PDA

Pogledaj cijelu verziju : njub-pitanje o hrpi trojanaca



FaTaL_mRkvA
26-11-2007, 19:10
Ja imam igru serious sam II. uninstalirao sam je i sad kad je opet hoću instalirati anti-virus mi kaže da je na cd-u trojanac. trojanci su mi svuda po kompu(najviše ima droppera). danas sam ih maknuo valjda 7-8 i sad još dva. dajte recite koji je razlog tome ako neko zna?(nisam ih skinuo, nije ih bilo i sad su odjednom posvuda) i kako se trojanac sam od sebe može kopirat na cd na kojemu već je igra? i jel je trojanac SIGURNO maknut s AVG free?(jer mi se neki uzastopno vraćaju...)
EDIT: ali nijednog nisam ''aktivirao'' pa mi se ne događa ništa....
aj, anyone have idea?

Human m0nst3r
26-11-2007, 19:30
Hmm meni je nasao crva na cdu nista cudno.

FaTaL_mRkvA
26-11-2007, 19:32
Hmm meni je nasao crva na cdu nista cudno.
da, al ovaj je u fajlu koji je prije bio normalan, i sad ja ga aktiviram(kliknem 2 puta na njega) i nista se ne dogodi, AVG ga je heal-ao 7 puta i nikako da se izliječi....znači ništa od serious sama više?

Human m0nst3r
26-11-2007, 19:39
Nop.

Lucifel
27-11-2007, 02:02
Kak ti se uspjelo ista na cdu zarazit?

A tesko da ces i healat ako si snimao cd dok je file bio zarazen jer je cd read-only po defaultu - ergo, ne mozes mijenjati fileove po njemu.

FaTaL_mRkvA
27-11-2007, 08:29
Kak ti se uspjelo ista na cdu zarazit?

A tesko da ces i healat ako si snimao cd dok je file bio zarazen jer je cd read-only po defaultu - ergo, ne mozes mijenjati fileove po njemu.
znam da nemogu mijenjat fajlove na cd-u, ali gle ovo: CD je original

Lucifel
27-11-2007, 17:56
Poprilicno sam siguran da ti je cd normalan, a da ti antivirus ocitava neki file pogresno kao trojanca, ili ti je sve vise-manje otislo kvragu (od kolicine virusa).

Preporucam format, a onda si digni neku pristojnu zastitu.