PDA

Pogledaj cijelu verziju : pomoc SA



dvdaerox
09-12-2007, 14:10
bok...tek sam se upisao na forumu ali citam pc play godinama...i jedva sam cekao da dobim net doma pa da se mogu uclanit :D

e sad imam problemcic (vec dosta vremena, prakticki od kad sam kupio komp.) sa San Andreasom.... kad upalim komp (athlon x2 3600+, 1 gb ram, nforce 3, x1600 pro, xp sp2) i pokrenem san andreas nemam problema u igranju ali poslje nekih 20 min. igra pocinje stekat tj. kada sam u kuci ili zatvorenim prostorijama grafika i sat su ubrzani ( ikonica za sejvanje se vrti ful brzo, oruzja isto itd. ) ali kad izadjem iz kuce graf ide normalno.... isto tako mi se desava i sa trailerima prije misija...ustvari oni nisu ubrzani nego se jednostavno prebace pa ih niti ne vidim, a kada recimo skoknem preko nekog mosta kad se grafika uspori (kad su oni crazy jumps) zvuk dobi neku distorziju, usporen zvuk.... koj put (ali to je poslje 2 sata igranja) grafika se zna ubrzat i kad sam po gradu tj. kad vozim auto po autocesti, recimo ful-gas, slika preskakiva....
sta moze biti? je ko od vas imo taj prob?
p.s. to mi se desava i na vice city......
hvala uunaprijed.....

Jerry
09-12-2007, 17:11
imamo isti proc i iste probleme recimo :)
ctrl + alt + delete
process nađi gta_sa proces desni klik na to i set affinity odznači jedan procesor tj da jedan bude samo upaljen i to je to ;)
probaj skiniti amd dual core optimizer pa ti se neće događati to (kao meni) jer to je problem dual core procesora s nekom od igara

dvdaerox
09-12-2007, 17:15
imamo isti proc i iste probleme recimo :)
ctrl + alt + delete
process nađi gta_sa proces desni klik na to i set affinity odznači jedan procesor tj da jedan bude samo upaljen i to je to ;)
probaj skiniti amd dual core optimizer pa ti se neće događati to (kao meni) jer to je problem dual core procesora s nekom od igara

hvala ti majstore.....ako dodjes do poreca imas cugu :pray: