PDA

Pogledaj cijelu verziju : geekovi koji rade viruse...



Svinjoguz
18-11-2007, 22:29
koji su to retardi...

nemaju kaj radit pa rade viruse...

pljujte po njima :twisted: :kill: :yuck:

Arbiter of Change
18-11-2007, 23:23
Tako ti je to kad ih mamica nije dovoljno grlila dok su bili klinci.

Neven <R>
18-11-2007, 23:41
A još su gori oni koji ne mogu napraviti virus pa skinu skriptu sa interneta.

DrunkyDuck
18-11-2007, 23:43
A još su gori oni koji ne mogu napraviti virus pa skinu skriptu sa interneta.
Mislis, 99% "hackera".

Jednako su mi jadni phpBB hackeri, pogotovo sad kad postoje stotine stranica sa korak-po-korak tutorialima hackanja istih, a i sami forumi se rijetko updateaju.

Rocchiro
18-11-2007, 23:50
ne vidim svrhu svih tih pizdarija

flander
18-11-2007, 23:53
ne vidim svrhu svih tih pizdarija

ZorgTheBorg
19-11-2007, 00:01
ne vidim svrhu svih tih pizdarija
Svrha je da neki ULTRA-HEAVY nolifer napravi virus, pa da se ponosi velikim djelom koje je napravio. A to mu je jedina stvar kojom se može pohvaliti na ovome svijetu. Ukratko - treba bit zbilja veliko ništa da se počnu raditi virusi.

RayDX
19-11-2007, 00:04
Ma idioti... Takvo što treba poredati i izbosti procesorima ^^

flander
19-11-2007, 00:10
Ma idioti... Takvo što treba poredati i izbosti procesorima ^^

ma isprintat tutoriele za te viruse i izmlatit ih sa njima ^^

shai_hulud
19-11-2007, 09:41
šta ćeš im, sastavni dio weba koji imaju tu nesreću da se zovu virusi.
budući da im nemerem ništa - inventivnim i simpatičnim ću se uvijek nasmijati, a pljuvat ću po sprogramiranim debilanama koje neznaju ništ bolje nego prikapčit se za mejl.

Plexihack
19-11-2007, 10:18
A šta s onima koji ih rade da bi onda testirali AV?
Bez njih nebi bilo antivirusa...

Svinjoguz
19-11-2007, 10:25
A šta s onima koji ih rade da bi onda testirali AV?
Bez njih nebi bilo antivirusa...

ajde dobro oni bar nekaj dobro naprave..

al kad nemas nis u zivotu za radit pa moras napakostit drugima..to treba zatuc :kill:

Mjutant
19-11-2007, 10:54
Meni to nije jasno..Koja korist od virusa? Da rušiš nečije windowse :?

Plexihack
19-11-2007, 10:58
Ne nego da im pokažeš koliko je linux bolji...iako ima virusa za linux,ali opasne možeš nabrojat na prste lijeve ruke...

ChR0NoS
19-11-2007, 11:39
ma to su kreteni, umjesto da naprave kakav program koji će služiti nečemu, oni prave viruse... budale.
eto me za 5 min, idem napravit jedan virus nabrzaka :rotfl:

_ZlayA_
19-11-2007, 11:52
antivirus firme prave i viruse...circle of life..... sta mislis da odjednom nestane zaraznih virusa? koji bi to bankrot za njih bio ba....

19-11-2007, 11:56
antivirus firme prave i viruse...circle of life..... sta mislis da odjednom nestane zaraznih virusa? koji bi to bankrot za njih bio ba....

Pa ima i tu neke istine....napraš virus koji bajpasa nod32...otkupi ga npr avast...i da updejt koji ga riješava. :wink:

Svinjoguz
19-11-2007, 12:02
ti keylogera me full sjebaju...neki dan mi keyloger drpil password za WoW )))

MoNDi
19-11-2007, 14:08
Meni to nije jasno..Koja korist od virusa? Da rušiš nečije windowse :?
To se i ja pitam.

THUNDER_DINIX
19-11-2007, 14:11
to su bas likovi ti koji to rade. a sta znas, mozda oce provjerit/pokazat svoje znanje i napravit virus koji zaj*** sve AV. mozda to rade iz sprdancije, a mozda i kako bi dokazali da su iznad AV. sta znas... BTW, meni je sumnjiva 1 stvar, kontam da su ovi koji izdaju te silne Anti Viruse i prodaju ih po bijesnim cijenama mozda i sami napravili kakav virus, te ga kao srusili sa svojim AV i naveli ljude da ga kupuju. moje misljenje... sta znas, svasta ljudi rade

MoNDi
19-11-2007, 14:15
to su bas likovi ti koji to rade. a sta znas, mozda oce provjerit/pokazat svoje znanje i napravit virus koji zaj*** sve AV. mozda to rade iz sprdancije, a mozda i kako bi dokazali da su iznad AV. sta znas... BTW, meni je sumnjiva 1 stvar, kontam da su ovi koji izdaju te silne Anti Viruse i prodaju ih po bijesnim cijenama mozda i sami napravili kakav virus, te ga kao srusili sa svojim AV i naveli ljude da ga kupuju. moje misljenje... sta znas, svasta ljudi rade
Ps to je ista stvar kao moja teorija s maramicama! Da su neki ljudi izmislili grpiu itd, da mogu zaradivat novce uz prodavanja medikamenata i maramica.
I mislim da to mozda i moze biti istina.

THUNDER_DINIX
19-11-2007, 14:31
izmislili gripu? aj dobro....

medusa
19-11-2007, 15:10
ha čujte, programiranje je skill, eh sad ako netko hoće koristiti taj skill za zlo... his choice

slayervedran
19-11-2007, 16:45
lol
na kraju će ispast da su virusi neka svjetska urota

Lord Jambrek
19-11-2007, 17:12
antivirus firme prave i viruse...circle of life..... sta mislis da odjednom nestane zaraznih virusa? koji bi to bankrot za njih bio ba....

Pa ima i tu neke istine....napraš virus koji bajpasa nod32...otkupi ga npr avast...i da updejt koji ga riješava. :wink:

U neku ruku i ta teorija ima smisla. Kako su onda nastali uopće AV-i? Kako je ekipa znala da se njima nešto čudno kreće po kompu još od početka kada su se pojavili prvi virusi? Kako su kreatori prvih AV-a znali išta o samome kodu tih virusa da bi napravili suprotno od toga virusa, odnosno lijek. Računala se ruše svako malo, to je čist normalno već postalo da se windowsi ruše, kako su onda to nekada znali da se nešto maliciozno kreće po računalu ili su postojala vremena gdje su windowsi bili stabilni pa je ekipi jedino moguće objašnjenje bilo to da se nešto čudno odvija u kompjuteru?!

Ogg The Dogg
19-11-2007, 22:47
ne volim spammat, ali kad se mora..
da vas pitam ko od vas zna bez ključa otvorit bravu??? kad to budete znali vs 2 nda imate moj respect!

Da_killah
19-11-2007, 22:54
upravo tako :D

DrunkyDuck
19-11-2007, 23:01
da vas pitam ko od vas zna bez ključa otvorit bravu??? kad to budete znali vs 2 nda imate moj respect!

To je hardverski problem.

Lord Jambrek
19-11-2007, 23:05
ne volim spammat, ali kad se mora..
da vas pitam ko od vas zna bez ključa otvorit bravu??? kad to budete znali vs 2 nda imate moj respect!

Moram alat popravit i ponovit, prije godinu dana sam znao, od onda nisam radio! Naravno riječ je o običnoj cilindričnoj 5 pinskoj bravi!

Ogg The Dogg
19-11-2007, 23:24
[quote="Ogg The Dogg":lodom6ru]ne volim spammat, ali kad se mora..
da vas pitam ko od vas zna bez ključa otvorit bravu??? kad to budete znali vs 2 nda imate moj respect!

Moram alat popravit i ponovit, prije godinu dana sam znao, od onda nisam radio! Naravno riječ je o običnoj cilindričnoj 5 pinskoj bravi![/quote:lodom6ru]
zato što su to uglavnom jedine brave na našem području

Systematic Reverse
20-11-2007, 00:35
A shta da kazem, suxaju totalno, imam neki gay virus stalno mi veza puca, neda mi se reinstal windowsa preljen sam :(

McPingvin_v2.0
20-11-2007, 00:55
saznao sam iz provjerno glupog izvora da je škvadra hakera čula za ovaj topic i da dolaze na nas.

*stavlja šljem*
TAKE COVAH!!!!11

20-11-2007, 09:10
saznao sam iz provjerno glupog izvora da je škvadra hakera čula za ovaj topic i da dolaze na nas.

*stavlja šljem*
TAKE COVAH!!!!11

Pa jučer je već bio pao server na nekih 5 min :-x

Samo je problem saznat tko su svi adminovi u tako kratko vremena :D

p.s:ovakve teme bi se trebale lockati...ja sam vas upozorio..a vi kako hočete...mislim da nebudu odustali.

_ZlayA_
20-11-2007, 11:36
saznao sam iz provjerno glupog izvora da je škvadra hakera čula za ovaj topic i da dolaze na nas.

*stavlja šljem*
TAKE COVAH!!!!11

povjereno GLUPOG izvora... vidis li ti sta ti uopste pises radoslave moj?

nevertheless..... back up teh left flankzor and prepare teh flyboizz!!!1!11

Gravestone_bluz
20-11-2007, 11:50
Ma hakeri imaju socijalnih problema pa idu sjebavat drugim ljudima kompove da se dokazu

McPingvin_v2.0
20-11-2007, 15:07
povjereno GLUPOG izvora... vidis li ti sta ti uopste pises radoslave moj?
Ne zovem se radoslav, nego nikola.

I da, vidim što pišem. Zašto?

Babitz
20-11-2007, 19:39
kako neki ne kuže, teku mi suze :(

Hazfer
05-12-2007, 08:50
Rekao bih tim ljudima sta ih ide ali ne zelim ban :)

Mjutant
05-12-2007, 21:25
upravo mi trojan pojeo windowse :hangin:
Sad sam na 2. kompu :rotfl:

hacker
05-12-2007, 21:33
Hmm, meni su jednom hackali komp...pederi pristavi.

THUNDER_DINIX
05-12-2007, 21:39
ja vas ne razumijem. vi hackere zamisljate kao štreberske kretene. stvarno ne razumijem zasto. nit ih smatram geekovima niti nista slicno i nebi ih nikada vridjao i sta ti ja znam, ne pada mi na pamet. ja ih vidim kao ljude koji rasturaju na kompu, nista drugo, a ne kao retardirane nerdove ili sta vec lupetate

Kablam
06-12-2007, 09:53
Oni to rade samo radi svoje zabave. Ne smijemo izgubit temperaturu.

ISTINA:

http://www.cad-comic.com/comic.php?d=20021127

Toxic
06-12-2007, 10:02
Ja lično smatram da 90% virusa naprave antivirusne kompanije...
Da nema virusa, oni ne bi imali hljeba...ali to je samo moje mišljenje...

THUNDER_DINIX
06-12-2007, 12:52
Ja lično smatram da 90% virusa naprave antivirusne kompanije...
Da nema virusa, oni ne bi imali hljeba...ali to je samo moje mišljenje...

ja se slazem, vec sam bio iznio takvu teoriju na prijasnjim stranicama

RIPtheREAPER
06-12-2007, 15:45
Zar hackeri nisu good a crackeri bad guys?

cro_games
07-12-2007, 01:26
koji su to retardi...

nemaju kaj radit pa rade viruse...

pljujte po njima :twisted: :kill: :yuck:

Stvar je u tom da u početku ljudi koji su pravili prve os (naravno za vrijeme neta ne prije) i servere nisu vodili brigu o tom dali neko to može provalit u njih ili ne....
Pojedni likovi su im govorili da je to lako sa prevarit(njihovi programi) ali stoka nije slušala!
Onda su oni popizdili i naprvaili viruse da ovi na.... jer ih nisu slušali! čiča miča počela je priča...sad je to sveopći net problem!

Burek_fr0m_SPACE
07-12-2007, 12:08
Zar hackeri nisu good a crackeri bad guys?
Tako nekako. Tu je i ona white-hat (goog guys) / black-hat (bad guys) podjela. Iako tu uglavnom ljudi rade šta im se ćefne...

Marcellius09
07-12-2007, 12:19
ma oni su legende :pray:
:nonono:

Norther
07-12-2007, 21:01
lol
na kraju će ispast da su virusi neka svjetska urotaS:pray: :rotfl:

Quickkill
04-01-2009, 16:56
Nisu svi loši govori to jedan čistokrvni White-Hat iz Hrvatske. Loši su samo oni sehonje crackeri koji po cijeli dan pišu viruse da bi napakostili drugima i rušili im OS iz ZABAVE te treba klat :kill: :twisted: . Ako nekog zanima hacking iz pravih razloga onda nek procita knjigu Hackers Handbook (moja biblija). Ima tamo puno stvari za naučit. Ja uglavnom koristim informacije iz te knjige da bi AVG-ovim kreatorima poslo par e-mailova kako ga poboljšat.



Spam the crackers!!! :hangin: they are evil :evil:

Plexihack
05-01-2009, 11:24
Ajmeeee...


Kao prvo,ako ti je jedna knjiga kao Hackers Handbook biblija,onda si stvarno imbecil i ne shvaćaš ništa.
Vidim kako pišeš i koje smileove stavljaš,te vidim da nisi ništa,i ne razumiješ se u ništa.Još da ti šalješ AVG-ovcima kako poboljšat njihov program...a mislim da ljudi umiru od smijeha tamo...


btw,crackeri su oni koji se bave probijanjem zaštite kao SecuROM i SF.
Nauči nešto,pozz. -.-''

croat1gamer
05-01-2009, 14:19
Ako nekog zanima hacking iz pravih razloga onda nek procita knjigu Hackers Handbook (moja biblija). Ima tamo puno stvari za naučit. Ja uglavnom koristim informacije iz te knjige da bi AVG-ovim kreatorima poslo par e-mailova kako ga poboljšat.
:pray: to sig or not to sig?

Babitz
05-01-2009, 14:35
Lol,pa upotrijebio je :evil: :twisted: :kill: :hangin: ,naravno da je imbecil...
moj čovjek

Plexihack
06-01-2009, 12:02
Lol,pa upotrijebio je :evil: :twisted: :kill: :hangin: ,naravno da je imbecil...

Tr00 :D

Veoma zanimljivo,svi retardi koji dođu na forum koriste ove smilie :D
:ekipa: :rambo: :rambo: :twisted: :kill: :evil: :toilet: :killyou:


Ooops...čini se da ih je malo previše :D

Razzarach
06-01-2009, 13:25
ma te debilne smajlije treba izbacit
i uvest fejspalmu

The Great Duck
06-01-2009, 14:33
Ako se ne varam,profesor iz tehničkog nam je jednom rekao da je definicija virusa
"štetni program kojeg rade mentalno poremećene osobe" ili tako nešto. :D
A i ne moraju uvijek oni koji ih prave biti glupi...Glupi su ako ih šalju bezveze na neki komp da bi ispali face,ali isto se ne bi moglo reći i kad to prave da onseposobe računala svojih ili političkih protivnika/konkurenata ljudi za koje rade...Što je opet kriminalna radnja i kršenje zakona,ali nije tako glupo...

seba
06-01-2009, 20:14
Samo bolesna osoba može napraviti virus!
Nebi da je faca ako mi je zaje*o kompjuter.
Krakere su već druga priča i svaka im čast!
Original igre su preeeeeeeee skupe !

Plexihack
06-01-2009, 20:27
Samo bolesna osoba može napraviti virus!
Nebi da je faca ako mi je zaje*o kompjuter.
Krakere su već druga priča i svaka im čast!
Original igre su preeeeeeeee skupe !

Umm,ne,kao prvo,šta uopće smatraš virusom?
Ti je on kriv?
Ili si ti kriv jer si vidio "one kulne smajlije i skinuo ih,pa napisao na google - Downloud krajsis free kreck"?

Original igre nisu skupe online.

eddie2142
06-01-2009, 20:38
mi smo maloljetna gamad, mi nemamo kreditne kartice

cham3leon
07-01-2009, 19:30
Kužim ljude koji rade viruse iz profita, ali ove iz zabave... to je jednostavno bolesno.

A zanimljivo je, kad malo razmislite, da je računalni virus vrsta živog bića. Potpuno se uklapa u općeprihvaćenu definiciju života: Razmnožava se (kopira), kreće se (preko neta), parazitski napada (fileove, ne druga bića, doduše :D ), pa se može reći i da se hrani.

eddie2142
07-01-2009, 20:39
sigurno su nasli svoje mjesto u racunalnom krugu "zivota"

cham3leon
07-01-2009, 23:09
Pa to je to. Ne mora svako živo biće bit nakupina ugljičnih spojeva...
Zanimljivo, ne?

Zamisli da na nekom planetu nađemo elijene čija se tijela ne baziraju na ugljiku, nego na, recimo, željezu. Na šta bi to ličilo? :D

eddie2142
08-01-2009, 09:43
Pa to je to. Ne mora svako živo biće bit nakupina ugljičnih spojeva...
Zanimljivo, ne?

Zamisli da na nekom planetu nađemo elijene čija se tijela ne baziraju na ugljiku, nego na, recimo, željezu. Na šta bi to ličilo? :D

ja sam SIGURAN da eilijeni nisu od ugljika, dao bi desnu rukicu za tu cinjenicu ali mi laganini idemo offtopic
a sto se tice ovih glupana koji prave stetne viruse, to nije nista pozitivno, tu ima samo jedan cilj:
sjebati
a ovi sto prave trojane(zovu se trojani jer se infiltriraju u komp pa ga otvore najcesce virusima), oni to rade do bi mogli pristupiti kompu i onda ga sjebati, to su moji ljudi

Svinjoguz
08-01-2009, 22:40
Kužim ljude koji rade viruse iz profita, ali ove iz zabave... to je jednostavno bolesno.

A zanimljivo je, kad malo razmislite, da je računalni virus vrsta živog bića. Potpuno se uklapa u općeprihvaćenu definiciju života: Razmnožava se (kopira), kreće se (preko neta), parazitski napada (fileove, ne druga bića, doduše :D ), pa se može reći i da se hrani.

actually, casual hackanje je prilicno zabavna stvar, sam treba probat :D

cham3leon
08-01-2009, 22:45
O, pa siguran sam da jest, ali kad primiš jednu masnu viruščinu poželiš ubit onoga koji ju je napravio.

eddie2142
09-01-2009, 09:37
O, pa siguran sam da jest, ali kad primiš jednu masnu viruščinu poželiš ubit onoga koji ju je napravio.

word

i ja kad naucim dovoljno C++ programskog jezika mozd se i ja okusam

cham3leon
09-01-2009, 11:43
Pa, ono, lijepo od tebe...
Pridonosiš razvitku ljudske civilizacije

eddie2142
09-01-2009, 12:08
indirektno, da