PDA

Pogledaj cijelu verziju : Kako doživljavate sebe,svoj život,svoje pogreške i okolinu?



SnowFlake
28-11-2007, 19:51
Meni je naslov jasan,većini neće biti,ali evo kao pojašnjenje.
Zbog čega žalite u svom životu,da li mislite da sada ispaštate zbog toga što ste učinili.Ako ste u bedu dođite ovdje i mi ćemo vam pomoći.
Ako ne znate što učinite ovdje napišite i netko će nać vremena da vam pokuša pomoći!
:(
i btw.i am going emo...

Nightyx
28-11-2007, 19:58
Inače naziv ovog topica nema veze s tvojom željom...

SnowFlake
28-11-2007, 20:01
kako nema?samo treba mućnuti!

100EURO
28-11-2007, 20:30
najvise zalim sto se nisam posevio sa Jessicom Albom kad mi je htjela dat...jebiga nije mi se dalo....

Gravestone_bluz
28-11-2007, 20:31
žalim što se nisam više trudio, žalim što sam starcima dopustio da me premjeste u novu školu, žalim što sam ikad poceo wow igrat (sad sam prestao). Al bit će bolje , ja nisam emo, treba se suočit se problemima ne cmizdrit zbog njih i ne žalit za prošlosću i živit za ovdije i sada :D

SnowFlake
28-11-2007, 20:36
ja sam zadnje 3 godine bio u tri škole...

Gravestone_bluz
28-11-2007, 20:37
sjebano zar ne?

SnowFlake
28-11-2007, 20:37
yup,ja još imo sreće...
-_-

Paran0a
28-11-2007, 20:38
Zao mi je kaj zivim s aglupim ljudima oko sebe

Vorban
28-11-2007, 21:00
žalim što nemam više sreće u životu :rotfl:

Jerry
28-11-2007, 21:32
žalim što sam glup :D

GrimReaper
28-11-2007, 21:38
pa osjecam se sretnim što sam uopce dobio priliku živjeti, što mogu provesti ovaj život tragajuci za znanjima i mudrosti, pokušavajuci održati balans između svojih okupacija i realnosti...

žalim zbog grešaka, npr kad se napijem, kad kažem neš krivo, kad nekome pomognem pa me zajebe... ugl žalim za stvarima kojima je čovjek ograničen i nema izbora

_ZlayA_
28-11-2007, 21:44
a danas ste se razbacali sa pametnim temama u mp3....

medusa
28-11-2007, 21:45
pitam se tko je meni dao dozvolu za rođenje...

Rocchiro
28-11-2007, 21:45
iako mi to uvjek ne uspjeva,trudim se ne misliti o proslosti i pogreskama.buducnost is all that matters.i sve,ali bas sve se da ispraviti (osim ako ste nekoga priklali,al to je vec prica za sebe).ne postoji onaj crap zvan "sudbina" :nonono:

Dreadlock
28-11-2007, 21:56
zalim sto sam poceo igrat komp...


al opet s druge strane,napravio sam par dobrih stvari zbog kompa...ili bi se tak moglo reci...

DrunkyDuck
28-11-2007, 21:58
buducnost is all that matters

Zapravo, sadasnjost.

Frosty
28-11-2007, 22:06
žalim što nemam više sreće u životu S



Također

Norther
28-11-2007, 22:56
zalim zbog jedne stvari koju sam napravio prije 2 mjeseca, da to mogu popravit onda :pray:

Rocchiro
28-11-2007, 23:08
buducnost is all that matters

Zapravo, sadasnjost.

definitivno.meni buducnost i sadasnjost spadaju u istu kategoriju.tj. ono na kaj jos uvijek mogu utjecati :wink:

ChR0NoS
28-11-2007, 23:17
evo jedna ozbiljna stvar.....
ja sam u zadnje vrijeme došao u tu fazu da me boli neka stvar za sve što se događa oko mene... ostao sam bez osjećaja, kao robot jebote, briga me hoću li dobiti 1 ili 5 u školi, uopće mislim na to, briga me što nisam vidio pič** ima dugo vremena, briga me što me ne briga, briga me što se svađam sa roditeljima, briga me što me frendovi zajebaju, briga me što ja njih zajebajem.... neke stvari koje su mi bile prije osnovica u životu, sada ja uopće ne jebem 5%... jednostavno sebe ne prepoznajem...

JESTE LI IKADA BILI U SLIČNOJ FAZI????

Arbiter of Change
28-11-2007, 23:20
evo jedna ozbiljna stvar.....
ja sam u zadnje vrijeme došao u tu fazu da me boli neka stvar za sve što se događa oko mene... ostao sam bez osjećaja, kao robot jebote, briga me hoću li dobiti 1 ili 5 u školi, uopće mislim na to, briga me što nisam vidio pič** ima dugo vremena, briga me što me ne briga, briga me što se svađam sa roditeljima, briga me što me frendovi zajebaju, briga me što ja njih zajebajem.... neke stvari koje su mi bile prije osnovica u životu, sada ja uopće ne moju 5%... jednostavno sebe ne prepoznajem...

JESTE LI IKADA BILI U SLIČNOJ FAZI????
Jednostavno operiraj na osnovi utisnutih uzoraka koji su ti ostali u glavi iz vremena kad si "osjećao" - tako sam ja prošao tu fazu. Drugim riječima: nije bitno jesi li normalan, važno je da se takvim doimaš!11!

ChR0NoS
28-11-2007, 23:22
ali gle, moja psiha se u zadnje vrijeme potpuno promjenila, je li to faza, ili je to permanentno....

imam 16 godina i nikada nisam bio opušeniji nego sada i nikada me nije više bolio qurac za sve nego sada.... a ja sam prije 2 mjeseca bio potpuna suprotnost nego danas

Norther
28-11-2007, 23:23
uhmm i ja idem kroz slicnu fazu, no to je zbog jedne cure...skola nikad nije bila gora, starci mi seru,cjelo vrijeme se iskradam van i tako...nije me briga nit za nista,da ne spominjem da sam se prosli tjedan 2 puta potuko, prva 2 puta u zivotu.jedina dobra stvar sta je izasla iz te faze je ta da sam poceo slusat Ensiferum :pray:

McPingvin_v2.0
28-11-2007, 23:31
Žalim što imam sreće u više- manje svemu osim ljubavi.

Neven <R>
28-11-2007, 23:33
Zapravo, sadasnjost.
Budućnost će prije ili kasnije postati naša sadašnjost. Har har har

ZorgTheBorg
29-11-2007, 00:04
ali gle, moja psiha se u zadnje vrijeme potpuno promjenila, je li to faza, ili je to permanentno....

imam 16 godina i nikada nisam bio opušeniji nego sada i nikada me nije više bolio qurac za sve nego sada.... a ja sam prije 2 mjeseca bio potpuna suprotnost nego danas
Sve ok. Ako te boli qratz, dobra stvar je ako imaš pameti i razuma pa rješavaš stvari a qratz te boli samo emocionalno.
Ako te briga za sve... i ne želiš ništa ni poduzet... onda loše

Vorban
29-11-2007, 00:06
ali gle, moja psiha se u zadnje vrijeme potpuno promjenila, je li to faza, ili je to permanentno....

imam 16 godina i nikada nisam bio opušeniji nego sada i nikada me nije više bolio qurac za sve nego sada.... a ja sam prije 2 mjeseca bio potpuna suprotnost nego danas
Sve ok. Ako te boli qratz, dobra stvar je ako imaš pameti i razuma pa rješavaš stvari a qratz te boli samo emocionalno.
Ako te briga za sve... i ne želiš ništa ni poduzet... onda loše
slažem se s ovim, mene isto boli q za skoro sve , ali sve ide polako svojim tokom

Simon the Dreamer
29-11-2007, 00:07
Ljut sam jer mogu a neda mi se i jer znam da trebam ići na neka natjecanja i da će mi bit žao ko psu kaj nisam, a opet znam da neću ić na dotična. Tak da sam u biti ljut jer sam zajeb.

Maloki
29-11-2007, 00:32
ali gle, moja psiha se u zadnje vrijeme potpuno promjenila, je li to faza, ili je to permanentno....

imam 16 godina i nikada nisam bio opušeniji nego sada i nikada me nije više bolio qurac za sve nego sada.... a ja sam prije 2 mjeseca bio potpuna suprotnost nego danas

meni je to bila faza, do proslog tjedna trajala, pa bio sjeban cijeli tjedan, a trenutno ni sam neznam koji mi je.



Budućnost će prije ili kasnije postati naša sadašnjost. Har har har

A proslost nam je nekada bila sadasnjost :P

GrimReaper
29-11-2007, 00:42
vecinom je tu mlađa populacija zastupljena pa i shvacam da vas boli k**** za sve...

i meni je tako nekada bilo,joj da se mogu vratiti :)

al baš me zanima kak ce neke bolit onaj organ kad starci kažu pa pa a nemate kuda

tako nastaju oni umjetnici koje mogu vidjet po zg kad dođem i vidim kako sviraju :boohoo: a ispred njih čaša sa sitnišem :D

Cro.Ownage
29-11-2007, 00:50
pocea sam manje visit za kompom, vise izlazit sa drustvom itd...

InfernoCRO
29-11-2007, 00:59
eh ja sam sada u takvoj fazi da mi se neda ni gejmati :( ni izlaziti van tako da neznam sta cu sa sobom neda mi se ni na kavu otici s ekipom kao to je gubljenje vremena (a ono sto umirem kuci od dosade kao nije) tako to je moja faza prakticki sam psihicki puko ono imam 20g a neznam sta cu raditi u zivotu :( ekipa se cijela raspala tako da sam ostao na 2 frenda i 2 frendice ajde barem imam prijatelje izuzevsi one sa neta kojih ima na tone nije da sam u istoj fazi kao ChR0NoS kojeg boli k.. za sve nego ja nemam volje za nista ajde ChRONoS 'drz' se bio sam u istoj fazi nevidim sada tko je napravio ovaj topic (tj nemam volje otvoriti novi tab) ali svako mu cast ;) ajde pomagajte braco gameri

Babitz
29-11-2007, 07:07
Zao mi je kaj zivim s aglupim ljudima oko sebepriča mog života

McPingvin_v2.0
29-11-2007, 09:53
inferno, sig ti je prevelik ;)

Jerry
29-11-2007, 09:57
evo jedna ozbiljna stvar.....
ja sam u zadnje vrijeme došao u tu fazu da me boli neka stvar za sve što se događa oko mene... ostao sam bez osjećaja, kao robot jebote, briga me hoću li dobiti 1 ili 5 u školi, uopće mislim na to, briga me što nisam vidio pič** ima dugo vremena, briga me što me ne briga, briga me što se svađam sa roditeljima, briga me što me frendovi zajebaju, briga me što ja njih zajebajem.... neke stvari koje su mi bile prije osnovica u životu, sada ja uopće ne moju 5%... jednostavno sebe ne prepoznajem...

JESTE LI IKADA BILI U SLIČNOJ FAZI????također..neznam to mi se počeo događat na početku šestog nazreda...za sve me boli qrac...brb

THUNDER_DINIX
29-11-2007, 10:00
^^ udario pubertet :D

Jerry
29-11-2007, 10:01
ma evo primjer,već je 10h trebao sam pročitati lektiru a nedamise...popušiti ću kolac i šta boli me qrac....danas je roditeljski...boli me qrac :?

Dreadlock
29-11-2007, 12:40
@Inferno ili kako vec sorry :D

gle,skupljanje prasine doma puno je vece gubljenje vremena nego ispijanje kava...
a sto se tice posla il necega....daj zavrsi faks ak si na faksu,ak ne,nadi nesto sto te zanima,neki hobi,neki posao stogod,sam nemoj gubit vrijeme

GrimReaper
29-11-2007, 12:54
da gubljenje vremena je najgore..

ja se bavim onim što me zanima, šteta što to ne donosi novac, al ko zna jednog dana :)

ivesha
29-11-2007, 12:56
a isto što je pingvin reko........

InfernoCRO
29-11-2007, 13:12
inferno, sig ti je prevelik ;)
pise po pravilima kao da smije biti najveci 700x150 moj je manji od toga :/

Human m0nst3r
29-11-2007, 13:16
Ne nego 700x50 SMANJUJ GA ODMAH.

ZorgTheBorg
29-11-2007, 14:45
evo jedna ozbiljna stvar.....
ja sam u zadnje vrijeme došao u tu fazu da me boli neka stvar za sve što se događa oko mene... ostao sam bez osjećaja, kao robot jebote, briga me hoću li dobiti 1 ili 5 u školi, uopće mislim na to, briga me što nisam vidio pič** ima dugo vremena, briga me što me ne briga, briga me što se svađam sa roditeljima, briga me što me frendovi zajebaju, briga me što ja njih zajebajem.... neke stvari koje su mi bile prije osnovica u životu, sada ja uopće ne moju 5%... jednostavno sebe ne prepoznajem...

JESTE LI IKADA BILI U SLIČNOJ FAZI????također..neznam to mi se počeo događat na početku šestog nazreda...za sve me boli qrac...brb
Vidividi... to je zapravo korisno gubljenje životinjskih osjećaja tipa strah, briga, veselje, itd.

Samo se trebaš sam osvjestit i preuzet kontrolu, i eto ti, nemaš brige. Ako dobiješ 1, znaš da ćeš ispravit. Ako dobiješ 5, GG, idemo na komp. Ako se dvoumiš, ne slušaš instinkte nego razum. Sve u svemu, teško, ali isplati se zamrzit neke stvari XP

Mafioz0r
29-11-2007, 14:54
Isplati se zamrzit neke stvariSYou got that right, ja mrzim više od pola ljudi koje poznam. Jednostavno mislim da su idioti/cajkaši/primitivci.

GrimReaper
29-11-2007, 15:09
ne isplati se nikoga/ništa mrziti , ako nekog mrzite to znaci da nisu vrijedni nikakvih osjecaja, zaš bi im podarili svoj osjecaj mržnje, radije ih ignorirajte,uštedjed cete muke na živce i ostalo

Mafioz0r
29-11-2007, 15:16
ne isplati se nikoga/ništa mrziti , ako nekog mrzite to znaci da nisu vrijedni nikakvih osjecaja, zaš bi im podarili svoj osjecaj mržnje, radije ih ignorirajte,uštedjed cete muke na živce i ostaloIgnoriranje je moja specijalnost. Pitaj Zorga. :)

Babitz
29-11-2007, 19:09
ja sam u zadnje vrijeme došao u tu fazu da me boli neka stvar za sve što se događa oko mene... ostao sam bez osjećaja, kao robot jebote, briga me hoću li dobiti 1 ili 5 u školi, uopće mislim na to, briga me što nisam vidio pič** ima dugo vremena, briga me što me ne briga, briga me što se svađam sa roditeljima, briga me što me frendovi zajebaju, briga me što ja njih zajebajem.... neke stvari koje su mi bile prije osnovica u životu, sada ja uopće ne moju 5%... ah, ovo mi je jako poznato
negdje u 8. osnovne sam izgubio sav entuzijazam koji sam imao, a imao sam ga dosta
tako da
u srednjoj sam se srozao do najvećih dubina glede ocjena, a i tolko sam se ulijenio da sam uber neodgovoran. ne kužim di mi sve nestalo, al ono.. =\

_ZlayA_
29-11-2007, 20:16
kako dozivljavam sebe.... dozivljavam se kao osobu koja moze povesti revoluciju ili cak i drzavni udar... al nema se dinero.....

RIPtheREAPER
29-11-2007, 20:22
Netko upravlja nama.


:|

ChR0NoS
29-11-2007, 20:48
ma čak noris upravlja svima nama :D

Jerry
29-11-2007, 20:55
stara se vratila s orditejlskom nasrala svašta ja sam bljedo gledam
ono koja reakcija :S

Ivan_87
29-11-2007, 20:57
punk is not dead tako je doživljavam :D

Dreamer Deceiver
29-11-2007, 21:00
pank nije mrtav, samo tako smrdi :d
šalim se naravno, nemam niš protiv punkera...
Kako sebe doživljavam, kao totalno sjebau osobu koja je toliko ljena dasad gladuje jer mu se neda ic napraviti panin. Neki misle da sam mračan ( a nisam ) i govore m ida sma darker, a nisam... također me ljudi smatraju zlobnikom, jer stalno nešto zajebavam i stalno sam sarkastičan. Danas se frendica zajebavala da je trudna s nekim likom, a ja sam ubacio jednu rečenicu zbog koje sam pobrao kutiju ronhila u glavu. Naime rečenica je glasila : Šta si već tri godine trudna ?

Ivan_87
29-11-2007, 21:05
pank nije mrtav, samo tako smrdi :d
šalim se naravno, nemam niš protiv punkera...
Kako sebe doživljavam, kao totalno sjebau osobu koja je toliko ljena dasad gladuje jer mu se neda ic napraviti panin. Neki misle da sam mračan ( a nisam ) i govore m ida sma darker, a nisam... također me ljudi smatraju zlobnikom, jer stalno nešto zajebavam i stalno sam sarkastičan. Danas se frendica zajebavala da je trudna s nekim likom, a ja sam ubacio jednu rečenicu zbog koje sam pobrao kutiju ronhila u glavu. Naime rečenica je glasila : Šta si već tri godine trudna ?

hehe ja sam bio punker ali teški od 2 srednje do polovice 3 razreda hehe ali teški sad se normalno oblačim ali još uvijek slušam teški punk i uvijek sam uz punk,a i ja sam ljen nisi jedini, u nedjelju sam si stavio kuhat torteline i nije mi se dalo ić vidjet ako je gotovo i nakraju ovi na dnu izgorili :rotfl: eto ...

Mafioz0r
30-11-2007, 08:21
:rotfl: bolje ronhill nego tv...
ja sebe vidim kao manijakalno raspoloženu osobu koja uživa gledajući idiote kad se muče...i volim biti taj koji muči idiote...inače sam ok...i da, najvažnije od svega, pusa Heleni... :D http://forum.doctissimo.fr/images/perso/annhe.gifSKaj te njena brada ne škaklja? :D

OT : Inače sebe doživljavam kao čudnu osobu koju ne zanima što se događa oko njega, pola ljudi koje vidim smatram idiotima, itd.

ZorgTheBorg
30-11-2007, 14:30
reptili iz 4. dimenzije...
Reptili upravljaju greyima
n00b

Mafioz0r
30-11-2007, 15:09
Da pogodim - ti likovi iz tvog razreda imaju W3 samo zbog DotE? Ajme, kako mi idu na živce takvi wannabe gameri..

Mafioz0r
30-11-2007, 15:28
I bolje im je. Običan W3 owna DotU deseterostruko.

OT : Pala mi je na pamet jedna izreka iz GTA:VC-a - "I'm just an island of insanity in a sea of stupidity".

Lord Jambrek
30-11-2007, 16:57
I bolje im je. Običan W3 owna DotU deseterostruko.

OT : Pala mi je na pamet jedna izreka iz GTA:VC-a - "I'm just an island of insanity in a sea of stupidity".

:pray: Finaly someone agrees with me