PDA

Pogledaj cijelu verziju : neverwinter nights problem



banana
08-12-2007, 12:12
dakle,jucer sam gledala sto imam od starih igara i nasla sam ovu.odnijela sam ju kod prijatelja i kod njega instalirala i to jos na visti i njemu je radilo.dobro,ne vide mu se filmovi u igri.dosla sam doma, instalirala kod sebe.pokrenula igru i kad dodje do main menua vidi mi se samo pointer od misa i nista drugo.probala sam stavit zadnji patch,reinstalirat,ali nista nije upalilo..jel ima netko mozda nekakvu ideju?bila bi jako zahvalna na pomoci.

Samael
08-12-2007, 15:04
Nešto mi govori da ima specijalizirana tema za ovo, no nisam siguran, pa...

Inače, ako mislimo na istu stvar, problem je trivijalan, i meni se dogodio. E sad, zanima me jel' možeš započeti igru?
jer ako ti igra počne, i vidiš samo crnilo, premda vidiš HUD (sliku tvog lika, quick panel s oružjima) onda trebaš dvaput kliknuti na svog lika, i pojaviti će se enviroment(Akademija u kojoj započneš igru).

Ako to nije riješenje problema, bilo bi dobro da navedeš konfiguraciju, itd.
Malo bolje pojasniš problem.
:wink:

banana
08-12-2007, 16:36
ne,uopce ne mogu uc u igru.ne pojavi mi se main menu.vidim samo strelicu od misa a ostalo je sve crno. kao sto sam napisala, ni patch nije upalio.

konfiguracija je - gigabyte p35-dq6,core2duo e6750, 2 gige rama i 8800 gts (640MB).a za verziju drivera od graficke nisam sigurna.

Samael
08-12-2007, 16:44
Sry, ali onda ti nemogu stvarno pomoći. meni se iz prvog opisa pojavljivao problem gdje sam također vidio samo pointer miša i HUD, i igra se nije pokretala.

budi strpljiva, netko će sigurno vidjeti topic... :wink: