PDA

Pogledaj cijelu verziju : Crysis (core level) pomoć!!!



Peyo
13-12-2007, 23:50
Nemogu proći level "Core" već se mučim tjedan dana i jednom djelu levela nemogu nači prolaz, na onom mjestu gdje Nomad kaže nešto za timer na vratima i da bi mogao proći kroz njih.

Zna li itko što treba učiniti ili mi dajte link za walkthrough, jer mi se iskreno već vrti pun kufer u glavi od tog blesavog levela?

scorpion667
14-12-2007, 00:02
Tu sam i ja bio zapeo. Kad prodjes sva vrata pogledaj prema gore (ne na strop - vec samo malo prema gore) i vidjeti ces dva zuta vrtloga. U desni nemozes uci, ali zato u lijevi mozes (ako nebude htjelo probaj vise puta)

Peyo
14-12-2007, 00:19
Tu sam i ja bio zapeo. Kad prodjes sva vrata pogledaj prema gore (ne na strop - vec samo malo prema gore) i vidjeti ces dva zuta vrtloga. U desni nemozes uci, ali zato u lijevi mozes (ako nebude htjelo probaj vise puta)

Hvala majstore! Uspjelo je. Puno HVALA! :D

scorpion667
14-12-2007, 00:20
Tu sam i ja bio zapeo. Kad prodjes sva vrata pogledaj prema gore (ne na strop - vec samo malo prema gore) i vidjeti ces dva zuta vrtloga. U desni nemozes uci, ali zato u lijevi mozes (ako nebude htjelo probaj vise puta)

Hvala majstore! Uspjelo je. Puno HVALA! :D

Nema na cemu. Tako sam se i ja veselio kad sam napokon izasao iz tog stupid broda

miska10
14-12-2007, 11:18
Igra je odlićna...
Ja sam je prošao...
možda je malčice prekratka...

BLOODdemon
14-12-2007, 12:23
za sljedeći put,sjeti se da imaš posebnu temu za to

viewtopic.php?t=6775 (http://www.pcplay.hr/forum/viewtopic.php?t=6775)