PDA

Pogledaj cijelu verziju : Diablo III



tombraider
23-03-2006, 20:18
Ljudi...mislim da sam vidio na nekoj stranici da u travnju izlazi novi Diablo-3,imate kakve informacije o tom?Sistemski zahtjevi?Hoce li biti slican dvojci?

Prince-Artas
23-03-2006, 20:37
Ljudi...mislim da sam vidio na nekoj stranici da u travnju izlazi novi Diablo-3,imate kakve informacije o tom?Sistemski zahtjevi?Hoce li biti slican dvojci?

nema još službene najave diabla 3

passko
23-03-2006, 21:05
ima cini me se da ce biti kao wow ,strane raj-pakao znaci mmorpg,nadam se da nece bit pretplate kao na wowu ali vjerojatno ce bit :?
informacije nisu službene btw :D

dex
23-03-2006, 21:17
hehe... nadajmo se da ce bit ko wow al sa free serverom kao guild wars :D

passko
23-03-2006, 21:23
da bar :D :D :D :D :D :D ali nece blizzard voli pare :shock: :?

Prince-Artas
23-03-2006, 21:25
da bar :D :D :D :D :D :D ali nece blizzard voli pare :shock: :?

a ko ne voli :)

X-Plosiv
24-03-2006, 06:36
malo postarija vijest s HCL-a

Diablo 3 se ipak radi. Naslov bi trebao biti Beelzebub 3, a sama igra bi trebala biti u punom 3D te bi trebao biti zanimljiv konflikt između Raja i Pakla. Primarna funkcija će navodno biti mogućnost mijenjata mogućnosti nekog item-a da ima dvije verzije, svijetlu i marčniju. Navodno postoje već glasine da je završen, ali da nije bio tako zabavan kao Diablo 2, pa da se opet radi nanovo, no to su samo glasine. Ovo je već 4-ta godina da se radi na Diablo 3, a tek su sada odlučili više o tome pričati. No, čini se da Diablo 3 samo što nije na našim vratima s više informacija.

goGAMERo
24-03-2006, 12:37
Ma nevjerujem baš u to, ja mislim da je to samo jedna velika glasina! :roll:

X-Plosiv
24-03-2006, 12:41
Nije glasina. Nesjećam se točno, no Blizzard već kojih 2g traži ljude koji bi radili za njih, a glavni uvjet jest da su radili na nekoj RPG igri :D

Outmind
24-03-2006, 13:15
Lovačke priče...

passko
24-03-2006, 14:04
da prije nekih godinu dana otisli su snimat soundtrackove u neki grad mislim u rumunjskoj,tamo di su nastali soundtrackovi za diablo 2 tako da ime neke veze:D:D

dabl eM
24-03-2006, 14:22
znaci to ce bit mmorpg, jel ce bit bolji od WoW???
jel ce bit pretplate,ljudi, jel zna ko odgovaor na pitanja!!!??

passko
24-03-2006, 14:24
ne zna se jos,nije nista potvrdjeno informacije nisu sluzbene:D

dabl eM
24-03-2006, 14:32
ne zna se jos,nije nista potvrdjeno informacije nisu sluzbene:D

jooooj što sam znatiželjan...
WoW sam (nazalost) propustio ali sam dobio dost jasnu sliku o njemu...
baš bi sad htio probat neku taku slicnu igru...

kak je to bilo s diablom, jel se to svaki mjese placalo, komu ,di??

passko
24-03-2006, 14:34
pa sta je tebi lol?si pao s marsa wtf!!!!!!!!!aaaaaaa :killyou: :killyou:
propustio si wow,a misliš da se diablo placa??diablo1+hellfire i 2 +lod su bili rpg a trojka MOZDA bude mmo kao wow

dabl eM
24-03-2006, 15:07
propustio si wow,a misliš da se diablo placa??diablo1+hellfire i 2 +lod su bili rpg a trojka MOZDA bude mmo kao wow

mislim u slucaju da bude mmorpg...
kak se placalo to za wow???

X-Plosiv
24-03-2006, 15:15
Neće biti MMORPG, jer Diablo serijal uopće nije ni gledao nikada na taj način. Vjerojatno bude 3D RPG.

U rumunjskoj se nešto snimalo za Blizzard, a oni koji su malo upućeniji bi znali da se tamo snimalo i za ostale Diablo dijelove.. Kao što je Passko rekao

IgGy
24-03-2006, 16:52
nije jos sluzbeno objavljen, znaci Diablo 3 sluzbeno "ne postoji". dakle, svi ovi wannabe gaming sajtovi vecinom mlate praznu slamu.


doduse, obecavajuce glasine postoje. no, znate blizzard. diablo 3 se vjerojatno radi, no ako blizzard odluci da nece izac do 2020, nece izac :)

Osiru$
24-03-2006, 17:11
blizzard se inače koncentrira na jedan naslov, tako da diablo III očekujem kada se WoW isfura :)

goGAMERo
24-03-2006, 17:12
Izgleda jedino tada, ali to je baš kako je IGGY rekao, negdje oko 2020! :)

X-Plosiv
24-03-2006, 17:42
Iggy, evo da i ja nešto kažem.


Blizzard zadnjih 1-2g traži nove radnike a jedan od glavnih uvjeta im je da su igrali/igraju RPG, da znaju raditi RPG..uzmi i obzir da su išli i u rumunjsku snimati soundtrack, a u rumunjskoj su radili za D2 soundtrack..osim što se na jednom sajtu objavio kako je jedan tip koji je radio muziku rekao da rade opet za D3..nedugo nakon toga je dobio otkaz, ako se ne varam..davno je to bilo

Ustvari, evo što moje malo wannabe gaming iskustvo izvuklo:

Job Update 2/1/06
New Position: Art Director
The team behind Diablo I and II is looking for a talented, motivated, and experienced Art Director to help lead our art team in developing beautiful, cohesive game worlds for an unannounced PC Project and future projects. The ideal candidate will have shipped multiple AAA titles as an Art Director, at least 5 years game industry experience and a strong illustration and concept background. Check out the Art Director posting for more information.

New Position: Lead 3D Environment Artist
The team behind Diablo I and II is looking for an exceptionally skilled Lead 3D Environmental Artist for an unannounced PC project. The ideal candidate has experience modeling and texturing assets for a diverse visual range of environments. A solid grasp of form, color, and light for both 2D and 3D art assets is essential. The Lead Environment Artist must have skill in another art task as well -- illustration, modeling, texturing, animation, concept drawing -- and be well-versed in related tools --3DS Max, Photoshop, etc.

New Position: Lead 3D Character Artist
The team behind Diablo I and II is looking for an exceptionally skilled Lead 3D Character Artist to work on an unannounced PC Project. The ideal candidate has experience modeling and texturing a diverse visual range of characters and creatures. A solid grasp of form, structure, color, and light for both 2D and 3D art assets is essential. The Lead Character Artist must be skilled in another form of art production as well -- illustration, modeling, texturing, animation, concept drawing -- and be well-versed in related tools --3DS Max, Photoshop, etc.

New Position: Lead 3D Character Animator
The team behind Diablo I and II is looking for an exceptional Lead 3D Character Animator to work on an unannounced PC Project. The ideal candidate has experience animating both human and non-humanoid characters. A solid grasp of the principles of body movement, anticipation, overshoot, follow-through, squash and stretch, forward and inverse kinematics and other facets of both 2D and 3D animation is essential. The Lead 3D Character Animator must have experience managing a team of animators and skills in another character art task as well -- illustration, modeling, texturing, or rigging -- and be well-versed in related tools -- 3DS Max, Character Studio, Maya, etc. The ideal candidate works well in an environment of peers who are passionate about making great games.




-

Moguće jest da nije D3 ovaj put u igri,
ali vjerojatno ti imaš pravo, pošto smo mi wannabe portali.

http://pc.ign.com/articles/608/608361p1.html

još jedan wannabe site

Osiru$
24-03-2006, 18:31
Nemoj tako olako svoj i ostale sajtove uspoređivati sa ign-om. to je svetogrđe.

btw, glasina je uvijek bilo i uvijek će biti, te bez obzira iz kojeg izvora dolazili, dok ih izdavač ili developer ne potvrdi službeno, ostati će samo to- glasina.

IgGy
24-03-2006, 19:17
Iggy, evo da i ja nešto kažem.
Ustvari, evo što moje malo wannabe gaming iskustvo izvuklo:



A hebote jesi ga ti sad osobno shvatio :) Opce nisam mislio na tvoj sajt, vec na one raznorazne vaultove, fansajtove itd koji uvijek dizu hajp zbog svojih fanboy poziva.

Inace, ova vijest o novim zaposlenicima je stara par mjeseci i u globalu nis ne znaci dok Blizzard sluzbeno ne potvrdi da se DOISTA radi o Diablu 3.

GG

Inace, preporucujem http://www.ve3d.comSi/ili http://www.shacknews.com

kulamasta
24-03-2006, 20:51
Iggy ionako najvise iscekuje blade & sword 2! :D

passko
24-03-2006, 21:07
dabl eM wow ti se plaća pretplata oko 100 kuna mjesecno s karticom ili za 209 kn kupiš bon(prepaid card)koji ti je za 2 mjeseca.nadam se da D3 nece biti mmo nego kao DVOJKA kupiš igru,igraš single player i multi preko battle.neta besplatno jer si kupio original.bilo bi ok da bude napravljen i single i multi odvojeno ali da se ne plaća(kupiš igru i to ti je to)

IgGy
24-03-2006, 21:12
Iggy ionako najvise iscekuje blade & sword 2! :D

zast ne. sta je najbolje, igra je imala potencijala :(

Kibo
24-03-2006, 21:57
Iggy ionako najvise iscekuje blade & sword 2! :D

zast ne. sta je najbolje, igra je imala potencijala :(

nije igra losa cak sam je i odigrao do kraja

X-Plosiv
25-03-2006, 07:54
Sorry IgGy, nije bilo namjerno.
Osiru$, nisam uspoređivao, nego sam samo dao vijest da i oni davaju tu informaciju.

Sve glasine na to upućuju, no moguće da se radi na nekom desetom pro jektu, a ne na Diablo 2.

Budemo vidjeli....Ja bih radije da ima neki tool da se mogu raditi novi gradovi e nove gluposti za Diablo 2, jer će mi zgaditi ovi novi rpg svi nešto 3D :wink:

dabl eM
25-03-2006, 11:32
http://www.tawerna.diablo2.phx.pl/forum_diablo3.jpg

IZGLEDA VRAŽJE!!!

M4mut
25-03-2006, 12:42
Diablo 2 FTW...2d FTW :cry:

X-Plosiv
26-03-2006, 09:07
http://www.tawerna.diablo2.phx.pl/forum_diablo3.jpg

IZGLEDA VRAŽJE!!!

To je staro. Dokazano da je to netko u photoshopu obradio. To su fanovi napravili

deathpheonix
26-03-2006, 23:36
Iggy ionako najvise iscekuje blade & sword 2! :D

zast ne. sta je najbolje, igra je imala potencijala :(

Istina imala je potencijala :pray: :pray: :pray:

Babitz
27-03-2006, 08:26
blade&sword je imao prejeben prijevod 8) (ovo je sarkazam, za one koji ne znaju)

White
29-03-2006, 19:59
malo postarija vijest s HCL-a

Diablo 3 se ipak radi. Naslov bi trebao biti Beelzebub 3, a sama igra bi trebala biti u punom 3D te bi trebao biti zanimljiv konflikt između Raja i Pakla. Primarna funkcija će navodno biti mogućnost mijenjata mogućnosti nekog item-a da ima dvije verzije, svijetlu i marčniju. Navodno postoje već glasine da je završen, ali da nije bio tako zabavan kao Diablo 2, pa da se opet radi nanovo, no to su samo glasine. Ovo je već 4-ta godina da se radi na Diablo 3, a tek su sada odlučili više o tome pričati. No, čini se da Diablo 3 samo što nije na našim vratima s više informacija.

ovo sam i ja čuo

Gravestone blues
29-03-2006, 20:46
Ajmo reć da znam nesto o tome sta vi neznate...
Surfanjem internetom naiso sam na par screenshotova , koje nebi pokazivao jer neznam kolko je legalno al mozda pokazem uskoro.... :shock:

v4MP1r3
10-07-2006, 17:11
pa sta je tebi lol?si pao s marsa wtf!!!!!!!!!aaaaaaa :killyou: :killyou:
propustio si wow,a misliš da se diablo placa??diablo1+hellfire i 2 +lod su bili rpg a trojka MOZDA bude mmo kao wow


ISKRENO se nadam da nece, sve ce se promijeniti, vise nece biti pravi RPG...

bit ce....

kk....kkkk.... KOMERCIJALA

Dyslexia
10-07-2006, 17:43
Na diablu 3 rade vec prije 2 godine su trazili ljude koji ce im pomoc u izgradnji igre samo oni to zataskavaju ove Diablo 1 i Diablo 2 su bili odlicni mora biti nastavak to ce biti Rpg DO JAJA

v4MP1r3
10-07-2006, 17:52
Na diablu 3 rade vec prije 2 godine su trazili ljude koji ce im pomoc u izgradnji igre samo oni to zataskavaju ove Diablo 1 i Diablo 2 su bili odlicni mora biti nastavak to ce biti Rpg DO JAJA

ovo RPG moras naglasiti jer niko nije siguran dal ce tbiti pravi RPG ili neka mjesavina...

tomifish2002
11-07-2006, 19:07
kaj se mene tiče može bit ko diablo2 sa boljom grafikom i ja zadovoljan. naj igra ikad diablo2!!!

v4MP1r3
11-07-2006, 22:06
kaj se mene tiče može bit ko diablo2 sa boljom grafikom i ja zadovoljan. naj igra ikad diablo2!!!


TAKO JEEE
mislim za RPG, meni j ipak Monkey ISland naj igra...ovako

prosao sam Diabla II u 2 dana, i odna LOD u 1 dan...prebrzo, nije nesto, kada sam vec prosao 100% II a LOD ni jednom, pa mi ostalo ROFL experienca ;PP

tomifish2002
12-07-2006, 18:19
kaj se mene tiče može bit ko diablo2 sa boljom grafikom i ja zadovoljan. naj igra ikad diablo2!!!


TAKO JEEE
mislim za RPG, meni j ipak Monkey ISland naj igra...ovako

prosao sam Diabla II u 2 dana, i odna LOD u 1 dan...prebrzo, nije nesto, kada sam vec prosao 100% II a LOD ni jednom, pa mi ostalo ROFL experienca ;PP

ja sam zadnjeg bossa u expansionu ubio par milijuna puta sa level 89 paladinom koji je mahao mačem 10000/min. mislim da je boss imao mučninu kad sam mu dolazio :D

MasaKrisT
12-07-2006, 21:58
dok lod nepredjes 5x na hell ,nisi ga presao

v4MP1r3
13-07-2006, 09:08
dok lod nepredjes 5x na hell ,nisi ga presao

uff ja mislio da cu igrati hell al mi dosadilo kada sam prije 3 dana sve to vec prosao...ispocetka ispocetka, da nebi...

Dj_Morales
03-08-2006, 12:24
daj boze da bude free ali je blizzard kreten! diablo je zakon igra!

X-Plosiv
04-08-2006, 09:25
Diablo 2 LOD je klasika od igre. To dokazuje da je to jedna od rijetkih igara koje sam duže mogao igrati. Nabrijao sam lika na 99lv sorsericu bez ikakvih dodataka, talismana ili tako nečega, što pokazuje koliko sam igrao. Uzmimo u obzir da jedino što mogu igrati više od 2h jest HOMM3, Diablo 2 LOD, i još neki klasik, a od novijih jedino sam mogao Harry Potter 4, što se i pokazalo kao moja recenzija :rotfl:

Inače..D3 neće rulati, vjerujte :yuck:

v4MP1r3
04-08-2006, 09:57
Inače..D3 neće rulati, vjerujte :yuck:

to svima pokusavam objasniti no nitko ne slusa...

Dreamer Deceiver
04-08-2006, 10:34
koja igra od blizza nije rulala ?

Dyslexia
04-08-2006, 10:40
Diablo 2 rula jos uvijek, igra se na netu jos od kada je izasla i dan danas ju ljudi igraju.A kada izade diablo 3 svi ce ju htjeti imati jer sve zanima sta ce mocni BLIZZARD sada naprviti