PDA

Pogledaj cijelu verziju : ADSL mi neda mira



Rocchiro
09-12-2007, 19:11
Znaci ovak,to je pocelo prije par dana

simptom broj 1 - dogodilo mi se isto kaj i onom mome frendu (ima negde tema o tome u ovom podforumu).Uglavnom,ja bi se normalno connectal,ali nisam mogel pretraživati stranice,niti IE-om,niti vatrenom lijom.Ok,ja napravil spyware/adware check i sve je fino proradilo

simptom broj 2 - dogodilo se jucer.izbacilo bi me iz neta i nebi se htio connectati sve dok nisam iskopcal sve,ali bas sve kablove,napajanja,modeme i ponovno ih ukopcao i restartao komp.nekad ni to nebi upalilo

simptom broj 3 - danas mi se vec novi biser pocel javljati.naime,krepala mi internetska veza (usred ICQ razgovora sa jednom pametnom,sisatom,plavom curom btw.) i ponovo se sam connectao na net,sekundu poslije se opet diskonektal,pa opet sekundu poslije se connectal...itd. restart kompjutera,modema,kablova je rijesio stvar.ali valjda vam je jasno da se tak nemoze zivjeti

help :(

i da,T-com je u pitanju vjerovali ili ne :rotfl:

FaTaL_mRkvA
09-12-2007, 19:50
pa uleti u T-centar s bombom i stvar riješena... :D
on topik: meni je jucer i prekjucer isto par puta crkla veza i nije se htio spojit u roku sat-dva, pa je mozda to onak, općenito...

Dyslexia
09-12-2007, 21:56
Je nekad nekad im nesto ne stima sa vezom pa se nomzes spojit na net. To je do njih. Ma t-com sucks

Prince-Artas
09-12-2007, 23:30
otkazuje modem?

MasaKrisT
10-12-2007, 00:15
ne.t scum nije radio dva dana kak spada...na sat da na sat ne.nabijem ih.

DrunkyDuck
10-12-2007, 00:37
Da se nije mozda problem pojavio tijekom vikenda? Tad' su nikakvi kad je rijec o uklanjanju problema.

streetrace777
10-12-2007, 13:49
Je to je bila subota u posljepodnevnim satima barem meni. sve je rijeseno oko 6 :). A sluzbu nisi mogao zvati jer su je iskljucili. Mudri su oni :D

Rocchiro
10-12-2007, 16:07
da,za vrijeme vikenda je bilo.Teroristi ruzni

Hammerfall
11-12-2007, 12:07
DA I MENI SE TO DOGODILOIZBACIVALOME I ONDA SE NIJE HTIO SPOJIT PONOVNO PA JA NAZVO ONI REKLI DA KAO SVIMA POVEĆAVAJU BRZINE PA IMAJU TEHNICKE PROLEME ALI KROZ PAR TJEDANA BI SVE TREBALO BITI NORMALNO

Rocchiro
11-12-2007, 15:17
ajde,nadam s da bu tak.jos me uvjek zajebava :(