PDA

Pogledaj cijelu verziju : IZBOR ZA NAJBOLJU IGRU 2007.



Tsumetai Ryujin
05-12-2007, 12:50
Doslo je i to doba godine,doba kada se bira najbolja igra godine.
Pravila su vrlo jednostavna:

1. Glasajte u anketi i ostavite post sa igrom za koju ste glasali i komentarom o toj igri, tj zasto ste glasali za tu igru

2. Bilo kakav komentar na tudi post, offtopic ili spam su zabranjeni!

Korpse
05-12-2007, 12:55
Call of duty 4 modern warfare si the best f***ing game in 2007, thank you...
reason:
sjajan Sp koji mi izgleda kao da gledam najskuplji američki ratni film
najbolji MP do sada
ranking sustav
grafika
samo su pretjerali sa skriptiranošću suboraca
ali je zakon

SnowFlake
05-12-2007, 12:59
S.T.A.L.K.E.R.
odlična atmosfera
sandbox koncept
frakcije
grafika
zvuk
priča

i btw.tko se usudio staviti Tiberium wars to je stvarno katastrofa,sramota za franšizu...

Samael
05-12-2007, 13:00
meni je teško , nemogu se odlučiti između CoD4, BioShocka, Team Fortressa...

rekao bi Tema Fortress, radi ugođaja i stila, i perfktne timske akcija, te humora, ali CoD4 ima genijalan rank sustav, koji te samo tjera da što više igraš i budeš bolji, a pritom uživaš u grafici i vrhunskoj igrivosti.
Bioshock me oduševio radi inovativnosti, Adama i Eve, no ipak priznajem da mi je on pri dnu ljestvice naj igara.

Team Fortress 2

flander
05-12-2007, 13:04
hmm zakej bi trebala biti ponuđena anketa? Pa nisu samo te igre izašle. Mislim da tu anketa ne treba :)

glaso sam za CoD4 iz razloga što mi radi perfektno(star komp), bez ikakvog trzanja na pristojnoj rezi 1024x768, medium detalji :D vrlo dobar fps sa odličnim detaljima i spec. efektima, misije su tolko dobro napravljene da se fakat moš uživt u njih o kraja, izdvojio bi dvije misije, jedna je ona sa nuklearnom kad eksplodira, fenomenalan prikaz kako to zapravo izgleda i ona misija što se dešava 15 godina prije, kad igrate samo sa snajperom, fenomenalno "target on 12 o'clock,shot him or pass him your call" :D prekrasno hehe, jedini minus ovoj igri ide na kratkoću SP-a ali što će ti kad imaš napucavanje u MP-u sa ne toliko bogatim ali dovoljnim arsenalom oružja koje nadograđuješ modaš i tak to, zaista jako dobar FPS kojeg se isplati zaigrati :wink:

Arbiter of Change
05-12-2007, 13:07
Wow... tužna godina (skoro sve sami FPS-ovi). Lijepo idemo, nema šta.

Očigledno Hellgate: London. Premda nije ispunio dobar dio što je bilo najavljeno i dalje je prejaka igra, a bila bi još jača kad bi makli pretplatu i omogućili svima multiplayer igru. A da, isto tako dodavanje LAN igranje ne bi bila loša ideja.

Žao mi je što ne možemo staviti više jer je i Stalker "tamo visoko".

Bishop_45_(2)
05-12-2007, 13:16
Da nebi mozda glasao TF2S:D ; to je jedina igra koja me zabavila ove godine; predobar koncept, odlicno sredjena (as in nije poluproizvod osakacen deadlineovima), siroka publika, i da istaknem najvaznije, leti na starim compovima ko hebeni mig (za razliku od ostalih 2k7 naslova, mogu je pokrenuti bez beda) a izgleda predobro (cartoon shaderi :pray: + odlicna fizika, to je source baby :rambo: )


Inace, ova god. je imala premalo RPG-a, za moj ukus !!!

Tsumetai Ryujin
05-12-2007, 13:22
privremeni lock jer sam neke zeznul... neam sad vremena... za oko sat vremena dodem mado i sredim sve...

W1k1n6
05-12-2007, 13:25
privremeni lock jer sam neke zeznul... neam sad vremena... za oko sat vremena dodem mado i sredim sve...
Nemojte ovakve stvari stavljati kao ankete, jer ćete uvijek zaboraviti nešto, uvijek je bolje da to budu prijedlozi koje mogu svi iznositi.

Nightyx
05-12-2007, 13:57
Call of Duty 4: Modern Warfare

+Atmosfera
+Zvuk
+Glazba
+Grafika
+Igrivost
+Originalnost i raznovrsne misije
+Izvrsni i akcijom nabijeni fantastični Multyplayer

-Eventualno kratkoća SP, ali za to je ovdje beskonačan MP ^^

Trebam li još što nadodati kako bi ovu igru proglasio najboljom?
Ne?
Ne.

AveizooR
05-12-2007, 14:38
A zašto samo jedna igra :(
Ako baš moram onda STALKER. Odlična atmosfera, balistika, grafika, AI su definitivno plus, a minus bugovi kojih ima, šugavi side questovi.
Makar bih bar htio spomenuti još neke igre: Bioshock, CoD 4, The Witcher... Unaprijed isprika igrama koje nisam spomenuo.. Vi znate tko ste :rotfl: :rotfl: :rotfl:

r0pe
05-12-2007, 14:58
STALKER

navedeni svi razlozi u prijašnjim postovima

Sterpo
05-12-2007, 15:09
definitivno Call of duty 4
igrivost, grafika, priča - imam filing kao da sam u filmu :pray:
MP opak :wink:

demetrius
05-12-2007, 15:10
mhmh teška odluka

bioshock

-zato jer nisam odigro crysis ni gears of war
-zato jer sam je jedinu cjelu prešao,ne došo do pola pa reko dosadno,iako mi je i ova pred kraj postala dosadna
-plazmidi
-oružja

Lord Jambrek
05-12-2007, 15:17
S.T.A.L.K.E.R. The Shadow Of Chernobyl.

Černobilska atmosfera nadmašuje bilo kakve podvodne gradove, moderne ratove, tropske otoke pune kosokih koreanaca i hi-tech lignji...Mnogi su odustali na samome početku jer su jedva nekoga ubili, ali treba se strpit, zagrijat stolac i igrat ga do mile volje.

W3DR4N
05-12-2007, 15:46
Kad se smiri prašina ovih jednokratnih hitova (Jericho, Bioshock, CoD4) isplivat će na površinu čista krema. Glasam za Witchera. Koliko je genijalan, pričat će se tek kroz dvije, tri godine.

100EURO
05-12-2007, 16:37
gears of war ...makar sam se dvoumio izmedu GOW-a i cod 4 al ipak gears of war...

Joe_Strummer
05-12-2007, 16:44
The Witcher-zbog priče i tematike

Sybelius
05-12-2007, 17:00
Helgate London! koliko kod neki iznosili negativne kritike,meni je ovo igra godine!
Igra je jednostavno zabavna,brza akcija bez filozofiranja.Klasični h&s u interesantnom apokaliptičnom okruženju.Razvoj likova i mogučnost nadogradnje opreme pruža mogučnost eksperimentiranja u rpg-u.Što duže igram zna me ponekad ugodno iznenaditi i razbiti onu monotoniju.Šest klasa sa potpuno različitim pristupom gameplaya sa svojim slabostima i prednostima ovisno od situacije u kojoj se nalaze...Kao što rekoh jednostavno zabavna!

shai_hulud
05-12-2007, 17:13
Stalker
nakon tolko godina produkcije, na kraju nije iznevjerio.
a da se ne priklonim skroz fps struji (makar stalker ide pod rpg), istaknuo bih i iznenađujući Witcher.

kikl0p
05-12-2007, 17:24
The Witcher
jedini pravi RPG ove godine u kojoj je stvarno manjkalo kvalitetnih rpg
-atmosfera
-grafika
-prica
-igrivost

scorpion667
06-12-2007, 01:08
S.T.A.L.K.E.RSje definitivno #1

-nenadmasna atmosfera
-igrivost na visokom nivou
-odlicna prica
-odlicna grafika
-sloboda izbora
-hrpa modova
-strava zvuk
-anomalije, mutanti, vojnici, stalkeri
-7 razlicitih zavrsetaka
-jedina igra poslije deus ex-a u koju sam se uspio potpuno uziviti
-do kraja napeto i nikada dosadno

EDIT: sorry na double postu. slucajno sam upro "citiraj" umjesto "uredi". Molio bih moderatore da izbrisu drugi post.

bezimeni
06-12-2007, 06:11
STALKER bez puno dvoumljenja.Pobjeđuje u jakoj konkurenciji koju je imao ove godine.

Hidraulicar Kreso
06-12-2007, 08:35
COD 4:
jednostavno predobar FPS, sa odličnom pričom, grafikom i gameplayom. SP kampanja je mogla biti i podulja, ali šta se može.

Marcellius09
06-12-2007, 09:52
glasat cu za cod 4 , zato sto je sp fantastican, ali prekratak, a mp je pun uzbudenja

MasaKrisT
06-12-2007, 10:15
hellgate

SkunK
06-12-2007, 10:37
Cod 4

Windwalker
06-12-2007, 11:38
Još ga nisam počeo igrati, ali 100% sam siguran da je igra godine Witcher.

archvivant
06-12-2007, 13:41
Call of Duty 4.

Za razliku od npr. Crysisa koji je najavljivan s puno pompe, ali ne ostavlja baš nekakav okus u ustima, CoD4 je uletio ovako suptilno, i pobrao sve lovorike. Priča, atmosfera, sve ono što čini serijal, upakirano u best buy glede hardverskih zahtjeva i dane grafike.
Šlag na kraj u 2007. (doduše, nisam igrao er a inače sam freak pa ne znam...)

Rocchiro
06-12-2007, 16:44
hmm tesko,tesko...ipak CoD 4.i to prvenstveno radi super MP-a i optimiziranosti.SP jos nisam isprobal :oops:

CoD2Killer
06-12-2007, 20:21
Crysis SP ili CoD4 MP

Helena
06-12-2007, 21:48
CoD 4

Tsumetai Ryujin
06-12-2007, 22:07
Pravila su vrlo jednostavna:

1. Glasajte u anketi i ostavite post sa igrom za koju ste glasali i komentarom o toj igri, tj zasto ste glasali za tu igru

2. Bilo kakav komentar na tudi post, offtopic ili spam su zabranjeni!

mislim da jednostavnije nemoze... (a za one bas intelektualno inferiornije: JEDAN POST PO OSOBI)

Snake
07-12-2007, 00:54
Crysis

- grafika
- igrivost
- atmosfera
- pomiče granice umjetnosti videoigara
- nano suit
- jesam spomenuo grafiku?

iako su i stalker, cod4 i witcher jako dobre igre, ipak glas crysisu... 2007 bila je zaista dobra godina za gaming svijet

Werewolf
07-12-2007, 00:59
S obzirom da trenutno igram samo jednu igru, za nju i glasam, CoD4 8)

Grimm-Reaper
07-12-2007, 02:06
COD 4.

PLUS: Gameplay, atmosfera, glazba, priča...
PLUS-MINUS: MP. Ranking je pre jednostavana, mape su pre male, otvoreno za čitere, bunny hopperi, balavci bez pristojnosti, itd...
MINUS:Kratko do boli...

Demon Hunter
07-12-2007, 11:50
Fable II

marijanovic
07-12-2007, 12:33
Jade Empire: Special Edition

Definitivno najbolja igra što sam igrao ove godine...

Nemojte mislit da nisam igrao druge; Prošao sam i večinu novih "ubernaslova" tipa Crysis, BioShock, Stalker, the Witcher...
Od svih igara izašlih ove godine jedino sam Jade Empire prošao dvaput zaredom.

Solidna grafika, nenormalno dobra priča, zapleti&raspleti, odluke, stil igranja,
... nadam se da sam spomenu priču.

Ma morate probati; još nije kraj godine - stignete.

Ogg The Dogg
08-12-2007, 00:42
meni je UT3. crysis je dobar na početku. a kasnije... awh, sry igra i ima samo početak! :yuck:

Sonic_Moronic
08-12-2007, 11:21
Heh, ja glasam za Portal. Predobra ideja, inovativnost i humor. I Weighted Companion Cube. <3 ^^

lolac
10-12-2007, 00:06
Call of Duty 4 uglavnom radi odlicnog mp

Peyo
10-12-2007, 04:21
Evo ja ću napravit svoju ljestvicu 1 - 10 pošto se ne mogu odlučit :)

1. Crysis

2. BioShock

3. Call of Duty 4: Modern Warfare

4. The Orange Box

5. John Woo Presents Stranglehold

6. Gears of War

7. Need for Speed Pro Street

8. Clive Barker's Jericho

9. Kane and Lynch: Dead Men

10. Colin McRae: DiRT

P.S. 2007. godinu neću zaboravit upravo zbog ovih meni 10 krasotica :D

Duh
10-12-2007, 09:20
glasam za cod4 iako je i crysis dobar al nije to to

Del@
10-12-2007, 14:10
Bioshock
daleko najjaca igra

White
10-12-2007, 14:24
The Witcher
mračna atmosfera, mutni ljudi, priča, cool glavni lik... ma puno toga ;)
predobra igra...

Maze
10-12-2007, 14:39
The Witcher.

Konačno ne igra for showing off.

Ajd sad Crysis predlozite. :|

FioPro
10-12-2007, 17:10
Nema sumnje da je ova godina jedna od najvećih ikada u gaming povijesti. Izašla je hrpa odličnih igri, pogotovo FPS-ova. Nekako moram odvojiti iz te hrpe UT3, Crysis, CoD4, Bioshock, Orange Box, World in Conflict, Gears of War, DiRT, Sam & Max ( sve )... Ima toga još... Zaista lijepi arsenal igri...

Pa da malo komentiram pojedinčno... Crysis zapravo niti nije igra. Ono što su elementi igre, to je pokupljeno iz drugih igri ala Far Cry na prvom mjestu i sličnih. Crysis zapravo ima ulogu benchmarka i Crytek-u služio kao Showoff njihovog super zahtjevnog ( istina, lijepog ) enginea... Ali ako u Crysis-u tražite neko posebno gamersko iskustvo i nešto novo, tražite negdje drugdje... Igra ima dobar gameplay, ali je to sve nekako ofucano i čini vam se kao da ste sve vidjeli...

Sa druge strane imamo Gears of Wat koji nudi ogromnu dozu zabave i akcijom nabijene igre. Naravno, nije to ona akcija tipa Crysis-a gdje ste vi neki super-čovo. GoW je ipak orijentiran više na Teamplay... A igra nudi zaista puno zabave i ponekad smijeha...

Onda imamo jedan odličan RTS - WiC... Kad sam igrao WiC, nekako mi se činilo kao da igram CoH, samo malo drugačije jedinice i trunkicu bolja grafika... Znači, ako je skoro identičan CoH-u, onda je igra odlična... No opet, ništa pretjerano novo... Ali ima potrebnu dozu zabave.

Bioshock... Prvi put da vidimo UE3 u punom sjaju i zaista se nema što prigovoriti... Igra je odlična i dosta zanimljiva, iako na momente monotona... No tematikom dosta odstupa od drugih naslova koji su izašli te možemo reći da je malo posebnija...

CoD4... Zaokret u franšizi... Mislim da je dovoljno rečeno... To je jedan vrhunski zaokret u kojemu se zapravo sam duh igre nije promijenio... Samo je tu ušminkana grafika i druga oružja... SP je odlično izveden i ostavlja filmski dojam... A MP je još bolji. Sustav rangiranja je jako dobro napravljen, a svaki posebni napad sa helićem ili airstrike ostavljaju poseban dojam...

Orange Box... Vrhunski paket igri iz Valveove tvornice... Zaista vrijedan paket koji nudi par vrlo raznovrsnih igri, od kojih je TF2 nabijen akcijom, zabavnom i humorom. Portal je jedna od najoriginalnijih igri koje sam vidio, a za HL2 se sve zna...

DiRT... Iako ovo nije bila godina za jurilice, DiRT je ta igra koje je bila najbolja u tom segmentu... Istina, RACE07 joj dosta konkurira, ali ja ostajem pri kombinaciji DiRT + GTR2...

Sam & Max... Koju god epizodu uzmete, ona nudi tonu humora i stvarno je dobro za razbibrigu...

I šećer na kraju... UT3 ! Znam da nema mnogo ljudi koji pretjerano vole ovu igru, ali UT3 je definitivno igra koja će se još igrati sa svim svojim modovima dok će gore navedene igre biti prijeđene po sto puta i svima će već dosaditi. UT3 je definitivno najdugoročnija igra od svih. Možda ne nudi ono što ostale igre nude u pogledu nekih umjetničkih aspekata, ali UT3 definitivno ostavlja dobar dojam koji se bliži UT99... Što ćete više igrati UT, sve će vam se više sviđati... Jednostavno vam neće dosaditi ( pod uvjetom da potrošite par MB u MP igranju ). UT je kao i predhodnici MP shooter i svoj sjaj iskazuje tamo. Ako očekujete neku SP kampanju visoke kvalitete, odustanite od UT3... UT3 je za one koji su spremni instalirati 10GB modova i prekoračiti limit prometa vašeg DSL paketa... Ako to napravite, ostvariti ćete gamersko iskustvo koje gore navedeni naslovi ne nude... Jednostavno su svi kratkotrajni u možete ih igrati maximalno pola godine kada ih prijeđete na svim težinama i dok u MP-u svaku mapu odigrate 10 puta... Dok to napravite, nećete igru više niti pokrenuti, a što sa UT3 nije slučaj...

GODSKILLER
10-12-2007, 17:26
Definitivno S.T.A.L.K.E.R
Ovo nije samo najbolja igra godine nego jedna od najboljih igara uopće
ja nisam primjetio nijedan bug,a igra nepatchiranu jedina zamjerka je balistika koja nije baš realna

Snake shit
16-12-2007, 18:31
S.T.A.L.K.E.R. sve odlično
Ali moran još spomeniti:World in conflict,Call of duty 4 i Crysis

Moj 50 post

Mithras
16-12-2007, 18:36
S.T.A.L.K.E.R svakako

Ta nelinearnost, sloboda jednostavno najj

Wasteful
16-12-2007, 21:16
UT3 i CoD4
UT3-napokon dobar UT
CoD4-predobar multiplayer

Nightyx
16-12-2007, 21:20
brisi

Rang€r
17-12-2007, 00:11
Enemy Territory Quake Wars:
-fenomenalna quake radnja spojena sa ET nacinom igranja :pray:
-fenomenalna grafika a dobra optimizacija
-fenomenalno odradene klase
-super mape
-super MP
-zabavn
- ma l00do :D

-jedina zamjerka je sto nema balkan pub server, a ostali suckaju i fali modova(ET pro...)

SLIVER
17-12-2007, 17:21
UT 3, razlozi kao kod FioPro...
Odlicna i dugorocna igra, koja ce pruzit mnogo zabave i zadovoljstva 8)

Lord Myrkul
17-12-2007, 18:43
1.Bioshock
2. WiC

Sova
17-12-2007, 18:52
The Witcher-odlicna prica
-nacin borbe
-jednostavno odlicna igra.

whiskey
17-12-2007, 18:58
Iako je izašla krajem 2006., ja san je igra vecim dilom 2007. Dark Crusade :)

Al Bundy
17-12-2007, 19:06
call of duty 4
najbolji multiplayer :pray:

Necto
17-12-2007, 21:47
1stS S.T.A.L.K.E.R.
2ndS The Witcher

:pray:

Blacky_123
18-12-2007, 00:03
Crysis!!!
Razlog je jednostavan GRAFIKAAAAA
e i da nije sve u grafici ima nesto u igrivosti.
I da..fantasticna prica

S druge strane glasujem i za Tomb Raider Anniversery
Komentra: Pa sad vi recite da ne bi dali ovakvoj ljepotici glas :rotfl:

Felix
18-12-2007, 00:21
Kao prvo prica u crysisu je glupa i inovativna,grafici nemam primjedbe ali prica nula bodova.
A nadalje ova godina definitivno nije bila dobra,ima dosta "hitova" ali nista revolucionarno.
Igra godine mozda Stalker ili Portal.
A igra 2008 99% Spore,da je izasla ove godine vjerovatno bi bez konkurencije pokupila titulu.

r0pe
18-12-2007, 00:32
Kao prvo prica u crysisu je glupa i inovativna,grafici nemam primjedbe ali prica nula bodova.
A nadalje ova godina definitivno nije bila dobra,ima dosta "hitova" ali nista revolucionarno.
Igra godine mozda Stalker iliSPortal.
A igra 2008 99% Spore,da je izasla ove godine vjerovatno bi bez konkurencije pokupila titulu.

hm portal pored ovog svega???

bila je dobra godina, ali sljedeca ce biti bolja

Felix
18-12-2007, 06:42
Tako je portal pored nekoliko prenapuhanih hitova ove godine portal isporucuje ,premda je prosao malo ispod radara portal je vrhunska igra koja zasluzuje svoju nominaciju.

Nodakim
18-12-2007, 11:38
ne bih rekao da nije bio hype na portal,definitivno ne bih to rekao
(just a reminder it is a part of the Orange Box)

Vorban
18-12-2007, 12:17
Call of Duty 4
Witcher

ivesha
18-12-2007, 12:24
COD4 , Witcher ( nedavno sam ga počeo i već znam da je za igru godine), Colin DIRT, UT3........ razlozi već navedeni prije.
p.s. nisam provo stalkera još

Rang€r
18-12-2007, 14:50
a zasto portal nije bio hypean?(moze PM, da ne spamomo)

I da zaboravio sam dodati HoMM 5 expanzije... to je ono što svaka expanzija treba biti i ubisoft uvjek odrdi dobar posao... svakako vrjedno serijala

Sonic_Moronic
18-12-2007, 15:05
Portal se smatrao samo kao dodatni feature Orange Boxu... Kao mali kewl mod.

KingTomy
18-12-2007, 19:13
Call of Duty 4

+grafika
+igrivost
+odlična kampanja
+pametan ai
+multiplayer
+sve

-kratkoća kampanje

Nightkiller
18-12-2007, 19:43
The Elder Scrolls 4: Oblivion, definitivno najbolja, meni radi na High grafici na kompu AMD Athlon 64x2 5200+, sa grafom ati hd2600xt 512mb, 2gb ram

Rapttor
18-12-2007, 21:14
COD 4
Crysis je ispao prelos. da zelim samo grafiku gledao bih TV...

King
18-12-2007, 21:29
CoD4 po meni i nije baš nešto...

Nemogu se baš odlučiti: Crysis, Unreal 3, Halo 3

Teon
18-12-2007, 21:38
Portal

+ideja
+izvedba
+prica o_0

-kratko

Prince-Artas
18-12-2007, 21:55
Tako je portal pored nekoliko prenapuhanih hitova ove godine portal isporucuje ,premda je prosao malo ispod radara portal je vrhunska igra koja zasluzuje svoju nominaciju.
i couldn't agree more...Portal je definitivno tiho došao i tiho otišao u legendu...veliku legendu koju će po inovativnosti (iako je slična igra postojala i prije, nije bila ni blizu ovome), originalnosti i zabavi koju je pružila teško nadmašiti bilo koji next gen uber hajpani kvazi hit...Portal je zabavan - upravo ono što jedna igra i mora biti

i barem je kod nekoga debelo zasjenio hl episode 2
pohvalno :)

Megger
18-12-2007, 21:57
COD4 obavezno... a moze i Crysis...

Nightkiller
20-12-2007, 19:32
Hellnešto je komentirao na moj post, ali me poštedio, hvala Hellnešto-u

scorpion667
21-12-2007, 00:53
Neznam zasto ista raspravljate, jer na prvoj stranici jasno pise da se ne odgovara na postove. Samo da se napise i opise svog kandidata. Ili sam ja nesto propustio?

EvilMinded
21-12-2007, 01:21
pro evolution soccer 2008
razlog - nisam bas igrao puno igara koje su izasli ove godine

nosferatu25
04-02-2008, 22:16
definitivno najbolja igra u poslednjih nekoliko godina - Bioshock! ! !