PDA

Pogledaj cijelu verziju : Svađanje sa starcima...



Berax0r
22-11-2007, 18:50
Pričajte nam vaše doživljaje o svađanju sa starcima(roditeljima).Koja je svađa koju ćete pamtiti cijeli život?
Ja ih imam mnogo ali da najprije cujem vas :)

GrimReaper
22-11-2007, 18:53
danas sam se posvadio sa starim, dere se na mene a onda kad mu treba nes pomoc na kompu onda sam dobar :rotfl:

Jerry
22-11-2007, 18:57
tak i meni...
svaki dan se svađam s svojima
uvijek različiti razlozi

Berax0r
22-11-2007, 19:06
postajte samo najzesce svade :D

Da_killah
22-11-2007, 19:12
one u kojima su noževi radili ili? :)

Nightyx
22-11-2007, 19:30
Možda će zvučati čudno, ali ja ih nisam imao :| (mislim ne nekih gadnih)

cropir
22-11-2007, 19:33
ni ja. s mamom sam dobar, pricam s njom ko osobom, postujem je i nekad joj se divim. svađanje sa starcima je u 80% slucajeva nepotrebno i cisto pubertetsko preseravanje.

Munjeni jarac
22-11-2007, 19:34
nesvadjam se cesto...
EDIT: samo se jednom ima 666 postova :pray:

medusa
22-11-2007, 19:56
ni ja. s mamom sam dobar, pricam s njom ko osobom, postujem je i nekad joj se divim. svađanje sa starcima je u 80% slucajeva nepotrebno i cisto pubertetsko preseravanje.
ovisi o toleranciji staraca i djeteta. najčešće svađe nastaju kada starci bolesno ograničavaju dijete
ja se često svađam, ali skoro nikada naveliko. očito svi u mojoj obitelji imamo kratke živce

cropir
22-11-2007, 19:57
touche... mene mama ne ograničava.

ChR0NoS
22-11-2007, 19:58
stalno se svađam sa majkom radi ocijena.... ona se zadovoljava samo ako imam sve petice u dnevniku.
svaki dan se 5 puta dnevno posvađam s njom.

pimp
22-11-2007, 20:05
kako kada stara ima zenske probleme , onda se najvise svadjamo kad je zivcana

GrimReaper
22-11-2007, 20:08
ja sam sa starom u odlicnom odnosu, a sa starim se svađam jer smo slične osobe, on misli da je uvijek u pravu a i ja tako, makar mislim da sam razumnija osoba zato i popustim u svađi

MoNDi
22-11-2007, 20:24
Ja sam se jednom bez veze jako posvadala s mamom. Bilo je u sestom razredu. Onda sam isal avno u sobu i htjela pobjeci. U svojoj djecoj naivnost sam trpala dva jastuka :rofl: i jos neke male stvari u ruksak i cekala moment di mogu otici (soba mi je bila odmah do kucnih vrata). Ali nakon pet minuta sam se smirila i poslje smo se ispricale... svadanje je glupo ali kada je covjek u pubertetu, roditelji postanu njemci a ti amerikanac.

cropir
22-11-2007, 20:27
ne kuzim, na kraju si se iskrcala na mamu? :?

McPingvin_v2.0
22-11-2007, 20:33
roditelji postanu njemci a ti amerikanac.
ili obrnuto :D

Babitz
22-11-2007, 20:34
svadim se sa svojima na dnevnoj bazi i mrzim ih

i ne, nisam klinac od 13 godina

Maloki
22-11-2007, 20:34
ovisi o toleranciji staraca i djeteta. najčešće svađe nastaju kada starci bolesno ograničavaju dijete
ja se često svađam, ali skoro nikada naveliko. očito svi u mojoj obitelji imamo kratke živce

zvuci prepoznato :(

Human m0nst3r
22-11-2007, 20:35
Ja joj kazem da je degute, demode i separe. :o

flander
22-11-2007, 20:36
posvadim se ali to ono zbog glupost, tipa, nisi donio drva, kak se to ponaša bla bla bla,ali nikada da bi sad neznam mjesec nebi razgovarali, to, slažemo se muji good :D

CHOLIK
22-11-2007, 20:44
Ja i stari smo se tak bili posvađali da su mi digli kabel od napajanja,a sve zatošto ću na kraju godišta imati 4(prije 2 godine,mislim).Ali tada nije znao da ja imam rezervni...

Hidraulicar Kreso
22-11-2007, 20:44
ja se uvijek sa svojima svađam oko škole i oko kupnje kompa :killyou:

fiLLix
22-11-2007, 20:51
prosle godine kada sam bio 8r i na polugodistu sam puko matematiku stari me htjeo sterat u pm iz kuce... osjetljiv je na matematiku on je iso u mat gimnaziju..... lik

Ivan_87
22-11-2007, 20:59
ja se svađam kad slomim nešto,pa mi seru da ću invalid ostat hahahahah
to mi je najače,a svađam se i sa curom ali uvijek završi happy :yuck:

Sonic_Moronic
22-11-2007, 21:46
Ne svađam se nikad... Oni se samo deru a ja šutim...

Lord Jambrek
22-11-2007, 21:50
i ne, nisam klinac od 13 godina

Mentalno jesi :D


Sa starcima se svakodnevno svađam, već mi na živce idu lagano. Seru mi kak po cijeli dan ništ ne radim, a kaj da radim na ovoj selendari? da kopam grobove?

_ZlayA_
22-11-2007, 21:54
ne svadjam se sa roditeljima jer znam da su u pravu i postujem ih vise od bilo koga...
radije slusajte starce samo vam moze biti bolje...

medusa
22-11-2007, 21:56
ne svadjam se sa roditeljima jer znam da su u pravu i postujem ih vise od bilo koga...
radije slusajte starce samo vam moze biti bolje...
a šta ako su narkomani?

Maloki
22-11-2007, 21:57
ne svadjam se sa roditeljima jer znam da su u pravu i postujem ih vise od bilo koga...
radije slusajte starce samo vam moze biti bolje...

kolko godina imas ti? :)

Lord Jambrek
22-11-2007, 21:58
ne svadjam se sa roditeljima jer znam da su u pravu i postujem ih vise od bilo koga...
radije slusajte starce samo vam moze biti bolje...

Je je, kad ti stari sere za neku glupost, a 2 dana prije je bio za tu glupost, onda se počne izvlačit.

Evo jučer mi rekao da u ponedjeljak otiđem u jasku u općinu da ovjerim radnu knjižicu. Danas mi dođe srat da otiđem to ovjerit, ja velim budem u ponedjeljak. On me onda napadne da kaj imam ić u ponedjeljak, da onda su sve babe i dede vani u jaski, da nemreš uć u općinu od njih, a kamoli proć kroz jasku zbog placa. Ja mu velim da je jučer rekao da odem u ponedjeljak. Onda mi se počne izvlačit kao da nije imao pojma koji je dan jučer, ovo ono. Rekao sam mu da začepi i da je mutav.

Sonic_Moronic
22-11-2007, 22:02
Vidiš, problem je što neki starci ne podnose uvrede... Da ja takvo nešto kažem starom, navjerojatnije bi me udario...

Lord Jambrek
22-11-2007, 22:03
Vidiš, problem je što neki starci ne podnose uvrede... Da ja takvo nešto kažem starom, navjerojatnije bi me udario...

Nek te lupi, hebe ti se živo. Odma tužba, na sud, nema tu.

medusa
22-11-2007, 22:04
plavi telefon...

Maloki
22-11-2007, 22:04
a dobro sad, da vrijedjam starce ne, osjeco bih se lose zbog toga. Cak se ne suprostavim starom kad mi nes sere, samo se suzdrzavam od toga da se pocnem valjat od smijeha, drzim se pravila tjedan dana, a onda opet sve po starom...

Worthaur
22-11-2007, 22:05
Tolko sam nazivcirao starog da mi je prijetio da ce me ubit : ))

Sonic_Moronic
22-11-2007, 22:06
Lol...

Ma nemam se što ja svađat, ionako znam da su u pravu, jednostavno sam lijen...

_ZlayA_
22-11-2007, 22:09
Vidiš, problem je što neki starci ne podnose uvrede... Da ja takvo nešto kažem starom, navjerojatnije bi me udario...

o da, jednom sam se starom usprotstavio, tako me pogledao da mi je bilo draze da me udario.
inace imam 15 godina i nije vazno koliko imas godina tvoji roditelji ce biti uvijek stariji od tebe i pametniji dok ne stupe u senilne godine kad ces i ti imat svoju djecu i ti ces bit pametniji od svoje djece dok ti ne udjes u senilne godine.
its teh circle of lajf...

Maloki
22-11-2007, 22:11
a ako ga lupi francuzem (http://images.lowes.com/general/p/pipewrench_00.jpg)?

mislio si ovim (http://www.pekarna-stil.hr/UserRepository/image/107-Francuz-bijeli.jpg)?

Vorban
22-11-2007, 22:13
Svađam se sa starom skoro svaki tjedan zbog ocjena, više se brine za njih od mene , pa me to živcira :twisted:

r0pe
22-11-2007, 22:17
ne svadjam se sa roditeljima jer znam da su u pravu i postujem ih vise od bilo koga...
radije slusajte starce samo vam moze biti bolje...

kolko godina imas ti? :)

što on to nama kao iskusan roditelj govori :rotfl:

Maloki
22-11-2007, 22:18
r0pe, rado bih da sam te skuzio, al jbga, nisam te srece pa nisam skuzio :(

100EURO
22-11-2007, 22:21
najzesce svade su vecinom kad idem van pa se malo popijem vise nego je potrebno ......

Sonic_Moronic
22-11-2007, 22:22
Vidiš, problem je što neki starci ne podnose uvrede... Da ja takvo nešto kažem starom, navjerojatnije bi me udario...

o da, jednom sam se starom usprotstavio, tako me pogledao da mi je bilo draze da me udario.
inace imam 15 godina i nije vazno koliko imas godina tvoji roditelji ce biti uvijek stariji od tebe i pametniji dok ne stupe u senilne godine kad ces i ti imat svoju djecu i ti ces bit pametniji od svoje djece dok ti ne udjes u senilne godine.
its teh circle of lajf...

Agreed...

BLOODdemon
22-11-2007, 22:43
ja ih uvijek gledam u oči i cijelo vrijeme klimam glavom,to uvijek pali

Da_killah
22-11-2007, 22:56
[quote="Sonic_Moronic":1fr3ivaf]Vidiš, problem je što neki starci ne podnose uvrede... Da ja takvo nešto kažem starom, navjerojatnije bi me udario...

o da, jednom sam se starom usprotstavio, tako me pogledao da mi je bilo draze da me udario.
inace imam 15 godina i nije vazno koliko imas godina tvoji roditelji ce biti uvijek stariji od tebe i pametniji dok ne stupe u senilne godine kad ces i ti imat svoju djecu i ti ces bit pametniji od svoje djece dok ti ne udjes u senilne godine.
its teh circle of lajf...

Agreed...

tako ti to ide :D
i kada si u pravu, moras sutjeti i "probavljati" ono sto ti starci govore,
inace imam 21 god. i jos se uvijek znam zakaciti sa starcima (starom cesce)
jucer mi nije dala auto da odem sa ekipom pogledati utakmicu, bila je nabrijana cijeli dan, a kako bi opravdala svoj postupak, branila se na navodnu maglu zbog koje se nije moglo voziti.
ja popizdio, i stari isto poceo gledati u nju na onaj "koji ti je *****" nacin.
ostao ja tako doma.
dok nisam vidio kako je proslo prvo poluvrijeme nakon kojeg smo vodili 2:0.
onda mi je pukao film, sisao sam iz svoje sobe drito u dnevni boravak i lijepo objasnio kako sam cekao tu utakmicu 2 mjeseca, kako se engleze samo jednom doma pobjedjuje, kako da svojim unucima objasnim gdje sam i zbog cega bio za vrijeme ove povijesne utakmice... anyway,
izmuzao sam auto, otisao sam sa ekipom van,
iako sam u jednom trenutku pomislio da bih trebao ostati doma,
ne otici na tekmu, i iz principa biti nadrkan jedno tjedan dana,
no, progutao sam ponos... i eto 8)[/quote:1fr3ivaf]

pa ja takvu stvar napravim na početku, i vrata pakla tako otvaram :D

sexy peace
22-11-2007, 22:57
Sta je bilo u školi : Ništa

Jesi jea : Jesam

Jesi umoran: Nisam

Jesi napisa zadaću : Jesam

.....

Rocchiro
22-11-2007, 23:02
svaki put kad dobim keca iz matematike :kill:

RIPtheREAPER
22-11-2007, 23:07
Danas nisam bio na TZKu zato sto sam prehladen.
Dodem doma.
Kako to da se sada vratio?
Nisam bio na TZKu, nije mi dobro.
A jesi se javio profesoru?
Nisam.
Pa dobit ces neopravdani.
Pa dobio bi ga ionako.
Nebi jer su na roditeljskom reki da se mora javiti profesorima ako odlazis sa nastave tako da roditelji to mogu opravdati.
Da, ali svejedno bi mi dao neopravdani. Vidio sam kako zapisuje one su kasnili.
To nije isto.
Je..


:|

Babitz
22-11-2007, 23:10
i ne, nisam klinac od 13 godina

Mentalno jesi :D tu se slažemo :(

Arbiter of Change
22-11-2007, 23:10
Gledajući na to da su moji većinomSu pravu mogu reći da se rijetko svađam s njima. Ono, vidim razlog svađe većini je taj da su lijeni... wth?

SnowFlake
22-11-2007, 23:11
Gledajući na to da su moji većinomSu pravu mogu reći da se rijetko svađam s njima. Ono, vidim razlog svađe većini je taj da su lijeni... wth?


istina i neuredni...

Berax0r
22-11-2007, 23:17
plavi telefon...

jednom sam im to rekao.Rekli su samo neka probam :D

Lord Ragnarok
22-11-2007, 23:18
ma, prosao sam fazu svadjanja s roditeljima, jedino kad me u 2 vide na forumu :D

Jopax
23-11-2007, 00:09
Svaki jebenui dan, al ko što je sonic rekao, oni se deru ja slušam iako nekad mi pukne film pa se i ja počnem derat, najviše sa starim jer ko što stara kaže, on je u krizi srednjih godina a ja u pubertetu :rotfl:

FaTaL_mRkvA
23-11-2007, 07:25
ma, kad god se zakačimo, ja samo govorim: kako god ti kažeš mama, naravno da si u pravu, naravno da ću to učiniti.... i onda odem na komp :D

Silver Imota
23-11-2007, 09:36
ma, kad god se zakačimo, ja samo govorim: kako god ti kažeš mama, naravno da si u pravu, naravno da ću to učiniti.... i onda odem na komp :D


blago tebi ti mores otic na komp ja moram u ogame flotu namiscat da mi se vrati u 3 ujutro kako bi mogao otic na komp bemu...

travar
23-11-2007, 10:43
Ja kad se svađam sa svojima, nemogu jednostavno šutit i slušat šta oni govore. Jednostavno nisam takav. Ja se derem na njih i oni na mene i to se zove svađanje. U zadnje vrijeme, sve se svađe vode zbog pušenja. Ja im jednostavno svaki put kažem da mi oni sve mogu zabranit (komp,TV, ne davat mi novce...), ali ja neću nikad stat.. Uvik mogu u nekoga posudit (u chronosa prvo :D ).. I najžešće su one svađe oko izlazaka. To se ne može opisati, jednostavno moraš biti tu.. Nemogu se sad sjetit nikakve veće svađe, ali kad se sjetim javim vam :wink:

Jerry
23-11-2007, 12:14
plavi telefon...

jednom sam im to rekao.Rekli su samo neka probam :Dpotpis :D

šerafciger
23-11-2007, 15:06
svađamo se uglavnom oko mojeg (ne)ucenja ali to je zato jer se nerazumijemo starci kazu da ne ucim nista (sto je donekle i istina) ali ja ucim onoliko koliko je meni dovoljno npr za test iz fizike za kojeg su se neki pripremali danima ja sam naucio za 1 sat i dobio 4 (nisam prepisivo) i onda kad sam to saopcio starcima oni mi nisu vjerovali kazu da neko uci onoliko koliko ja ucim da bi imo sve kečine a ja imam trice četvrtice i petice. :rotfl:

Da_killah
23-11-2007, 15:12
svađamo se uglavnom oko mojeg (ne)ucenja ali to je zato jer se nerazumijemo starci kazu da ne ucim nista (sto je donekle i istina) ali ja ucim onoliko koliko je meni dovoljno npr za test iz fizike za kojeg su se neki pripremali danima ja sam naucio za 1 sat i dobio 4 (nisam prepisivo) i onda kad sam to saopcio starcima oni mi nisu vjerovali kazu da neko uci onoliko koliko ja ucim da bi imo sve kečine a ja imam trice četvrtice i petice. :rotfl:

tako su i meni govorili, da ne vjeruju koliko sam dobro prolazio s obzirom na količinu (ne)učenja

Fenrir
23-11-2007, 19:08
Prakticiram redovito, pogotovo sa starom, al ne nužno. Flejmanje stare je gg, odrastao sam uz flejmanje starog.

BLOODdemon
23-11-2007, 20:40
plavi telefon...

jednom sam im to rekao.Rekli su samo neka probam :Dpotpis :D


signed

travar
23-11-2007, 22:54
Evo, malopre sam se posvađao sa svojima, jer me ne puštaju sutra vanka,da odem u imotski i pošteno se napijem :cry:

Arbiter of Change
23-11-2007, 23:41
Evo, malopre sam se posvađao sa svojima, jer me ne puštaju sutra vanka,da odem u imotski i pošteno se napijem :cry:
I ti tu stvarno ne vidiš ništa krivo?

travar
23-11-2007, 23:54
Evo, malopre sam se posvađao sa svojima, jer me ne puštaju sutra vanka,da odem u imotski i pošteno se napijem :cry:
I ti tu stvarno ne vidiš ništa krivo?
Dobro,ali sta je previše, previše je.. Ako oni mene nisu pusitli 3+ miseca vanka,jbt.. Evo obećajen da kad sljedeći put odem vanka, neću se napit (ako taj trenutak doživim).

Prince-Artas
24-11-2007, 00:12
često se svađam sa starcima, više je i meni i njima to postalo normalno
otkad sam na faksu dobili su malo odmora

Jopax
24-11-2007, 01:03
Danas sam skužio kako su uskoumni moji roditelji, prvo cijeli jebeni život mi tupe da se moram bavit sportom, ja napokon nađem nešto što mi se sviđe(parkour)i oni mene počnu morit kako, s kim, kad, gdje...
nije problem što oni pitaju neka pitanja poput šta se tu radi, ali kad stari počme srat koja je svrha tog sporrta ja kažem nema je, on počme sve u životu mora imat svrhu :boohoo:
onda stara kad počme, koja su tu pravila, kako se to igra, mislim rekao sam im jebenih sto puta da nema pravila i da je to sport u kojemu je cilj što brže doć od točke a do točke b, onda seru kako to nije sport, pa kako sam mogao trenirat šta hoću i da bi me oni podržali u tome, ali ne ja sam morao nać neok sranje na internetu, pa onda nazivaju parkour kreteniranjem i pravljenjem budale od sebe, i blablablablalserserkenj...
srećom bio je lost pa mi je pomogao u ignoriranju, također kažu da ne smijem sutra vježbat sa nekim frendovima iz razreda, pa me more ko su oni, onda mi seru kako se ne družim ni skim, pa kako nemam ničiji broj telefona iz razreda, pa kako sam asocijalan, kako me kompjuter poglupljuje, kako je mene briga za školu, kako gluposticrtam stalno, pa da sam u sekti zato jer nekad crtam lubanje, pa kako je muzika koju slušamsranje, pa onda seru kako sam neodgojen kako ne znam rećdobar dan, and the list goes on
a najgore od svega je to da odjednom njih zanima što ja radim, prije nisu uopće obraćali pažnju i kad bih sjeo za komp odmah bi rekli kako samo igrice znam igrat i ništa korisno ne radim na kompu, tek su prije mjesecdva skužili da sam stalno na netu, pa sad o tome seru i seru i seru i seru i seru i seru i seru...

Berax0r
24-11-2007, 02:35
roditelji su ti do jaja :rotfl:

ZorgTheBorg
26-11-2007, 15:39
blablablablalserserkenj
Neće oni tebe shvatit nikada, to što se gameri ne uklapaju u viziju prosječnog teenage droga i wannabee-cool debila bez trunke životne aspiracije u sebi, nije tvoj problem već njihov.

Valjda znaš da u svojim životnim zanimanjima nalaziš ono o čemu ti zapravo kenjaju da nemaš, pa im pokušaj objasnit da imaš svoj život sa svojim vrijednostima, također malo popljuj po društvu, spomeni drogu i neke feared stvari, i imaš 20% za GG.

_ZlayA_
26-11-2007, 16:09
@jopax....
i feel you man.... i feel you..... samo ono do neogodjenosti mi nije jasno... ako si ti neodgojen da li to znaci da oni nisu radili svoj posao kako treba i samim tim napravili od tebe socijalnog retarda... roditelji nekad znaju biti konfuzni....

Arbiter of Change
26-11-2007, 16:12
Najjači argument je spika o tome kako previše igraš.
Kažeš samo da postoje jače, a i smrtonosnije, droge. :P

fan
26-11-2007, 18:53
Ja kad se posvađam sa starcima ne razgovaram s njima jedno 3-4 dana dok ne polude.

Samael
26-11-2007, 19:00
mene izluđuju informativni razgovori u vezi škole.

Clutch
26-11-2007, 19:10
Ne svađam se ja sa starcima ---------> starci se svađaju samnom! :thumbs2:

Leoo
26-11-2007, 21:16
Ja nakon sto me u skoli izjebu u skoli u mozak, dodjem doma i slucajno ostavim torbu u hodniku
Stara: "jesi ti normalan, doso si tamo iz skole i ostavio torbu, bahat si, mi sve za tebe napravimo" itd itd itd :rotfl: :rotfl: :rotfl:
Bilo koji moj argument nevrijedi, ako oni nezele da vrijede xD

ZorgTheBorg
27-11-2007, 18:11
Kažeš samo da postoje jače, a i smrtonosnije, droge. :P
"A ti bi se odma izvlačio na to da postoje i gore stvari a?? Ionako si propalica, a sad se moraš mjerit s najgorima??"
^Common reply

Vorban
27-11-2007, 18:38
Meni isto znaju reći da sam propalitet, da neću uspjeti u životu, na što ja dobim slom živaca

Kron
27-11-2007, 20:44
-"mama idem ja na kumpy"
-*mrmlja nesto kroz zube*
-*proletim forum i upalim CoD4*
-*mater ulećiva u sobu*
-"jesi ti reka da ces na kompjuter ili da ćeš igrati??????
gasi ti odma!!!"
-"mama, koja je razlika?"
-"ne zanima me, odi uči ili gledaj tv, ali nećeš igrati!"

i onda meni dođe plakat


neki dan opalim jedan sat čistokrvnog učenja i da ću na komp, a ona uleti da ako mogu igrati onda mogu i učiti još. i onda meni dođe da uzmem šmajser i sašijem ih.

Kron
27-11-2007, 21:01
alt+tab ti je prijatelj...inače ja u svađi sa starom moram šutjeti...nije da mi može nešto...osim derati se na mene...ali me gleda čudno...a i moji argumenti iako često puta ispravni ne vrijede apsolutno ništa... :yuck:
sreća pa ima 750 rama, moj komp od svega napravi proces da ti se dođe srat od muke

Korpse
03-12-2007, 19:44
nekada se posvađam sa starim, ali iz glupih razlika...
neki dan je bilo koji je film bolji shooter ili sniper... :rotfl:

Silver Imota
03-12-2007, 19:46
nekada se posvađam sa starim, ali iz glupih razlika...
neki dan je bilo koji je film bolji shooter ili sniper... :rotfl:

shooter nego jesi ti ono bio igra cod 4 na bih netu

Simon the Dreamer
03-12-2007, 19:48
Ma moji popizde zbog kojekakvih kretenizama. Al kad puno popizdim samo odem u sobu lupat u prazno i dizat utege, radije se tako ispušem...

kowE
03-12-2007, 20:09
ajd sutite.... vama bar nisu srali zato sto citate Fausta :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Lord AngelRI
03-12-2007, 20:16
mene izluđuju informativni razgovori u vezi škole.

moji na to ne idu jer i njih to izluđuje...

Korpse
03-12-2007, 22:15
nekada se posvađam sa starim, ali iz glupih razlika...
neki dan je bilo koji je film bolji shooter ili sniper... :rotfl:

shooter nego jesi ti ono bio igra cod 4 na bih netu
nisam igrao na bihnetu nego na lan warsu...
daj mi IP od bihneta.

SnowFlake
03-12-2007, 22:17
Ja nakon sto me u skoli izjebu u skoli u mozak, dodjem doma i slucajno ostavim torbu u hodniku
Stara: "jesi ti normalan, doso si tamo iz skole i ostavio torbu, bahat si, mi sve za tebe napravimo" itd itd itd :rotfl: :rotfl: :rotfl:
Bilo koji moj argument nevrijedi, ako oni nezele da vrijede xD

Dreamer Deceiver
03-12-2007, 22:20
ajd sutite.... vama bar nisu srali zato sto citate Fausta :rotfl: :rotfl: :rotfl:

meni su govorili da cu postat ko jung ( onaj labinjan koji je ubio frenda u zagrebu ) zato jer čitam knjige ko on ( to je rekla kad sam podignuo Gavrana od Edgara Allana Poa ) :(
evo me tri godine nakon čitanja poe i ostalih "mračnjaka". Savršeno normalan

Dyslexia
03-12-2007, 22:51
Jao kad se sjetim tih skolskih dana isuse kad su starci vikali da ucim i to. Ali ja sam se sa svojima cim sa bi krenio u srednju rekao da nezelim cut koju rijec da seru ja se brinem za svoje ocjene i nemaju da sta seru ja cu zavrsit srednju i gotovo. Tako je i bilo nisu ni znali za ocjene osim na polugodistu i kraju godine i kad je nekad stari otisao na informacije. Ali nije nikad doso ljut i kad je htio nesto rec ovo ono ja se okrenem i odem u sobu. Morate se postavit prema starcima ili ce vas uvijek davit. Ja volim svoje strace i uvijek im pomognem, ovo ono ali nedam da me zajebavaju. Mislim proslo je to sad ni nesmiju, sad ja vicem na njih. Ja sam uvijek bio ladan ko spricer kad su htjeli srat zbog jedinica samo ladno kazem ne zanima me. E a stara popi. Ma bili su to dani. Morate se postavit pred stracima ne dajte da vas zajebavaju ali i morate imat postivanja prema njima i starijima.

Ali neka tako cemo i mi svojoj djeci srat.

McPingvin_v2.0
03-12-2007, 23:00
Ah, koliko se ja svađam sa starcima po pitanju učenja i ocjena...

Ove školske godine nisam uopće učio, imam jednu neispravljenu jedinicu koju ću ispraviti bez pol frke. Stara pizdi, stari tako- tako, no on je sretan po pitanju mog pisanja za PC Play.

Dok stara nije, i pizdi zbog tog jer misli da ne učim zato što pišem. A zapravo ja uopće ne učim te mi to popunjava 6 sati slobodnog vremena dnevno :)

ZorgTheBorg
04-12-2007, 00:09
Ah, koliko se ja svađam sa starcima po pitanju učenja i ocjena...

Ove školske godine nisam uopće učio, imam jednu neispravljenu jedinicu koju ću ispraviti bez pol frke. Stara pizdi, stari tako- tako, no on je sretan po pitanju mog pisanja za PC Play.

Dok stara nije, i pizdi zbog tog jer misli da ne učim zato što pišem. A zapravo ja uopće ne učim te mi to popunjava 6 sati slobodnog vremena dnevno :)
Meni starci pizde tako temeljno da mi se zgadi. Inace ok ucim, al matematika mi ne ide nit me boli krajnji zivac kurcanog tkiva za nju. Pa ofc redam jedinice. Onda instruktor uletava sa opcepoznatim "katastrofa!", onda stari popizdi pa se pocne derat. Jako. I jos kad idem retreatat u sobu on sa svojim "VRATI SE OVAMO!!!", ma omg. Tako slusam tirade. A najbolje je da sto vise pricaju to se vise uzive i svojim rijecima bitno napuhavaju stvar. I na kraju zavrsim u pm. Saks hard :yuck: , i ne, ne moze se nabit dvojka na kraju nego se mora radit ko Isus Bog sveti za solidnu dvojku tijekom godine!!! I to matka iskljucivo. Sad sam upravo pwnao na godlike testu iz fizike. Iz kojeg ce dobar dio razreda pokupit 1 a ucili su u nebesa. A ja ponovio formule, rijesio zadatak, i sjeo za komp. I jebemu, sta je sad ovo.

Pwnam neke predmete, gg, ali hehe, jebe se starcima. Mrš
Imam 1 iz matke, e to je vec uvjet s kojim sam instant propalitet i kopam kanale i necu nac posao itd itd, i moraju starci tu intervenirat kako bi spasili jadnog sina od sigurne propasti.

Rješenje, x elemenat prazni skup, zero, zip, zilch, nula, null, nada, niente, negative, negativ, negation, impossible, unknown, unable, nema... tvrdoglavi starci su neranjivi na nas.. i na naše viđenje stvari...

Jopax
04-12-2007, 00:32
Pwnam neke predmete, gg, ali hehe, jebe se starcima. Mrš
Imam 1 iz matke, e to je vec uvjet s kojim sam instant propalitet i kopam kanale i necu nac posao itd itd, i moraju starci tu intervenirat kako bi spasili jadnog sina od sigurne propasti.

Rješenje, x elemenat prazni skup, zero, zip, zilch, nula, null, nada, niente, negative, negativ, negation, impossible, unknown, unable, nema... tvrdoglavi starci su neranjivi na nas.. i na naše viđenje stvari...

tako je i u mene jebe se njih što od 14 predmeta imam 8 petica, njih brine što ja imam jedan iz matke, btw danas sam radiokontrolni i uradio sam 4 zadatka i dva polovično ako izvučem dvicu na konju sam :D

ZorgTheBorg
04-12-2007, 00:35
"Jak si koliko je jaka tvoja najslabija karika" je usrano bljutavo jadna i loša tvrdnja na koju se starci nesvjesno izvlače. A jak si onoliko koliko pokažeš. Dakle, studirajmo predmete koje pwnamo, odjebimo ostale. Tako to treba, a ne da nas trpaju nečime što ćemo ionako izbjegavat jer sakamo, a neće nam ni trebat.

Lord Jambrek
04-12-2007, 00:51
"Jak si koliko je jaka tvoja najslabija karika" je usrano bljutavo jadna i loša tvrdnja na koju se starci nesvjesno izvlače. A jak si onoliko koliko pokažeš. Dakle, studirajmo predmete koje pwnamo, odjebimo ostale. Tako to treba, a ne da nas trpaju nečime što ćemo ionako izbjegavat jer sakamo, a neće nam ni trebat.

Yay, slažem se potpuno, koji će bog npr. automehaničaru povijest? Matematika? Kaj će radit zadatak prek 20 stranica da izračuna kak da skine zahrđali šaraf? Da zicer, popit će pivu, uzet ključ i čekić.

cropir
04-12-2007, 00:54
pa malo bi cudno bilo da mozes birat kakvu ces osnovnu. a u srednjoj ides u končar i sta, ako izbacis te fensi predmete ostane ti premalo

Korpse
04-12-2007, 12:42
ajd sutite.... vama bar nisu srali zato sto citate Fausta :rotfl: :rotfl: :rotfl:

meni su govorili da cu postat ko jung ( onaj labinjan koji je ubio frenda u zagrebu ) zato jer čitam knjige ko on ( to je rekla kad sam podignuo Gavrana od Edgara Allana Poa ) :(
evo me tri godine nakon čitanja poe i ostalih "mračnjaka". Savršeno normalan
meni prigovaraju zašto to ne čitam... :rotfl: