PDA

Pogledaj cijelu verziju : Trzanje igara i Display Properties *UPDATED*



Tsumetai Ryujin
22-11-2007, 17:56
Colin McRae DiRT mi trza ko lud na "low" "Overall Detail Level"... imam oko 30 FPS-a... al bas trza... i tako je i u nekim drugim igrama...

Tsumetai Ryujin
22-11-2007, 18:21
err... defragmentirao sam prije dva tjedna... err... dalje...

Berax0r
22-11-2007, 18:31
virusi...ili neki pgorami skirveni koji ti rade u pozadini i trose jako puno CPu-a i RAM-a :wink:

Tsumetai Ryujin
22-11-2007, 19:09
hellboy ugledaj se ne black knighta... za razliku od nekih u ovoj temi (a to nismo ni black ni ja), rekao je nesto logicno... jer ako sam reko da nisu virusi (defragmentirao sam komp prije manje od dva tijedna i uvijek imam ukljucen antivirus (ko i svaka druga budala) tako da bi mi javio ako sam skinuo neki virus...) ond je ovo drugo... premalo rama i brzine... ... da pojasnim... dok sam igrao DiRT, u pozadini su se vrtili Xfire, MSNM, iTunes, Last.fm, Everest, Fraps, Creative Volume Panel, Avast i nVidia Forceware... ... ... i ond ovi meni sa foruma kazu da mi ne treba vise od 2Gb RAM-a jer je to bzvz trosenje para... (samo tako nastavite decki... ... IDEMO DALJE!!!)

Bartuc
22-11-2007, 19:13
Pa ne treba ti rama... svi ti programi zajedno ne troše više od 100-200Mb + 200Mb sustav, a igra također ziher ne prelazi gigu rama!

100% nisi iskoristio u potpunosti 2Gb :P

Inaće je DiRT ne optimiziran tako da nemoj se zamarati time... gotovo indentično bu ti radio na low i high detaljima!

Tsumetai Ryujin
22-11-2007, 19:22
igral sam sad BF2... ... tj pokusal sam ga pokrenut... i imal sa gotovo sve ove programe pokrenute i restartal mi se komp...

moze se provuc... al svako malo napravim detaljan scan kompa... to se podrazumijeva ko normalno...

Bartuc
22-11-2007, 19:29
Kaj si rekel da imaš za napajanje?

Samo zbog napajanja, temperature ili sistemske greške se sistem može resetirati!

Tsumetai Ryujin
22-11-2007, 19:45
toughpower 600W... temperature su max 55 C

sad je sve u dure jer sam pogasio vise od pol onih programa...

Bartuc
22-11-2007, 20:08
Ziher ti nije do memorije, vjerovatno se igre ne slažu sa jednim od programa! Meni recimo Prey nije htjeo raditi niti pod razno sa uključenim NVTray programom... jednostavno izbaci iz igre...

PS: Kadkad i sig od 100Euro-a ima malo dublje značenje :D

Tsumetai Ryujin
22-11-2007, 20:28
neznam tko je 100euro a jos manje koji je njegov sig...

i neam bas neku volju za istrazivanjem koji mi se program ne slaze sa BF2 jer mi sad sve radi... ...

neg me jos jebe to ke mi u igrama trza... ... iako za te igre prolazim recommended requirements...

100EURO
22-11-2007, 22:37
100€ , najs tu mit ju!

Bartuc
22-11-2007, 22:46
Lol :rotfl:

Eto Tsumetai, dobio si odgovor :D

Tsumetai Ryujin
23-11-2007, 14:55
a tis taj deb... ... jebac... ... ... svaka cast na sigu :bravo:

e ljudi... imam jos jedan problemcek... prije formatacije kompa sam u "Display Propeties"-u (desni klik na desktop pa na properties) imal jos par tabova uz ove defaultne... tabovi su bili od nekog nvidijinog softwera... i sad ih nemam... a jedan tab je bil za namjestanje brightnesa za igre... ... jel zna netko kako to vratiti... ... ... jel zna netko uopce o cem ja pricam??

Tsumetai Ryujin
23-11-2007, 16:17
ne... ja sam imal tabove u prvom prozoru... znaci nisam morao otici na advanced pa tamo... neg sam bas u tom prvom prozoru imal te tabove... tabovi su bili u dva reda...

The Boz
23-11-2007, 19:08
Kaj si rekel da imaš za napajanje?

Samo zbog napajanja, temperature ili sistemske greške se sistem može resetirati!
Kritične greške oko DXa mogu izazvati blue ili black screen of death, a na nekim čak postavkama mogu izazvati i restart. Slabe šanse, I know, ali događa se.

Što se tiče ovih tabova, da nije novi forsver sa novim sučeljem? Možda si skinuo drukčije izdanje ili izabrao krivi pogled? Osobno ne znam, imam ATI, i vrlo ograničeno iskustvo s envidijama u zadnjoj generaciji drivera...

Tsumetai Ryujin
23-11-2007, 22:54
pa ja uvijek imam najnovije drivere (iako to ne znaci da su i najbolji) tak da sam instalirao verziju koju sam imal prije formatacije... ... pokusal sam i sa ovim novim BETA driverima... al nist novog... ...

Tsumetai Ryujin
26-11-2007, 20:58
ajde ljudi pomagajte mi, treba mi taj jedan tab...

Human m0nst3r
26-11-2007, 21:02
Ah i meni zna trzat, ali to nije trzanje nego problem igra/graficka. Na zalost patchevi u kombinaciji novijih drivera su meni to rijesili iako jos uvijek mi serucka test drive.