PDA

Pogledaj cijelu verziju : Upozorenje da se i vama ne dogodi! Citaj



Human m0nst3r
21-11-2007, 16:50
Dakle jucer lijepo ja cilao jaja kod kuce, kad najednom netko pozvoni. Ja se pitam tko bi to mogao biti. Otvaram vrata pred njima neka zenska. Ja "dobar dan", a ono dobar dan isto ja sam iz H1, ima li ikoga kod kuce. Ja nema nikog makar sam i ja vlasnik stana, ali sam sutio i kasnije me zove susjeda da joj je dosao mladic koji se predstavio kao djelatnik t-com-a i rekao da je donio ugovor da su se sad prebacili na racunanje po sekundi i da to svi imaju i da oni to isto trebaju potpisati. Moji su susjedi to potpisali, ali kad su kasnije procitali sve shvatili su da su sklopili ugovor sa H1 telefonskom uslugom. Pa koliko ce ljudi postati bezobrazni.

SnowFlake
21-11-2007, 16:52
:roll: jadni
policiaj može khurac,ali prijatelj palica može kosti...

Dreamer Deceiver
21-11-2007, 16:52
to je za tužbu, makar s ususedi mogli pročitati prvo ugovor, a pošto nisu sad ne mogu tužiti 8 najvjerojatnije )

NiX4
21-11-2007, 16:52
treba ovaj slučaj policiji prijaviti

reci susjedima da odmah zovu policiju i traže od H1 objašnjenje

da bar meni dođu na vrata

joj jel bi psovke letile !

a odma bi išao za njima dok krene do mojih susjeda da kažem da seru !

GrimReaper
21-11-2007, 16:54
to je ono kad su ljudi neuki(u smislu da su naivni)...

nikad ne potpisujte ništa prije nego dobro proučite i vidite šta potpisujete(ne nasjedajte na ono brzo potpišite žuri nam se i te spike)

na kraju krajeva nemože vas nitko prisiliti da nešto potpisujete sto ne želite(ako je prijetnja u pitanju tipa oružjem ili prijetnja smrcu može se pobiti na sudu kasnije)

dakle pamet u glavu :)

flander
21-11-2007, 16:59
fala na upozorenju

@NiX4 de ti bi.... :roll:

streetrace777
21-11-2007, 17:00
Nek kazu da su im prijetili telefonskim kabelom :rotfl:

NiX4
21-11-2007, 17:02
fala na upozorenju

@NiX4 de ti bi.... :roll:

a ne znaš me

kada netko moju obitelj zajebava , nek se pazi :killyou:

Dreadlock
21-11-2007, 17:04
hvala octavia....moram i rec starcima...

Simon the Dreamer
21-11-2007, 17:05
Ovo mi teško povjerovat, al pretpostavit ću da nebi neko sad bezveze izmišljao, pa je moj komentar - ilegalno? probably...

Munjeni jarac
21-11-2007, 17:12
e super,thx

Jerry
21-11-2007, 18:11
meni su neki dan bili neki isusi iz tcoma za produžiti ugovor,stari samo laganini odjebo...a svaki dan mi jehovi čmarovi,i ostale pizde zvone i traže da se prebacim na ta sranja..ono iritatno je kada te budi u 6:30 četverooka (nhf nikom s cvikama) baba i propovjeda kako je jehova zakon

Dreamer Deceiver
21-11-2007, 18:19
meni već dvije godine nisu došli :(
baš su mi počeli faliti , aniti jedamput ih nisam otjera ca na grub način...
baš bi sad volio opet otvoriti vrata, oni otvore usta i upitaju me ako mogu uc da razgovaraju samnom o isusu kristu, a ja se samo nasmijem i lupim im vratima pred nosom :D

_ZlayA_
21-11-2007, 18:51
meni već dvije godine nisu došli :(
baš su mi počeli faliti , aniti jedamput ih nisam otjera ca na grub način...
baš bi sad volio opet otvoriti vrata, oni otvore usta i upitaju me ako mogu uc da razgovaraju samnom o isusu kristu, a ja se samo nasmijem i lupim im vratima pred nosom :D

haha, i nama u naselju se doselili nekakvi ti jehovi.... dodjose meni na vrata. ''kako se zoves?'' reko 'zlatko', i valjda su skontali da sam ko katolik kad podjose pricat o jahvi il kome vec... pricaju oni tako zadali se a ja ih jos gledam lafo zanimljivo mi... i na kraju me pitase 'mozemo li uci da pricamo o isusu?'...... ja ono šanerski pogledam na sat 'u jebo te bog po sred krsta moram sad u skolu, a mozel neki drugi put?'..... izraz na njihovom licu je bio neprocjenljiv..nikako da mi ponovo dodju.... ne znam zakaj...


inace moja religija je ateizam i hvala bogu sto sam ateista 8) 8) :rotfl: :rotfl:

Lord Jambrek
21-11-2007, 18:54
Meni je prije negdje 2-3 tjedna došao lik, isto kao neki agent hrvatske mreže telekoma, kao da je T-Com sada potpuno u vlasništvu švaba i da se sada hrvatske mreže osnivaju, kao nekakav metronet. Onak lik dođe najednom i veli kao ako sada ne potpišemo, nećemo moći narednih godinu dana. Pitam ga za website, kaže da nemaju, pitam ga za ikakvu poslovnicu, kaže da imaju, ali da to nije za javnost, nego samo kao za zaposlene, kao neki uredi. Kaže mi da flat ide po nekih 100-120kn mjesečno, ne sjećam se sada.

Prvo mi bilo sumnjivo to za website. Dok je stari razgovarao s njime, ja otišao na net i našao taj njihov metronet.

http://www.metronet.hr/

streetrace777
21-11-2007, 19:14
Mene ti jehovi znaju iz grada kad ih zajabavam pa mi ne dolaze doma odkad sam ih otjerao prije par godina :)

Neven <R>
21-11-2007, 19:23
Ja mislim da tvoji susjedi nisu dobro razumili kaj im je tip govorio, njima je sve to isto.

Babitz
21-11-2007, 19:41
retajno =\

McPingvin_v2.0
21-11-2007, 19:47
to je za tužbu, makar s ususedi mogli pročitati prvo ugovor, a pošto nisu sad ne mogu tužiti 8 najvjerojatnije )
ne mogu ih tužiti, njihov je problem što ne čitaju stvari na koje stavljaju potpise.

CHOLIK
21-11-2007, 19:49
Budale.Osobno nikad ne bi potpiso ono kaj nisam pročito.

˘˘˘˘Angel˘˘˘˘
21-11-2007, 19:50
dada, h1 je i u mene bio.. neki djedica onako sav u crvenom... s bijelim salom i kapom kao pita dali zelimo porazgovarati o eliti u hrvatskoj u zadnjih par mjeseci... stari ga pogleda onako prijatno i rece: u mojoj obitelji se odavno ne vjeruje u djeda bozicnjaka... i zalupi mu vrata pred nosom...
kako sam se smijao kasnije kad su svi susjedi komentirali djedicu... ali vecina glupana je potpisala ugovor... a sto reci... ljudi su naivni

^B4$t4rD^
21-11-2007, 20:33
hvala na upozorenju

Arbiter of Change
21-11-2007, 21:00
WTH? Kud ovaj svijet ide? :o

Hvala na obavijesti, trebam obavijestiti starce.

Ripaz
21-11-2007, 21:10
Hvala na upozorenju, sada napokon ogu iskoristiti ovu stvraćicu:
http://www.gadgetuniverse.com/images/p0006058g.jpg
Muahahahahahahaha...

reiki_
21-11-2007, 21:23
blago vama. meni ni t-comovci ne dolaze :( .

SkunK
21-11-2007, 21:24
Thanks na upozorenju.

Bokser&Palica c.o. standby.

Svinjoguz
21-11-2007, 21:27
mozda susedi neznaju citat )))

_ZlayA_
21-11-2007, 21:31
Hvala na upozorenju, sada napokon ogu iskoristiti ovu stvraćicu:
http://www.gadgetuniverse.com/images/p0006058g.jpg
Muahahahahahahaha...

pozvoni neko, pogledas na spijun *FOUR TANGOS IN SIGHT 'čuje se zvuk namiještanja municije na igračkicu' TONIGHT HE DINES WITH H1!!*

Kenyi
21-11-2007, 21:42
jel to opasno za nas u sarajevu?

D.E.M.O.
21-11-2007, 21:42
treba se pazit gamadi jer ak si glup ko suseda lakose prevaris, jel :)
sto se tice jehovinih svjedoka dosli su mi jednom i nevracaju se xD
ima vec godinu 2. a bas bi tijo da mi dodju, da ih pustim unutra i upustim se u razgovor ;D al stvarno bih ih tijo uvjerit da isus nepostoji :D

Dreamer Deceiver
21-11-2007, 21:44
treba se pazit gamadi jer ak si glup ko suseda lakose prevaris, jel :)
sto se tice jehovinih svjedokaSdosli su mi jednom i nevracaju se xD
ima vec godinu 2. a bas bi tijo da mi dodju, da ih pustim unutra i upustim se u razgovor ;D al stvarno bih ih tijo uvjerit da isus nepostoji :D

ne želim znat šta si im rekao/napravio :D

100EURO
21-11-2007, 21:49
ja iam peseka kojega samo lagano pustim sa lanca i da vidis ...nikad nece doc vise

D.E.M.O.
21-11-2007, 21:50
treba se pazit gamadi jer ak si glup ko suseda lakose prevaris, jel :)
sto se tice jehovinih svjedokaSdosli su mi jednom i nevracaju se xD
ima vec godinu 2. a bas bi tijo da mi dodju, da ih pustim unutra i upustim se u razgovor ;D al stvarno bih ih tijo uvjerit da isus nepostoji :D

ne želim znat šta si im rekao/napravio :D
vidili su me >.>
blekerija u pidzami XD

Dreamer Deceiver
21-11-2007, 21:54
od toga bi i ja pobjega :(

D.E.M.O.
21-11-2007, 21:59
jebes to ja sam cru cak i u pidjami XD (kratkoj >.>)

RIPtheREAPER
21-11-2007, 22:07
Nemojmo o pidamama .D

Plexihack
21-11-2007, 22:10
Meni jednom neki lik došao,predstavljao se kao da je iz t-coma,imao ljubičastu majicu...tek sam se probudio,a on mi nešto govorio,slušao sma ga par minuta dok sam se pokušavao razbudit i onda sam rekao samo malo,i pozvao babu na vrata...jadan lik,par sati ga je zadržala :D


treba se pazit gamadi jer ak si glup ko suseda lakose prevaris, jel :)
sto se tice jehovinih svjedoka dosli su mi jednom i nevracaju se xD
ima vec godinu 2. a bas bi tijo da mi dodju, da ih pustim unutra i upustim se u razgovor ;D al stvarno bih ih tijo uvjerit da isus nepostoji :D

I ja...ako nekome dolaze na vrata neka ih pošalje meni.
Prvo bi razgovarao s njima,a kad se nebi htjeli raspravljati onda bi im predstavio dvije stvari:

Moju palicu (ili katanu,ovisi kako mi se bude dalo)
i moju Ambru (ženka dobermana,čistokrvna i agresivna ko sam vrag (a i njega bi rastrgala)) :D

MoNDi
21-11-2007, 22:30
Ja "dobar dan", a ono dobar dan isto ja sam iz H1, ima li ikoga kod kuce. Ja nema nikog makar sam i ja vlasnik stana, ali sam sutio[...]
:D

ER, pa sve su bezobrazniji ako hocu nesto prodati ljudima :? (meni su dosada samo pozvonili oni jehova ljudi i reklame).
See:

http://www.nichtlustig.de/suche_erg.php?id=308&input=tür
"Stvari koje se nedaju prodati na vratima"

Prodavac: "Dobar dan gospodine. Jer ste mozda zainteresirani kupiti... O, vidim da imate vec jedna."

Lord Jambrek
21-11-2007, 23:17
pozvoni neko, pogledas na spijun *FOUR TANGOS IN SIGHT 'čuje se zvuk namiještanja municije na igračkicu' TONIGHT HE DINES WITH H1!!*

Ne ne ne, sparta style sucks big time! kao i sve već vezano uz spartu.

Bolje jimbo style

"IT'S COMMIN' RIGHT FOR US"

xaviaz
22-11-2007, 00:13
plexi imam i ja 2x dobermana doma =) cisto da niko ne zeli ni zvoniti na vrata a kamoli uci u dvoriste =)

Jopax
22-11-2007, 00:46
Joj kako bi volio da dođu ti jehovini na vrata, ja sam sekunda odem u sobu i navijem slayer of light do daske, što ste htjeli :D
u nas jedini koji dođu na vrata su cigani ali to stari ili stara odjebe po kratkom postupku...

^B4$t4rD^
22-11-2007, 01:04
Joj kako bi volio da dođu ti jehovini na vrata, ja sam sekunda odem u sobu i navijem slayer of light do daske, što ste htjeli :D
u nas jedini koji dođu na vrata su cigani ali to stari ili stara odjebe po kratkom postupku...

d ai kod mene :D
haha jedan kolega se dero na cigane: mrs van iz dvorista, os da mi psa zarazis govno jedno prljavo, mami si prosi tamo u sumi itd itd... :rotfl:

mislim zao mi je siromasnih ali ovi nebi nist radili a da im mi pare dajemo..fuck off :boohoo:

Lord Jambrek
22-11-2007, 01:07
Joj kako bi volio da dođu ti jehovini na vrata, ja sam sekunda odem u sobu i navijem slayer of light do daske, što ste htjeli :D
u nas jedini koji dođu na vrata su cigani ali to stari ili stara odjebe po kratkom postupku...

Ubodi jednog nožem, i ovi ostali će stat i molit iznad njega. Sjedni i gledaj predstavu budala!

Jopax
22-11-2007, 01:18
Joj kako bi volio da dođu ti jehovini na vrata, ja sam sekunda odem u sobu i navijem slayer of light do daske, što ste htjeli :D
u nas jedini koji dođu na vrata su cigani ali to stari ili stara odjebe po kratkom postupku...

d ai kod mene :D
haha jedan kolega se dero na cigane: mrs van iz dvorista, os da mi psa zarazis govno jedno prljavo, mami si prosi tamo u sumi itd itd... :rotfl:

mislim zao mi je siromasnih ali ovi nebi nist radili a da im mi pare dajemo..fuck off :boohoo:

u nas su cigani postali bezobrazna gamad, primjer: skate park(jedini u gradu) četri raila su iščupali iz zemlje i odnijeli, sada je od skate parka ostalo samo betonirano područje sa rupama od railova, kradu rešetke od odvoda, rupa od metra nasred ceste, kradu šahtove sa ceste, rupa metar sa metar na sred ceste kojom se vozi oko 80 nasat, ko što stari kaže problem je što ih niko ne bije, policija im ništa ne radi, niko ih ne bije pa su se osilili i kradu svešto stignu :kill:

^B4$t4rD^
22-11-2007, 01:25
e ne e, treba njih malo dovest u red :rambo: jebalo ih zeljezo, treba ih naterat da ga poojedu

GrimReaper
22-11-2007, 01:29
haha meni je došel mali bogdan s tamićom i sve staro železo z tavana mi je pobral :rotfl:

Rocchiro
22-11-2007, 07:30
gamad prokleta

Paran0a
22-11-2007, 08:09
Treba ih tuchi. :D
Iako su trebali barem procitati stopise u ugovoru.

_ZlayA_
22-11-2007, 09:36
jel to opasno za nas u sarajevu?

nije... a na kraju krajeva, imamo tebe... :roll:

Kenyi
22-11-2007, 09:42
jea teh ultimate defense sistem.

Plexihack
22-11-2007, 12:50
Kod nas cigan nesmije ni pisnuti bez da dobije batina...ali u školi se preseravaju.Ima jedan lik koji je došao iz belgije i pravi se najvećom facom i svi ga se boje...
dođe on meni : Mrš od tuda,ovo je moje mjesto!
Sljedeće šta je vidio je bio pod... :twisted:

@xaviaz - kwl :D Dobermani su najbolji psi :D

Svinjoguz
22-11-2007, 13:09
dobermans sucks :D...ja imam 6 Basseta doma(uzgajvacnicu imam) i laju i grizu :D :D

al da nejdemo offtopic reci cu samo da su mi danas bili ovi iz t-coma za produzit ugovor za adsl(stara je procitala i bio je pravi tcom ugovor) za jos jednu godinu i sad opet moram cekat za optimu (((

Maloki
22-11-2007, 17:53
svi vi koji serete nesto o Romima i Jehovinim svjedocima ovdje ste tardovi :roll: Mislim da to vec granici sa rasizmom, nacionalizmom i vjerskom NEtolerancijom, tako da je to lejm, mnogo...

Maloki
22-11-2007, 17:57
jbga, zajeb :(
Bitno da si skuzio

Outmind
22-11-2007, 18:20
Dakle jucer lijepo ja cilao jaja kod kuce, kad najednom netko pozvoni. Ja se pitam tko bi to mogao biti. Otvaram vrata pred njima neka zenska. Ja "dobar dan", a ono dobar dan isto ja sam iz H1, ima li ikoga kod kuce. Ja nema nikog makar sam i ja vlasnik stana, ali sam sutio i kasnije me zove susjeda da joj je dosao mladic koji se predstavio kao djelatnik t-com-a i rekao da je donio ugovor da su se sad prebacili na racunanje po sekundi i da to svi imaju i da oni to isto trebaju potpisati. Moji su susjedi to potpisali, ali kad su kasnije procitali sve shvatili su da su sklopili ugovor sa H1 telefonskom uslugom. Pa koliko ce ljudi postati bezobrazni.

Tak je meni neki lik pred par mjeseci dosao, gadovi smrdljivi..

Jopax
23-11-2007, 00:49
svi vi koji serete nesto o Romima i Jehovinim svjedocima ovdje ste tardovi :roll: Mislim da to vec granici sa rasizmom, nacionalizmom i vjerskom NEtolerancijom, tako da je to lejm, mnogo...

čuj ja nemam niš protiv roma i cigana koji pokušavaju pošteno zaradit, dođu i pitaju imate li išta starog željeza da pordate, zašto ne im dat ako fino pitaju, a mrzim gamad koja krade željezo i time ugrožava druge ljude(šaht na cesti) :kill: