PDA

Pogledaj cijelu verziju : Laptop do 10milja za gejmanje ;)



R@pt0r
07-12-2007, 13:41
Eto tako, samo me zanima neki laptop za gaming do 10 000Kn. Pa sad navalite sa prijedlozima, HVALA! :wink:

100EURO
07-12-2007, 15:44
LaptopSToshiba P200-1BA Satellite,Core2Duo T7500P,2GB,250GB,17'' WXGA,ATI HD2600,WiFi,BT,cam.,Vista HPS-> 10.499,00kn

Specifikacije:
Toshiba Satellite P200-1BA
Zaslon 17" WXGA+
Rezolucija 1.440x900
Procesor Intel Core 2 Duo T7500P
HDD 250 GB
Optički pogon DVD±R/W DL
Memorija 2 GB
Grafika ATI Mobility Radeon HD2600
Fax modem 56K
Mreža Fast Ethernet
Bežična mreža 802.11b/g
Bluetooth Da
Zamjena za miša Touchpad
Multimedija Integrirana web-kamera
Čitači memorijskih kartica Da
I/O 1 x DC-in 1 x line-in 1 x external monitor 1 x RJ-11 1 x RJ-45 1 x TV-out (S-video) 1 x i.LINK® (IEEE 1394) 1 x external microphone 1 x headphone (stereo) 1 x 5-in-1 Bridge Media slot (supports SD™ Cards, Memory Stick®, Memory Stick Pro™, MultiMedia Card™, xD-Picture Card™) 6 (Left 2, Right 4) x USB 2.0
Dimenzije 99 x 288 x 36 mm
Masa 3,27 kg
OS Windows Vista Home Premium

FichoM
07-12-2007, 16:07
ACER ASPIRE 5520G-502G25Mi

7860 kuna

AMD Turion X2 2.0GHz
2GB DDR2 667MHz
250GB
nVidia GF 8600M
15.4'' WXGA
DVDRW DL

Ja bi prije uzeo ovaj, jest da ima manji ekran, ali to je LAPTOP, a puno jeftinije ćeš proć. Iz mog vlastitog iskustva, Acer mogu samo preporučiti!

http://www.mikronis.hr/shop/item.asp?itemid=5775&catid=26

bezimeni
07-12-2007, 16:33
Svatko ima vlastite prioritete i vlastite afinitete ali jednostavno ne mogu šutjeti.Zašto pobogu laptop za igranje?Za tu lovu složeš 5 x bolju pilu u klasičnom smislu.Imam laptop i igranje na njemu je mučenje,pogotovo ljeti kada iz njega puše koda si klimu uključio ali za grijanje .Lap mi je službeni i služi za posao kako netko nebi pomilio da kaj sad ovaj trkelja kad i sam kupuje takve laptope.
Preskupa igračka koja ima premalu garanciju i ako se intezivnije koristi često i rikne a tada plačaš i servis dok si kod klasičnog kompa sam lako pomogneš.
Složiš si PILU za igranje za nekih 5000 kuna i kupiš neki jeftiniji laptop ako ti treba za školu ili posao...

NiX4
07-12-2007, 17:10
maybe LAN party's ?

Možda je čovjek stalno u pokretu ? JEde ćevape u tramavaju a igra se za vrijeme stanke?


lijepo pitaj čovjek kakva je situacije , jeli moguće da uzme DESKTOP konfu i objasniš kao što je si da je duplo jeftinija a duplo bolja (ovo je istina)

FichoM
07-12-2007, 17:40
Svatko ima vlastite prioritete i vlastite afinitete ali jednostavno ne mogu šutjeti.Zašto pobogu laptop za igranje?Za tu lovu složeš 5 x bolju pilu u klasičnom smislu.Imam laptop i igranje na njemu je mučenje,pogotovo ljeti kada iz njega puše koda si klimu uključio ali za grijanje .Lap mi je službeni i služi za posao kako netko nebi pomilio da kaj sad ovaj trkelja kad i sam kupuje takve laptope.
Preskupa igračka koja ima premalu garanciju i ako se intezivnije koristi često i rikne a tada plačaš i servis dok si kod klasičnog kompa sam lako pomogneš.
Složiš si PILU za igranje za nekih 5000 kuna i kupiš neki jeftiniji laptop ako ti treba za školu ili posao...


Daj nemoj pričat svašta, uvijek se nadje netko tko soli pamet drugim ljudima...

- neću ulazit u to zašto on uzima laptop, briga me, njegov novac, njegova stvar...
- ja mogu iz vlastitog iskustva reć da ako netko živi u stud. domu, stalno seljakanje uz kutiju od 15-20kg + ekran - NIJE MOGUĆE, bar meni... nit to želim nit to mogu...

bezimeni
07-12-2007, 18:05
A zošto ta negativnost,nikome ja ne solim pamet.Pročitaj moj post još jednom pa mi reci da li ja solim pamet ili mu možda dajem savjet koji mu može pomoći.
Ali eto da ne bude spam evo jedan konkretan prijedlog na glavno pitanje:

Link (http://www.links.hr/index.php?option=katList&id_kategorija=0115)
Notebook TOSHIBA Satellite P200-16V/CoreDuo T7100, DVDRW, 2048MB DDR2, 160GB SATA, ATI Radeon HD 2600 , 17.1'', WinVista Home Premium
9.799,00 kn

za starije igre ok ,najnovije jedino uz rezanje detalja...

što se prjenosa po studenskom domu tiče ni to nije neki problem uz lcd monitor i neko prilagodljivo kučište...

NiX4
07-12-2007, 18:25
vidim da bacate prijedloge bezveze , samo gledate koji ima cifru od 9 k - 10 k :( , a to nije dobro :(

Ovaj od FicheM jer Bog i Batina


ima više ili isto HDD - a od ostalih (250 GB) ,
CPU je Turion također 2 jezgreni , a na laptopima nema neke prevelike razlike
GPU - isti kao kod drugih ili jači 8600GS (512 MB) , makar je sve to isto , te mobility grafe , jedino Alienware sttavlja 2 x 7900GO ^^ i te se ističu :D
RAM - isto kao kod drugih
Čak ima i kameru kao drugi i ostale priključke i điđ miđe !
ali dati 2 k kuna samo za Intela koji je isti kao ovaj turion i 1 i pol " veći ekran :nonono:

Slayer
07-12-2007, 18:34
Svatko ima vlastite prioritete i vlastite afinitete ali jednostavno ne mogu šutjeti.Zašto pobogu laptop za igranje?Za tu lovu složeš 5 x bolju pilu u klasičnom smislu.Imam laptop i igranje na njemu je mučenje,pogotovo ljeti kada iz njega puše koda si klimu uključio ali za grijanje .Lap mi je službeni i služi za posao kako netko nebi pomilio da kaj sad ovaj trkelja kad i sam kupuje takve laptope.
Preskupa igračka koja ima premalu garanciju i ako se intezivnije koristi često i rikne a tada plačaš i servis dok si kod klasičnog kompa sam lako pomogneš.
Složiš si PILU za igranje za nekih 5000 kuna i kupiš neki jeftiniji laptop ako ti treba za školu ili posao...

to je vrlo istinita činjenica :)

FichoM
07-12-2007, 18:53
što se prjenosa po studenskom domu tiče ni to nije neki problem uz lcd monitor i neko prilagodljivo kučište...

Imaš li neki konkretan prijedlog, meni bi jako dobro došo!??

bezimeni
07-12-2007, 20:48
što se prjenosa po studenskom domu tiče ni to nije neki problem uz lcd monitor i neko prilagodljivo kučište...

Imaš li neki konkretan prijedlog, meni bi jako dobro došo!??

imaš po dučanima kučišta sa ručkom za nošenje...a postoji i takva ručkica i posebno za kupiti koja se ušarafi na gornju stranu kučišta čaki i svjetli nekim neonskim svjetlom...vidio sam takve stvari u Linksu...

konkretno u jednu ruku staviš takvo kučište,preporučam desnu a pod lijevu uzmeš lcd monitor,miš tipkovnica i zvučnici ti stanu u neku vrečicu koju također primiš lijevom rukom i preseliš se iz jedne sobe u drugu...
ako trebaš još kakav savjet samo ti pitaj :wink: .

Gwin
07-12-2007, 21:01
ACER ASPIRE 5520G-502G25Mi

Ja bi prije uzeo ovaj, jest da ima manji ekran, ali to je LAPTOP, a puno jeftinije ćeš proć. Iz mog vlastitog iskustva, Acer mogu samo preporučiti!
NOTEBOOK MSI Gaming GX700PX (http://www.feniks-kompjutori.hr/index.php?module=proizvodi_opsirnije&id=16526&kateg=3319)

Procesor: Intel Core2 Duo T7100 (1.8GHz / L2 cache 2MB)
Zaslon: 17 WXGA glare tip zaslona @ 1440x900
Grafička kartica: nVidia Geforce 8600M GT, 512MB VRAM (1GB turbocache memorija)
Memorija: 2GB DDRII 667 (2x1GB DIMM)
Tvrdi disk: 160GB (Fujitsu 5.400 okr. / 8MB Buffer/ MHW2160BH SATA)
Optički uređaj: DVDRW Dual Layer 8X (NEC AD-7530B)


8990.13 knSu feniksu..

ja idem po ovo vjerojatno krajem mjeseca.a možda i po onaj jači model GX700X

FichoM
08-12-2007, 00:21
što se prjenosa po studenskom domu tiče ni to nije neki problem uz lcd monitor i neko prilagodljivo kučište...

Imaš li neki konkretan prijedlog, meni bi jako dobro došo!??

imaš po dučanima kučišta sa ručkom za nošenje...a postoji i takva ručkica i posebno za kupiti koja se ušarafi na gornju stranu kučišta čaki i svjetli nekim neonskim svjetlom...vidio sam takve stvari u Linksu...

konkretno u jednu ruku staviš takvo kučište,preporučam desnu a pod lijevu uzmeš lcd monitor,miš tipkovnica i zvučnici ti stanu u neku vrečicu koju također primiš lijevom rukom i preseliš se iz jedne sobe u drugu...
ako trebaš još kakav savjet samo ti pitaj :wink: .

Nisam baš mislio na seljenje iz sobe u sobu...
Neda mi se o tome razglabat, al ajde ti sve to prenesi sa autobusnog + 2 torbe i ruksak...

@Gwin: ja sam planirao uzet onoga Acera, al sam odustao jer sam skužio da mi još ne treba, dobro me služi ovaj, radije cu pricekat jos... planiram da će me ovaj služit još bar godinu dana a onda ću kupit novi, a ovaj sadašnji prodat...

R@pt0r
08-12-2007, 01:39
Evo ovako, laptop je za mog frenda. Njemu treba laptop jer je stalno u pokretu, a ujedno voli i igrat. Znam ja da je bolje uzet komp za te pare i on je toga svjestan. Uostalom komp ima. Ma uglavnom to bi bilo to, dosta ste mi pomogli i zahvaljujem vam. Sviđaju mi se ovaj Toshiba P200-1BA i ACER ASPIRE 5520G-502G25Mi pa sad što se tiče novaca to će on odlučit. Još jednom hvala svima!

Ali ako bude još šta trebalo bum se javil! :thumbs2:

ezav
08-12-2007, 10:05
Pazi ni MSI nije los izbor.... neka razmisli ...

A ako vec bira izmedu Toshiba i Acera neka ide na Acer, ima barem duplo jacu graficku ...

W1k1n6
08-12-2007, 14:04
Evo pa se zabavljajte:
http://www.alienware.com/Configurator_P ... REA51M9750 (http://www.alienware.com/Configurator_Pages/area-51_m9750.aspx?SysCode=PC-LT-AREA51M9750)

R@pt0r
08-12-2007, 16:05
Pazi ni MSI nije los izbor.... neka razmisli ...

A ako vec bira izmedu Toshiba i Acera neka ide na Acer, ima barem duplo jacu graficku ...

Imas pravo, ni MSI nije loš. I slažem se za ovog Acera.
Hvala na savjetu! :thumbs2:


Evo pa se zabavljajte:
http://www.alienware.com/Configurator_P ... REA51M9750 (http://www.alienware.com/Configurator_Pages/area-51_m9750.aspx?SysCode=PC-LT-AREA51M9750)

A što se tiče ovog Area-51 m9750. Lijepo je to, samo gdje ga kupit?