditi Waterleah (ili nešto slično) od Ogrea? Prije toga sam tu dvojicu braće (Separated at birth) spojio i onda su me zamolili da nađem taj Waterleah. Ja ga našo i kažu mi da ga oslobodim od Ogrea a tamo niti jednog. Proveo sam 2 dana tamo i niti jedno čudovište nije nabasalo. A u kući nema nikakvih vrata i nema žive duše. Iako kostiju ima koliko hoćete.

Trenutno sam zapeo kad trebam ubit lika u Paradiseu, onog koji ima amulet pa dok to ne uspijem ima vremena.

Wizard
16-04-2006, 16:51
Kraj kuce budu 3 ogra, neznam kako ih tebi nema, bice neku bug

Ps1ho
16-04-2006, 17:44
Zna li netko kako proći onaj quest u Chorrolu di morate osloboditi Waterleah (ili nešto slično) od Ogrea? Prije toga sam tu dvojicu braće (Separated at birth) spojio i onda su me zamolili da nađem taj Waterleah. Ja ga našo i kažu mi da ga oslobodim od Ogrea a tamo niti jednog. Proveo sam 2 dana tamo i niti jedno čudovište nije nabasalo. A u kući nema nikakvih vrata i nema žive duše. Iako kostiju ima koliko hoćete.

Trenutno sam zapeo kad trebam ubit lika u Paradiseu, onog koji ima amulet pa dok to ne uspijem ima vremena.

Svakako obavi taj quest s dvojcom braće jer ti kasnije priđe lik koji kaže da im je poznavo starog i da stari ima nešto njegovo (bili su lopovi). Da ti ne otkrivam detalje ako obaviš quest do kraja imaš ODLIČNUSnagradu!
Ogerovi bi ti trebali biti u blizini kuće...

TheBorg
16-04-2006, 21:53
Bio sam okolo kuće ali nema ni žive duše. Jedino me jedan imp napao... Ali inače ništa. Možda su u rudniku sa strane?

Wizard
16-04-2006, 22:00
Meni su bili oko kuce, bas sam jucer taj q rijesava, neznam zasto ih tebi nema :?

Prince-Artas
16-04-2006, 22:05
Bio sam okolo kuće ali nema ni žive duše. Jedino me jedan imp napao... Ali inače ništa. Možda su u rudniku sa strane?

bag vjerojatno

TheBorg
17-04-2006, 09:16
Imam oriđiđi pa me sad to malo peep u mozak. Prošao sam sve u krugu od kilometra. Ako netko sazna zašto ih nema nek javi na pp.

Ostala su mi jedna oblivion vrata otvorena. (great oblivion gate) jer je ono stvorenje koje riga vatru na pol vani, na pol unutra. Jei. Sad ću moć ić po rijetke stvari unutra. (bloodgrass)

Da li na svakom svetištu (kao kod azure) ima quest?

Wizard
17-04-2006, 09:17
Rijesavaj druge q mozda se samiod sebe pojave

TheBorg
17-04-2006, 09:19
ok, hvala.

Da_killah
17-04-2006, 21:01
Zna li netko kako proći onaj quest u Chorrolu di morate osloboditi Waterleah (ili nešto slično) od Ogrea? Prije toga sam tu dvojicu braće (Separated at birth) spojio i onda su me zamolili da nađem taj Waterleah. Ja ga našo i kažu mi da ga oslobodim od Ogrea a tamo niti jednog. Proveo sam 2 dana tamo i niti jedno čudovište nije nabasalo. A u kući nema nikakvih vrata i nema žive duše. Iako kostiju ima koliko hoćete.

Trenutno sam zapeo kad trebam ubit lika u Paradiseu, onog koji ima amulet pa dok to ne uspijem ima vremena.

Svakako obavi taj quest s dvojcom braće jer ti kasnije priđe lik koji kaže da im je poznavo starog i da stari ima nešto njegovo (bili su lopovi). Da ti ne otkrivam detalje ako obaviš quest do kraja imaš ODLIČNUSnagradu!
Ogerovi bi ti trebali biti u blizini kuće...

kad i gdje ti dođe taj lik?

TheBorg
17-04-2006, 21:31
[quote=kad i gdje ti dođe taj lik?[/quote]
Nemam pojma. Još nisam te Ogre vidio pored kuće. Vjerojatno tamo u gostioni di su njih dva.

Ps1ho
18-04-2006, 00:18
[quote=TheBorg]Zna li netko kako proći onaj quest u Chorrolu di morate osloboditi Waterleah (ili nešto slično) od Ogrea? Prije toga sam tu dvojicu braće (Separated at birth) spojio i onda su me zamolili da nađem taj Waterleah. Ja ga našo i kažu mi da ga oslobodim od Ogrea a tamo niti jednog. Proveo sam 2 dana tamo i niti jedno čudovište nije nabasalo. A u kući nema nikakvih vrata i nema žive duše. Iako kostiju ima koliko hoćete.

Trenutno sam zapeo kad trebam ubit lika u Paradiseu, onog koji ima amulet pa dok to ne uspijem ima vremena.

Svakako obavi taj quest s dvojcom braće jer ti kasnije priđe lik koji kaže da im je poznavo starog i da stari ima nešto njegovo (bili su lopovi). Da ti ne otkrivam detalje ako obaviš quest do kraja imaš ODLIČNUSnagradu!
Ogerovi bi ti trebali biti u blizini kuće...

kad i gdje ti dođe taj lik?[/quote:280fnkoz]

Pa meni ti je to bilo ovak. Kad sam prošo taj quest (Waterleah) obavljo sam još par misija za thiefs guild i onda mi je gray fox reko da mi taj lik daje najbolji fence u imperial cityu (nisam siguran jel to ima veze, ali nek se zna). Zatim mi je taj lik prišo u Chorolu i ponudio mi je quest.

TheBorg
19-04-2006, 18:29
Opet ja...
Prvo... Thiefs guild: Trebam naci onu neku knjigu u Skingradu a lik koji je trebao tu knjigu nac je zatvoren. Napravio sam zločin da me u zatvor pošalju i lik s kojim sam bio mi je rekao da su ga odveli tri puta i da se neće više vratit jer kad nekoga odvede tri puta nema vraćanja. I kaže mi da je nekok orgonijana odveo pa da slijedim krvave tragove. Našao sam ih kod ćelije po podu i vode do zida (dakle ni 2 metra) a na drugu stranu ni ne idu. I ne mogu naći batlera od Couta da dobijem posao. Nema ga ni u West weald innu a ni u Colovian traderu... Je riješio tko ovaj quet?

TheBorg
19-04-2006, 18:31
Opet ja...
Prvo... Thiefs guild: Trebam naci onu neku knjigu u Skingradu a lik koji je trebao tu knjigu nac je zatvoren. Napravio sam zločin da me u zatvor pošalju i lik s kojim sam bio mi je rekao da su ga odveli tri puta i da se neće više vratit jer kad nekoga odvede tri puta nema vraćanja. I kaže mi da je nekok orgonijana odveo pa da slijedim krvave tragove. Našao sam ih kod ćelije po podu i vode do zida (dakle ni 2 metra) a na drugu stranu ni ne idu. I ne mogu naći batlera od Couta da dobijem posao. Nema ga ni u West weald innu a ni u Colovian traderu... Je riješio tko ovaj quet?

drazac
19-04-2006, 18:45
hmm, ako se dobro sjecam, pored toga zida, taman kad nestaju krvavi tragovi, imas svijetiljku koju poguras i otvorit ce ti se vrata

TheBorg
19-04-2006, 18:54
aha. Ok. THX. Znam da je offtopic ali sam postao master u fighters guildu i neznam što time dobivam pa ako tko zna nek napiše u pp da ne biflamo offtopic ovdje.
Imam quest di trebam nabavit 10 ninrotova ili nešto slično i tip me pošalje na lokaciju di bi mogli bit i nađem ih samo tri. Di su ostali? To samo dobio u Skingradu u West weald innu kod tipa u konobi dole.

TheBorg
19-04-2006, 18:54
Je li tko skužio zašto mi nema ogrea kod Weatherleaha?

Prince-Artas
19-04-2006, 19:48
aha. Ok. THX. Znam da je offtopic ali sam postao master u fighters guildu i neznam što time dobivam pa ako tko zna nek napiše u pp da ne biflamo offtopic ovdje.
Imam quest di trebam nabavit 10 ninrotova ili nešto slično i tip me pošalje na lokaciju di bi mogli bit i nađem ih samo tri. Di su ostali? To samo dobio u Skingradu u West weald innu kod tipa u konobi dole.

meni je to najteži quest u oblivionu, ja sam našo 10 ninrotova i tip mi je spravio neki potion, sada mu ih moram donit 20 a ja ih nemogu nać, na oficijalnom tes 4 forumu sam našao da ću mu kad mu donesen ovih 20 tribat nać još 30 ninrotova a nakon toga još 40. ja nemam namjeru tražit a ti?

Glass
19-04-2006, 20:07
aha. Ok. THX. Znam da je offtopic ali sam postao master u fighters guildu i neznam što time dobivam pa ako tko zna nek napiše u pp da ne biflamo offtopic ovdje.
Imam quest di trebam nabavit 10 ninrotova ili nešto slično i tip me pošalje na lokaciju di bi mogli bit i nađem ih samo tri. Di su ostali? To samo dobio u Skingradu u West weald innu kod tipa u konobi dole.

meni je to najteži quest u oblivionu, ja sam našo 10 ninrotova i tip mi je spravio neki potion, sada mu ih moram donit 20 a ja ih nemogu nać, na oficijalnom tes 4 forumu sam našao da ću mu kad mu donesen ovih 20 tribat nać još 30 ninrotova a nakon toga još 40. ja nemam namjeru tražit a ti?

Quest je iznimo lak ako znaš engleski :rotfl:
Naime tip ti u onome pismu kaže da ninroot tražiš blizu vode i to uistinu i napravite samo idite uz obalu rijeke i svako malo ćete naići na ninroot, jednostavnije nemože biti.

TheBorg
19-04-2006, 20:15
Znam engleski ali čitat pisma očito ne. :) Može li se di Cyrodilic brandy di kupit? Treba mi kao dar nekom "shrine liku".

drazac
19-04-2006, 20:24
Dali netko zna kako rijesiti ovaj quest:
Trebam uci u prostoriju u kojoj se odvija party koji je carica (neznam tocno koji je grad) organizirala, te moram na nju baciti spell, no problem mi je sto nemogu uci u tu prostoriju jer strazar nepomicno stoji i kad mu pridjem on mi veli da nemogu uci ako nisam na listi i da moram biti odgovarajuce odjeven...

Upicio sam se koliko sam mogao, al opet isto... neda mi unutra jer nisam na popisu...

Ovaj quest sam dobio kod nekog shrine daedric bogova, neznam tocno kojeg!

Rocchiro
19-04-2006, 21:10
Znam engleski ali čitat pisma očito ne. :) Može li se di Cyrodilic brandy di kupit? Treba mi kao dar nekom "shrine liku".

da,u Imperial city districtu,neznam tocno koj ducan...malo prosetaj :roll:

Nightwalker
19-04-2006, 22:08
ej ljudi i ja trebam pomoc... dosao sam u chorrol i tamo radim quest za onu kraljicu-caricu i moram naci njenu sliku...ja sam nasao tragove kod jedne zenske te sam u tornju nasao neku drugu sliku ali mi kaze da trebam jos tragova naci ....sve sam pregledao i nemogu naci nista :twisted: ....tek sam poceo igrati i u velikom luku zaobilazim glavni quest nego pokusavem rijesiti ove ostale ...ne volim stvari ostaviti nedovrsene pa zato pomozite

Wizard
19-04-2006, 22:17
Ja se pokusavam izljeciti od vampirizma i kaze mi neka vjestica da joj donesem 5 grand soul gemova, ja ih imam svakakvih vrsta ali te nigdi nemogu naci

Da_killah
19-04-2006, 23:18
@nightwalker:
-jesi možda bio u dining hallu?ako ne, na podu su ti tragovi nekog sranja, to pogledaj

@wizard:
-ao riješiš onaj quest sa 2 brata i nakon toga quest o njihovom starom ja mislim da ti oni na kraju svega toga daju 4 grand soul gemova, ali nisam siguran

20-04-2006, 08:38
JA sam yapeo kod ong questa u dar brot. kada mroam nekog necromancera na; di je to :|

i je tezak quest :|

Prince-Artas
20-04-2006, 18:41
Dali netko zna kako rijesiti ovaj quest:
Trebam uci u prostoriju u kojoj se odvija party koji je carica (neznam tocno koji je grad) organizirala, te moram na nju baciti spell, no problem mi je sto nemogu uci u tu prostoriju jer strazar nepomicno stoji i kad mu pridjem on mi veli da nemogu uci ako nisam na listi i da moram biti odgovarajuce odjeven...

Upicio sam se koliko sam mogao, al opet isto... neda mi unutra jer nisam na popisu...

Ovaj quest sam dobio kod nekog shrine daedric bogova, neznam tocno kojeg!

mene je pustao bez problema, bio sam u full glass armoru. provaj ga podmitit

Ps1ho
20-04-2006, 18:42
Znam engleski ali čitat pisma očito ne. :) Može li se di Cyrodilic brandy di kupit? Treba mi kao dar nekom "shrine liku".

Main Ingridant, Market District, Imperial City

Ps1ho
20-04-2006, 18:46
ej ljudi i ja trebam pomoc... dosao sam u chorrol i tamo radim quest za onu kraljicu-caricu i moram naci njenu sliku...ja sam nasao tragove kod jedne zenske te sam u tornju nasao neku drugu sliku ali mi kaze da trebam jos tragova naci ....sve sam pregledao i nemogu naci nista :twisted: ....tek sam poceo igrati i u velikom luku zaobilazim glavni quest nego pokusavem rijesiti ove ostale ...ne volim stvari ostaviti nedovrsene pa zato pomozite

Ovak moraš naći tri dokaza. To su: -Slika, West Tower, imaš negdje u West Toweru trap door (vrata u podu) do tajne sobe.
- kistovi u ormariću na stolu do zida u sobi od Chanel
- mrlja na tepihu u dining hall-u

Glass
20-04-2006, 18:49
Dali netko zna kako rijesiti ovaj quest:
Trebam uci u prostoriju u kojoj se odvija party koji je carica (neznam tocno koji je grad) organizirala, te moram na nju baciti spell, no problem mi je sto nemogu uci u tu prostoriju jer strazar nepomicno stoji i kad mu pridjem on mi veli da nemogu uci ako nisam na listi i da moram biti odgovarajuce odjeven...

Upicio sam se koliko sam mogao, al opet isto... neda mi unutra jer nisam na popisu...

Ovaj quest sam dobio kod nekog shrine daedric bogova, neznam tocno kojeg!

Pokušaj pronaći neku skuplju odjeću i obuci je tada mu malo podigni čuvaru disposition(probaj novac ako nemaš speechcraft dobar) i trebao bi te pustiti.
Nakon što baciš spell budi spreman bježati jer ćete napasti svi čuvari.

P.S.: Budi oprezan s nagradom jer se ponekad ono što nagrada stvori zna okrenuti na tebe :D

Ps1ho
20-04-2006, 18:49
Dali netko zna kako rijesiti ovaj quest:
Trebam uci u prostoriju u kojoj se odvija party koji je carica (neznam tocno koji je grad) organizirala, te moram na nju baciti spell, no problem mi je sto nemogu uci u tu prostoriju jer strazar nepomicno stoji i kad mu pridjem on mi veli da nemogu uci ako nisam na listi i da moram biti odgovarajuce odjeven...

Upicio sam se koliko sam mogao, al opet isto... neda mi unutra jer nisam na popisu...

Ovaj quest sam dobio kod nekog shrine daedric bogova, neznam tocno kojeg!

Ako ti je disposition manji od 70 dođi u ''fancy'' (skupoj) odjeći/armoru
A ako ti je disposition veći od 70, mislim da bi te trebo odmah pustit (nisam siguran).

TheBorg
20-04-2006, 19:51
Ovako. 5 Grand soul gemova možeš kupit u mages guildovima i kod trgovca na market distriktu... Uđi u svaki dućan.

Što se tiče onog questa koji je Sanguine dao da odeš "malo dignuti atmosferu" možda ti neće bit baš ljudi tamo. Ja sam gradonačelnicu gađao iz sobe tek kad samo pobio tri čuvara golim rukama a ona ležerno hoda po stubama... I tek sam onda riješio quest. Čim izađeš iz dining hala ti je quest "failed" pa zato ono gađanje.

Prince-Artas
21-04-2006, 10:06
aha. Ok. THX. Znam da je offtopic ali sam postao master u fighters guildu i neznam što time dobivam pa ako tko zna nek napiše u pp da ne biflamo offtopic ovdje.
Imam quest di trebam nabavit 10 ninrotova ili nešto slično i tip me pošalje na lokaciju di bi mogli bit i nađem ih samo tri. Di su ostali? To samo dobio u Skingradu u West weald innu kod tipa u konobi dole.

evo ti link da ti malo pomogne
http://elderscrolloblivion.inkom.hr/nirnroot.html

najlakše riješenje ti da staviš 1 ninroot u škrinju u arch-mage-ovoj sobi i nakon 24 sata dobit ćeš ih još 10. no to možeš samo ako si arch-mage u mages guildu :)

drazac
21-04-2006, 13:48
Cudno, upravo sam to probao cim sam postao Arch-Mage i ubacio sam u tu skrinju ninrot, no nakon 24+ sata nis mi se nije pojavilo...

Dali se i vama dogadja ovaj bug:
Kada koristim restoration magiju, nepuni mi se "restoration bar"... prvo sam to primjetio kad je stalo na 33 i duze se vrijeme nije pomicalo, no sada je stalo na 65 i nemice se... jos mi je ostalo to i mysticisam da budem master u major skilovima...

I dali mi mozete preporuciti shopkeepera koji moze prodavati robu u vrijednosti 5000-10000... Imam robe u vrijednosti 150000 golda (od X pari daedric armora i oruzja do skupih ringova bow-ova i slicno) no nemogu nikom prodati

drazac
21-04-2006, 13:51
??? Modra Lasta ??? :o Odkud to, nisam to napisao?

Sta jel to neka skriptica koja kad neko napise b u g ona preoblikuje to u modru lastu

Wizard
21-04-2006, 14:07
Bas tako B_U_G = Modra Lasta :shock:

22-04-2006, 08:04
Cudno, upravo sam to probao cim sam postao Arch-Mage i ubacio sam u tu skrinju ninrot, no nakon 24+ sata nis mi se nije pojavilo...

Dali se i vama dogadja ovaj Modru Lastu:
Kada koristim restoration magiju, nepuni mi se "restoration bar"... prvo sam to primjetio kad je stalo na 33 i duze se vrijeme nije pomicalo, no sada je stalo na 65 i nemice se... jos mi je ostalo to i mysticisam da budem master u major skilovima...

I dali mi mozete preporuciti shopkeepera koji moze prodavati robu u vrijednosti 5000-10000... Imam robe u vrijednosti 150000 golda (od X pari daedric armora i oruzja do skupih ringova bow-ova i slicno) no nemogu nikom prodati

nekad malo stane i onda odmah dobiješ 2 pointa za taj skill
najviše golda su imali trgovci koji su na početku imali 1200, sa master merchantom i investiranjem u trgovinu se to poveća na 2200 tako mislim da uopće nemaš trgovca koji ima više para
ali
možeš skinuti s interneta "XTS-Merchant-Mod-V1.0" koji ti stavlja merchanta u imperial city, arenu, koji ima 65656 golda ali može platiti i više ako mu prodaš više (mod ima par kilobayta, BTW merchant ima vrlo zanimljiva oružja i armore)

B.. je u Modru lastu promijenio jedan od moderatora
tako je dogovoreno da na PcPlay-u ne reklamiraju drugi časopisi
osim Modre laste i Poljoprivrednog vjesnika :>)

TheBorg
22-04-2006, 19:12
Pokušao sam onaj Weatherleah "proć" sa šifrom za završetak Trenutnog questa i ne radi mi. Može mala pomoć oko toga?

Glass
22-04-2006, 23:40
Pokušao sam onaj Weatherleah "proć" sa šifrom za završetak Trenutnog questa i ne radi mi. Može mala pomoć oko toga?

Iskoristi modesrski alat i samo promjeni taj quest iz active u compleated ili čak u inactive pa ga pođi ponovo riješavat.

Da_killah
23-04-2006, 21:15
gdje naći black soul gem za vaermina quest?

Sonic_Moronic
23-04-2006, 21:44
Može mi neko reć konfu za tu igru? Htjeo bih ju nabavit al nemam broj s recenzijom. HELP!

Da_killah
23-04-2006, 21:49
pa otprilike 2ghz, 512rama i radeon 9600xt
znam tipa koji pokreće sve na low, tek jedna ili 2 stvari na medium sa P3 1ghz, 512 rama i r9600xt od 256mb

Sonic_Moronic
23-04-2006, 21:55
Onda dobro, hvala Dakillah, bitno mi je samo da mi ne trza kad sve stavim na low 8)

MarkaN
24-04-2006, 11:58
??? Modra Lasta ??? :o Odkud to, nisam to napisao?

Sta jel to neka skriptica koja kad neko napise b u g ona preoblikuje to u modru lastu

isto tako je: P_i_r_a_t - GEJ :D

drazac
24-04-2006, 17:30
:D

Wizard
25-04-2006, 17:01
Radim quest Vathacen secret i reka mi tip da procitam neke natpise da mi ih on prevede, sve sam napravio, i sta sad treba :?

dabl eM
25-04-2006, 20:16
skupio sam sve 4 knjige za traženje nekog kulta...
quest poklje prvog zatvaranja vrata u kvatc-u....
ona gusterica mi veli da je rješenje prve rijeci svakog paragrafa....
kad dođem do nje svaki put mi kaže da je procitala prve 2 knjige i da dođem sutra do nje,da možda ima novu ideju,ali ju nikad nema....i tak svaki put....

pljizShelp

Glass
25-04-2006, 22:04
skupio sam sve 4 knjige za traženje nekog kulta...
quest poklje prvog zatvaranja vrata u kvatc-u....
ona gusterica mi veli da je rješenje prve rijeci svakog paragrafa....
kad dođem do nje svaki put mi kaže da je procitala prve 2 knjige i da dođem sutra do nje,da možda ima novu ideju,ali ju nikad nema....i tak svaki put....

pljizShelp

1.Jesi li ti njoj dao vol.3 i vol.4?
2.Ako jesi onda je posrijedi b_u_g i riješenje su ti prva slova svakog odjeljka, uglavnom trebaš biti na groblju u podne na jednom maluzolemu(valjda se tako piše :D ) će ti biti nekakva mapa, klikni na nju i to ti je to.

dabl eM
26-04-2006, 13:25
[quote="dabl eM":gjh9y9oz]skupio sam sve 4 knjige za traženje nekog kulta...
quest poklje prvog zatvaranja vrata u kvatc-u....
ona gusterica mi veli da je rješenje prve rijeci svakog paragrafa....
kad dođem do nje svaki put mi kaže da je procitala prve 2 knjige i da dođem sutra do nje,da možda ima novu ideju,ali ju nikad nema....i tak svaki put....

pljizShelp

1.Jesi li ti njoj dao vol.3 i vol.4?
2.Ako jesi onda je posrijedi b_u_g i riješenje su ti prva slova svakog odjeljka, uglavnom trebaš biti na groblju u podne na jednom maluzolemu(valjda se tako piše :D ) će ti biti nekakva mapa, klikni na nju i to ti je to.[/quote:gjh9y9oz]

e,super,kak da joj dam....da joj sam bacim,ili....

Kenyi
26-04-2006, 13:38
Radim quest Vathacen secret i reka mi tip da procitam neke natpise da mi ih on prevede, sve sam napravio, i sta sad treba :?

Sada trebas da uzmes jednu knjigu od one gusterice,sto ces dobiti nakon razgovora sa onim elfom,onda procitas sve one natpise i trazis mu da ih prevede,imas chest pored njega koje ima sve spelove koje ti trebaju,i onda iskastas na pilare po natpisima,ako fulis nema ti povratka jer trebas naci te spelove a to je pegla. :wink:

Wizard
26-04-2006, 13:43
Jebiga, ja mislim da sam proda spellove :cry: , ali imam ja svoje spellove za sv to, jel mogu oni posluzit :D

dabl eM
26-04-2006, 16:58
[quote="dabl eM":1y9qudr9]skupio sam sve 4 knjige za traženje nekog kulta...
quest poklje prvog zatvaranja vrata u kvatc-u....
ona gusterica mi veli da je rješenje prve rijeci svakog paragrafa....
kad dođem do nje svaki put mi kaže da je procitala prve 2 knjige i da dođem sutra do nje,da možda ima novu ideju,ali ju nikad nema....i tak svaki put....

pljizShelp

1.Jesi li ti njoj dao vol.3 i vol.4?
2.Ako jesi onda je posrijedi b_u_g i riješenje su ti prva slova svakog odjeljka, uglavnom trebaš biti na groblju u podne na jednom maluzolemu(valjda se tako piše :D ) će ti biti nekakva mapa, klikni na nju i to ti je to.[/quote:1y9qudr9]

jel to groblje u tom gradu di je ona,ili.....
baš u podne???

Wizard
26-04-2006, 17:00
Groblje je u Imperial Cityu, tamo di je oni visoki toranj, groblje je oko njega, ima neki okrugli maluzolej i trebas biti kraj njega u podne

Kenyi
26-04-2006, 18:43
Jebiga, ja mislim da sam proda spellove :cry: , ali imam ja svoje spellove za sv to, jel mogu oni posluzit :D

mogu samo budi precizan jer kada fulis pokupices damage. 8)

dabl eM
27-04-2006, 14:06
e,pliz trbam help oko one 4 knjige i gusterice....
imam knjige,sam neznam kak ih dat gusterici...
ak cekam na onom groblju nikad se niko ne pojavi...
kak da dam knjige gusterici...?e, i kak da pretjeram vrijeme,ak nisam u krevetu????molim pomagajte:::

Wizard
27-04-2006, 14:11
Mozes weitovat sa T, to je default, ako si nesto minja onda trazi

Ps1ho
27-04-2006, 16:25
e,pliz trbam help oko one 4 knjige i gusterice....
imam knjige,sam neznam kak ih dat gusterici...
ak cekam na onom groblju nikad se niko ne pojavi...
kak da dam knjige gusterici...?e, i kak da pretjeram vrijeme,ak nisam u krevetu????molim pomagajte:::

Pa neće ti se niko pojavit u podne nego na tom mauzoleju (na zidu) ti se pojavi ko neka karta i dobiješ journal update.

MarkaN
27-04-2006, 18:08
E to sam ja nedavno prešao i otkrio sam Shrine of Dagon i vratio se u Hram, i sad mi je trenutni zadatak naći i ubiti 2. špijuna u gradu Bruma. Pretražio sam cijeli grad i nigdje ih nisam našo!!! A na karti ništa nije označeno!

I HATE WHEN IT HAPPENS!!!! :twisted: PLEASE HELP! :pray:

Prince-Artas
27-04-2006, 18:12
E to sam ja nedavno prešao i otkrio sam Shrine of Dagon i vratio se u Hram, i sad mi je trenutni zadatak naći i ubiti 2. špijuna u gradu Bruma. Pretražio sam cijeli grad i nigdje ih nisam našo!!! A na karti ništa nije označeno!

I HATE WHEN IT HAPPENS!!!! :twisted: PLEASE HELP! :pray:

nisu oni u gradu već kod neke magične stijene blizu one utvrde

MarkaN
27-04-2006, 18:16
koje utvrde? Blizu grada?

Prince-Artas
27-04-2006, 18:20
koje utvrde? Blizu grada?

one di se martin sklonio. PA IMAŠ KOMPAS ČOVJEČE

MarkaN
27-04-2006, 18:27
koje utvrde? Blizu grada?

one di se martin sklonio. PA IMAŠ KOMPAS ČOVJEČE

aaa, a ja mislio... ok thanks a lot! :wink:

Ps1ho
27-04-2006, 19:53
Ak ih još nisi našo, razgovaraj sa svojim bladesima i oni će ti reć kak su ih vidjeli kod te magične stijene, ona ti je odmah ispod te utvrde.

dabl eM
27-04-2006, 20:04
kak sam bil glup....
e,sam sad sam ubio onu agenticu iz brume koja e bila na cesti prema cloud ruler templeu malo poslije opet došo u njenu kucu(vec sam uzo oneneke spise) i dogodilo se ubojstvo,a vojnici mi nedaju blizu...iso sam kod zapovjednika,ali on ne kaže nista.... :?

Glass
28-04-2006, 17:12
kak sam bil glup....
e,sam sad sam ubio onu agenticu iz brume koja e bila na cesti prema cloud ruler templeu malo poslije opet došo u njenu kucu(vec sam uzo oneneke spise) i dogodilo se ubojstvo,a vojnici mi nedaju blizu...iso sam kod zapovjednika,ali on ne kaže nista.... :?

Ako imam pravo to ti je quest s onim "vampire hunterom", ako je to taj quest onda se naprrije raspitaj kod građana o glasinama(rumors) i pojavit će ti se još jedna tema(ime nekoga lika) klikni na nju i tek nakon toga idi u kuću pričati s likom unutar kuće.

TheBorg
29-04-2006, 19:45
Pokušao sam onaj Weatherleah "proć" sa šifrom za završetak Trenutnog questa i ne radi mi. Može mala pomoć oko toga?

Iskoristi modesrski alat i samo promjeni taj quest iz active u compleated ili čak u inactive pa ga pođi ponovo riješavat.
Koji moderski alat? I kako ga nabavit? Misliš na TES? Ima upute kako to promjenit?

MarkaN
30-04-2006, 03:08
Evo mojeg problema.. Nakon što sam ubio 2 špijuna kod onih "čarobnih" stijena pokraj Brume tj. onog Temple-a, dobio sam zadatak otić tamo na neko svetište skroz desno na mapi... otišao sam tamo i pričao sa tipovima (ima ih 3, žena-gušter, glavonja-elf i neki neindentificirani) al ništa se ne događa... Strelica tj. pointer na mapi pokazuje na neki plavkasti kamen sa svijećama pokraj velikog kipa, no nemam nikakve interakcije s tim... a kad kliknem na kip dođe poruka tipa "ništa se nije dogodilo". O čemu se radi i kako proči? Pliz help! :pray:

MarkaN
30-04-2006, 10:57
Anyone!? :o

TheBorg
30-04-2006, 15:20
Misliš na azura shrine?

MarkaN
30-04-2006, 21:45
pa da!!!! :( :pray:

30-04-2006, 22:35
viewtopic.php?t=2586 (http://www.pcplay.hr/forum/viewtopic.php?t=2586)

MarkaN
01-05-2006, 20:01
!puno fala! :D

dabl eM
03-05-2006, 16:26
need two helps:

-kad ubijete one špijune u Brumi,e poslje sam uzo quest onog lovca na vampire i onog muškarca kojeg je ubio,ženi mi kaže da dokažem suprotno,tralalala.....di nac tog lovca,ili di pitat i kog za njega....

-učlanjenje u thieves....nisam stigo ukrast onu knjigu,jer sam ceko jutro...di nac onog ko me pobijedio i kak mu ukrast knjigu???


pljiz help na obje....

Ps1ho
03-05-2006, 16:36
Ovo 1, sad te ne kužim, jel to quest od one žene kojoj su ubili muža?
Ovo 2, mislim da ti više nema povratka,loadaj prije tog questa za učlanjenje (nisam siguran, možda ima drugi način za učlanjenje)

Glass
03-05-2006, 20:04
Ovo 2, mislim da ti više nema povratka,loadaj prije tog questa za učlanjenje (nisam siguran, možda ima drugi način za učlanjenje)

Imaš dvije opcije, prva ti je da ti od ženske koja je ukrala knjigu ukradeš knjigu, a druga ti je da pustiš da ona preda knjigu i onda od onoga tipa dobiješ drugi zadatak koji je da ukradeš nekakav mač.

dabl eM
03-05-2006, 20:13
[quote="Lunatic_777":2pvh40uk]Ovo 2, mislim da ti više nema povratka,loadaj prije tog questa za učlanjenje (nisam siguran, možda ima drugi način za učlanjenje)

Imaš dvije opcije, prva ti je da ti od ženske koja je ukrala knjigu ukradeš knjigu, a druga ti je da pustiš da ona preda knjigu i onda od onoga tipa dobiješ drugi zadatak koji je da ukradeš nekakav mač.[/quote:2pvh40uk]

dobro,prešo sam ovo drugo...

ovaj drugi quest,vjerojatno nije niko ni igro...
quest vam se nalazi ako gledate ravno prema kuci onih orvih spijuna u brumi,dvije kuce desno....

Cassious Vexx
04-05-2006, 08:11
Raspitaj se u olavs tap and tack,Taj hunter kojeg tražiš je u onoj zaključanoj sobi,treba ti ključ(zaboravih kako ga dobiti), nadješ nekakav dnevnik iza ormara,odneseš ga ženi,ona te pošalje u neku špilju itd.,itd.

Glass
04-05-2006, 16:59
To je onaj quest sa "vampire hunterom", meni nije nagrada nešto posebno ali onaj tip ima glass longsword tako da se isplati preći.

Ps1ho
05-05-2006, 16:08
Znam taj quest. Ovak, razgovaraj sa Olavom (Olav's Tap and Tack) o vampire hunteru, on će ti dati ključ od njegove sobe (ako imaš veliki disposition). Iza njegovog ormarića (odmah do vrata) imaš knjigu, uzmi je i odnesi je njegovoj ženi. Ona će te uputit u neku spilju, tam sve pobij i vrati se. Dobijes nagradu, ali bas i nije nesto....

Cassious Vexx
05-05-2006, 21:09
imam ,ajd zamisli, problem.Koristim Shadowmerea kao spremnik (onasvijestiš ga, spremiš stvari,on se ustane pa kad ti stvari zatrebaju opet operi po konju...) sad kad ga udarim izbace me iz mages i thiefs guilda zbog krađe...ja mislim da je bug,valjda

Ps1ho
05-05-2006, 22:47
e vidio sam filmić gdje je ista Modra Lasta (mislim, stvarno ste mogli biti malo kreativniij op. a. :) ) Upravo iz rog razloga ja ti ne koristim takva čudna rješenja...

dabl eM
06-05-2006, 16:15
kad,ste u brumi i gledate prema kuci di su bili oni prvi spijuni.....
,dvije kuce desno...unutra je quest,daj,nek neko pliz mi to rijesi....

ili,dođem do mjesta di je spavo vampir hunter i pitam ga za tu info i kaže da nece to govorit strancima,a to je ongar iz thieves giulda,da rješavam njihove misije,pa se bolje upoznam,pa ce mi rec ili....jer potplatit se neda.....jel bi tak išlo....

Glass
06-05-2006, 18:20
kad,ste u brumi i gledate prema kuci di su bili oni prvi spijuni.....
,dvije kuce desno...unutra je quest,daj,nek neko pliz mi to rijesi....

ili,dođem do mjesta di je spavo vampir hunter i pitam ga za tu info i kaže da nece to govorit strancima,a to je ongar iz thieves giulda,da rješavam njihove misije,pa se bolje upoznam,pa ce mi rec ili....jer potplatit se neda.....jel bi tak išlo....

1.To ti je quest sa onim tipom što je ukrao zlato pa ga sakrio od ženske?
Ako je to taj quest onda moraš najprije pričat sa žesnskom koja će te poslati da pričaš sa likom u zatvoru, ali on neće pričati s tobom jer misli da si špijun čuvara zatvora, zato moraš ukrasti nešto sitno(1-2 golda vrijednosti) i predati im se, te prihvatiti zatvor kao kaznu i tamo pričati s onim likom koji će ti sada reći što moraš dalje činiti....

2.Ako se ja dobro sjećam netrebaš pričati s Ongarom nego s vlasnikom te krčme Olafom i on bi ti trebao reći što dalje...

Ps1ho
06-05-2006, 18:50
MEni se čini da si uzeo dva qiuesta.
Taj s Ongarom riješi ko što ti je reko Broken Mirror
Ovaj drugi več ti je gore navedeno, trebaš pričat s Olafom i on će ti dat ključ od vampire hunterove sobe (ako nemaš velik disposition podmiti ga...), kad uđeš do vrata sa desne strane imaš ormarič iza ormarića ti je knjiga. Uzmi to i i mislim da ti se na karti pojavi mjesto, Odi razgovarat s tom ženskom

dabl eM
07-05-2006, 11:08
1 ne igram s onim blagom,to sam prešo....

2 ak pricam s olafom kaže da ne govori takve informacije strancima....,pa ak napravim par questa za thieves g(jer sam se tek uclanio i jos nis napravio)jel bi mi onda reko

3fala na trudu

Ps1ho
07-05-2006, 12:35
Pa samo ga podmiti....

Glass
07-05-2006, 13:49
1 ne igram s onim blagom,to sam prešo....

2 ak pricam s olafom kaže da ne govori takve informacije strancima....,pa ak napravim par questa za thieves g(jer sam se tek uclanio i jos nis napravio)jel bi mi onda reko

3fala na trudu

Olaf nije u thief guildu "Ongar the World Weary" je u thief guild i on ti je fence vjerovatno ih mješaš jer su ovaj fence stalno visi u Olafovoj krčmi.
Moraš pričati s Olafom ne s Ongarom.

07-05-2006, 14:47
Evo ja sam na onom questu u paradiseu misli m zadnji dodjem tamo neki tip mi kaze da se praivm da sam zatvorenik i ok i onda izadjem tip mrtav wtf :-x

dabl eM
07-05-2006, 19:04
[quote="dabl eM":1irw72ra]1 ne igram s onim blagom,to sam prešo....

2 ak pricam s olafom kaže da ne govori takve informacije strancima....,pa ak napravim par questa za thieves g(jer sam se tek uclanio i jos nis napravio)jel bi mi onda reko

3fala na trudu

Olaf nije u thief guildu "Ongar the World Weary" je u thief guild i on ti je fence vjerovatno ih mješaš jer su ovaj fence stalno visi u Olafovoj krčmi.
Moraš pričati s Olafom ne s Ongarom.[/quote:1irw72ra]

prišam ja olafom,al i dalje kaže da to ne gvori strancima ak ga podmitim dođe mu ono do 76,i dalje nece rec,ak spavam kod njega opet nece rec....

gad
07-05-2006, 19:15
Odgovorite mi što prije!

- za theif guilt, kada neki popis kandidata za neke izbore, ja sam odnio nekom liku i on je prepravio imena kandidata i sad trebam to odnesti negdje u neku prostoriju blizu zatvora imperial city-a. Uđem u tu prostoriju i ne znam šta trebam raditi... Bude stražar i on nešto sere, a taj popis ne mogu ostaviti u stolu, kaže da quest item ne mogu odbaciti...

Da_killah
07-05-2006, 19:27
zašto mi e u enchanted chestu ne mogu napravit nirnrootovi? probao sam sa nekom gljivom i frost saltsima, i to može. čak su u isto vrijeme bili nirnroot i frost salts, a nirnrootove nije kloniralo

Prince-Artas
07-05-2006, 19:28
zašto mi e u enchanted chestu ne mogu napravit nirnrootovi? probao sam sa nekom gljivom i frost saltsima, i to može. čak su u isto vrijeme bili nirnroot i frost salts, a nirnrootove nije kloniralo

b:u:g :)

Ps1ho
07-05-2006, 20:05
Nije to b:u:g zato jer je Nirnroot jedinstvena biljka koja se više nestvara nakon što ju uberete, pa se nemože ni klonirati, bilo bi glupo, pronađeš 1 i stvoriš si onolko kolko treba, btw. Ja završio taj quest i skupio sam 102 Nirnroota...

CoLosS
07-05-2006, 20:11
Nije to b:u:g zato jer je Nirnroot jedinstvena biljka koja se više nestvara nakon što ju uberete, pa se nemože ni klonirati, bilo bi glupo, pronađeš 1 i stvoriš si onolko kolko treba, btw. Ja završio taj quest i skupio sam 102 Nirnroota...

Mora da si se prilično namučio, rišpekt!!!

Prince-Artas
07-05-2006, 20:19
Nije to b:u:g zato jer je Nirnroot jedinstvena biljka koja se više nestvara nakon što ju uberete, pa se nemože ni klonirati, bilo bi glupo, pronađeš 1 i stvoriš si onolko kolko treba, btw. Ja završio taj quest i skupio sam 102 Nirnroota...

koliko se sijećam ona ženska je rekla bilo KOJU BILJKU stavim u škrinju i da će ona u 24 sata naći još (ne klonirati :rotfl: ) jednu :)

gad
07-05-2006, 20:56
Odgovorite mi što prije!

- za theif guilt, kada neki popis kandidata za neke izbore, ja sam odnio nekom liku i on je prepravio imena kandidata i sad trebam to odnesti negdje u neku prostoriju blizu zatvora imperial city-a. Uđem u tu prostoriju i ne znam šta trebam raditi... Bude stražar i on nešto sere, a taj popis ne mogu ostaviti u stolu, kaže da quest item ne mogu odbaciti...

pliz netko :(

Prince-Artas
07-05-2006, 20:57
evo ti pa traži
http://www.gamefaqs.com/console/xbox360 ... 27345.html (http://www.gamefaqs.com/console/xbox360/game/927345.html)

gad
07-05-2006, 21:31
evo ti pa traži
http://www.gamefaqs.com/console/xbox360 ... 27345.html (http://www.gamefaqs.com/console/xbox360/game/927345.html)

nemam vremena + još što je na engleskom...

Ps1ho
07-05-2006, 21:38
Čekaj da ti stražar ode i onda samo doži do stola i stisni space (po defaultu za razne akcije) i trebao bi ti se izbacit prozorčić da li da staviš popis u stol...

Ps1ho
07-05-2006, 21:40
Nije to b:u:g zato jer je Nirnroot jedinstvena biljka koja se više nestvara nakon što ju uberete, pa se nemože ni klonirati, bilo bi glupo, pronađeš 1 i stvoriš si onolko kolko treba, btw. Ja završio taj quest i skupio sam 102 Nirnroota...

Mora da si se prilično namučio, rišpekt!!!

Pa baš i nisam, skupio sam većinu od početka igre obavljajući questove pa usput kad vidim nirnroot pokupim ga, ali zadnjih 40 sam skupio u 45 minute, sam trebaš sistem. Ja sam prvo okružio otok Imperial citya (nirnrootovi rastu blizu vode), zatim kopno oko Imperial Citya, pa rijeke i onda sam se spušto prema Bravilu...