PDA

Pogledaj cijelu verziju : Fireworks



Stranica : [1] 2

ZorgTheBorg
07-12-2007, 00:05
Evo bliži se Nova i prilike za raspištoljavanje...
Ja osobno obožavam petarde i slično, pogotovo svoj mali MG startni pišt sa raketicom na vrhu, još kad pripalim cijelu kutiju pirotica pa se ostale rasprše i sve popucaju, ili zvijezdu od kojih 50 magnum I, a možda i koji TNT dinamit pripalim tu i tamo. Samo što đukac sa kraja ulica ima naviku njušit upaljene petarde, jedino to ne valja.

Marcellius09
07-12-2007, 00:09
proslo me to , nezanima me uopce

Matilda Mother
07-12-2007, 00:10
bezveze...

nije to za djecu

:(

Kostolomac
07-12-2007, 00:10
a zapalim koju, rakete su mi draže od petardi

flander
07-12-2007, 00:11
ko mali sam bio lud za time, sad me prošlo, radije trošim pare za komponente za PC :D

ZorgTheBorg
07-12-2007, 00:11
JA sam to ko mali mrzio... pa sad nadoknađujem it seems

Armachus
07-12-2007, 00:22
proslo me to , nezanima me uopce

Lord Jambrek
07-12-2007, 00:28
Petarde i eksplozivne naprave i oružja ownaju :pray:

Nema većeg gušta od dobrog moćnog rafala ili custom petarde koja raznese paletu :pray:

ZorgTheBorg
07-12-2007, 00:38
Petarde i eksplozivne naprave i oružja ownaju :pray:

Nema većeg gušta od dobrog moćnog rafala ili custom petarde koja raznese paletu :pray:
Istina :pray:
Najbolji mi je onaj... kak se zove... vatreni zmaj, dobije se uz onu hrpu raketa u Orion pirotehnici, 120 petardi, redenik.. i to 2 takva pripalit u isto vrijeme

Stryder
07-12-2007, 00:42
ko mali sam bio lud za time, sad me prošlo, radije trošim pare za komponente za PC :D

MoNDi
07-12-2007, 01:09
bezveze...

nije to za djecu

:(

Slazem se.

McPingvin_v2.0
07-12-2007, 04:45
Imao sam fobiju od petardi kad mi je ista ispala iz ruke i opalila 20 cm od mene... Ne bojim ih se već 5-6 godina, ali nisu mi fora.

No vatromet je druga stvar. Obavezno se ispali jedan paket za novu godinu :)

Rocchiro
07-12-2007, 07:41
dok sam bil mlađi sam znal potrošiti masne pare na to.sad mi se i neda baš,mada mi je fora ta pirotehnika :roll:

Human m0nst3r
07-12-2007, 08:04
Koliko god sam star, ali obozavam bilo kakve vrste eksplozija tako da davaj sine to vamo.^^

MTF*
07-12-2007, 08:09
obozavam je blago reci!
a tek onaj miris!

B4j4
07-12-2007, 09:15
u pa ja sam piroman.. jos kad pocnem pravit svoje vlastite explozivne naprave :D obavezno idu dinamitke u arsenal ( ne tnt dinamit ) vec one mrcine iza kojih ostaju krateri. a ove godine experimentiram sa napalmom :rotfl:

SkunK
07-12-2007, 09:21
A prije samo obavezno morao imat hrpu tih petardi, naravno razred 2 i 3.
A sad bas i ne, zapucam par vise manje da zejbavam ljude.

Ivan_87
07-12-2007, 09:22
još uvijek kupim 1 dan prije nove godine bar jedan paket tnt-a ili super topa,onda bacim koju dok ne postane ludo,a većinu podjelim kasnije mlađima :) a pustim par komada za derby rijeka-dinamo i rijeka-hajduk mora uvijek ostat par komada za tekmu :)

Ogg The Dogg
07-12-2007, 09:26
pobacam par komada oko Nove ali veći mi je užitak s frendom radit dimne bombe. zadnji put smo mu zadimili pola dvorišta sa samo jednom čajnom žlićicom tog shita.

B4j4
07-12-2007, 09:31
pobacam par komada oko Nove ali veći mi je užitak s frendom radit dimne bombe. zadnji put smo mu zadimili pola dvorišta sa samo jednom čajnom žlićicom tog shita.

koji ''recept'' koristis ? secer+KNO3 ili ?

Mafioz0r
07-12-2007, 09:50
Nisam veliki fan petarda, ali obožavam vatromete.

Samael
07-12-2007, 10:09
Više volim vatromete, a petarde i sve ostalo što puca na zemlji prezirem.
No fascinira me kako iz godine u godine nekom se može sviđati princip zapali, baci i slušaj kako pucaS :?
Ne kužim poantu...
Da oni rade nekakve lančane reakciju i hvale vrijedne rafale, nebi se bunio, nego mi ide na onu stvar kad uleti desetak luđaka i konstantno bacaju jednu petardu, i to rade neka 3-4 sata.
Kad sam ih ja pucao, pobrinuo sam se da napravim nešto ludo, ali ih nikad nisam trošio na bezvezno bacanje po tlu, bez ikakve druge namjene.
Ali najluđi su kad petardom si otkinu prst, pa mi krvave po kvartu...i što je ironičnije, vrate se drugi dan za zavijenim prstom bacati još
ono, wtf? :?

Hidraulicar Kreso
07-12-2007, 10:16
Volim petarde, vatromete ne, ali pošto kupujem grafu nemam para za petarde i moram još prikupit za doček. Ali inače prošle sam godine kupio pun ruksak petardi i nešto mi je još ostalo. :killyou:

Ivan_87
07-12-2007, 10:22
Volim petarde, vatromete ne, ali pošto kupujem grafu nemam para za petarde i moram još prikupit za doček. Ali inače prošle sam godine kupio pun ruksak petardi i nešto mi je još ostalo. :killyou:

našto smo mi spali,bolje se zabavi urokaj ko majka za novu godinu,pa to je samo jednom godišnje,grafu ćeš kupit kasnije eheh

Hidraulicar Kreso
07-12-2007, 10:23
Volim petarde, vatromete ne, ali pošto kupujem grafu nemam para za petarde i moram još prikupit za doček. Ali inače prošle sam godine kupio pun ruksak petardi i nešto mi je još ostalo. :killyou:

našto smo mi spali,bolje se zabavi urokaj ko majka za novu godinu,pa to je samo jednom godišnje,grafu ćeš kupit kasnije eheh


ma zajebi lude provode, radim što volim i baš me briga, a za novu ću neš već smislit. Grafa se kupuje sigurno

Ivan_87
07-12-2007, 10:31
[quote="Hidraulicar Kreso":32qhnxp9]Volim petarde, vatromete ne, ali pošto kupujem grafu nemam para za petarde i moram još prikupit za doček. Ali inače prošle sam godine kupio pun ruksak petardi i nešto mi je još ostalo. :killyou:

našto smo mi spali,bolje se zabavi urokaj ko majka za novu godinu,pa to je samo jednom godišnje,grafu ćeš kupit kasnije eheh


ma zajebi lude provode, radim što volim i baš me briga, a za novu ću neš već smislit. Grafa se kupuje sigurno[/quote:32qhnxp9]

OKE :D zabavi se i kupi grafu hehehe :)

Hidraulicar Kreso
07-12-2007, 10:32
[quote="Hidraulicar Kreso":1468gzyy]Volim petarde, vatromete ne, ali pošto kupujem grafu nemam para za petarde i moram još prikupit za doček. Ali inače prošle sam godine kupio pun ruksak petardi i nešto mi je još ostalo. :killyou:

našto smo mi spali,bolje se zabavi urokaj ko majka za novu godinu,pa to je samo jednom godišnje,grafu ćeš kupit kasnije eheh


ma zajebi lude provode, radim što volim i baš me briga, a za novu ću neš već smislit. Grafa se kupuje sigurno

OKE :D zabavi se i kupi grafu hehehe :)[/quote:1468gzyy]


pa naravno :)

Clutch
07-12-2007, 11:08
Više volim rakete neg petarde ali nema niceg boljeg nego zapalit magnum sušen godinu dana i stavit u cijev ili bacit zengu nekom pod noge! :pray:

SkunK
07-12-2007, 11:19
Big Bang, Zeus, Mephisto to su prave bombe.

_ZlayA_
07-12-2007, 11:27
Više volim vatromete, a petarde i sve ostalo što puca na zemlji prezirem.

B4j4
07-12-2007, 11:29
Više volim vatromete, a petarde i sve ostalo što puca na zemlji prezirem.
No fascinira me kako iz godine u godine nekom se može sviđati princip zapali, baci i slušaj kako pucaS :?
Ne kužim poantu...
Da oni rade nekakve lančane reakciju i hvale vrijedne rafale, nebi se bunio, nego mi ide na onu stvar kad uleti desetak luđaka i konstantno bacaju jednu petardu, i to rade neka 3-4 sata.
Kad sam ih ja pucao, pobrinuo sam se da napravim nešto ludo, ali ih nikad nisam trošio na bezvezno bacanje po tlu, bez ikakve druge namjene.
Ali najluđi su kad petardom si otkinu prst, pa mi krvave po kvartu...i što je ironičnije, vrate se drugi dan za zavijenim prstom bacati još
ono, wtf? :?

toe lejm... uvjek ide rafal od najmanje 4 komada ( tolko ih mogu u ruci odjednom zapalit bez frke ). za proslu novu sam napravil rafal od 200 velikih piratica + 38 tnt dinamita :D zapaljeno ravno u ponoc 8)

Paran0a
07-12-2007, 11:55
Vise volim rakete..
Od petarda samo jace.

Jerry
07-12-2007, 12:04
volim petarde...par puta mi je pukla piratica u ruci ali ništa strašno...
btw zenge ftw

Vorban
07-12-2007, 12:22
ja volim samo gledati vatromet, dok me živciraju debilni klinci, koji samo zapale patardu i čekaju da grune :|

Kron
07-12-2007, 12:39
probajte uzeti velikog pirata i baciti dok je mrak u more
ako potone, cuti ce se tupi udar, ko da ćiket pukne u moru. kulj. ili ga zavezete za kamen i bacite. prenajs

Ivan_87
07-12-2007, 12:42
kad se sjetim jednog umobolnog videa,tipovi zaljepili na mačku par velikih magnuma i zapalili mačka počela trčat i razneslo ju,ajme koji luđaci,fuujjj treba njih zapalit pa nek vide kako je mački bilo :?

THUNDER_DINIX
07-12-2007, 12:47
volim znam pripalit koju raketu ili megu/zeusa/magnum za novu

Munjeni jarac
07-12-2007, 12:59
ostalo velikih pirata od nove prosle i jos malih pirata i TNT
volim raznosit stvari npr uzet magnum i ugurat u limenku,predivno :D
i vatromet svakako

RIPtheREAPER
07-12-2007, 16:06
najjaci je pistol na plinske metke.
jednom mi je frend opali pored uha...

nisam nista cuo 5 minuta...

hacker
07-12-2007, 16:10
Vatromet obavezno, a od petardi Super top i neke jace.

EDIT: 2001 post :friends: Sad sam samo njubina.

MTF*
07-12-2007, 16:15
super top owna al cijena malo koci...
ali kad to opali fakat je sexy... :D

Kostolomac
07-12-2007, 16:56
a jeste ikad pucali karbit? uzmeš grumenčić karbita, staviš u kanticu, pljuneš na grumen, zatvoriš kanticu i malo pričekaš da nastane plin. i moraš imat nekakvu krpu ili papir koju možeš zapalit kao fitilj. da vidite kako to grune :D

Sterpo
07-12-2007, 17:30
volio sam prije, ustvari bio sam lud za njima
sad su mi dosadile, ali volim pogledat vatromet i možda koju raketu pripalit :wink:

NiX4
07-12-2007, 17:32
1.frend ima signalni pištolj , 2.frend ima signalni pištolj , ja ima BOX vamtrome i to 2 , zengi , MEGA , itd.


i 20 signalnih raketa i čevapi u 01.30


tako je bilo prošle godine kod mene :P

Lord Jambrek
07-12-2007, 18:17
1.frend ima signalni pištolj , 2.frend ima signalni pištolj , ja ima BOX vamtrome i to 2 , zengi , MEGA , itd.


i 20 signalnih raketa i čevapi u 01.30


tako je bilo prošle godine kod mene :P

Da vidimo novu prije 3 godine kod frenda.

06x Kineski Šapat (najveći model)
08x Magnumka paket
10x Veliki pirat
03x Zenga

I još hrpu onih malih pizdarija.

ZorgTheBorg
07-12-2007, 21:05
a jeste ikad pucali karbit? uzmeš grumenčić karbita, staviš u kanticu, pljuneš na grumen, zatvoriš kanticu i malo pričekaš da nastane plin. i moraš imat nekakvu krpu ili papir koju možeš zapalit kao fitilj. da vidite kako to grune :D
Joj to mi priča frizer XDXD
Di ima karbita?

za Novu...
5 kutija pirotica
2 kutije TNt-a
min. 20 raketa
3 box vatrometa
prskalice + razni vrtiprsci

Bilo last vear, preklani još više!

BlackDCRO
07-12-2007, 22:13
Odkako sam zamjenio kolu pivom ne pucam vise petarde.
Prije me to usrecivalo, znao sam imati punu kutiju(onu za cipele) malih paketa raznih vrsta petarada i setati s njom po kvartu.
Inace volim jako gledati novogodisnji vatromet zato jer imam dobar pogled s balkona i iz frendovog podruma pa vidim cijelu Rijeku.

Korpse
07-12-2007, 23:09
nekada složim koji rafal ili 2, niš posebno..

Lord Jambrek
07-12-2007, 23:10
Nakon kaj smo ja i frend napravili 20dag petardu, napravili smo 25dag petardu, ove godine ide 30-35dag :D

prcko
07-12-2007, 23:34
Nah dosta je petarda uši bole jedino rakete to je zakon pogotovo ak je neka velika u razlicitim bojama onda da.

Ogg The Dogg
08-12-2007, 00:36
pobacam par komada oko Nove ali veći mi je užitak s frendom radit dimne bombe. zadnji put smo mu zadimili pola dvorišta sa samo jednom čajnom žlićicom tog shita.

koji ''recept'' koristis ? secer+KNO3 ili ?
yeah! dimi ko ludo

cropir
08-12-2007, 00:54
obozavam je blago reci!
a tek onaj miris!

fizika je u rl veeeeri haj :D


nda, obozavam raznjesavat stvari okolo, nađem flašu i izmasakriram je petardama gro :D

B4j4
08-12-2007, 01:37
a jeste ikad pucali karbit? uzmeš grumenčić karbita, staviš u kanticu, pljuneš na grumen, zatvoriš kanticu i malo pričekaš da nastane plin. i moraš imat nekakvu krpu ili papir koju možeš zapalit kao fitilj. da vidite kako to grune :D

ne trebas krpu... osim ak radis u bacvi pa ti treba kolac i krpa... a kak to rukne.. tak da bacva odleti par metara :D

FaTaL_mRkvA
08-12-2007, 08:19
Obožavam je, pucam debelo prije Nove! :D
Big Bang, TNT, rakete, Pirat........

Nightyx
08-12-2007, 08:45
Obožavao sam to, ali prošlo me je...

^B4$t4rD^
08-12-2007, 11:19
odkako pijem pivo, petarde mi vise nisu zanimljive,
svakih 10 kuna koje potrosim je jedno proliveno pivo :)
i da, od pirotehnike jedino volim gadjati malog nadobudnog susjeda raketama
nista neuobicajeno :)

da, onda samo kazes da je bilo slucajno i sve 5 :D

The Great Duck
08-12-2007, 11:32
Petarde nikad ne pucam,blesavo mi je to bacanje i gledanje kako puca.Prskalice i vatromet su druga priča.No,teoretski,možete napraviti bombu od petardi.Samo istresete barut ili šta je već u njima u kantu za smeće ili bačvu,stavite negdje,zapalite fitilj,udaljite se na sigurnu udaljenost i gledate vatricu i slušate eksploziu koju ste uzrokovali...ali pretpostavljam da bi za to trebalo dosta petardi,rajt?

B4j4
08-12-2007, 13:36
Petarde nikad ne pucam,blesavo mi je to bacanje i gledanje kako puca.Prskalice i vatromet su druga priča.No,teoretski,možete napraviti bombu od petardi.Samo istresete barut ili šta je već u njima u kantu za smeće ili bačvu,stavite negdje,zapalite fitilj,udaljite se na sigurnu udaljenost i gledate vatricu i slušate eksploziu koju ste uzrokovali...ali pretpostavljam da bi za to trebalo dosta petardi,rajt?
prvo bi trebal zagipsat gornji dio inace bi sve bilo velika prskalica... i trebalo bi to sve nabit ali najbolje necim sto nebi izazvalo iskru, inace bye bye :D

Lord Jambrek
08-12-2007, 13:43
Petarde nikad ne pucam,blesavo mi je to bacanje i gledanje kako puca.Prskalice i vatromet su druga priča.No,teoretski,možete napraviti bombu od petardi.Samo istresete barut ili šta je već u njima u kantu za smeće ili bačvu,stavite negdje,zapalite fitilj,udaljite se na sigurnu udaljenost i gledate vatricu i slušate eksploziu koju ste uzrokovali...ali pretpostavljam da bi za to trebalo dosta petardi,rajt?

Glupost, to bi bilo 200-injak kila baruta, čisto sumnjam da bi to grunulo odjednom, možda bi, ali bi trajalo mnogo mjeseci da se to složi kak treba i sve stisne i zatvori od bilo kakvih rupica i sličnog, osim toga treba rasporedit crni i sivi barut.


Ja sam s frendom slagao petarde prije, jednu od 20dag koja je paletu raznesla na komade i druga od 25dag koja je bila nešto pre brutalno.

Opasno je radit sa barutom ak si glup i nemaš pojma što sve može bacit iskru, svake godine u novinama čitam kak si neki klinci odpizde prst/ruku/nogu...radi totalne gluposti poput onog klinca koji je ostao bez ruke jer je gurao petardu u rezervoar od auta i onda se pita još što je bilo.

Pa koliko mutav moraš bit.

100EURO
08-12-2007, 14:22
kod mene svake godine stari kupi onih 5-6 kutija raketa(onih kaj su u paketu) i jos onih obicnih i pun khurac petardi i tnt-a , i kum kad dode i on donese jos tolko i onda nastane raketiranje jaske...prosle godine smo stavili taj tnt na jedan panj i kad je puknuo tnt, panj se rascjepao na pola :|

cropir
08-12-2007, 14:26
[quote="The Great Duck":3f1e6x2o]Petarde nikad ne pucam,blesavo mi je to bacanje i gledanje kako puca.Prskalice i vatromet su druga priča.No,teoretski,možete napraviti bombu od petardi.Samo istresete barut ili šta je već u njima u kantu za smeće ili bačvu,stavite negdje,zapalite fitilj,udaljite se na sigurnu udaljenost i gledate vatricu i slušate eksploziu koju ste uzrokovali...ali pretpostavljam da bi za to trebalo dosta petardi,rajt?

Glupost, to bi bilo 200-injak kila baruta, čisto sumnjam da bi to grunulo odjednom, možda bi, ali bi trajalo mnogo mjeseci da se to složi kak treba i sve stisne i zatvori od bilo kakvih rupica i sličnog, osim toga treba rasporedit crni i sivi barut.


Ja sam s frendom slagao petarde prije, jednu od 20dag koja je paletu raznesla na komade i druga od 25dag koja je bila nešto pre brutalno.

Opasno je radit sa barutom ak si glup i nemaš pojma što sve može bacit iskru, svake godine u novinama čitam kak si neki klinci odpizde prst/ruku/nogu...radi totalne gluposti poput onog klinca koji je ostao bez ruke jer je gurao petardu u rezervoar od auta i onda se pita još što je bilo.
Pa koliko mutav moraš bit.[/quote:3f1e6x2o]

s frendom sam o ovom pricao nedavno, stvarno, pa ja nebi vrazji prasak zapalio u krugu od 10 m od auta, frajer ide u rezervoar bacat :o

The Great Duck
08-12-2007, 14:53
[quote="The Great Duck":ls96so9p]Petarde nikad ne pucam,blesavo mi je to bacanje i gledanje kako puca.Prskalice i vatromet su druga priča.No,teoretski,možete napraviti bombu od petardi.Samo istresete barut ili šta je već u njima u kantu za smeće ili bačvu,stavite negdje,zapalite fitilj,udaljite se na sigurnu udaljenost i gledate vatricu i slušate eksploziu koju ste uzrokovali...ali pretpostavljam da bi za to trebalo dosta petardi,rajt?

Glupost, to bi bilo 200-injak kila baruta, čisto sumnjam da bi to grunulo odjednom, možda bi, ali bi trajalo mnogo mjeseci da se to složi kak treba i sve stisne i zatvori od bilo kakvih rupica i sličnog, osim toga treba rasporedit crni i sivi barut.


Ja sam s frendom slagao petarde prije, jednu od 20dag koja je paletu raznesla na komade i druga od 25dag koja je bila nešto pre brutalno.

Opasno je radit sa barutom ak si glup i nemaš pojma što sve može bacit iskru, svake godine u novinama čitam kak si neki klinci odpizde prst/ruku/nogu...radi totalne gluposti poput onog klinca koji je ostao bez ruke jer je gurao petardu u rezervoar od auta i onda se pita još što je bilo.
Pa koliko mutav moraš bit.

s frendom sam o ovom pricao nedavno, stvarno, pa ja nebi vrazji prasak zapalio u krugu od 10 m od auta, frajer ide u rezervoar bacat :o[/quote:ls96so9p]

Sjećam se da je jedan moj prijatelj jednom bacao petarde i slučajno je ubacio u auspuh (ili neki drugi dio auta,ako ne može biti auspuh,ispravite me) nekog auta.Auto se zapalio,a prijatelj je ostao neozlijeđen.Nisam bio nazočan kad se to dogodilo,ali sam poslije vidio taj auto kad sam bio na rođendanu jednog drugog prijatelja.

Ogg The Dogg
08-12-2007, 15:13
moj frend ima top. to je isto divno opalit koji puta za novu. kake petarde ovo je bog i batina. kad okines pola grada cuje

Munjeni jarac
08-12-2007, 15:14
e da,sad se prisjetio
kad budem iso kupit vatromet,moram uzet "malo" vecih petardi da raznesem saht u ulici i po koju malo vecu kantu

cropir
08-12-2007, 18:42
e da, vrazji prasak je ona stvar sta bacis na pod i onda malo pucketne. pogrijesio sam kad sam napisao "zapaliti" ;)

FaTaL_mRkvA
08-12-2007, 19:41
moj frend ima top. to je isto divno opalit koji puta za novu. kake petarde ovo je bog i batina. kad okines pola grada cuje
cek malo, frend ti ima TOP?
jesi siguran?
100%?
jesi?
e pa ne vjerujem ti :D
salim se, zar FAKAT ima top? {uh, šta sam naivan}

SharafCiger
08-12-2007, 19:47
nigdi veze.nezanima me to

šerafciger
08-12-2007, 20:17
ofkors svake godine se zayebavam s petardama od mini pirata pa do magnuma i big banga.uostalom pravim rafale na koje potrosim i po cijelu kutiju petardi , pravim hand-made "petarde" od kojih odjekuje cjeli grad pa me ljudi gađaju krumpirima i ostalim sto im dođe pod ruku a imam posla i s vatrometima.

ZorgTheBorg
08-12-2007, 20:23
moj frend ima top. to je isto divno opalit koji puta za novu. kake petarde ovo je bog i batina. kad okines pola grada cuje
Top je relativan pojam. Molim te ga derelativiziraj ga verbalno.
(koji top? kakav? home made? kalibar? vojni?)

šerafciger
08-12-2007, 20:28
imam i ja atomsku bomu pa cu je od sreće dernut kad kroejša uđe u europsku uniju!

Jerry
08-12-2007, 20:29
što se tiče karabita,ftw !!
mi smo zapalili travnjak kod tete kad smo palili karabit,al je jebeno bilo lol

hacker
08-12-2007, 20:30
moj frend ima top. to je isto divno opalit koji puta za novu. kake petarde ovo je bog i batina. kad okines pola grada cuje
cek malo, frend ti ima TOP?
jesi siguran?
100%?
jesi?
e pa ne vjerujem ti :D
salim se, zar FAKAT ima top? {uh, šta sam naivan}

Čini mi se da misli na Super Top, onu petardu :)

šerafciger
08-12-2007, 20:31
ako napisete rijec pira-t (pira i t zajedno) nece vam ispast ta rjec.meni je gore kad sam napiso mini pira-t ispalo mini gay

gdje ce ti past granata od tog topa ako ga imas?

Korpse
08-12-2007, 22:02
možda u pon odem u nabavku, šta mislite je li rano još?

Jerry
08-12-2007, 22:03
kod nas u osijeku kazna za bacanje petardi 4000 kn jebote...i smiju se tek bacat od 26 do 2.1 -.-'

B4j4
08-12-2007, 22:05
moj frend ima top. to je isto divno opalit koji puta za novu. kake petarde ovo je bog i batina. kad okines pola grada cuje
cek malo, frend ti ima TOP?
jesi siguran?
100%?
jesi?
e pa ne vjerujem ti :D
salim se, zar FAKAT ima top? {uh, šta sam naivan}

ma haubicu ima vjerovatno.. kaj niste vidli to ?

Korpse
08-12-2007, 22:31
kod nas u osijeku kazna za bacanje petardi 4000 kn jebote...i smiju se tek bacat od 26 do 2.1 -.-'
u nas su isto to govorili a i panduri ih djeci kupuju i baacju baš u to vrijeme...

šerafciger
08-12-2007, 22:32
kod nas u osijeku kazna za bacanje petardi 4000 kn jebote...i smiju se tek bacat od 26 do 2.1 -.-'

wtf???? sad je bacanje petardi jos posto kriminal.u dubrovniku ti ebu mater ili govore "idi to doma ćaći radit" ili nesto seru o sramu kad te cuje da bacas petarde mene i droppera je jedan cojek gađo krumpirom.

Max
08-12-2007, 22:52
kod nas u osijeku kazna za bacanje petardi 4000 kn jebote...i smiju se tek bacat od 26 do 2.1 -.-'

wtf???? sad je bacanje petardi jos posto kriminal.u dubrovniku ti ebu mater ili govore "idi to doma ćaći radit" ili nesto seru o sramu kad te cuje da bacas petarde mene i droppera je jedan cojek gađo krumpirom.

meni je ostalo par petardi od prošle godine, tako da još nemoram ici u nabavu

KI KI
08-12-2007, 22:54
ja sam kupil jednu kutiju i jednu zapalil za sada

Max
08-12-2007, 22:58
ja sam kupil jednu kutiju i jednu zapalil za sada
Kutiju čega?

Ogg The Dogg
08-12-2007, 23:08
moj frend ima top. to je isto divno opalit koji puta za novu. kake petarde ovo je bog i batina. kad okines pola grada cuje
cek malo, frend ti ima TOP?
jesi siguran?
100%?
jesi?
e pa ne vjerujem ti :D
salim se, zar FAKAT ima top? {uh, šta sam naivan}

ma haubicu ima vjerovatno.. kaj niste vidli to ?
da frend mi ima freakin TOP! prjebena stvar. nije velik ali roka ko lud

Max
09-12-2007, 10:30
[quote="Ogg The Dogg":2izrhrzu]moj frend ima top. to je isto divno opalit koji puta za novu. kake petarde ovo je bog i batina. kad okines pola grada cuje
cek malo, frend ti ima TOP?
jesi siguran?
100%?
jesi?
e pa ne vjerujem ti :D
salim se, zar FAKAT ima top? {uh, šta sam naivan}

ma haubicu ima vjerovatno.. kaj niste vidli to ?
da frend mi ima freakin TOP! prjebena stvar. nije velik ali roka ko lud[/quote:2izrhrzu]

đe si to kupio

FaTaL_mRkvA
09-12-2007, 10:55
[quote="Ogg The Dogg":274icvua]moj frend ima top. to je isto divno opalit koji puta za novu. kake petarde ovo je bog i batina. kad okines pola grada cuje
cek malo, frend ti ima TOP?
jesi siguran?
100%?
jesi?
e pa ne vjerujem ti :D
salim se, zar FAKAT ima top? {uh, šta sam naivan}

ma haubicu ima vjerovatno.. kaj niste vidli to ?
da frend mi ima freakin TOP! prjebena stvar. nije velik ali roka ko lud

đe si to kupio[/quote:274icvua]
moj frend ima top, al staviš petardu unutra pa kresneš(slabo se cuje), ali mislim da to nije to

Jerry
09-12-2007, 11:00
molim ban za Maxa.
Lik je idiot.
postavlja glupa pitanja i piše glupe postove,i izaziva svađu
sry na offu
:eyebrows:

FaTaL_mRkvA
09-12-2007, 11:03
ljudi, koju pirotehniku vi preferirate, Mirnovec, Orion ili nešto deseto?

Jerry
09-12-2007, 11:04
Orion,ove Mirnovec su mnogo gej i slabe

ZorgTheBorg
09-12-2007, 11:06
Orion,ove Mirnovec su mnogo gej i slabe
Mirnovec ne samo da su slabe, nego se raspadaju i svaka treća je ćorak, shitty

FaTaL_mRkvA
09-12-2007, 11:57
uvozne iz austrije...jedino izvana mogu nabaviti topovske udare
slažem se, samo ja ne kupujem uvozne iz Austrije, nego odem u Austriju i tamo kupim
austrija-raj za pirotehniku.....hrpa prodavača ispred metro-a....milina

Human m0nst3r
09-12-2007, 12:06
E imam prigodnu poeziju za ovu temu
"KONŠČINSKA BLUZ"

Malo dijete na štandu radi
Petarde svoje prodaje
Mega, bumbar, vulkan ili vražji prasak
To je prava stvar
Čičulina mu se u ruci vrti
I dobro se kruti
Šta će mali
Pošto je šipac pravi
S petardom mirovinu vidit nece
Ni mirnovec pirotehnika ga nece
Šipac mali u pekari se pari
Dok mu punac u zlatari radi

"O jadan mali šipac
Ne idi malen ispod zvijezda"

Ogg The Dogg
10-12-2007, 00:53
[quote="Ogg The Dogg":2ottke0l]moj frend ima top. to je isto divno opalit koji puta za novu. kake petarde ovo je bog i batina. kad okines pola grada cuje
cek malo, frend ti ima TOP?
jesi siguran?
100%?
jesi?
e pa ne vjerujem ti :D
salim se, zar FAKAT ima top? {uh, šta sam naivan}

ma haubicu ima vjerovatno.. kaj niste vidli to ?
da frend mi ima freakin TOP! prjebena stvar. nije velik ali roka ko lud

đe si to kupio[/quote:2ottke0l]
ima jedno selo kraj Našica gdje živi lik koji pravi topove. taj top vam je mali, nekih pol metra dug, tako da nije neka grdosija ak ste to mislili. nema nikakvog taneta, napuni se barutom i natiska se papira. zapali se fitilj i BUUUUM! nema te petarde koja se jače čuje. pitat ću frenda da par slika okine. prošle godine smo ga na Vincevo prepunili pa su mu točkovi otpali. ali je ruknio ko lud. pol sata kasnije me glava bolila. :D

Duh
10-12-2007, 09:13
Ispucat cu ih nekolkio to sigurno,al da sam bas lud za pirotehniku... ne bas

Korpse
11-12-2007, 22:46
zbavil sam si petarde, sada ne znam kada ću početi bacati.

travar
11-12-2007, 23:04
Meni ne treb pirotehnika. Ja imam top u sebi :D

ChR0NoS
11-12-2007, 23:06
pirotehnika je sasvim nepotrebna, ima boljih načina da se proslave neke stvari

Korpse
12-12-2007, 11:08
Meni ne treb pirotehnika. Ja imam top u sebi :D
kada pojdem grah zovu me čovjek-top veličanstveni

Lord Jambrek
12-12-2007, 11:20
ima jedno selo kraj Našica gdje živi lik koji pravi topove. taj top vam je mali, nekih pol metra dug, tako da nije neka grdosija ak ste to mislili. nema nikakvog taneta, napuni se barutom i natiska se papira. zapali se fitilj i BUUUUM! nema te petarde koja se jače čuje. pitat ću frenda da par slika okine. prošle godine smo ga na Vincevo prepunili pa su mu točkovi otpali. ali je ruknio ko lud. pol sata kasnije me glava bolila. :D

Snimi rađe, glasnoća me zanima da znam što treba premašit :D

Korpse
12-12-2007, 11:58
znači što glasnije to bolje, gušt mi je kada me neke babe počnu gonjati...

FaTaL_mRkvA
12-12-2007, 12:02
znači što glasnije to bolje, gušt mi je kada me neke babe počnu gonjati...
daa, mene je susjeda prijavila policiji(ima malo dijete pa se plače non-stop kad ja opalim koju) i rekla da nemoraju dolazit, nego da samo nazovu doma i kazu nest, pa se moja stara javila i bilo je sranja :D
EDIT: onda sam joj jednu pod prozor puko, pa mi je došla tamo gdje ja živim i pokazala, btw. stara mi cijelu godinu nije dala da pucam (a imo sam 11) :cry:

ZorgTheBorg
12-12-2007, 13:11
[quote="Ogg The Dogg":agrnhibl]
ima jedno selo kraj Našica gdje živi lik koji pravi topove. taj top vam je mali, nekih pol metra dug, tako da nije neka grdosija ak ste to mislili. nema nikakvog taneta, napuni se barutom i natiska se papira. zapali se fitilj i BUUUUM! nema te petarde koja se jače čuje. pitat ću frenda da par slika okine. prošle godine smo ga na Vincevo prepunili pa su mu točkovi otpali. ali je ruknio ko lud. pol sata kasnije me glava bolila. :D

Snimi rađe, glasnoća me zanima da znam što treba premašit :D[/quote:agrnhibl]
Topovski udar, maybe?

BTW, stari mi ide u lovački shop po raketice za revolver, raketice su veličine 1/2 TNT dinamita ali grunu ko njih 2 zajedno. Najbolji omjer veličine i snage.

NiX4
12-12-2007, 13:15
jel su to one signalne , to i ja kupujem :pray:

Lord Jambrek
12-12-2007, 13:18
Topovski udar, maybe?

To je za djecu. Sad kad kupim kartu za hladno pivo, idem u mass shopping kad skupim 60-ak kn i krećem sa proizvodnjom petarde.

ZorgTheBorg
12-12-2007, 13:23
[quote="Zorg_The_Borg":2xb78b8v]Topovski udar, maybe?

To je za djecu. Sad kad kupim kartu za hladno pivo, idem u mass shopping kad skupim 60-ak kn i krećem sa proizvodnjom petarde.[/quote:2xb78b8v]
Ja sam osuđen na stock petarde (starci), ali kewl je prosipat nepuknuti barut na hrpicu i zapalit...

Lord Jambrek
12-12-2007, 13:24
[quote="Lord Jambrek":dqw8qmnm][quote="Zorg_The_Borg":dqw8qmnm]Topovski udar, maybe?

To je za djecu. Sad kad kupim kartu za hladno pivo, idem u mass shopping kad skupim 60-ak kn i krećem sa proizvodnjom petarde.[/quote:dqw8qmnm]
Ja sam osuđen na stock petarde (starci), ali kewl je prosipat nepuknuti barut na hrpicu i zapalit...[/quote:dqw8qmnm]

Još je više cool složit svoju petardu :D

ZorgTheBorg
12-12-2007, 13:26
jel su to one signalne , to i ja kupujem :pray:
Little red ones? Jedan vrh bijeli plastični a drugi udubljeni crni? FTW :pray:

@Jambrek - šta je s "bazukom"? Raketu u cijev i pucaj!

Lord Jambrek
12-12-2007, 13:34
@Jambrek - šta je s "bazukom"? Raketu u cijev i pucaj!

E to je zakon, samo što zna bit malo opasno ako je jaka raketa, ja sam uvijek znao zapalit petardu i stavit ju u cijev, a onda kamen unutra
:D

ZorgTheBorg
12-12-2007, 13:36
Jel radi? Kolko jako leti kamen od say... 1 kubni centimetar? I s kojom petardom?

Lord Jambrek
12-12-2007, 13:43
Jel radi? Kolko jako leti kamen od say... 1 kubni centimetar? I s kojom petardom?

Ma čime god, samo ti je bitno da imaš začepljenu cijev da nemre zadnji kraj izletit. Leti dovoljno da ti masnicu ostavi :D

ZorgTheBorg
12-12-2007, 15:42
[quote="Zorg_The_Borg":3frqv9ov]Jel radi? Kolko jako leti kamen od say... 1 kubni centimetar? I s kojom petardom?

Ma čime god, samo ti je bitno da imaš začepljenu cijev da nemre zadnji kraj izletit. Leti dovoljno da ti masnicu ostavi :D[/quote:3frqv9ov]
K, počet ću ubacivat kamenčiće u cijev pištolja. Supah!

Lord Jambrek
12-12-2007, 15:56
[quote="Lord Jambrek":330jvx4h][quote="Zorg_The_Borg":330jvx4h]Jel radi? Kolko jako leti kamen od say... 1 kubni centimetar? I s kojom petardom?

Ma čime god, samo ti je bitno da imaš začepljenu cijev da nemre zadnji kraj izletit. Leti dovoljno da ti masnicu ostavi :D[/quote:330jvx4h]
K, počet ću ubacivat kamenčiće u cijev pištolja. Supah![/quote:330jvx4h]

Ok, to mi baš pametno ne zvuči, ne znam kako funkcionira pirotehnički pištolj.

ZorgTheBorg
12-12-2007, 18:10
A custom petarde su pametne :rotfl:
Običan pišt, zapravo startni, mali izboj baruta kroz cijev. Samo još fali zrno.

Korpse
12-12-2007, 18:22
evo sada ću probati napraviti svoju petardu.

Korpse
14-12-2007, 22:29
dobro mi je ispala, samo nisam zadovoljan glasnoćom...

Svinjoguz
14-12-2007, 23:19
idem u orion po TNT dinamit petarde, posipat cu malu liniju benzina, stavit tih 20 tntejki i zapalit benzin tak da mi se sve petarde zapale...hell yea...
onda u mirnovec po zvucni zid :D

Korpse
15-12-2007, 16:39
a onda poslije na hitnu pa na policiju... :pray:

Simon the Dreamer
15-12-2007, 17:04
[quote="Zorg_The_Borg":hblekyvz]Topovski udar, maybe?

To je za djecu. Sad kad kupim kartu za hladno pivo, idem u mass shopping kad skupim 60-ak kn i krećem sa proizvodnjom petarde.[/quote:hblekyvz]
E, i kako je to prošlo?

A da... :rotfl:

Svinjoguz
15-12-2007, 17:09
[quote="misterante"]a onda poslije na hitnu pa na policiju... :pray:[/quote

nps, nosim slusalice da ne ostanem bez sluha :killyou:

Lord Jambrek
15-12-2007, 17:26
idem u orion po TNT dinamit petarde, posipat cu malu liniju benzina, stavit tih 20 tntejki i zapalit benzin tak da mi se sve petarde zapale...hell yea...
onda u mirnovec po zvucni zid :D

Samo će ti sve zgorit, kupiš paket malih petardi i posipaš barut između TNT-a i potpališ s 2 strane

Svinjoguz
15-12-2007, 17:35
ajd bum i to probal...

e jeste kad kupili onu kutiju s raketnim nabojima i stavili ju da stoji vodoravno...luuudooo :D

Lord Jambrek
15-12-2007, 17:37
ajd bum i to probal...

e jeste kad kupili onu kutiju s raketnim nabojima i stavili ju da stoji vodoravno...luuudooo :D

Vidim da voliš experimentirat :D

Ja sam jednom onaj mali box vatromet stavio naopak, prevrnuo se i bilo je vatrometa svud sam ne u zraku :D

Svinjoguz
15-12-2007, 17:49
ajd bum i to probal...

e jeste kad kupili onu kutiju s raketnim nabojima i stavili ju da stoji vodoravno...luuudooo :D

Vidim da voliš experimentirat :D

Ja sam jednom onaj mali box vatromet stavio naopak, prevrnuo se i bilo je vatrometa svud sam ne u zraku :Dlol

a ja jednom u zemlju stavio drugorazrednu raketa, a imala je samo oko 2-3 cm drvene drske(90% je bilo strgano)i raketa explodirala 1,5m od mene..
to je bilo u mom dvoristu i kad sam doso u kucu starci me gledali svog traumatiziranog :o :|

Lord Jambrek
15-12-2007, 17:51
Ja sam jednom sa 10 godina išao bacat magnumku u prazan karnister od benzina, nekim čudom je došao plamen od 2 metra :D srećom mi ništa nije bilo

Svinjoguz
15-12-2007, 17:52
Ja sam jednom sa 10 godina išao bacat magnumku u prazan karnister od benzina, nekim čudom je došao plamen od 2 metra :D srećom mi ništa nije bilo
a mi 3 deci kerozina 2 metra od mase grmlja zapalili, lol frend se pocel plakat da kaj bu bilo...
nakraju uzeo neke grane i udri misko, da se nebi kornati ponovili )))

Svinjoguz
15-12-2007, 17:53
dan danas da bacis sibicu tamo nastao bi plamen oko tebe :rotfl:

Lord Jambrek
15-12-2007, 17:54
@jambrek isparenja ostala?

Ma kakva isparenja, ja sam defekt od malena

MTF*
15-12-2007, 18:49
od kad se prodaje 2. razred?
15.12?

Ivan_87
15-12-2007, 20:09
evo jedan recept koji radite na vlastitu odgovornost ! ! !


nađite ili nabavite željeznu cjev visine 2 supertopa i širine duplo nego super top

na donju stranu stavite malo gipsa tako da začepite rupu i uzmite svijeću i sa svijećom nakapajte voska sa vanjske strane po gipsu kad ste začepili jednu stranu cjevi onda nasipajte podosta baruta skoro do vrha ,dobro ga nabite unutra i na vrh stavite polovicu supertopa znači onu polovicu na kojoj je fitilj,oko toga nabite gipsa i nakapajte voska,kasnije odložite zapalite i bježite oko 15-20m snažna eksplozija će se desit,pazite oči i uši,

kako rekoh na vlastitu odgovornost :twisted:

MTF*
15-12-2007, 20:41
budala bi to napravila, budala bi snosila i posljedice...
nego, imate neki jednostavan home made recept dimne bombe?

punta_fico
15-12-2007, 20:48
‬**‪‫‬**҉samo isprobavam ovo.......inace,bacam petarde........

punta_fico
15-12-2007, 20:49
hehe......izokrenuti post prije.......petarde su cool ako su rakete......tomahawk rula!!!

Fenrir
15-12-2007, 20:57
budala bi to napravila, budala bi snosila i posljedice...
nego, imate neki jednostavan home made recept dimne bombe?

Hm, ak se dobro sjećam, nisam već radio ovo dugo, šećer i kalijev karbonat, malo veća hrpa, zapali. Gusti dim, dugotrajan. Kalijev karbonat se u svakom kabinetu kemije može čopit.

Sgt. Bull
15-12-2007, 21:01
budala bi to napravila, budala bi snosila i posljedice...
nego, imate neki jednostavan home made recept dimne bombe?
koliko se sjećam,a nisam odavno ovo pravio,plastika od kinder jajeta i nešto celofana...tačno se ne sjećam više znam da ovako nekako ide...

Fenrir
15-12-2007, 21:03
Eda, ovo je malo lejm i svi to znaju, al ipak. Ping-pong lopticu ili sličnu plastiku nareži na manje dijelove, metni u alu foliju, zapali.

Sgt. Bull
15-12-2007, 21:04
Eda, ovo je malo lejm i svi to znaju, al ipak. Ping-pong lopticu ili sličnu plastiku nareži na manje dijelove, metni u alu foliju, zapali.
Eh tako...lejmerska jeste ali je najbolja :D

Fenrir
15-12-2007, 21:10
Ah, ovo sa kalijevim karbonatom i šećerom je malo teže nabavit, al sama izrada je nikakva. Samo metneš na hrpu cca kilu na pola kile(zaboravih omjer, sutra javim), uglavnom, recimo kila i pol smjese bi mogla napunit cijeli kat veće kuće u potpunosti sa gustim dimom.

Ripaz
15-12-2007, 21:12
Meni je zakon sa onim zengama razarati stvari. Nema što nisam probao sa njim: stavit ih ispod tanjura koji odleti 50 metara u zrak, naći mrtvu životinju i razlitati je u tisuću komada, gađati sa njom mačke...

Inaće nisam nikad kupovao male petarde (lažem kupio sam ih nekoliko puta) nego kupujem samo one koje rade velike eksplozije because biger explozione more fun.

MTF*
15-12-2007, 21:13
cek, tu smjesu nit kuham nit nis?
neznam di nabavit karbonat, nemam kemiju, ekonomija sma....

Fenrir
15-12-2007, 21:25
cek, tu smjesu nit kuham nit nis?
neznam di nabavit karbonat, nemam kemiju, ekonomija sma....
Raspitaj se, u osnovnjaku smo to masovno krali, nije neš skupo. Kažem, to se ni nemrem nazvat izradom, samo na alu foliju il nešt nezapaljivo metneš na hrpu to dvoje i zapališ.

Svinjoguz
15-12-2007, 22:12
Meni je zakon sa onim zengama razarati stvari. Nema što nisam probao sa njim: stavit ih ispod tanjura koji odleti 50 metara u zrak, naći mrtvu životinju i razlitati je u tisuću komada, gađati sa njom mačke...

Inaće nisam nikad kupovao male petarde (lažem kupio sam ih nekoliko puta) nego kupujem samo one koje rade velike eksplozije because biger explozione more fun.

:o
boze moj

ChR0NoS
15-12-2007, 22:18
ja volim jedino vatromete... za novu ili za božić

petarda par ispucam i to mi je sasvim dovoljno

Fenrir
15-12-2007, 22:35
Ja napravim bombu sa frendsonima, raznese frižider ko ragdoll. Meni dosta.

TeraBajt
15-12-2007, 23:02
Iako mi je najbolje kad se ugušim od onog mirisa, ništa od toga.

Nema se para. :( ((((((((((((((((((((

Sonic_Moronic
15-12-2007, 23:04
Meni je zakon sa onim zengama razarati stvari. Nema što nisam probao sa njim: stavit ih ispod tanjura koji odleti 50 metara u zrak, naći mrtvu životinju i razlitati je u tisuću komada, gađati sa njom mačke...

Inaće nisam nikad kupovao male petarde (lažem kupio sam ih nekoliko puta) nego kupujem samo one koje rade velike eksplozije because biger explozione more fun.

Ok, ti si bolestan...

TeraBajt
15-12-2007, 23:12
Meni je zakon sa onim zengama razarati stvari. Nema što nisam probao sa njim: stavit ih ispod tanjura koji odleti 50 metara u zrak, naći mrtvu životinju i razlitati je u tisuću komada, gađati sa njom mačke...

Inaće nisam nikad kupovao male petarde (lažem kupio sam ih nekoliko puta) nego kupujem samo one koje rade velike eksplozije because biger explozione more fun.

Ok, ti si bolestan...

a ne :o

Svinjoguz
15-12-2007, 23:15
ej ak neko dodje u priliku da raznese mrtvu zivinu, nek to snimi i stavi na youtube

Sonic_Moronic
15-12-2007, 23:18
Dabogda pogodili petardom grupu agresivnih pasa...

FUXY
15-12-2007, 23:18
LoL cujte ovo:

Jednu novu godinu bio ja na selu ( u zumberku) neznam opce iz kojeg razloga enivej pucali smo zenge i moj retardirani frend uhvatio nekvu zabu i uguro zengu u usta . psssssss buuuuum . LoL to ste trebali vidjet

TeraBajt
15-12-2007, 23:22
LoL cujte ovo:

Jednu novu godinu bio ja na selu ( u zumberku) neznam opce iz kojeg razloga enivej pucali smo zenge i moj retardirani frend uhvatio nekvu zabu i uguro zengu u usta . psssssss buuuuum . LoL to ste trebali vidjet
OMG!!!!!111 LOL!!!!111 :rotfl: :rotfl: :pray:













NOT :(

Nekužim koji vam je pa da gurate zenge živinama u tjelesne otvore.

Meni to ko da kurvi gurneš zengu u pi*** pa ju zapališ... :yuck:

Svinjoguz
15-12-2007, 23:23
LoL cujte ovo:

Jednu novu godinu bio ja na selu ( u zumberku) neznam opce iz kojeg razloga enivej pucali smo zenge i moj retardirani frend uhvatio nekvu zabu i uguro zengu u usta . psssssss buuuuum . LoL to ste trebali vidjet

:shock:

mislim zakaj mucite zivotinje, ajde da raznesete mrtvu, al stavljat zengu u zivu zabu :shock:

Human m0nst3r
15-12-2007, 23:24
Takve likove poput ovoga treba dobro natuc i njima zgurati zengu u dupe pa da vide oni kako je to. Inace sljedeci ko ostavi takav post dobiva opomenu.

FUXY
15-12-2007, 23:31
Ma ja sam samo promatrao sa strane ...
E znas kak je krestala

Ivan_87
15-12-2007, 23:34
budala bi to napravila, budala bi snosila i posljedice...
nego, imate neki jednostavan home made recept dimne bombe?

Hm, ak se dobro sjećam, nisam već radio ovo dugo, šećer i kalijev karbonat, malo veća hrpa, zapali. Gusti dim, dugotrajan. Kalijev karbonat se u svakom kabinetu kemije može čopit.

ma radio sam to prije 3 god kad me to više zanimalo nije opasna željezna cjev ako nema puno baruta,fitilj mora bit velik i dosta se udaljit i ne gledat u to jer bi mogo osljepit na par sekundi,znači udaljit se mini 15-20 m po potrebi oko 25m i okrenut se,nije razorno ako nije veliko samo jako grune :)

za to mi reko tip koji je sakrio tu na kantridi na stadion prije utakmice zapalio i bacio iza onih stjena,samo je jako puklo ali neubija ako se udaljiš

ovisi o veličini željezne cjevi i debljini,bolje da je debela i da nije jako velika jer veća količina baruta=veća explozija

MTF*
16-12-2007, 08:59
problem je kod doticne izrade, da dok radis to ne grune...
naijas barut u zeljeznu cijev...pih...

Lord Jambrek
16-12-2007, 11:20
problem je kod doticne izrade, da dok radis to ne grune...
naijas barut u zeljeznu cijev...pih...

Di ćeš barut u željeznu cijev, to moraš bit kreten da to radiš. Nikad ne radit petarde u željeznu cijev, moguće je, ali je užasno opasno.

FaTaL_mRkvA
16-12-2007, 11:22
problem je kod doticne izrade, da dok radis to ne grune...
naijas barut u zeljeznu cijev...pih...

Di ćeš barut u željeznu cijev, to moraš bit kreten da to radiš. Nikad ne radit petarde u željeznu cijev, moguće je, ali je užasno opasno.
vjerujem ti, ali daj mi pojasni....

Lord Jambrek
16-12-2007, 11:25
problem je kod doticne izrade, da dok radis to ne grune...
naijas barut u zeljeznu cijev...pih...

Di ćeš barut u željeznu cijev, to moraš bit kreten da to radiš. Nikad ne radit petarde u željeznu cijev, moguće je, ali je užasno opasno.
vjerujem ti, ali daj mi pojasni....

Zašto? Pa recimo da kad ga nabijaš da unutra nastane mnogo trenja, željezo se zagrijava i najveća glupost ga može zapalit. Pogotovo ako nabijaš sa željeznim predmetom, onda postoji mogućnost da se čak iskra baci.

Najbolje je karton od likovne mape/bilježnice

FaTaL_mRkvA
16-12-2007, 11:28
a jel ja mogu stavit petardu u praznu željeznu čahuru od karabinske puške?
tj., jel može nastat neki pritisak il tak neko čudo da se čahura razleti... ili bilo što opasno?
btw. kako sam sam sebi lolastican....

Lord Jambrek
16-12-2007, 11:33
a jel ja mogu stavit petardu u praznu željeznu čahuru od karabinske puške?
tj., jel može nastat neki pritisak il tak neko čudo da se čahura razleti... ili bilo što opasno?
btw. kako sam sam sebi lolastican....

Ček, oćeš stavit petardu u čahuru od puške, a kud bi sa čahurom? Reci mi šta planiraš pa ti ukratko objasnim.



Ljudi, može mi itko reći gdje mogu kupiti baruta, trebam po kilaži

FaTaL_mRkvA
16-12-2007, 11:37
a jel ja mogu stavit petardu u praznu željeznu čahuru od karabinske puške?
tj., jel može nastat neki pritisak il tak neko čudo da se čahura razleti... ili bilo što opasno?
btw. kako sam sam sebi lolastican....

Ček, oćeš stavit petardu u čahuru od puške, a kud bi sa čahurom? Reci mi šta planiraš pa ti ukratko objasnim.



Ljudi, može mi itko reći gdje mogu kupiti baruta, trebam po kilaži
baruta sam ja imo doma, al više nemam, mozda ga ima u nekoj trgovini municijom il tak nešt.
evo, ja planiram stavit petardu u čahuru od puške da se jače čuje ili šta god, pa me zanima jel je to opasno
naravno ne mislim stavit zengu il tak nešt jer ne stane, nego neku malu, npr. piranu il tak nešto

v4MP1r3
16-12-2007, 14:50
doslo i proslo kad odrastes, a po ovome se vidi kakva je poplacija na forumu. sori ljudi ali istina

Ogg The Dogg
16-12-2007, 16:35
a jel ja mogu stavit petardu u praznu željeznu čahuru od karabinske puške?
tj., jel može nastat neki pritisak il tak neko čudo da se čahura razleti... ili bilo što opasno?
btw. kako sam sam sebi lolastican....

Ček, oćeš stavit petardu u čahuru od puške, a kud bi sa čahurom? Reci mi šta planiraš pa ti ukratko objasnim.



Ljudi, može mi itko reći gdje mogu kupiti baruta, trebam po kilaži
baruta sam ja imo doma, al više nemam, mozda ga ima u nekoj trgovini municijom il tak nešt.
evo, ja planiram stavit petardu u čahuru od puške da se jače čuje ili šta god, pa me zanima jel je to opasno
naravno ne mislim stavit zengu il tak nešt jer ne stane, nego neku malu, npr. piranu il tak nešto
ne vidim svrhu, nece se nista jace cut, ili? :-S

Lord Jambrek
16-12-2007, 17:12
[quote=LinkEX]a jel ja mogu stavit petardu u praznu željeznu čahuru od karabinske puške?
tj., jel može nastat neki pritisak il tak neko čudo da se čahura razleti... ili bilo što opasno?
btw. kako sam sam sebi lolastican....

Ček, oćeš stavit petardu u čahuru od puške, a kud bi sa čahurom? Reci mi šta planiraš pa ti ukratko objasnim.



Ljudi, može mi itko reći gdje mogu kupiti baruta, trebam po kilaži
baruta sam ja imo doma, al više nemam, mozda ga ima u nekoj trgovini municijom il tak nešt.
evo, ja planiram stavit petardu u čahuru od puške da se jače čuje ili šta god, pa me zanima jel je to opasno
naravno ne mislim stavit zengu il tak nešt jer ne stane, nego neku malu, npr. piranu il tak nešto
ne vidim svrhu, nece se nista jace cut, ili? :-S[/quote:33jr7oey]

Čuje se nešto jače.

E ja iza kuće imam jednu betonsku cijev promjera oko 8cm, e kad u to staviš petardu to se čuje. Ne zovem bez razloga to TOP. :D

Maze
16-12-2007, 17:25
doslo i proslo kad odrastes, a po ovome se vidi kakva je poplacija na forumu. sori ljudi ali istina

jep, i mene je prošlo, do 8. razreda sam kupovao petarde čim su izašle.. više skoro ništ ne kupujem

Ripaz
16-12-2007, 17:59
doslo i proslo kad odrastes, a po ovome se vidi kakva je poplacija na forumu. sori ljudi ali istina

jep, i mene je prošlo, do 8. razreda sam kupovao petarde čim su izašle.. više skoro ništ ne kupujem

Istina sada rađe kupim kutiju marlbora nego kutiju petardi :D

MTF*
16-12-2007, 18:03
nije pohvalno, radje obrnuto... :roll:

Ivan_87
16-12-2007, 19:01
doslo i proslo kad odrastes, a po ovome se vidi kakva je poplacija na forumu. sori ljudi ali istina

jep, i mene je prošlo, do 8. razreda sam kupovao petarde čim su izašle.. više skoro ništ ne kupujem

Istina sada rađe kupim kutiju marlbora nego kutiju petardi :D

hehe i to je istina,ali kupim bar kutiju tnt-a pa pustim 10komada za utakmicu ostalo poklonim i bacim jednu ili dvije,ali gušt je čak i stari redovito kupi kutiju ili par raketa a čovjek ima skoro 50 godina hehe

FaTaL_mRkvA
16-12-2007, 19:25
ja baš nisam "naknap" s lovom pa si mogu priuštiti, ali samo, ak starci ne vide :D

Fenrir
16-12-2007, 22:04
doslo i proslo kad odrastes, a po ovome se vidi kakva je poplacija na forumu. sori ljudi ali istina
ježi ga...volim vel'ke explozije... :D
I ja, zato ne kupujem ove gej petarde nek radim doma bombe kak spada, istina, mogel sam već dvaput poginut, al onak, bmk, važno da geleri lete. A molotovljevi su mi nešt najkul ikad, zapravo bilo kaj da gori.
Al nisam piroman.

ZorgTheBorg
17-12-2007, 09:22
doslo i proslo kad odrastes, a po ovome se vidi kakva je poplacija na forumu. sori ljudi ali istina
ježi ga...volim vel'ke explozije... :D
Mda. Ja sam se kao mali bojao petardi. Zato sada pucam. BTW i moj stari puca. I moj djed isto. I moj stari susjed isto.

FaTaL_mRkvA
17-12-2007, 09:41
i moj stari puca ko lud, i frendov stari...
starci :thumbs2:

RayDX
17-12-2007, 10:19
bezveze...

nije to za djecu

:(

Slazem se.

Lame. :killyou:

Petarde obožavam. I moj brat Jovan također. A on je iz Dijaspore.

A da vidite mog starog kada baca petarde, za Božić je ko' malo dijete ( ima četrijestipet godina). Da ga vidi dekan sa fakulteta... hehhe ^^

Svinjoguz
17-12-2007, 11:51
moja stara puca cijeli dan tntejke a ima 50 godina :rotfl:

Mafioz0r
17-12-2007, 12:12
Petarde su za djecu/njubove, vatromet je prava stvar.

FaTaL_mRkvA
17-12-2007, 16:45
Petarde su za djecu/njubove, vatromet je prava stvar.
kad se kaže "fajrvorks" ja mislim na svu pirotehniku, naravno da pucam i vatromet(više nego petarde), ali samo od božića pa do nove, a cijeli 12. mj pucam petarde

Korpse
18-12-2007, 13:37
meni je lijepše raznositi neke predmete, uber mega pwnerskim pedeardama, nego ono zapaliti pa da odleti...

THUNDER_DINIX
18-12-2007, 14:26
jos ni 1 nisam grunio ove godine, ne privlaci me to vise, mozda za Novu ak bude ali ne vjerujem da oce

MTF*
18-12-2007, 20:37
ni ja nisam nista ove godine, ali samo zato jer mi lijeno kupit... XD

Korpse
18-12-2007, 21:36
ni ja nisam nista ove godine, ali samo zato jer mi lijeno kupit... XD
u nas se kupuje u obućara...
joj da vidiš lika, piše ti fino obućar, a on to i jest, ali fino mu kažeš petarde i odvede te u "the Room", a policija zna za to i niš ne radi... :rotfl:

THUNDER_DINIX
18-12-2007, 22:39
^^^^ hehe, fora :roll:
meni nije lijeno kupit nego me to jednostavno vise ne privlaci kao prije, a i zao mi dat pare na to

MTF*
18-12-2007, 22:41
meni nije zao za vatromet, za petarde vec je...
ali uvijek kupim bar 1 paket, zeusica il nekaj...

THUNDER_DINIX
18-12-2007, 22:43
mislim odlicno je kad sve puca i leti na sve strane. ali moras uzet dosta toga, kad je malo i nije neka fora. a to dosta skupo izadje

Mafioz0r
18-12-2007, 22:44
Meni je najbolji varomet po starom receptu : barut i olovne kuglice u žarulju -> žarulju u lampu -> čekaš da netko upali svijetlo -> uber pwnage.
šala

THUNDER_DINIX
18-12-2007, 22:49
i onda vice brat/sestra: "mama, mama di mi je oko?"

FaTaL_mRkvA
19-12-2007, 07:10
Meni je najbolji varomet po starom receptu : barut i olovne kuglice u žarulju -> žarulju u lampu -> čekaš da netko upali svijetlo -> uber pwnage.
šala
a kak ćeš žarulju ''zatvoriti''?

B4j4
19-12-2007, 09:50
Meni je najbolji varomet po starom receptu : barut i olovne kuglice u žarulju -> žarulju u lampu -> čekaš da netko upali svijetlo -> uber pwnage.
šala
isto to napravi sa napalmom :wink:
@ linkex imam ti ja te upute... posaljem ti danas na vecer ak se bum uspel presvercat na komp

ZorgTheBorg
19-12-2007, 13:00
Meni je najbolji varomet po starom receptu : barut i olovne kuglice u žarulju -> žarulju u lampu -> čekaš da netko upali svijetlo -> uber pwnage.
šala
isto to napravi sa napalmom :wink:
@ linkex imam ti ja te upute... posaljem ti danas na vecer ak se bum uspel presvercat na komp
Anarchy codebook?
ftw.

Korpse
19-12-2007, 17:49
i onda vice brat/sestra: "mama, mama di mi je oko?"
joj... :rotfl:
sada sam bacao one crvene megatres, jedna otišla ispod nečijeg auta...ali mema vee, nije moje.

THUNDER_DINIX
19-12-2007, 17:58
pazi sam da ne curi ulje ili benzin iz auta. vlasnik ce biti jako sretan kada dodje i vidi pepeo svog auta

Korpse
19-12-2007, 20:35
niš nije bilo, bogu hvala, bio sam se usro ko grlica...popio bi batine od vlasnika, a prodali bi mi komp da plate čovjeku...

Dyslexia
20-12-2007, 00:04
Jebes to ja i stari uzmemo papovku pa malo pucamo, da cujete kako to grmi. 7 metaka u zrak i dosta, nadjaca i bombu. :D

Fenrir
20-12-2007, 18:49
Jebes to ja i stari uzmemo papovku pa malo pucamo, da cujete kako to grmi. 7 metaka u zrak i dosta, nadjaca i bombu. :D
A kud tih 7 metaka padne? Još ak pucate u smjeru osnovne škole, mora da je veselo kad izađu pod odmorom i pocrkavaju od bombardovanja mecima.

TheJopa
20-12-2007, 20:12
bistro je sipati metke u zrak...oni negdje moraju pasti...znaš?
BTW prije nekih 15 minuta bila na teveu neka djevojka...bila na koncertu i u čvalje ju spizdila raketa...razvalila joj usnu..not gg...not gg at all...

:(

Osobno poznam dosta seljobera koji isto tako pucaju i očito misle da metak ishlapi u zraku, učini se u paru, ili odleti put nebesa u orbitu. Stvar je u tome šta su se oni navikli pucat po svojim selima pa metak padne u neka polja di ionako ne smeta, problem je kad ti seljoberi odu u grad.

ZorgTheBorg
20-12-2007, 20:12
bistro je sipati metke u zrak...oni negdje moraju pasti...znaš?
Zato uvijek pucat u luku dalje od svoje kuće.

Fenrir
20-12-2007, 20:33
bistro je sipati metke u zrak...oni negdje moraju pasti...znaš?
BTW prije nekih 15 minuta bila na teveu neka djevojka...bila na koncertu i u čvalje ju spizdila raketa...razvalila joj usnu..not gg...not gg at all...
Je, vgg je. Znam ju dost dugo, živi do moje babe. To je krmača nepodnošljiva, trebala ju je u glavu pogodit, možda bi se opametila.

ZorgTheBorg
21-12-2007, 13:40
genijalac...ajd onda ovako...ako imaš podrum sa tvrdim zidovima, posudim ja od strikana sačmu i dam ti ju...ti odi u podrum i počni rokat po zidovima...
To je bila ironija.... pucat dalje od kuće... uopće ne treba pucat...
Lol sad sam se sjetio nekog lika prije 2 godine opalio bazukom u dvorište ranio sebe i ženu mislim :D

TvRc
21-12-2007, 13:53
meni petarde nisu više fora... samo rafali... nlo je OK, al nije ni ok cool
najbolje je po noci, kad se ne vidi ne prst pred nosom zapalit 100 prskalica i bacit ih, ko brdo meteora 8) 8) 8)
ok ok, sad cete rec da sam lud... al ok, xD

Blacky_123
21-12-2007, 21:38
mene je proslo to
al kad vidim....hm...ne mogu da odolim da pripalim :wink:

Jopax
21-12-2007, 21:40
Prije mi je bilo moćno i zabavno sad mi petarde idu na živce, mogu još rakete ili rimske svijeće ali mi petarde i ostala sredstva što proizvode nesnošljive zvukove mi idu na živce, posebno sad kad neki iz drugih ili trećih razreda bacaju one magnume što mogu tenka sredit oko škole pa bubnjići baš to i ne podnose najbolje :twisted:

B4j4
21-12-2007, 21:42
linkex el trebas jos one upute za zarulju+napalm :D
sry, zaboravil sam na to

FaTaL_mRkvA
22-12-2007, 10:13
linkex el trebas jos one upute za zarulju+napalm :D
sry, zaboravil sam na to
mozda bolje ne :D da ne dignem kuću u zrak..... :|

MTF*
22-12-2007, 10:31
jbt ove godine nisam ni jednu zapalio, ni cicilinku neku, nista... :|

Dreadlock
22-12-2007, 10:32
jbt ove godine nisam ni jednu zapalio, ni cicilinku neku, nista... :|

ni ja...al necu se opustiti...bit ce kurenja uskoro :D

TeraBajt
22-12-2007, 11:14
ja ne palim prije Božića, ipak imam barem mali respect prema nj.

Ali poslije... :wink:

Carp
22-12-2007, 13:25
ako se pristedi koja kuna kupim si box vatromete.... najcesce 16 komada bude u boxu! dodje oko 100 kn!

Korpse
22-12-2007, 14:06
ja ne palim prije Božića, ipak imam barem mali respect prema nj.

Ali poslije... :wink:
najgore ljudi prođu na novu godinu...kada padaju prdavci u kapuljače. :rotfl:

Gregor847
22-12-2007, 14:25
Uh, samo ljudi sa samoubilackim sklonostima hodaju ulicom na novu godinu. Htio sam vas pitati koliko brzo moram trčati da me topovski udar koji sam nabavio ne dokrajci? I koliko ga moram udaljiti od prozora da ne bi pukli? Mislim da ga neki još zovu štapin.http://img264.imageshack.us/img264/2838/dsc00139ta4.th.jpg
eto taj skroz lijevo ^^ desno je standardna petarda

Gregor847
22-12-2007, 14:59
Naravno to se sve podrazumjeva :) Čuj manja verzija, e baš ću pitati piromana šta je najjače što ima

Dreadlock
22-12-2007, 15:05
zapali,baci najdalje sto mozes i nadi zaklon :D

Gregor847
22-12-2007, 15:07
Kaze prijatelj, to bi jedino bacao pod ovim uvjetima.
1. ode na sred parka i stavi ga tu da ne bi nijedan prozor u blizini razbio
2. onda bi počistio sav snijeg da može brže trčati xD

Korpse
22-12-2007, 15:17
evo gledaj to ovako:
ako si ikada bacao granatu to ti dođe na isto.

McPingvin_v2.0
22-12-2007, 15:44
Odi na livadu.

Zapali.

Baci što dalje.

RUN LOLA, RUN!

ChR0NoS
22-12-2007, 15:47
jučer su neki degeni iz obrtničko-industrijske škole bacali crvene petarde (one najjače) u školu, neću vam ni govoriti kako je odjekivalo

Gregor847
22-12-2007, 16:02
http://dnevnik.hr/bin/article.php?article_id=8700
http://www.mirnovec.hr/default.aspx?katid=15&topid=2&proizid=82
gadno, gadno.
Takvu sam ja slucajno u haustoru zapalio na proslu novu :shock:

B4j4
22-12-2007, 16:30
http://www.mirnovec.hr/default.aspx?kat ... roizid=246 (http://www.mirnovec.hr/default.aspx?katid=15&topid=2&proizid=246)

:rotfl: :rotfl: :rotfl: XDDD
koje ime :D

Gregor847
22-12-2007, 16:40
Ma kakvi to pogledaj ovo ime http://www.mirnovec.hr/default.aspx?katid=4&topid=2&proizid=240S :pray: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

FaTaL_mRkvA
22-12-2007, 16:40
http://dnevnik.hr/bin/article.php?article_id=8700
http://www.mirnovec.hr/default.aspx?katid=15&topid=2&proizid=82
gadno, gadno.
Takvu sam ja slucajno u haustoru zapalio na proslu novu :shock:
najbolje je ne igrati se pirotehnikom u kući... :nonono:
ako se igraš vani i slučajno zapališ, barem možeš baciti, a u kući je teže malo

Gregor847
22-12-2007, 16:41
http://dnevnik.hr/bin/article.php?article_id=8700
http://www.mirnovec.hr/default.aspx?katid=15&topid=2&proizid=82
gadno, gadno.
Takvu sam ja slucajno u haustoru zapalio na proslu novu :shock:
najbolje je ne igrati se pirotehnikom u kući... :nonono:
Slažem se

r0pe
22-12-2007, 18:04
http://dnevnik.hr/bin/article.php?article_id=8700
http://www.mirnovec.hr/default.aspx?katid=15&topid=2&proizid=82
gadno, gadno.
Takvu sam ja slucajno u haustoru zapalio na proslu novu :shock:
najbolje je ne igrati se pirotehnikom u kući... :nonono:
Slažem se

a šta reči, hvala bogu da ce se neko igrati s necim tamo di je opasnije

Gregor847
22-12-2007, 18:06
to bi bio jedan veliki BOOM

Maloki
22-12-2007, 18:12
Ne koristim pirotehniku od 6. razreda. Prošlo me to. Ali super mi je vidit neki dobar vatromet.
Ali ako išta mrzim, onda je to gomila klinaca, 2.-3. razred, koji se igraju sa petardama. Ono, zapale jednu i onda bacaju jedan na drugog ili ih ubacuju na razna mjesta, tipa poštanski sandučić i slično. Oh veselja

Gregor847
22-12-2007, 18:14
Na moju nesrecu vidio sam kad je jedan idiot ubacio petardu u kafic :o

r0pe
22-12-2007, 18:14
juce kod nas neki bacio u školi, dobio sam fras :shock:

Gregor847
22-12-2007, 18:16
Pa je li izbacen? Je li mu snizeno vladanje?

Korpse
22-12-2007, 18:18
joj, prsti mu se rascvjetali, nokti odletjeli na sve strane...how bloody... :D

r0pe
22-12-2007, 18:20
Pa je li izbacen? Je li mu snizeno vladanje?

nije ništa, bacio u hodniku, niko nije saznao

ZorgTheBorg
22-12-2007, 21:59
joj, prsti mu se rascvjetali, nokti odletjeli na sve strane...how bloody... :D
Eto što se dogodi kada se petarde u ruke daju balavurdiji.... bahatoj... neobrazovanoj...

Gregor847
22-12-2007, 22:01
Ali ne razumijem kako mu je eksplodirala. Kaže samo je pokušao fitilj izvaditi pa su se igrali sa klavirom i odjednom havarija.

ZorgTheBorg
22-12-2007, 22:10
...samo je pokušao fitilj izvaditi...
:rotfl: Čestitam... petarda pukne i ak ju prepolovite na pola (u nekim slučajevima)

Gregor847
22-12-2007, 22:13
Ne zbunjuje taj dio nego onaj što su se igrali na klaviru kad mu je pukla u ruci :rotfl: :|

_ZlayA_
22-12-2007, 22:28
jao maloprije kad sam izasao da kupim sok dvojica malaca pucali petarde ispred mog ulaza TAMAN KAD SAM JA IZLAZIO. kako sam im spucao po sljagu jednu i osovao slasno alaha, jebo sam im postojanje.... mrzim YEBENE DA BOG IH YEBO PETARDE!

KI KI
22-12-2007, 22:30
jao maloprije kad sam izasao da kupim sok dvojica malaca pucali petarde ispred mog ulaza TAMAN KAD SAM JA IZLAZIO. kako sam im spucao po sljagu jednu i osovao slasno alaha, jebo sam im postojanje.... mrzim YEBENE DA BOG IH YEBO PETARDE!
vjeruj mi zamrzit če ih i oni kada se nekome neš dogodi....

_ZlayA_
22-12-2007, 22:33
hm...šljagu? a lopata za snijeg stoji sama... :nonono:
Next time use t3h shovel, Luke...

there is no snowz master, THERE IS NO SNOWZ... and besides i live in a flat :yuck:

Gregor847
22-12-2007, 22:48
Ako ih ne mozes pobjediti pridruzi im se! Ili barem uzvrati istom mjerom :rotfl:

Korpse
23-12-2007, 11:57
joj, prsti mu se rascvjetali, nokti odletjeli na sve strane...how bloody... :D
Eto što se dogodi kada se petarde u ruke daju balavurdiji.... bahatoj... neobrazovanoj...
jbte, ima godina kao i ja... neku su od nas zaostali...

Jerry
23-12-2007, 12:03
ja još mlađi pa nisam takav tard :D

ZorgTheBorg
23-12-2007, 14:31
ja još mlađi pa nisam takav tard :D
vgg vas 2, vi ste gameri pa ste iznimke

A zbog svih ostalih fucktarda ljudi mrze i petarde i gaming... ono, neke stvari nisu za retardiranu balavurdiju... kaj me briga šta si je neki šupljoglavac raznio prste ili neki debil po uzoru na GTA išo pucat po ljudima... ono ffs odite u Vrapče a lijepe stvari prepustite ozbiljnim ljudima

Nemesis
23-12-2007, 14:34
ja još mlađi pa nisam takav tard :D
vgg vas 2, vi ste gameri pa ste iznimke

A zbog svih ostalih fucktarda ljudi mrze i petarde i gaming... ono, neke stvari nisu za retardiranu balavurdiju... kaj me briga šta si je neki šupljoglavac raznio prste ili neki debil po uzoru na GTA išo pucat po ljudima... ono ffs odite u Vrapče a lijepe stvari prepustite ozbiljnim ljudima

potpisujem. :pray: :D

Maloki
23-12-2007, 15:27
Zorg, mislim da previše briješ na te neke stvari :|

Korpse
23-12-2007, 23:12
šmrc... ja i jerry pametni izuzetci :cry: *cry*

ZorgTheBorg
31-12-2007, 00:20
Zorg, mislim da previše briješ na te neke stvari :|
Život je lijep.

Omg, omg, propustio shopping pirotehnike... stari kupio 75% manje fireworksa nego prije... od petarada ni "p"... suckative

Frky
31-12-2007, 02:17
Nisam zapalio petardu duuuugo! 2-3 godine ako ne i više!
Imam neiskorištene u ormaru iz tih vremena!

Fenrir
31-12-2007, 02:19
Eda, sjetih se. Jel je netko isprobao od onih koji su tražili recept za dimnu bombu, kalijev hidroksid i šećer, i ak vas ima, koji ste omjer uzeli, ja sam već zaboravio točan?

KingTomy
31-12-2007, 10:35
Ma zaje** petarde, ne pucam uopće....
vatromet ftw!

:rotfl:

Korpse
31-12-2007, 15:21
joj, kupili smo prelijepi VBR..i ostale... sutra ću vam dati slike kako smo proveli novu godinu...kak smo razvalili kiijevu gajbu... :D

prcko
01-01-2008, 13:32
Ja sam se jucer ispuco svega raketa,petarda svaceg bilo je jebeno.

callista
01-01-2008, 14:39
davno sam se prošo petardi.. imam tu neke stare 3 god.

Lord Jambrek
01-01-2008, 14:56
Stari danas našao petarde od pretprošle godine. Turbo Pirat od Orion Pirotehnike, pucaju 3X. Odmah sam vani otišao, uzeo cijev i pucao :pray:

Human m0nst3r
01-01-2008, 14:57
Stari danas našao petarde od pretprošle godine. Turbo kreten od Orion Pirotehnike, pucaju 3X. Odmah sam vani otišao, uzeo cijev i pucao :pray:S:rotfl: Eh da smo jucer toga imali.

Lord Jambrek
01-01-2008, 15:01
[quote="Lord Jambrek":3p0ari50]Stari danas našao petarde od pretprošle godine. Turbo kreten od Orion Pirotehnike, pucaju 3X. Odmah sam vani otišao, uzeo cijev i pucao :pray:S:rotfl: Eh da smo jucer toga imali.[/quote:3p0ari50]

E da sam znao imali bi. Bila puna kutija

Nitro3d
01-01-2008, 15:04
Inače sam svake godine pucao(jer sam ih dočekivao s prijateljima),no ove nisam ni jednu petardu pripalio(dobro,one male piratice ispred škole 20 dana prije božiča ne računam),nije mi se jednostavno dalo smrzavat vani,pogotovo ne na snijegu.