PDA

Pogledaj cijelu verziju : Morroblivion - rasprave o interfaceu Obliviona...



Sonic_Moronic
12-12-2007, 22:09
Ne dao im isus da prebace one preloše menije iz obliviona...

Nightyx
13-12-2007, 08:14
Ne dao im isus da prebace one preloše menije iz obliviona...
odličan je meni u oblivionu...a sada na koji ti misliš neam pojma...uglavnom svaki je odličan i jednostavan...kako bi rekli u pcplay-u "I nije neko odličje ljepote, ali svoj posao obavlja besprijekorno"

McPingvin_v2.0
13-12-2007, 08:25
Ne dao im isus da prebace one preloše menije iz obliviona...
odličan je meni u oblivionu...a sada na koji ti misliš neam pojma...uglavnom svaki je odličan i jednostavan...kako bi rekli u pcplay-u "I nije neko odličje ljepote, ali svoj posao obavlja besprijekorno"
Mislim da bi rekli "I nije neko oličenje ljepote, ali svoj posao obavlja besprijekorno." :)

Nightyx
13-12-2007, 08:32
[quote="Sonic_Moronic":3sdc6k9r]Ne dao im isus da prebace one preloše menije iz obliviona...
odličan je meni u oblivionu...a sada na koji ti misliš neam pojma...uglavnom svaki je odličan i jednostavan...kako bi rekli u pcplay-u "I nije neko odličje ljepote, ali svoj posao obavlja besprijekorno"
Mislim da bi rekli "I nije neko oličenje ljepote, ali svoj posao obavlja besprijekorno." :)[/quote:3sdc6k9r]
ok...nvm...znao sam da je tu negdje, ipak mi ostalo u glavi još od hmm...4. ili 5. mjeseca...hmm prošle godine? :)

Sonic_Moronic
13-12-2007, 09:06
Meni su ti meniji sakali, svaki put kad otvorim tab moram se još s "podtabovima" jebavati samo da vidim skillove. :(

Samael
13-12-2007, 12:35
PCPlay je na DVD stavio neki mod koji popravlja te konzolaške menije i stavlja nove, koji su manji i inventory je pregledniji... 8)

Lord Jambrek
13-12-2007, 12:42
Ne dao im isus da prebace one preloše menije iz obliviona...
odličan je meni u oblivionu...a sada na koji ti misliš neam pojma...uglavnom svaki je odličan i jednostavan...kako bi rekli u pcplay-u "I nije neko odličje ljepote, ali svoj posao obavlja besprijekorno"


Meni u oblivionu mi je najveće smeće ikada napravljeno, treba ti 20 godina da nađeš neki skill ili nešto slično, da bi oblivionov meni valjao, treba stavit 200 modova, da bi morrowindov meni valjao ne treba ništa.

Samael
13-12-2007, 15:53
Ljudi, evo vam link za download mod menija koji je smanjen i pregledniji:

PCPlay ga je stavio na DVD prije par mjeseci:

http://planetelderscrolls.gamespy.com/V ... les.Detail (http://planetelderscrolls.gamespy.com/View.php?id=41&view=Articles.Detail)

Zove se BTMod

Shadowww
13-12-2007, 19:06
jadno, beskorisno, bespotrebno.. ctd svakih 10 min T_T

Samael
13-12-2007, 19:09
jadno, beskorisno, bespotrebno.. ctd svakih 10 min T_T

meni mod radi besprijekorno, zajedno s Elven carthographers...mod je pregenijalan, šteta što imaš crash-to-desktop svakih 10min... :(

Nightyx
13-12-2007, 19:11
Taman sam si ga mislio staviti, ali hmm ne, ne isplati se riskirati, a reinstal mi ne pada na pamet... :)

Prince-Artas
13-12-2007, 21:16
Ljudi, evo vam link za download mod menija koji je smanjen i pregledniji:

PCPlay ga je stavio na DVD prije par mjeseci:

http://planetelderscrolls.gamespy.com/V ... les.Detail (http://planetelderscrolls.gamespy.com/View.php?id=41&view=Articles.Detail)

Zove se BTMod

http://www.tesnexus.com/downloads/file.php?id=10763
ovo je tvekani btmod, malo je dotjeran i bolji je izbor :)
pogledaj screense, predobro :pray:

Samael
13-12-2007, 21:23
@ Artas

predobro, obavezni download :pray:

Shadowww
13-12-2007, 22:24
jadno, beskorisno, bespotrebno.. ctd svakih 10 min T_T

meni mod radi besprijekorno, zajedno s Elven carthographers...mod je pregenijalan, šteta što imaš crash-to-desktop svakih 10min... :(
ma meni nes sa oblivionom ne valja.. morrowind i expanzije imam original a oblivion je nabavio od frendovog frenda frend i to nije instalacija neg rip s njegovog harda pa nes yebe.. :?

Nightyx
14-12-2007, 08:50
@Artas - ližem ti patike :pray:

predobar mod, obavezno se mora imati...a sada idem igrati obljivion sa svojim novim modom :P

edit: koja je razlika između fajla od 2 MB i fajla od 13 MB?

Samael
14-12-2007, 13:05
kao što vidite, rasprava je prebačena iz Morrobliviona ovdje, jer se tamo otišlo daleko u offtopic... 8)

SkunK
14-12-2007, 14:32
Ma dobro sad taj menu vise manje, meni je i ovaj originalni ok (konzolaski) iako je pregledniji s modom.

Shadowww
14-12-2007, 15:54
neka nabina od moderatora je izmjesala i spojila neke postove tak da prva 2 moja posta u ovom topicu sad nemaju smisla.. :thumbs1:

edit: al ako je to ovaj pagan onda mu se oprasta (al samo ak je chr00 pagan)

Samael
14-12-2007, 15:56
neka nabina od moderatora je izmjesala i spojila neke postove tak da prva 2 moja posta u ovom topicu sad nemaju smisla.. :thumbs1:

kk, ne razumijem te :?

postovi su savršeno splitani

Shadowww
14-12-2007, 15:59
moj komentar se ne odnosi na mod za smanjivanje menija (koji je savrsen i apsolutno must have za oblivion) nego za onaj beta projekt koji morrowind pokrece u oblivion engineu. zisku?

(isto vrijedi i za naredne postove..)

Samael
14-12-2007, 16:01
moj komentar se ne odnosi na mod za smanjivanje menija (koji je savrsen i apsolutno must have za oblivion) nego za onaj beta projekt koji morrowind pokrece u oblivion engineu. zisku?

(isto vrijedi i za naredne postove..)

aha, onda sam te krivo razumio, jer sam mislio da tvoj prvi post se odnosi na BTMod a drugi na sam oblivion i problem s instalacijom, a ne na ovaj Morroblivion

sry :wink: