PDA

Pogledaj cijelu verziju : Direct3D Acceleration



C
13-12-2007, 20:07
Više-manje, svi znate što je "DirectX Diagnostic Tool."
Eh, sada, prvo mi se iz nepoznatih razloga pokvario "DirectDraw" i nije radio, nikako, a "Direct3D" je bio OK.
Reinstallirao sam DX9 i zeznuo valjda još više stvari. Naime, "DirectDraw" radi, kao i "Direct3D", to Bože OK. U stvari, testovi su katastrofa. "DirectDraw" ima dvije animacije, umjesto 4. Koliko se sjećam, trebalo bi biti, prva usporena, druga ubrzana, pa opet tako, samo fullscreen. Sada je samo dva puta brzinski. No, OK, za razliku od "Direct3D"-a koji se vrti u nemogućim FPS-ovima. Umjesto da se lijepo vrti, da se vide rezultati, on se vrti što brže može, odmah na nemoguću brzinu skoči, i to na DX7, DX8 i DX9, sve isto. :|
Ne znam, šta da podesim, da namjestim tu akceleraciju kako treba. U igrama i programima je sve OK, a u Diagnostic Tool-u pre-pre-pre-pre-previše brzi FPS-ovi. :|

E, da, prije toga sam se zehebavao sa "Windows Management Instrumentation Command-line." Jeli moguće da je do toga? :o

C
16-12-2007, 17:18
Yeah, sređeno, trebalo je samo grafičku podesiti na najbolju kvalitetu, a ne na najbolje performanse, jer mi već Omega podešava na najbolje performanse, pa onda još i ja podesim na najbolje performanse i grafika tutalno brza. :D
Svi pokušavaju ubrzati grafičku, a ja je morao usporavati, da mi ne vrti na "nevidljivim" FPS-ovima. :D

Može jedan katanac na ovu temu?

C
16-12-2007, 18:54
Kmeee...šmrc...šmrc...kmee...jec!! :P
Znam da ne može...