PDA

Pogledaj cijelu verziju : VISTA- lol



MRKWA
10-12-2007, 03:07
Instaliram danas Windows Vistu po prvi put na svoj (novi) komp, i eto vec problema... Windows media player 11 koji se dobije uz windows radi kak spada sve do prvog restarta/gasenja kompa. od kad sam ga ponovo pokrenuo, kao da nema media playera. imam ga instaliranog i imam ikone, ali kad ga zelim upalit, nista se ne desava. nece ni mjuzu pleyat.

a nisam ga nista dirao. ROFL i blijedna Vista...Ehh, da ne zaboravim jos jedan lijep cin Viste...Onaj Sidebar mi odjednom vise "ne radi", tj imam ga, ali onaj sat i cpu meter sta sam imao su bijele boje,a sat je stao na 12.00h i skroz je crn...sve je u k*=(

pa ako netko ima vise iskustva s ovim predivnim windowsom, molio bih ga da mi nabaci par savjeta kako rijesit ovaj problem. Hvala!

+ novi problem, WINDOWS INSTALER...kad neke programe instaliram, stane mi na dijelu gdje kao provjerava windows instaler. probao sam instalirat najnoviji 3.0, ali kaze kao da nije windows kompatibilan... WTF!!??
http://img146.imageshack.us/my.php?image=screenshot001jr8.jpg

BINUX
10-12-2007, 07:07
Instaliram danas Windows Vistu po prvi put na svoj (novi) komp, i eto vec problema... Windows media player 11 koji se dobije uz windows radi kak spada sve do prvog restarta/gasenja kompa. od kad sam ga ponovo pokrenuo, kao da nema media playera. imam ga instaliranog i imam ikone, ali kad ga zelim upalit, nista se ne desava. nece ni mjuzu pleyat.

a nisam ga nista dirao. ROFL i blijedna Vista...Ehh, da ne zaboravim jos jedan lijep cin Viste...Onaj Sidebar mi odjednom vise "ne radi", tj imam ga, ali onaj sat i cpu meter sta sam imao su bijele boje,a sat je stao na 12.00h i skroz je crn...sve je u k*=(

pa ako netko ima vise iskustva s ovim predivnim windowsom, molio bih ga da mi nabaci par savjeta kako rijesit ovaj problem. Hvala!

+ novi problem, WINDOWS INSTALER...kad neke programe instaliram, stane mi na dijelu gdje kao provjerava windows instaler. probao sam instalirat najnoviji 3.0, ali kaze kao da nije windows kompatibilan... WTF!!??
http://img146.imageshack.us/my.php?image=screenshot001jr8.jpg

Ma stari moj i ja sam nedavno instalira Vistu X64 Ultimate i nakon 2 sata korištenja formatiro disk i ponovo instalirao XP.
Ta Vista je stvaron smeće noptimizirano-bugovito i ja sam imao problema od instaliranja najobićnijih drivera za grafu pa nadalje.
Rađe se ti vrati ljepo ko ja na XP dok nedođe SP1 za Vistu.

Duh
10-12-2007, 09:18
ma ne isplati se instalirat vistu i gotovo.Rade ostani na xp-u i uzivaj :wink:

Jerry
10-12-2007, 09:45
@binux
kadf si stavio x64,stavi x86 i nećeš imat gotovo nikakvih problema (ja osobno koristim Windows Vista Ultimate x86 i nisam imao nikakvih problema osim s internetom,tj utp kablom,al sad je sve oke jer sam ga spojio preko USBa...)

šerafciger
10-12-2007, 09:59
jebo vistu xp rula!

Jerry
10-12-2007, 10:16
ak nemaš argument za to,odjebi odavdje

MRKWA
10-12-2007, 11:17
pa ponajvise hocu Vistu zbog direct x10... da li postoji dx10 na xp-u?

Jerry
10-12-2007, 11:18
postoji par modifikacija,al opet ak neke igre oš vrtit na high trebaće ti vista
de mi reci jeli imaš x64 ?

MRKWA
10-12-2007, 11:23
imam 32 bit vistu, zbog kompatibilnosti s nekim određenim programima. ali ako je x64 vista bolja (lol, ajmo reć) onda cu prijec na nju... naravno ako mi se nece desavat ovakve idiotske stvari, poput WMP11 buga ili jednostavnog SideBar problema...

Jerry
10-12-2007, 11:37
ma pitam zato,vista x64 ima problema s programima...

MRKWA
10-12-2007, 11:43
awww...ovo smece ima oboje... probat cu instalirat 64 bit vistu, ali opet... oce li mi sve radit kak" spada... par programcica nije bed. ali kad ti wmp10 ne radi ni sidebar, to je. a usto se javlja jos gomila sitnijih problema, zivot se zna zakomplicirat... lol

-> ajde ako netko ima kakva iskustva s vistom 64 bit pls postajte ovdje, i mane i vrline tog novog supersjajnog windowsa. PIS! \o swima

Jerry
10-12-2007, 11:46
sačekaj mcpingvina :D

MRKWA
10-12-2007, 11:48
ma, LOL!

MRKWA
10-12-2007, 15:19
daj sad za ozbiljno, jel zna netko kako rijesit ovaj problem s SIDEBARom? i wmp10 ne radi :p imate screenshot na pocetku, moj post...izgleda kao da su losi driveri, ali nisu...nego je fuck?=)( vista...

-se moze i kako uninstalirat sidebar i wmp10? pa da opet instaliram?

Prince-Artas
11-12-2007, 21:59
preporučam ti da skineš sve update za vistu preko windows updatea
ako hoćeš manualno instalirat dat ću ti link di možeš skinut