PDA

Pogledaj cijelu verziju : ZoneAlarm



Chieftain
23-11-2007, 17:36
Ehhh ovako... Kad uključim komp i kad uđe u desktop treba mu dosta dugo da bi se mogao sluziti s njime(mislim da ulazim u igre foldere itd.), jedno vrijeme sam mislio da je to zbog toga što imam stari disk spojen(od bivšeg kompa, sad imam novi), al sam se tada sjetio da na starom kompu od kad sam instalirao ZoneAlarm Pro počeo je bit jako spor na pokretanju računala, e sad ja vas pitam dal je netko na svojem kompu primjetio iste simptome ili je to ipak zbog diska ili ipak Zonealarm ili ciljate na nešto drugo?

Usput mi recite kakvi su vam dojmovi s ZoneAlarmom ako ste ga koristili ili ga koristite jer se meni baš ne čini najbolji zbog navedeg problema, i što mi svakih 5min izbacuje iz igra jer se seronja ide updatat.

E da komp mi je dovoljno brz, bez brige nije on (Proc 3,6 GHz, grafa 320mb 8800GTS, 3Gb RAM)

The Boz
23-11-2007, 19:09
Comodo.

mamlaz
24-11-2007, 01:22
Comodo.

Da, i to ovaj novi 3.0, upravo mi se jučer update-ao sam, i fino radi...

Dyslexia
24-11-2007, 01:28
Pa mozda da kada ti se pali komp ugasi zone alarm znaci makni kvacicu sa Load zone alarm at startup. Jel to toliki problem. Onda kada igras igrice iskljuci antivirusni program bilo koji. Samo kada ides na net upalis zone alarm i nemas frke. Inace zone je dobar ja ga korisitm i nema frke.

Lucifel
27-11-2007, 02:03
Neki ljudi imaju kompove stalno na netu pa im je prema tome potreban stalno upaljen firewall.

Uostalom, nema smisla se prilagodjavati manjkavostima nekog programa, pogotovo tom vrlo cestom bugu Zonalarma, ja sam se preselio na Sygate i sretan i zadovoljan.

Stryder
28-11-2007, 09:08
koja verzija ZA podržava 64bit XP?

Jerry
28-11-2007, 09:37
nemoj ZA,rađe Commodo...ili Eset Smart Security

Prince-Artas
28-11-2007, 17:08
koja verzija ZA podržava 64bit XP?

verzija 7 bi trebala, no proguglaj malo da se 100% uvjeriš

Karlo_from_Bjelovar
28-11-2007, 18:37
jako puno ljudi koristi Comodo, i nikad nisam cuo prituzbu na njega... :wink:
tako da, prebaci se na comodo (ili commodo, nisam siguran sad xD )

HalF-DeaD
28-11-2007, 20:31
jel comodo upozorava na sve, kao i zone alarm? to je dobra stvar btw.

Raynor
28-11-2007, 20:39
Osobno nemam nikakvih problema za Zonealarmom, sve radi O.K. ništa mi nije usporeno, doduše čudno mi je da ti updata svakih pet minuta, meni prilično rijetko to radi, update mi je podešen na automatski, a što se tiče njegoih poruka nakon što sam označio što da radi sa kojom više se ne pojavljuju. Dok igram ne iskače mi i ne spušta igru, to mi je napravio možda dva puta ali kad sam označio što da radi više se to nije ponavljalo, čak nisam aktivirao ni onaj game mode ili kako se već zove. To je sve malo sam razmišljao o tvom problemu ali nemam nikakvih ideja i jedino čudno mi se čini to često updatanje koje se javlja kod tebe. Možda se negdje može regulirati učestalost updatanja.

Dyslexia
28-11-2007, 23:04
Mozemo mi pricat koliko hocemo o tome ali BitDefender Total Security je najaci antivirus na svijetu ko hoce moze vamo provjerit.

http://anti-virus-software-review.toptenreviews.com/

Inace ja ga koristim i bog i batina je za sve.

Jerry
29-11-2007, 09:19
ma nod ga šije :yuck:

Čux
29-11-2007, 09:28
ma nod ga šije :yuck:

Dyslexia
29-11-2007, 12:41
ma nod ga šije :yuck:


Ne bi se kladio u to. Nisi imao bit defender pa neznas. Ozbiljno predobar je.

Dyslexia
29-11-2007, 15:24
NOD mu može posakati nešto...BitDefender je iako sporiji, daleko jači od NOD-a


Ha sporiji e neces vjerovat evo ali probat cu ti snimit kada budem imao vremena. Ovako znaci kliknem na njegovu ikonicu, on se odmah istoga trena pojavi dolje na trayu i odma nakon toga za samo 2 sec se pojavi njegov screen i to je to. Ja mislim da je to prebrzo i kad ga gasim samo exit i odma se ugasi nema cekanja nikakvog zastajkivanja. E bolji antivirus nisam i zivotu imao. A stavrno sam cjepidlaka sto se tice toga. Probao sam svakave vrste antivirusa ali ovo je majka svih majki. Brz,uredan sve pocisti za sobom :D . Lagan je za korisitenje. Bit defender zasad meni ima 957100 registriranih virusa. Mogu i postat sliku ako nevjerujete, i svakim updateom dolazi jos. hehhe :pray:

Dyslexia
29-11-2007, 15:28
mislio sam sporiji u skeniranju, tu jest sporiji od NOD-a za kojeg imam filing da i najdublji scan bude površan u usporedbi sa BitDefenderovim...

aha ok, ja osobno nod nisam koristio, ali stvaro kazem ko uzme bit defender ali BitDefender Total Security 2008 taj nece pogrijesit.