PDA

Pogledaj cijelu verziju : Deux Ex3



Sybelius
27-11-2007, 11:51
Ljudi počelo je!
http://www.eurogamer.net/tv_video.php?playlist_id=6172
Govore da se nastavlja na originalnu priču,kao da nastavka nije bilo.

The Boz
27-11-2007, 12:04
AAAH! Kako sa se naježio kao budala kad sam čuo glazbu... AAAH!

Idem naći CD od Deus Exa, poskidat 126 modova i bacit se na igru dvadeset i peti put...

scorpion667
27-11-2007, 12:12
Nije fer. Umrijeti cu cekajuci :(

Babitz
27-11-2007, 12:40
znam otprije da se priča nastavlja na prvi dio, tj. kao da nema drugoga

ako će igra bit upola dobra kao prvi dio...

umrijet ću s orgazmom. istog trena

Da_killah
27-11-2007, 18:05
heh, sad moram dovršit prvi dio, negdje sam na pola...

Ementaler
27-11-2007, 18:15
Evo ja pohvatao i tri screenshota iz teasera koje možda niste primjetili:
http://www.hcl.hr/?TekstID=1300

U svakom slučaju da se zaključiti da će bit nekakav svijet pun normalnih ljudi i tih "nenormalnih" ...i čini se da će ti "nenormalni" biti manjina... sad kakvu će ulogu glavni lik imati.. može se samo nagađati... Ali meni se nekako čini da će bit nenormalan :) .. logičnije je ...

Babitz
27-11-2007, 20:30
ja samo znam da ću nenormalno mnogo igrat ovo

Aerial
27-11-2007, 21:49
AAAH! Kako sa se naježio kao budala kad sam čuo glazbu... AAAH!

Alexander Brandon je frikkin master kad su u pitanju dobri stari synth soundtrackovi :cry:

Ajmeeeeeeee, Deus Ex 3 !!!! :)

Nešto u zadnje vrijeme sve vrvi s revivalom starijih igara ... Počelo s Falloutom, pa Starcraft, pa Sacred (dobro, nije baš nešto star), a sad i je*ena legenda, Deus Ex...

Damnit, damnit, damnit, zakon!
Cyberpunk, moralna prepucavanja, špijuniranja, biopunk, matrixoliki feeling i JC Denton FTW :)

snowblind
27-11-2007, 22:01
ovo jedva čekam, još ako bude kao prvi dio po igrivosti i atmosferi predobro će biti

JC Denton FTW

Jerry
27-11-2007, 22:15
*traži CD*
fak moram nač cd :D

Aerial
27-11-2007, 22:19
Onaj augumentirani fetusić mi je zakon :)

The Boz
27-11-2007, 22:31
2027?
Nije li radnja Deus Ex jedinice negdje 2052.?

Aerial
27-11-2007, 22:36
"The game contradicts itself in several instances regarding the exact year in which the events of the story take place, but information in the sequel Deus Ex: Invisible War reconciles this inconsistency via retroactive continuity, placing the events of Deus Ex in the year 2052."

kaže wiki... doduše, činjenica je da će DX3 zanemariti DX2, pa sad....

Možda je taj "glasački list" iz 2027. koji se na teaseru vidi zapravo iz prošlosti (s perspektive igre). Nešto kao kratka retrospektiva u priči igre.

...

Jel to samo mene ovaj teaser užasno podjeća na Animatrix i Drugu Renesansu?

Sybelius
28-11-2007, 11:45
Zabrinjava me što izlazi i na konzolama.Pa nestrpljivo čekam Assasin creed da vidim što će ljudi koji očekuju taj naslov reći o pc verziji.Ubisoft mi je nekako antipatičan.Jeste da im je glasnogovornica Jade prety ali kao kompanija...?(napomena;ovo je strogo osobni stav jer nisam ljubitelj serijala PoP).Oni su jaka kompanija u industriji gaminga i sigurno će vršiti kojekakve pritiske na ekipu iz Eidosa.

Babitz
28-11-2007, 13:13
prošli deus ex je jako sjebao konzolitis...

Čux
28-11-2007, 13:15
samo nek bude po uzoru na jedinicu

Babitz
28-11-2007, 13:17
ja oću da mi vrate ona oštećenja za dijelove tijela, oću natrag skillove i ono jebanje sa veličinom nišana

i pitam se oće li igra opet biti skroz mračna i jc matrix style obučen

al enivej, baš se pitam tko će bit glavni protagonist igre

enivej, ak ima tko wallpejpre il nešto od igre, nek me pma :(

Raynor
28-11-2007, 13:29
heh, sad moram dovršit prvi dio, negdje sam na pola...

Ditto

Aerial
28-11-2007, 14:42
Umm.. ček, koja je poveznica između Deus Ex 3 i Ubisofta?

Gwin
28-11-2007, 14:56
Umm.. ček, koja je poveznica između Deus Ex 3 i Ubisofta?nisam ja sad tebe shvatio..
koji ubisoft? kad je developer i publisher Eidos Montreal ??

Da_killah
28-11-2007, 16:03
heh, sad moram dovršit prvi dio, negdje sam na pola...

Ditto

negdje u hong-kongu, zaboravio sam točno gdje...mislim u onom klubu di je ona neka velika faca u sobi s 2 bodyguarda i fontanicama

Aerial
28-11-2007, 16:16
Umm.. ček, koja je poveznica između Deus Ex 3 i Ubisofta?nisam ja sad tebe shvatio..
koji ubisoft? kad je developer i publisher Eidos Montreal ??

Pitaj Sybelliusa, on je spomenuo to :) Ne znam ni ja...

Gravestone_bluz
28-11-2007, 16:32
ajde da i to vidimo....

Sybelius
28-11-2007, 16:35
Eidos Montreal je izrastao iz Ubisoft Montreal koji je otkupio lincencu Deux Ex(Da li je Ubisoft kupio Eidos?).Međutim izgleda da nisu više povezani,nekako je sve to nejasno.
Evo link i meni je zbunjujući;http://www.macgamezone.com/reaction/?id=4331&type=news

edit;kad kliknete na link ubisoft montreal vodi na eidos.

Raynor
28-11-2007, 19:48
[quote="Da_killah":8tfiwlx4]heh, sad moram dovršit prvi dio, negdje sam na pola...

Ditto

negdje u hong-kongu, zaboravio sam točno gdje...mislim u onom klubu di je ona neka velika faca u sobi s 2 bodyguarda i fontanicama[/quote:8tfiwlx4]

I ja u Hong Kongu trebam otići u neku zgradu od neke korporacije ili tako nešto za one Red dragonse valjda.

Sad sam tek skužio da misliš da te pitam gdje si stao u Deusu, ustvari ditto bi ti bio sleng izraz za "ja također" ali nema veze zgodno je to što smo otprilike negdje na istom mjestu stali.

Da_killah
28-11-2007, 20:44
[quote="Da_killah":3itpaa37]heh, sad moram dovršit prvi dio, negdje sam na pola...

Ditto

negdje u hong-kongu, zaboravio sam točno gdje...mislim u onom klubu di je ona neka velika faca u sobi s 2 bodyguarda i fontanicama

I ja u Hong Kongu trebam otići u neku zgradu od neke korporacije ili tako nešto za one Red dragonse valjda.

Sad sam tek skužio da misliš da te pitam gdje si stao u Deusu, ustvari ditto bi ti bio sleng izraz za "ja također" ali nema veze zgodno je to što smo otprilike negdje na istom mjestu stali.[/quote:3itpaa37]

i oboje smo iz rijeke, i vjerojatno imamo iste roditelje :D da, dobro je ispalo, premda ja nikad nisam čuo za izraz ditto, osim za istoimenog pokemona xD

Raynor
28-11-2007, 20:52
Ha, ha još će ispasti da sam ti ja davno izgubljeni stariji brat ili tako nešto. :rotfl:

Ementaler
28-11-2007, 21:02
Eidos Montreal je izrastao iz Ubisoft Montreal koji je otkupio lincencu Deux Ex(Da li je Ubisoft kupio Eidos?).Međutim izgleda da nisu više povezani,nekako je sve to nejasno.
Evo link i meni je zbunjujući;http://www.macgamezone.com/reaction/?id=4331&type=news

edit;kad kliknete na link ubisoft montreal vodi na eidos.

Bit će da ne znaš francuski pa pogađaš o čemu se radi na gornjem linku :wink:

Ugl, tu ti je sve objašnjeno:
http://www.hcl.hr/vijesti.php?TekstID=1298&select=27

FichoM
28-11-2007, 23:19
Recite mi, kakav je bio drugi dio, Deus EX 2, prvi mi je bio odličan al sam drugi preskočio jer tada nisam imo dovoljno dobar computer!

Da_killah
29-11-2007, 00:08
koliko se ja sjećam recenzije iz pcplaya, bio je s*anje na kvadrat, ali nisam igrao...

Vorban
29-11-2007, 00:12
jel važno za priču da igram igram prvi dio ili mogu samo igrat 3 kad dođe?

Ementaler
29-11-2007, 00:26
Budući da će se, prema glasinama ( nije službeno potvrđeno još ), treći dio nastavljati na priču prvog dijela, bilo bi dobro odigrati i prvi dio...

U svakom slučaju odigraj i prvi dio, igra je odlična...

mravojed20
29-11-2007, 00:45
jel važno za priču da igram igram prvi dio ili mogu samo igrat 3 kad dođe?

Važno je,ne samo zbog jedne od najboljih priča u kompjuterskim igrama ikad,nego zbog atmosfere i gempleja koji je dan danas nenadjebiv u svakom aspektu.

Samo mu daj dva tri sata da te opsjedne. Igraj polako,čitaj knjige u igri,slušaj svaki dijalog, moj besplatni savjet :D

Cro.Ownage
29-11-2007, 00:48
mrzim deus ex serijal samo zbog glupih hardwerskih zahtjeva
npr invisible war mi je blokavao na low, a jedan half life 2 mi leti na medium , far cry na ultra high,cod 4 mi isto radi pristojno

snowblind
29-11-2007, 00:53
koliko sam čuo deus ex 2 je totalno jadna igra s obzirom kakve su najave bile i da je za komp totalno bila neoptimizitrana, nije ni deus ex bio nešto sjajno optimiziran al meni je išao bez problema

jel na trici radi warren spector?

Babitz
29-11-2007, 07:04
nope, mislim da sam negdje čitao neki intervju di je govorio da misli kak će sve bit u redu s igrom, iako on ne radi na njoj. tkao nešto

Prince-Artas
29-11-2007, 13:38
prema recenzijama u ono doba i prvi i drugi dio bili su loše optimizirani

Raynor
29-11-2007, 14:30
Meni jedinica sasvim fino radi bez problema, a dvojku nažalost ne mogu igrati jer mi je grafička turbo stara.

Gwin
29-11-2007, 18:47
mrzim deus ex serijal samo zbog glupih hardwerskih zahtjeva
npr invisible war mi je blokavao na low, a jedan half life 2 mi leti na medium , far cry na ultra high,cod 4 mi isto radi pristojno
invisible war je bio port sa konzole koliko se ja sjećam..
a deus ex jedinica je rađena na prvom unreal enginu. tak da ne znam kaj ti ima bit zahjevno.. ta igra se vrtila na boljim kalkulatorima :D

Babitz
29-11-2007, 19:02
prvi deus ex je svojevremeno bio jako neoptimiziran, no u današnje vrijeme je itekako pokretljiv, a samu igru se uvijek vrijedi odigrati, u čemu će se složiti mnogi. sad ne kužim zak bi netko mrzio igru zbog hardverskih zahtjeva za ondašnji hardver =\