PDA

Pogledaj cijelu verziju : Admini i moderatori na forumima!



cro_games
07-12-2007, 01:01
Prije svega poštovanje svima takovim na ovom forumu!
Oni održavaju forume i bez njih nebi bilo moguće normalno komunicirati na forumu....ali nekad pretjeraju!

Znam da se svima vama događalo da napišete nešto što se nekosi s nikakovim pravilima foruma,kad najednom zaključaju to zbog nekog samo njima poznatog razloga...ako imate šta za reć kažite!
Pojedini od tih nadređenih stvarno nisu u redu....

p.s.
Pretpostavljam da će sad doći jedan pametnjaković admini/moderator i zaključat ovu temi ili ju obrisat zato, jer ko sam ja...imam samo 10 postova...a oni imaju na tisuće, pa misle da su pametniji... ;)

Ko zaključa Pi***! Lol ;)

Babitz
07-12-2007, 01:03
lock














zaejbavam se
nego, spadam li ja u taj popis?

cro_games
07-12-2007, 01:18
lock
zaejbavam se
nego, spadam li ja u taj popis?

Pa to trebaju odlučit svi ovi ljudi na forumu...e da i kazni sam sebe...mislim da psovanje nije dopušteno!?

Babitz
07-12-2007, 01:45
psovanje kao vrijeđane nekog nije

al reći "jebote" kao poštapalicu il neš... zaš ne?

McPingvin_v2.0
07-12-2007, 04:37
Pretpostavljam da će sad doći jedan pametnjaković admini/moderator i zaključat ovu temi ili ju obrisat zato, jer ko sam ja...imam samo 10 postova...a oni imaju na tisuće, pa misle da su pametniji... ;)
Bar ne prejudiciraš.

cro_games
07-12-2007, 11:59
psovanje kao vrijeđane nekog nije

al reći "jebote" kao poštapalicu il neš... zaš ne?

Ok nisam znao... većinom su mi srali zbog takovih riječi ! lol

Sad mogu reć otvoreno: Ko zaključa pizda! :)

Burek_fr0m_SPACE
07-12-2007, 12:06
p.s.
Pretpostavljam da će sad doći jedan pametnjaković admini/moderator i zaključat ovu temi ili ju obrisat zato, jer ko sam ja...imam samo 10 postova...a oni imaju na tisuće, pa misle da su pametniji... ;)
Na forumu si dvije sedmice, a već misliš da si upoznao moderatore i administratore? I onda nas nazivaš pametnjakovićima? Bravo za tebe.


Znam da se svima vama događalo da napišete nešto što se nekosi s nikakovim pravilima foruma,kad najednom zaključaju to zbog nekog samo njima poznatog razloga...ako imate šta za reć kažite!
Navedi mi primjere, kad već optužuješ.


Pojedini od tih nadređenih stvarno nisu u redu....
Koji i zašto?


Ko zaključa Pi***! Lol ;)
Mislim da te poslije ovoga niko neće shvatati ozbiljno.

Kostolomac
07-12-2007, 17:05
a uvijek se nađe neki retardirani i bahati moderator koji misli da je boga za bradu ulovio. iako ne kužim zašto bi ta pozicija ikada mogla izazvati bahatost i aroganciju... :?
čak sam bio mod na par forumčića davno i nikako ne kužim kako se neki forumaši mogu tako pravit važni jer su modovi :shock:

THUNDER_DINIX
07-12-2007, 17:25
da da, aj cekam te :D

Kostolomac
07-12-2007, 18:15
pa jedno 70-700 ljudi mi nije problem. ali ako skupite više e onda priznam da sam nayeb0 :)

ssalG
07-12-2007, 18:49
[quote="cro_games":2ospr68e]Znam da se svima vama događalo da napišete nešto što se nekosi s nikakovim pravilima foruma,kad najednom zaključaju to zbog nekog samo njima poznatog razloga...ako imate šta za reć kažite!
Navedi mi primjere, kad već optužuješ.[/quote:2ospr68e]

Otvorio temu u Multimedia "Hitman", par sati poslije lockana jer već postoji tema "Filmovi po igrama i igre po filmovima" u kojoj eto moraju biti svi filmovi koji su rađeni prema igrama dok svaki trećerazredni bend, serija, film, crtani...itd mogu imati svoju temu.

SnowFlake
07-12-2007, 18:52
hehe to ti se zove dikatatura

Burek_fr0m_SPACE
07-12-2007, 19:00
Otvorio temu u Multimedia "Hitman", par sati poslije lockana jer već postoji tema "Filmovi po igrama i igre po filmovima" u kojoj eto moraju biti svi filmovi koji su rađeni prema igrama dok svaki trećerazredni bend, serija, film, crtani...itd mogu imati svoju temu.
Ah, onda nije bilo zbog samo njima poznatog razloga, jer je razlog naveden. Sad, da li je opravdan, to je druga priča. U svakom slučaju, daleko prekasno si se sjetio - trebao si poslati pp nekom nadležnom čim si primijetio da ti je topic zaključan, ako misliš da je odluka bila pogrešna.

Neven <R>
07-12-2007, 19:25
Zašto, kad je puno ljepše whynati po forumu? Tako dobiju toliko željenu pažnju.

Duh
07-12-2007, 20:13
ma uvijek ima neki moderator koji se pravi vazan al to rijetko i ne moras zbog toga sve optuzivat

Burek_fr0m_SPACE
07-12-2007, 20:32
ma uvijek ima neki moderator koji se pravi vazan al to rijetko i ne moras zbog toga sve optuzivat
Ali i za svakog "važnog" moderatora ima 10 cmizdravih forumaša kojima ništa nije po volji.

Black0u7
07-12-2007, 20:41
Ok. Neznate sto sam napiso zato me nemojte kikatat banat sjebat i neznam sta sve ne :D...

Sretan Božić lolcina... :D :D

Pa sto li sam to ucinio od svih silnih zvjezdiva :o :? :kill:


SJ*** A***** I M********* U SRED P*** DA IH J*** :D :D SMalo sale ;D

Sretan Božić lolcina... xD

Kablam
07-12-2007, 21:14
This is blasphemy... this is MADNESS!!!!!!!!!!!!!!!!!!

BLOODdemon
07-12-2007, 21:17
no da...dis iz pcp...
*Hellboy kicks Kablam down the well*
*Hellboy shouts*
skrim bič...aj nid tu nou hau diip it iz...

:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

ssalG
07-12-2007, 21:45
Otvorio temu u Multimedia "Hitman", par sati poslije lockana jer već postoji tema "Filmovi po igrama i igre po filmovima" u kojoj eto moraju biti svi filmovi koji su rađeni prema igrama dok svaki trećerazredni bend, serija, film, crtani...itd mogu imati svoju temu.
Ah, onda nije bilo zbog samo njima poznatog razloga, jer je razlog naveden. Sad, da li je opravdan, to je druga priča. U svakom slučaju, daleko prekasno si se sjetio - trebao si poslati pp nekom nadležnom čim si primijetio da ti je topic zaključan, ako misliš da je odluka bila pogrešna.

Ja sam lijepo bio otvorio temu u "PCPlay forum" podforumu (http://www.pcplay.hr/forum/viewtopic.php?t=15062)Su kojoj sam pitao zašto je to tako, no ona je očito bila ignorirana.

GRIMSEY
07-12-2007, 22:28
ma uvijek ima neki moderator koji se pravi vazan
Slažem se.Ljepo sam to izvukao iz konteksta.

Maloki
07-12-2007, 22:42
Ali i za svakog "važnog" moderatora ima 10 cmizdravih forumaša kojima ništa nije po volji.

:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )))))))))))))))))))))))))

RayDX
07-12-2007, 23:18
no da...dis iz pcp...
*Hellboy kicks Kablam down the well*
*Hellboy shouts*
skrim bič...aj nid tu nou hau diip it iz...

:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Duh
09-12-2007, 13:05
ma meni su svi moderatori na pcp-u sasvim ok.Isto vrijedi i za admine

Kablam
10-12-2007, 14:22
ma meni su svi moderatori na pcp-u sasvim ok.Isto vrijedi i za admine

Slicno, osim jednog - zna tko je :-x

Back in Black?

Maze
10-12-2007, 14:41
Osjećaj moći i važnosti na netu ftw.

Kablam
11-12-2007, 12:56
Evo jedan vic koji sam smislio:

Koja je razlika između V3dr4na, čokolade i milicajca?

Nikakva! Svi Zatvaraju.

Babitz
11-12-2007, 12:57
ja ne kužim

Babitz
11-12-2007, 13:00
ajmo svi skupa bit glupi

u biti
recite neš smisleno il ovo ide pod lokot tak da i ja dođem u taj vic il nešto

Burek_fr0m_SPACE
11-12-2007, 19:07
Evo jedan vic koji sam smislio:

Koja je razlika između V3dr4na, čokolade i milicajca?

Nikakva! Svi Zatvaraju.
Kako preloše...

Kablam
11-12-2007, 20:02
Evo jedan vic koji sam smislio:

Koja je razlika između V3dr4na, čokolade i milicajca?

Nikakva! Svi Zatvaraju.
Kako preloše...

U originalu je Milka Planinc Umjesto V3dr4na.

Lord AngelRI
11-12-2007, 21:24
ma neki su ok neki ne...

Mafioz0r
11-12-2007, 21:44
Koji sam ja?

Iron Storm
11-12-2007, 22:31
Dajte, ljudi samo rade svoj posao, ako ne znate zašto su (vam) nešto učinili, pitajte... Inače, ako se pridržavate pravila koja samo nekolicina forumaša pročita, nećete imate problema sa adminima i moderatorima. Meni su apsolutno svi ok, te nemam problema.

Kablam
12-12-2007, 17:39
Meni su najdraži pingvin i Boz.

Lord AngelRI
12-12-2007, 20:10
Koji sam ja?

a valjda onaj ok...

@Iron Storm kad bi bilo tako jednostavno...

ssalG
13-12-2007, 22:43
Evo Burek, tražio si primjer lockane teme iz samo moderatoru poznatih razloga : Jeli ljubav zivotinjski osjecaj ili nije? (http://www.pcplay.hr/forum/viewtopic.php?t=18857&postdays=0&postorder=asc&start=60)

Neven <R>
13-12-2007, 23:25
Otključan je topic, lawl.

Kablam
14-12-2007, 18:41
http://i181.photobucket.com/albums/x129/WVUChrisF/inbeforethelock-1.gif

W3DR4N
14-12-2007, 18:47
zakon slika

Lord AngelRI
14-12-2007, 20:43
znači bio je topic zaključan šteta...

BTW slika je zakon

Babitz
14-12-2007, 22:24
moram bukmarkat sliku

The Great Duck
17-12-2007, 19:17
Ono što me smeta kod nekih moderatora je to što oni,koji bi se trebali uzorno ponašati i poštivati pravila,pišu spam,npr. jedan moderator zatvori temu,a drugi je otključa da bi mogao napisati neki bezvezni komentar,i potom opet zatvori.S tim da to ponekad rade isti moderatori u istoj temi,i to više puta!

Lord AngelRI
18-12-2007, 19:20
Ono što me smeta kod nekih moderatora je to što oni,koji bi se trebali uzorno ponašati i poštivati pravila,pišu spam,npr. jedan moderator zatvori temu,a drugi je otključa da bi mogao napisati neki bezvezni komentar,i potom opet zatvori.S tim da to ponekad rade isti moderatori u istoj temi,i to više puta!

a čuj tako ti je to... a šta reć...

Blacky_123
07-01-2008, 18:39
psovanje kao vrijeđane nekog nije

al reći "jebote" kao poštapalicu il neš... zaš ne?

Ok nisam znao... većinom su mi srali zbog takovih riječi ! lol

Sad mogu reć otvoreno: Ko zaključa pizda! :)

Tko izda pizda!!! :rotfl:

Lord Jambrek
08-01-2008, 11:48
Ono što me smeta kod nekih moderatora je to što oni,koji bi se trebali uzorno ponašati i poštivati pravila,pišu spam,npr. jedan moderator zatvori temu,a drugi je otključa da bi mogao napisati neki bezvezni komentar,i potom opet zatvori.S tim da to ponekad rade isti moderatori u istoj temi,i to više puta!


A daj ti meni objasni šta bi trebali biti kao nacistički režim i bičevat vas okolo? Pa to je Fabia radio (i radi), pogledajte ga, najstroži moderator, podijelio je brijem više opomena nego što su svi moderatori do sada pa vam on ide na živce jer je pre strog, e pa ak oćete da svi tak budemo onda može, pobrali bi ban mnogo brzo da nismo tolerantni.


Katajte krep, smeta vam kad moderator oftopičari, a kad je užasno strog onda vam isto smeta. Katajte krep, vidite kak su admini uzorni pa postaju dosta rijetko i onda se žalite kakvi su, e pa oni se drže uzorno pa praktički nestaju s foruma.

Arbiter of Change
08-01-2008, 11:55
Mod ne mora otključati temu da bi postao, bar dok je u podforumu koji on moderira - može postati direktno preko locked.

EDIT:
Rats, beaten by Hellboy. :D

Dreamer Deceiver
08-01-2008, 16:00
ma tu je još ok....
ja sma dobio bann na jednom forumu jer sam napisao


STokio hotel je hrpa glupih malih nemaca s sumnjivom seksualnom oriejtnacijom i još sumnjivijeg spola

Da, dobio sam bann zbog toga...

I onda sma odbannan i onda sam opet pobra bann jer sam liku reka da je glup...
lik je bio moderator inače...

Ajde ko nebi srao nekome ko se zove 6satan6girl6 i u sigu ima metal rulzzzz a na avataru joj je ona billy iz tokio hotela a ispod avatara joj piše Emo forever....

ajde kakva normalna osoba nebi se iskenjala takvoj osobi ?? kAkva ??

I onda mi još na bajtfajtu seru jer sma pročitao neku debilnu priču i jer sam napisao da je priča glupa i još argumentriao to, ali svejedno sam dobio opomenu...
jebemš im mater da im jebeš mater ti abominacija,,,,

Idem opet se regati na forum odlikaši, jer su me bannali do 2456 godine, ali cu se regat nakon godinu dana izbivanja i opet im majku jebat

McPingvin_v2.0
08-01-2008, 16:33
morgoth, ne prostači, dobit ćeš opomenu :D

Dreamer Deceiver
08-01-2008, 16:36
aaaaaaawwwwww

Inače da sam na nekom forumu napisao samo " aaaaaawwwww " bio bi odmah rejpan bannanom.

Bio sam moderator jednom davnom na ovom forumu i nisam se uobrazio...
uobrazio sam se prije nego što sam posta mod :D

medusa
08-01-2008, 17:14
ma tu je još ok....
ja sma dobio bann na jednom forumu jer sam napisao


STokio hotel je hrpa glupih malih nemaca s sumnjivom seksualnom oriejtnacijom i još sumnjivijeg spola

Da, dobio sam bann zbog toga...

I onda sma odbannan i onda sam opet pobra bann jer sam liku reka da je glup...
lik je bio moderator inače...

Ajde ko nebi srao nekome ko se zove 6satan6girl6 i u sigu ima metal rulzzzz a na avataru joj je ona billy iz tokio hotela a ispod avatara joj piše Emo forever....

ajde kakva normalna osoba nebi se iskenjala takvoj osobi ?? kAkva ??

I onda mi još na bajtfajtu seru jer sma pročitao neku debilnu priču i jer sam napisao da je priča glupa i još argumentriao to, ali svejedno sam dobio opomenu...
mojuš im mater da im jebeš mater ti abominacija,,,,

Idem opet se regati na forum odlikaši, jer su me bannali do 2456 godine, ali cu se regat nakon godinu dana izbivanja i opet im majku jebat
da, forumi od browser igara znaju biti užasno strogi
ja kažem "ošlo sve u kurac" i dobijem opomenu pred ban :o
onda u browser igri admin pokušava sjebati neke igrače pomoću čudnih pravila... premda je održavanje tih pravila gotovo nemoguće :roll:

dasoDD
08-01-2008, 19:48
Mene najvise zivcira onaj hellboy, e da i ja mislim da bi se na ovom forumu trebali smjeti samo registrirati oni koji imaju 18 god , na taj nacin bi sprijecili veliki broj besmislenih tema, pametovanja i preseravanja.Ili mozete napraviti neki posebni odjeljak za ove mlade pa nek tamo postaju i svađaju se..... :wink:

Lord AngelRI
08-01-2008, 19:49
Mene najvise zivcira onaj hellboy, e da i ja mislim da bi se na ovom forumu trebali smjeti samo registrirati oni koji imaju 18 god , na taj nacin bi sprijecili veliki broj besmislenih tema, pametovanja i preseravanja.Ili mozete napraviti neki posebni odjeljak za ove mlade pa nek tamo postaju i svađaju se..... :wink:

a čuj svi bi rekli da imaju 18 tako da...

Nitro3d
08-01-2008, 19:54
Ako su na to upozorili,onda je donekle u redu što su lockali.
Ja sam se sa nekim modovima na ovom forumu znao zakačit,ali ih svejedno poštujem,jer rade što im je dužnost,iako neki znaju bit previše arogantni,pravit se važni i bezveze lockat teme,ok,za njih će se pobrinut admini,jer mi drugi sa time nemamo veze.
btw,kad bi meni došlo više od 700 ljudi,ja bih se poslužio uslugama strojnice.

Nitro3d
08-01-2008, 20:09
I ja ti to predlažem,jer bi u suprotnom moglo bit problema sa Hellboy-em.

dasoDD
08-01-2008, 20:13
fala...BTW imam 18...i mene živcira tvoj bold... :čirs...nemoj se pokušavati flejmat samnom jer to nije dobra ideja...[/quote]
Nisam ni mislio da nemas 18 , ali ipak moglo bi se to izvesti, a tebe nisam pola toga razumio , ne kuzim se u te online spike bas puno nisam freek

McPingvin_v2.0
08-01-2008, 22:01
*sniff*
netko je spomenuo flejm?

Fenrir
08-01-2008, 22:31
fala...BTW imam 18...i mene živcira tvoj bold... :čirs...nemoj se pokušavati flejmat samnom jer to nije dobra ideja...
Nisam ni mislio da nemas 18 , ali ipak moglo bi se to izvesti, a tebe nisam pola toga razumio , ne kuzim se u te online spike bas puno nisam freek
falaS= izraz zahvalnosti, fonetički napisano hvala
BTWS- by the way, na hrvatskom usput
18S- arapska brojka, dvije znamenke, na rimskom XVIII
iS- veznik
meneS- zamjenica
živciraS- glagol, infinitiv živcirati, znači da netko nekom ide na živce, dakle, živcira ga
tvojS- zamjenica
boldS- značenje podebljanje slova, kao što ti koristiš, koriste se tagovi

:čirsSfonetički za cheers, iliti :cheer, što je kod za jedan smajlić
flejmatiS- nastalo od flame, engleska riječ za plamen, označava argumenitanu raspravu ili pokušaj iste, najčešće na forumima.
idejaS- ono čeg neki ljudi nemaju

McPingvin_v2.0
08-01-2008, 22:37
STJEPANE BOG TE NEUBIO :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

THUNDER_DINIX
08-01-2008, 23:28
skulirajte se :D

Nitro3d
08-01-2008, 23:55
fala...BTW imam 18...i mene živcira tvoj bold... :čirs...nemoj se pokušavati flejmat samnom jer to nije dobra ideja...
Nisam ni mislio da nemas 18 , ali ipak moglo bi se to izvesti, a tebe nisam pola toga razumio , ne kuzim se u te online spike bas puno nisam freek[/quote]
Ma gle,ja sam ti samo htio reči da ne želim da se ti i Hellboy svađate zbog gluposti.
I da,kažeš mladi,za mene su mladi i oni koji imaju 25,30 ili više godina,enivej,trebao si napisat da pod mlade smatraš mlađe od 18.

RayDX
09-01-2008, 00:20
Mene najvise zivcira onaj hellboy, e da i ja mislim da bi se na ovom forumu trebali smjeti samo registrirati oni koji imaju 18 god , na taj nacin bi sprijecili veliki broj besmislenih tema, pametovanja i preseravanja.Ili mozete napraviti neki posebni odjeljak za ove mlade pa nek tamo postaju i svađaju se..... :wink:

Your assumption is logical. Please... Proceed, I deem to ask.

.......NOOOOOOOT!

MasaKrisT
09-01-2008, 13:17
gays pwned?

Lord AngelRI
09-01-2008, 20:12
fala...BTW imam 18...i mene živcira tvoj bold... :čirs...nemoj se pokušavati flejmat samnom jer to nije dobra ideja...
Nisam ni mislio da nemas 18 , ali ipak moglo bi se to izvesti, a tebe nisam pola toga razumio , ne kuzim se u te online spike bas puno nisam freek
falaS= izraz zahvalnosti, fonetički napisano hvala
BTWS- by the way, na hrvatskom usput
18S- arapska brojka, dvije znamenke, na rimskom XVIII
iS- veznik
meneS- zamjenica
živciraS- glagol, infinitiv živcirati, znači da netko nekom ide na živce, dakle, živcira ga
tvojS- zamjenica
boldS- značenje podebljanje slova, kao što ti koristiš, koriste se tagovi

:čirsSfonetički za cheers, iliti :cheer, što je kod za jedan smajlić
flejmatiS- nastalo od flame, engleska riječ za plamen, označava argumenitanu raspravu ili pokušaj iste, najčešće na forumima.
idejaS- ono čeg neki ljudi nemaju

originalno... :pray:

Burek_fr0m_SPACE
10-01-2008, 03:17
Ajde ko nebi srao nekome ko se zove 6satan6girl6 i u sigu ima metal rulzzzz a na avataru joj je ona billy iz tokio hotela a ispod avatara joj piše Emo forever....
Kad se regaš ponovo, zovi je ovamo da je mogu odmah bannati - možda će zbog te silne nepravde sasjeći vene, pa će svijet biti bolje mjesto.

The Great Duck
14-01-2008, 17:24
Ajde recite mi molim vas koji je razlog za lockanje ove teme:
http://www.pcplay.hr/forum/viewtopic.php?t=19732

McPingvin_v2.0
14-01-2008, 17:26
Nitko ne shvaća bit teme.

Ogulinac111
14-01-2008, 17:36
mislim da su admini i moderatori na ovom forumu sasvim ok...

isto kao sto se kaze za rome... nediraj ih nediraju te :D tako i za admine i moderatore :D

The Great Duck
14-01-2008, 18:01
Nitko ne shvaća bit teme.
Ove teme ili character post counta?Ako je ovo drugo,mogli su modovi pojasniti,ili izbrisati nepotrebne postove.

McPingvin_v2.0
14-01-2008, 18:07
Zapravo, oboje :)

Arbiter of Change
14-01-2008, 18:43
Moram priznati da me jednostavno iznenađuje kako ljudi ne kuže onu post count temu.

medusa
14-01-2008, 18:51
Moram priznati da me jednostavno iznenađuje kako ljude ne kuže onu post count temu.
također. pa sve je objašnjeno. jel im trebaju neonski znakovi? tehnike s hipnozom? šok terapija? 6 sati slušanja black metala s blještećim pentagramima i nordijskim orgijama? :?

Lord AngelRI
14-01-2008, 19:34
mislim da su admini i moderatori na ovom forumu sasvim ok...

isto kao sto se kaze za rome... nediraj ih nediraju te :D tako i za admine i moderatore :D

e nije lako svaki put...

Ogg The Dogg
15-01-2008, 01:07
Mene najvise zivcira onaj hellboy, e da i ja mislim da bi se na ovom forumu trebali smjeti samo registrirati oni koji imaju 18 god , na taj nacin bi sprijecili veliki broj besmislenih tema, pametovanja i preseravanja.Ili mozete napraviti neki posebni odjeljak za ove mlade pa nek tamo postaju i svađaju se..... :wink:
fala...BTW imam 18...i mene živcira tvoj bold... :čirs...nemoj se pokušavati flejmat samnom jer to nije dobra ideja...
oooo mister bi se kurčio! sad mi se ri daš me bannat il nešta, ali ovo gore napisao zvuči frlo bahato, reci ti šta god oš.
e sad OT:
dolazimo do zaključka da admina ima mnogo i da se dosta razlikuju jedni od drugih, ih nemoš trpat sve u isti koš. ako neko ima nešt protiv kojeg admina nek kaže(ovaj valjda neće bit pizda da mu odam kenja)

Ogg The Dogg
15-01-2008, 20:45
oooo mister bi se kurčio! sad mi se ri daš me bannat il nešta, ali ovo gore napisao zvuči frlo bahato, reci ti šta god oš.

može prijevod? ovo zvuči...disleksično...
wtf? ovo što si izjavio gore zvuči bahato. šta je tu disleksično :-S

nomad-delta
15-01-2008, 21:33
kladim se da se hvale okolo da su admini na pc play forumu..

Gravestone_bluz
15-01-2008, 21:37
pa sta to nije stvar oko koje bi se trebalo hvaliti?

Lord AngelRI
15-01-2008, 21:50
kladim se da se hvale okolo da su admini na pc play forumu..

ma sumljam...

DrunkyDuck
15-01-2008, 22:14
zake bi se netko hvalio da je admin/mod/vatever?
Kanalizira svoje zelje?

Burek_fr0m_SPACE
16-01-2008, 04:24
kladim se da se hvale okolo da su admini na pc play forumu..
Razotkriven sam :(

Niđo
16-01-2008, 14:01
Pa i da se hvale sta ima veze, i ja bih se hvalio najvjerovatnije da sam moderator ili admin!!!
A ti se javi kad postanes moderator pa se pohvali!!!

Samo reci e Niđo postao sam moderator!!!

A ja kako 8)

MasaKrisT
16-01-2008, 15:24
tako sigurno neces postat moder.a i to je 3x vise obaveza nego gust...

Lord AngelRI
16-01-2008, 20:20
Pa i da se hvale sta ima veze, i ja bih se hvalio najvjerovatnije da sam moderator ili admin!!!
A ti se javi kad postanes moderator pa se pohvali!!!

Samo reci e Niđo postao sam moderator!!!

A ja kako 8)

ja se nebi hvalio nema potrebe...

The Great Duck
19-01-2008, 18:13
Ne znam zašto je McPingvin pomislio da ova tema neće dobro proći na forumu,niti mi se čini da krši neka pravila:http://www.pcplay.hr/forum/viewtopic.php?t=20082.

Prince-Artas
19-01-2008, 18:47
Ne znam zašto je McPingvin pomislio da ova tema neće dobro proći na forumu,niti mi se čini da krši neka pravila:http://www.pcplay.hr/forum/viewtopic.php?t=20082.

pingvin reče

SProdiskutirat ćemou bannedu pa ćemo vidit.

Korpse
19-01-2008, 21:40
McPingvin je čudna biljka... :D
meni ste vi modovi baš super, kada ne iskorištavate svoj položaj... :D

a svi su modovi na forumu od početka ili nisu bili spameri kao onaj spieDY ili kak već pa je mod, a btw di je on?

Jerry
19-01-2008, 22:06
spidey je car,trenutno ima nekih problema ali vratiće se on :wink:
edit
on tije sad "Recon Killer"

The Great Duck
20-01-2008, 11:06
[quote="The Great Duck":cc4791ja]Ne znam zašto je McPingvin pomislio da ova tema neće dobro proći na forumu,niti mi se čini da krši neka pravila:http://www.pcplay.hr/forum/viewtopic.php?t=20082.

pingvin reče

SProdiskutirat ćemou bannedu pa ćemo vidit.[/quote:cc4791ja]

Trebao je prije bar vidjeti kako će se tema razvijati,a i mislim da znam kako će rasprava završiti,ako je uopće i bude.Ali dobro,on je moderator,a ne ja...
EDIT:Aj dobro,opet je otvoreno,opraštam. :)

Barathrum
22-01-2008, 14:00
Prije svega poštovanje svima takovim na ovom forumu!
Oni održavaju forume i bez njih nebi bilo moguće normalno komunicirati na forumu....ali nekad pretjeraju!

Znam da se svima vama događalo da napišete nešto što se nekosi s nikakovim pravilima foruma,kad najednom zaključaju to zbog nekog samo njima poznatog razloga...ako imate šta za reć kažite!
Pojedini od tih nadređenih stvarno nisu u redu....

p.s.
Pretpostavljam da će sad doći jedan pametnjaković admini/moderator i zaključat ovu temi ili ju obrisat zato, jer ko sam ja...imam samo 10 postova...a oni imaju na tisuće, pa misle da su pametniji... ;)

Ko zaključa Pi***! Lol ;)

e pa da...nedavno tamo na multimediji admin i neki korisnici idoliziraju neke bendove i "štuju" kako oni kažu, onda dodjem ja i napishem im malo opsirnije o necemu, bacim nekoliko linkova za poslusat, malo ih spustim na zemlju, onda dodje admin i pocne govorit"kako je on bog, kako su svi podredjeni njemu...!"
ja mu napisem na takvu njegovu izjavu da neznam dal da se smijem korisniku iza nika ili njegovoj osobi jer su mi presmjesni starije osobe koje imaju spiku 12-godisnjeg dijeteta i za neki bend drze da su štovatelji, mislim ajd kad to napise netko mladji koji je malo vise ocaran njima me nedira...ali toliko netocnih definicija, neznanja i netolerancije ima na toj multimediji da likovi neznaju same "osnove" a upustaju se u razgovore koji se sadrze oko izmisljanja stvari i onda definiraju gluposti.
a svi su priznali da su fanatici judasa, iron maidena i slicno.
i onda sto da kazem ljudima nego:"glupost je neunishitiva!"
na to me iskljuce sa foruma.

ali to je na svakom forumu.
ne uplicem s eu teme koje neznam dovoljno al ono sto duzi niz godina proucavam i u tijeku sam vise manje skroz volim komentirat i onda me reze u korijenu lik koji idolizira maidene a venom drzi prvim black metal bendom, to je isto da lik koji nezna zbrojit razlomak meni objansjava kako se racuna limes.

jedino na forum.hr ima kvalitetnih admina na vecini foruma kao i na ovom admini izigravaju debele budale. iako i ovdje ima izuzetaka kao i na svakom slicnom forumu.

McPingvin_v2.0
22-01-2008, 14:07
jedino na forum.hr ima kvalitetnih admina
Da na tom forumu ima kvalitetnih admina tog foruma ne bi ni bilo.

Neven <R>
22-01-2008, 18:15
Još bi nešt i rekao da forum.hr nije sinonim za debilizam. (da gori je i od ovog foruma)

Lord AngelRI
22-01-2008, 21:01
jedino na forum.hr ima kvalitetnih admina
Da na tom forumu ima kvalitetnih admina tog foruma ne bi ni bilo.

ma svaki forum ima kvalitetnih i lošim admina i modova...

Hugh Bliss
26-01-2008, 15:30
Hrpa kretena. Čast iznimkama.

McPingvin_v2.0
26-01-2008, 22:40
Hrpa kretena. Čast iznimkama.
Hvala.

Maloki
26-01-2008, 22:45
Koja je razlika između ovoga:


Hrpa kretena. Čast iznimkama.

I ovoga:


Koji ste vi debili :(

?
Sad sam još više uvjeren u svoju tvrdnju.

Arbiter of Change
09-02-2008, 15:09
Razlika je u prezentaciji više manje sličnog mišljenja.

Sada kad sam već počinio manju nekrofiliju, i kad nema smisla otvarati temu na PCPlay forumu u kojoj se pljuje po... PCPlay forumu, volio bih reći da nisam baš veliki fan SPAM Caffe podforuma. Prvenstveno zbog svoje svrhe (spam nikome ne koristi) koje nema (nije mi baš jasno čemu otvaranje jednog kontra produktivnog podforuma, ali ajde) i, još važnije, jer ima dosta negativan učinak odvlačenja pažnje sa ostatka foruma što je vidljivo poprilično niskom aktivnosti na forumu.

Neven <R>
09-02-2008, 15:15
Da ali omogućuje inteligentne rasprave na ostatku foruma. Ja se jedino bojim da glupost koja je sada koncentrirana na tom podforumu neće eksplodirati i proširit se po ostatku foruma.

Mafioz0r
09-02-2008, 15:48
Slažem se s Nevenom. Rasprave na ostatku foruma su oslobođene od spamz0ra i to je po mom mišljenju dobar potez admina.

Samael
09-02-2008, 17:07
oslobođene su ostale rasprave spamma jer u njima više nema postova pošto se sve svelo na SPAM CAFFE podforum...no ajde, ajde...svi znaju da imaju određene podforume za svoje upite i želje ako im nešto zatreba, pa se ja uopće i ne mučim s tim SPAM CAFFEOM.

Arbiter of Change
09-02-2008, 17:58
Da, mislim na to budući da je kaos još uvijek zadržan u tom podforumu.

Lord AngelRI
09-02-2008, 23:28
Da, mislim na to budući da je kaos još uvijek zadržan u tom podforumu.

šta bi mi bez kaosa...

Maloki
09-02-2008, 23:37
Slažem se s Nevenom. Rasprave na ostatku foruma su oslobođene od spamz0ra i to je po mom mišljenju dobar potez admina.

Ali također na ostatku foruma više ni nema previše rasprava. Otvaranjem Spam Caffea Alt+f4 je potpuno izgubio smisao...

Mafioz0r
09-02-2008, 23:40
Skretanjem s teme je ovaj topic potpuno izgubio smisao.

Lord AngelRI
09-02-2008, 23:41
Slažem se s Nevenom. Rasprave na ostatku foruma su oslobođene od spamz0ra i to je po mom mišljenju dobar potez admina.

Ali također na ostatku foruma više ni nema previše rasprava. Otvaranjem Spam Caffea Alt+f4 je potpuno izgubio smisao...

a neznam baš drži se još kolko tolko Alt+f4

Peyo
10-02-2008, 02:25
Po meni su admini i moderatori ovog foruma korektni i uvijek su pri ruci kada zatrebaju, ali kako-kada si znaju i jedni i drugi previše dopuštat, a to nije samo tako a ovom forumu, nego i na drugima.

nosferatu25
16-02-2008, 10:40
meni su okej i admini i moderatori. verovatno menjam mišljenje ako mi lockaju neki topic bez razloga :D ili ako me benaju, opet bez razloga :D mada ne verujem da će se to desiti 8)

Ivan_87
19-02-2008, 07:47
kad bih bio mod prvo što bi napravio je to da bi si skinuo status MARKED :)

ko zna kolko ću ga još mjeseci imat a nisam ništa glupo previše napravio :cry:

Sickmanno1
19-02-2008, 15:45
mene zivcira dok mod ude u raspravu gdje je mod i onda posto je mod koristi pravo da zakljuca topick kad se sjeti...

19-02-2008, 15:59
mene zivcira dok mod ude u raspravu gdje je mod i onda posto je mod koristi pravo da zakljuca topick kad se sjeti...

ma da?A di to? :shock:

Sickmanno1
19-02-2008, 16:47
mene zivcira dok mod ude u raspravu gdje je mod i onda posto je mod koristi pravo da zakljuca topick kad se sjeti...

ma da?A di to? :shock:

znas ti dobro gdje... :wink:

Nemesis
19-02-2008, 19:48
šta ja znam,na modove i admine na našem forumu se ne mogu požalit jer svoj posao obavljaju uredno i na vrijeme.ok,neki se vole sprdat,neki vole lockat :),ali stvarno nemam zamjerki.

Lord AngelRI
19-02-2008, 21:53
šta ja znam,na modove i admine na našem forumu se ne mogu požalit jer svoj posao obavljaju uredno i na vrijeme.ok,neki se vole sprdat,neki vole lockat :),ali stvarno nemam zamjerki.

većina ih je ok, ali neki ma...

Sickmanno1
23-02-2008, 20:53
mene zivcira dok mod ude u raspravu gdje je mod i onda posto je mod koristi pravo da zakljuca topick kad se sjeti...

ista stvar se opet desila, samo jos je doticni mod i obrisao moj post jer ga je demantirao...strasno...

mravojed20
23-02-2008, 21:02
Pa koji je to dotični mod??

Lord AngelRI
23-02-2008, 21:04
aj baš me zanima sumljam da bi to netko napravio...

Sickmanno1
23-02-2008, 21:19
AMD freak sa Hardware foruma...admin je obavjesten...samo dokazati to nemogu jer nisam radio screenshot niti sam mislio da imam potrebe za tim. Tak da vjerovatno nista nece biti jer ce igrati moja rijec protiv njegove...a ja nevidim razloga zasto bi tako nesto isao izmisljati...

bezimeni
23-02-2008, 22:21
AMD freak sa Hardware foruma...admin je obavjesten...samo dokazati to nemogu jer nisam radio screenshot niti sam mislio da imam potrebe za tim. Tak da vjerovatno nista nece biti jer ce igrati moja rijec protiv njegove...a ja nevidim razloga zasto bi tako nesto isao izmisljati...

To kaj si Vikingu poslao pp ne znači ni 1/2 posto.Poslao sam u i sam pp u svezi AMD freak ali nisam dobio odgovor kakvom sam se nadao,tak da ti se ne isplati truditi.Jednostavno ne ulazi u rasprave sa AMD-om jer sa nekima se i neda raspravljati.Odmah te optuže ta trolanje i flejmanje i dobiješ do znanja da tvoja riječ protiv riječi jednog moda ne vrijedi ništa.

Sickmanno1
23-02-2008, 22:32
AMD freak sa Hardware foruma...admin je obavjesten...samo dokazati to nemogu jer nisam radio screenshot niti sam mislio da imam potrebe za tim. Tak da vjerovatno nista nece biti jer ce igrati moja rijec protiv njegove...a ja nevidim razloga zasto bi tako nesto isao izmisljati...

To kaj si Vikingu poslao pp ne znači ni 1/2 posto.Poslao sam u i sam pp u svezi AMD freak ali nisam dobio odgovor kakvom sam se nadao,tak da ti se ne isplati truditi.Jednostavno ne ulazi u rasprave sa AMD-om jer sa nekima se i neda raspravljati.Odmah te optuže ta trolanje i flejmanje i dobiješ do znanja da tvoja riječ protiv riječi jednog moda ne vrijedi ništa.

ma znam, no nisam slao vikingu poruku, jer shvacam da AMD sad pise za pcplay i da se covjek respektira....i ja respektiram njegovo znanje, ali nerespektiram njegovu bahatost, aroganciju i stav "ja znam vise od tebe"...

Nemesis
27-02-2008, 14:30
http://img244.imageshack.us/my.php?image=adminsdj3.jpg

toliko o adminima. :D

Blacky_123
27-02-2008, 14:42
Prebrutalna slika :rotfl: :rotfl:

Korpse
27-02-2008, 14:45
Dont mess wit admins, we are drunk and have guns and shit... :rotfl:

Lord AngelRI
27-02-2008, 21:20
http://img244.imageshack.us/my.php?image=adminsdj3.jpg

toliko o adminima. :D

:pray: svaka čast!!!!

NiX4
27-02-2008, 21:53
E Amd fakat si ovo sjebano izveo :


Napisao si da je Sickamnno kupio mačka u vreći i lakši je za 2 k kuna i lockao temu :(

Sickmanno1
27-02-2008, 22:50
A sta se cudis NiX4 :wink:

27-02-2008, 23:11
E Amd fakat si ovo sjebano izveo :


Napisao si da je Sickamnno kupio mačka u vreći i lakši je za 2 k kuna i lockao temu :(


A kaj ti sad nije jasno?Je lik dobio odgovore na tem?Jeste!Jel topic lockan s razlogom?Jeste.Jel ču snosit posljedice radi toga?Da budem.Jesam ostao častan?Vjerovatno jesam,jer nisam pičkica.Jesam uštedio 2 soma kuna za komad "željeza" koje tolko ne vrijedi?Jesam.Jesmo donijeli ponatu?Jesmo...


Stoga STFU

Sickmanno1
28-02-2008, 15:29
Lik ustvari Sickmanno1 nije dobio odgovore na sva pitanja.

Topic nije lockan sa razlogom.

LOL x1

LOL x2

LOL x9

:D

NiX4
28-02-2008, 20:35
A čuj tu se moglo još raspraviti.

Neven <R>
28-02-2008, 23:25
Osobne rasprave zadržite na osobnoj razini.

Korpse
01-03-2008, 17:21
ili riješite preko PP-a :D
netko mi loko temu celb BB!! arghz! nije bilo spema samo malo pljuvanja.

Sybelius
14-05-2008, 10:36
Eno covjek aktivirao temu iz 2006. o nekakvoj igri u pljuvacnici,i autoritet je odma zakljucao.Znaci o igri se raspravlja samo nakon njenog izlaska, a onaj tko je zaigra par godina poslije tko te j*ebe!nemas pravo glasa!...ili je trebao otvoriti novu temu sa starom temom.
Pa sta onda ako mu je to bio prvi post i aktivirao dvije godine staru temu!,...mozda ga je bas taj topic naveo da se prikljuci zajednici...
http://www.pcplay.hr/forum/viewtopic.php?f=4&t=4003

Sgt. Bull
14-05-2008, 10:41
Nije važno koliko je stara tema, već kakav je post, pogledaj mu post, jadan je i nikakav, reviva temu staru dvije godine da bi rekao da je igra dobra i to je to. Ne može tako...

Sybelius
14-05-2008, 10:54
Je upravu si! Post je jadan a i tema nije popularna...ali opet samo onako lock...kao da je covjeku rekao koji ces ti k*urac ovde.

mronki
15-05-2008, 21:42
Meni je Keni locko nekoliko tema bezveze. i još me je prek pp-a prozvo nekulturnim. SRAMOTA

Babitz
16-05-2008, 08:54
sjajno si obrazložio

Kenyi
16-05-2008, 12:55
inace, prije godinu dana sam postavio ovde pravilo da se teme, i postovi koji idu ovako :"GLUPO JE :twisted: :kill: " , "Sranje je :twisted: " , itd, da ce se brisat.
I majke ti mronki, razmisli malo o sebi i svom ponasanju na ovom forumu, ako ces mi ti govorit kako da se ja ponasam na ovom forumu onda to stvarno nema smisla. :roll:

mronki
16-05-2008, 13:50
Sad se ojećam kao posljednje govno. Najbolje da odma napravim nešt u emo stilu (ubit se).

Cthulhu
16-05-2008, 13:52
ja sam mrzio hellboya,nasrecu je nestao...

mronki
16-05-2008, 14:05
Sad se ojećam kao posljednje sladoled. Najbolje da odma napravim nešt u emo stilu (ubit se).


Ko me je cenzuriro? Kad neko psuje u redu, nije problem. Al kad ja napišem pogrdni naziv za izmet vi mi to promjenite u sladoled. I nisam s tim nikog vrjeđo samo opisao kako se osjećam. Sad se osjećam kao Marin Držić (bute mi i to cenzurirali)?

Kenyi
16-05-2008, 14:18
to je automatska cenzura na forumu, to je postavljeno da se ne bi izrazavali na veoma niskom nivou, i da ne bi doslo do verbalnih sukoba.

mronki
16-05-2008, 14:25
Jel ti oćeš reči da se ja izražavam na veoma niskom nivou?

Kenyi
16-05-2008, 14:45
Bilo bi pozeljno, ne mora sve bit kura* itd.

_ZlayA_
16-05-2008, 16:45
mronki, ti imas 70 postova i kladim se da si otvorio bar 35 tema odkada si dosao, ako to nije glupo i nepromisljeno onda ja ne znam sta je, kenan svoj moderatorski posao radi bolje od vecine moderatora na forumu.. teme su ti bile tipa ''nesto'' i napises ''mrzim to''... mislim ono, sta to treba predstavljati? takvo nesto mozes napisati i u sigu... fakat razmisljaj malo prije nego postavis temu i pazi da ne istegnes mišić dok budes...

mronki
16-05-2008, 17:01
Zapravo ja imam malo tema. One teme poput "spameri" i "kružne poruke" kao i post protiv Kenyia su bili neka vrsta hira koji se više neće, nadam se, ponoviti. Ispričavam se Kenyiu ak sam ga uvrjedio.

Lord AngelRI
17-05-2008, 20:22
nema me 1 tjedan i eto dođe mronki, inače svaka čast na količini tema koje si otvorio, dobra (ili loša) inspiracija...

mronki
17-05-2008, 23:09
nema me 1 tjedan i eto dođe mronki, inače svaka čast na količini tema koje si otvorio, dobra (ili loša) inspiracija...

A kaj bi to trebalo značit? Želiš reč da sam spamer?

Maloki
18-05-2008, 11:06
Sad se ojećam kao posljednje sladoled. Najbolje da odma napravim nešt u emo stilu (ubit se).
Har har har.

Imaš ti još puno toga za naučit.

mronki
18-05-2008, 20:40
mronki, ti imas 70 postova i kladim se da si otvorio bar 35 tema odkada si dosao, ako to nije glupo i nepromisljeno onda ja ne znam sta je, kenan svoj moderatorski posao radi bolje od vecine moderatora na forumu.. teme su ti bile tipa ''nesto'' i napises ''mrzim to''... mislim ono, sta to treba predstavljati? takvo nesto mozes napisati i u sigu... fakat razmisljaj malo prije nego postavis temu i pazi da ne istegnes mišić dok budes...

Khm, ne napišem "mrzim to" nego "idu mi na kur*c". To treba predstavljati baš to što u njima piše. Mislim da je MLF u sigu sasvim dovoljno. Za razmišljanje nemam vremena. A ovo zadnje ne kužim, što dok budem radio?

Lord AngelRI
18-05-2008, 21:27
nema me 1 tjedan i eto dođe mronki, inače svaka čast na količini tema koje si otvorio, dobra (ili loša) inspiracija...

A kaj bi to trebalo značit? Želiš reč da sam spamer?

nemoj odmah u obrambeni stav stat... ti moj post shvati kako ti misliš, ono što sam mislio to sam napiso ni više ni manje sve piše... ako negdje piše mronki je spamer e sorry onda nisam pismen...

mronki
18-05-2008, 21:50
Nije to bio obrambeni stav nego pitanje jer baš nisam shvatio što bi to trebalo značit "nemam me 1 tjedan i eto dođe mronki" (malo jesam postavio pitanje agresivno, al ja volim tak postavljat pitanja). Inače tvoj komentar sam pozitivno shvatio.

Lord AngelRI
19-05-2008, 19:39
Inače tvoj komentar sam pozitivno shvatio.

drago mi je što si shvati tako... :wink:

bigdanger
22-05-2008, 18:36
Nije to bio obrambeni stav

a ne nije,znate da se proculo da je mronki p3d3r,zato sad odmah govori da je shvatio pozitivno jer je takav...pazite ga se.

ZA MALU DIJECU:
ne kontaktirajte ga.

mronki
22-05-2008, 19:02
Iskreno,i tebe i mronkija bih banao,jer mi ne licite na psihicki stabilne osobe...
Ali dobro,mozda se varam...

To nije razlog za ban. I bigdanger dobit ćemo obojca ban budemo li se nastavili tak prepirat (već sam dobio dve opomene zbog toga). Zato prekidamo s tim.

Babitz
22-05-2008, 19:07
Ovo nije topic o vašim potencijalnim banovima.

Carry on.

bigdanger
22-05-2008, 19:13
da ali zbog mronkija jedan podforum misli da sam peder a ja uzvracam!neki misle da imam 45 god!glup si mronki i ako ne prestanes bojle da dobimo ban nego da me sramotis!

Babitz
22-05-2008, 19:16
E, onak, daj se gonite. Ako vidim da se još prepucavate, benani ste.

bigdanger
22-05-2008, 19:18
E, onak, daj se gonite. Ako vidim da se još prepucavate, benani ste.

dobro!

nosferatu25
04-06-2008, 22:22
bigdangeru koji si ti lik :rotfl: :rotfl: na svaki post ti se nasmejem :pray: . možda bi ti trebao postati admin :D

The Great Duck
20-06-2008, 14:35
Zašto je tema o CoD-u 5 zatvorena,i to bez ikakvog komentara?

mronki
20-06-2008, 23:09
Zašto još nema odgovora na Duckovo pitanje?

streetrace777
21-06-2008, 08:31
Nisam siguran ali cini mi se zato jer vec postoji tema, za sve ostalo javi se moderatorima Jerry i Kron :)

McPingvin_v2.0
21-06-2008, 10:29
Zato jer ovo nije mjesto za žalbe na moderatorski posao :)

McPingvin_v2.0
21-06-2008, 11:07
Nikakav apsolutizam, imamo podforum o ovom forumu, a ovo nije tema za žalbe.

Jerry
21-06-2008, 14:50
Odgovor na pitanje o CoD5 temi.Tema postoji u CoD forumu i otvorios am ju ja prije neg što je otvorena ta tema u Gaming općenito.Već sam bio ukazivao na to da postoje 2 teme,al eto sad su reagirali.
viewtopic.php?f=15&t=18536 (http://pcplay.hr/forum/viewtopic.php?f=15&t=18536)

Jerry
21-06-2008, 16:39
Pa je,u CoD podforumu će se raspravljati o CoDu i svem vezanom za CoD.Netreba onda duple teme,jer ima podforum za CoD.To je ko da otvoriš temu o W:ETu u Online Gaming a imaš W:ET podforum.
Jasnije ? :P

pimp
23-06-2008, 20:30
i ova u cod pod forumu je prije otvorena , use the power of search

Tsumetai Ryujin
24-06-2008, 08:40
ctrl+F mozda? o.O

A i osim toga, search ne radi samo na temama starijima od prelaska na phpbb3.

Maja
24-06-2008, 10:50
ctrl+F mozda?So.O

A i osim toga, search ne radi samo na temama starijima od prelaska na phpbb3.

:pray:
ovo bu pomoglo :D