PDA

Pogledaj cijelu verziju : Your preference?



RayDX
21-11-2007, 00:17
Dakle, da li više volite raditi kao vuk samotnjak ili u timu?

Meni osobno je bolje sam jer imam puno veću kontrolu nad svime, a mogu samo sebe zajebati...

SkunK
21-11-2007, 08:30
Gle, ako radis kao vuk samotnjak nikad se nemozes nadat nekim velikim uspjesima, ako radis u timu to je vec onda prava stvar.

RayDX
21-11-2007, 09:31
Gle, ako radis kao vuk samotnjak nikad se nemozes nadat nekim velikim uspjesima, ako radis u timu to je vec onda prava stvar.

Istina, ali ovako u počecima je bolje sam :D

Arbiter of Change
21-11-2007, 09:59
Eh, carski bi bilo kad bi jedan čovjek mogao sve sam. Primjera radi, preskočiš koncept art. Šta će ti kad već imaš sve u svojoj glavi. :)
Problemi nastupaju kad shvatiš da je jednostavno nemoguće sve ostaviti jednom čovjeku. Kad tad bi ti nestalo ideja, a i nekad jednostavno trebaš drugo mišljenje.

SkunK
21-11-2007, 10:55
Eh, carski bi bilo kad bi jedan čovjek mogao sve sam. Primjera radi, preskočiš koncept art. Šta će ti kad već imaš sve u svojoj glavi. :)
Problemi nastupaju kad shvatiš da je jednostavno nemoguće sve ostaviti jednom čovjeku. Kad tad bi ti nestalo ideja, a i nekad jednostavno trebaš drugo mišljenje.

Živa istina

Luka
21-11-2007, 19:42
sad s horusom prvi put radim s nekim ... ali i dalje samo ja programiram

draže mi je sam jer mogu sam odlučivati kako će nešto biti :)

CHOLIK
21-11-2007, 20:16
Puno je bolje radit u timu jer svatko dobije svoj dio posla,tak da je tebi puno lakše.

Simon the Dreamer
21-11-2007, 20:28
Meni uvijek treba neko za grafiku i to, al uglavnom sam svoje programiram.

Stryder
21-11-2007, 22:02
ma uvijek je bolje u timu , samo jedini je problem što je dosta teško nač pravi tim :roll:

Plexihack
21-11-2007, 22:36
Zasada više volim solo...ali tim je dobio moj glas :D

DragonSoul
22-11-2007, 19:24
Za sada više volim raditi sam, jer jednostavno nemam živaca slušati druge. Sada da ne mislite da sam neki umišljen, ali sada npr. radim naslovnicu i ostatak grafičke obrade za školski list, a tamo malac razred niži od mene se mješa i priča o stvarima o kojim nema pojma(npr. ne zna razliku između Photoshopa i Paint Shop Proa). Za sada sam, a kasnije, kod zahtjevnih projekata u timu svakako.

cerberi
26-11-2007, 15:13
tim rules

cro_games
27-11-2007, 01:03
moguće je napravit igru sam...i jesam...ali puno je bolje u timu!
Sada ću vam ja dati neke od razloga zbog kojih je to tako:

- Projekt je lako započet, ali ako zapnete...(većina odustane)...no kada ste u timu ostali vam daju poticaj da to riješite!

-Brzina rada! 2 su glave pametnije od jedne (kamoli više njih) a to je i s rukama....

Što se tiče ovog da vam netko narađuje....u timu nije stvar naređivanja...bar nebi trebala biti!
Ljudi u mom timu i ja se pokušavamo dogovoriti, nikom ne narađujem što da radi...samo im dajem prijedloge ako se ne slažu s njma oni prijedlože nešto svoje...na kraju se usuglasimo ! ;)

Moj glas je otišo timu!