PDA

Pogledaj cijelu verziju : Oblivion u Hrvatskoj



Fencing_LORD
21-03-2006, 12:10
Aloooo, ljudi! Imam jedan kveščn. Kad TES4:OBLIVION dolazi u Hrvatsku tj. hoće li uopće doći jer se nigdje o tome ne priča. Također me zanima dali će Algoritam kupiti Oblivion - svi o tome šute; bio sam na njihovoj web stranici i ni riječi o Oblivionu. Odem ja na srč, upišem The Elder scrolls, a on ni da mi pokaže Morrowind, a kamoli Oblivion. Mislim da bi im ne-kupnja Obliviona bila najgori mogući potez. Odgovorte ako nešto znate. Pliz!!!!!!!!!!

goGAMERo
21-03-2006, 12:11
Pa normalno da će doći! U Crovortexu ćeš ga moći nabaviti za jedno 400 kn 1.4!

Čuj nepriča se o tome! :rotfl:

Ementaler
21-03-2006, 15:52
ono imate Oblivion sekciju i tako to :o

Akul
21-03-2006, 16:05
Jaoo ja vidio naslov topica edited by admin, ali nazalost ne...... :D

same me,ja sam kupujem origigi NEKE multyplayer igre

1. što si rekao??
2. Oblivion je čisti Singleplayer RPG bez ikakve multyplayer opcije

Ementaler
21-03-2006, 16:18
pa reko je da kupuje orginal samo neke mp igre

Wizard
21-03-2006, 16:18
Reke je da smo mp igre kupuje origi kao i ja a sp piratske

str33t6l0w
21-03-2006, 17:15
pa ja kupujem one igre koje kasnije dodju na akciju.... ono oko 100kn.... i ispod... npr. to kupujem iako sam preso igru vec prije..... ali kupujem samo zato da imam oriđiđi i da mogu igrat na netu.....

Glass
21-03-2006, 17:19
Nemogu vjerovati svojim očima zar će te vi kupiti kretenski Oblivion :scared: .
Pogotovo ti Wizard.
Ja :ekipa: :kill:

P.S.: Tko najprije dobiva Oblivion u Hrvatskoj od trgovina?

dabl eM
21-03-2006, 17:24
[R]pa reko je da kupuje orginal samo neke mp igre

1. covjek se razumije u spiku
2. ne odnosi se na oblivion

Wizard
21-03-2006, 17:35
Nemogu vjerovati svojim očima zar će te vi kupiti kretenski Oblivion :scared: .
Pogotovo ti Wizard.
Ja :ekipa: :kill:

P.S.: Tko najprije dobiva Oblivion u Hrvatskoj od trgovina?Sjedva zivim igrajuci WoW nemam para za Oblivion ali jednoga dana kupit cu i ja origi

goGAMERo
21-03-2006, 17:43
Svi ćemo jednoga dana, ali u mom slučaju to zna bitisutra, a zna biti za 5 g! :cry:

Wizard
21-03-2006, 17:46
Sve osisi kad i koliko dobijem na kladionici :D

Glass
21-03-2006, 18:15
Sve osisi kad i koliko dobijem na kladionici :D

Moje financiranje ima malo drugačiju formu tako da ja budem zgrabil Oblivion(CE naravno) čim se pojavi iako ga neću baš moći igrati 24/7 jer imam položiti 4 jezika u dva mjeseca ali bum pokušal snagom volje produžiti da dan traju minimalno 36 sati.

Wizard
21-03-2006, 18:16
Ja moram ispravljat ocijene jer ce mi starci zabranit comp a meni se jednostavno neda :(

Glass
21-03-2006, 18:26
Ja moram ispravljat ocijene jer ce mi starci zabranit comp a meni se jednostavno neda :(

Spavaj s profesoricom možda ti podigne ocjenu :rotfl:

Wizard
21-03-2006, 18:38
Samo to ne :rotfl: :rotfl: :rotfl:

str33t6l0w
21-03-2006, 19:24
ja moram podic talijanski, latinski..... i hrvatski :D.... ako to ne podignem moram onda- biologiju, uvod u drzavu i pravo.. a to je jos gore...

btw. ja mislim da crovotex dobiva prvi ;) ali to je samo moje misljenje...

Wizard
21-03-2006, 19:35
i ja moram talijanski kako mrzim taj jezik :twisted: :twisted:

Glass
21-03-2006, 19:37
ja moram podic talijanski, latinski..... i hrvatski :D.... ako to ne podignem moram onda- biologiju, uvod u drzavu i pravo.. a to je jos gore...

btw. ja mislim da crovotex dobiva prvi ;) ali to je samo moje misljenje...

Jesi ti na faxu kada imaš uvod u državu i pravo?

T.N.T.
21-03-2006, 20:03
ja moram podic talijanski, latinski..... i hrvatski :D.... ako to ne podignem moram onda- biologiju, uvod u drzavu i pravo.. a to je jos gore...

btw. ja mislim da crovotex dobiva prvi ;) ali to je samo moje misljenje...

u kakvu školu ideš?

W3DR4N
21-03-2006, 20:18
Ako ide u srednju, ide u jezičnu gimnaziju, zar nije očito?

Wizard
21-03-2006, 20:19
Uvod u drzavu i pravo u jezicnoj gimnaziji:?

T.N.T.
21-03-2006, 20:29
Uvod u drzavu i pravo u jezicnoj gimnaziji:?

ja idem u upravno-pravnu i imam uvod u državu i pravo...
imam sve predmete osim talijanskog...

Prince-Artas
21-03-2006, 20:33
i ja moram talijanski kako mrzim taj jezik :twisted: :twisted:

jebeni talijanski. najmrži predmet :twisted:

goGAMERo
21-03-2006, 20:38
To vama kao izborni, jeli?? :rotfl: Inače JEL NETKO NABAVIO IGRU, ej prince hoš ti kupiti collectors edition!

Prince-Artas
21-03-2006, 20:55
To vama kao izborni, jeli?? :rotfl: Inače JEL NETKO NABAVIO IGRU, ej prince hoš ti kupiti collectors edition!

da izborni iz kojeg se nemoš ispisat. :rotfl: svejedno mi je koji ću oblivion nabavit samo da ga nabavim 8)

Glass
21-03-2006, 20:57
Meni nije ja hoću originalni CE.

Prince-Artas
21-03-2006, 21:02
Meni nije ja hoću originalni CE.

ako bude velika razlika u cijeni obične i CE verzije uzimam običnu a inače ovu drugu. BTW šta to ima CE a nema obična verzija

Wizard
21-03-2006, 21:17
Ma vazno je da ga igram :pray:

Glass
21-03-2006, 21:20
[quote="Broken Mirror":1p7ehebf]Meni nije ja hoću originalni CE.

ako bude velika razlika u cijeni obične i CE verzije uzimam običnu a inače ovu drugu. BTW šta to ima CE a nema obična verzija[/quote:1p7ehebf]

Par gluposti ali CE Obliviona je nešto što ja moram imati.

Rocchiro
21-03-2006, 22:24
[quote="Broken Mirror":2ur7uwfv]Meni nije ja hoću originalni CE.

ako bude velika razlika u cijeni obične i CE verzije uzimam običnu a inače ovu drugu. BTW šta to ima CE a nema obična verzija[/quote:2ur7uwfv]

mislim da je obična 399 kn a CE 499 kn...

dex
21-03-2006, 22:25
hmm... nevjerujem da ce oblivio doc 400 kn... nekako mi je to premala cjena za tu igru... mislim da ce trgovine igrama pokupit podosta para na oblivionu.. odlucio sam sacekat da cjene padnu kad igra dode...

Glass
21-03-2006, 22:29
[quote="Broken Mirror":3mak4gt4]Meni nije ja hoću originalni CE.

ako bude velika razlika u cijeni obične i CE verzije uzimam običnu a inače ovu drugu. BTW šta to ima CE a nema obična verzija

mislim da je obična 399 kn a CE 499 kn...[/quote:3mak4gt4]

Minus 10% zbog predbilješke.

Rocchiro
22-03-2006, 07:25
[quote="Prince-Artas":1lxmqan3][quote="Broken Mirror":1lxmqan3]Meni nije ja hoću originalni CE.

ako bude velika razlika u cijeni obične i CE verzije uzimam običnu a inače ovu drugu. BTW šta to ima CE a nema obična verzija

mislim da je obična 399 kn a CE 499 kn...[/quote:1lxmqan3]

Minus 10% zbog predbilješke.[/quote:1lxmqan3]

aha,fala bogu :wink:

str33t6l0w
22-03-2006, 14:50
u kakvu školu ideš?

Ekonomska i Upravna škola Osijek... dakle Upravna... smjer upravni referent.... zato imam uvod u državu i pravu.... i to je naravno srednja :D a u gimnaziju nisam htio jer nisam imo dovoljno bodova... ni znanja,a i nije mi se dalo ucit :D....

btw. sutra dobivam oblivion pa da vidimo sta kaze....

dabl eM
22-03-2006, 15:02
Ja moram ispravljat ocijene jer ce mi starci zabranit comp a meni se jednostavno neda :(

Spavaj s profesoricom možda ti podigne ocjenu :rotfl:

u je..te da vidiš kakve su sve na mojoj školi(jedna starija od druge) najmlaša ima 50 i nest...
(kakve to veze ima s PC-om???)

Glass
22-03-2006, 17:49
u kakvu školu ideš?

Ekonomska i Upravna škola Osijek... dakle Upravna... smjer upravni referent.... zato imam uvod u državu i pravu.... i to je naravno srednja :D a u gimnaziju nisam htio jer nisam imo dovoljno bodova... ni znanja,a i nije mi se dalo ucit :D....

btw. sutra dobivam oblivion pa da vidimo sta kaze....

Odakle ti Oblivion(rodbina iz amerike, kretenski, trgovina)?

Prince-Artas
22-03-2006, 20:28
u kakvu školu ideš?

Ekonomska i Upravna škola Osijek... dakle Upravna... smjer upravni referent.... zato imam uvod u državu i pravu.... i to je naravno srednja :D a u gimnaziju nisam htio jer nisam imo dovoljno bodova... ni znanja,a i nije mi se dalo ucit :D....

btw. sutra dobivam oblivion pa da vidimo sta kaze....

blago ti se gade sritni :)

T.N.T.
22-03-2006, 22:00
u kakvu školu ideš?

Ekonomska i Upravna škola Osijek... dakle Upravna... smjer upravni referent.... zato imam uvod u državu i pravu.... i to je naravno srednja :D a u gimnaziju nisam htio jer nisam imo dovoljno bodova... ni znanja,a i nije mi se dalo ucit :D....



ja sam isto upravni referent... :D

IgGy
22-03-2006, 23:21
drzite se teme

Glass
22-03-2006, 23:27
Smiri se Iggy nitko još nema nema igru pa moramo o nečemu razgovarati, čim dobijemo igru da vidiš kao se tema vraća na Oblivion.

IgGy
22-03-2006, 23:32
Smiri se Iggy nitko još nema nema igru pa moramo o nečemu razgovarati, čim dobijemo igru da vidiš kao se tema vraća na Oblivion.

oke, super. al o tome jednako tako mozete diskutirat i na alt-f4.

Akul
24-03-2006, 15:09
U Collectors Edition dobiješ:

- bonus CD s filmićem i conceot artovima
- originalni Septim (novčić)
- Džepni Vodić Kroz Carstvo - 120 stranica
- još neke stvarčice

Iskreno, ja kupujem CE da Bethesdi doniram novac i da dobijem Vodić.

goGAMERo
24-03-2006, 15:10
Da ja imam love isto bih to učinio! 8)

Prince-Artas
24-03-2006, 17:46
imam ga yesssssssssssssssss. igra je prejebena :pray: :pray: :pray: :pray:

Glass
24-03-2006, 17:47
imam ga yesssssssssssssssss. igra je prejebena :pray: :pray: :pray: :pray:

how??????

str33t6l0w
24-03-2006, 18:20
imam ga yesssssssssssssssss. igra je prejebena :pray: :pray: :pray: :pray:

hvala bogu pa je jos netko nabavio :D :D

Danny
24-03-2006, 19:23
U Collectors Edition dobiješ:

- bonus CD s filmićem i conceot artovima
- originalni Septim (novčić)
- Džepni Vodić Kroz Carstvo - 120 stranica
- još neke stvarčice

Iskreno, ja kupujem CE da Bethesdi doniram novac i da dobijem Vodić.
Yep same here.

S time da sam ja jos erm.. negdje .. hmm.. "narucio". Malo da ubijem vrijeme, dok to dode u CroVortex i onda dok oni to posalju.. :?

BINUX
24-03-2006, 20:59
U Collectors Edition dobiješ:

- bonus CD s filmićem i conceot artovima
- originalni Septim (novčić)
- Džepni Vodić Kroz Carstvo - 120 stranica
- još neke stvarčice

Iskreno, ja kupujem CE da Bethesdi doniram novac i da dobijem Vodić.
Yep same here.

S time da sam ja jos erm.. negdje .. hmm.. "narucio". Malo da ubijem vrijeme, dok to dode u CroVortex i onda dok oni to posalju.. :?

Ja isto sigurno ga uzimam orinal i to CE edition.

Danny
24-03-2006, 21:13
Razlika je samo 50kn tako da bi bilo glupo ne uzeti CE. :)

Deno
25-03-2006, 01:07
Nabavio sam igru prije par dana I nemogu vjerovat kako je odlična!!! :fof: :D :fof: Borim se u areni I tako zarađujem pare, ukro sam konja jednome Imperial Guardu, Grafika je predobra!!! :fof: :D :fof:
Samo ipak ima malo previše tih trava, stabala, cvijeća, itd. :thumbs1: zato mo na nekim djelovima ŠTEKA! :D ali sve je O.K.!! :thumbs2: svaka čast Bethesdi Softworks

BINUX
25-03-2006, 01:33
Nabavio sam igru prije par dana I nemogu vjerovat kako je odlična!!! :fof: :D :fof: Borim se u areni I tako zarađujem pare, ukro sam konja jednome Imperial Guardu, Grafika je predobra!!! :fof: :D :fof:
Samo ipak ima malo previše tih trava, stabala, cvijeća, itd. :thumbs1: zato mo na nekim djelovima ŠTEKA! :D ali sve je O.K.!! :thumbs2: svaka čast Bethesdi Softworks

Ja sam pobjedio sve protivnike u areni bome ima ih podosta i neprijatelja i titula prvi rank ti je PITT FIGHTER. Na kraju sam morao ubit Gary Princa.
Da bi dobio titulu GRAND CHAMPION.Onda sam dobio novi HEVY ARMOR za nagradu unikatan napravljen samo za mene.
Trnutno igram quest ORDER OF VICTOUS BLOOD.
Moram ubit jednog vampira pod imenom STINGLER ili tako nešto.

-Jojo-
25-03-2006, 08:40
Blago se vama, ja cu valjda veceras dobit, frend je nabavio pa ce mi posudit da instaljiram ihihihi :rotfl:

25-03-2006, 09:03
kad će taj ALD-ZG nabavit...OBLIVION :cry:


Pare imam.
Konfu imam.
Vremena nemam,ali ajd,pa netrebam bit non-stop u školi :D

ALI NEMAM IGRU!!!!



GIVE ME OBLIVION,OR GIVE ME DEATH! :twisted:

Deno
26-03-2006, 08:30
I ja sam GRAND CHAMPION u areni :) zatvorio sam jedna vrata od OBLIVIONA :thumbs2: trenutno sam kod nekog AZURA SHRINE, učlanjen sam u Fighters Guild i u BLADES protectors of the emperor, imam 4 vrste armror 3 heavy armor i jedan light onaj iz arene heavy armor koji dobiješ na kraju mi se ne sviđa tako da trenutno nosim STEEL ARMOR cijeli set jer mi je najljepši, a jak je dosta i imam neki dwaren shiled armor 11 i nabavio sam dwarwen cuirass i legs ili kako se to već kaže :D
I imam AKAVIRi KATANA to je znak da si u BLADESIMA :fof: IGRU JE CARSKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ps1ho
26-03-2006, 10:41
jel postoje i u Oblivionu legendarna oružja i jel postoje ina iz morrwinda?

Akul
26-03-2006, 12:38
jel postoje i u Oblivionu legendarna oružja i jel postoje ina iz morrwinda?

Koliko ja znam, da.
Volendrung - moraš imati lv. 10 i dobiti quest od Malatacha, boga orki
Skull of Corruption - vjerojatno moraš dobiti quest od Vaermine, daedra boga noćnih mora. Barem je tako bilo u Daggerfallu.

Ps1ho
26-03-2006, 14:15
Aha, znači u Oblivionu su isti oni bogovi koji su bili u Morrowindu, nemam još igru pa me zanima, oprostite na offtopicu...

Akul
26-03-2006, 18:10
Aha, znači u Oblivionu su isti oni bogovi koji su bili u Morrowindu, nemam još igru pa me zanima, oprostite na offtopicu...

Naravno da su isti bogovi kad se i Morrowind i Cyrodiil (prvincija u kokoj se igra Oblivion) nalaze u Tamrielu. Jedina razlika je u tome da se tamo ne štuju Tribunal (Vivec, Mephala i Sotha Sil) jer su oni dunmerski bogovi (bili) a daedre se tamo i ne štuju (Daedra Mehrunes Dagon je ustvari i poslao invaziju iz Obliviona) a jedino se štuju Nine Divines (Impeial Cult ih štuje u Morrowindu).

Deno
26-03-2006, 18:58
Ej ekipa trebam pomoć!!!!!!
Postao sam VAMPIR i čim dođem na sunce izgorim, skoro nitko ne želi pričati samnom!! Ful je sjebano molim vas pomozite mi i kažite kako da se rješim toga :( PLIZ!!!!

D.E.M.O.
26-03-2006, 19:05
Mozes biti vampir? :shock:
ocu igru! odmah! :D

Deno
26-03-2006, 19:23
Da :D

Akul
26-03-2006, 20:54
Mozes biti vampir? :shock:
ocu igru! odmah! :D

U TES2: Daggerfall si mogao biti vampir i vukodlak
U TES3: Morrowind si mogao biti vampir, i ako imaš ekspanziju Bloodmoon, i vukodlak

Zato ne treba iznenađivati da i Oblivion ima vampire (a vukodlake će možda dobiti u ekspanziji)

27-03-2006, 08:43
expanzija za oblivion :D :D :D


to je kao da si rusi idu povaćavati obalu da imaju više zemlje :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Akul
27-03-2006, 09:24
expanzija za oblivion :D :D :D


to je kao da si rusi idu povaćavati obalu da imaju više zemlje :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Citat Bethesde:

"Nakon završetka Obliviona, tim će se razdijeliti na tri tima. Jedna će raditi na Falloutu 3, jedan na ekspanzijama, patchevima i modovima, a jedan na TES5."

Trebaš još dokaza?

27-03-2006, 09:30
bwahahahaha...ionako je igra glomazna...kolko sam shvatio,moramo zatvorit 16 vrata obliviona(jel je 16 obliviončeta,svaki sa svojim svijetom)

Akul
27-03-2006, 20:52
bwahahahaha...ionako je igra glomazna...kolko sam shvatio,moramo zatvorit 16 vrata obliviona(jel je 16 obliviončeta,svaki sa svojim svijetom)

Mislim da sam čuo negdje da je jedini Oblivion plane koji posjećujemo onaj koji pripada Mehrunes Dagonu. Ali nemam igru, pa ne obraćajte previše pažnje na mene.

Glass
27-03-2006, 21:56
bwahahahaha...ionako je igra glomazna...kolko sam shvatio,moramo zatvorit 16 vrata obliviona(jel je 16 obliviončeta,svaki sa svojim svijetom)

E al čekaj nije svaki Oblivion pakao ima par dobrih daedric lordova.

28-03-2006, 07:58
dobro,neznam sve u detalje :P

Rocchiro
28-03-2006, 14:02
jučer sam ga nabavil :fof:

Glass
28-03-2006, 17:18
Izdan sam!!!
Crovortex zbog zbog smanjene količine primljenih Collector's edicion mi neće poslati CE nego mi nudi da mi pošalje običnu verziju.
Zna li itko gdje se još može nabaviti CE?

Akul
28-03-2006, 19:51
bwahahahaha...ionako je igra glomazna...kolko sam shvatio,moramo zatvorit 16 vrata obliviona(jel je 16 obliviončeta,svaki sa svojim svijetom)

E al čekaj nije svaki Oblivion pakao ima par dobrih daedric lordova.

Nema dobrih i nema zlih daedric lordova. Niti ima dobra i zla u svijetu TES-a. Malo zliji lordovi, također poznati i kao demonske daedre, su: Mehrunes Dagon (uništenje), Molag Bal (nevolje), Vaermina (noćna mora), Peryite (zapovjednik nižih redova Obliviona) i Boethiah (rat).

Ali mislim da je ovo raspravljanje o lore-u postalo off-topic.

29-03-2006, 07:35
Izdan sam!!!
Crovortex zbog zbog smanjene količine primljenih Collector's edicion mi neće poslati CE nego mi nudi da mi pošalje običnu verziju.
Zna li itko gdje se još može nabaviti CE?

hahahaha,ja sam im poslao da se i dalje držim svoje narudžbe te da se nadam da ću upasti među tih 15% ^^

Akul
29-03-2006, 10:55
Meni nisu rekli ništa o tome da im je ponestalo Collectors Editions-a :)

Vjerojatno zato što sam pažljivo motrio kad će ga staviti na listu i tada sam im poslao e-mail da mi promijene igru u CE.

Glass
29-03-2006, 11:02
Izdan sam!!!
Crovortex zbog zbog smanjene količine primljenih Collector's edicion mi neće poslati CE nego mi nudi da mi pošalje običnu verziju.
Zna li itko gdje se još može nabaviti CE?

hahahaha,ja sam im poslao da se i dalje držim svoje narudžbe te da se nadam da ću upasti među tih 15% ^^

Držim se i ja ali tko zna kada će im doći.

30-03-2006, 09:40
[quote="Broken Mirror":fk0n87rf]Izdan sam!!!
Crovortex zbog zbog smanjene količine primljenih Collector's edicion mi neće poslati CE nego mi nudi da mi pošalje običnu verziju.
Zna li itko gdje se još može nabaviti CE?

hahahaha,ja sam im poslao da se i dalje držim svoje narudžbe te da se nadam da ću upasti među tih 15% ^^

Držim se i ja ali tko zna kada će im doći.[/quote:fk0n87rf]
IMAM GA,IMAM GA!!!!!!!!!!!
COLLECTOR'S EDITION JE MOJJJJJJJJJJJJJJJJ :fof:

Deno
31-03-2006, 18:35
Ma kakvi Deadra Princevi?? :? ja sam zatvoio skoro sva vrata i nigdje tih Deadra Princeva sam neki Deadra Guards ili Silgil Keepers i jos neke "ŽIVOTINJE" :rotfl:

T.N.T.
31-03-2006, 22:12
Ma kakvi Deadra Princevi?? :? ja sam zatvoio skoro sva vrata i nigdje tih Deadra Princeva sam neki Deadra Guards ili Silgil Keepers i jos neke "ŽIVOTINJE" :rotfl:da, tome se i ja čudim.. :o

Rocchiro
31-03-2006, 22:20
Ma kakvi Deadra Princevi?? :? ja sam zatvoio skoro sva vrata i nigdje tih Deadra Princeva sam neki Deadra Guards ili Silgil Keepers i jos neke "ŽIVOTINJE" :rotfl:da, tome se i ja čudim.. :o

da...mozda su sigil kepperi princevi...

Deno
01-04-2006, 09:13
Ejla braćo oprostite što pitam, glup sam :( , neznam niti objasnit :rotfl: , ali probat ću. Kako pišete ono kao Deno je napisao/la i ispod tekst ili T.N.T. je napisao/la to neznam napravit, možda znam, ali bolje vas pitat :D

Danny
01-04-2006, 09:19
Ejla braćo oprostite što pitam, glup sam :( , neznam niti objasnit :rotfl: , ali probat ću. Kako pišete ono kao Deno je napisao/la i ispod tekst ili T.N.T. je napisao/la to neznam napravit, možda znam, ali bolje vas pitat :D

Stisnes ovo.. >> http://www.pcplay.hr/forum/templates/subSilver/images/lang_croatian/icon_quote.gifS<<

Deno
01-04-2006, 09:27
Ejla braćo oprostite što pitam, glup sam :( , neznam niti objasnit :rotfl: , ali probat ću. Kako pišete ono kao Deno je napisao/la i ispod tekst ili T.N.T. je napisao/la to neznam napravit, možda znam, ali bolje vas pitat :D

Stisnes ovo.. >> http://www.pcplay.hr/forum/templates/subSilver/images/lang_croatian/icon_quote.gifS<<

Ahaaaaa thx man :D

Nightyx
12-07-2006, 20:27
Ejla braćo oprostite što pitam, glup sam :( , neznam niti objasnit :rotfl: , ali probat ću. Kako pišete ono kao Deno je napisao/la i ispod tekst ili T.N.T. je napisao/la to neznam napravit, možda znam, ali bolje vas pitat :D

Stisnes ovo.. >> http://www.pcplay.hr/forum/templates/subSilver/images/lang_croatian/icon_quote.gifS<<

Ahaaaaa thx man :D

Ahaaaaaaaa!!!![/quote][/quote]

Nightyx
12-07-2006, 20:28
kak da bude onak u bijelom ovo sto vi kazete??

Prince-Artas
12-07-2006, 20:40
Ma kakvi Deadra Princevi?? :? ja sam zatvoio skoro sva vrata i nigdje tih Deadra Princeva sam neki Deadra Guards ili Silgil Keepers i jos neke "ŽIVOTINJE" :rotfl:

imaš njihove kipove razasute po otoku osim jednog a to je kip onog daedre šta se bori s martinom u zadnjoj misiji glavnog questa.
malo googlaj vidio sam na nekoj str opise svih daedra prinčeva