PDA

Pogledaj cijelu verziju : muci me nesto u winsima



mEtAXa
15-12-2007, 17:20
ovako, kad pribacujem neki file iz foldera u folder, 4 example sa desktopa u my documents, taj file mi ostane na desktopu, a kopira se (c/p) u my documents tako da ga iman i na desku i u documentsu. di se makne takva gloopost? pls help! :)

mEtAXa
15-12-2007, 17:25
a ono, kad ti stoji nesto na desku i pribacis samo u neki folder koji ti stoji, valjda bi to triba bit cut/paste :shock:

InfernoCRO
15-12-2007, 18:48
da ne prebacujes mozda na drugu particiju onda je normalno da ostane

Lord Jambrek
15-12-2007, 18:51
My Documents i Desktop su uvijek ista particija, osim ak nisi nekim slučajem napravio shortcut za svoj neki my documents koji se nalazi na drugoj particiji.

Daj screenshot desktopa.

Karlo_from_Bjelovar
15-12-2007, 18:55
ja mislim da ste ga krivo shvatili... :wink:
on je probably mislio da ovako:

1. ima "otvoren desktop" i (recimo) u gornjem desnom kutu mu je otvoren my documents
2. i kada neki file (folder, kako god) onak "primi" (znaci drzi left button misa) i dok "spusti" (odvuce folder//file na desktop i pusti left button misa) stvar (file//folder) se copy//pastea a on valjda zeli da se cut//pastea... :wink:

mEtAXa
15-12-2007, 19:11
auuu, da, da...
napravio sam svoj my documents na 2. particiji i stavia shortcut... znaci to je do toga?? :( jel to moguce rijesit?

Lord Jambrek
15-12-2007, 19:15
auuu, da, da...
napravio sam svoj my documents na 2. particiji i stavia shortcut... znaci to je do toga?? :( jel to moguce rijesit?

Napravi pravi my documents na pravoj particiji, odnosno desni klik miša na desktop-->properties-->desktop-->customize desktop i označi my documents