PDA

Pogledaj cijelu verziju : CoD4 punkbuster



blackman
27-11-2007, 12:06
Pozz svim pcplayevcima imam jedan problem u vezi CoD4 multiplayera.
Svaki put kada se konetiram na neki server piše mi ovo:

UKF RaVe punkbuster permanent ban issued on this game server for player UKF RaVe global punkbuster guid ban 50a15a0a

Fakat ne znam kaj trebam napraviti samo mi nemojte reći da moram uninstalirati igru jer sam došao na 39 lvl i ne da mi se ponovo igrati ispočetka.

Unaprijed hvala. :)

Jerry
27-11-2007, 12:11
imaš ban na guid,znaći nekko sranje si radio na serveru i banali su ti guid...ili ako ako vieš ljudi koristi taj cdkey i popili su ban jer su chitali/ili radili nešta protiv rulesa

blackman
27-11-2007, 12:13
imaš ban na guid,znaći nekko sranje si radio na serveru i banali su ti guid...ili ako ako vieš ljudi koristi taj cdkey i popili su ban jer su chitali/ili radili nešta protiv rulesa

ok i kaj bi sad trebao napraviti da ju mogu ponovno igrat?

Jerry
27-11-2007, 12:46
zamoliti admina da te unbana ili pb
zaboravio sam nisam dugo igro :D

blackman
27-11-2007, 20:31
zamoliti admina da te unbana ili pb
zaboravio sam nisam dugo igro :D

ali kako kad mi ne da da se konektiram na server?

blackman
27-11-2007, 20:40
Gle ja sam htio ukljuciti cheatove pa sam napravio kaj pise na cheatplanetu da ih ko "uključim" ali nisam upisao niti jedan cheat npr. give all ili tako nesto,pa me zanima kaj ima neki naćin da u konzoli isključim cheatove

Duh
27-11-2007, 20:44
i ja imam isti problem a nikad nisam cheato ni necu.

Jerry
27-11-2007, 22:20
Gle ja sam htio ukljuciti cheatove pa sam napravio kaj pise na cheatplanetu da ih ko "uključim" ali nisam upisao niti jedan cheat npr. give all ili tako nesto,pa me zanima kaj ima neki naćin da u konzoli isključim cheatoveprekrižen si odma....
nemogu vjerovat koji qurac posežeš za čitovima
gle pb te skeniro folderi našao nedozvoljene fajlove i opa pb ban,ništa nemošv iše igrat..
duh
neko s tvojm keyom je...
al ovo se upire na piratizaciju tako da...