PDA

Pogledaj cijelu verziju : MSGW, anyone?



LFC4EVER
14-12-2007, 02:47
Pozdrav svima!

Zanima me šta mislite o MSGW-ovoj "Božićnoj" ponudi, prije svega na konfiguraciju pod nazivom "MSG Gamer Extreme 2":

- Asus matična (nije precizirano koja)
- Intel Core 2 Duo E6750...
- 3 GB DDR2, 667 MHZ...
- WD 500 GB...
- DVD/RW...
- nVidia GeForce 8800 GT, 512 MB...
- TV Tuner PixelView BX1500...
- Antec Sonata III kućište sa 500 W napajanjem

cijena: 6.800 kn

Zanima me, da li se po vama isplati uzeti ovu konfiguraciju?

Slayer
14-12-2007, 08:52
za te pare moze puno bolje...

šerafciger
14-12-2007, 08:56
za te pare moze puno bolje...

da ali nije ni ovo loše. :nonono:

meroveh
14-12-2007, 09:17
Dapače,nije uopće loše,ali bi za te pare i moglo bolje

Gwin
14-12-2007, 09:18
M-San barebone računala na koja trpaju koješta

a da ga je slagao neki biser se vidi iz slijedećeg

3 GB DDR2

3GB mogu ić u tri slota, eventualno u dva slota ako je jedna pločica od 2GB, a druga od 1GB

što znači da možete zaboravit na dual channel. što znači da imate pun k. memorije koja ima grozan bottleneck i neće se iskoristit do kraja.

Antec Sonata III kućište sa 500 W napajanjem
koje napajanje?? Antec ili neko bezveze. ako je Antec, da li je Earthpower, Basiq, NeoHE ili TruePower. ako je Truepower, da li je Duo, Trio ili Quadro??
po broju 500 pretpostavljam da bi mogao bit Basiq, NeoHE ili TPTrio. Basiq suxx i ne bih ga preporučio nikome. TP Trio je Seasonic. ogromna razlika.

mrzim ovakve nedorečene konfe. a da ne govorim da je preskupa

NiX4
14-12-2007, 10:16
isuse bože daj vi iznad gwinovog posta ne kenjajte po ovom podforumu jer ništa ne znate pa samo serete bezveze.



Autore topica za te pare mi ti ovdje složimo bolju konfu , iz ve-mila , linksa itd. dućana , samo odgovori na ova pitanja :


1.Koliko novca maximalno možete izdvojiti za računalo/komponente/periferiju(ako treba recite koliko biste izdvojili za samo kučište i komponente a koliko za periferiju(zvučnici,miš,tipkovnica,monitor itd.)?

2.Namjeravate li overklokirati(podešavanje frekvencije rada procesora, grafičke kartice ili neke druge komponente našeg računala iznad tvorničkih postavki u svrhu dizanja performansi i dobivanja maksimuma iz naših komponenti) svoje računalo?

3.Iz kojeg dučana/shopa biste željeli kupovati svoje komponente?

4.Obavezno navedite ukoliko imate kakvu želju za osobni odabir neke komponente pa čemo vam mi uz to gledati na to da ona bude na popisu a ukoliko nije isplativa naći zamjenu sa dobrim objašnjenjem zašto ne bi bilo pametni uzeti dio koji vi želite/preferirate.

5.I posljednje ali bitno za što čete koristiti svoje računalo(igre,multimediju,internet itd)?

Slayer
14-12-2007, 10:30
pa ja mislim da sam ja dobro reko... da moze za te pare puno bolja sto je gwin potvrdio...

NiX4
14-12-2007, 10:33
pa ja mislim da sam ja dobro reko... da moze za te pare puno bolja sto je gwin potvrdio...

da ti si dobro rekao , sry , ali ovi kaj su rekli da to nije loše !
Nekuže se ništa i onda dođu da nije loš , ako imaju kaj me pitat neka pročitaju gwinow komp , a poslije i moj kada složim autoru konfu za te pare

LFC4EVER
14-12-2007, 13:18
1.Koliko novca maximalno možete izdvojiti za računalo/komponente/periferiju(ako treba recite koliko biste izdvojili za samo kučište i komponente a koliko za periferiju(zvučnici,miš,tipkovnica,monitor itd.)?

Eh, ovo mi ovisi dosta o uvjetima plaćanja. Što više slipova - to više para mogu odvojit! Al okvirno, recimo negdje do max 6.500 kn s tendencijom na niže.
Monitor, tipkovnica, miš i zvučnici mi ne trebaju, znači samo kućište s pripadajućim komponentama.

2.Namjeravate li overklokirati(podešavanje frekvencije rada procesora, grafičke kartice ili neke druge komponente našeg računala iznad tvorničkih postavki u svrhu dizanja performansi i dobivanja maksimuma iz naših komponenti) svoje računalo?

Ne, bar u početku. Ali, ako osjetim potrebu...

3.Iz kojeg dučana/shopa biste željeli kupovati svoje komponente?

Vjerujem da vi znate odakle bi bilo najbolje kupovat, ja nemam neku preferenciju. Jedino, ja nisam iz ZG...tako da bih tu konfu onda trebao naručivat preko neta, a onda se opet vraćamo na uvjete plaćanja. Ja nisam u mogućnosti pljucnut toliko kešovine ili platit karticom u 1-2 slipa! Tako da... uvjeti plaćanja, koji su?

4.Obavezno navedite ukoliko imate kakvu želju za osobni odabir neke komponente pa čemo vam mi uz to gledati na to da ona bude na popisu a ukoliko nije isplativa naći zamjenu sa dobrim objašnjenjem zašto ne bi bilo pametni uzeti dio koji vi želite/preferirate.S

GeForce 8800 GT.

5.I posljednje ali bitno za što čete koristiti svoje računalo(igre,multimediju,internet itd)?

Koristim ga za svašta, ali zbog igara se kupuje ovo sve (znači, Crysis, BioShock, COD4... kao i sve poslastice što stižu 2008.).

NiX4
14-12-2007, 19:00
Ok , ajde mi samo reci iz kojeg si mjesta , jer Ve-mil ima dosta centra po HRvatskoj , a ako nisi iz tog mjesta i nemaš sreće , Links dostavlja sve iznad 1000 ili 2000 kuna po cijeloj Hrvatskoj :wink:

I znaći plaćao bi u ratama?