PDA

Pogledaj cijelu verziju : kak bi trebala izgledat wow expanzija



Svinjoguz
03-12-2007, 20:57
-bez dizanja level capa
-da nema novih klasa da se ne narusi balans ionako neizbalansirane igre
-novi landmass.. )

Wizard
03-12-2007, 21:10
Ev da ja nesto kazem, tu sa svinjkom pricam pa ono nagovoria me da mu odgovorim na temu kad niko nece :D

A evo posto sam amo reci iskusni wow igrac, normalno da sam uvijek ima neke svoje ideje za igru.

Ev da krenem, sto se tice novih lvla, ja znam da se meni neda lvlat, ak bi mora jos 10 lvla dignit nekako sumnjam da bi kupova ekspanziju, ja sam izlvla lika do 60/70lvl i ocu igrat sve sto se nudi...
Netreba nove rase, sto se tice klasa, ovi zadnji patch je unistia balans ako je i postoja neki, uzas, ma i gore od toga sto su napravili, sto je najgore od svega mi smo magovi sad prakticki bespotrebni, necu sad reci najlosija klasa, al waterboy ko nikad dosad.
sto se tice novog PvE sadrzaja, pa svakako da treba, al ne nekog uber sadrzaja di ti treba tr7, vec za ove obicne casual igrace koji ce otici u istancu neki mozda 1x tjedno, neki 10 man raid, nesto zabavno al ne tesko, sto se tice loota nek bude prekara sto se mene tice :D
Izbrisati sve gnomove, al to se podrazumljeva, zar ne?
I u PvP treba promjena, sada znam da su mnogi protiv toga al ja bi izbrisa ovi sadasnji honor sistem, mnogi farmeri bi me ubili jer oni nebi mogli ici pvp, al ovo je ipak takva igra pa to mogu i zanemariti jer znam da se nece dogoditi. Al nada umire zadnja zar ne.
Dati vecu vaznost outdoo pvp, tako da se zapravo nekome i da igrati to, nek ak vec stavljaju novi kontinent ubace neki grad malo vazniji od halaa di ce se morati boriti za prevlast, nek izbace bgove, arenu :D ganking paradise...
Nek uvedi vendora sta prodaje svjeze pecene gnomove na stapovima u centru Orgrimmara

Ak se sjetim jos cega javim vam...vajda

Horfak
03-12-2007, 21:31
3x hura za Wizarda !!!

Hura

Hura

Hura

!!!

tak treba care, gnomove na razanj xD

Jerry
03-12-2007, 23:10
premali su za ražanj

<Boneflesh>
13-12-2007, 17:41
Hmm... bez podizanja level capa, sve sto treba napraviti je "ozivjeti" stare sadrzaje... dodati nove instance u azeroth, dovrsiti neke sadrzaje kao npr. dalaran ili pvp area u azshari... a da ne spominjem neka podrucja koja imaju 2-3 bezvrijedna questa.

Sto se tice klasa, sve je OK Imo... neki traze nove klase kao npr. marksman :? WTF? pa imamo huntera noobovi... d :nonono: a je blizz htio "cisto" ranged klasu bez petova dao bi hunterima neki nacin da zadrze metu na udaljenosti kao knockback ili nest slicno...

A sto se tice PvP-a, mislim da bi igri dobro dosao neki BG gdje nema objectiva, nego cista koljacina, nesto u smislu honor-grind bg-a... to bi smanjilo broj honor-grindera u bg-ima kao sto je AV...

A sto se tice rasa... pa daj budite realni... ne mogu jednostavno gnome izbacit iz igre... :? :shock:

Petlare
13-12-2007, 19:11
-bez dizanja level capa
-da nema novih klasa da se ne narusi balans ionako neizbalansirane igre
-novi landmass.. )

potpisujem :D

prcko
13-12-2007, 23:22
Meni se uvođenje heroic klase uopće ne svidja zapravo to je nepotrebno što se mene tice.

Gorky
15-12-2007, 12:50
Samo pitanje jedno, za sve, sto to imate protiv dizanja lvl cap-a? pa bas je zabavno dici lika na recimo lvl 80, pa gledat Barrens chat tipa ko je bio prvi i to, ja sam hrpu para zaradio samo na misijama za dizanje lvl-a, a to je ipak dobar nacin i da uvedu nove abillity-e i sve i da se ljudi nauce koristit njima. Nedavno sam imao priliku upoznat Huntera koji nezna sto je MD i nikad ga nije koristio.Neznam jel kupio char ili sta, ali zbilja mislim, to je previse. Neznam, ja bi rado jos jedno 10 lvl-a.

Smeagoul
15-12-2007, 13:26
zato sto na primjer :
1. Netko igra vec skoro godinu dana expanziju, pa skupio veoma dobar gear
2. Blizzard izbaci expanziju sa +lvl cap
3. Izadje zeleni gear koji je jaci od lvl 70 epixa
4. ???????
5. Non-Profit

15-12-2007, 13:31
zato sto na primjer :
1. Netko igra vec skoro godinu dana expanziju, pa skupio veoma dobar gear
2. Blizzard izbaci expanziju sa +lvl cap
3. Izadje zeleni gear koji je jaci od lvl 70 epixa
4. ???????
5. Non-Profit

aj šta kenjaš, ljudi traže nove izazove, ak već imaš full epix štabi u njemu bio narednih 2 godine,. pa ima de jebeno umreš od dosade

ovako bar imaš šta radit neko vrijeme, A TO JE SKUPLJANJE GEARA

cmeljo22
15-12-2007, 15:01
ma krasno... izmučiš se 100 godina, napokon skupiš pare, opremu, flaskove za vece instance tipa BC i MH i onda kad na kraju nabaviš taj divni t6 dođe expanzija i onda budeš manji od makovog zrna sljedećih 100 godina

Outmind
15-12-2007, 15:06
Ja kad sam došao do lvl 70 i nabavio svoje setove osjećao sam se potpuno prazno i prestao igrat. Zabavnije mi je bilo lvlat i stremit ka 70 nego bit na 70...

Petlare
15-12-2007, 20:26
cuj men se ni dalo dizat ni do 70. i sad ak jos bude 10 uf. i da zamislit cu se usto sam potrosio vrijeme na arenu kad je greeny jaci od epica :twisted:

fiLLix
15-12-2007, 20:39
ma lol kukate zbog igre......*cough*igrice----

Petlare
16-12-2007, 12:24
cuj ak sam vec dao lovu za igru i placam da igram normalno da cu kukat :yuck:

BlackDCRO
16-12-2007, 15:49
Zato cuvaj honor za ekspanziju 8)