PDA

Pogledaj cijelu verziju : Renesansna Kraljevstva



Stranica : [1] 2

djubrex
18-11-2007, 19:21
http://www.kraljevstva.com/IndexKC.php?p=2
upravo traje građanski rat u Francuskoj...
Poljska se isto dijeli na 2 dijela...
u Hrvatskoj ima tek 200 usera(1 grad ali s vašom pomoći mogli bi i otvorit 2 grad...
Venecija je u stvaranju i moguč je rat s njima...
to je tek dio strateških zbivanja...
http://www.kraljevstva.com/IndexKC.php?p=2
igrica je jaaaako dobra ali i jaaako komplicirana
ne oduzima previše vremena jedino na početku...
http://www.kraljevstva.com/IndexKC.php?p=2
ti si tek 1 čovijek u moru ljudi koji zajedno čine ili-kriminalce ili policiju ili vojsku ili obrtnike (krčmar, poljoprivrednik farmer....) postoji uprava grada, stranke (trenutno je u "saboru" na vlasti Hrvatska Stranka Budućnosti) postoje plemići, kupovanje titula, proglašavanje rata, crkva i vjera, zatvor, trgovina (of cours)....
jednostavno-morate igrat
IGRICA jE WEB BROWSED I NA HRVATSKOM

Halo2
18-11-2007, 21:21
POCO Sam igrat al cu crknut od gladi nema nigdje hrane za kupit :rotfl: :rotfl: BTW zovem se Renchy

Gravestone_bluz
19-11-2007, 14:03
evo krenuo sam ovo renesansa username je Gravestone

Dj_Morales
19-11-2007, 15:35
evo i ja pocea pa cemo vidit! nick: moralesss
samo kako da ja pocmen nesto uzgajat nisan se bas snasa i kako da dignen vjestine?

medusa
23-11-2007, 17:32
evo počeo sam, odlična igra, sam malo bugovita.
shadowfool mi je nick

GrimReaper
23-11-2007, 17:35
odlicno izgleda al neam cajta :)

SnowFlake
23-11-2007, 22:53
ah bum pogledal izgleda jako zanimljivo,ali to je ipak bb game...

djubrex
03-12-2007, 18:52
i kak vam se sviđa??????????
meni je loooooooooooooooooooooooda

unknown
03-12-2007, 20:07
"Stvaranje vašeg lika
u Renesansnim Kraljevstvima
Žao nam je, ali ne postoji regija povezana s tvojim jezikom. Pokušaj ponovo uskoro.

Kako biste aktvirali svoj račun, odaberite zemlju u kojoj želite živjeti"

:?

Zica
04-12-2007, 15:46
"Stvaranje vašeg lika
u Renesansnim Kraljevstvima
Žao nam je, ali ne postoji regija povezana s tvojim jezikom. Pokušaj ponovo uskoro.

Kako biste aktvirali svoj račun, odaberite zemlju u kojoj želite živjeti"

:?

i meni to pise

medusa
04-12-2007, 20:40
to piše i mom frendu XD

LoGy
05-12-2007, 13:03
Prijavio se i ja, nick je LoGy, ali igra ima dosta grešaka, tako da ću najvjerojatnije odustati

unknown
05-12-2007, 14:50
ma ode ja na engleski

djubrex
06-12-2007, 14:59
igra da ima dosta grešaka??????
igram je skoro 1 mjesec i tek sam naletio na 1 grešku!
ne kužim o čemu pričate?!!!?!?!?!?!

djubrex
17-12-2007, 15:37
ko se još uključil????????????????
lol
igra je fenomenalna....
ipak je malo bugovita ali da se preživjet

medusa
19-12-2007, 12:38
kvragu neće mi se log in-at

unknown
19-12-2007, 13:05
kvragu neće mi se log in-at

igra je u ideji dobra, ali je izvedba toliko loša da se ne možeš ni registrirati

djubrex
19-12-2007, 13:51
meni ide non-stop bez problema...
lol
ne kužim...

medusa
19-12-2007, 14:37
ne kužim ni ja
a ionako svi krepavaju od gladi jer se hrvati ne znaju organizirati i sad više nema hrane...

unknown
19-12-2007, 15:31
ne kužim ni ja
a ionako svi krepavaju od gladi jer se hrvati ne znaju organizirati i sad više nema hrane...

ahahahahahahahahahahaha.......

djubrex
20-12-2007, 13:10
ne kužim ni ja
a ionako svi krepavaju od gladi jer se hrvati ne znaju organizirati i sad više nema hrane...
e pa baš zato Stranka prava donosi promjene i razvitak u hrvatsku
ako ste lvl. 1 glasajte za nju

i nije istina...
nekoliko STRANIH IGRAČA(naravno u top 10) terorizira tržište
Hrvati se daju organizirat:i želite li hrvatsku Hrvatsku (Hrvatska Hrvatima) onda GLASUJTE ZA STRANKU PRAVA!!!
Hvala!

medusa
20-12-2007, 19:49
ček, kako strani igrači mogu terorizirati hrvatsku?
edit: evo uspio sam ući. sad brzo berem povrće, jer ću sutra najvjerojatnije krepati XD
djubrex, kako se mogu učlaniti u tu stranku prava?

djubrex
20-12-2007, 23:05
sve stranke djeluju preko foruma...
odeš na forum...
klikneš na usergroups (gornji desni kut)
iz padajučeg menija (onog donjeg) izabereš:Stranka Prava
i onda če ti tamo biti link (ne znam kaj točno piše tamo) da se učlaniš...
ili jednostavnmo postaj temu u forumu GOPAShttp://intlforum.renaissancekingdoms.com/viewforum.php?f=594

LoGy
21-12-2007, 12:38
Evo sad mi u zadnje vrijeme konstanto igra dobro radi, samo kad igram na faksu ne mogu ući u krčmu, tako da sa hranom imam veliki problem pošto na tržnici nema ništa što bi mogao kupiti za pojesti

medusa
21-12-2007, 14:26
Evo sad mi u zadnje vrijeme konstanto igra dobro radi, samo kad igram na faksu ne mogu ući u krčmu, tako da sa hranom imam veliki problem pošto na tržnici nema ništa što bi mogao kupiti za pojesti
u krčmama ionako nema ničega
prisiljen sam živjeti od vlastitog povrća. morat ću uzeti kredit da kupim polje samo kakko bih preživio. 180 kruna a nemogu kruh kupiti!

unknown
21-12-2007, 16:40
Evo sad mi u zadnje vrijeme konstanto igra dobro radi, samo kad igram na faksu ne mogu ući u krčmu, tako da sa hranom imam veliki problem pošto na tržnici nema ništa što bi mogao kupiti za pojesti
u krčmama ionako nema ničega
prisiljen sam živjeti od vlastitog povrća. morat ću uzeti kredit da kupim polje samo kakko bih preživio. 180 kruna a nemogu kruh kupiti!

loša organizacija...

evo regao sam se

jedno banalno pitanje, kako početi može par kratkih smjernica(sada sam krenuo pecati, ali nigdje nema vrijeme koliko će mi pecati

djubrex
21-12-2007, 17:18
pecati???!?
ne znam o čemu pričaš...
:( :o

medusa
21-12-2007, 18:07
pecati???!?
ne znam o čemu pričaš...
:( :o
pa čuo sam da se može u primorskim gradovima.
ali onda nije u hrvatskoj...
a unkown, svaka akcija traje 24 sata i ne može se prekinuti. ne znam gdje si, ali preporučio bih ti da odeš raditi u rudnik ili u crkvi, to obično donosi najviše novaca.

unknown
21-12-2007, 22:22
pecati???!?
ne znam o čemu pričaš...
:( :o
pa čuo sam da se može u primorskim gradovima.
ali onda nije u hrvatskoj...
a unkown, svaka akcija traje 24 sata i ne može se prekinuti. ne znam gdje si, ali preporučio bih ti da odeš raditi u rudnik ili u crkvi, to obično donosi najviše novaca.

kako da se prebacim u drugo kraljevstvo, sada sam u škotskoj

Dart_Wader
22-12-2007, 02:23
i ja sam počeo igrat lik mi se izgladnjuje a nemam više hrane što da radim??

medusa
22-12-2007, 09:54
pecati???!?
ne znam o čemu pričaš...
:( :o
pa čuo sam da se može u primorskim gradovima.
ali onda nije u hrvatskoj...
a unkown, svaka akcija traje 24 sata i ne može se prekinuti. ne znam gdje si, ali preporučio bih ti da odeš raditi u rudnik ili u crkvi, to obično donosi najviše novaca.

kako da se prebacim u drugo kraljevstvo, sada sam u škotskoj
pa pretpostavljam da odeš na putovanje. to je u hrvatskom izborniku "kneževina", najdoljni izbornik, i tamo u onom screenu odabereš "putovanje".
a dart wader, povuci se u crkvu, da ne umreš, moramo čekati dok ne prođe kriza s hranom. :yuck: vražja organizacija hrvata u online igrama

Dart_Wader
22-12-2007, 13:22
A jel bi bilo dobro da se preselim negdje drugdje di nema te krize pa se naradim i nahranim pa kad kriza prode da se vratim??

djubrex
22-12-2007, 15:29
sad (nedavno) si počeo igrati...
kada umireš-ne gubiš ništa osim bodova inteligencije, karizme, te bodove snage...
predpostavljam da nemaš niti jedan taj bod (stats), prema tome-slobodno CRKNI(ingame) (no off.)
(nije zahebancija)

ne gubiš niti lovu koju imaš...
a za izlaz iz krize-postani lvl. 1 (tj. dobij pravo glasa) u sljedečih 10 dana (za 10-ak dana su izbori), te na izborima glasaj za STRANKU PRAVA


http://img511.imageshack.us/img511/3646/plakatnl9.jpg


Program Stranke Prava

Uvodna riječ

Stranka Prava je skupina ljudi okupljena oko cilja kojeg dijele, a to je neprestani rad za napredak Hrvatske. Res, non verba; djelima, a ne riječima ostvarujemo svoje ciljeve. Svi smo jednaki, kod nas nema jednakijih od drugih, a dobrobit ljudi za koje se zalažemo na prvom nam je mjestu. Svaki član ima svoje talente i aspiracije koji, usklađeni s drugima, čine savršeni spoj koji pokriva sve dijelove posla i izuzetno je efektivan. Iako osnovana od iskusnih ljudi, Stranka Prava podržava i potiče nove na zalaganje i aktivnost. Kada sve zaključimo, možemo reći da je Stranka Prava spoj staroga za novo, njegujemo stare, prave vrijednosti, a savjetujemo i pomažemo novima.

1) Potpuni Ustav

Iako su zakoni nužni za sami početak stvoreni, Ustav je nepotpun i ne pokriva sve aspekte zločina odnosno prava. Naš cilj je stvoriti potpuni hrvatski Ustav koji će pokrivati sve što je potrebno te time tvoriti cjelokupni legalni korpus Hrvatske.

2) Potpuna stabilizacija tržišta i ekonomije

Nestašice hrane moraju postati prošlost. Vođena vrhunskim ekonomskim stručnjacima, Stranka Prava će se zalagati za potpuno stabiliziranje ekonomije kroz razne intervencije kao i cehove koje smo već počeli otvarati.

Gospodarske mjere:

1) Pokretanje poslovnih udruzenja:

- Usavrsavanje ceha poljoprivrednika, mlinara i pekara (kukuruz, povrce, psenica, brasno, kruh)

- Ceh proizvodjaca mesa i mlijeka (polovice krave, mlijeko, cetvrtine svinje, meso)

- Ceh proizvodjaca odjece (vuna i tkalci)

- Ceh majstora (kovaci i stolari)

Specijalizirana udruzenja s ciljem nadzora proizvodnje, organizacije otkupa, upravljanja zalihama i stvaranja funkcionalnih proizvodnih lanaca i kontinuirane opskrbe.

2) Povecanje efikasnosti banke - sustav izdavanja kredita preko odobrenja, beskamatni kredit

3) Aktivnost i širenje

Ključ igre su igrači, a ključanica aktivnost. Stranka Prava potiče nove kroz razne projekte kojima im daje određenu odgovornost kako im igra brzo ne bi dosadila. Mentoriramo nove igrače, upučujemo ih u igru i pomažemo im da se bolje snađu kroz razne programe, pogotovo poticajne koji im pomažu za brži prelazak na viši nivo čime pomažu Kneževini, a sebi igru čine zanimljivijom.

4) Hrvatska Kraljevska Vojska

Dolaskom novih igrača, neki će se pak možda opredijeliti na kriminal. Ili pak zbog stranih utjecaja igrač odlući krenuti stazom zločina. Zakon smo postavili, a sada nam treba i izvrštelj. Hrvatska Kraljevska Vojska će paziti na stanovnike Hrvatske, povečati aktivnost i nuditi svima šansu u samom probavanju vojnog života u ime Kneza i Kneževine.
hvala

unknown
22-12-2007, 19:13
j.... kako da se preselim, neće mi se preseliti

Utoplytanian
22-12-2007, 19:35
evo ja sam se registrirao,sto da sad radim? zaposlio sam se u crkvi :D

i btw gdje kupim odjecu?

djubrex
22-12-2007, 23:32
odječa ti ne treba... (još duuugo ti ne če trebat)
0. pravilo
NEIDI NA MARKET AKO NE ZNAŠ KAKO SE KORISTI, NE PRODAVAJ OVA POČETNA 2 KRUHA KAJ IH DOBIJEŠ, NE IDI NA PUTOVANJA (Kneževina---putovanja) NE ŠALJI PROSTE PORUKE, JER ČE TE TO SVE SHEBAT!!!!!!!
evo par osnova za igru (kako naučit osnove i postat prosječan player u najmanjem veremenskom roku)

1.Radi 2 dana u crkvi gdje češ dobiti 1 bod povjerenja (5 je potrebno za lvl. 1)
2.Sastavi si neki cool profil, tak da budeš privlačan drugima da ti daju bodove iskustva (povjerenja)
3.Budi friendly raspoložen, aktivan na forumu, te ne pokazuj političko opredjeljenje (Stranka Prava li Liberalna alijansa) jer ti onda ovi iz suprotnog tabora ne če davat poene
3. U međuvremenu se NISI hranio jer nemaš kaj izgubit (gube se samo statsi a oni postaju korisni tek dok si lvl. 2 (approximately:za 3-4 mjeseva))
4.U međuvremenu radiš u rudniku, NE NIGDJE DRUGDJE (največa zarada)
5.Dok skupiš 5 poena odeš na:Kneževina---Dvorac---Susret s Grofovim Prvim Sekretarom (OPREZ:oduzet če ti 90 kruna!)
6. Odeš na moj dom-odabereš polje (PŠENICU OBAVEZNO!!!) (dobra zarada+ državi treba pšenice)
7. Kupiš vreču pšenice (oko 13 kruna), OSTAVIŠ JE DOMA, klikneš-radi na polju (ne zapošljavaj nikoga!) i čekaš 6 dana (toliko raste sama od sebe).
8.Požanješ proizvod, prodaš ga po max. dopuštenoj cijeni (OPREZ:kažnjivo je i neisplativo prekoračivat max. cijenu)
max. dopušene cijene gledate ovdje:Grad---Gradska Vijećnica (pri dnu)
i onda opet posiješ...požanješ...posiješ...požanješ...ob ogatiš se i onda...???... (tu sam ja stao ingame)
hehe
ako neko opet pita za osnove igre, quoutajte mu ovaj post...
ne da mi se pisat opet ispočetka...
vjerujte mi...
igra nije samo u sijanju i žanj(iva)nju...
there is much more...
i da...
na kraju...
molio bih vas...
da ako ste lvl. 1 da glasate za stranku prava
(dajem bodove povjerenja sljedeči tjedan-limit davanja je 2 tjedno a ja sam ovadva ispucao...)
ako neko treba pod povjerenja neka se javi...

medusa
23-12-2007, 10:05
usput, kad dođeš na lvl 1, učlani se u ceh proizvođača pšenice

Utoplytanian
23-12-2007, 13:14
evo dobio sam 1 bod reputacije i 5 kruna,i jos jedan dan sad radim u crkvi. samo koja smo mi tocno drzava? i za sto je suma,se moze tamo zaraditi nesto love?

medusa
23-12-2007, 21:12
evo dobio sam 1 bod reputacije i 5 kruna,i jos jedan dan sad radim u crkvi. samo koja smo mi tocno drzava? i za sto je suma,se moze tamo zaraditi nesto love?
nakon što još jedan dan odradiš, kreni u rudnik.
mi smo hrvatska.
u šumi se cjepaju drva, koja se mogu prodati na tržnici. ako si zainteresiran za takve stvari, učlani se na forumu u ceh drvosjča.

djubrex
24-12-2007, 10:57
lol...
medusa...
kolko dugo igraš???
učlani se u stranku prava....
i inače...
svi koji hoče složnost, želju za napredkomjednostavnst, i na koncu svega-Hrvatski savez i buduču vlast-učlanite se (pobijeda na predstoječim izborima je garantirana!)
i nemojte mi srat da sam nacionalist jer NISAM

Utoplytanian
24-12-2007, 13:54
jedno pitanje :P


Dok skupiš 5 poena odeš na:Kneževina---Dvorac---Susret s Grofovim Prvim Sekretarom (OPREZ:oduzet če ti 90 kruna!)

tih 5 poena sto trebam,to su ovi bodovi iskustva / povjerenja? i si ih trosim ja kad ih dajem nekom drugom ili je to besplatno za mene ali 2 max na tjedan? sad sam poceo rad u rudniku btw :wink:

djubrex
24-12-2007, 17:13
to je besplatno...
možeš ih dat 2 na tjedan, i nemreš istoj osobi 2 puta...
znam da je malo jadno ali.....

Utoplytanian
24-12-2007, 17:57
ajd ce netko mjenjat onda? ja jedan njemu,on jedan meni? i onda dobijem jos 1 i mogu na lvl 1 uskoro kad zaradim nesto sitnisa 8)

Dart_Wader
24-12-2007, 19:05
moze koji ti je IGN moj je Dart_Wader_Cro ti daj meni jedan ja cu tebi

djubrex
25-12-2007, 13:26
mislim da sam ti več dao 1 poen, ali nemoj me držat za riječ

djubrex
25-12-2007, 13:27
mislim da sam ti več dao 1 poen, ali nemoj me držat za riječ
ko će glasat za stranku prava...
???
ako nije tajna??!!!???

Utoplytanian
25-12-2007, 13:48
moze koji ti je IGN moj je Dart_Wader_Cro ti daj meni jedan ja cu tebi

vec imas max poena pa ti ne mogu dat,ali si mi na listi pa ti dam sljedeci tjedan

djubrex
25-12-2007, 14:21
glasujte za Stranku Prava!
Hvala!
Sretan Božić

Empe Tri
25-12-2007, 15:48
evo i ja poceo igrat ign : Panjinus
:D

nakon 10 minutnog razgledavanja igre odlucio sam prestat igrat xD

Dart_Wader
25-12-2007, 16:54
Empe zakon ti je avatar :rotfl: :rotfl: :rotfl:
A uskoro sam nivo 1 pa cete mi mocu davat poene a onda cu i vama djubrexu sam vec dao 1 pa cu i tebi Utoplytanian

djubrex
25-12-2007, 19:34
k'o se prijavljuje u stranku????
ko če glasat za Stranku Prava???
bio bih vam jako zahvalan da glasate....
ne nasjedajte jeftinom programu LA (liberalne alijanse)
ako želite imat vlast u Hrvatskoj koja je iskusna,domaća, vođena plemenitim ljudima-birajte SP (stranku prava)
Hvala unaprijed!
sretan Božić

Utoplytanian
25-12-2007, 20:08
ok,thx dart wader
a sto se tice glasanja,nisam lvl 1 pa sam oslobodjen te muke 8)

TeraBajt
25-12-2007, 20:25
k'o se prijavljuje u stranku????
ko če glasat za Stranku Prava???
bio bih vam jako zahvalan da glasate....
ne nasjedajte jeftinom programu LA (liberalne alijanse)
ako želite imat vlast u Hrvatskoj koja je iskusna,domaća, vođena plemenitim ljudima-birajte SP (stranku prava)
Hvala unaprijed!
sretan Božić

lolz, kako se glasa :rotfl: ?

djubrex
25-12-2007, 22:45
lol...
moraš biti lvl. 1
odeš na kneževinu---pa dvorac---pa onda izbori za viječe---i onda ondje gdje sad piše -prerano je za glasanje-tamo če
(valjda ) biti link za glasanje...
NE MOŽEŠ GLASATI AKO NISI LVL. 1

TeraBajt
26-12-2007, 11:09
lol...
moraš biti lvl. 1
odeš na kneževinu---pa dvorac---pa onda izbori za viječe---i onda ondje gdje sad piše -prerano je za glasanje-tamo če
(valjda ) biti link za glasanje...
NE MOŽEŠ GLASATI AKO NISI LVL. 1
kk


inace, fora je igra... Znam da ce mi dosadit kad bum sve imal al kaj se moze... :)

djubrex
26-12-2007, 16:33
hehe...
ihra je dosta zahtjevna...
na vjerujem da češ tako skoro imati sve...
Stranka Prava....
GLASUJ ZA SP

Utoplytanian
26-12-2007, 16:57
hehe...
ihra je dosta zahtjevna...
na vjerujem da češ tako skoro imati sve...
Stranka Prava....
GLASUJ ZA SP

osjecam li u tvojih zadnjih 4 posta laganu komercijalizaciju / propagandu =) ja cu mozda do kraja tjedna zaradit za lvl 1, kada su izbori?

Dart_Wader
26-12-2007, 17:09
meni treba jos samo 5kruna da bi postao lvl 1 xD
edit: sutra sam lvl 1 otisao sam kod onog lika digno nivo dao 90kruna al nisam dobio ni lvl ni polje pise mi da cu sutra pa eto vec sam danas kupio 1 vrecu psenice tako da odmah mogu posijat a sad neznam sta cu kad sam tako gladana a psenici treba da naraste

Utoplytanian
26-12-2007, 18:11
gdje si kupio psenicu? market je prazan :?

edit: 100 post ^^

Nesa
26-12-2007, 18:42
igram i ja ova kraljevtstva al je malo dosadno ovija dana a ovih bugova nema sto vi govorite

moras gleda vise puta il pita nekog da ti proda

e djubrex jel bi moga ja u tu SP?
bi da pomognem no ne znam kak

djubrex
26-12-2007, 19:48
samo uđite u SP... (stranka prava)
to vam je najbolji izbor
na forumu kontaktirajte:Nikkitoma ili Smooky-a

Utoplytanian
26-12-2007, 20:03
5. post :D
ja sam vec za SP i jedan tip iz vase stranke je rekao da ce pitat da mi posalju bodove... ako skupim jos 2 boda mogu glasovat

Dart_Wader
27-12-2007, 00:56
što ti trebaju još samo 2 bodova povjerenja?
Btw sutra cu se uclanit u SP ako ce me primit :D

Longine
27-12-2007, 09:36
Bok svima, evo sam se i ja upisao na kraljevstva, pa ako netko mi moze dat bod reputacije... nick Bakara1 :D

a malo sam bija na forumu, nisam se jos upisa tamo, al sam cita sta se prica... i malo sam se razocara u Stranku Prava, iskreno. Onaj Nikitom je neki diktator, a cita sam vam program, ko da ga je pisala moja mala sestrica. Iskreno, oni drugi, liberali, mi mnogo ozbiljnije djeluju. Cita sam i vasu debatu, blago receno su vas pokosili, pa jos neke afere oko optuznice, ali zaista onaj Nikitom se ponasa kao pravi diktator, koristi svoj utjecaj da primora ljude glasovat za vas, zalostno, podsjeca me na Milosevica ili Sadama... zao mi je ali nicim me niste ubjedili glasovat za vas, mada ako sam dobro shvatija i ne mogu glasovat dok sam na nivou 0. a i ne znam kako glasovat :yuck:
Mislim da bi vise glasova uzeli ako bi izbacili Nikitoma iz stranke, jer vas je zaista nagrdija s tim aferama.

TeraBajt
27-12-2007, 12:06
Bok svima, evo sam se i ja upisao na kraljevstva, pa ako netko mi moze dat bod reputacije... nick jegger :D

a malo sam bija na forumu, nisam se jos upisa tamo, al sam cita sta se prica... i malo sam se razocara u Stranku Prava, iskreno. Onaj Nikitom je neki diktator, a cita sam vam program, ko da ga je pisala moja mala sestrica. Iskreno, oni drugi, liberali, mi mnogo ozbiljnije djeluju. Cita sam i vasu debatu, blago receno su vas pokosili, pa jos neke afere oko optuznice, ali zaista onaj Nikitom se ponasa kao pravi diktator, koristi svoj utjecaj da primora ljude glasovat za vas, zalostno, podsjeca me na Milosevica ili Sadama... zao mi je ali nicim me niste ubjedili glasovat za vas, mada ako sam dobro shvatija i ne mogu glasovat dok sam na nivou 0. a i ne znam kako glasovat :yuck:
Mislim da bi vise glasova uzeli ako bi izbacili Nikitoma iz stranke, jer vas je zaista nagrdija s tim aferama.

1 covjek koji nas pokopo : Djubrex.

nhf ali stvarno moras se naucit drzat usta zatvorena.

Nesa
27-12-2007, 13:02
A kaj se zbilo? Ne kontam nista..

Utoplytanian
27-12-2007, 13:07
Bok svima, evo sam se i ja upisao na kraljevstva, pa ako netko mi moze dat bod reputacije... nick jegger :D

a malo sam bija na forumu, nisam se jos upisa tamo, al sam cita sta se prica... i malo sam se razocara u Stranku Prava, iskreno. Onaj Nikitom je neki diktator, a cita sam vam program, ko da ga je pisala moja mala sestrica. Iskreno, oni drugi, liberali, mi mnogo ozbiljnije djeluju. Cita sam i vasu debatu, blago receno su vas pokosili, pa jos neke afere oko optuznice, ali zaista onaj Nikitom se ponasa kao pravi diktator, koristi svoj utjecaj da primora ljude glasovat za vas, zalostno, podsjeca me na Milosevica ili Sadama... zao mi je ali nicim me niste ubjedili glasovat za vas, mada ako sam dobro shvatija i ne mogu glasovat dok sam na nivou 0. a i ne znam kako glasovat :yuck:
Mislim da bi vise glasova uzeli ako bi izbacili Nikitoma iz stranke, jer vas je zaista nagrdija s tim aferama.

hej :) kako se zoves u igri,imam poen za zamjenit 8)

TeraBajt
27-12-2007, 13:09
A kaj se zbilo? Ne kontam nista..
na debati... imao je... nacionalistički stav.
No pustimo to, uzivajte u igri...

medusa
27-12-2007, 13:09
meh liberali imaju kao neki program, u osnovi isti kao i naš, pokušavaju ispasti učeni i ozbiljni, ali samo baljezgaju.
ako sp pobijedi, ekonomija ide gore
ako pobjede liberali, brijem da će napraviti diktaturu

TeraBajt
27-12-2007, 13:26
meh liberali imaju kao neki program, u osnovi isti kao i naš, pokušavaju ispasti učeni i ozbiljni, ali samo baljezgaju.
ako sp pobijedi, ekonomija ide gore
ako pobjede liberali, brijem da će napraviti diktaturu

meni se sve vise cini da ce bit u obadva slucaja diktatura, iako mi je favorit SP...

Longine
27-12-2007, 14:30
Ak sam dobro shvatija u vijece dolaze i jedni i drugi, pa nece moc bit diktature... A liberali pokusavaju ispast uceni, i uspijeva im u tome, iskreno mene su mnogo vise privukli nego SP, koji se cak ni ne trude. U svakoj diskusiji su ih pokopali argumentima, na cem su ovi odgovorili optuznicama. To mi se nije ni malo svidjelo. Nisam vidjeo te nacionalisticke stavove Djubrexove, al sam vidjeo kako se odvrato onaj Nikitom ponasao. Diktatura je i sad, i bice poslije. Samo sam iznjeo stav da su mi Liberali mnogo konkretniji, cak sam dobio i poruku od njih u kojoj lipo objasnjavaju svoj program, priblizavaju gradjane vlasti, da ce svak moci odlucivati i predlagati, eto to mi se najvise svidjelo kod njih, ja zaista malo igram i ne poznajem dobro igru, i jos dosta stvari ne kuzim, al studiram pravo, znam prepoznat dobre govornike, dobar sistem, dobar program... A ovi su cak u skoro svakom zakonu koji se SP donijela nasli neku rupu, jer SP najprije nije znala donosit zakone, a ako znaju naci rupu, znace i zakrpu ;) mislim, samo iznosim svoje misljenje... iskreno, prijatno su me iznenadili.

medusa
27-12-2007, 15:07
heh, diktatura je malo vjerojatna u sp-ovom slučaju zato jer ne bi imali dovoljnu podršku ako i pobjede, bar koliko sad vidim.
nego, u čemu se nikkitom ponašao kao diktator?

TeraBajt
27-12-2007, 15:14
nego, u čemu se nikkitom ponašao kao diktator?

mene isto zanima.. meni se čini ok tip.

djubrex
28-12-2007, 18:57
hahahahaha
nikkitom diktator???????
hahahaha
vidi se da ga još niste upoznali....
a što se nacionalizma tiče-znam da sam malo "razvezao" jezik izazvan svakodnevnim spamanjem igrača Liberalne Alijanse tipa:
Srbija ima da zavlada Hrvatskom....
Srbija do Karlobaga.....

a ja (KRETEN!!!!!) zbrisao sve poruke (mislim da su bile 4 ili 3 takve poruke) i odlučio se za pošteniju borbu s njima....
(koliko god ona bila nepoštena)

glavnu riječ u liberalima vodi Iceburn, koji je svojedobno bio kažnjen zbog (ne znam točno) nekog korištenja buga il tako nešto....
i sad su pod istragom par igrača(la-ovca) jer se doznalo da imaju multije...
on još uvijek vodi glavnu riječ u LA i svi ga pažljivo slušaju i "klanjaju" mu se kao da je kralj....
prije je moguča diktatura na njihovoj strani...
što se tiče programa-skoro pa su nam identični (cilj je isti-sredstva su druga)
njihova največa zamjerka našeg programa je to što smo napisali


dovršit ustav
umjesto
napraviti kompletni ustav

jednostavno nemaju o niočemu pisat kao niti se branih od naših pitanja....


heh, diktatura je malo vjerojatna u sp-ovom slučaju zato jer ne bi imali dovoljnu podršku ako i pobjede, bar koliko sad vidim.
nego, u čemu se nikkitom ponašao kao diktator?
same question...
zato jer se tip pojavljuje rijetko na forumu i ne posta puno, a kad posta onda LA-ovci muku muče s njegovim postovima-nemora biti odbojan!!!


Diktatura je i sad, i bice poslije
wtf????
bezvlašće nije diktatura...
a to što te zemljaci privlače-nije moj problem....


1 covjek koji nas pokopo : Djubrex.

nhf ali stvarno moras se naucit drzat usta zatvorena.
ja sam se več ispričao "uvrieđenima"....
da ti vidiš kaj srbi rade Hrvatima na ostalim igrama (web browsed) znao bi o čemu ja cijelo vrijeme govorim....
ali ne mijenjam svoj stav o tom pitanju...

djubrex
28-12-2007, 19:01
što ti trebaju još samo 2 bodova povjerenja?
Btw sutra cu se uclanit u SP ako ce me primit :D
naravnoo da primamo nove članove...
sad da se vratimo na igru a ne na izbore:
kak vam se sviđa igra i pogotovo ova zimska verzija????

(VOTE 4 US
SP)

Dart_Wader
28-12-2007, 21:08
Evo ja usao u sp lvl 1 sam imam polje :D.
A LA ima skoro pa iste stvari ko i SP samo šta su možda ljepše "zamotali" ako te to privlači longine onda stvarno....
SP ima puno bolje ideje i puno veće šanse da realiziraju ideje nego LA, LA još k svemu tome i vara.
Ako ih Varanje donese k vrhu onda nešto nije u redu sa GM-ima koji to varanje skoro pa zanemaruju, da optuženi su ali postoji više od 50% šanse da će se izvuć (nažalost).


BTW jel netko od vas može uć u igru meni neće ni stranicu otvorit samo -Server not found!!!!

djubrex
28-12-2007, 22:17
Evo ja usao u sp lvl 1 sam imam polje :D.
A LA ima skoro pa iste stvari ko i SP samo šta su možda ljepše "zamotali" ako te to privlači longine onda stvarno....
SP ima puno bolje ideje i puno veće šanse da realiziraju ideje nego LA, LA još k svemu tome i vara.
Ako ih Varanje donese k vrhu onda nešto nije u redu sa GM-ima koji to varanje skoro pa zanemaruju, da optuženi su ali postoji više od 50% šanse da će se izvuć (nažalost).


BTW jel netko od vas može uć u igru meni neće ni stranicu otvorit samo -Server not found!!!!
(DON'T BE WORRIE server je onesposobljen 4 a whiled...)(strpi se malo, ovo nije često)
a tek slušaj ovo:
ja sam uzeo kredit od 500 kruna....
(ako znaš postupak prebacivanja love s računa na kreditu onda češ sve skužit o čemu ti pričam...)
i najednom-taj kredit je jednostavno-nestao (više mi ne piše da sam zadužen za 500 kruna)
i-ja sam postao to na forumu-ali nikom ništa....
neki bug....
e da ne bi bilo da nisam obavijestio kasnije ako mi šerif "pokuca" na vrata....

a sada da opišem postupak prebacivanja love s računa kredita na svoj vlastiti račun...

1. napišeš poruku na forumu da želiš kredit
2.prifvatiš ugovor na forumu...
3.čekaš da ti se odobri kredit...
4nakon odobrenja imat češ još nedan link u svome---domu
(dom---obaveze i odgovornosti---imate zaduženje kneževine...)
5.staviš neki proizvod po jako skupoj cijeni (Ne brinite se-ne će je niko kupiti, niti van kino nemože prijaviti!čitaj dalje za objašnjenje), ta cijena mora biti originalna (npr.3 vreče kuruze-svaka 18.45 kruna)(originalnost se gleda prema ostalim cijenama na tržištu-mora biti različita od tih ostalih cijena)
6.uđete u to zaduženje
7.scrollate na dno , gdje čete vidjeti ---promijeni---(klikneš na to) (trgovina se izvršava novcem s "kreditnog" računa)
8.odeš na plac (market, tržnica) (grad---tržnica---igrači prodaju), te kupiš svoj(e) proizvod(e) koje si minutu prije stavio na tržište (one koje si stavio po originalnoj cijeni) (originalna mora biti zato da se proizvodi s istim cijenama na tržištu pomiješaju, pa kad kupac kupuje onda ne zna čiju robu kupuje)
9. odete na račun kredita, (dom---obaveze i odgovornosti---imate zaduženje kneževine...) te če se nakon nekog vremena pojavit roba koju ste kupili maloprije (ona s "originalnom cijenom" )(primjer:3 vreče kuruze )i klikni:prodaj (po ŠTO NIŽOJ CIJENI, ALI OPET MORA BITI ORIGINALNA)
10.opet klikni ---promijeni--- i dolje če ti pisati nešto tipa:

trgovina se više NE IZVRŠAVA putem tvoje subencije
(tj. kupuješ SVOJIM NOVCEM a ne novcem s "kreditnog računa")
11.kupi robu svojim novcem
12.ponovi ovo sve dok ne preneseš sav novac

znam da vjerojatno ovo ne će nitko skužit....
i to užasno iritira... (znam kak je mene...želim taj kredit, a ne znam kak doč do njega)
lol
i znam da izgleda komplicirano ali kad se skuži onda je jednostavno....
jedan savjet....
PAZI ČIJIM NOVCEM KUPUJEŠ ROBU (svojim ili"putem subvencije")
vote 4 us
SP
(p.s. u stranci večina ljudi, kao i na cijelom politički neutralnom dijelu foruma misli da LA ima multije i tako da se nemojte čudit....
uskoro čemo imat i jedan screenshot kao dokaz)
SP

Dart_Wader
28-12-2007, 23:22
Hoće tko razmjenu bodova povjerenja?

Longine
29-12-2007, 02:26
Ne kuzim, sto si tija reci s ovim "zemljaci"?

A ovo sto se pitate sto mi Nikitom lici na diktatora, pa mislija sam uglavnom na ovu zadnju aferu gdje je dozvolio sebi da iskoristi svoj polozaj da bi optuzio njih zbog necega, kreira proces za koji se unaprijed vidjelo da je izgubljen, pa je posle i sam reka da se ponasa kao diktator ... mislim, tako su ga oprali ovi Liberali, da bi mu bolje bilo da nije ni progovara... :?
Ja kad sam govorija o programima, govorio sam potpuno neutralno, ne obaziruci se na nacionalnost (iskreno, nisam znava da su ovi Liberali iz Srbije), i na stranu nacionalni identitet i privrcenost, ali program SP je za klasu nizi... jesu to u glavninom iste stvari, ali su oni ponudili konkretna rjesenja, objasnjavajuci kako sta misle rjesiti, mislim, da bi istu stvar i vi trebali ucinjeti. Djelat tako da svima bude jasno sta i kako, jer su oni uspjeli u necemu u cem vi niste, uspjeli su priblizit narod politici, dali su narodu mogucnost da odlucuje, pojasnili im stvari...
Onda gleda sam u debatama, oni vrlo jasno odgovaraju, komentiraju, stavili ste ih u polozaj da se brane, a oni su vam replikama uspjeli ne samo unistit argumente za napad, vec i diskreditovat vas same, i uspjeli su vas dovesti u polozaj da se sami morate branit.
Ja cijenim ljude po onome sto znaju pricat i rec, a oni to znaju i te kako... misli,m, vidi se da nisu djeca, ozbiljno argumentiraju, imaju cvrste stavove, a iskreno vise se plasim nesposobnosti nego diktature, a SP je sad na vlasti ako se ne varam, pa je mogla primjenit polovicu stvari iz programa i sad :/ a i ne vidim zasto bi Liberali napravili diktaturu, djeluju mi jako ozbiljno i privrzeno poslu, uostalnom, u savjet idu ljudi iz svih partija, pa nema govori o nekoj samovolji, koja je na primjer sada aktuelna, jer se Nikitom ponasa zaista osojno i ne znam za kaj, al mi je postao jako mrzan, mozda zato sto ne podnosim diktatore i samovoljnike, pogotovo ako su ovako nesposobni
Mislim, ne bih tija ovdje propagirat njih, govorim cisto kao neutralac, na ove izbore ne mislim izlazit, ali zaista, da moram birat, odabrao bih njih, jer me SP nicim nije uspjela ubjedit glasovat za nih, i nemojte se uvrijedit, al vidim da ste jos nezreli, glavnina vas ima tu oko 15 godina, ipak tih 7-8 godina razine medj nama se da primjetit, mislim, lakse uocavam vase mane i nesposobnost. Ne shvacajte ovo kao kritiku, vec kao savjet ;) ipak, lakse je meni prepoznat pravnicki kvalitetne lemente, neg vama...
puno srece na glasovanju ^^

Longine
29-12-2007, 02:35
Evo ja usao u sp lvl 1 sam imam polje :D.
A LA ima skoro pa iste stvari ko i SP samo šta su možda ljepše "zamotali" ako te to privlači longine onda stvarno....
SP ima puno bolje ideje i puno veće šanse da realiziraju ideje nego LA, LA još k svemu tome i vara.
Ako ih Varanje donese k vrhu onda nešto nije u redu sa GM-ima koji to varanje skoro pa zanemaruju, da optuženi su ali postoji više od 50% šanse da će se izvuć (nažalost).


BTW jel netko od vas može uć u igru meni neće ni stranicu otvorit samo -Server not found!!!!


Vidi, ne da su ljepse zamotali, neg su mnogo jasnije napisali i pojasnili mi svoj program, sve postupke, sitnice... sve, pa cak i tvari za koje nisam znao da postoje. Gledao sam cisto sa profesionalne, pravne strane gledista, jer mi je bas zbog toga i bila zanimljivija debata na forumu od same igre :)
medju idejama SP nisam vidjeo ni jednu koja je inovativna i koja omogucava svakom gradjaninu da utice na vlast, kao sto su liberali ucinili sa prijedlogom onog Donjeg Doma, a to sto kazes da ima vece sanse da realizuje program vjerujem da je cisto inspirisano nacionalnom pripadnoscu clanova :D i razumijem te, al ja se trudim da ih oboje posmatram krajnje profesionalno, a SP je mogla i do sad realizirat neke tocke svog programa, ipak su oni sad na vlasti... Razumijem vasu averziju prema njima jer su Srbi, al kazem vam, posmatrano profesionalno, odradili su posa mnogo bolje od vas, i ponavljam ne svacaje ovo kao kritiku, vec kao savjet :)

a kak to mislis da oni varaju? i kak su optuzeni? za cem?

TeraBajt
29-12-2007, 13:19
da ti vidiš kaj srbi rade Hrvatima na ostalim igrama (web browsed) znao bi o čemu ja cijelo vrijeme govorim....
ali ne mijenjam svoj stav o tom pitanju...

gledaj, nemozes sudit Srbiji kao naciji, kako bi tebi bilo da neko kaze; "Hrvati teroriziraju web browsed igre" iako to ne radis ti a Hrvat si?

Nije ok, ali idemo natrag na topic, nemojte vise raspravljat o naiconalizmu jer to nije dozvoljeno na ovom forumu...

OT:

Nejde mi u igru, nadam se da nece tak bit cijeli dan jer moram stavit charactera da mi minea..

Dart_Wader
29-12-2007, 13:36
SVIMA KOJIMA NEIDE U IGRU ULOGIRAJTE SE OVDJE
http://www.renaissancekingdoms.comS
A longine oni su optuženi za multi acc to znaju i vrabci na grani da su to i počinili onda uništavaju ljude tako šta pokupuju svu hranu a drugim ljudima koji se nisu odredili za stranku ili ljudima iz druge stranke da nemaju što za jest tako i padaju statusi a tako i jačina ljudi a onda donose riješenja koje su pa mogao bi se i kladit i prije napravili a sad objavljuju u javnost tako da bi se ovo čak moglo shvatit kao uništavanje tržišta ako ne i manipulacija ljudi,oni pokušavajući svojim ponavljam ljepše "zamotanim" argumentima jer ja jedino vidim da je kod njih drukčije da stave na kraju "S poštovanjem ----" dobit izbore.
A to djubrex sta si rekao:

a što se nacionalizma tiče-znam da sam malo "razvezao" jezik izazvan svakodnevnim spamanjem igrača Liberalne Alijanse tipa:
Srbija ima da zavlada Hrvatskom....
Srbija do Karlobaga..... Smogu reci da vam se u knightsdivine,travian i ogame ja nasao u takvim situacijama i sa takvim porukama tako da je to skoro pa u svakom browseru a ako ti to salju nemoj se svadjat nego pokazi da si kulturniji od njih samo to iduci put objavi i gotovo.
P.S. Election of the Council has started. - IZBORI SU POCELI SVI NA GLASANJE
Glasajte za Stranku Prava (SP) Vratimo osmijeh Hrvatskoj

djubrex
29-12-2007, 13:43
Stranka Prava....
Vratimo osmijeh Hrvatskoj

djubrex
29-12-2007, 13:44
SVIMA KOJIMA NEIDE U IGRU ULOGIRAJTE SE OVDJE
http://www.renaissancekingdoms.comS
A longine oni su optuženi za multi acc to znaju i vrabci na grani da su to i počinili onda uništavaju ljude tako šta pokupuju svu hranu a drugim ljudima koji se nisu odredili za stranku ili ljudima iz druge stranke da nemaju što za jest tako i padaju statusi a tako i jačina ljudi a onda donose riješenja koje su pa mogao bi se i kladit i prije napravili a sad objavljuju u javnost tako da bi se ovo čak moglo shvatit kao uništavanje tržišta ako ne i manipulacija ljudi,oni pokušavajući svojim ponavljam ljepše "zamotanim" argumentima jer ja jedino vidim da je kod njih drukčije da stave na kraju "S poštovanjem ----" dobit izbore.
A to djubrex sta si rekao:

a što se nacionalizma tiče-znam da sam malo "razvezao" jezik izazvan svakodnevnim spamanjem igrača Liberalne Alijanse tipa:
Srbija ima da zavlada Hrvatskom....
Srbija do Karlobaga..... Smogu reci da vam se u knightsdivine,travian i ogame ja nasao u takvim situacijama i sa takvim porukama tako da je to skoro pa u svakom browseru a ako ti to salju nemoj se svadjat nego pokazi da si kulturniji od njih samo to iduci put objavi i gotovo.
P.S. Election of the Council has started. - IZBORI SU POCELI SVI NA GLASANJE
Glasajte za Stranku Prava (SP) Vratimo osmijeh Hrvatskoj
vidim da si jedan od rijetkih koji me razumije....

medusa
29-12-2007, 14:50
longine, ako si pogledao onu temu gdje se tuži nekim članovima la, oni su se izvukli na rupu u zakonu i pokušajem diskreditiranja nikkitoma.
a sp nije na vlasti, na vlasti je bila neka druga stranka, koja se zbog internih problema raspala, te je dobar dio vijeća otišao, te je ostatak ostao u rasulu. taj ostatak je osnovao stranku prava, ali pol vijeća je prazno, tako da ovi postojeći daju sve od sebe u ovakvoj situaciji.
a očito je da se događaju neke malverzacije tržištem, zato sam se i učlani na forum, pa i u stranku. jer kad je nastala kriza, osnovan je ceh proizvođača pšenice, mlinara i pekara, a kruha nije bilo. tada se počelo sumnjati da netko otkupljuje goleme količine kruha. prva sumnja je pala na kneževinu, ali pokazalo se da tamo nema kruha, te se sada otkrilo da je par ljudi iz la kupilo "veće" količine kruha. zato su ih odveli na suđenje, da se otkrije što tko i zašto. zanimljivo je to da je otprilike tada prestala kriza s kruhom
nego longine, koji ti je nick na forumu i in game?

djubrex
29-12-2007, 15:15
ukrao si mi odgovor....
medusa....
GLASUJTE ZA SP

Nesa
29-12-2007, 16:09
ja sa glasa za SP..

jes da mnogo ne kontam u igri al ne virujem da je radi tih 30 struca kruha koje su kupili ti iz LA nasa kolaps ekonomije i kriza.. nesto mi to ne ide.. A za multiacc ja stvarno ne znan.. al' ako u onoliku igru sa onoliko ljudi u europi LA moze multat.. onda je ova igra = 0. Obicno se multa na neke manje igre da te ne uhvate.. na kraljevstva provjeravaju ja misim?

a za kaj djubrex ne postujes to na forum kad su ti slali te poruke o Srbiji?
tako ces ih diskreditovat.. i donijet nam par glasova vise

Utoplytanian
29-12-2007, 16:27
ja sam glasao,u stranci sam,ali sad trebam uslugu,jer imam frku
jucer,prekjucer sam platio sekretaru da dodjem na 1. level. jos sam skitnica i nemam polje,ali kad dobijem mi treba zrna da mogu posadit svoje polje kukuruza. mi moze tko prodat ili preporucit nekoga tko ima 1 vrecu kukuruza? i kada dobijam polje i prestajem bit skitnica?

Dart_Wader
29-12-2007, 16:58
omg ti si trebao stavit da budes proizvodat polja ilitiga seljak il tako nesto a ne skitnica sad si odabrao put putnika koji stalno putuje xD nemozes imat polje dok si skitnica a za promjenu ti nebih znao reci btw inace kad si odabirao sta ces bit imo si prvi seljak i onda dolje skitnica trebao si stisnut na seljaka a ne na skitnicu.
moje polje je na 1of7 jos samo 6 dana i imat cu uroda yay

Utoplytanian
29-12-2007, 17:38
ma ja sam imao ponudjeno 1 i kad sam kliknuo je doslo da cu sutra otic na sljedeci level :P se moze to kako promjenit onda?

medusa
29-12-2007, 17:54
sad uzmi kredit i lupi polje...
ili rintaj u rudniku
polje je 400 ili 500 kruna.
a fuck ne mogu se log inat ni preko glavnog sajta...

Utoplytanian
29-12-2007, 19:20
radije cu nanovo charactera napravit pa rintat nanovo onda...thx svejedno,i will be back 8)

Dart_Wader
29-12-2007, 19:59
sad uzmi kredit i lupi polje...
ili rintaj u rudniku
polje je 400 ili 500 kruna.
a fuck ne mogu se log inat ni preko glavnog sajta...
jel ides preko engleskog ?

djubrex
29-12-2007, 23:25
ja sam glasao,u stranci sam,ali sad trebam uslugu,jer imam frku
jucer,prekjucer sam platio sekretaru da dodjem na 1. level. jos sam skitnica i nemam polje,ali kad dobijem mi treba zrna da mogu posadit svoje polje kukuruza. mi moze tko prodat ili preporucit nekoga tko ima 1 vrecu kukuruza? i kada dobijam polje i prestajem bit skitnica?
pričekaj do sutra....
moj urod kuruze ti je sutra, a pšenica je za 4 ili 5 dana...

Dart_Wader
30-12-2007, 02:01
cek a psenici treba 10 il 9 dana da poslije i jeli to uracunato danom uroda i jel kad se bere urod jel to traje cijeli dan ko posao u rudniku npr il ?

Longine
30-12-2007, 02:16
Kak mogu vidjet knez je Nikitom, serif Goran, a ostale pozicije pokrivaju clanovi SP-a ... ne znam za kaj onda kazu da nisu na vlasti? Mogli su i do sad realizirat dio programa, ne virujem da im za otvaranje cehova na forumu smeta sto imaju samo 6 clanova u vijecu. A ako su se ovi optuzeni izvukli na rupu u zakonu, zasluzni su isti oni koji su taj zakon napisali, i zaista, sad kad sam procita i zakon i ove postove na forumu, kuzim ih u potpunosti. I ja da sam nasa struce kruha na trznici kupio bih sve, a ne 10. I kak netko moze znat koliko je dozovljeno uzeti kupnjom ak ne pise u zakonu!? Iz pravne teorije, odvjetnici koji znaju nac rupu u zakonu su najbolji zakonodavci, te stoga moja moralna podrska Liberalima, jer vidim da su kadrovski potkrijepljeni i da znaju radit. A ako se zaista radi o kreiranju vise naloga u igri, onda bi trebali bit obrisani odavno, jer ipak, ako misle dobit izbore tak, tribaju kreirat mali milijun naloga i dovest ih na nivo 1, a meni to sa ovim mojis jos uvik nije uspilo :( i mislim da bi ih tak odmah otkrili...
A sad evo procitah kako kazu da ste nekima optuzenima nudili i oprost zlocina u zamjenu za glas... pa niste valjda tak nesto ucinili!? iskobali bi ste sopstveni grob tak! Jos prije sam vidjeo da Nikitom nudi oprost onome ako mu vrati nazad struce kruha :/ i tu se sam diskreditova...

A nisk u igri mi je Bakara1, al imam jedan problem sa njim, jer od kad sam stavio za jezik Hrvatski, ne prepoznaje mi vise password, kao da je netacan, pa sam kreira novog, zove se Putnik, al sad ni sa njim se ne mogu logirat jer server ne radi... pa citam forum u medjuvremenu :)

Dart_Wader
30-12-2007, 02:23
Znači ti bi pokupovao sve a čuj ajde si zamisli u ducanu si sad si odmah na redu da uzmes 2 kruha i ja dodem izguram se drpim sav kruh i poslije tvrdim da nisam nista a ono vid vraga u dzepovima mi vire 10 kruha a ja nisam kriv i trazim rupe koju je bivsa stranka napravila NE SP kako bi se izvukao iz ove situacije a nedabog da netko okrivi pocinitelja jer on je svetac sta je to napravio....

djubrex
30-12-2007, 10:08
Kak mogu vidjet knez je Nikitom, serif Goran, a ostale pozicije pokrivaju clanovi SP-a ... ne znam za kaj onda kazu da nisu na vlasti? Mogli su i do sad realizirat dio programa, ne virujem da im za otvaranje cehova na forumu smeta sto imaju samo 6 clanova u vijecu. A ako su se ovi optuzeni izvukli na rupu u zakonu, zasluzni su isti oni koji su taj zakon napisali, i zaista, sad kad sam procita i zakon i ove postove na forumu, kuzim ih u potpunosti. I ja da sam nasa struce kruha na trznici kupio bih sve, a ne 10. I kak netko moze znat koliko je dozovljeno uzeti kupnjom ak ne pise u zakonu!? Iz pravne teorije, odvjetnici koji znaju nac rupu u zakonu su najbolji zakonodavci, te stoga moja moralna podrska Liberalima, jer vidim da su kadrovski potkrijepljeni i da znaju radit. A ako se zaista radi o kreiranju vise naloga u igri, onda bi trebali bit obrisani odavno, jer ipak, ako misle dobit izbore tak, tribaju kreirat mali milijun naloga i dovest ih na nivo 1, a meni to sa ovim mojis jos uvik nije uspilo :( i mislim da bi ih tak odmah otkrili...
A sad evo procitah kako kazu da ste nekima optuzenima nudili i oprost zlocina u zamjenu za glas... pa niste valjda tak nesto ucinili!? iskobali bi ste sopstveni grob tak! Jos prije sam vidjeo da Nikitom nudi oprost onome ako mu vrati nazad struce kruha :/ i tu se sam diskreditova...

A nisk u igri mi je Bakara1, al imam jedan problem sa njim, jer od kad sam stavio za jezik Hrvatski, ne prepoznaje mi vise password, kao da je netacan, pa sam kreira novog, zove se Putnik, al sad ni sa njim se ne mogu logirat jer server ne radi... pa citam forum u medjuvremenu :)
rad u viječu je nemoguč zato jer fali polovica članova....
istina je , par članova je u SP-u ali oni su jednostavno onemogućeni obnašati dužnosti....
za više o tome imate to na forumu Renes. Kraljevstva...

Longine
30-12-2007, 15:12
Znači ti bi pokupovao sve a čuj ajde si zamisli u ducanu si sad si odmah na redu da uzmes 2 kruha i ja dodem izguram se drpim sav kruh i poslije tvrdim da nisam nista a ono vid vraga u dzepovima mi vire 10 kruha a ja nisam kriv i trazim rupe koju je bivsa stranka napravila NE SP kako bi se izvukao iz ove situacije a nedabog da netko okrivi pocinitelja jer on je svetac sta je to napravio....

Evo sad vidjeh da SP priznaje da su oni kreirali taj zakon... i ne kuzim za cem uporno tvrdis da nisu u vlasti kad 4 od 6 vjecnika su iz SP... a opet kazem, za realizaciju pol programa uopce nije vazan broj vjecnika, jer se vise od pol programa odnosi na otvaranje cehova, i ostale forumske aktivnosti, a na to uopcne ne utice broj vjecnika... eto za cem mislim da su jako neproduktivni kao vlada i vijece... a u sabor kad ih je manje trebali bi brze donosit zakone, jer se glasuje brze, ne? A za cem onda sluzi karizma ako je ne mogu iskoristit na trznici da si kupim kruh, povrce, odjecu...? Ne umiju stimulirat gradjane, ne shvacajte ovo osobno, al ne umiju upravljat drzavom. Kad bih vidjeo da mi netko odnese ispred nosa kruh, potrudio bih se povecat karizmu i sledeci put ja bit taj koji ugrabi ispred nosa robu... Ove optuznice su vise stete nanijele SP, nego LA... jer su oni tim rupama u zakonu pokazali da SP ne umije ni zakon napisat. Hvali vam malo kompetentnosti, pravnicke i odvjetnicke struke... a oni je imaju.
Sto vise citam i cekam, sve mi se vise cini da bih njih glasovao, jer ih i Hrvati sa foruma glasuju, pa i ona vasa parola da su srbi, da su nacionalisti, da zele stetu Hrvatskoj pada u vodu... kazem vam, mnogo ste se ugruvali na forumu, nemate kvalitetnih diskutanata, a oni uspijevaju da svoje najgore mane preokrenu u najjace adute... poradite malo na tome ako se mislite izvuc...

djubrex
31-12-2007, 11:02
pa i ona vasa parola da su srbi, da su nacionalisti, da zele stetu Hrvatskoj pada u vodu... kazem vam, mnogo ste se ugruvali na forumu, nemate kvalitetnih diskutanata, a oni uspijevaju da svoje najgore mane preokrenu u najjace adute... poradite malo na tome ako se mislite izvuc...
ti glasaj za koga očeš.....
evo kako biti jedan LA-ovac odgovorio (NE SRBIN! LA-ovac)
a sada si i ti priznao nacionalnost
(njihove mane-državljanstvo)
i to je njihova parola na temelju jednog mog posta kojim sam se (retorički) pitao kako oni mogu očekivat uspijeh na stranom serveru....
povijest se ponavlja....
ljude....učite iz vlastitih grešaka! (povijest ....)
zamisli što bi bilo da ja odem u tursku znam engleski i da očekujem pobijedu....
i sad su nam opasni konkurenti....
zašto???
zato jer se stalno spretno izmotavaju, baljezgaju gluposti (skoro ko mesić), a da ne nabrajam njihove ispade i NACIONALISTIČKE PORUKE!!!!

Nesa
31-12-2007, 11:54
zakaj ne postavis te nacionalisticke poruke na forum djubrex da ih diskreditujes..? i kakve su ispape imali? ja se bas ne kontam na onaj forum

i zakaj su bili na sud kad ih ni Knez ne moze optuzit? zakaj ih je tuzio?

TeraBajt
31-12-2007, 12:18
nest mi se cini da je skup ovaj kruh, radim u rudniku to dobijem 8.5 a 6.5 mi ode na kruh.... :|

Nesa
31-12-2007, 12:52
jest, al ti daje drzava nedeljom ostatak .. jer dobijas 16-17 ukupno, pol posle reseta a pol u nedelju

TeraBajt
31-12-2007, 13:13
jest, al ti daje drzava nedeljom ostatak .. jer dobijas 16-17 ukupno, pol posle reseta a pol u nedelju

a do nedjelje mi zavrsavaju izbori a ja nisam jos lvl 1... Mamu mu.

djubrex
31-12-2007, 14:48
vjerujem da nemaš statse pa si ne troši novac na hranu jer time nište ne postižeš

Longine
31-12-2007, 15:47
A di su oni pisali te nacionalisticke poruke, bas sam procita citav forum skoro, al nigdje nisam nasao da su se oni izjasnjavali oko nacionalnosti.. al mislim da bi im to bila cista glupost jer bi se ubili, da na jendom mjestu pisu o nacionalnosti, a na drugom da kritikuju vas... ako to postoji to bi trebali iskoristit odmah da ih diskreditujete!

A kad sam reka njihovu manu, nisam mislija na drzavljanstvo, jer ja prvi ne dilim ljude po tome, vec sam mislija na to sto ste ih optuzili, umjesto da to pametno iskoristite, dozvolili su da to okrenu protiv vas, jako vjesto s njihove i jako nemarno s vase strane. A ak sam dobro skuzia, i onaj iceberg je bio nekaj u inozemstvu... ako na drugim serverima mogu bit stranci u saboru, zakaj ne mogu kod nas? A vidim da ih dosta Hrvata glasuje, pa kuzim da tvoja mrznja prema njima je samo utemeljena na nacionalizmu, to ti ni malo ne valja, to kazem zbog tebe, jer jos si mlad, a tako otrovno razmisljas...
I ak su tebi njihovi postovi glupoti, to su samo jer ih ne kuzis, ili se ne trudis da ih skuzis, a samo jer nisu Hrvati... Ispricavam se Djubrex, ali jedino tvoje izjave mogu skuziti kao nacionalisticke... jer ljude i njihova misljenja djelis po nacionalnom osnovu! pokopaces s njima i sebe i sopstvenu partiju.

djubrex
31-12-2007, 20:28
A di su oni pisali te nacionalisticke poruke, bas sam procita citav forum skoro, al nigdje nisam nasao da su se oni izjasnjavali oko nacionalnosti.. al mislim da bi im to bila cista glupost jer bi se ubili, da na jendom mjestu pisu o nacionalnosti, a na drugom da kritikuju vas... ako to postoji to bi trebali iskoristit odmah da ih diskreditujete!

A kad sam reka njihovu manu, nisam mislija na drzavljanstvo, jer ja prvi ne dilim ljude po tome, vec sam mislija na to sto ste ih optuzili, umjesto da to pametno iskoristite, dozvolili su da to okrenu protiv vas, jako vjesto s njihove i jako nemarno s vase strane. A ak sam dobro skuzia, i onaj iceberg je bio nekaj u inozemstvu... ako na drugim serverima mogu bit stranci u saboru, zakaj ne mogu kod nas? A vidim da ih dosta Hrvata glasuje, pa kuzim da tvoja mrznja prema njima je samo utemeljena na nacionalizmu, to ti ni malo ne valja, to kazem zbog tebe, jer jos si mlad, a tako otrovno razmisljas...
I ak su tebi njihovi postovi glupoti, to su samo jer ih ne kuzis, ili se ne trudis da ih skuzis, a samo jer nisu Hrvati... Ispricavam se Djubrex, ali jedino tvoje izjave mogu skuziti kao nacionalisticke... jer ljude i njihova misljenja djelis po nacionalnom osnovu! pokopaces s njima i sebe i sopstvenu partiju.
ja ču samo opet ponovit da nisam nacionalist
iceburn je koristio bug i dobio je ban 4 life

Longine
01-01-2008, 12:45
ja ču samo opet ponovit da nisam nacionalist
iceburn je koristio bug i dobio je ban 4 life

Kak ban for life, kad opet igra? Mozes rec kaj oces, al po tvojim komentarima ovdje i na forumu RK bi se reklo sasvim drugacije... koriguj se malo, budi open-mind...

djubrex
01-01-2008, 13:41
on igra s svojm 2 acc-om
1. mu je u banani

Longine
01-01-2008, 20:01
on igra s svojm 2 acc-om
1. mu je u banani
kako banovali, kad evo postoji igrac Iceburn? ali je u Svetom Rimskom Carstvu, a ne u Hrvatskoj?

djubrex
01-01-2008, 22:01
pa - da bannan je....
ne znam sve pojedinosti.....
dobio je ban prije nogo što sam se priključio igri
VOTE 4 SP :D :D

djubrex
04-01-2008, 15:43
hvala vam i-doviđenja iz Stranke prava
kao što znATE u oporbi smo....
jako mi je žao, ali -to je politika....
sebe osuđujem i več sam istupio iz stranke
mislim da ću osnovat novu stranku.....
inače-mislim da je Stranke Prava odlična stranka-koja je-nažalost-s ovim porazom-potonula jako duboko

TeraBajt
04-01-2008, 22:34
fakjea, mod sam na forumu RK-a... 8)

djubrex
05-01-2008, 14:38
čestitam

Longine
06-01-2008, 09:56
kaj se ovo desilo!? dal je ovo istina!? ne mogu vjerovat!
Pa kak vas nije sramota, da nam Lipu Nasu ovako unistite! Ne mogu vjerovat! Ispadose Srbi bolji od najvecih Hrvata! Pokrali ste grad i drzavu kak vas nije sramota!
Skuzija sam odma da nest ne valja! zaista ne mogu vjerovat!

medusa
06-01-2008, 11:54
puno je igrao pad servera zbog kojeg se dobar dio igrača nije mogao log-inat

TeraBajt
06-01-2008, 12:09
puno je igrao pad servera zbog kojeg se dobar dio igrača nije mogao log-inat

pa mogli su preko eng servera...

Kako je Koicheen izigrao dogovor njega i Gorana, SP se raspada, admin odlazi, odlazi i Goran, svi u Mađarsku... Idu trbuhom za kruhom, jer politika LA se dokazala... Tržnica je sjebana. Počinjem i ja razmišljat o odlasku u Mađarsku... :(

medusa
06-01-2008, 13:19
pa, ja se nisam mogao ulogirat.
kakvo izigravanje?
i kako da odem u mađarsku XD?

djubrex
06-01-2008, 15:13
puno je igrao pad servera zbog kojeg se dobar dio igrača nije mogao log-inat

pa mogli su preko eng servera...

Kako je Koicheen izigrao dogovor njega i Gorana, SP se raspada, admin odlazi, odlazi i Goran, svi u Mađarsku... Idu trbuhom za kruhom, jer politika LA se dokazala... Tržnica je sjebana. Počinjem i ja razmišljat o odlasku u Mađarsku... :(
LJUDI
NEIDITE NIKUDA
OVAJ SERVER MOŽE OPSTATI SAMO AKO NAS IMA DOSTA NA NJEMU
NAPOKON SMO DOBILI LIJEPU NAŠU, A VI JE ODMAH UNIŠTAVATE ZBOG NEKOG TAMO BIJEDNOG GRADIĆA

neidite nikuda :ima više razloga:
1. ako odete danas sačuvat čete svoje polje (tj. "ponjet čete ga sa sobom")
več sutra imovina vam se gubi ako krenete na put-ako ste več stavili lika na posao-znači da se nemožete preselit danas
2.tamo vlada blagostanje, istina je, ali igrači iz svih krajeva svijetA nahrupit če što znači-manjak hrane- manjak novca-smrt!
3.IZDAJA
molim vas ljepo
osnujte sa mnom novu stranku
samo nas treba još 4
preporodimo se!

medusa
06-01-2008, 16:37
e pa fino, alijansa već uvodi diktaturu znao sam da će to tako biti...
izvanredno stanje yeah right, sad će pogubiti pol sp-a koji su otišli, baš fino...

djubrex
06-01-2008, 16:43
ljudi
ulazim u viječe!
pa mogu reči da se pomalo i slažem s tim pogubljivanjem.... (samo da nije tako radikalno.
najbolje bi bilo:zabranit ulazak u Hrvatsku sljedečih (više od) 4 mj.
(novčana kazna od 150 kruna godišnje)
zako se plača izdaja!
i to je radikalno (i sad uviđam i da je ovo prije napisano malo ipak previše-time bi ipak bila diktatura-bili bismo kao u zatvoru!)

medusa
06-01-2008, 16:58
ovi koji su ukrali to je jedno, a sad žele zabraniti odlazak SVIMA iz sp. znao sam da će biti diktature :boohoo: ništ, idem nebu pod oblake 8)
ajd mi objasni na temelju čega ti želiš zabraniti ljudima da idu iz jedne kolonije u drugu? žele staviti željeznu zavjesu. ja sam se razočarao u obje stranke ovdje, izlazim iz stranke i idem u mađarsku. možda su tamo pošteniji ljudi...

Utoplytanian
06-01-2008, 17:08
ovi koji su ukrali to je jedno, a sad žele zabraniti odlazak SVIMA iz sp. znao sam da će biti diktature :boohoo: ništ, idem nebu pod oblake 8)
ajd mi objasni na temelju čega ti želiš zabraniti ljudima da idu iz jedne kolonije u drugu? žele staviti željeznu zavjesu. ja sam se razočarao u obje stranke ovdje, izlazim iz stranke i idem u mađarsku. možda su tamo pošteniji ljudi...

a kako se uopce selis lol,tamo na karti ja imam 1 grad i rudnik,nist drugo :?

medusa
06-01-2008, 17:12
druga pokrajna...
mađari su otvorili novu pokrajinu, pa se selim tamo...

Nesa
06-01-2008, 18:06
medusa, ne ides ti u Madjarasku jer je tamo bolje, nego te zvao Goran i ekipa, kad su pokupili 20 000 kruna. I obecali ti da ce tamo bit super. Ne ides ti zbog LA..

LA niko ne treba da se boji. Jer nismo zaveli vandredno stanje da se obracunamo sa SP.. SP je smijesna partija, vec da lakse uhvatimo ove kriminalce koji su pokrali HRVATSKU. Pokrali preko 20 000 i pobjegli u Madjarsku.

Vandredno stanje ce samo zabraniti da iko vise pokusa ukrade ista, i ono ce vrlo brzo da se makne.. samo treba da dodje novi gradonacelnik, Ixandar, jer je sadasnji pokrao preko 12 000 kruna, koje je dobio od Gorana i pobjegao. A to je Smooky.

Ko god nije krao nema cega da se boji. Vandredno stanje nece dugo biti na snazi. I svako smije da ode u Madjarsku, nikom nije zabranjeno. To je na vama da odlucite, da li cete da se pridruzite izdajicama ili da pomognete da se izgradi Hrvatska! Niko ne stavlja gvozdenu zavjesu.. svima je dozvoljeno da rade sve sto i do sad, ali ako nije zabranjeno zakonima koji vec odavno doneseni..

SP je izdala drzavu, tj njen vrh. I ti koji su izdali ce za ovo da budu tuzeni i sudice im se.. A to su
Goran80
NikkiTom
Matija_293892 :)
TeraBajt
Smooky
shadowfool
Aciruj (koji nije clan SP, al' je pobjegao ko zna zbog cega)

I svi ostali koji budu izdali Kraljevinu.

Veliki pozdrav i ostajte snazni, SP i izdajice mogu samo da uspore napredak ove kraljevine, al niakd da ga zaustave! Necemo dozvolit lopovima da nam pokvare igru..

TeraBajt
06-01-2008, 18:12
medusa, ne ides ti u Madjarasku jer je tamo bolje, nego te zvao Goran i ekipa, kad su pokupili 20 000 kruna. I obecali ti da ce tamo bit super. Ne ides ti zbog LA..

LA niko ne treba da se boji. Jer nismo zaveli vandredno stanje da se obracunamo sa SP.. SP je smijesna partija, vec da lakse uhvatimo ove kriminalce koji su pokrali HRVATSKU. Pokrali preko 20 000 i pobjegli u Madjarsku.

Vandredno stanje ce samo zabraniti da iko vise pokusa ukrade ista, i ono ce vrlo brzo da se makne.. samo treba da dodje novi gradonacelnik, Ixandar, jer je sadasnji pokrao preko 12 000 kruna, koje je dobio od Gorana i pobjegao. A to je Smooky.

Ko god nije krao nema cega da se boji. Vandredno stanje nece dugo biti na snazi. I svako smije da ode u Madjarsku, nikom nije zabranjeno. To je na vama da odlucite, da li cete da se pridruzite izdajicama ili da pomognete da se izgradi Hrvatska! Niko ne stavlja gvozdenu zavjesu.. svima je dozvoljeno da rade sve sto i do sad, ali ako nije zabranjeno zakonima koji vec odavno doneseni..

SP je izdala drzavu, tj njen vrh. I ti koji su izdali ce za ovo da budu tuzeni i sudice im se.. A to su
Goran80
NikkiTom
Matija_293892 :)
TeraBajt
Smooky
shadowfool
Aciruj (koji nije clan SP, al' je pobjegao ko zna zbog cega)

I svi ostali koji budu izdali Kraljevinu.

Veliki pozdrav i ostajte snazni, SP i izdajice mogu samo da uspore napredak ove kraljevine, al niakd da ga zaustave! Necemo dozvolit lopovima da nam pokvare igru..

gledaj, ti si očito neupućen jer ja sam otisao poslije njih, NISAM ni bio u vijeću niti ću i biti. A što se tiće prijevara i toga... oni su vam ostavili cirka 60 000 kruna, uzeli su sa sobom 20 000 kruna, tako da nesto su uzeli ali su vam ostavili brdo. Nesa, Djubrex, neznate situaciju, zato stfu i da ovaj topic ne predje u flejm javit cu modovima da ga lockaju.

EDIT: Sad sam opet procito... Kakvo bjezanje clanova? Mi smo se uredno pokupili! Meni se cini da si ti clan LA-a i ljubomoran si na obilje hrane koje imamo tamo!

Pozdrav iz Gyora!

TeraBajt.

djubrex
06-01-2008, 18:20
istina je-terabajt nema veze s krađom novca
tužno je što im država za krađu novca nemože ništa
samo im ljs može spržit acc.-ove
ali on je rijetko aktivan

TeraBajt
06-01-2008, 18:36
istina je-terabajt nema veze s krađom novca
tužno je što im država za krađu novca nemože ništa
samo im ljs može spržit acc.-ove
ali on je rijetko aktivan

a zasto sprziti accove? Pocinili su zlocin, to je IG! Nemaju multije (kao *khm*LA*khm*), a pocinili su zlocin IG, nadjite ih vi! Vi izvrsite pravdu!

Pozdrav iz snjeznog Gyora,
TeraBajt

medusa
06-01-2008, 18:38
ja nisam ništa ukrao, ali otišao sam iz pokrajine. nemate mi zbog čega suditi, ne znam za terabajta, no ja nisam ništa pokrao, a vjerujem da nije ni on. i eto ga, navlačite željeznu zavjesu i sudite nam zato što smo otišli, vidjet ćemo kako će se to završiti... a pitam se odkud meni mogućnost da uzmem lovu kad nisam bio ni na jednoj važnoj poziciji

Nesa
06-01-2008, 18:40
TeraBajt, znamo mi svi kad si ti otisao i zasto si otisao. Tako da tu ipokraciju ne mogu slusat vise.. da, da javi moderatorima, jer je sad flejmanje a nije bilo dok ste dovodili clanove u SP.

Ajde molim te..

Ljubomoran na obilje hrane u Madjarskoj? Ljepsi je meni kruh u Hrvatskoj, nego meso u Madjarskoj. Nisam ja izdajica.. kao prvo.
A kao drugo oni su u riznicu ostavili 0.7 kruna, jer su poslali Vacho 51 000 kruna. Naravno Vacho je posten gradjanin pa je te pare vratio.

Al' oni nisu ostavili brdo, nego 70 lipa.. da je Vacho pobjegao ostalo bi 70 lipa. Tako da bolje da ti stfu.. nego sto lupetas gluposti.


djubrex, jesi siguran? :)) Ima jos mnogo nacina da ih uhvatimo.

Nesa
06-01-2008, 18:43
medusa, i terabajt

Ukoliko niste krali zasto ste pobjegli iz Hrvatske?
Zasto niste ostali kao svi posteni gradjani?

Ako ste obojica posteni.. nema zbog cega da se brinete, jer onda nema dokaza protiv vas.

I te optuzbe za macc.. to su gluposti, da LA ima macc SP bi odavno kontaktirala LJS oko toga, i on bi sprzio accounte.

medusa
06-01-2008, 18:46
zato što la želi uspostaviti diktaturu, što se vidi po ovim optužbama. zna se tko je ukrao, a oni optužuju samo članove SP koji su otišli. i sad se pravite da je tu sve legalno? to su neosnovane optužbe

TeraBajt
06-01-2008, 18:47
TeraBajt, znamo mi svi kad si ti otisao i zasto si otisao. Tako da tu ipokraciju ne mogu slusat vise.. da, da javi moderatorima, jer je sad flejmanje a nije bilo dok ste dovodili clanove u SP.

Ajde molim te..

Ljubomoran na obilje hrane u Madjarskoj? Ljepsi je meni kruh u Hrvatskoj, nego meso u Madjarskoj. Nisam ja izdajica.. kao prvo.
A kao drugo oni su u riznicu ostavili 0.7 kruna, jer su poslali Vacho 51 000 kruna. Naravno Vacho je posten gradjanin pa je te pare vratio.

Al' oni nisu ostavili brdo, nego 70 lipa.. da je Vacho pobjegao ostalo bi 70 lipa. Tako da bolje da ti stfu.. nego sto lupetas gluposti.


djubrex, jesi siguran? :)) Ima jos mnogo nacina da ih uhvatimo.

flejm je medjusobno sukobljavanje, ti ocito to neznas...Ostavili su Vachu zato jer su mu vjerovali, a da su htjeli mogli bi pobjec i sa svim parama...

Nesa
06-01-2008, 18:49
Nisu jer su kasno poceli da prebacuju.
Kad se radio reset Smooky je i dalje prebacivao pare sa racuna. I onda su morali da bjeze da ih nebi stavili u zatvor odma posle reseta kad dodjemo na vlast.

Pametno nema sta.. podmuklo jos gore.

str33t6l0w
06-01-2008, 18:58
jos jedan flame... ili jos jedan spam.. ili bilo šta što nema veze s temom... i ova tema ode bye-bye u banned...

Nesa
06-01-2008, 19:03
Niti ima flejma nit spama.

Svaki post je u vezi trenutnih desavanja u igrici. I kaj je problem?
To sto odjednom nismo svi za SP i njihove drugove moderatore?

Ma slobodno banajte.. kad argumentima nista ne mozete ni odgovorit.

djubrex
06-01-2008, 20:21
TeraBajt, znamo mi svi kad si ti otisao i zasto si otisao. Tako da tu ipokraciju ne mogu slusat vise.. da, da javi moderatorima, jer je sad flejmanje a nije bilo dok ste dovodili clanove u SP.

Ajde molim te..

Ljubomoran na obilje hrane u Madjarskoj? Ljepsi je meni kruh u Hrvatskoj, nego meso u Madjarskoj. Nisam ja izdajica.. kao prvo.
A kao drugo oni su u riznicu ostavili 0.7 kruna, jer su poslali Vacho 51 000 kruna. Naravno Vacho je posten gradjanin pa je te pare vratio.

Al' oni nisu ostavili brdo, nego 70 lipa.. da je Vacho pobjegao ostalo bi 70 lipa. Tako da bolje da ti stfu.. nego sto lupetas gluposti.


djubrex, jesi siguran? :)) Ima jos mnogo nacina da ih uhvatimo.
ajde reci par???
trenutno nemamo niti vojsku niti policiju
a bio sam na chatu s smoooky-em i on ima 20k na računu

Neven <R>
06-01-2008, 21:58
Svaki post je u vezi trenutnih desavanja u igri. I kaj je problem?
To sto odjednom nismo svi za SP i njihove drugove moderatore?

Ja ne igram ovu igru, za streetglowa ne znam.

djubrex
06-01-2008, 22:00
ajde se vratite na temu

evo još razmišljam dal da krenem na put ili ne

jako sam neodlučan
s jedne strane:Hrvatska
a s druge:blagostanje i izdaja

Dart_Wader
07-01-2008, 03:33
Kakva izdaja djubrex nemoj da ti oni pune glavu glupostima o izdaji nema izdaje to šta su oni otišli šta je LA izigrao dogovor o vijeću. A nećete valjda i mene optužit zato šta ću otić u gyor ha? Oni su mogli uzet sve moguće pare ali nisu. A nemože se poricat da LA dignuo diktaturu i čemu to "vandredno stanje". Pogledajte tržnicu prazna PRAZNA nije SP kriv za to što je prazna oni su otišli i ostavili tržnicu na miru i sad bi kakti program od LA trebao to popravit e pa ja nevidim ništ novo jer tržnica je još uvijek prazna a pretpostavljam da će i bit. I sad zbog ovog će bit manje igrača u vrbovskom oni koji će ostat neće imat šanse za život osim ako se ne pridruže LA već vidim. Ja odlazim u gyor jer tamo npr. ako pogledate tržnicu ona je puna PUNA oni će se prije razvit nego vrbovsko. I da btw samim tim šta je tržnica prazna iako vi imate pune želudce igrači koji se nisu oprijedjelili za stranku a imaju statse će umirat statsi će padat a tako će i država polako tonut i tonut sljedećih 2 mjeseca.
Sutra odlazim ako netko hoće ić i radit grupu nek mi javi IG.
E da terabajt kakav je snjeg u gyoru i koje su cijene na tržištu?
Ja dolazim sutra i razmišljam da tamo otvorim krčmu.
I da Nesa ti kažeš da ti nisi izdajica ali izdajica si samo ako si pripadnik tog naroda tj građanik Hrvatske mislim da to nebivrijedilo zatebe
i da btw nije vandredno nego izvanredno stanje ipak je to Vrbovsko i tu igraju Hrvatski igrači u većini pa bih molio da to ispraviš.
S poštovanjem Dart_Wader_Cro

medusa
07-01-2008, 10:50
otkad je izdaja otići u drugu državu?
pokrasti novce je jedno, otići zato što nisi zadovoljan diktaturom, i bezveznim optuživanjem je drugo

TeraBajt
07-01-2008, 11:13
Kakva izdaja djubrex nemoj da ti oni pune glavu glupostima o izdaji nema izdaje to šta su oni otišli šta je LA izigrao dogovor o vijeću. A nećete valjda i mene optužit zato šta ću otić u gyor ha? Oni su mogli uzet sve moguće pare ali nisu. A nemože se poricat da LA dignuo diktaturu i čemu to "vandredno stanje". Pogledajte tržnicu prazna PRAZNA nije SP kriv za to što je prazna oni su otišli i ostavili tržnicu na miru i sad bi kakti program od LA trebao to popravit e pa ja nevidim ništ novo jer tržnica je još uvijek prazna a pretpostavljam da će i bit. I sad zbog ovog će bit manje igrača u vrbovskom oni koji će ostat neće imat šanse za život osim ako se ne pridruže LA već vidim. Ja odlazim u gyor jer tamo npr. ako pogledate tržnicu ona je puna PUNA oni će se prije razvit nego vrbovsko. I da btw samim tim šta je tržnica prazna iako vi imate pune želudce igrači koji se nisu oprijedjelili za stranku a imaju statse će umirat statsi će padat a tako će i država polako tonut i tonut sljedećih 2 mjeseca.
Sutra odlazim ako netko hoće ić i radit grupu nek mi javi IG.
E da terabajt kakav je snjeg u gyoru i koje su cijene na tržištu?
Ja dolazim sutra i razmišljam da tamo otvorim krčmu.
I da Nesa ti kažeš da ti nisi izdajica ali izdajica si samo ako si pripadnik tog naroda tj građanik Hrvatske mislim da to nebivrijedilo zatebe
i da btw nije vandredno nego izvanredno stanje ipak je to Vrbovsko i tu igraju Hrvatski igrači u većini pa bih molio da to ispraviš.
S poštovanjem Dart_Wader_Cro

nemoj otvarat krcmu, vec ju imamo... nije potrebno :D

Nesa
07-01-2008, 13:38
Kakva izdaja djubrex nemoj da ti oni pune glavu glupostima o izdaji nema izdaje to šta su oni otišli šta je LA izigrao dogovor o vijeću. A nećete valjda i mene optužit zato šta ću otić u gyor ha? Oni su mogli uzet sve moguće pare ali nisu. A nemože se poricat da LA dignuo diktaturu i čemu to "vandredno stanje". Pogledajte tržnicu prazna PRAZNA nije SP kriv za to što je prazna oni su otišli i ostavili tržnicu na miru i sad bi kakti program od LA trebao to popravit e pa ja nevidim ništ novo jer tržnica je još uvijek prazna a pretpostavljam da će i bit. I sad zbog ovog će bit manje igrača u vrbovskom oni koji će ostat neće imat šanse za život osim ako se ne pridruže LA već vidim. Ja odlazim u gyor jer tamo npr. ako pogledate tržnicu ona je puna PUNA oni će se prije razvit nego vrbovsko. I da btw samim tim šta je tržnica prazna iako vi imate pune želudce igrači koji se nisu oprijedjelili za stranku a imaju statse će umirat statsi će padat a tako će i država polako tonut i tonut sljedećih 2 mjeseca.
Sutra odlazim ako netko hoće ić i radit grupu nek mi javi IG.
E da terabajt kakav je snjeg u gyoru i koje su cijene na tržištu?
Ja dolazim sutra i razmišljam da tamo otvorim krčmu.
I da Nesa ti kažeš da ti nisi izdajica ali izdajica si samo ako si pripadnik tog naroda tj građanik Hrvatske mislim da to nebivrijedilo zatebe
i da btw nije vandredno nego izvanredno stanje ipak je to Vrbovsko i tu igraju Hrvatski igrači u većini pa bih molio da to ispraviš.
S poštovanjem Dart_Wader_Cro

Ma nije valjda..
Za sve je ovo LA kriva, i ona je uvela diktaturu.
Kakvu diktaturu je uvela?
Svim gradjanima koji prekrse zakone se sudi, bila na vlasti LA i SP il MN..
A to znaci ako se zloupotrijebi polozaj, ne vrati odobrenje, ne ispostuje kredit.. manipulise trznicom, i tako dalje.

I za sve je LA naravno kriva, pogotovo za ovo stanje.
Nadam se da kad stanje bude bolje nego u Madjarskoj, necete reci da je ustvari to zasluga SP?

I LA nema problema sa nijednom politickom strankom. Al' vi ste suvise mali da biste svojom glavom razmisljali.. tj cim ste izgubili izbore i nisu vam se dale pozicije otisli ste u Madjarsku. Sta to govori o vama?

SP da je htjela bi otisla u Madjarsku isto jutro, a ne kasnije kad im je palo na pamet da pokradu drzavu. Jer im nije unaprijed obecan bio dogovor. Kao i svi vi drugi.. dok je vasa partija bila na vlasti, nije bilo problema. LA na vlasti 2 dana, odma se ne moze zivjet od njih.
Ma kako da nije..

Izdaja je pokrasti pare, ne vratiti odobrenja i otici iz drzave.
Vi koji to niste uradili, ne znam zasto pravdate ostale koji su to uradili.

Al' to nije moje da sudim il da razmisljam o tome. Uzivajte vi u Madjarskoj. LA ce ostati u Hrvatskoj, i izgraditi Hrvatsku. A vi tamo uzivajte, i ocekujemo vas brzo.

A mozete i da predjete na madjarske forume, umjesto da postujete na nase.. jer ipak igrate u Madjarskoj. Ili mozda ne mozete, ne znate madjarski.. a ako progovorite neki drugi spalit ces vas LJS? :)

Uzivajte u snjegovitom Gyoru!

medusa
07-01-2008, 14:23
A mozete i da predjete na madjarske forume, umjesto da postujete na nase.. jer ipak igrate u Madjarskoj. Ili mozda ne mozete, ne znate madjarski.. a ako progovorite neki drugi spalit ces vas LJS? :)

Uzivajte u snjegovitom Gyoru!
jel se ja jedini sjećam da je stanoviti član la boravio u italiji a krojio politiku u hrvatskoj?

djubrex
07-01-2008, 15:34
i ja se nekogSsiječam da je bio u Italiji
medusa, daj mi pomogni, nemrem se sjetit ko je to bio ( :pray: :pray: :D )
ehhh
lako vama u LA-u
vi ste na vlasti, i vas vlast drži u vrbovskom
pa ja cijelo vrijeme govorim o izdaji kao krađi sredstava i bijeg sa sredstavima.
a oni koji bježe s njima su suučesnici , jer im smooky i ostali prekršitelji nude novce za bijeg
i meni su nudili ali ja sam odbio

Dart_Wader
07-01-2008, 15:40
Da ne radim piramide samo ću odg.
Da život je nemoguć u vrbovskom znaš zašto pa malo pregledaj tržnicu pa će ti bit jasno u mađarskoj imam šansu razvit chara tako da nakon nekog vremena neću bit ovisan o tržnici jer ja se vraćam :wink: i kad dodem opet ću se prijavit u tadašnju stranku koja će bit. A nemožeš reć da LA nije igrala prljavo izigrali su dogovor o položajima u vijeću.
I da di su sad vaša obećanja ovo će potaknut igrače da se odsele il nove igrače koji su tek došli samo će gledat kako im char umire???
Hrvatska ako će bit izgrađena a hoće to neće bit uskoro jer vi neznate vodit državu vidi se po početku vidit će se i po kraju.
Evo pozdravljam vas iz Gyora ako netko hoće pošaljem mu razglednicu :roll: .

TeraBajt
07-01-2008, 16:09
i ja se nekogSsiječam da je bio u Italiji
medusa, daj mi pomogni, nemrem se sjetit ko je to bio ( :pray: :pray: :D )
ehhh
lako vama u LA-u
vi ste na vlasti, i vas vlast drži u vrbovskom
pa ja cijelo vrijeme govorim o izdaji kao krađi sredstava i bijeg sa sredstavima.
a oni koji bježe s njima su suučesnici , jer im smooky i ostali prekršitelji nude novce za bijeg
i meni su nudili ali ja sam odbio

cuj, na kraju ispada da nitko nije nevin, ni neki clanovi SP-a ni neki clanovi LA-a... Ovi pokrali, a ovi drugi dosli na vlast zbog multija, tako da izdaja u oba slucaja :wink:

Nesa
07-01-2008, 16:12
Ukoliko pricate o Iceburnu, on igra sada u Hrvatskoj. Tako da tu pricu mozete negde drugo pricati. I ukoliko imate kritika na novo vijece vi ih napisite.. umjesto sto svima govorite da se sele i nudite im novac za to. Znaci ukoliko pricate konstruktivne stvari vi pisite na forumu.
Ali je licemjerno da nagovarate ljude da se sele samo da bi dokazali kako LA nije dobra partija. I zato sto ne mozete da podnesete da ste izgubili izbore.
A zasto sve to radite?
Nije zbog chara.
Jer da je zbog chara vi biste se odselili odavno a ne sad kad je promijenjeno vijece, u zadnjih mjesec dana su se otvorile 3-4 kolonije. A vi bas nasli da mislite o charu kad ste izgubili pozicije :)

Dalje, sto se tice pocetka LA. LA ima veoma tesku poziciju jer je ostavljena sa jednim Mlinarom i jednim Pekarom. Znaci pozicija je vrlo teska, i na nju LA ne moze da utice, to jest na takvo stanje.

Sto se tice izigranih pozicija. Da bi znali malo vise.
Dogovor je bio da Goran dobije mjesto Sheriffa, i onda mu je ponudjeno da ipak bude Min Trgovine. Razmislite samo malo o tome i bice vam jasno. Ne morate slusat non stop Gorana sta vam kaze, razmislite, da li je stvarno toliki problem ako je neko Sheriff ili Min Trgovine.

Ako vi stvarno mislite da je ovo valjan razlog zasto su svi otisli ok. Neka vam bude. LA ce sigurno pokusati sve sto je u njenoj moci da stanje vrati u normalu i pocne sa napretkom. To ce sigurno biti tesko.

Ali LA ce sigurno prihvatit odgovornost za to. Nece pobjec niti ostavit Hrvatsku na cjedilu, ni kada se izgube izbori ni kada se dobiju izbori.

Veliki pozdrav iz suncanog Vrbovskog!

Nesa
07-01-2008, 16:40
i ja se nekogSsiječam da je bio u Italiji
medusa, daj mi pomogni, nemrem se sjetit ko je to bio ( :pray: :pray: :D )
ehhh
lako vama u LA-u
vi ste na vlasti, i vas vlast drži u vrbovskom
pa ja cijelo vrijeme govorim o izdaji kao krađi sredstava i bijeg sa sredstavima.
a oni koji bježe s njima su suučesnici , jer im smooky i ostali prekršitelji nude novce za bijeg
i meni su nudili ali ja sam odbio

cuj, na kraju ispada da nitko nije nevin, ni neki clanovi SP-a ni neki clanovi LA-a... Ovi pokrali, a ovi drugi dosli na vlast zbog multija, tako da izdaja u oba slucaja :wink:

Pobjeda je bila ubjedljiva. Sa 2/3 vecinom.
Fakat je SP pokrala drzavu.
A fakat nema dokaza LA ima multije.

Ako vi smatrate da iko iz LA ima multije u Hrvatskoj. Vi slobodno napisite na pm LJS.. ko i sta. I ti ce biti sprzeni odma.
Prica da je LA dobila zbog multija je previse smijesna, jer je dobila zato sto SP za 2 mjeseca nije uspjela cak ni kruh normalno dostavljat. A kamoli sta drugo..

Veliki pozdrav!

medusa
07-01-2008, 16:51
i ja se nekogSsiječam da je bio u Italiji
medusa, daj mi pomogni, nemrem se sjetit ko je to bio ( :pray: :pray: :D )
ehhh
lako vama u LA-u
vi ste na vlasti, i vas vlast drži u vrbovskom
pa ja cijelo vrijeme govorim o izdaji kao krađi sredstava i bijeg sa sredstavima.
a oni koji bježe s njima su suučesnici , jer im smooky i ostali prekršitelji nude novce za bijeg
i meni su nudili ali ja sam odbio
zanimljivo je da nude a da ja nisam dobio ni lipe.
izašao sam iz stranke, za sada ne namjeravam ući natrag jer su čelnici izigrali moje povjerenje. nisam mislio da će se ovo dogoditi i razočaran sam.
a nesa, iceburn je bio u italiji a krojio politiku ovdje. tako da mogu i ja postati na domaćim forumima.

Nesa
07-01-2008, 17:01
Naravno, ja sam pricao u postovanju u kontekstu nagovaranja da se ide u Gyor. Jer to nije fer.
Sve konstruktivne prijedloge i kritike, svakako to je dobrodoslo.

djubrex
07-01-2008, 18:52
jbg.
i mene su šefovi SP-a razočarali...
a koga i nebi!?!?!?!?!?!

Dart_Wader
07-01-2008, 19:18
U gyoru je sad najbolje ŽAŠTO? E pa zato jer ima ribe,mlijeka,mesa,povrca...
sve za statse to je bilo i u vrbovskom al više nema nadam se da će u vrbovskom se poboljšat situacija i da ću u to vrijeme već lvlat lvl 2 u gyoru i onda još samo da se otvore ceste pa da se imam kako vratit.
Btw djubrex nije valjda da nisi znao da ako se preseliš u Gyor da ti se polja neće više moć premjestit osim ako se ne otvori neki novi grad u hrvatskoj i napravi Kolonija tako da nema sad povratka u Vrbovsko. A jel se zna za koliko bi se možda otvorio novi grad tj koja je sad populacija u Vrbovskom kad bude bilo previše ljudi u vrbovskom da se napravi novi grad.
A medusa koji je tvoj IGN?

Nesa
07-01-2008, 19:22
Dart Wader,

Kad vam svima budem pokazao kako izgleda trznica u Vrbovskom uskoro, i sve ostalo.. nadam se da cete se pokajat sto ste otisli. Jer ce i u Vrbovskom brzo biti svega za statse.

Nadam se da cete tada makar imati postovanja kako za LA tako i za novo Vijece, i da necete slijepo vjerovati sta vam kaze Goran.

Pozdrav

medusa
07-01-2008, 19:26
U gyoru je sad najbolje ŽAŠTO? E pa zato jer ima ribe,mlijeka,mesa,povrca...
sve za statse to je bilo i u vrbovskom al više nema nadam se da će u vrbovskom se poboljšat situacija i da ću u to vrijeme već lvlat lvl 2 u gyoru i onda još samo da se otvore ceste pa da se imam kako vratit.
Btw djubrex nije valjda da nisi znao da ako se preseliš u Gyor da ti se polja neće više moć premjestit osim ako se ne otvori neki novi grad u hrvatskoj i napravi Kolonija tako da nema sad povratka u Vrbovsko. A jel se zna za koliko bi se možda otvorio novi grad tj koja je sad populacija u Vrbovskom kad bude bilo previše ljudi u vrbovskom da se napravi novi grad.
A medusa koji je tvoj IGN?
shadowfool :D mislio sam da ste to već zaključili...(bar djubrex)
a možeš se vratiti, prodaš polje, i kasnije ga kupiš u vrbovskom...

Dart_Wader
07-01-2008, 19:54
Da al prvo da pokupujem šta trebam jer ovdje ima tone kad ponestane odoh ja xD . A Nesa kao šta kaže medusa lagano se prebacim natrag :D samo šta ću tu ostat dok ne naprave cestu il možda do kraja mjeseca kad ovi dobiju svoje vijeće ja odoh natrag ako bude u međuvremenu neki novi grad tj kolonija u hr ja odlazim tamo i nevraćam se više u vrbovsko ako neće bit onda čekam ceste pa put k vrbovskom a napravi ss tržnice u vrbovskom možda će tamo bit nečeg čega u gyoru neće biti tko zna. A ako će bit nešto dobro jel imate dostavu do gyora xD.
I da koliko vidim podići će se optužnice protiv svih koji su otišli u gyor lmao znači i ja ću bit optužen samo da mi je znati zbog čega xD.

Nesa
07-01-2008, 20:11
Ne to su sve pogresne informacije koje vam serviraju ti koji su pokrali riznicu i onda pobjegli.
Optuznice ce se podici samo protiv onih koji su prekrsili zakon.

Znaci svi koji su pokrali pare, koji nisu ispostovali ugovor o kreditu, koji su manipulisali trznicom i tako dalje.

Ako nista od toga niste uradili, ne vidim kako bi mogli da vas optuzimo? Niti zasto bismo vas optuzili?
Za to uopste nema razloga. Tako da bez brige.. ako niste prekrsili zakon, cim se otvore ceste ocekujemo vas nazad.

Pozdrav!

Dart_Wader
07-01-2008, 20:14
A nesa koji je tvoj IGN baš i ne pamtim nickove .

djubrex
07-01-2008, 21:13
U gyoru je sad najbolje ŽAŠTO? E pa zato jer ima ribe,mlijeka,mesa,povrca...
sve za statse to je bilo i u vrbovskom al više nema nadam se da će u vrbovskom se poboljšat situacija i da ću u to vrijeme već lvlat lvl 2 u gyoru i onda još samo da se otvore ceste pa da se imam kako vratit.
Btw djubrex nije valjda da nisi znao da ako se preseliš u Gyor da ti se polja neće više moć premjestit osim ako se ne otvori neki novi grad u hrvatskoj i napravi Kolonija tako da nema sad povratka u Vrbovsko. A jel se zna za koliko bi se možda otvorio novi grad tj koja je sad populacija u Vrbovskom kad bude bilo previše ljudi u vrbovskom da se napravi novi grad.
A medusa koji je tvoj IGN?
normalan grad ima od 200 do 400 stanovnika.
preko 550 stanovnika (otprilike) se gradi novi grad
neće tako skoro novi grad u RH-u

djubrex
07-01-2008, 21:32
Ljudi-ko će sve biti novinar???
ja sam se kandidiraO

Dart_Wader
08-01-2008, 00:08
Ja bi se za to mogao kandidirat al kad budem lvl2 i kad budem bio u hr natrag.

TeraBajt
08-01-2008, 13:03
Ljudi-ko će sve biti novinar???
ja sam se kandidiraO

kaj si napiso http://aap.kraljevstva.com/Admin.phpS? ja pripremam nešto veliko :D...

@ Dart Wader, M0rtalis, glavni urednik je reko da netrebas bit u HR da bi piso za novine, pa ja nisam u HR i radim nesto za prijavu :wink: ... no nikom jos necu rec 8)

medusa
08-01-2008, 19:17
U gyoru je sad najbolje ŽAŠTO? E pa zato jer ima ribe,mlijeka,mesa,povrca...
sve za statse to je bilo i u vrbovskom al više nema nadam se da će u vrbovskom se poboljšat situacija i da ću u to vrijeme već lvlat lvl 2 u gyoru i onda još samo da se otvore ceste pa da se imam kako vratit.
Btw djubrex nije valjda da nisi znao da ako se preseliš u Gyor da ti se polja neće više moć premjestit osim ako se ne otvori neki novi grad u hrvatskoj i napravi Kolonija tako da nema sad povratka u Vrbovsko. A jel se zna za koliko bi se možda otvorio novi grad tj koja je sad populacija u Vrbovskom kad bude bilo previše ljudi u vrbovskom da se napravi novi grad.
A medusa koji je tvoj IGN?
normalan grad ima od 200 do 400 stanovnika.
preko 550 stanovnika (otprilike) se gradi novi grad
neće tako skoro novi grad u RH-u
pitanje hoće li hrvatska uopće doživjeti drugi grad...

djubrex
08-01-2008, 20:13
oće, oće ali je pitanje kada....
mislim da ćemo biti u Vrbovskom još barem 2 god.
enivejz...
ko če gledat rukometašice:
Podravka-Gjor

TeraBajt
09-01-2008, 11:14
oće, oće ali je pitanje kada....
mislim da ćemo biti u Vrbovskom još barem 2 god.
enivejz...
ko če gledat rukometašice:
Podravka-Gjor

mozda jesam u đoru al za Podravku navijam! :D

djubrex
09-01-2008, 16:26
jea
Hrvati su ipak Hrvati
rulz
jea

djubrex
13-01-2008, 16:20
Lol
Mislim da je vrijeme da osnujemo novu stranku.
Proveo sam anketu u Hrvatskoj(IG, putem PM-ova)
Pitanje je bilo:
Da li vjerujete SP-u nakon pljačkanja i bježanja nekoh njegovih članova , iako su naknadno izašli iz SP-a?
(20 ljudi se odazvalo, poslao sam PM-ove gotovo cijelom Vrbovskom!)
70% Ne, ne vjerujem
30% Vjerujem!
lol
Mislim da je vrijeme za novu stranku !
Ako je neko zainteresiran, neka se javi,
samo da napišem kako bi djelovali:
1.Skupili bi 5 članova
2.Bili bi demokratski ustrojeni, u stranci bi vladala neka vrsta hijerarhije
3.Primarni cilj bi nam bio stabiliziranje stranke,a tek onda izlaz na izbore!

Samo da znate, meni nije do vlasti neg mi je stalo do poboljšanja stanja u Vrbovskom!
Tražim sve ljude koji su upoznati s igricom, te koji imaju mnogo ideja neka mi se jave putem PM-ova ovdje na forumu!
Hvala!

TeraBajt
14-01-2008, 15:59
Lol
Mislim da je vrijeme da osnujemo novu stranku.
Proveo sam anketu u Hrvatskoj(IG, putem PM-ova)
Pitanje je bilo:
Da li vjerujete SP-u nakon pljačkanja i bježanja nekoh njegovih članova , iako su naknadno izašli iz SP-a?
(20 ljudi se odazvalo, poslao sam PM-ove gotovo cijelom Vrbovskom!)
70% Ne, ne vjerujem
30% Vjerujem!
lol
Mislim da je vrijeme za novu stranku !
Ako je neko zainteresiran, neka se javi,
samo da napišem kako bi djelovali:
1.Skupili bi 5 članova
2.Bili bi demokratski ustrojeni, u stranci bi vladala neka vrsta hijerarhije
3.Primarni cilj bi nam bio stabiliziranje stranke,a tek onda izlaz na izbore!

Samo da znate, meni nije do vlasti neg mi je stalo do poboljšanja stanja u Vrbovskom!
Tražim sve ljude koji su upoznati s igrom, te koji imaju mnogo ideja neka mi se jave putem PM-ova ovdje na forumu!
Hvala!

kud ces osnivat novu stranku.. To ti je onda SP x2... Valja preuredit SP i isto ti je ko i nova stranka, ali ti to znas :wink: ...

I btw, Podravka izgubila od đora preslabo :(

medusa
14-01-2008, 16:58
a kako ćemo preurediti sp dovraga? jel može uopće netko uvesti reda?

TeraBajt
14-01-2008, 17:27
a kako ćemo preurediti sp dovraga? jel može uopće netko uvesti reda?

Ja vjerujem u M0rtalisa. Sposoban i rođen da bude vođa :)

djubrex
14-01-2008, 18:13
ja isto vjerujem....
ali zbilja malo čudan naziv nove stranke
Radikalna Stranka???
pa nismo Srbi!

Jerry
15-01-2008, 07:22
Ti si glup .

djubrex
15-01-2008, 13:33
???
no comments
samo sam iskazao svoje mišljenje da je to čisto kopiranje več postoječe stranke!
isto kad bi se stranka nazvala:Hrvatska Demokratska Zajednica!
a to kaj se ti vrijeđaš.......... :nonono: :nonono: :nonono: :yuck:

TeraBajt
15-01-2008, 19:46
Ti si glup .
:rotfl: :pray:

fakad djubrex stvarno pretjeruješ sa "to je srbsko" "mi smo hrvati ne srbi", dobro ti čovjek odbrusi kad se tako ponašaš, a što se tiče stranaka... ja jedva čekam da se vratim u Vrbo i onda uživam u čari neutralnosti 8)

djubrex
15-01-2008, 22:05
Ti si glup .
:rotfl: :pray:

fakad djubrex stvarno pretjeruješ sa "to je srbsko" "mi smo hrvati ne srbi", dobro ti čovjek odbrusi kad se tako ponašaš, a što se tiče stranaka... ja jedva čekam da se vratim u Vrbo i onda uživam u čari neutralnosti 8)
nisam to mislio kao negativno!
mislio sam u tom smislu da ima več takva stranka!

djubrex
22-01-2008, 16:58
evo poruke od ljs-a

Please stop sending pm to me!
This is last time that I will answer your question:
There is, and there will be no road between Vrbovsko, and Györ (not very soon)
I will contact other game developers and see what I can do, but I'm pritty shoor that there will be no such road!
žalim!
tko je otišao-zaribao se
jedino čekamo otvorenje novog grada!
i sad se raspitujem za osnivanje obitelji....
ko je zainteresiran. neka se javi
*EDIT*:Obitelj je u početcima. Frankopani...
Tko je zainteresiran neka se javi.
ufff
napokon sam naučio koristiti edit...
lol

Utoplytanian
26-01-2008, 12:42
malo je zamrla tema...
ajde da vas cujemo sto ima novog,kako ide,gdje zivite i koji level ste :)
ja sam poceo sa novim likom u vrbovskom, level 1 ,1 polje (Exuro ako hocete razmjenit bodove :D ) i sad se kod nas malo stabilizira situacija,na marketu ima drva, psenice,ponekad povrca i kukuruza...
vidim u djubrexovom postu da nece bit ceste,ali me zanima kako se cesta uopce radi na serveru? treba li to grad platiti ili jednostavno nazicat od admina da je "ubace" u igru pa se stvori?

djubrex
26-01-2008, 17:28
malo je zamrla tema...
ajde da vas cujemo sto ima novog,kako ide,gdje zivite i koji level ste :)
ja sam poceo sa novim likom u vrbovskom, level 1 ,1 polje (Exuro ako hocete razmjenit bodove :D ) i sad se kod nas malo stabilizira situacija,na marketu ima drva, psenice,ponekad povrca i kukuruza...
vidim u djubrexovom postu da nece bit ceste,ali me zanima kako se cesta uopce radi na serveru? treba li to grad platiti ili jednostavno nazicat od admina da je "ubace" u igru pa se stvori?
to nije stvar igre (ingame) nego do ljs i kompanija rade (stvar servera)
još ne znam točno kako se putuje...
lol
lvl. 1 , 2 polja (pšenica, kuruza) stanje (moral) nizak, jedva čekam da se vratim u Hrv!

Utoplytanian
26-01-2008, 17:54
pa zasto nam onda ne daju cestu? :? to bi nam rjesilo sve probleme,ne samo sto bi dolazili drugi stanovnici nego bismo mogli i trgovat sa drugim gradovima...

Dart_Wader
26-01-2008, 18:15
Pomorstvo se sad ubacuje il se već ubacilo u igru dunno al Mislim da će hrvatska najvise trgovat preko mora a ne preko kopna nisam siguran inače ja sam lvl 1 ,1 polje pšenice u gyoru sam ima hrane ima mesa ima povrća iako toga svega ima čim dođe novi grad ja se selim.
A jel zna netko jel se već ubacilo War system il to još ubacuju u igru.
A kako vam se čini moj grb http://img91.imageshack.us/img91/8997/dwcroys5.gif
jučer napravljen a ako se naprave ceste što mislite hoće li odmah doć pljačkaši il će bit mirna cesta a rekli su da su male šanse da bude cesta vrbovsko-gyor.
E da još mi od robe trebaju hlače i košulja jel mi može tko izradit ako može imam od robe šešir,remen,cipele sve smeđe a ako mi može tko udjelit pokoji bod reputacije bit ću prezahvalan a koje su vam statistike meni su
inteligencija 5
snaga 9
karizma 0

Utoplytanian
26-01-2008, 18:52
u vrbovskom jos nema odjece,imamo samo 1 krojaca ako se ne varam sa svojim ovcama,a mlijeko i povrce se tek sad pocelo na vece proizvodit,i svako toliko se moze nac u krcmama...
za trgovinu ne znam ali ako se otvore ceste valjda ce onda grad pocet unajmljivat militiu tj. strazu?
atributi su mi jos na 0,a sto se tice bodova ja cu rado razmjenit,ali sam podjelio za ovaj tjedan pa ti dam u pon :wink:

Dart_Wader
26-01-2008, 19:00
kk i ja sam isto podjelio ti meni pošalji ij a ću tebi
a milita ilitiga policija baš na cesti vrbovsko-gyor neće imat učinka cesta će bit prevelika najveća u igri pun k nodeova uvijek će bit nekoliko nodeova slobodnih a i ako dode 1 stražar ovi ga lagano ubiju u okršaju jer ofc lopovi nikad neidu sami.

Utoplytanian
26-01-2008, 19:08
ma samo neka oni otvore ceste tako da dodju drugi igraci,jednom kad budemo imali vise igraca lvl 2 onda ce se sve samo poslozit.. nakon sto su otisli svi ovi igraci u gyor lvl 2 nismo imali vise ni za hranu ni za proizvodnju ljudi... LA je napravila dobar posao, dosta igraca na lvl 2 diglo i sad se pocinje vracat sve u normalno stanje :)

djubrex
26-01-2008, 23:39
war sistem???
nikad čuo

Dart_Wader
27-01-2008, 13:14
tako nesto slično se pričalo nisam siguran jel war system il nešto drugo al znam da je sa war sad bi ti lagao da kažem da sam 100% da je to to

djubrex
27-01-2008, 14:28
tako nesto slično se pričalo nisam siguran jel war system il nešto drugo al znam da je sa war sad bi ti lagao da kažem da sam 100% da je to tou francuskoj je bio građanski rat...
pa sad, nadam se da je to točno jer, kolko sam čuo, bilo e puno bugova, nepostoječih voski, nestajanja ressa i ljudi(francuski general je-jednostavno umro!) prema tome, nadam se da če več jednom definirat ratove kao jedan dio igre...

Utoplytanian
27-01-2008, 18:22
koliko dugo uopce nije bilo rata u igri,sad tek to pokusavaju osmislit kako da naprave,valjda ce ubrzo uspjet slozit nesto,ali i da uspiju sumnjam da bi to jako utjecalo na nas,predaleko smo mi od francuske
btw dart wader, je li tebi IGN Dart_wader_cro ? ako je onda sam ti ja dao prije nekoliko vremena bod, meni je ime Exuro :)
djubrex, kako se ti zoves? nema djubrexa u RKu...

djubrex
27-01-2008, 20:48
Sesveteboy....
To mi je 2. acc.
1. sam slučajno kreirao u Engleskoj, a tek za koji dan sam shvatil da postoji Hrv.
Onda sam krenuo s 2. acc-om (1. se zvao djubrex, a drugi je: sesveteboy)

A sada da se vratimo na posao...
Mislim da je vrijeme da se napravi protuteža radikalima i liberalima...
Mislim da je vrijeme za novu krv.
Vrijeme je za novu stranku!
Tko je za?

Dart_Wader
27-01-2008, 20:55
Vrati se u hr pa onda pokusaj uc u radikalnu stranku a ovako nemoj dok se ne vratis budu ti ovi srali iz LA bolje kad svi budemo u hr a to ce bit uskoro nadam se onda mozemo nesto napravit al sad bolje ne mozemo trazit da nesto napravimo kao stranku i odmah podforum pa da slozimo kampanju za iduce izbore i spremimo ako nades jos 3 covjeka mozes i mene uracunat u novu stranku.
da meni je IGN Dart_Wader_Cro poslat cu ti bod povjerenja sutra kad budem mogao poslat a pl saljite mi bodove povjerenja da mogu sta prije lvl 2 da mogu pomco nasem cilju bolje.

djubrex
27-01-2008, 21:04
Vrati se u hr pa onda pokusaj uc u radikalnu stranku a ovako nemoj dok se ne vratis budu ti ovi srali iz LA bolje kad svi budemo u hr a to ce bit uskoro nadam se onda mozemo nesto napravit al sad bolje ne mozemo trazit da nesto napravimo kao stranku i odmah podforum pa da slozimo kampanju za iduce izbore i spremimo ako nades jos 3 covjeka mozes i mene uracunat u novu stranku.
da meni je IGN Dart_Wader_Cro poslat cu ti bod povjerenja sutra kad budem mogao poslat a pl saljite mi bodove povjerenja da mogu sta prije lvl 2 da mogu pomco nasem cilju bolje.
lol...
znači-još 3 člana fale

Dart_Wader
27-01-2008, 21:11
nadji jos 3 pa ces imat 5 i onda cemo moci imat i podforum na forumu renesansi tako da odmah mozemo slagat kampanju i pripremit se za sljedece izbore al ovaj put bez ispada mudro im odgovaraj nemoj opet onakve ispade

Utoplytanian
27-01-2008, 21:11
gledaj,ja za sad nisam cuo nista o radikalnoj stranci, tj. sve sto znam o njoj je da postoji :P
bio sam prije u SP i mislio sam da znaju sto rade i da su,.. profesionalni. a onda se ispostavilo da je pola vodstva clanke pobjeglo sa novcem i zalihama koje su sluzile za razvoj vrbovskog. znaci ne samo da su oni u igri izdali grad kojemu je cilj bio da se ujedine hrvati i da postanemo sila,nego su ga i dodatko hendikepirali i usporili mu razvoj kad su odveli mnogo lvl 1 i 2 igraca u gyor koji su sa svojim profesijama bili kriticni za razvoj vrbovskog

a sada vidim da je LA poduzela neke mjere i usprkos teskim uvjetima rada,oni su uspjeli napravit nesto! dizu igrace na lvl 2, podjelili su zanimanja tako da bude hrane koje uvijek ima u krcmama, i moram rec da su me ugodno iznenadili jer kad sam poceo igrat bio sam poprilicno skeptican prema njima

mislim da ako ih zamolite ,npr. ixandra ili koicheena da dodjete natrag da bi vas primili,jer ovo je ipak grad sa ciljem da se ujedinimo,a ne da pljackamo svoje,a svaka pomoc je dobrodosla. naravno, za to treba pricekat ceste a cini se da njih jos nece bit u skoro vrijeme

djubrex
27-01-2008, 21:26
nadji jos 3 pa ces imat 5 i onda cemo moci imat i podforum na forumu renesansi tako da odmah mozemo slagat kampanju i pripremit se za sljedece izbore al ovaj put bez ispada mudro im odgovaraj nemoj opet onakve ispade
hehe
Znam, znam...
Nisam baš neki govornik...
Ispravak-još nas 2 fali (medusa je s nama)
A višestranačje uvelike pomaže-više raznih stajališta, više različitih mišljenja itd.
priznajem, LA-ovci poboljšavaju situaciju, iako i oni imaju crne točke (kao i svatko u politici)(multi acc. LJS je dokazao da su imali-i samo su određeni članovi bili poguljeni i oduzeti su im svi multi-i (ostao im je samo 1 matičan acc.))
Tog dana Vrbovsko je izgubilo 21 acc.!!!
(LJS ih nije strože kasnio jer, kako u objašnjenju piše:"Vrbovsko je preživjelo več dosta afera!")
Lol
Evo, još 2 člana pa otvaramo novu stranku...
Primam prijedloge imena.
Ja sam za:"Hrvatski Narodni Sabor" ili tako nešto. (u tom stilu)

Dart_Wader
28-01-2008, 01:01
Stranka Hrvatskih Domoljuba
Hrvatska Pučka Stranka
Hrvatska Pučka Seljačka Stranka
Stranka Hrvatskih Velikana
Hrvatska Demokratska Stranka
Hrvatska Stranka
Hrvatska Zajednica
Stranka Hrvatske Republike
Demokratska Zajednica
Hrvatska Stranka Mladih
Hrvatska stranka umirovljenika
Stranka Hrvatskih Trgovca
__________________________________________________ _______
evo nekoliko prijedloga
A reci kad nađeš jos 2

djubrex
28-01-2008, 12:31
Stranka Hrvatskih Domoljuba
Hrvatska Pučka Stranka
Hrvatska Pučka Seljačka Stranka
Stranka Hrvatskih Velikana
Hrvatska Demokratska Stranka
Hrvatska Stranka
Hrvatska Zajednica
Stranka Hrvatske Republike
Demokratska Zajednica
Hrvatska Stranka Mladih
Hrvatska stranka umirovljenika
Stranka Hrvatskih Trgovca
__________________________________________________ _______
evo nekoliko prijedloga
A reci kad nađeš jos 2
Hrvatska Narodna Stranka
Hrvatska Stranka Gamera
Renesansna Stranka Hrvatske Zajednice

medusa
28-01-2008, 15:24
zlatna zora
stranka hrvatskih velikana
stranka hrvatskih trgovaca
ove mi zvuče dobro :D . smatram d a bi smo trebali imati nešto ne standardno. bilo bi dobro da postanemo trgovci, kasnije utemeljimo i ceh trgovaca. kad se otvore ceste ići ćemo od gyora do vrbovskog, imati agente u oba grada i sl. baš mi se malo rp-a pa bi mi taj način bio super :pray:

djubrex
28-01-2008, 18:10
Mislim da ljudi "padaju" na uobičajemna imena.
Ja sam za da u nazivu bude:"Hrvatska...nešto....nešto"
I za to sam da budemo desno u politici, a moramo razmišljati i o politici kakvu ćemo voditi!

Dart_Wader
28-01-2008, 20:47
o tome nemoj na ovom forumu nego kad dobije podforum na onom forumu di samo mi vidimo sta pise ovdje takvih razgovora nemojmo imat sad biramo ime i trazimo clanove onda cemo dalje o politici

djubrex
28-01-2008, 21:41
Pa nemožemo dobiti podforum, ako još nemamo svoju stranku!

Ovime putem raspisujem natječaj.
Za priključivanje u novu stranku (još bez imena).
Gdje će svi dati svoj doprinos za boljitak Hrvatske.
Plan rada nove stranke:
1.Skupiti najmanje 5 članova (4 već imamo, ali članova nikad dosta)
2.Otvoriti novu stranku (dogovoriti se za njezino ime)
3.Sastaviti plan rada u oporbi, te plan rada ako dobijemo povjerenje građana (ako pobijedimo) (idemo na tek one izbore polje ovih sljedećih)
4.U međuvremenu stvoriti listu, usavršiti plan rada, proučavat svaki potez tadašnje vlade (vrebati na pogrješke), počet predizbornu debatu
5. A dalje ćemo vidjet. (Izbori!)
U stranku možete uć bez obzira na nacionalnost, vjersku pripadnost, boju kože, boju očiju, boju kose, bez obzira na MJESTO PREBIVANJA! (ingame). (opčenito-bez obzira)
Hvala!
(Natječaj nema krajnjeg roka!)

djubrex
29-01-2008, 13:10
nadji jos 3 pa ces imat 5 i onda cemo moci imat i podforum na forumu renesansi tako da odmah mozemo slagat kampanju i pripremit se za sljedece izbore al ovaj put bez ispada mudro im odgovaraj nemoj opet onakve ispade
U petak ili subotu ćemo imati 5 članova...
Nagovorio sam frenda da se uključi
Lista:
djubrex (IG:sesveteboy)
Darth_Wader (IG:???)
Moj frend Matej (Ne znam kak se zove IG)
Moj frend Tommy (IG:Comandos)
Medusa (IG:shadowfool)
Ne znam točno imena ljudi, a možda još nagovorim par ljudi da se ukljući
Molio bih da navedeni ljudi s ovog foruma potvrde svoje članstvo u novoj stranci u ovoj temi.
Hvala!

Dart_Wader
29-01-2008, 20:53
Potvrđujem i btw moj ign je Dart_Wader_Cro
koje će ime stranke bit ja sam za Stranka Hrvatskih Velikana
Stranka Hrvatskih Trgovaca

djubrex
29-01-2008, 22:57
Potvrđujem i btw moj ign je Dart_Wader_Cro
koje će ime stranke bit ja sam za Stranka Hrvatskih Velikana
Stranka Hrvatskih Trgovaca
Ja sam za:
Renesansna Stranka Hrvatske
I hvala na potvrdi!

medusa
30-01-2008, 12:56
ja odustajem od igre. ovi mi mađari stalno nešto dosađuju, ja upitam tužitelja za pomoć, kao ja ću priznati, kak da platim kaznu, idiot me ignorira. ja ništ nastavim igrati, možda će mi se kazna sama platiti, sad me opet tuže, majčicu im... ono, lik ne može reći kako platiti kaznu. sad ću pustiti lika da krepa. nemogu mi ništa ak sam već mrtav 8)

djubrex
30-01-2008, 14:00
Ne očajavaj!
Molim te!
Sad će tek biti još teže, nestašice će uskoro nastupiti u gradu!
Pripremi se, a ja ću se raspitati kako se plača kazna...

medusa
30-01-2008, 16:09
meh, ponovno mi se sudi
moj plan je da kad mi lik umre da će me prestati tužiti :D

djubrex
30-01-2008, 18:37
Nisam baš siguran da u tome slučaju prestaje tužba.

medusa
30-01-2008, 20:27
a šta će mi raditi? šutati truplo?

djubrex
30-01-2008, 21:10
Pa...
Ne, nego će čekati da se vratiš u svijet, i onda te dalje nastaviti gnjavit...
Ali nisam siguran...
A gdje si? U Győru ili u V.?

Dart_Wader
30-01-2008, 21:15
Kazna se plaća automatski.
A napravi si novi acc u hr i ovaj izbriši o tom i ja sad razmišljam al neznam dal da to napravim.

djubrex
30-01-2008, 22:37
A koji si lvl.?
Ja sam lvl. 1 i imam 26 bodova reputacije, a ne da mi se sve ispočetka!
Što da radim?

medusa
31-01-2008, 15:53
ja nisam ništa prodavao, neam balge zašto mi sude
a ta gamad na mađarskom serveru sam gleda kak da strancima ode glava :twisted:
neg, kak da zbrišem account?

medusa
31-01-2008, 15:56
dabl post, sorry, nešt me net zeznio :(

Utoplytanian
31-01-2008, 19:36
i jos se cini da ce madjarska dobit novi grad prije hrvatske...

Dart_Wader
31-01-2008, 19:45
Oće se tko selit u novi grad?
I da hoće li bit u novom gradu obilja ko u Gyoru kad je nastao jer ako hoće ja se selim u taj novi grad.

djubrex
31-01-2008, 19:51
ja nisam ništa prodavao, neam balge zašto mi sude
a ta gamad na mađarskom serveru sam gleda kak da strancima ode glava :twisted:
neg, kak da zbrišem account?
Samo čekaj da acc. "istrune"
Mađari uskoro dobivaju novi grad.
Iako neznam ot kuda ta informacija, nadam se da je istinita, i DA JE NOPVI GRAD NA JUGU MAĐARSKE!
(bliže RH.)

medusa
31-01-2008, 20:41
ček, mađari odma dobiju novi grad, a hrvati ne? :o
nešt mi se čini da je ljs protiv naroda hrvatskog :(

Dart_Wader
31-01-2008, 21:13
Znaci bit ce 2 ceste
????-Gyor
????-Vrbovsko
jer ako je juznije to znaci da ce ljs to povezat sa gyorom a ako je blizu vrbovskom to znaci da ce odmah taj grad povezat sa vrbovskom a to znaci vrbovsko ajm komin.
a hoće li bit u novom gradu obilja ko u Gyoru kad je nastao????

Utoplytanian
31-01-2008, 22:15
koliko sam ja cuo u gyoru se sad gladuje
za cestu jos nista nije sigurno ako ce je i kad biti,barem nitko nije nista rekao na forumu,znaci da ce proc dosta vremena dok se ne povezu gyor i vrbovsko... mislim da bi jos najbolje bilo da hrvatska dobije novi grad,jer bi onda tamo doslo mnogo drugih igraca koji inace ne mogu doc u vrbovsko zbog nedostatka ceste...

Dart_Wader
01-02-2008, 01:17
u gyoru nije jos bilo gladovanja ali bit ce gladuju jedino oni koji nemogu nac mjesto u krcmi jer danas su bile 3 krcme pune nisam mogao uc al sam malo pricekao i ubacio se u jednu i pojeo kruh i sve O.K.

djubrex
01-02-2008, 13:19
Znaci bit ce 2 ceste
????-Gyor
????-Vrbovsko
jer ako je juznije to znaci da ce ljs to povezat sa gyorom a ako je blizu vrbovskom to znaci da ce odmah taj grad povezat sa vrbovskom a to znaci vrbovsko ajm komin.
a hoće li bit u novom gradu obilja ko u Gyoru kad je nastao????
U svakom novom gradu ima u početku obilja...
Tako je vilo i s V.

medusa
02-02-2008, 15:09
inače sude onima koji su uzeli novac iz hr...
meni sude zbog prijevare zato jer sam prodao po previsokoj cijeni jer ne znam čitait mađarski :kill:

Dart_Wader
02-02-2008, 17:10
Neznaš čitat madjarski pa nadju neki translator na netu i prevedi si ja stvari prodajem po maloj cijeni jer neznam koja je max dopustena a psenicu prodajem gradu a jel zna netko hoce li se otvarat novi gradu uk il u njemackoj razmisljam da se tamo negdje odselim jer tamo je stabilna drzava i ima svega a ne ko ovdje di niceg nema :S

djubrex
02-02-2008, 17:27
u Njemačkoj se ne će tako skoro...
Premalo usera.
1. novi Grad će biti u Italiji, i u Turskoj...
Negdje blizu Venecije

Dart_Wader
02-02-2008, 20:52
talijanski neznam turski neznam a jel mozda u engl bude neki novi?
Znam samo engl,njem zato zelim u te drzave

djubrex
03-02-2008, 13:19
nisam se čuo s frendom, pa ne znam kada ćemo otvoriti stranku

medusa
03-02-2008, 18:18
koliko treba da istrune acc? želim otvoriti novi u uk

Dart_Wader
03-02-2008, 18:36
to ti je dobro jer tamo je stabilan drzava ja cim se otvori novi grad u uk ja se selim sa frendom :D btw djubrex imamo jos jednog za stranku IGN mu je Antimon

djubrex
03-02-2008, 21:53
Molio bih sve zainteresirane za novu stranku pod imenom:
Hrvatska Renesansna Stranka
da se registriraju na RK forumu, jer je to preduvijet za stvaranje stranke (-komunikacija)
I hvala što se trudiš za stranku...
Imam dojam da se skupljaju samo osuđenici oko nas...

djubrex
03-02-2008, 22:02
U petak ili subotu ćemo imati 5 članova...
Nagovorio sam frenda da se uključi
Lista:
djubrex (IG:sesveteboy)
Darth_Wader (IG:???)
Moj frend Matej (Ne znam kak se zove IG)
Moj frend Tommy (IG:Comandos)
Medusa (IG:shadowfool)
Ne znam točno imena ljudi, a možda još nagovorim par ljudi da se ukljući
Molio bih da navedeni ljudi s ovog foruma potvrde svoje članstvo u novoj stranci u ovoj temi.
Hvala!
+Antimon
+***josip***


I onda evo kompletne liste:
Darth_Wader
shadowfool
sesveteboy
Antimon
***josip*** (još upitno!)
comandos (još upitno!)
Matejfrankapan (jako upitno!)

djubrex
03-02-2008, 22:16
Svima vama sam poslao ovu poruku:


Bok!
Čuo sam da si se odlučio pridružiti novoj stranci.
Hvala ti puno.
Stranka će još neko vrijeme biti "pasivna" , tj. ne će imati nikakvo djelovanje (dok ne otvorimo podforum na RK forumu).
Potrebno je imati acc. na forumu, gdje se i cijeloukupno političko djelovanje izvršava.
Molio bih te da ovim putem potvrdiš svoj pristup Hrvatskoj Renesansnoj Stranci.
Hvala!

Evo, molio bih svima koji su zainteresirani da odgovore, i da mi daju svoje msn-ove...
Hvala!
(sry. about troubleposting)

Dart_Wader
03-02-2008, 23:00
Neznam za josipa bas previse ga terete za zlocine bit ce sranja oko toga nek prestane to radit ovi ce ga terretit za multi nek izbrise ovaj acc i napravi novi di ga nece prepoznat i di ga nece moc teretit i bolje nek prestane to nije dobar publicitet za novu stranku i btw ja se vracam u hr cim budem lvl 2 jer sad nema tamo mesa i mlijeka i drugih stvari sta dizu stats tako da kao lvl 2 mogu bolje pomoc hr a i kad budemo na vlasti da cu bit jaci
a djubrex addao sam te na msnu

DJ Not Nice
03-02-2008, 23:04
Baš sam danas počeo igrati, again, na nagovor prijatelja : )

djubrex
04-02-2008, 11:37
Evo kompletne liste:
Darth_Wader_cro
shadowfool
sesveteboy
Antimon
***josip*** (još upitno!)
comandos (još upitno!)
Matejfrankapan (jako upitno!)
Ervin_CRO_Cherry join us!
Sve što moraš imati je acc. na forumu.
Nadam se da znaš kako se igra RK, a ako ne znaš onda malo prolistaj ovu temu...
Evo otvaram podforum:
članovi:
Darth_Wader_cro
shadowfool
sesveteboy
Antimon
***josip***

I ja nisam baš da josip bude s nama jer je kažnjivan dosta (to nam je več u startu crna rupa!), ali fali nam taj 5 član.
A več dovoljno dugo smo odgađali stvaranje stranke, pa sam morao nešto poduzeti u vezi s time.
Evo unutarstranačkog ustroja:


1.Nemamo "šefa" svi smo jednaki.
2.Za sve ćemo ići na unutarstranačko glasovanje.
3.Na izbore ćemo ići tek na one iza ovih sljedećih jer se moramo stabilizirati.
4.Zagovarat ćemo poštenu političku borbu.
4.U stranku mogu ući svi bez obzira na bilo što(vjeru, rasu, naciju...).
Borimo se za opće dobro Hrvatske, protiv kriminala.(hmmm josip se ne uklapa se ne uklapa u tu stavku!).
i to je to...
Hvala svima na podršci.

medusa
04-02-2008, 12:10
ja se moram otresti mađara. čim mi istrune acc regam se u uk, kasnije ću doći u hr.

djubrex
04-02-2008, 12:14
Ali svejedno si unutar nove stranke???
Zar ne??

Longine
04-02-2008, 12:54
Ne znam za kaj kazete da nema mljeka i mesa, ja sam bas danas jeo ribu u gradskoj krcmi :) juce meso, a mljeko sam kupio na trznici i cuvam za kasnije :) zaista ne znam di nabavljaju sve to, ali svaka im cast :) jos mjesec dana i ja sam nivo 2 :D

djubrex
04-02-2008, 18:32
Ne znam za kaj kazete da nema mljeka i mesa, ja sam bas danas jeo ribu u gradskoj krcmi :) juce meso, a mljeko sam kupio na trznici i cuvam za kasnije :) zaista ne znam di nabavljaju sve to, ali svaka im cast :) jos mjesec dana i ja sam nivo 2 :D
Longine, bi li nam se ti pridružio?

Longine
04-02-2008, 19:14
ne, hvala da ponudi, ali nemam toliko vremena zaista. jedva stignem nahranit lika i nac posa. Politika me ne interesira, volim samo komentirat tu i tamo :) a i svidja mi se kako liberali vode drzavu pa cu njih glasovat na sljedecim izborima, ali ak uspijete organizirat stranku i opoziciju i ako izadjete sa kvalitetnim programom mozda i promjenim misljenje ;)

keep up good work ;)

medusa
04-02-2008, 19:43
Ali svejedno si unutar nove stranke???
Zar ne??
naravno
operacija account počinje 8)

djubrex
04-02-2008, 19:43
Evo plana stranke:

Cilj stranke:
Dovesti nove igrače u Hrvatsku.
Vratiti odbjegle ljude (iz GYŐRA)
Prebacivanje:
-oko 100-ak igrača na lvl. 1
-oko 50-ak igrača na lvl.2
-oko 20-ak igrača na lvl.3

Osnivanje "osiguranja banke" kako se ne bi ponovila krađa države.
Nastavljanje sa usavršavanjem zakona, pogotovo na području kriminalnog "djelovanja".


Primam ideje.

Dart_Wader
04-02-2008, 21:42
djubrex a da te stvari sacuvamo za novi podforum?

djubrex
05-02-2008, 13:06
Ok, daljnji program ćemo pisati na podforumu (KOJI JOŠ UVIJEK NIJE OTVOREN :twisted: )
Samo sam želio okvirno prikazat ostalim playerima naš plan.

djubrex
06-02-2008, 10:14
Još ništa od podforuma!

DJ Not Nice
09-02-2008, 11:34
Ima kakvih novosti? Da ja malo švrljam po tom forumu...

Dart_Wader
09-02-2008, 18:06
Novosti su te da stranke neće bit.
Čim dođe novi grad u hr ili u nekoj od razvijenijih država ja se selim odmah.
Oće tko samnom ako bude novi grad npr france engl njem hr oce tko ic samnom tamo?

DJ Not Nice
09-02-2008, 18:37
Pa ja ću se selit u novi grad, al na području HR.

djubrex
09-02-2008, 18:57
Ovime(porazom), ja ne odustajem.
Glasine su (vjerojatno) istinite (Vacho mi je javio) da se u Mađ. otvara novi grad, ali se ne zna niti gdje, niti kada!
Ervine, bi li nam se ti join-ao???
Ajde plz.
Krečemo ispočetka!

Nesa
09-02-2008, 23:43
Pa novosti su da se i u Hrvatskoj otvara grad, al' ne zna se niti gdje niti kada :rotfl:

Prave novosti su da ce oni koji su pokrali Hrvatsku bit osudjeni za koji dan..

djubrex
11-02-2008, 18:11
Pa neki su več dobili bananu (lol)

Dart_Wader
11-02-2008, 20:51
djubrex molim te objasni mi nesto kako si ti ostao a da nisi osudjen jesi mozda potkupio ove u vijecu dao im malo paka il? kako to da cijelo vrijeme govoris protiv LA kad ubiti LA je tebe postedila lomace sta je to bilo izmedju tebe i LA kad tako jako govoris o nacionalizmu a kad ono tebe postedise.