PDA

Pogledaj cijelu verziju : o jbt.. WIN XP INSTALACIJA



NoNCoNFoRMiST
11-12-2007, 13:56
Pomoć.. Moram znati ovo.. problem je ovakav.. ne mogu bootati cd Windows XP Pro.. ORIGINALAN (PROBLEM JE U BOOTANJU, NE U CDU) CD je sasvim u redu

-pitanje: mogu li instalirati winse dok sam u windowsima? dakle.. iz my computer\cd rom=> pokrenut setup... jel to zahtijeva boot.. i po cemu je to drugacije nego kad samo bootam windows cd?

ne zelim isprobavati.. jos.. ali htio bih stvarno znati jer ce mi trebati uskoro.

hvala.

dino

BLOODdemon
11-12-2007, 13:57
opet on,sam su sad original :rotfl: :rotfl: :rotfl:

NoNCoNFoRMiST
11-12-2007, 13:59
pa kad trebam pomoc.. i jesu..oriđiđi su.. od frenda

Windows XP Professional Service Pack 2

čisti

BLOODdemon
11-12-2007, 14:00
kak da ne

11-12-2007, 14:01
a da uđeš u bios i pronađeš first boot device i staviš na cd/dvd rom,sejvaš i udariš restart?

NoNCoNFoRMiST
11-12-2007, 14:01
gle, samo trebam pomoć.. pitam samo mogu li se windowsi instalirati a da ih ne bootam.. već iz windowsa

RayDX
11-12-2007, 14:01
pa kad trebam pomoc.. i jesu..oriđiđi su.. od frenda

Windows XP Professional Service Pack 2

čisti

To nije original... Original je na njegovom računalu. Ja windows svoj original nikom ne posuđujem, to se ne posuđuje i ne bi trebalo...

NoNCoNFoRMiST
11-12-2007, 14:02
aha..dobro.. hvala na pomoći.... http://www.ccmb.co.uk/fudforum/images/smiley_icons/cry.gif

BLOODdemon
11-12-2007, 14:02
ti si sedam minuta uspio nabavit oriđiđi,


gle nemremo ti pomoć ak nemaš original,reko ti je već hellboy

NoNCoNFoRMiST
11-12-2007, 14:03
ti si sedam minuta uspio nabavit oriđiđi,


gle nemremo ti pomoć ak nemaš original,reko ti je već hellboy
joj gle...samo mi odg na ovo pitanje gore..jel se moze instalirat oriđiđi windowsi iz windosa..bez bootanja

? simple as that

http://www.ccmb.co.uk/fudforum/images/smiley_icons/cry.gif

edit: btw, ovo pitanje vise nije uopce vezano za CD

11-12-2007, 14:04
Kaj se sprdate s dečkom...ili mu pomognite ili ne...hellboy inače postoje prijatelji i ak ja sad svojeg nazovem nek mi dade svoje originalne windowse i postam isto pitanje lokat češ mi temu???chill out malo...

Ak je reko da je nabavio original ti mu možeš vjerovat ili nemoraš,tj možeš mu pomoć ili nemoraš!