PDA

Pogledaj cijelu verziju : Problem s file nameovima



Encore
30-11-2007, 09:54
Evo ovako, cijela priča je počela prije nekih godinu dana. Došli frendovi kod mene, LAN partijanje itd., zna se cijela shema, i njima lagano dosadi nakon 4-5 sati igranja net igara i sjednu oni na moj kompjuter ( jedini sa internetom zahvaljujući u to vrijeme glupom USB ADSL modemu ) da će oni skidati malo preko limewirea i oni tako meni skupe SpySherrif, najodvratniji spyware ikada čijeg bih tvorca macolom po glavi opalio i bacio morskim psima.

Uglavnom, uspio sam ga onemogućiti ( jednostavno sam ga izbrisao iz liste startnih programa ) i izbrisao sa AD-Awareom ( prejednostavno kada se više ne pokreće kao proces u pozadini ) i to je bilo to. Ali, nakon 2-3 dana sam primjetio nešto što me baš nije previše uzbuđivalo do sada : imam problem sa file nameovima.

Basically, recimo da sada idem kreirati folder koje se zove, na primjer, "Recover" - njegovo ime će se prikazati samo kao "New Folder" a ne "Recover". Uglavnom, bilo koji file name koji počinje sa "rec" ili "q" se uopće neće htjeti pokazivati, a ako kojim slučajem se ide preimenovati u, let's say, "questions", ostati će na defaultnom imenu, i bilo koja akcija poslije tog pokušaja preimenovanja će izbaciti "Cannot read from source file or disk".

Da li postoji ikakvi način da se ovo sr*nje popravi ili je format jedini način da se ovo sredi ?

FaTaL_mRkvA
30-11-2007, 10:41
nabavi unlocker i s njim ga preimenuj, mozda ga ima na kojem PCP-evom DVD-u

Encore
30-11-2007, 19:06
nabavi unlocker i s njim ga preimenuj, mozda ga ima na kojem PCP-evom DVD-u

Jesam i ne želi. Uvijek isti vrag, "Cannot read from source file or disk"