PDA

Pogledaj cijelu verziju : Stare-nove igre



GRIMSEY
04-12-2007, 20:41
Dali mislite da su sve teme za rađenje novih igara već iskorištene u prošlim igrama.Recimo za Area 51 igre ta je tema već makar iskorištena 100 puta.

McPingvin_v2.0
04-12-2007, 20:42
Dali
Riba, pobogu.

GRIMSEY
04-12-2007, 20:43
Pa meni su teme onda puno,puno zanimljivije.

SkunK
04-12-2007, 20:48
Pa otvorio si jedno 3-4 teme s anketom u jednom danu.

GRIMSEY
04-12-2007, 20:50
Pa želim viditi šta misle drugi forumaši-Meni je zanimljivo

Tsumetai Ryujin
04-12-2007, 20:50
mi moze netko prevest sto je grimsey napisal u prvom postu... tj kaj zeli postici ovim threadom??

Aerial
04-12-2007, 20:51
A u biti... pa ono, nije mu ni loša anketa :)

Ne znam, mislim da su sve teme već polako iskorištene. Pod teme mislim na nekakvu priču, jelte.
Sad je stvar u realizaciji, dakle kako to provesti u nešto zanimljivo... Half-Life 2 kao najočitiji primjer već 100 puta izlizane teme koja je ipak ultra zanimljiva zbog odličnog pristupa, gameplaya, odvijanja radnje itd...

GRIMSEY
04-12-2007, 20:58
mi moze netko prevest sto je grimsey napisal u prvom postu... tj kaj zeli postici ovim threadom??

Mislio sam to da je većina tema već iskorištena u prijašnjim igrama.
Da vidim šta misle drugi forumaši.

Sybelius
04-12-2007, 21:44
Sve su to uglavnom varijacije na istu temu.Danas je furka na grafički izgled,što ne donosi nikakvu inovativnost u gameplayu.S druge strane sa napretkom tehnologije omogučuje se viša razina interaktivnosti unutar sadržaja igre,gaming bi se trebao kretati u tom pravcu.Jer kao što vidimo kriteriji su se pooštrili nakon Obliviona .Neke izvrsne igre proglašavaju se osrednjim.
Predpostavljam da će u narednim godinama navaliti rpg-ovi sa apokaliptičnim i SciFi sadržajem.(pogotovo nakon izlaska Fallouta3)
Moj zaključak je ;Ništa novo samo storyline-i drugačiji:Klonovi su među nama!Naravno,biće izuzetaka kao ovogodišnji Witcher,nisam još nabavio ali imam u planu.

GRIMSEY
04-12-2007, 21:45
Moj zaključak je ;Ništa novo samo storyline-i drugačiji:Klonovi su među nama!.

Slažem se!

Arbiter of Change
04-12-2007, 21:48
A slušaj, grafika ne može bolje (dobro ajde može, ali onda već zalazimo DUBOKO u fotorealizam aka. Uncanny Valley efekt, za one koji znaju) od Crysisa. Sad još samo neka se malo poradi na samoj optimizaciji sve te grafe (i manji Bloom/HDR tako da pobogu ne osljepim svaki put kad upalim igru) i onda nek se bace na stvarno sadržaj u igrama - područje koje je već DUGO bilo zanemareno kod dobrog dijela igara.

Joola
04-12-2007, 21:53
They don't make us as they use to.
Sve se svodi na grafiku,a prica je sporedna stvar...

Svinjoguz
04-12-2007, 21:54
a jbg sta ces, danas je sve u grafici, svaki klinjo danas gleda igru po grafici a prica se nimalo ne cijeni (Planescape:Torment :pray: ), tak da je sve danas nekak-zajebano?
glupo je vise nadogradjivat komp svakih 6 mjeseci zbog tam nekog krajzisa koji je tak neinovativan i glup da to nije normalno..
a ni dobrog rpg-a nisam vec dugo videl, onak u stilu kasnih devedestih/pocetak 21. st(torment, baldur's gate..), sad cekam dragon age i da vidim kaj ce od tog bit, no nekak sumnjam da je EA iza sveg tog ali nemora ni bit zadnje smeche s obzirom da se EA prizemljio nakon ovog spajanja Vivendi/Blizzard sa activisionom, a opet su mozda jednako glupi da napola developmenta igre izbace proizvod na trziste...
i da neplacam ja vise porez na budale, za par mjeseci novi komp, cekam dragon age i WAR i udri braco ):P

GRIMSEY
04-12-2007, 21:56
Meni CRYSIS ima dobru priču i grafiku.

Joola
04-12-2007, 22:00
Jedino cemu se mozemo nadati sa dobrom pricom su, remakovi starih igara na novoj grafici.
:) :D

Arbiter of Change
04-12-2007, 22:02
Moja teorija:

Mladim igračima su dobre klišejne i, da kažem, patetične priče koje kao da su pisali osnovnoškolci (bez uvrede ikome) zato jer nisu bili aktivni u vrijeme kad su se pisala remek djela kod PC igara i jednostavno ne znajuSništa bolje, a sama grafika ih odbija da isprobaju stare goodies-e.

Začarani krug, anyone?

Joola
04-12-2007, 22:03
Osim toga, dansa se vise gleda mp,ako to dobro prođe onda je igra vise manje hit... :killyou:

Dyslexia
04-12-2007, 22:14
Meni CRYSIS ima dobru priču i grafiku.

I meni mislim meni je igra strava.

Iron Storm
04-12-2007, 22:23
Ja mislim da se može nači još originalnih tema koje nisu iskorištene, no većinom ove sadašnje igre (čitaj: pod vlašću EA) recikliraju stari sadržaj koje je već 100x prožvakan. No ako se uzima već 101x prožvakana tema, kako učiniti tu igru zanimljivom je stvar pristupa toj temi.

Rang€r
04-12-2007, 22:39
Moja teorija:

Mladim igračima su dobre klišejne i, da kažem, patetične priče koje kao da su pisali osnovnoškolci (bez uvrede ikome) zato jer nisu bili aktivni u vrijeme kad su se pisala remek djela kod PC igara i jednostavno ne znajuSništa bolje, a sama grafika ih odbija da isprobaju stare goodies-e.

Začarani krug, anyone?

ne nije u tome kvaka... ajde reci ko jos od osnovno skolaca(ima i srednjoskolaca i starijih sa poslom) zna engleski? mi smo tupav narod(a ni ostali nisu daleko). Engleski tecno razumije(da ne govorim izgovara jel sve rjeci znat izgovorit ko englez zna 1% u hrvatskoj) oko 10% ljudi u hrvatskoj i kolko njih gejma? i sad koji ce qurac neko ko nezna engleski citat a nista ne razumije? nema smisla... zatim dolazimo do MP, imam frendove koji igraju CoD2 i nisu privirili u SP , vec odma idu na servere i budu topovsko meso... SP naravno nece jer to nije zanimljivo, dosadno, glupi likovi(dok su meni bas fora :) :rotfl: ), to bilo prije 100 godina, hebes to, bilo pa proslo... takvi su komentari inace... jbg tako je kako je...

sad sam oso malo vise OT al uglavnom novih tema ima, ako nema izmisli!
kako je neko tamo izmislio orke, grci su svaki dan izmislili neki qurac(bilo im jako zanimljivo jelte?) a to se i sada koristi... a kao sto je neko vec reko samo sto to neki dobro realiziraju i obrade dok drugi ne... takva je stvar sa warcraftom, ima svoj svijet i super storyline, ali uopce nema svojih cudovista(osim ona plemena raznih stakora iz WoW-a) dok se u Warcraftu rjetko nadu jedino u kampanji ima nes... chimere, harpije, orci, trollovi, patuljci, elfovi, undeadovi sve je to pokupljeno...
svaka im cast na draenaima za njih jos nisam cuo, nadam se da su izrod njihove maste.

Svinjoguz
04-12-2007, 22:40
archimonde iz warcrafta 3 ti je draenei ilitiga eredar :P

sry na OT

GRIMSEY
05-12-2007, 16:15
Ja mislim da se može nači još originalnih tema koje nisu iskorištene, no većinom ove sadašnje igre (čitaj: pod vlašću EA) recikliraju stari sadržaj koje je već 100x prožvakan. No ako se uzima već 101x prožvakana tema, kako učiniti tu igru zanimljivom je stvar pristupa toj temi.

Slažem se 120%

100EURO
05-12-2007, 16:34
ma ima jos dosta mnogo izvora za dobre price..

Joola
06-12-2007, 15:43
Mozda ima, ali to vise onima koji ih pisu nije vazno. Samo je vazan ljepa grafika i to je to!! :killyou:

Rocchiro
06-12-2007, 16:41
naravno da ima.uvjek bude