PDA

Pogledaj cijelu verziju : koji je san svakog gamera??



dabl eM
24-03-2006, 18:03
neznam, moj je da dobim svoju sobu, nabavim si neku makinu od compa, kupim unreal 2007 i ET:quake wars,još dodam dsl i imam zalihe hrane i vode za negdje oko mjesec dana i samo igram i igram na tom prekrasnom netu...

ali život kaže :naughty:

T.N.T.
24-03-2006, 18:07
i nakon toga bi bio mrtav kao oni ludi japanci... :D

dabl eM
24-03-2006, 18:10
i nakon toga bi bio mrtav kao oni ludi japanci... :D

vjeruj, ne bi, mene ti igre održavaju na životu!!! :D

T.N.T.
24-03-2006, 18:10
[quote="T.N.T.":gef2t73t]i nakon toga bi bio mrtav kao oni ludi japanci... :D

vjeruj, ne bi, mene ti igre održavaju na životu!!! :D[/quote:gef2t73t]
hell yeah... :rotfl:

str33t6l0w
24-03-2006, 18:24
moj san je da se napravi igra tocno onako kako ja zamislim.... dakle ja ljudima govore sta da rade i kako da rade a oni to naprave.... i onda bi vidjeli sta je igra :D :D

Prince-Artas
24-03-2006, 18:28
moj san: ultra komp, najbrži adsl, warcraft 4, monica belluci

dabl eM
24-03-2006, 18:30
moj san: ultra komp, najbrži adsl, warcraft 4, monica belluci

ciji nije :D :D

dabl eM
24-03-2006, 18:33
btw, jel ko zna kad izlazi ET:quake wars??
šta mislite,jel ce to bit dobro???

goGAMERo
24-03-2006, 19:34
moj san: ultra komp, najbrži adsl, warcraft 4, monica belluci


moja san. ultra,komp, najbrži adsl, pop 4, JESSICA ALBA! 8)

Ementaler
24-03-2006, 19:36
neznam, moj je da dobim svoju sobu, nabavim si neku makinu od compa, kupim unreal 2007 i ET:quake wars,još dodam dsl i imam zalihe hrane i vode za negdje oko mjesec dana i samo igram i igram na tom prekrasnom netu...

ali život kaže :naughty:

pa kako ti se da toliko igrat... :o

ja rađe provedem popodne na košarkaškom terenu... ili pogledam nešto na televiziji...ako provedem nekoliko sati u komadu uz neku igru, to je stvanro neka igra koja mi se jebeno sviđa..

Sve što meni treba, što se tiče igranja, je kakav high end mašina, da se ne brinem oko postavljanja grafičkih detalja i dobra igra...

paladin
24-03-2006, 19:40
ima tko nekakve preporuke koju da igricu kupim za komp

T.N.T.
24-03-2006, 19:47
ima tko nekakve preporuke koju da igricu kupim za komp
Oblivion :D

Ementaler
24-03-2006, 20:00
ima tko nekakve preporuke koju da igricuSkupim za komp

čujem da je izašla nova verzija pac mana

T.N.T.
24-03-2006, 20:08
neznam, moj je da dobim svoju sobu, nabavim si neku makinu od compa, kupim unreal 2007 i ET:quake wars,još dodam dsl i imam zalihe hrane i vode za negdje oko mjesec dana i samo igram i igram na tom prekrasnom netu...

ali život kaže :naughty:

bilo bi dobro sve to što si nabroio, ali ja bi još stavio neku teretanu u svoju sobu... :D

goGAMERo
24-03-2006, 20:11
To da izgledaš kao nigga! :)


Joooj kada bih vam ja nabrojao sve snove, mislim da pi server PCP-a popustio! :)

T.N.T.
24-03-2006, 20:11
To da izgledaš kao nigga! :)


tako je...ali ja i inače puno vježbam pa zato...

passko
24-03-2006, 21:20
san da postanem najjbolji gamer na svijetu a nakon toga da napravim neku malu tvrtku u kojoj bi ja zamislio igru i uz pomoc ljudi iz moje tvrtke bi napravio neprehebivi nastavak diablo1 jer me hellfire malo razočarao :| osim toga radio bi i svoje igre...e da i neka angelina jolie(ups...zauzeto)ok može Alba:D

dex
24-03-2006, 21:26
danas mi nesht frend pricho da je negdje prochito da su napravili nesht neki shit i kao da se upravlja umom... i kao ima neka igra igrash igru a nesht ti skopcano na glavu i kao u glavi vidish igru... sad neznam jel to istina il je on nesht krivo skonto... uglavnom naj konfa koja postoji, neki je**chki broadbend ili fastest adsl i tako dalje i tako dalje...

-Jojo-
24-03-2006, 22:54
Jedna piva , pljuga i oblivion na haj end mašini... :rotfl:

L3VI4TH
24-03-2006, 23:34
Jedna piva , pljuga i oblivion na haj end mašini... :rotfl:

sve to + da mi ga neka treba pusi dok igram :rotfl:

Glass
25-03-2006, 00:34
danas mi nesht frend pricho da je negdje prochito da su napravili nesht neki shit i kao da se upravlja umom... i kao ima neka igra igrash igru a nesht ti skopcano na glavu i kao u glavi vidish igru... sad neznam jel to istina il je on nesht krivo skonto... uglavnom naj konfa koja postoji, neki je**chki broadbend ili fastest adsl i tako dalje i tako dalje...

:rotfl: :rotfl: :rotfl:

dabl eM
25-03-2006, 07:38
[R][quote="dabl eM":3p4eq00x]neznam, moj je da dobim svoju sobu, nabavim si neku makinu od compa, kupim unreal 2007 i ET:quake wars,još dodam dsl i imam zalihe hrane i vode za negdje oko mjesec dana i samo igram i igram na tom prekrasnom netu...

ali život kaže :naughty:

pa kako ti se da toliko igrat... :o

ja rađe provedem popodne na košarkaškom terenu... ili pogledam nešto na televiziji...ako provedem nekoliko sati u komadu uz neku igru, to je stvanro neka igra koja mi se jebeno sviđa..

Sve što meni treba, što se tiče igranja, je kakav high end mašina, da se ne brinem oko postavljanja grafičkih detalja i dobra igra...[/quote:3p4eq00x]


ovako na dan igram 3-4 sata, pa odem na igralište na nogač oko 3 sata. dođem doma, malo na forum i malo ucit i to je to!!

-Jojo-
25-03-2006, 08:51
Jedna piva , pljuga i oblivion na haj end mašini... :rotfl:

sve to + da mi ga neka treba pusi dok igram :rotfl:

LOL :rotfl:

X-Plosiv
25-03-2006, 09:36
[quote="S][R":3kucpth8][quote="dabl eM":3kucpth8]neznam, moj je da dobim svoju sobu, nabavim si neku makinu od compa, kupim unreal 2007 i ET:quake wars,još dodam dsl i imam zalihe hrane i vode za negdje oko mjesec dana i samo igram i igram na tom prekrasnom netu...

ali život kaže :naughty:

pa kako ti se da toliko igrat... :o

ja rađe provedem popodne na košarkaškom terenu... ili pogledam nešto na televiziji...ako provedem nekoliko sati u komadu uz neku igru, to je stvanro neka igra koja mi se jebeno sviđa..

Sve što meni treba, što se tiče igranja, je kakav high end mašina, da se ne brinem oko postavljanja grafičkih detalja i dobra igra...[/quote:3kucpth8]


ovako na dan igram 3-4 sata, pa odem na igralište na nogač oko 3 sata. dođem doma, malo na forum i malo ucit i to je to!![/quote:3kucpth8]

Evo da ti ja danas opišem moj dan.

Buđenje u 7:45
rađenje na sajtu do 8:45
igranje na kom pu do 9:30
Idem u gradsku knjižnicu uzeti 2 SW knjige da ih pročitam do ponedjeljka
poslije toga idem na utakmicu (nogomet)
Vraćam se, jedem, pogledam što ima na TVu, i oko 22:30 idem vani s frendovima (cura nemože danas pa idem s frendovima)

a u prosjeku dnevno radim 2-3h na siteu, možda izgubim 1h surfajući,
igram košarku kojih 1h, provedem s cu rom par sati, i učim :-x


i ja zadovoljan

The-Borg
26-03-2006, 10:07
Ajoj ma bravo... pljesak :pray: :pray: ..

Oces mrkvu

Osiru$
26-03-2006, 12:51
koji je san svakog gamera??

Da dočeka Duke Nukem: Forever.

Büre
26-03-2006, 13:02
koji je san svakog gamera??

Da dočeka Duke Nukem: Forever.

Potpisujem....... :pray:

VVombat
26-03-2006, 14:17
[quote]koji je san svakog gamera??

Da dočeka Duke Nukem: Forever.

Potpisujem....... :pray:[/quote:2igkcgtw]



potpis :pray:

Tyrant
29-03-2006, 23:07
Ultimativno zanje svih programskih jezika, photoshopa, maye i 3dsmaxa.(mislim zasto bih ja naredjivao nekome, kada to mogu sam uraditi)
Athlon 64 X2 4800+ (koliko li je vec bio)
4 GB Twinx memorije
2x7800GTX u SLI
UDSL (uber dsl nesta oko 2-3 TB/s :D)
Profeionalna stolica
uber jaki zvucnici, samo prodigy na playlisti
Temperatura je uvek 25 stepeni
Nekoliko galona vode pored mene, + nkeoliko slepera banana slin :-)_
Jedna treba da mi ga pusi usput (ali ni dve nece skoditi)
I da sam sam na nekom samom usamljenom ostrvu :D :D :D :D
eto mojsan

The-Borg
30-03-2006, 01:04
Ma daj to ja sanjam svaki dan 8) 8) 8) :D :wink:

Babitz
30-03-2006, 09:08
[R][quote="dabl eM":1h5rhf4z]neznam, moj je da dobim svoju sobu, nabavim si neku makinu od compa, kupim unreal 2007 i ET:quake wars,još dodam dsl i imam zalihe hrane i vode za negdje oko mjesec dana i samo igram i igram na tom prekrasnom netu...

ali život kaže :naughty:

pa kako ti se da toliko igrat... :o

ja rađe provedem popodne na košarkaškom terenu... ili pogledam nešto na televiziji...ako provedem nekoliko sati u komadu uz neku igru, to je stvanro neka igra koja mi se jebeno sviđa..

Sve što meni treba, što se tiče igranja, je kakav high end mašina, da se ne brinem oko postavljanja grafičkih detalja i dobra igra...[/quote:1h5rhf4z]
signed
ja isto provedem vrijeme puno radije na nogometu, košarci, ili se ovako zajebavam s društvom
igre su tako, za ubit dosadu kad nemaš što pametnije radit, a ne sad neka divlja preokupacija
za dulje vrijeme na kompu mi treba neka yebena igra
recimo, najvše sam potrošio u komadu na NBA2005 (8h) pa na KOTOR2 (6h) pa Diablo2, itd.
jebeš igre ako zbog njih nemaš socijalan život, tako dobre nisu 8)

goGAMERo
30-03-2006, 13:07
Pa dobro ima ja dobrih snova, ali se slažem, rijetko u životu sam neku igru igrao 4 h bez prestanka, igram 2h, pa bacim koju partiju basketa, ili malo učim . .. ,ali svalao bih mi želja bila dobiti ALIENWARE AUROR-u!! :)

matepila
04-04-2006, 23:02
San svakog gamera je živjeti u državi u kojoj svi građani imaju pravu na besplatni hardware i besplatne igre te obavezno jedan mjesec godišnjeg da se mogu igrati kolko im drago.

Gravestone blues
05-04-2006, 06:52
Moj san... da zivim u HOTO VILAMA a da u kucama do zive svi moji frendovi i da smo svi spojeni preko Wi-Fi , da imam sve 5 u školi , da imam svoju talionicu od kompa sa grafičkom 1GB rama...i da je sve to u mojoj sobici u podkrovlju kuće i da poslje škole igram s frendovima prek LAN... i da imamo skatepark ispred kuće gdje provedem dosta vremena...
i da dobijem warlock električnu gitaru :gitara: (da zamjenim staru)...da imam subway blizu :D :D :D


...i da imam 7-8 kila manje :cry:

Sgt. Bull
05-04-2006, 10:59
San svakog gamera je živjeti u državi u kojoj svi građani imaju pravu na besplatni hardware i besplatne igre te obavezno jedan mjesec godišnjeg da se mogu igrati kolko im drago.
ovo bi bio dobar zivot... i suvise dobar :D

Wongraven
05-04-2006, 11:25
Poseviti Bloodrayne :fof:

Prince
05-04-2006, 11:37
Poseviti Bloodrayne :fof:

:pray:

Babitz
05-04-2006, 15:09
"desperate people have desperate lifes"

joke :wink:

Gothmog
05-04-2006, 18:55
San----Igrati solitaire... :|

Fencing_LORD
05-04-2006, 19:02
Imati dobru mašinu(10000000000mb RAM, 99999999999999999Ghz i grafičku sa shader modelom 20.0 te 100000000000 mb), hrpu igara i Angelinu Jolie u krevetu! :D :D :D

Imothep
05-04-2006, 19:09
SAngelinu Jolie u krevetu! :D :D :D

ja bi se i samo s ovim zadovoljio :)

mravojed
05-04-2006, 19:41
stol na kojem bi umjesto ultra kompa sjedila Monica Belluci :yuck:

Fencing_LORD
05-04-2006, 19:52
stol na kojem bi umjesto ultra kompa sjedila Monica Belluci :yuck:

Da bar! :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

MarkaN
05-04-2006, 20:10
Imati dobru mašinu(10000000000mb RAM, 99999999999999999Ghz i grafičku sa shader modelom 20.0 te 100000000000 mb), hrpu igara i Angelinu Jolie u krevetu! :D :D :D

za to će ti trebati par miliona COOLERA kakve koriste u NASA-i :fof:

pimp
06-04-2006, 11:08
stol na kojem bi umjesto ultra kompa sjedila Monica Belluci :yuck:

Da bar! :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:


ona bi sjedila ispod stola i radila blowjob a ja bi igrao komp

Snake
06-04-2006, 23:11
Onaj Dellov monitor od 30 inča, ultra komp, mnoooogoooo para, jedna cura (ali ne silikonska), i pod od 500gb, ulaznice za sp 06, ali najveći san... ne stariti tj. srušit konzolu i upisat aging off.

Frky
07-04-2006, 00:15
Nije li najveci gamerski san da zivimo Dukeovim zivotom?

M4mut
07-04-2006, 00:29
moj san je diablo 3 :boohoo:

bounce
07-04-2006, 00:52
moj san je MAFIA 2 ...

Osiru$
07-04-2006, 00:57
moj je san da uspijem zaspat jer imam punooooo igara koje treba odigrati :)


i btw, zasto ce nekom gameru monitor od "30 inča" ispred face? :)

Sgt. Bull
07-04-2006, 09:47
moj san je Čunga Lunga i nista drugo...only Čunga Lunga

dabl eM
07-04-2006, 13:01
nabavio sam volan!!!!!!
prava je stvar,jel ga ima jš ko??

goGAMERo
07-04-2006, 13:19
Imam i ja Logitechov formula pro, specijaliziran mi je za rally simulacije, tipa rbr, a još neki snovi su mi da mi stari ne kaki o školi, nego da se i on prihvati gaminga :)

Osiru$
07-04-2006, 14:08
a još neki snovi su mi da mi stari ne kaki o školi, nego da se i on prihvati gaminga :)

to je nešto što NIKAKO ne želiš. vjeruj mi. nema ništa gore nego kad od staraca nemožeš doći na red igrat.

be cereful what you wish for ;)

Cr00xY
07-04-2006, 14:19
moj san je fallout3,a sad kad je i oblivion vani,nadam se da cu uskoro i dosanjat taj legendaran san :pray: :pray:

goGAMERo
07-04-2006, 14:57
a još neki snovi su mi da mi stari ne kaki o školi, nego da se i on prihvati gaminga :)

to je nešto što NIKAKO ne želiš. vjeruj mi. nema ništa gore nego kad od staraca nemožeš doći na red igrat.

be cereful what you wish for ;)


Ma razumijem što hoćeš, krivo sam se izrazio, mislim općenito da se stari prihvati GAMINGA, tj. kada me vidi za kompom da mi ne serenda da idem učiti, nego da mi rekne ma pravo sine nemoj izlaziti is GTA SA dok ne osvojiš sve teritorije . . .! :) Ali on nećećeće, stalno isto Gorane sine, gasi te "IGRICE", dosta tih gluposti . . .!

Babitz
07-04-2006, 15:10
a još neki snovi su mi da mi stari ne kaki o školi, nego da se i on prihvati gaminga :)

to je nešto što NIKAKO ne želiš. vjeruj mi. nema ništa gore nego kad od staraca nemožeš doći na red igrat.

be cereful what you wish for ;)
vidim da ti, kao i ja, imaš tih iskustva :D

Prince
07-04-2006, 18:52
a još neki snovi su mi da mi stari ne kaki o školi, nego da se i on prihvati gaminga :)

to je nešto što NIKAKO ne želiš. vjeruj mi. nema ništa gore nego kad od staraca nemožeš doći na red igrat.

be cereful what you wish for ;)


Ma razumijem što hoćeš, krivo sam se izrazio, mislim općenito da se stari prihvati GAMINGA, tj. kada me vidi za kompom da mi ne serenda da idem učiti, nego da mi rekne ma pravo sine nemoj izlaziti is GTA SA dok ne osvojiš sve teritorije . . .! :) Ali on nećećeće, stalno isto Gorane sine, gasi te "IGRICE", dosta tih gluposti . . .!

Kao i meni :(

Fencing_LORD
07-04-2006, 19:34
a još neki snovi su mi da mi stari ne kaki o školi, nego da se i on prihvati gaminga :)

to je nešto što NIKAKO ne želiš. vjeruj mi. nema ništa gore nego kad od staraca nemožeš doći na red igrat.

be cereful what you wish for ;)


Ma razumijem što hoćeš, krivo sam se izrazio, mislim općenito da se stari prihvati GAMINGA, tj. kada me vidi za kompom da mi ne serenda da idem učiti, nego da mi rekne ma pravo sine nemoj izlaziti is GTA SA dok ne osvojiš sve teritorije . . .! :) Ali on nećećeće, stalno isto Gorane sine, gasi te "IGRICE", dosta tih gluposti . . .!

Kao i meni :(

Svi djelimo istu prokletu sudbinu! :cry: :cry: :cry:

Prince-Artas
07-04-2006, 20:35
[quote=goGAMERo]a još neki snovi su mi da mi stari ne kaki o školi, nego da se i on prihvati gaminga :)

to je nešto što NIKAKO ne želiš. vjeruj mi. nema ništa gore nego kad od staraca nemožeš doći na red igrat.

be cereful what you wish for ;)


Ma razumijem što hoćeš, krivo sam se izrazio, mislim općenito da se stari prihvati GAMINGA, tj. kada me vidi za kompom da mi ne serenda da idem učiti, nego da mi rekne ma pravo sine nemoj izlaziti is GTA SA dok ne osvojiš sve teritorije . . .! :) Ali on nećećeće, stalno isto Gorane sine, gasi te "IGRICE", dosta tih gluposti . . .!

Kao i meni :(

Svi djelimo istu prokletu sudbinu! :cry: :cry: :cry:[/quote:2dx58xb3]

svi imamo isti problem

dex
08-04-2006, 01:00
tako je... napokon neko ko nezeli neshto materijalno vec ajmo rec duhovno... evo ja si recimo zelim da budem najveci i najbolji gamer na svijetu... al kako kaze samo ime ove teme... san svakog gamera...

ewok
08-04-2006, 14:00
[quote="Osiru$":xmuqqyzw][quote=goGAMERo]a još neki snovi su mi da mi stari ne kaki o školi, nego da se i on prihvati gaminga :)

to je nešto što NIKAKO ne želiš. vjeruj mi. nema ništa gore nego kad od staraca nemožeš doći na red igrat.

be cereful what you wish for ;)


Ma razumijem što hoćeš, krivo sam se izrazio, mislim općenito da se stari prihvati GAMINGA, tj. kada me vidi za kompom da mi ne serenda da idem učiti, nego da mi rekne ma pravo sine nemoj izlaziti is GTA SA dok ne osvojiš sve teritorije . . .! :) Ali on nećećeće, stalno isto Gorane sine, gasi te "IGRICE", dosta tih gluposti . . .!

Kao i meni :(

Svi djelimo istu prokletu sudbinu! :cry: :cry: :cry:[/quote:xmuqqyzw]

svi imamo isti problem[/quote:xmuqqyzw]

ovo je zajednicka crta svim gamerima . . .

dabl eM
08-04-2006, 16:48
Imam i ja Logitechov formula pro, specijaliziran mi je za rally simulacije, tipa rbr, a još neki snovi su mi da mi stari ne kaki o školi, nego da se i on prihvati gaminga :)

1.ja imam logitechov formula force ex
2.pajdo mi ima starog(50 g),inace zidar al gejma od jutra do sutra...,ono on radi na nekom krovu,i viče:ej,jesi prešo one paukove na q4,čiča je zakon!!!pa da mi neko kaže da se odrasli ne bave gamingom,e 50 godina....

Alucard
09-04-2006, 20:22
[quote="Osiru$":1qg3bdw9][quote=goGAMERo]a još neki snovi su mi da mi stari ne kaki o školi, nego da se i on prihvati gaminga :)

to je nešto što NIKAKO ne želiš. vjeruj mi. nema ništa gore nego kad od staraca nemožeš doći na red igrat.

be cereful what you wish for ;)


Ma razumijem što hoćeš, krivo sam se izrazio, mislim općenito da se stari prihvati GAMINGA, tj. kada me vidi za kompom da mi ne serenda da idem učiti, nego da mi rekne ma pravo sine nemoj izlaziti is GTA SA dok ne osvojiš sve teritorije . . .! :) Ali on nećećeće, stalno isto Gorane sine, gasi te "IGRICE", dosta tih gluposti . . .!

Kao i meni :(

Svi djelimo istu prokletu sudbinu! :cry: :cry: :cry:

svi imamo isti problem[/quote:1qg3bdw9]

ovo je zajednicka crta svim gamerima . . .[/quote:1qg3bdw9]
kad će starci dobit pamet u glavu?
vjerojatno će mi iz smrtne postelje govorit: "Daj prestani igrat te igrice, kako možeš biti tako djetinjast", i do kraja života mislit da su igre za malu djecu.

MasaKrisT
09-04-2006, 20:37
nek dodje starcraft 2 i moj san je ostavren

Ribonukleinska kiselina
09-04-2006, 20:55
MOJ SAN JE BITI JEDNA OD NAJBOLJIH SVJETSKIH HAKERA

Kibo
09-04-2006, 21:02
Moj san , da gaming postane sport i da se odrzavaju natjecanja kao u nogometu SP, EP, Liga Prvaka :D

Babitz
09-04-2006, 21:03
nek dodje starcraft 2 i moj san je ostavren
ti si ko moj frend :D

mrs.croft
09-04-2006, 21:24
Moj san , da gaming postane sport i da se odrzavaju natjecanja kao u nogometu SP, EP, Liga Prvaka :D

e to bi volio vidjet i sudjelovat naravno

L3VI4TH
09-04-2006, 23:34
MOJ SAN JE BITI JEDNA OD NAJBOLJIH SVJETSKIH HAKERA

:rotfl: :rotfl: :rotfl:

Babitz
10-04-2006, 08:06
Moj san , da gaming postane sport i da se odrzavaju natjecanja kao u nogometu SP, EP, Liga Prvaka :D
u nizozemskoj je gaming priznat ko sport

Cr00xY
10-04-2006, 11:01
nek dodje starcraft 2 i moj san je ostavren

uhuuu :o

ma ne,i ja volim SC i igrao sam ga masno,ali mislim da nikad ne ce izac dvica i bolje je da ne izadje,jer ce vjerojatno samo usrat,ovako nek ostane legendarna :pray:

p.s. WCG anyone? :?

MindReader
10-04-2006, 12:18
da bude para i da si MOGU NAPOKON KUPIT NEKU POŠTENU ORIĐINALNU IGHRU!!!!! :cry:

W3DR4N
10-04-2006, 15:13
San svakog gamera je da prestane igrati.

(možda na prvi pogled zvuči čudno, ali teška je istina na kraju)

unknown
10-04-2006, 17:56
San svakog gamera je da prestane igrati.

(možda na prvi pogled zvuči čudno, ali teška je istina na kraju)

nije istina to barem mogu reći za sebe ne mogu za ostale ali za sebe da

Wizard
10-04-2006, 18:10
San svakog gamera je da prestane igrati.

(možda na prvi pogled zvuči čudno, ali teška je istina na kraju)

nije istina to barem mogu reći za sebe ne mogu za ostale ali za sebe daSupotpunosti se slazem :bravo:

Wizard
10-04-2006, 18:10
Moj san , da gaming postane sport i da se odrzavaju natjecanja kao u nogometu SP, EP, Liga Prvaka :DSto je ono sto se nadam da se nikad nece dogoditi :twisted:

Worthaur
10-04-2006, 18:48
Moj san , da gaming postane sport i da se odrzavaju natjecanja kao u nogometu SP, EP, Liga Prvaka :DSto je ono sto se nadam da se nikad nece dogoditi :twisted:
Jednog dana hoče ali pitanje je hočemo li to doživjet :(

Wizard
10-04-2006, 18:50
Moj san , da gaming postane sport i da se odrzavaju natjecanja kao u nogometu SP, EP, Liga Prvaka :DSto je ono sto se nadam da se nikad nece dogoditi :twisted:
Jednog dana hoče ali pitanje je hočemo li to doživjet :(SJa se nadam da ja necu

Fencing_LORD
10-04-2006, 19:24
Moj san , da gaming postane sport i da se odrzavaju natjecanja kao u nogometu SP, EP, Liga Prvaka :DSto je ono sto se nadam da se nikad nece dogoditi :twisted:
Jednog dana hoče ali pitanje je hočemo li to doživjet :(SJa se nadam da ja necu

Zašto bi to bilo loše?Tako nam starci nebi prigovarali jer radimo nešto korisno te bi mi sami uživali u poslu. To bi bilo super, ali da se igraju i RPG-i i strategije,a ne samo FIFA and stuff. :thumbs2:

Wizard
10-04-2006, 19:26
Svak ima pravo na svoje misljenje

hacker
14-04-2006, 09:55
moj san je da napravim svoju igru i zaradim milijune na njoj :D :D

dex
17-04-2006, 14:29
moj san je da napravim svoju igru i zaradim milijune na njoj :D :D

hmm.... opet materijalaizam... al opet na neki nacin si u pravu... treba od neceg i zivjet... al bilo bi dobro napravit neku odlicnu free igru koja bi bila full popularna i najprodavanija...

Wizard
17-04-2006, 15:10
moj san je da napravim svoju igru i zaradim milijune na njoj :D :D

hmm.... opet materijalaizam... al opet na neki nacin si u pravu... treba od neceg i zivjet... al bilo bi dobro napravit neku odlicnu free igru koja bi bila full popularna i najprodavanija...Si bila bi MMORPG :D

brain_fart
17-04-2006, 17:20
kako igra mozhe biti u isto vrijeme free i najprodavanija? valjda mislish bez pretplate? :D

Wizard
17-04-2006, 18:38
Ma ne nego u smislu najigranija

D.E.M.O.
17-04-2006, 20:33
Poseviti Bloodrayne :fof:
awww mrs. rayne :oops:
slin slin :D

D.E.M.O.
17-04-2006, 20:34
Nije li najveci gamerski san da zivimo Dukeovim zivotom?
:bravo:

D.E.M.O.
17-04-2006, 20:38
[quote=goGAMERo][quote="Osiru$":38iaz7i9][quote="goGAMERo":38iaz7i9]a još neki snovi su mi da mi stari ne kaki o školi, nego da se i on prihvati gaminga :)

to je nešto što NIKAKO ne želiš. vjeruj mi. nema ništa gore nego kad od staraca nemožeš doći na red igrat.

be cereful what you wish for ;)


Ma razumijem što hoćeš, krivo sam se izrazio, mislim općenito da se stari prihvati GAMINGA, tj. kada me vidi za kompom da mi ne serenda da idem učiti, nego da mi rekne ma pravo sine nemoj izlaziti is GTA SA dok ne osvojiš sve teritorije . . .! :) Ali on nećećeće, stalno isto Gorane sine, gasi te "IGRICE", dosta tih gluposti . . .!

Kao i meni :(

Svi djelimo istu prokletu sudbinu! :cry: :cry: :cry:

svi imamo isti problem[/quote:38iaz7i9]

ovo je zajednicka crta svim gamerima . . .[/quote:38iaz7i9]
kad će starci dobit pamet u glavu?
vjerojatno će mi iz smrtne postelje govorit: "Daj prestani igrat te igrice, kako možeš biti tako djetinjast", i do kraja života mislit da su igre za malu djecu.[/quote:38iaz7i9]
we're going down :(
..
no one's gona save us now...
not eaven god... (u kojeg nevjerujem :rotfl: )

D.E.M.O.
17-04-2006, 20:40
Svak ima pravo na svoje misljenje
a zasto ti to nebi volio dozivjet? :?

Wizard
17-04-2006, 20:40
Svak ima pravo na svoje misljenje
a zasto ti to nebi volio dozivjet? :?Szato sto mislim da je to glupo

The-Borg
18-04-2006, 00:00
Kibo je napisao/la:
Moj san , da gaming postane sport i da se odrzavaju natjecanja kao u nogometu SP, EP, Liga Prvaka Very Happy

Hei wake up.... pa to se vec dogada pogledaj malo Koreja, Americke lige vrijedne miljarde dolara..itd I tu imas PCA arenu koja naravno omogucuje i Amaterima i Pro igracima da igraju u ligama, turnirima itd..

D.E.M.O.
18-04-2006, 00:17
Kibo je napisao/la:
Moj san , da gaming postane sport i da se odrzavaju natjecanja kao u nogometu SP, EP, Liga Prvaka Very Happy

Hei wake up.... pa to se vec dogada pogledaj malo Koreja, Americke lige vrijedne miljarde dolara..itd I tu imas PCA arenu koja naravno omogucuje i Amaterima i Pro igracima da igraju u ligama, turnirima itd..
yup, nazalost, ne i ovjde... sto se tice hrvatske sto se tice gaminga smatram da je cak i mnogo manje razvijenija od BiH... :(
ovaj wizzard mislim da je idiotski reci da je glupo da gaming postane sport... i dalje nisi obrazlozio zasto bi to bilo glupo :?

Babitz
18-04-2006, 00:38
pa u neku ruku je, postalo bi komercijalizirano i glupo ko filmovi :?
i bilo bi komercijalizirano ko ostali sportovi, a samim time i manje dragocjeno, išlo bi se na kvantitetu (i više nego sada), a manje na kvalitetu

Wizard
18-04-2006, 10:19
[quote="The-Borg":130b2u9y]Kibo je napisao/la:
Moj san , da gaming postane sport i da se odrzavaju natjecanja kao u nogometu SP, EP, Liga Prvaka Very Happy

Hei wake up.... pa to se vec dogada pogledaj malo Koreja, Americke lige vrijedne miljarde dolara..itd I tu imas PCA arenu koja naravno omogucuje i Amaterima i Pro igracima da igraju u ligama, turnirima itd..
yup, nazalost, ne i ovjde... sto se tice hrvatske sto se tice gaminga smatram da je cak i mnogo manje razvijenija od BiH... :(
ovaj wizzard mislim da je idiotski reci da je glupo da gaming postane sport... i dalje nisi obrazlozio zasto bi to bilo glupo :?[/quote:130b2u9y]Sznaci da ce u gameing uci love, svi ce igrat za lovu, past ce kvaliteta, to ce upropastiti gameing kao sto je upropastilo sve ostalo, kao sto je upropastilo vecinu sportova, pogotovo nogemet i kosarku, kao sto je upropastilo filmsku i glazbenu industriju, lova je sve upropastila, a ja ne zezelim da se to dogodi i gameingu, ako ti zelis slobodno zeli, ja cu se uvijek boriti protiv novca jer je on unistio 90% ljudskih vrijednosti, a novac vodi svjet u propast, znam da izgleda da ovo nema veze sa ovom temom, ali ima i vise nego sto mislis :twisted:

Wizard
18-04-2006, 10:20
I ja nisam wizzard nego Wizard

The-Borg
18-04-2006, 14:34
Brabus wrote
"Moramo prihvatiti cinjenicu, da proizvodaci vec odavno unistavaju gaming, troskovima(cuclanjem love iz svih mogucih pora), tu je WOW-kralj...da ne spominjemo ostale...koju god igru danas hoces igrati ON-LINE, morati ces nesto, nekome platiti...to su cinjenice, i od toga nemozemo pobjeci....situacija ce se samo pogorsavati.....
.....PRO-Ligama (nogomet, kosarka, skijanje, pikado..)nije unisten osjecaj zara, igrivosti, ljubavi prema igranju tog sporta.... ako mislis da nemozes postati profesionalac u nogometu, tvoja ljubav prema tom sportu nece splasnuti..zar ne?
Isto se desava u GAMINGU, i vjerojatno u svim segmentima zivota...naime, nema vise sporta, koji nije komercijaliziran...to je cinjenica.. Htjeli mi to ili ne....Dali cemo se prilagoditi tome ili ne, to je nasa osobna zelja...dali ces promatrati sa strane ili se ukljuciti u trend, na tebi je ...i nitko te nece zbog tvojeg odabira prozivati.."


I da naravno novac vodi svjet u propast...Ali svejedno je dobro da i mi gameri zasluzujemo da radimo ono sto volimo i od toga zaradujemo..

hacker
18-04-2006, 16:51
ja se slazem sa svim tim,ali mislim da bi ipak bilo dobro da se odrzava nekakav turnir 8) barem jednom godisnje :wink:

dex
18-04-2006, 21:29
pa odite na neki mal jaci lan party i gejmajte... svake godine se odrzi bar 1 veliki lan party...

WEASEL
25-04-2006, 16:27
moj san je da se napravi neka igra koju će moj PC moći pokrenuti:P

Sonic_Moronic
25-04-2006, 17:58
Moj san je da igramo u virtualnim komorama ko u onoj animaciji u UT2k3 :D I da imam WoW i da me starci podržavaju u igranju...Nemogući san al šta ćeš moram maštat :wink:

The-Borg
25-04-2006, 18:08
Samo jedna rijec opisuje najveci san i uzitak..

HOLODECK.....

JedimiNjoke
25-04-2006, 18:10
San svakog gamera... paaaa... teško je reći... od čovjeka do čovjeka razlikuju se. Al ipak mislim da bi većina bila zadovoljna sa: 1) Makinom od kompa, 2) besplatnim internetom i jeftinijim igrama, 3) i na poslijetku da si nabavi neku doooobru plavušicu (može i crnka, ovisi šta preferiraš) koja će te umarati... ovaj udmarati :) nakon što se moraš odmoriti od kompa nakon duuuuugog igranja 8) :fof: :fof:

JedimiNjoke
25-04-2006, 18:12
pa odite na neki mal jaci lan party i gejmajte... svake godine se odrzi bar 1 veliki lan party...

Neću reklamirat :D, al ima, ja mislim, svake godine u Velikoj Gorici u srednjoj školi. Odziv je svake godine sve veći i veći, pa ljudi dođite i halajte. :)

hacker
25-04-2006, 18:13
Ja bi napravio virtualni svijet u kojem mogu raditi sve sto hocu :pray:
To bi bila uzivancija :D

Prince
25-04-2006, 18:13
Ja bi napravio virtualni svijet u kojem mogu raditi sve sto hocu :pray:
To bi bila uzivancija :D

e to bi i ja napravia :D :D

passko
16-05-2006, 16:16
[quote="T.N.T.":2pitx1hi]i nakon toga bi bio mrtav kao oni ludi japanci... :D[/quote:2pitx1hi]

koreanci!!!!!koreja mrzi sve japansko(konzole,sony ne??)dvoje koreanaca su umrla zbog wow.a od kojih jedna zenska :shock:

goGAMERo
16-05-2006, 16:19
[quote="T.N.T.":261la3ue]i nakon toga bi bio mrtav kao oni ludi japanci... :D

koreanci!!!!!koreja mrzi sve japansko(konzole,sony ne??)dvoje koreanaca su umrla zbog wow.a od kojih jedna zenska :shock:[/quote:261la3ue]



To je REĆ GEJMER, Ti pokojni su dokazali da bi DALI ŽIVOT ZA GEJMING! :)

Nefarnius
16-05-2006, 16:35
moj je san imati san

dabl eM
16-05-2006, 18:17
treba imati san,jer ako nemaš san,san ti se ne može ostvariti :D

jel zna ko ko je to reko???iz jedne engl humor. serije...


offftopppiccc

goGAMERo
16-05-2006, 18:39
Moj san( novi): Proći 1 srednje s 5( trenutni prosjek mi je 4.1, al se možda uspije nagurati), te od love koju bi mi stari dao u slučaju da prođem, kupiti novi prosječan PC( AMD athlon 64 3200+, 1 GB RAM-a i X1600pro) i Xbox 360 Premium edition s PGR3 i Oblivionom! :rotfl: 8)

Cr@zy R1d3r
17-05-2006, 19:09
Moj san je dobiti novi komp!!

Koji se neće ostvariti... jer se nema love.. :cry:

goGAMERo
17-05-2006, 19:36
me2, djelimo istu sudbinu, u biti hoće ako se prođe s odličnim, što je gotovo ne izvedivo, ali pokuštai ću nešto!

Babitz
17-05-2006, 23:08
moj je san imati sanmrak film 3?