PDA

Pogledaj cijelu verziju : Na brzinu...



goki06
11-12-2007, 17:38
Zanima mer kako mogu provjeriti dal mi prazni DVD radi. Hocu sprzit par video isjecka nisu preveliki i svrstao sam ih po mapama. Kao jedna mapa "2006" pa sam u nju stavio video od te godine. Sad hocu sprziti s NERO-m ali nece stalno trazi neki disc a ja ga stavim. I kad kliknem sve zasteka... :yuck:

C
14-12-2007, 21:22
Dali DVD radi? Dali prazni DVD radi? Pa, kako može raditi, kada je prazan? Prazni DVD ne radi ništa, nije on neki posebni hardware. Možeš samo kroz neke testiće vidjeti, dali je u funkcionalnosti, ali je prazan, pa ga laser nema šta čitati...
Hmm...pa...si probao sa reinstall-iravanjem Nero-ta?
Ili, ako koristiš Omegu, refresh grafičkih drivera. Ili da probaš preko nekog drugog programa. Ili da (re)instaliraš firmware.
Pokušaj sa snimanjem nekog CD-a ili neko drugo prženje DVD-a. Možda ti neki od "defendera" blokira? Znam da "internat.exe" zna blokirati snimanja medija, pa provjeri u task manageru dali je upaljen, i ako jest, ugasiš ga.
Ili, da ti nije uređaj za CD/DVD-e skuren?

Po mom mišljenju, ima puno izbora za svakakve provjere/testiranja. Mislim da ti prazni DVD nije ništa kriv, a i ako jest nešto, probaš s DVD-om od drugog proizvođača.