PDA

Pogledaj cijelu verziju : HCL MP Centar - COD2 liga



X-Plosiv
24-03-2006, 06:41
Prvo, želim zahvaliti Voigtkampf-u što je dopustio da se ova tema radi.

Za one koje neznaju što je HCL MP objasniti ću ovim putem

U cilju promicanja gaming-a u Hrvatskoj HCL je odlucio pokrenuti Multiplayer
centar s ciljem stvaranja najvece baze multiplayer igara u Hrvatskoj. Site
je krenuo s pogonom prije 3 tjedna, a dodavati ce se sadrzaj slijedecih
tjedana na sto vas pozivamo da i vi vasim doprinosom pomognete sajtu. Site
je sluzbeni site HCL Multiplay Online dogadaja, a da biste posjetili te
saznali vise o njemu posjetite HCL Multiplayer Zonu.

Uskoro bi krenula CoD2 online liga, a voditi će se liga i u igraonicama diljem Hrvatske.

Sveukupno imamo 486 članova.

Ako dijelimo u sekcije onda je to:

Call Of Duty 2: 16 klanova, 183 članova
Americas Army: 7 klana, 92 članova
Battlefield 2: 1 klan, 38 članova
Starcraft: 4 klana, 53 članova
Guild Wars: 4 guilda, 72 članova
Unreal Tournament: 4 klana, 49 članova

Svi članovi su slobodni da se prijave bilo za natjecanje ili za MP online bazu koju radimo.

http://www.mp.cro-gaming.com

hvala

Osiru$
24-03-2006, 10:49
E VGG X druže.

Prijavili smo se baš nedavno na HCL MP, radujem se toj online ligi. Šteta što nema Voigtkampfa, još se preko nišana nismo susreli :)

[KIA] ice_cold
25-03-2006, 20:59
treba li za tu ligu orinalne igre

[KIA] ice_cold
25-03-2006, 21:01
treba li za tu ligu orinalne igre

Voigtkampf
26-03-2006, 08:16
E VGG X druže.

Prijavili smo se baš nedavno na HCL MP, radujem se toj online ligi. Šteta što nema Voigtkampfa, još se preko nišana nismo susreli :)

Doh, istina, ahebga kad se nema vremena. Još sam opet počeo igrati WoW, pa sam sad totalno okupiran pokušajem ponovnog otkrivanja kako se kreće karakter. ;)

Ali bude i to, prijatelju. Patience. :friends:

X-Plosiv
26-03-2006, 09:39
Call Of Duty 2: 18 klanova, 208 clanova


KIA, koliko sam shvatio, da neće trebati..raspitaj se na forumu, a već vidim da jesi..

Trenutačno HCL MP broji 535 članova.

Osiru$
26-03-2006, 12:59
Doh, istina, ahebga kad se nema vremena. Još sam opet počeo igrati WoW, pa sam sad totalno okupiran pokušajem ponovnog otkrivanja kako se kreće karakter. ;)


Nemoj WoW... čekaj Conana, kao ja :)


btw, iks-Plosive, hoćel` biti neki limit timova koji će sudjelovati u ligi?

Osiru$
30-03-2006, 11:46
HCL CoD2 liga... sudeći prema službenom forumu sve je to vrlo neozbiljno, neisplanirano i s mnogo rupa u pravilima. Mislim da su neki profesionalniji ljudi trebali dobiti nadzor nad forumom, a pogotovo ligom. iznimka je mozda xploziv.

zanima me kako će se sve to srediti. mislim da se trebaju uvesti dosta ozbiljnija i detaljno razrađena i opisana pravila koja se tiču svake moguće sitnice, a ne samo osnovnih stvari.

X-Plosiv
30-03-2006, 14:35
Kao prvo, hvala za iznimku 8)

Pravila se mogu promijeniti prije početka lige, i to naravno ako čovjek koji predloži promjenu pravila uloži valjani argument te pokaže to bilo tezama ili nekim dokazima, to puštam na ruku vama. Ako misliš ti ili netko drugi da su pravila loša, ili da je neki dio pravila loši, za to napravi posebnu temu u kojoj opisuješ zašto je loše te pokazuješ bolje rješenje (ali potkrijepi ga dokazima).

COD2 liga jest pokrenuta možemo slodno reći brzinski, no nakon što su se prijavili više klanova, čeka se izlazak PBa, a do tada će se sve već razriješiti (serveri, grupe, itd.).

Trenutačno u ligi će se natjecati 16 klanova, no moguće je povećati broj ako se prijavi dovoljan broj klanova (s 16 na 20, s 20 na 22 ili 24, te tako dalje).

Profesionalnost se jedino može iskazati time što situacija na forumu je neozbiljna, tj. možemo reći zafrkancijska, no to je i cilj foruma. Svaka osoba koja je u HCL MP osoblju (ne govorim o ljudima koji pišu nešto, kažem o adminima i modovima je odabrana zbog znanja, a ne zbog nečeg drugog. To ja mogu jamčiti.)

Sama aktivnost HCL MP online baze je zadovoljio naše kriterije za početak, a to je preko 600 članova u HCL MP online bazi.

Osiru$
30-03-2006, 18:11
X, situacija na forumu nije zafrkancijska već vlada dječja anarhija :) (mislim na situacije tipa: "dodji u rijeku pa ćemo se pomarisat" i sl.).

eto, osobno mislim da ti se ni blaster, ni bilo tko drugi, ne bi smio miješati u odluke. ako želiš bilo kakva pravila nova uvesti traži na mjestu kao i do sad- kod nas koji ćemo u ligi sudjelovat.


btw, mrsko mi je pisati pp, pa da ti ovako kazem da mozes skloniti link TAG-a sa cro-gaminga, jer ukinuo sam sajt.

X-Plosiv
30-03-2006, 19:23
OK, budem maknuo sutra. Što je bilo?

Što se tiče te dječje anarhije, tu se slažem s tobom. Nisam u to vrijeme bio na forumu pa nisam mo gao ni nagledati, no evo nakon nagledanja svatko tko napiše tako nešto slijedi opomena, što možeš i vidjeti danas moje p ostove gore.

Mod će biti CB, jer ja sam rekao da će klanovi izglasati za najbolji mod, te će biti mod koji je i na CB..

Osiru$
30-03-2006, 23:09
OK, budem maknuo sutra. Što je bilo?


Nemam vremena, a sajt je krenuo lošim putem pa sam ugasio dok ima još malo dostojanstva.


Što se tiče te dječje anarhije, tu se slažem s tobom. Nisam u to vrijeme bio na forumu pa nisam mo gao ni nagledati, no evo nakon nagledanja svatko tko napiše tako nešto slijedi opomena, što možeš i vidjeti danas moje p ostove gore.

Mod će biti CB, jer ja sam rekao da će klanovi izglasati za najbolji mod, te će biti mod koji je i na CB..



GG

:bravo:

X-Plosiv
31-03-2006, 05:58
[quote="X-Plosiv":1p0fgm6n]OK, budem maknuo sutra. Što je bilo?


Nemam vremena, a sajt je krenuo lošim putem pa sam ugasio dok ima još malo dostojanstva. [/quote:1p0fgm6n]

nije lako voditi site, vj eruj mi :(

[KIA] ice_cold
31-03-2006, 14:58
kada uopće počinje ta liga?

X-Plosiv
31-03-2006, 16:04
Mislili smo kada izađe PB, ali ako on izlazi 25.4 kako je netko rekao,
onda ćemo bez njega igrati ligu. Već se ima server, a vjerojatno će se još 1-3 dodati.