PDA

Pogledaj cijelu verziju : omiljena platforma za igranje



Svinjoguz
14-12-2007, 22:26
meni osobno pc i ps2

pc je nositelj najboljih igara, na njemu se mogu naci najbolji rpgovi, mmoevi, shooteri i strategije, medjutim na plejki mi je najbolje sa ekipom igrat PES u pare, prejebeno...
koja je vama najbolja platforma za igranje i zasto

Marcellius09
14-12-2007, 22:32
PC

14-12-2007, 22:35
pc i ps2. na ps igram samo tourist trophy a na pc sve ostalo a najvise crysis i cod4 mp a sad sam i lfs poceo. :D

IGoR_2803
14-12-2007, 22:57
pc, pc i samo pc... ne podnosim konzole... ajde, "ne podnosim" je prežestoko, ali ovaj konzolitis zadnje vrijeme je preveć uzeo maha... zato :pray: PC

flander
14-12-2007, 23:08
milijon takvih temi, ali aj PC

bezimeni
14-12-2007, 23:10
pc, pc i samo pc... ne podnosim konzole... ajde, "ne podnosim" je prežestoko, ali ovaj konzolitis zadnje vrijeme je preveć uzeo maha... zato :pray: PC

VELIKA večina igara je multiplatformska tako ako si ikada zaigrao npr gta ili neki sportski naslov također spadaš u konzolaše pošto su to prvobitno izdane igre na kozoli pa tek onda konvertirane za pc :wink: .PC exluziva je vrlo malo.Osim strategija gotovo i nema nekih exluziva.S druge strane na konzolama izlazi veliki broj izvrsnih igara koje nikadaneče vidjeti pc-jaši.Da li si vidio GT HD za ps 3.Takve igre na piceku nema.

Vorban
14-12-2007, 23:19
PC mi je super za pucačine, ali za sportove kao košarku i fucu mi je predobar PS3

ChR0NoS
14-12-2007, 23:23
pc....
zar treba objašnjavati

prcko
14-12-2007, 23:59
PC-strategije,pucacine i mmorpg
PS3-sve ostalo

Iron Storm
15-12-2007, 00:05
PC, PC... Trebam li još nešto dodati?
A s druge strane, igram i PS2, ali ni približno toliko koliko PC.
Na konzolama igram najviše Tekken, PES, PoP te Gran Turismo i (kad bih mogao) Tourist Trophy. Na konzolama pucačine i strategije NEMAJU ŠTO RADITI, jer su PRVOTNO zamišljene kao žanrovi za igranje isključivo na PCu.

@bezimeni: GTA nije konzolaška igra, nego je Rockstar, kao i svi drugi, vidio kakav "potencijal" imaju konzole, te kako bi brže-bolje skupili još para, počeli su (valjda od Vice Citya) izdavati GTA i za konzole. Prvi GTA je izašao na PCu iz svojeg izometrijskog pogleda, zatim je izašao GTA 2 također u izometrijskom pogledu, te je na kraju GTA 3 prešao u 3D prostor i "poklonio" slavu Rockstaru.

Lord Ragnarok
15-12-2007, 00:08
pc

Joco
15-12-2007, 02:37
nisam igrao pola od gore navedenih, ali mislim da bi bio wii 8)

Rocchiro
15-12-2007, 11:25
PC naravno

Del@
15-12-2007, 11:25
PC naravno

Lord Jambrek
15-12-2007, 11:30
PC mi je najdraža, Nintendo mi je za doručak u dnevnoj, tako i PSX.

PSP će još malo, on će mi ona postat neka vrsta favorita jer ću ga najviše koristit (WC, Bus, Tramvaj, Škola, Birtija...)

Mahadeva
15-12-2007, 12:20
PC, sve ostalo mrzim koristiti.

IGoR_2803
15-12-2007, 13:48
VELIKA večina igara je multiplatformska tako ako si ikada zaigrao npr gta ili neki sportski naslov također spadaš u konzolaše pošto su to prvobitno izdane igre na kozoli pa tek onda konvertirane za pc :wink: .PC exluziva je vrlo malo.Osim strategija gotovo i nema nekih exluziva.S druge strane na konzolama izlazi veliki broj izvrsnih igara koje nikadaneče vidjeti pc-jaši.Da li si vidio GT HD za ps 3.Takve igre na piceku nema.

hehe, ma znam, ali ipak mi je puno veći gušt igrati i te igre koje su prvo došle na konzole, na pcu. pr. GTA... 8)

THUNDER_DINIX
15-12-2007, 15:09
PSP

Rang€r
15-12-2007, 21:48
PC... ljudi su vec rekli razloge

Snake
16-12-2007, 02:25
svi proizvođači igara znaju da su igre za pc najbolje jer se na pc-ju može napraviti sve bolje, ljepše i ugodnije nego na konzolama.. ali pc je za ozbiljne gamere (otprilike pola, pa čak i više od pola igara za konzole su dječije, platformske (iako nemam ništa protiv njih), te ne zahtjevaju previše od igrača jer je mlađoj generaciji i svim "nabrijanim" new age gamerima najvažnije da se u igri ubija, kolje i da nema prevelike filozofije... rpg-ovi na konzolama... oblivion govori sve. pravi rpg-ovi poput witchera ne izlaze na konzolama, mislim da se zna i zašto. pravi fps-ovi poput crysisa ne izlaze na konzolama, pravi menađeri ne izlaze na konzolama, simsi na konzolama su shyte, total war serijal, company of heroes, supreme commander... da nabrajam dalje... netko je već tu spomenio da nema puno pc exkluziva, istina nema, ali te igre koje se drže pc platforme vrhunske su i zabavljaju na puno duže staze nego neki božanski naslovi s konzola. zato, pc, definitivno.

edit: što se tiče gran turisma na ps3... proglašava se ultimativnom simulacijom vožnje a gtr naslovi su što se tiče simulacije mnogo bolji...
što se tiče, štojaznam, halo-a kao najjače xbox igre... HALO, na pc-u je xx boljih pucačina, halo nije loš, ali je kao i oblivion predstavnik degradacije u svom žanru koji se najbolje izvodi na pc-u

Prince-Artas
16-12-2007, 17:51
hm pc platforma ima 90% glasova, a 90% tih vjerojatno i nije probalo igre na drugim platformama
zato ja neću glasat, jer da bi bio objektivan morao bih probat sve platforme
serem ga al eto mora netko :)