PDA

Pogledaj cijelu verziju : call of duty 4 , modern warfare



Stranica : [1] 2

pimp
18-11-2007, 14:11
ajde svi vi pripizdeki sto mi dosadujute kako je cod4 sugav/mutav/retardiran/za djecu do 10god/maloumne/itd. pisite ovdje i prestanite spamati u cod podforumu

Hamti Damti
18-11-2007, 14:29
kaj ti je bilo tako teško čekati da se neko sam usudi otvorit ovu temu pa da lijepo iznese svoje mišljenje i razloge?

Babitz
18-11-2007, 14:32
je
jer bi mu i dalje retaji spemali o tome tamo di ne treba

100EURO
18-11-2007, 21:01
samo Jambrek pljuje po ovoj igri ...ajde nek sad pljune :nonono:

Hamti Damti
18-11-2007, 21:36
ma ima ih puno na internetu a bit će ih i više..

Lord Ragnarok
18-11-2007, 21:56
samo Jambrek pljuje po ovoj igri ...ajde nek sad pljune :nonono:

nije jedini, ja pljujem po igri jer nema nikakvog smisla za taktiku, kao ni cod2. i pljujem po igri zatko kaj meci prolaze kroz SVE zidove, pogotovo s one teske strojnice na zidovima (2 zida probije, nemoj me jebati).

Tsumetai Ryujin
18-11-2007, 22:48
aj ne kenjaj... daj mi filmic u kojem ti je bilo koji metak prosel kroz dva zida... tj kroz jedan betonski ili cigleni zid... kroz sve drugo bu ti metak prosel... to je cist normalno... (kroz debele zidove meci ne prolaze, al kroz tanke prolaze... sto se toga tice, igra je realna)

sto se taktike tice... tu si u pravu... al moras svatit da igra nije radena da bi u njoj bilo taktike (dvojka ima manje taktike nego cetvorka)... ... ako oces igrat neku igru u kojoj ima taktike... ond je to BF2... to je jedini FPS u kojem ima taktike... tj u kojem se da izraditi prava taktika...

McPingvin_v2.0
18-11-2007, 23:03
to je jedini FPS u kojem ima taktike... tj u kojem se da izraditi prava taktika...
bar se nisi isro ko grlica

DrunkyDuck
18-11-2007, 23:24
SP je jako zabavan. Nisam ocekivao uzivanciju od prvog do zadnjeg trenutka.

Hamti Damti
18-11-2007, 23:32
[quote="Tsumetai Ryujin":mlz57n9z]to je jedini FPS u kojem ima taktike... tj u kojem se da izraditi prava taktika...
bar se nisi isro ko grlica[/quote:mlz57n9z]

slažem se..

RayDX
19-11-2007, 00:05
SP je jako zabavan. Nisam ocekivao uzivanciju od prvog do zadnjeg trenutka.

Tsumetai Ryujin
19-11-2007, 07:20
bar se nisi isro ko grlica

k krivo sam se izrazil... jedna od malobrojnih igara u kojoj mozes razraditi pravu taktiku... rec jos neku igru... ... jedino mozda AA... makar nebih znao jer ga nikad nisam igrao... u kojoj jos igri mozes razraditi takvu taktiku... ... ne kazem ja da nema taktike u Q3... ... al ih nemres bas usporedivat...


EDIT: (kad spominjem BF2 pricam o cijelom BF serijalu)

McPingvin_v2.0
19-11-2007, 07:30
CoD 1, CoD 2, RTCW, W: ET, ET: QW, Quake, Quake 2, Quake 3, UT, UT 2003, UT 2004, Counter Strike, Counter Strike: Condition Zero, Counter Strike: Sorce, Team Fortress, Team Fortress 2, Americas Army...
Need I say more?

A ako ćemo već po tvome, onda ja mogu reći da se taktika iz BF-a ne može uspoređivati s onima iz Wolfenstein franšize jer pored svega tu imamo i klase moraju obavljati specifične objective na mapama.
Samo, ja sam dovoljno pametan da ne pričam nebuloze :)

HalF-DeaD
19-11-2007, 08:24
pimp nisi imo argumenata za pljuvanje :)

Ovo s taktikama - Pingvin vas sve izowno.

Ovo sa zidovima - Metak prođe kroz dva zida. Debela.

Doggy
19-11-2007, 08:38
CoD 1, CoD 2, RTCW, W: ET, ET: QW, Quake, Quake 2, Quake 3, UT, UT 2003, UT 2004, Counter Strike, Counter Strike: Condition Zero, Counter Strike: Sorce, Team Fortress, Team Fortress 2, Americas Army...
Need I say more?

A ako ćemo već po tvome, onda ja mogu reći da se taktika iz BF-a ne može uspoređivati s onima iz Wolfenstein franšize jer pored svega tu imamo i klase moraju obavljati specifične objective na mapama.
Samo, ja sam dovoljno pametan da ne pričam nebuloze :)

UT i Quake, koji su debilne pucacine bez razmisljanja s previse skakanja i taktika mi nikak nejdu skupa...

inace ne volim taktike uopce, jer igram samo tdm, a u cod4 mi se ne svidjaju mape, premale su, premalo ih je i sve su na isti kalup, al ona 2x2 je najdebilnija mapa ikad (mislim da je shipcargo il tak nest)...

i ne svidja mi se kaj u MP-u radi ko vurica a u SP-u svako malo zatrza, al to je opet kriv moj komp...

MasaKrisT
19-11-2007, 09:41
UT i Quake, koji su debilne pucacine bez razmisljanja s previse skakanja i taktika mi nikak nejdu skupa...


ocito nisi vidio skillere u ut i quake.ti ljudi imaju reflekse 4x brze od obicnog covjeka(karikiram).ak je to bezumna pucacino onda neznam.i nemos usporedjivat 1v1 pucacinu sa team pucacinama tipa cs(koji je car i dalje)...

Doggy
19-11-2007, 10:27
inace mi i u cod-u ide na k... kad skacu i pucaju, pa skacu, cucnu, legnu i cijelo vrijeme pucaju, a tak je UT i quake uvjek bil... vise volim realniju pucnjavu... mislim, kad si videl nekog u punoj ratnij spremi da skace, legne i opet skoci s puskom i cijelo vrijeme puca po neprijatelju...

Tsumetai Ryujin
19-11-2007, 15:01
doggy to se zove bunny hopping i dolphin diving... ...

Q3 je pucacina u kojoj su ti dovoljni refleksi i preciznost... taktika?? totalno nepotrebna... ... ko i za vecinu igara koje je pingu naveo... ti u CoD2 ne moras imat osjecaj za taktiku koliko moras biti precizan i brz... ... o tome ja pricam... ti u BF2 neces nikad bit medu prvima na mapi ako bus juril ko budala na neprijatelje (za razliku od Q3)...

Lord Jambrek
19-11-2007, 17:21
Zašto meni CoD4 ne valja? Pa da vidimo, bio sam ga zaigrao na full detaljima, prvih 5 sekundi sam se divio grafici, ali sam krenuo dalje. Rekoh idem igrat, a ne gledat. Tako ja pičim, ništa ne vidim, mrak svuda, odjednom počele granate letit, od svih tih shiny i fancy efekata ja nisam ništ uspjeo vidjet, jedva da nacijljaš lika jer ima toliko tih efekata i blura i ostalih nepotrebnih smeća da je to bolesno koji samo ometaju igranje. Dobro, igram kao ćorava kokoš, idem ja lijepo malo izvirit iza ugla. Tup dobijem 2 metka i padnem mrtav, load game. Opet na istom mjestu, ovaj put idem drugim pristupom. Od nekud doleti metak bazuke, crveni mi se ekran, čekam da se smiri i nastavljam dalje. Nakon 2. pogotka bazukom opet mi se crveni ekran, tek me 3. ubio.

Mislim gdje je tu logika gdje liku treba 2 metka koji manji od kažiprsta da vas ubije, a od 2 metka veličine žakove guzice ne možete umrijet, onak WTF?

Igrao sam CoD4 i doma na nižim detaljima i nije mi se svidjeo ni malo. Možda MP-u dam nadu, nisam još isprobao MP.

HalF-DeaD
19-11-2007, 17:53
Možda MP-u dam nadu, nisam još isprobao MP.
Nema puno razlike ako te smeta ono šta si naveo gore.

Prince-Artas
19-11-2007, 19:15
nisam još igrao pa tako ništa od kritika
al očekujem zabavan i oke sp
mp me baš i ne zanima

DrunkyDuck
19-11-2007, 19:41
Cudno Jambrek, iz mojeg CoD4 iskustva, svaka raketa i granata su ubojiti. Direktni (~3m) naravno.

Sto se tice efekata, opet imam sasvim drugo iskustvo, osim sto se tice uzivanja u grafici, a kao i ti, igrao sam na "high".


SP je odlican, iz mog iskustva. Svaki put kad si mislis da si vidio sve sto ima za vidjeti, igra opet iznenadi. Npr, sneaker/sniper dio u Cernobilu. Ili gadjanje meta na zemlji iz helikoptera/aviona.
Ili, neke scene u igri koje nisu igrive, nego postoje samo zbog price igre... Svaka cast developerima na trudu.


Ne znaci da nemam zamjerki, prva stvar, igra je mogla ili duze trajati, ovo prolazi eventualno kao epizodni sadrzaj (MP prodaje igru, naravno).
Druga stvar, suborci, iako izvedeni bolje nego u Airbore-u, svejedno iritiraju.
No kvalitetu SP-a je tesko narusiti takvim sitnicama.


Hellboy, sumnjam da ce te razocarati.

ssalG
19-11-2007, 22:35
doggy to se zove bunny hopping i dolphin diving... ...

I dva su najdebilnija izuma u povijesti videoigara, da hoću skakutat igrao bi Super-Maria, a ne FPS.

Ogg The Dogg
19-11-2007, 23:22
cod 4 me razočaro jedino po tome što je potpundrukčiji od dvice. ostalo je sve dobro izvedeno, perkovi, levelanje, oružje, sve! a što se tiče zidova... metak od kalaša probija betonski blok s udaljenosti od 30 -ak metara. tako da ne vidim zašto teške strojnice to nebi mogle

100EURO
19-11-2007, 23:40
ja ne kuzim kaj vam ne valja , grafika da nije dobra nebi teli igrat , kad je dobra opet necete , bazuka tj. onaj rpg kak bi rekli stari grci nikad ne leti ravno kak ti naciljas nego vecinu puta krivuda zrakom tak da je veoma tesko pogodit zeljenu metu , ali kad ju pogodis nema je vise....ovo sa zidovima nisam siguran al stani se iza neceg zeljeznog pa te nebude pogodilo....po meni najbolji cod dosad.....bute vidli da kad nabavite bolje konfe nijedan lan party nebu bez KODA!! :killyou:

Babitz
19-11-2007, 23:56
UT i Quake, koji su debilne pucacine bez razmisljanja s previse skakanja i taktika mi nikak nejdu skupa...
gluplju stvar nisi mogao napisat
jesi probao to dvoje igrat aktivnije ili nedajbože gledat koji tdm ili duel na razini prosa? kurac prosa, dosta je i neki mediocre moron tipa ja da koristi mozak u tim igrama

DrunkyDuck
20-11-2007, 00:19
Ma moze biti, ali to je opet teamplay zbog brojcane nadmoci, a ne nekih taktika. Navedene igre su jednostavno prebrze za to.

Babitz
20-11-2007, 00:30
si kad probao tajmati 4 stvari i naćulit uši oko tog di ti je protivnik?

Systematic Reverse
20-11-2007, 00:38
aj ne kenjaj... daj mi filmic u kojem ti je bilo koji metak prosel kroz dva zida... tj kroz jedan betonski ili cigleni zid... kroz sve drugo bu ti metak prosel... to je cist normalno... (kroz debele zidove meci ne prolaze, al kroz tanke prolaze... sto se toga tice, igra je realna)

sto se taktike tice... tu si u pravu... al moras svatit da igra nije radena da bi u njoj bilo taktike (dvojka ima manje taktike nego cetvorka)... ... ako oces igrat neku igru u kojoj ima taktike... ond je to BF2... to je jedini FPS u kojem ima taktike... tj u kojem se da izraditi prava taktika...

CS>>>>>>BF lol, kakvo je to sranje da je bf2 jedin fps u kojem ima taktike lol, bf nije ni do gleznja cs-u [:|]Sshto se tiche coda, nikad mi se nije svidjao, niti mi se sad nesvidja ali nemam nishta protiv njega, jednostavno mi je predosadan...

Doggy
20-11-2007, 09:33
doggy to se zove bunny hopping i dolphin diving... ...

I dva su najdebilnija izuma u povijesti videoigara, da hoću skakutat igrao bi Super-Maria, a ne FPS.

tocno to...

pimp
20-11-2007, 11:55
al ida malo pratite cod scenu znali bi da je to prvim patchom ispravljeno i maknuto s oficijalnih natjecanja

Babitz
20-11-2007, 12:37
doggy to se zove bunny hopping i dolphin diving... ...

I dva su najdebilnija izuma u povijesti videoigara, da hoću skakutat igrao bi Super-Maria, a ne FPS.

tocno to...ako oš realno napucavanje il tako neki kurac, slobodno se prijavi za vojsku

medusa
20-11-2007, 15:07
i to je argument za nerealnost?

Gorky
20-11-2007, 17:14
Inace, da, metak (puscani) moze probiti zid, ali zemljani ili od suplje cigle, metak teske strojnice moze probiti zid i zabiti se u drugi (ali ga nece probiti) metak iz protuavionske ili avionske strojnice ce kucu poderati na pola (ako ih se ispali u dovoljnoj kolicini (koja nije velika) ali metak iz kalasnjikova ne probija betonski blok sa udaljenosti od 30 metara je je 1. preblizu 2. nema dovoljnu brzinu. Metak ispaljen iz ruskog Dragunova pogadja metu na preko 1500m (sa dobrom optikom) s dovoljnom silom da probije prednju plocu 3A pancirnog prsluka (3A oznacava najjacu zastitu) i odbije se od zadnje s tim da ti je od iznutrica napravio mljeveno meso. Kako to znam? Koristio sam svo pjesacko naoruzanje koje postoji u HV-u jer tamo radim, a teske strojnice i dalje sam gledao na djelu uzivo. A sto se tice Dragunova, gledao sam film koji je kolega snimio u UAE na sajmu oruzje gdje se demonstriralo oruzje i municija za isto. Dakle, samo pancirni meci idu kroz zid, pancirku, itd, obicni meci se kulturno spljoste u hrpicu olova ili se jos kulturnije odbiju u PM.

Sto se tice (neznam ko je napisao) da su ga 2 metka ubila a tri rakete nisu, metke si vjerojatno dobio u glavu ako si izvirio i sprasio te snajper, a rakete su pogodile zid ili zemlju pored tebe pa si malo dobio srapnela, koji bi te u RL naravno samljeli, ali to u igrama nije bas fora, jel, osim ako ti bas bubne pod nogama.

Gorky
20-11-2007, 17:22
Ako je prevelik, makni ga brate, nisam znao da je prevelik, nigdje mi jos nisu rekli da je prevelik, ako treba, ja ga lako maknem.

Gorky
20-11-2007, 17:24
Onda ga micem, nije bed.

Edit - rijeseno.

Gorky
20-11-2007, 17:47
nego, kad smo kod pljuvanja, jel moguce da ziblja za ovu igru treba dualprocesor da bi je se pokrenulo? i da trazi neznam, RAM-a ko Deep Blue?

Gorky
20-11-2007, 17:56
Hmm, sve je ok, al mi fali malo RAM-a, mislim da bi sve ostalo trebalo radit, samo malo smanjit detalje, znam da je to bitno, al radije je igram pa makar na manjim detaljima, nego da je uopce ne igram.

Necto
20-11-2007, 18:20
Ma nemas nikakve brige oko min konfiguracije ...
ja san osta u cudu kad san vidija kako mi igra izgleda i kako se vrti

Sve na Medium (jedino AA i shadows i shit iskljuceno) i ne trza niti malo ni u najvecem fajtu!

ova konfa

CPU: AMD Athlon XP, 2166 MHz (13 x 167) 3000+
MBO: Abit AN7 (5 PCI, 1 AGP, 3 DIMM, Audio, LAN, IEEE-1394)
RAM: Kingmax 1024 MB (PC3200 DDR SDRAM)
HDD: Maxtor 6Y120P0 (120 GB, 7200 RPM, Ultra-ATA/133)
VGA: NVIDIA GeForce 6600 (128 MB)

Babitz
20-11-2007, 19:39
i to je argument za nerealnost?ostali fpsovi su realni, jelda?

:pray:

medusa
20-11-2007, 21:33
i to je argument za nerealnost?ostali fpsovi su realni, jelda?

:pray:
ne, ali neki to pokušavaju :wink:

Doggy
20-11-2007, 21:46
graw 2 u mp je totalno realan... a cod4 je blize realnosti nego ut i quake skupa... i realniji je od bf-a zbog pucanja kroz zidove...

Iron Storm
20-11-2007, 21:53
graw 2 u mp je totalno realan... a cod4 je blize realnosti nego ut i quake skupa... i realniji je od bf-a zbog pucanja kroz zidove...

Za GRAW ne znam, UT i Quake ni ne pokušavaju biti realni zato što je praktički sve fiktivno (Un-real), BF nisam igrao, no da, pucanje kroz zidove su zbilja pogodili i dosta je korisno (igrao sam demo CoD4)

flander
20-11-2007, 23:12
ljudi moji, evo sad sam demo odigrao, IGRA JE FENOMENALNA, fakat je super, the best FPS koji sam ja igrao :pray:

Hamti Damti
20-11-2007, 23:20
jel bi radio cod4 na grafi geforce fx 5500?

flander
20-11-2007, 23:24
jel bi radio cod4 na grafi geforce fx 5500?


na mojoj 7600Gs 256MB radi savršeno na medium details

revenion
20-11-2007, 23:27
graw 2 u mp je totalno realan... a cod4 je blize realnosti nego ut i quake skupa... i realniji je od bf-a zbog pucanja kroz zidove...

igra nece biti sad realnija od bf-a samo zbog pucanja kroz zidove :o ...bf je jos uvijek realniji od cod-a4,makar " se nemoze pucat kroz zidove"

_ZlayA_
21-11-2007, 10:58
graw 2 u mp je totalno realan... a cod4 je blize realnosti nego ut i quake skupa... i realniji je od bf-a zbog pucanja kroz zidove...

igra nece biti sad realnija od bf-a samo zbog pucanja kroz zidove :o ...bf je jos uvijek realniji od cod-a4,makar " se nemoze pucat kroz zidove"

jarane.... korliovisova sila ima efekta u cod4..... e to je nesto....... a to sto se moze pucat kroz zidove je totalno realno... cekajte ljudi bf3 pa onda usporedjujte....

pimp
21-11-2007, 11:53
ljudi moji, evo sad sam demo odigrao, IGRA JE FENOMENALNA, fakat je super, the best FPS koji sam ja igrao :pray:


signed
flander posjeti nas na
viewforum.php?f=15 (http://www.pcplay.hr/forum/viewforum.php?f=15)

ssalG
22-11-2007, 00:12
Meni su i CoD 2 i CoD 4 zabavne jedno 20-30 minuta dnevno, sve poviše toga postaju previše monotone za igrat.

pimp
22-11-2007, 18:19
a di igras?

Doggy
22-11-2007, 18:59
Meni su i CoD 2 i CoD 4 zabavne jedno 20-30 minuta dnevno, sve poviše toga postaju previše monotone za igrat.

i meni isto tak... al nakon nekog ne fps-a odlicna razbibriga...

do danas ga bas i nisam previse igral pa sam odigral 2 mape i to je bilo to za danas...

shai_hulud
22-11-2007, 23:27
kušnite me vrit. glorificirani MP COD-a nije nikaj drugo nego fancy deathmatch.komu je to dosta, neće naći ništ s boljom atmosferom, to sigurno. mi ostali ćemo se držat SP-a koji je i dalje sjajan.

Lord Jambrek
22-11-2007, 23:33
i to je argument za nerealnost?

ZOMG.

El ljudi znaju čitat UT=UnrealSTournament

Sry ako sam nešto krivo shvatio!

Rex Regis.cro
22-11-2007, 23:39
Priča mi je bolja u CoD 4 (uzmimo u obzir da priću nisu mogi izmišljati u CoD 2), a gameplay u CoD 2.
Da li još nekog nervira što su onim glupim animacijama uništili odlično napravljeni ragdoll??? (Burek, nemoj me jako lupit...)
Jednom kad sam kilnuo tipa koji je bio na krovu nije bilo animacije gdje se on uhvati za neki dio tijela nego je samo pao s krova i izgledalo je hiper-realistično. Ragdoll na razini onog u H-L 2.

Burek_fr0m_SPACE
22-11-2007, 23:51
(Burek, nemoj me jako lupit...)
Al' i mene ljudi svagdje spominju... Što se CoD4 tiče, pogledao sam samo jedan trailer bez mnogo gamplaya. Tako da nemam komentar.

Jopax
23-11-2007, 00:44
Igra me dost iznenadila, mislio sam da će biti preslična dvojki, ali nije, i super je , dosta brza i nabrijana, jako zabavna, snajper i zelena kamuflaža, legneš u travu i skupljaš xp :D
killcam je također kul :D

SkunK
23-11-2007, 14:18
Sad...se isplati odigrat ili ne?

pimp
23-11-2007, 18:18
isplati

Prince-Artas
23-11-2007, 19:03
igra je ok, glavni adut joj je odličan i bolesno dobro optimiziran engine
sama kampanja je solidna i ništa više
izgubim volju igrat nakon par misija, tako da će se moj prelazak malo odužit

SkunK
23-11-2007, 19:19
Da ali bas se bojim tog sindroma : "toliko ima efekata da neznas ko pije ko placa i nemozes uzivat u igri".

Korpse
23-11-2007, 21:59
igra je zakon, ali multiplayer...najbolji do sad.

Mjutant
27-11-2007, 18:15
Je**na igra 8)

Prince-Artas
28-11-2007, 17:01
nemojte bez argumenata postat
netreba nam xxx istih postova

Iron Storm
28-11-2007, 20:20
Da ali bas se bojim tog sindroma : "toliko ima efekata da neznas ko pije ko placa i nemozes uzivat u igri".

Čuj možda to vrijedi za noćne misije gdje je svijetlost u jakom kontrastu s okolinom (vatra, meci dok lete, laserski ciljnici kad staviš nightvision google na oči itd.) ali po danu nema valjda svjetlosnih efekata osim odbljeska sunca od nešto da ne možeš vidjeti ko pije a ko plaća.
To bi činilo igru neigrivom. Inače je čitav CoD serijal odličan (osim trojke koju mi PCaši možemo definitivno zanemariti).

Korpse
29-11-2007, 13:34
neš mi nevalja sa x-fireom niš mi ne broji??? :?

scorpion667
01-12-2007, 01:54
Evo ovo vam mozda najbolje opise kakav je CoD4. Veliki sam obozavatelj dvojke, i dan danas je igram. Kad sam saznao da 4-ica nece biti u 2.svj.ratu poludio sam. Kupio sam igru i silno se trudio naci mane, ali nisam uspio. Igra izaziva nekakav osjecaj kao da si usitinu usred bojista i boris se za svoj zivot. Kao da sudjelujete u filmu. Ma fenomenalno. Pljujem na igru jedino zato sto je PREDOBRA. :D

Ryd3R
15-12-2007, 13:00
Igra izaziva nekakav osjecaj kao da si usitinu usred bojista i boris se za svoj zivot. Kao da sudjelujete u filmu. Ma fenomenalno.
Da to je stvarno istina, i zato mi je igra zakon, pošto taj osjećaj nisi baš mogo osjetit u CoD2...

Sterpo
15-12-2007, 13:55
hmm osjećaj kao da si usred bojišta...
neznam jer nikad nisam bio tamo niti ne želim
ali igra je pre :pray: :pray:

Mithras
15-12-2007, 23:07
hmm osjećaj kao da si usred bojišta...
neznam jer nikad nisam bio tamo niti ne želim
ali igra je pre :pray: :pray:


Zar nikad niko nije igro Brothers in arms ili neku ratnu simulaciju!!!
Citiram frenda ( gamer već 20 god. ) ˝Cod4 je arkadno sranje, kako netko sam može ubiti 20 neprijatelja i 5 tenkova odjedanput ˝

DrunkyDuck
15-12-2007, 23:09
Ponekad igre moraju biti zabavne.

Rapttor
16-12-2007, 05:23
Zar nikad niko nije igro Brothers in arms ili neku ratnu simulaciju!!!
Citiram frenda ( gamer već 20 god. ) ˝Cod4 je arkadno sranje, kako netko sam može ubiti 20 neprijatelja i 5 tenkova odjedanput ˝

poruci frendu da mislim da je superpametan tip :toilet:

COD ne pokusava biti simulacija tipa OF, a to sto je arkada ne znaci da je los nego da ima DRUGACIJI pristup

Sterpo
16-12-2007, 11:22
hmm osjećaj kao da si usred bojišta...
neznam jer nikad nisam bio tamo niti ne želim
ali igra je pre :pray: :pray:


Zar nikad niko nije igro Brothers in arms ili neku ratnu simulaciju!!!
Citiram frenda ( gamer već 20 god. ) ˝Cod4 je arkadno sranje, kako netko sam može ubiti 20 neprijatelja i 5 tenkova odjedanput ˝

meni je brothers in arms zakon, igrao sam sve nastavke(dva) i očekujem hell's highway, ali BIA je taktički shooter koje se jako razlikuje od cod4

Rex Regis.cro
16-12-2007, 13:42
meni je brothers in arms zakon, igrao sam sve nastavke(dva)
Dva? Ša nije došao samo jedan nastavak?

Sterpo
16-12-2007, 15:09
meni je brothers in arms zakon, igrao sam sve nastavke(dva)
Dva? Ša nije došao samo jedan nastavak?

ekspanzija :wink:

Prince-Artas
16-12-2007, 17:55
nastavak :wink:

Brothers in Arms: Road to Hill 30 1. dio
Brothers in Arms: Earned in Blood 2. dio
Brothers in Arms: Hell's Highway 3.dio

Mithras
16-12-2007, 18:32
nastavak :wink:

Brothers in Arms: Road to Hill 30 1. dio
Brothers in Arms: Earned in Blood 2. dio
Brothers in Arms: Hell's Highway 3.dio

Zna možda neko kada izlazi Hell's Highway

Prince-Artas
16-12-2007, 18:56
off topik je al wiki kaže: April-March 2008

Electromaster
21-12-2007, 08:36
Meni je COD 4 dobar, al sam krepa od smiha kad sam vidi da 50-tak godina poslije WW2 još imaju isti ciljnik na onoj montiranoj strojnici (neznam kako se zove nit me briga)

avr freak
23-12-2007, 23:30
Sve dobro..,odlično..,proglašen najboljom pucačinom..,ali po mojem
malo prekratko..,taman kad se počneš zabavljati,,onda je gotovo... :|

NiX4
24-12-2007, 00:12
istina , i ja sam ju odigrao predobar SP sam kaj nemogu prožvakati kraj kod marinaca a i kod S.A.S-a jer znam da kao marinac umreš ali kao SAS ne znam :(


svaka čast , predobra igra !

obožavam misiju sa uljanjem po čennobilu i one kada sa SASom imaš najtvišin i kolješ u kući u mraku one teroroiste

Doggy
24-12-2007, 07:39
i meni je ono suljanje najbolja misija, al je glupi kraj te misije, posto ne pratim bas kaj pricaju ovi moji, ja sam onom liku spicil metak drito u celo, kad ono, padne mu ruka, reko WTF?????? lol to je trebal biti mission failed... al nije...

Sterpo
24-12-2007, 11:32
Meni je COD 4 dobar, al sam krepa od smiha kad sam vidi da 50-tak godina poslije WW2 još imaju isti ciljnik na onoj montiranoj strojnici (neznam kako se zove nit me briga)

misliš na onu fiksiranu strojnicu koja se nalazi po zidovima?
i nekužim na kakav ciljnik misliš

24-12-2007, 11:47
Nemogu pljuvat po ovoj igri jer ako i ima mana gotovo da ih je bezobrazno komentirati za ovakvu igru.

Doggy
24-12-2007, 12:41
Nemogu pljuvat po ovoj igri jer ako i ima mana gotovo da ih je bezobrazno komentirati za ovakvu igru.

istina

djubrex
24-12-2007, 12:57
Nemogu pljuvat po ovoj igri jer ako i ima mana gotovo da ih je bezobrazno komentirati za ovakvu igru.

istina
čru...

Prince-Artas
24-12-2007, 14:02
piramida i argumenti ftw

100EURO
25-12-2007, 16:38
jel zna mozda neko di mogu nac onu pjesmu kaj na creditsima roka?

PS:jel Cpt.Price umro i jel se to meni cini ili je on bio i prije u codu??

*Fila*
25-12-2007, 23:48
jel zna mozda neko di mogu nac onu pjesmu kaj na creditsima roka?

PS:jel Cpt.Price umro i jel se to meni cini ili je on bio i prije u codu??
price ti je bio u 1 i 2 codu a jel umro neznam
kako ga na kraju onaj vojnik tuče po prsima baš :rotfl:

Jerry
26-12-2007, 11:58
naravno!

u jedinici si ga oslobađao,u dvojci ti je naređivao,u četvorci ti puši qurac! :D

Rex Regis.cro
26-12-2007, 15:35
Onaj Cpt. Price iz WWII umre na onome Njemačkome ratnom brodu u CoD 1. Ne znam zašto se pojavljuje u CoD 2 ali mi je drago :)
A u CoD 4 to mu je vjerojatno unuk ili neš.

100EURO
26-12-2007, 15:38
Onaj Cpt. Price iz WWII umre na onome Njemačkome ratnom brodu u CoD 1. Ne znam zašto se pojavljuje u CoD 2 ali mi je drago :)
A u CoD 4 to mu je vjerojatno unuk ili neš.ma lik je car , Griggs je jos veci car , pjesma rula skroz :pray: :pray: :pray:

DesertEagle
29-12-2007, 16:45
igrao sam samo multiplayer i to malo u igraoni,i ono malo sto sam vidio igra je stvarno fantasticna al neznam meni je opet drazi COD 2 nekako sam se naviko na njega...

Nodakim
01-01-2008, 16:10
meni je jedian retardirana stvar u cijelom cod 4 kraj to jest epilog jer se soap baci kroz rupu u avionu dolje i sada ono,bilo bi fora da smo ostali kao on dok se ne zaleti u zemlju i rikne,a ovako je možda u jezero skočio ili more i preživio ili je imao padobran

Sterpo
01-01-2008, 17:53
meni je jedian retardirana stvar u cijelom cod 4 kraj to jest epilog jer se soap baci kroz rupu u avionu dolje i sada ono,bilo bi fora da smo ostali kao on dok se ne zaleti u zemlju i rikne,a ovako je možda u jezero skočio ili more i preživio ili je imao padobran

lol o čemu ti??

NiX4
01-01-2008, 18:10
meni je jedian retardirana stvar u cijelom cod 4 kraj to jest epilog jer se soap baci kroz rupu u avionu dolje i sada ono,bilo bi fora da smo ostali kao on dok se ne zaleti u zemlju i rikne,a ovako je možda u jezero skočio ili more i preživio ili je imao padobran

lol o čemu ti??


spašavanje taoca u avionu , zadnja misija kada se baci kroz otvor u avionu

Prince-Artas
02-01-2008, 00:23
da bi je mogao odigrat sačekaj da se odvrte creditsi na kraju

Lord Jambrek
02-01-2008, 04:05
da bi je mogao odigrat sačekaj da se odvrte creditsi na kraju

Ja sam ju igrao u Arcade modu :pray: pre zakon mi taj arcade mode.

Anyway, povlačim gotovo sve što sam hračnuo po CoD-u 4, kada sam ga odigrao do kraja na svom kompu sve biješe ok.

Misija u černobilu owna cijelu igru. Mana igre je 5h da se pređe cijela.


meni je jedian retardirana stvar u cijelom cod 4 kraj to jest epilog jer se soap baci kroz rupu u avionu dolje i sada ono,bilo bi fora da smo ostali kao on dok se ne zaleti u zemlju i rikne,a ovako je možda u jezero skočio ili more i preživio ili je imao padobran

Vidjet ćemo u CoD5 :D

Sterpo
02-01-2008, 11:51
da bi je mogao odigrat sačekaj da se odvrte creditsi na kraju

ma znam za tu misiju nego šta je pjesnik htio reći sa onim postom šta sam citirao?

nomad-delta
03-01-2008, 22:00
nema FIZIKE!!!!linearna do bola ,sugavi i nepostojeci zvukovi oruzja koji su uvjek isti..u svim cod serijalima..debilni likovi..AI pametan ko sjekira.. tj ai-a uopce nema..lolcina.. aimbot ai-a..lol sve isto ko proje..debilna arkadna pucacina.. koda gledam isti film 5 puta jos od jeb... cod1.. kaj su takvi retaji.. u bugu dali ocjenu 96????? igri koja ima 10 god stari engine koji nema shadera.. voda u 1 misiji izgleda ko asvalt 2 teksture 1 preko druge..looooool :kill:

MasaKrisT
03-01-2008, 22:33
je,vidim da si nabrijan na super krajzis pa se igraj na vodi koja neizgleda ko asfalt.nas ostale taj asfalt zadovoljava.ak su mi sc i cs 1.6 lijepi ovo je raj.

Prince-Artas
04-01-2008, 00:55
nema FIZIKE!!!!linearna do bola ,sugavi i nepostojeci zvukovi oruzja koji su uvjek isti..u svim cod serijalima..debilni likovi..AI pametan ko sjekira.. tj ai-a uopce nema..lolcina.. aimbot ai-a..lol sve isto ko proje..debilna arkadna pucacina.. koda gledam isti film 5 puta jos od jeb... cod1.. kaj su takvi retaji.. u bugu dali ocjenu 96????? igri koja ima 10 god stari engine koji nema shadera.. voda u 1 misiji izgleda ko asvalt 2 teksture 1 preko druge..looooool :kill:

glavno da ta igra u tvom avataru ima savršen ai i odlično je optimizirana pa je može igrat većina puka

Iron Storm
04-01-2008, 01:02
[quote="nomad-delta":194rbopr]nema FIZIKE!!!!linearna do bola ,sugavi i nepostojeci zvukovi oruzja koji su uvjek isti..u svim cod serijalima..debilni likovi..AI pametan ko sjekira.. tj ai-a uopce nema..lolcina.. aimbot ai-a..lol sve isto ko proje..debilna arkadna pucacina.. koda gledam isti film 5 puta jos od jeb... cod1.. kaj su takvi retaji.. u bugu dali ocjenu 96????? igri koja ima 10 god stari engine koji nema shadera.. voda u 1 misiji izgleda ko asvalt 2 teksture 1 preko druge..looooool :kill:

glavno da ta igra u tvom avataru ima savršen ai i odlično je optimizirana pa je može igrat većina puka[/quote:194rbopr]

Signed. Meni je CoD serijal čisto super, CoD2 mogu pokrenuti na 7 godina staroj kanti pa se ne mogu na šta žalili (sa sestrom i bratom igram i skidam ih jednog po jednog :D ). Moja jedina zamjerka je skriptiranost, protivnici se spawnaju dok se ne pokrene drugi trigger, ponekad uočljivo do bola, npr. pucate kroz vrata oni se pojavljuju, prođete kroz vrata prestanu se pojavljivati.

nomad-delta
04-01-2008, 18:11
cry na med jos uvjek izgleda 5 puta bolje nego na cod.. i bar ima ai :D

DrunkyDuck
04-01-2008, 19:10
cry na med jos uvjek izgleda 5 puta bolje nego na cod.. i bar ima ai
Jebes igru bez duse.

Iron Storm
04-01-2008, 19:17
Kakva je igra bez igrivosti? I kako bi onda ti ocjenio Đuku 3D ili možda StarCraft? Očajno? Ma daj molim te. Da ne ponavljam što su Drunky i Hellboy napisali,igra bez igrivosti nije igra.

Sterpo
04-01-2008, 20:27
Kakva je igra bez igrivosti? I kako bi onda ti ocjenio Đuku 3D ili možda StarCraft? Očajno? Ma daj molim te. Da ne ponavljam što su Drunky i Hellboy napisali,igra bez igrivosti nije igra.

tako je, fuck grafika

Toxic
04-01-2008, 20:46
cry na med jos uvjek izgleda 5 puta bolje nego na cod.. i bar ima aiS:D
yea right...aj plz pogledaj ovo ;)

http://youtube.com/watch?v=LJkCWQcZYKo
pa onda ovaj:
http://youtube.com/watch?v=GNRvYqTKqFY
zatim ovaj:
http://youtube.com/watch?v=eUBtHHtq0qQ
next one :)
http://youtube.com/watch?v=FA6SYhFHS6M

Isplati se sve pogledati i nisu dugi....
Ne kazem ja da je crysis sranje, presao sam ga i nije mi los ali tako pljuvati po cod4...nisi fer :nonono:

Dampyr
04-01-2008, 20:50
totalni lol na drugi filmic...CoD4 je daleko bolji od ovog...

nomad-delta
04-01-2008, 22:21
kaj gledate te debilne filmice sa u tubea lik je sig stweakal igru pa se debilira.. stavi na delta tezinu pa ces vidit ai.. nes ni prdnut iz grmlja. neosudjujte igru koju niste presli.. ja bar cod jesam 1 2 i 4.predjite pa onda komentirajte :twisted:

nomad-delta
04-01-2008, 22:25
kaj gledate te debilne filmice sa u tubea lik je sig stweakal igru pa se debilira.. stavi na delta tezinu pa ces vidit ai.. nes ni prdnut iz grmlja. neosudjujte igru koju niste presli.. ja bar cod jesam 1 2 i 4.predjite pa onda komentirajte :twisted:Si moram priznat da sam se nasmijal kad sam vidil 3 filmic hahaha joj.. ja sam ju preso 2 puta i nista slicno se nije dogodilo. netraba zamjerit na ekscese sa obzirom na velicinu mapa i broju raznih varijacija taktika prilikom nekog rusenja zgrade drveta ili slicno.. :kill:

Rex Regis.cro
04-01-2008, 22:26
Kako mrzim ove: :twisted:
Meni se čini da se čovijek registrirao na forum samo kako bi dizao Crysis u visine :(
E da, i prijateljski savijet, nemoj koristiti :twisted: previše jer će te admini :twisted: . (ne vole taj smajlič jer smatraju da je svaki post s nijm spam)

nomad-delta
04-01-2008, 22:37
nisam volim ja svaki fps neki vise neki manje.. half life je moja prva ljubav..ipak je ovo pljuvacnica di se mos istrest jel.. 8)

NowA
04-01-2008, 22:40
nisam volim ja svaki fps neki vise neki manje.. half life je moja prva ljubav..ipak je ovo pljuvacnica di se mos istrest jel.. 8)
dok god nije spam kao ovaj moj post trenutacno 8)

debeli1975
05-01-2008, 01:31
nisam volim ja svaki fps neki vise neki manje.. half life je moja prva ljubav..ipak je ovo pljuvacnica di se mos istrest jel.. 8)
dok god nije spam kao ovaj moj post trenutacno 8)ili ovaj :D

Doggy
13-01-2008, 13:07
da i ja malo pljunem na cod4... kad na oruzje stavis scope, logicno je da se dobije na preciznosti, al u cod4 se dobije na dometu i izgubije na preciznosti... nije to malo bzvz?

Duh
13-01-2008, 13:11
nisam volim ja svaki fps neki vise neki manje.. half life je moja prva ljubav..ipak je ovo pljuvacnica di se mos istrest jel.. 8)
dok god nije spam kao ovaj moj post trenutacno 8)ili ovaj :D
ma nemojte spamat :wink:

MasaKrisT
13-01-2008, 13:34
Lock pls?ovo nema smisla.

nomad-delta
14-01-2008, 12:41
zvukovi oruzja su skroz jadni...koda pucaju zabice hahahaha 8) medal of honor 1 mi je bio majka i rtcw a ovo ostalo sve bijedne kopije... kaj se tice takvih igarato sa metcima i zidovima je cista debilana nisu trebali to ni stavit kad drugo nis nije realno.. metak probije zid a tenkovska granata nemoze? 8) spamanje protivnika mi isto ide na khurac... kraj je debilan... :yuck:

RayDX
14-01-2008, 13:08
zvukovi oruzja su skroz jadni...koda pucaju zabice hahahaha 8) medal of honor 1 mi je bio majka i rtcw a ovo ostalo sve bijedne kopije... kaj se tice takvih igarato sa metcima i zidovima je cista debilana nisu trebali to ni stavit kad drugo nis nije realno.. metak probije zid a tenkovska granata nemoze? 8) spamanje protivnika mi isto ide na khurac... kraj je debilan... :yuck:

Audio u ovoj igri je jedan od boljih koje sam imao priliku iskusiti. Ovdje nastojiš pljuvati po Call of Dutyu, ne veličati Medal of Honor, meni osobno je Call of Duty deset puta bolji od Medal of Honora, njegova produkcija je čisto savršenstvo, a da ne govorim o timu koji sastavlja okosnicu Infinity Ward-a. Ti da shvaćaš kompleksnost izrade igara i fizičkog enginea, ne bi se usudio zucnuti riječi o fizici u igri. Jako je lijepa ideja da na bazu tipa materijala metci mogu prolaziti kroz mnoge prepreke. Definitivno solucija protiv kampera u multiplayeru. Što se tiče ostatka fizičkog enginea, više je nego solidan za igru takvog kalibra ( radi se o AAA naslovu čiji prijašnji nastavci su stekli svjetsku slavu ). Što se tiče bacanja granata, a da se zid ne raspadne, fizičke kalkulacije nisu spremne da se izvršavaju u real-timeu zasad. Meni u DirectX simulacijama pri dual core procu ne uspijem dobiti više od 10 FPS-ova kada pokušavam deformirati 3D modele. A da komentiram tvoj komentar na samu priču, CoD 4 ima vrhunsku priču koju je većina game sajtova pohvalila!

Prince-Artas
14-01-2008, 13:40
slažem sa sa svim al ne i sa tim da je priča izvrsna
po čemu je pobogu izvrsna?
sliča se već izlizala u mnogim igrama i filmovia

bezimeni
14-01-2008, 13:47
Igra je roc'n'roll ,do jaja.Igrivost je na 1000%.Izgleda fenomenalno i radi fenomenalno.Samo da je duža jedno ,barem troduplo.I igarjte ju na najtežem nivou jer je prelagana.E da nam je jedna ovakva igra svaki mjesec....

W3DR4N
16-01-2008, 11:05
Odigrao sam igru i sve u svemu, vrlo je dobra. Miljama ispred drugog coda recimo. No, ima nekih sitnijih propusta kojima bih prigovorio.
Nomad-delta je poprilično popljuvao igru, većinom bezrazložno.
Fizika i linearnost su u ovom tipu igre baš kakvi trebaju biti. Nema tu puno filozofije. Pucaj i probijaj se kroz levele. Moderni space invaderse ako baš hoćeš. Ali u realizaciji toga je ispred konkurencije. Najviše je pogriješio kod grafike. Ista je savršena. Iznimno je brza, i u isto vrijeme prekrasna. Modeli lica su odlični, oružja u zadnji detalj razrađena, a dima, prašine i vatre ima na pretek. Imao je pravo kod jednog, igra doista nema AI. Vaši suborci pucaju bezveze, i čekaju dok vi ne krenete u sigurnu smrt, da bi krenuli za vama. Ništa ne rade sami, osim skriptiranih otvaranja vrata i skriptiranih trčanja od A do B. Neprijateljski AI je jednako nepostojeć. Vi ste centar svemira. Svi će pucati samo i jedino po vama čim se pojavite u vidokrugu. Također, vama su usmjerene i sve granate. Bez obzira jeste li vi na prvoj crti ili "snajpate" s pola kilometra, oni će uvijek prvo zapucati na vas. Iznimno frustrirajuće ako igrate na onoj zadnjoj težini. Na istoj sam prošao igru i nije toliko teška. Teža je od prošlog coda, ali još uvijek ima mjesta za napredak mazohizma. Na istoj težini igra djeluje duže, pa će trebati barem tjedan-dva uz ostale obaveze da se igra privede kraju.
Još mi se nije svidjelo da igra dosta oscilira u kvaliteti levela. Tanker je odličan, černobilj jedna od najboljih misija u gamingu općenito, recimo i cijelo ono selo gdje nađu asada je fenomenalno. Irak s druge strane, kao i većina ostalih misija, prolazi između dobre zabave, i češće iznimno dosadnog napucavanja. Da je više onakvih misija, igra bi bila tableta speeda u punoj dužini.

Barathrum
17-01-2008, 00:35
ajde svi vi pripizdeki sto mi dosadujute kako je cod4 sugav/mutav/retardiran/za djecu do 10god/maloumne/itd. pisite ovdje i prestanite spamati u cod podforumu

Jucer navece sam kupio cod 4 danas do poslijepodne sma ga presao. znaci nekih 8 sati igranja.
Sve fps igre igram na najtezoj tezini pa tako sam i ovo.
Jer ipak nije mi bit preletjet igru vec uzivat u njoj i vidjet gdje sve ima gluposti.
Medjutim evo..Cod 4 je preodlican sto se tice likova, animacije pokreta, radnje, akcije etc...ali je isto turbo shit.

1.Oruzje tko god da je radio mogao je zatvorit edgove da prednji dio nekih pušaka nije transparentan kad je prigusivac gore.
2.Ono "you will not survive" je ocito predoslovno shvaceno jer nekoliko puta sma bio ubijen kroz brdo stijene. Neznam koji metak moze proc kroz 10-tak metara stijene ali svaka cast.
3. Meci ponekad ne dolaze od vojnika vec samo "nastanu".
4.Kad tim se nadje u zasjedi ili na otvorenom kad nas gadja njih 30-tak nitko negadja njih vec svih 30-50 neprijetalja gadja samo mene.
5.Neprijateljske jedinice vide kroz zidove, pa kad se uz puno muke dosuljam negdje, dodjem do zida da cu provirit da provjerim situaciju ubije me lik sa 2 kilometra tik sto sam nosem provirio.
6.Jako loshi skriptovi, kad sam isao okolo mape i dosao neprijatelju sam sa ledja botovi se nisu znali ponasati ili kad sam dosao sa neke strane koja nije uobicajena, samo su stajali i gledali me ili su se ukocili. -valjda od straha- :rotfl:
7.moj helic neprijatelj srusi sa jednim magazinom ja njihovog nemogu ni sa 30.
8. Lik koji puca iz helica je pod utjecajem GoD moda dok mene kad pucam iz helica ubiju 2 metka.
9.Misija sa snajperom i suljanje po travi kad prolaze kolone vozila i vojnika. Pomicem se pola metra od vojnika on ne kuzi da je stao na mene.
10.psi su nesto ultra jaki, treba 5-6 metaka da ih se ubije.
11.scena spasavanja one zenske iz helicha me zdepresirala, nitko nije gadjao moje suborce nego mene, znaci svi pucaju na 10 metara udaljenost i nitko nikog ne pogodi, kad se ja pojavim na vidiku srešeta me njih 30. kako sam uspio prijec misiju, bolje nepitajte, 20-tak puta sma umro prred ulazom u helich sa njom, taman je polozim na stolac i srešetaju mene, jer smao ja postojim, svi ostali su hologrami i mogu prezivjeti 5 rucnih granata.
12.ponekad neprijatelj kad je metar od rucne granate i ona mu eksplodira njemu nishta, on i dalje s eponasa kao da se nista nije dogodilo.
13.i ono najgore sva umjetna inteligencija se sastoji od wallhacka...


neda mi se dalje nabrajat jer mi je muka od svih ovih nedostataka.
CoD2 jos uvijek je bolji od ovog.

e da i najgore sto je bilo jos...mozes propucat kontejner ali nemozes bijedno bure. jad i bijeda...
i opet vrijedi ono..jedan pogodak u snajper u nozni prst mrtav si, cak i da ti okrzne trepavicu mrtav si..nema se tu sta rec, to je ipak snajper! :rotfl:

igri po mome dajem ocjenu 7\10 jer ipak mi se svidjaju oni bonus lvl i ono skupljanje bodova.
Multy je isto zakon u tome je meni za sada to najbolja multyplayer igra.

Peyo
05-02-2008, 21:51
SP je jako zabavan. Nisam ocekivao uzivanciju od prvog do zadnjeg trenutka.

Electromaster
10-02-2008, 22:39
Meni je najveća bedastoća činjenica da na sačmaricu možete staviti laserski ciljnik. Za snajperski nišan neznam, ali i ovo je dovoljno blesavo.

Wasteful
10-02-2008, 22:54
UTSi Quake, koji su debilneSpucacine bez razmisljanja s previse skakanjaSi taktika mi nikak nejdu skupa.......


na kojoj si ti drogi????

Nemesis
10-02-2008, 22:58
kontam da je na tripovima.previše je nalijepio.

Korpse
10-02-2008, 22:59
UTSi Quake, koji su debilneSpucacine bez razmisljanja s previse skakanjaSi taktika mi nikak nejdu skupa.......


na kojoj si ti drogi????
gdje ima tu drogu nabaviti?

Nemesis
10-02-2008, 23:00
mogu ti ja riješit.ozbiljno. :D

Babitz
10-02-2008, 23:00
pa tamo se i skace pun kufer...

Doggy
11-02-2008, 10:09
UTSi Quake, koji su debilneSpucacine bez razmisljanja s previse skakanjaSi taktika mi nikak nejdu skupa.......


na kojoj si ti drogi????
gdje ima tu drogu nabaviti?

ne kuzim o kakvim vi drogama pricat? samo je jedna droga za mene...

a kaj se tice ovog povecanog... kad sam ja igral ut svi su skakali i pucali, a ista stvar je vidjena na par cod4 servera...

Korpse
12-02-2008, 12:03
daj nemoj govoriti da je UT debilna igra.

12-02-2008, 12:13
UTSi Quake, koji su debilneSpucacine bez razmisljanja s previse skakanjaSi taktika mi nikak nejdu skupa.......


na kojoj si ti drogi????

Taktika i skakanje itekako idu skupa...

Ako ti uloviš ovog lika onda ti skidam kapu:

TlZhDOql ... re=related (TlZhDOqlPTc&feature=related)

DrunkyDuck
12-02-2008, 20:53
Ali ozbiljno, kako to povezati sa taktikom?

Dreadlock
12-02-2008, 21:01
budimo realni UT nije takticka pucacina

Neven <R>
12-02-2008, 21:13
Ali ozbiljno, kako to povezati sa taktikom?
Da to je ko da veliš da u sprintu na 100m ima taktike.

Korpse
12-02-2008, 21:16
budimo realni UT nije takticka pucacina
i ja kažem da nema taktike, ali zašto govoti da je igra debilna?

Doggy
12-02-2008, 21:25
daj nemoj govoriti da je UT debilna igra.

ma ok, nisam to mislil, al sam samo ko usporedbu dal, i meni se ne svidja ut bas zbog tog skakanja...

bigbara
12-02-2008, 21:29
ova igra nema nikakve zamjerke ne znam ko ju je opće stavio u pljuvaččnicu to nije trebalo biti učinjeno. to je grijeh jer cod je ipak cod

12-02-2008, 21:44
Ali ozbiljno, kako to povezati sa taktikom?

Taktika u pucačini nije sigurno stojati i blejati ili stojati i pucati ko rambu glavom bez obzira.

Da bi taktizirao trebaš se kretati.A to je god q3-a jako bitno.

Neven <R>
12-02-2008, 21:49
Za taktiziranje je potrebno duže razmišljanje, ovdje je najviše stvar o uvježbanim refleksima.

Doggy
13-02-2008, 10:10
e, sad sam se sjetil...

probajte uzet scorpio sa silencerom... range se smanji na minimum, a gun rastura samo tak, i to na velike udaljenosti, coilover-a ni nema, tak da je jako lako hs s njim...

Vedro
28-02-2008, 19:26
igra mi je ista kao i cod2,samo s novim naoružanjem,pričom i grafikom,ništa posebno :(

Wasteful
07-04-2008, 16:14
javite mi kad maknu bombe i grenade luncher. odma dolazim ownati :D

pimp
07-04-2008, 21:14
javite mi kad maknu bombe i grenade luncher. odma dolazim ownati :D

clanbase?

Wasteful
07-04-2008, 21:37
na public serverima

Kron
07-04-2008, 21:48
pam?

Wasteful
07-04-2008, 21:58
daj mi 1 public server di se igra sa pam modom bit cu ti zahvalan

Kron
07-04-2008, 23:13
195.222.33.241:28965

Sterpo
08-04-2008, 12:23
neznam šta vam toliko smeta taj GL
pa stavili su ga u igru da se koristi jebte
osobno ga ne koristim ali nemam ništa protiv da ga netko drugi koristi :wink:

Jerry
17-04-2008, 10:20
neam n ija kad me neki skiller s glom pogodi s dalje relacije,al kad mi njubina stane s 2 m i pogodi me glom i sam tak zna ubijat onda...

Sterpo
17-04-2008, 19:31
istina, mene isto tako nervira, ali jebiga potrpim :)

pimp
18-04-2008, 12:57
neam n ija kad me neki skiller s glom pogodi s dalje relacije,al kad mi njubina stane s 2 m i pogodi me glom i sam tak zna ubijat onda...


zato imate pam servere , sta se blesirate , ako vam smeta gl odes na server di nema gl i svi sretni

Doggy
18-04-2008, 13:02
neam n ija kad me neki skiller s glom pogodi s dalje relacije,al kad mi njubina stane s 2 m i pogodi me glom i sam tak zna ubijat onda...


zato imate pam servere , sta se blesirate , ako vam smeta gl odes na server di nema gl i svi sretni


da, ali pam serveri su vecinom s&d, i nisu hardcore... ako nadjes koji pam server da nije samo s&d i da je hardcore, onda mi javi...

pimp
18-04-2008, 13:15
neam n ija kad me neki skiller s glom pogodi s dalje relacije,al kad mi njubina stane s 2 m i pogodi me glom i sam tak zna ubijat onda...


zato imate pam servere , sta se blesirate , ako vam smeta gl odes na server di nema gl i svi sretni


da, ali pam serveri su vecinom s&d, i nisu hardcore... ako nadjes koji pam server da nije samo s&d i da je hardcore, onda mi javi...


odi u cod4 mp i filtriraj servere i nađi

Doggy
18-04-2008, 14:22
khm khm, nebi islo...

Wasteful
21-04-2008, 19:45
Ja: e zake je cod polpularniji od coda, zato kaj je realniji ili wtf?
**: zato kaj ga igraju mentalno manje sposobni
**: tj
**: manj je zahtjevan
**: spora igra
**: nie tolko veza bitna
**: i tak
Ja: bla bla
**: igra za papke
**: netreba skilla za cekanje iza zida
itd

evo sta je napiso pro ut gamer. i ja ga podrzavam :D (ne zelim otkriti ime)
ljudi nemojte igrati cod. zivci ce vam oslabiti. ...pogotovo kad vas ubi bomba u sd-u na pocetku igre ... i btw. znam dosta ljudi koji isto misle o codu
CoD4 :yuck:
u Hrvastkoj ima samo 4 aktivna pro igraca UT3-a. a zasto?? reko bi vam svojim rjecima al bi se osramotio jer vas je previse koji igraju cod4...

Sucker
22-04-2008, 18:31
:pray: :pray: :pray: :pray:

CoD4 i onaj njegov crosshair povraća mi se kad to vidim :-x Tko se zeli zvati dobrim igracem online FPS-ova neka igra UT3 a ne ovo oldtimer-refleksi-sranje.

DrunkyDuck
22-04-2008, 19:17
Cek, cek, sad usporedjujemo UT3 i CoD4? Inace, meni je sarma bolja od lopate.


Takodjer, igre sporijeg tempa su lagane u MP?

Wasteful
22-04-2008, 19:49
:? 2 nova FPS-a zasto ih nebi usporedjivo... kaj se samo quake i ut mogu usporedjivat....
i da! u fps-ima sporijeg tempa treba manje skilla. tj. lagani su. a izgleda da su i zbog toga popularniji... jedino kaj je brzo u codu je ubiti nekog. ubis bilo koga bez problema ak ti je blizu u sekundi. a u UT-u imas vise oruzja i trebas znati kak ces ga ubit i s cim... itd

i btw sarma i lopata = cod i fifa ffs. mogo si barem napisat sarma i pizza :P

DrunkyDuck
22-04-2008, 20:53
i da! u fps-ima sporijeg tempa treba manje skilla. tj. lagani su. a izgleda da su i zbog toga popularniji...
Da, manje skilla kad je rijec o skakutanju i trckaranju. Nazalost, sto se tice taktike UT3 realnijim naslovima ne moze niti prismrditi. BTW, pod taktikom ne mislim na odabir pravog doskoka za pojavljivanje ispred neprijatelja.
Kad je vec tako lagano, volio bih te vidjeti kako se snalazis unutar jednog klanskog rata.


2 nova FPS-a zasto ih nebi usporedjivo...
Zato jer ih usporedjujes na temelju gameplaya, a tu su nebo i zemlja.

Rex Regis.cro
23-04-2008, 09:24
Ma jao, ne možete UT3 i CoD igre uspoređivati... jesu FPS obije ali pri eliminiranju neprijatelja morate potpuno drugu taktiku primjeniti. Doslovno lopata i sarma.

Jerry
23-04-2008, 13:11
ok wasteful,ajmo neki pcw nabaciti,pa da vidimo taj tvoj uber skill,ako si toliki skiller u UT,onda bi u ovoj "slow igri" bi trebo biti high +++ skill,pa ajmo nabacit nes...

Sucker
23-04-2008, 20:23
U codu i da si pro nemas sanse da nekog ubijes ako prvi primis metak. Kao prvo dok se okrenes treba bar 20min. Pokusat pobjec wtf??? Nemas sanse igra je prespora za potrcat, probat naciljat glavu bez aiming-down-site nema teorije jer se jebeni crosshair rasiri ko sirova palacinka. I sad ti igraj takvu igru gdje jedino mozes biti najbolji ako fragas s leđa i čučiš u zaklonu i cekas da netko prođe ga opet mozes s leda. Omfg no thanks

A o taktici ocito niste nikad igrali warfare jel da? Ako ima ijedan mod "taktičniji" od warfare-a rezem glavu. Onaj s&d u codu omfg sam moras drzat e 30sec da defjuzas dinamit LOFL. Ako je to taktika onda sam ja Aleksandar Veliki

UT34EverS:ekipa:

Kenyi
23-04-2008, 20:29
http://i93.photobucket.com/albums/l79/JeepJeep8/facepalm.jpg

nego i meni je sarma bolja od lopate.

eXtibO
23-04-2008, 22:30
U codu i da si pro nemas sanse da nekog ubijes ako prvi primis metak. Kao prvo dok se okrenes treba bar 20min. Pokusat pobjec wtf??? Nemas sanse igra je prespora za potrcat, probat naciljat glavu bez aiming-down-site nema teorije jer se jebeni crosshair rasiri ko sirova palacinka. I sad ti igraj takvu igru gdje jedino mozes biti najbolji ako fragas s leđa i čučiš u zaklonu i cekas da netko prođe ga opet mozes s leda. Omfg no thanks

A o taktici ocito niste nikad igrali warfare jel da? Ako ima ijedan mod "taktičniji" od warfare-a rezem glavu. Onaj s&d u codu omfg sam moras drzat e 30sec da defjuzas dinamit LOFL. Ako je to taktika onda sam ja Aleksandar Veliki

UT34EverS:ekipa:

To bi bilo razumljivo, da imas reflexe k'o u noja.

U svakom slucaju, CoD4 je rega igra, 2-3 sedmice intenzivnog igranja i voila!

Wasteful
23-04-2008, 23:12
2-3 tjedna svakodnevnog igranja i... dosadi mi. igra mi je u banani. jedino kaj volim kaj ima veze sa call of dutyem je Company of Heroes :D isto ko da cod gledam iz zraka. tj. spectam.a grafika odlicna

Doggy
24-04-2008, 07:34
kenyi lol
a sucker, koji crosshair??? to ja nisam videl u cod4 (igram samo na hardcore) ali je uvjek bilo realnije imat jednu pljucu i gun ili dvije pljuce, nego rocket luncher, plazma gun, pa kaj ti ga ja znam kaj sve ne i di (u djepu mozda???), i realnije je sprasit liku metak dva da crkne nego ga prziti s nekom zelenom zrakom pol sata... jako puno put sam u cod4 nekog ubil kad sam prvi primil metak, pa makar i s ledja, a igram samo s g3, i u 20 minut ne samo da se stignes okrenuti, nego stignes napraviti 80-ak kill-a s puskom koja puca metak po metak... pogodit glavu s crosshairom bez aim-a je tesko, a bez crosshaira jos teze, al se dogodi dosta cesto, a to da cucis u zaklonu je kemp i tak igraju samo noobovi...

i fakat, nebres usporedjivat sarmu i lopatu (lol) kak ni cod i ut...

meni je cod uvjek bil bolji od bilo kojeg ut-a...

Kenyi
24-04-2008, 11:29
ja mislim da je fear combat bolji od ut-a, posto su oba fpsa i online su.

Wasteful
24-04-2008, 13:52
doggy kaj mislis zakaj se zove Unreal ?
Kenyi. UT je meni bolji

Sucker
24-04-2008, 17:04
Ovdje ocito nema kompromisa. Sto se vrijedi svađat kad jedni samo hvale cod jedni ut i sto god reko to se nece promijenit. Tako da nabijem i cod i vas codovce UT je zakon i kome se ne sviđa moje misljenje neka me povuce :boohoo:

Sterpo
24-04-2008, 17:05
cod je zakon... :)
nabijem ut i vas utovce :)

Sucker
24-04-2008, 17:07
Posteno!
Nabijemo mi tebe i tvoj cod u pol(znas vec cega)

Wasteful
24-04-2008, 17:42
njih je više :(

Kenyi
24-04-2008, 19:40
,Nego /sarkazam off, ne zelim nikakve usporedbe sa utom, nebo i zemlja e , i molim te vi vasi pro utovci, ja vas postujem, sve je to gg, al kad neko tako "iskusan" gejmer kaze za cod da nema taktike i da je sranje, moze se pokopat.
Inace sljedeci post koji ima veze sa utom cu izdvojit pa ono gg.

DrunkyDuck
24-04-2008, 20:14
Kopka me samo fanboyism, a "branim" i UT i CoD i Quake od istog.

Wasteful
24-04-2008, 22:37
dobro aj pusti ut na miru kad velite da je nebo i zemlja i ok. cod mi suxa i gotovo. naigro sam ga se dosta ali to nije fps za mene

Vedro
26-04-2008, 11:28
Cod4 je isti kao i Cod2,samo što Cod4 ima bolju grafiku i moderno naoružanje,sve u svemu Cod4 mi nije ništa posebno,još mi je čak bolji Cod2,zato,puj,puj Cod4.

Doggy
26-04-2008, 12:52
Cod4 je isti kao i Cod2,samo što Cod4 ima bolju grafiku i moderno naoružanje,sve u svemu Cod4 mi nije ništa posebno,još mi je čak bolji Cod2,zato,puj,puj Cod4.

vidis, meni bas obrnuto... je da je Cod2 zakon, igral sam ga 500-tinjak sati, al cod4 je realniji, realnija su oruzja, realnije je bez hud-a i nisana...

Vedro
26-04-2008, 17:16
Ma slažem se definitivno s tobom al meni su nekak draža oružja iz ww2. :)

Sterpo
26-04-2008, 19:35
ma imaš MP44 u cod4
mogli su ubacit u svaku klasu po jedno oružje iz ww2
npr SMG - thompson, sniper - npr springfield :)

pimp
26-04-2008, 20:35
doggy kaj mislis zakaj se zove Unreal ?
Kenyi. UT je meni bolji


ukusi se razlikuju , ali kad mi dodjeteo nako ko zadnji slejaci i kazete da za cod4 netreba skila i taktike dođe mi da vas zgromim...

Wasteful
27-04-2008, 12:13
znam kako ti je ali.. nisam bas reko da netreba skilla.

Sucker
27-04-2008, 18:22
Za UT3 treba puuuuuno vise skilla jer treba ovladat svim oruzjima i treba se nauciti kretati. U codu4 treba manje skilla jer je igra spora, znaci kretanje nije toliko bitno, mozes se kretati kao zadnja njubina, ali ako imas aim opet mozes biti dobar + u cod4 imaju samo 3 vrste oruzja, imas 50 razlicith automatskih, 50 poluautomatskih, 50 snipera. Dakle zapravo sam 3 vrste oruzja za sto ne treba toliko puno vremena za nauciti koristi kako treba. I puno je lakse biti pro u cod4 nego u UT3. Tko to ne zeli priznati sam sebe zavarava :boohoo:

P.S. Ovaj post nije pljuvanje po codu4 nego najobicnija istina :bravo:

Wasteful
27-04-2008, 18:25
:bravo:
bas me zanima kaj ce sad rec protiv tog :)

Rex Regis.cro
27-04-2008, 18:48
Ne igram niti UT 3 niti CoD 4 redovito, mada sam ih dosta igrao, ali sam zato redovito igrao prošle CoD i UT igre.
Stvar je vrlo jednostavna, za obije igre treba vam podjednako skilla. UT 3 igrači će bez problema razbiti one igrače koji više igraju CoD 4 i obrnuto. Jedina razlika između UT 3 i CoD 4 je što je CoD više taktički orijetirana igra, u UT nema flash granata, frag ili smoke granata, nema zračne potopre itd, ajde onaj Vehicle CTF mu da koliku toliku taktiku. (ne mora biti, možeš se i tamo rokati kao majka) dok u UT uzmeš zolju i deri po svemu što se miče i imaš više zdravlja nego u CoD igrama. Ne pljujem niti po jednoj igri, samo objektivno odgovaram na vaša nažalost subjektivne odgovore koji rezultiraju daljnom svađom. O.K. CoD vam se ne sviđa, ostavili ste svoj komentar, mislim da je to dosta.
Sada bi zbilja bilo dosta s tim prepiranjima.
:yuck:

Cthulhu
04-05-2008, 12:05
Najbolja takticka pucacina je operation flashpoint,bf fanovi...
Sto se cod4 tice ja nisam primijetio nista nerealno,sve price o probijanju dva zida mecima odjednom su izmisljotine

Wasteful
04-05-2008, 18:47
kad smo kod nerealnosti kaj je moguce da metak od ak47 prodje kroz betonski zid debel oko 15 cm? (bez deep impact...)

Rex Regis.cro
04-05-2008, 18:52
kad smo kod nerealnosti kaj je moguce da metak od ak47 prodje kroz betonski zid debel oko 15 cm? (bez deep impact...)
Da i ne. AK-47 ima najveći kalibar od svih jurišnih pošaka, važna stvar je od čega je zid napravljen, ali sumnjam da su dečki iz Infinity Warda previše razbijali glavu oko toga.

B4j4
04-05-2008, 20:31
Za UT3 treba puuuuuno vise skilla jer treba ovladat svim oruzjima i treba se nauciti kretati.SU codu4 treba manje skilla jer je igra spora, znaci kretanje nije toliko bitno, mozes se kretati kao zadnja njubina, ali ako imas aim opet mozes biti dobar + u cod4 imaju samo 3 vrste oruzja, imas 50 razlicith automatskih, 50 poluautomatskih, 50 snipera. Dakle zapravo sam 3 vrste oruzja za sto ne treba toliko puno vremena za nauciti koristi kako treba. I puno je lakse biti pro u cod4 nego u UT3. Tko to ne zeli priznati sam sebe zavarava :boohoo:

P.S. Ovaj post nije pljuvanje po codu4 nego najobicnija istina :bravo:
:rotfl: :rotfl:
e roflal bi ti se u facu da si ovdje... netreba skilla za kretanje ? 3 automata + snajper pucaju po tebi, nemas se di sakriti a u ruci imas shotgun.. pa ti prezivi...
ili iams snajp i naletis na protivnicki spawn... svi na automate... pa ti prezivi ak ne znas bunny hoppat i gadat iz skoka itd itd...
oruzja... 3 vrste a ?
lets see...
impact hammer - bash
enforcer - RPD, SAW.. mozda cak umjesto toga gunovi posto je to najslabija puska u UT3...
bio rifle - kalach, carabina...
link gun - nema nis slicno al mogli bi skorpion, uzi...
flak - sacmarice
rocket launcher - rocket launcher ( RPG )
sniper rifle - snajperi
avril - stinger, javelin
reedeemer - nema imba weapona... al zato ima perkova i dodataka za oruzje i granata

Kron
04-05-2008, 22:43
kad smo kod nerealnosti kaj je moguce da metak od ak47 prodje kroz betonski zid debel oko 15 cm? (bez deep impact...)
Da i ne. AK-47 ima najveći kalibar od svih jurišnih pošaka, važna stvar je od čega je zid napravljen, ali sumnjam da su dečki iz Infinity Warda previše razbijali glavu oko toga.


probije gredu debljine malo manjeg pedlja

Sucker
05-05-2008, 17:14
E moj baja nabrojis 2 situacije pa mislis da si cijeli svijet osvojio. Kakvih situacija ima u UT-u ne vrijedi ni objasnjavat jer ti to ne mozes shvatit. Cod4 budi u meni osjecaj ko kad se neka baba naguzi u svom stojadinu na cesti koja je puna krivina i vozi 30km/h, a ti je ne mozes obić :thumbs2:
I bar probaj nabrojit sva oruzja u UT-u

Wasteful
05-05-2008, 19:41
eo bash u zadnje vrijeme igram i ut3 i cod4. http://www.xfire.com/screenshots/shuljevich/Spogledajte razliku izmedju cod4 screenshota i ut3. pogotovo zadnjih. ja ne kuzim ali nisam igro cod4 oko 2 tjedna. za to vrijeme sam igro ut3. i iso sad malo cod4 i scorovi su jebeno dobri. mislim ono. igranjem ut3-a imam veci skill u codu. tj bolje reflexe :o a time bi i reko da u codu treba manje skilla. tj. u ut-u nemogu imat takav score kao u codu jer je igra teza i treba fakin vise skilla. a sta se tice prijasnjih igranja. cod1 i cod2 sam igro nesh sitno sp. a ut99 sam igro oko 2 godine online. i da. povlacim ak sam nekaj reko protiv bomba. ali jebeno debilni helic.... kad me isti helic ubi par puta naradje bi strgo sve oko sebe... kaj je to fps... kad vas helic aimbot ubija ... debilnost nad debilnosti. kak su ga se bash sjetili stavit u jebenu igru... :? nemojte mi sad pocet brijat "pam, cb...." igram na publicu i boli me q.ac. mogo bi josh nekaj pisat al iam posla. i btw bash mi se poceo igrat cod.(nakon neigranja 2 tjedna) i sad mi se opet ne igra... cod4 sux

Jerry
05-05-2008, 20:24
ut3 sux jbg
probaj odigrat cod1 i onda probaj nest govoriti o skillu :)
EDIT:
hahhah,bar to nisu scorovi na jebeno njubovskom LW serveru :)))
odi na h2k,dignitas ili neki drugi malo jaci server i napravi takav scor

Wasteful
05-05-2008, 20:36
prvo trebam igrat ut3 tjedan dana pa cu doc na server i izubijat sve xD
sad nemogu ut3 igrat kak spada. zbog fukin coda. a cod nakon ut-a mogu igrat :o mislim ono....

Rang€r
05-05-2008, 23:14
ma dobar je CoD4 i sve to... al ko u svakoj večoj igri, cro community suxa da više ne može svi misle da su neki isusovi proovi, neki sk1lz00ri pm šta god... a kad ih uhvati trta i enemy malo upotrjebi malo mozga i učini neš pametno osim kempa(koji je glup da gluplji nemože bit, neznam koji je qrc to zabavno 90% ljudi koji igraju CoDove) nemaju se pojma snač, il sjebat protivnika... igra je u klanu fakat reptitivna, moraš slušat nekog isusa na TSu koji ti govori šta da radiš, cjelo vrijeme iste taktike sa razlikom da češ "ić centimetar uljevo, a ja ću za tobom, a ti treći idi u pm budi mamac" i ako nedaj bože napraviš jedan korak po svome njub si, n44b, n00b, njubina, noobara i još neki izrazi koje krasi cro pro l33t....

Sucker
06-05-2008, 17:26
ma dobar je CoD4 i sve to... al ko u svakoj večoj igri, cro community suxa da više ne može svi misle da su neki isusovi proovi, neki sk1lz00ri pm šta god... a kad ih uhvati trta i enemy malo upotrjebi malo mozga i učini neš pametno osim kempa(koji je glup da gluplji nemože bit, neznam koji je qrc to zabavno 90% ljudi koji igraju CoDove) nemaju se pojma snač, il sjebat protivnika... igra je u klanu fakat reptitivna, moraš slušat nekog isusa na TSu koji ti govori šta da radiš, cjelo vrijeme iste taktike sa razlikom da češ "ić centimetar uljevo, a ja ću za tobom, a ti treći idi u pm budi mamac" i ako nedaj bože napraviš jedan korak po svome njub si, n44b, n00b, njubina, noobara i još neki izrazi koje krasi cro pro l33t....

:pray: :pray: :pray: :pray: :pray: :pray: :pray: :pray: :bravo:

Jerry
06-05-2008, 22:20
ma dobar je CoD4 i sve to... al ko u svakoj večoj igri, cro community suxa da više ne može svi misle da su neki isusovi proovi, neki sk1lz00ri pm šta god... a kad ih uhvati trta i enemy malo upotrjebi malo mozga i učini neš pametno osim kempa(koji je glup da gluplji nemože bit, neznam koji je qrc to zabavno 90% ljudi koji igraju CoDove) nemaju se pojma snač, il sjebat protivnika... igra je u klanu fakat reptitivna, moraš slušat nekog isusa na TSu koji ti govori šta da radiš, cjelo vrijeme iste taktike sa razlikom da češ "ić centimetar uljevo, a ja ću za tobom, a ti treći idi u pm budi mamac" i ako nedaj bože napraviš jedan korak po svome njub si, n44b, n00b, njubina, noobara i još neki izrazi koje krasi cro pro l33t....
opet kažem,ti jebote gledaš cro community na jednom šugavom gamezone tdm...pa jebote si čuo kad za klanove g2top,RABBITS,xeQte (najbolji hrvatski klan,jedno vrijeme on top cb ),bivsi b_d (trenutno inpike al u hibernaciji),i očito neznaš kakav je cro community,sigurno bolji od svih ostalih...

EDIT:
očito si bio u nekom wannabe pg klanu,jer inače nije tako,al eto,ti trljaš ljudima oči tu nekom spikom,i opet kažem,ono je jebeni pub

programer1994
11-05-2008, 17:36
ja san igro cod2 i bija je odličan :thumbs2: ,ali kad sam zaigra cod4,nisam se moga skinit s njega bolja grafika,oružja i mrežna igra :bravo: :ekipa:

gruli
10-06-2008, 11:59
ja san igro cod2 i bija je odličan :thumbs2: ,ali kad sam zaigra cod4,nisam se moga skinit s njega bolja grafika,oružja i mrežna igra :bravo: :ekipa:


To je 100% istina i ja bih kazao isto...
ali u cod4 ima puno čitera :nonono: i to će sjebat cjeli COD4, nadam se da budejo ovi noobovski gameri prestali sa tim

Fair play...

Snake
10-06-2008, 12:05
ali u cod4 ima puno čitera

u to sam se uvjerio iz prvog lica. singleplayer je odličan no multiplayer mi uvijek pokvare cheateri pa samo derem u lanu

pimp
10-06-2008, 13:57
to ima citera tamo di vi igrate , ima i normalnijih servera di nema citera

Wasteful
10-06-2008, 18:18
ja san igro cod2 i bija je odličan :thumbs2: ,ali kad sam zaigra cod4,nisam se moga skinit s njega bolja grafika,oružja i mrežna igra :bravo: :ekipa:


To je 100% istina i ja bih kazao isto...
ali u cod4 ima puno čitera :nonono: i to će sjebat cjeli COD4, nadam se da budejo ovi noobovski gameri prestali sa tim

Fair play...
a di nema chitera??? ak skuzis/vidis chitera jednostavno izadji iz servera i odi na drugi...

Dommyshell
11-06-2008, 13:58
Istina COD4 je odlićan prošo sam sp i ostao zadivljen zaigro sam mp došo do 54lvla u 3tjedna i onda mi se acc sam od sebe izbriso neznam zbilja kak poćeo ponovno igrat došo do 50lvla u 3tjedna i poslo sve u PM jer mi je vec dojadio i zbilja je dosadan , na pocetku je zanimljivo a kasnije shit isto tako i sa SP.
Ovo sa citerima totalna istina i nema servera na kojem nisu tak da se od njih nemoš maknut.Prokleti noobovi :twisted: koji imaju 3 kila i 70 smrti kroz 2 runde a 55lvl je to je fucking nemoguce.

pimp
11-06-2008, 14:54
kupi orginalnu igru pa ces vidjeti koliko citera ima....
i cim vidim da pricate o lvlima onda si i mogu misliti...

Wasteful
11-06-2008, 20:40
kupi orginalnu igru pa ces vidjeti koliko citera ima....
i cim vidim da pricate o lvlima onda si i mogu misliti...
bash :D

ScorpiuS
12-06-2008, 20:52
Istina COD4 je odlićan prošo sam sp i ostao zadivljen zaigro sam mp došo do 54lvla u 3tjedna i onda mi se acc sam od sebe izbriso neznam zbilja kak poćeo ponovno igrat došo do 50lvla u 3tjedna i poslo sve u PM jer mi je vec dojadio i zbilja je dosadan , na pocetku je zanimljivo a kasnije shit isto tako i sa SP.
Ovo sa citerima totalna istina i nema servera na kojem nisu tak da se od njih nemoš maknut.Prokleti noobovi :twisted: koji imaju 3 kila i 70 smrti kroz 2 runde a 55lvl je to je fucking nemoguce.
Nijedna igra nije neka Ultimate!
Svaka će ti dosadit ali COD4 će ti najzadnji dosadit, meni je stvarno odličan ali ga igram puno rijeđe nego prije tj. ne igram ga uopšte! :D

gruli
21-06-2008, 09:54
Nijedna igra nije neka Ultimate!
Svaka će ti dosadit ali COD4 će ti najzadnji dosadit, meni je stvarno odličan ali ga igram puno rijeđe nego prije tj. ne igram ga uopšte! :D

e, isto kod mene, ne igram ga više uopšte.
Zbog čitera mi se ne da...

Dommyshell
21-06-2008, 20:10
Pa gle nisam reko da je igra dosadna nego da sam došo do 50 i nekog lvla i namućio se ko konj i onda mi se acc zbriso pa sam ponovno igro ko manijak da prodem do 55lvla i kad sam došo dao 53 ja mislim više mi se zbilja nije dalo jer mi je dosadilo dva puta prolazit i trudit se doc da 55lvla sada igram samo kada nemam pametnijeg posla više me ne zanima koji sam lvl makar sam sada napokon doso po drugi put da tog fucking 55lvla vjeruj mi i tebi bi dosadio da dva puta moraš (zbog glupog razloga) skupljat 200000 i nešt tisuća xp-a zbog toga mi je dosadio ,ali ja mislim da cu ponovno pocet igrat. :oops: :oops:

A i ono u vezi citera njih ima svugdje osim na originalnim serverima no ja nisam jedan od onih ljudi koji daju 500 i više kn za original igru fuck that ja bi tih 500+ kn na nešt drugo potrošio ,a za malo poigrat se je dobra i krekirana igra i krekirani serveri..Tak da to o original serverima za mene ne vrijedi. :thumbs1: :thumbs1: :thumbs1: :yuck: :yuck:

Dommyshell
21-06-2008, 20:17
kupi orginalnu igru pa ces vidjeti koliko citera ima....
i cim vidim da pricate o lvlima onda si i mogu misliti...
I molim te šta ti to znaći šta misliš da sam i ja citer :-x :-x :nonono: :nonono: :nonono: ja nisam jedan od tih usranih noobova koji imaju rank hack :nonono: :nonono: zato mi i je igra dosadila jer sam ju dva puta prolazio no ipak nisam drugi put skinuo rank hack i vola 55lvl jebeš to nego sam prolazio makar mi je dosadila no prošo sam. :gitara: :gitara:

ScorpiuS
28-06-2008, 17:45
Ja sam skupio sve rangove 2 puta, sve do zadnjeg! I sad mi je dopiz...dosadio.

mr.bullseye2
17-08-2009, 15:02
:evil: Nije tak loša igra ali je loše što su programeri ostavili wwII na cjedilu.

Constantine
17-08-2009, 15:15
:evil: Nije tak loša igra ali je loše što su programeri ostavili wwII na cjedilu.
:rotfl:
ne ono,ww2 je fakat preslabo iskorišten,bilo bi fakat kul da naprave jos jedno desetak codova sa ww2 okruženjem -.-

wiseguy
18-08-2009, 12:00
ne razumijem pljuvanje,jest da nema prevelike taktike,sp je odličan,mp nisam igrao i valjda tamo mogu prolaziti meci kriz zidove jer u sp nisam to primjetio

hansi
18-08-2009, 13:04
Da vidiš taktike na največoj težini... Kako misliš nisi primjetio da meci prolaze kroz zidove? Pa ja sam ih uvijek kada sam mogao ubijao kroz zidove.

loo
18-08-2009, 13:37
Da vidiš taktike i ubijanje kroz zidove u multiplayeru (S&D, promod, warovi)

Grim
22-08-2009, 09:07
CoD 4 je najbolji CoD do sada i tu nema rasprave.

Deadwalker
22-08-2009, 11:37
Koji genije je isao opce otvarati temu cod 4 u pljuvacnici... :(

megalodon
22-08-2009, 19:57
Procitajte jebote, nije je otvorio da pljuje po igri.

loo
22-08-2009, 21:39
Ko vi? -.-

r0rschach
24-08-2009, 18:33
to je jedini FPS u kojem ima taktike... tj u kojem se da izraditi prava taktika...
Onak, lol...
Svi igrači CoD serijala samo rushaju ili kempaju. To je taktičko kretanje i taktičko čekanje, kako ga vole zvati. Jedini taktički FPS-ovi su Team Fortress (oba) i Counter-Strike (svi). I možda još poneki, ali da nije CoD.

loo
24-08-2009, 22:05
to je jedini FPS u kojem ima taktike... tj u kojem se da izraditi prava taktika...
Onak, lol...
Svi igrači CoD serijala samo rushaju ili kempaju. To je taktičko kretanje i taktičko čekanje, kako ga vole zvati. Jedini taktički FPS-ovi su Team Fortress (oba) i Counter-Strike (svi). I možda još poneki, ali da nije CoD.

Ajd lagano odjebi mali fanboyu iz ove teme.

King tiger
24-08-2009, 22:53
to je jedini FPS u kojem ima taktike... tj u kojem se da izraditi prava taktika...
Onak, lol...
Svi igrači CoD serijala samo rushaju ili kempaju. To je taktičko kretanje i taktičko čekanje, kako ga vole zvati. Jedini taktički FPS-ovi su Team Fortress (oba) i Counter-Strike (svi). I možda još poneki, ali da nije CoD.
sacekaj da se nasmijem tebi i ovom postu .
proceed.

Grim
27-08-2009, 17:17
to je jedini FPS u kojem ima taktike... tj u kojem se da izraditi prava taktika...
Onak, lol...
Svi igrači CoD serijala samo rushaju ili kempaju. To je taktičko kretanje i taktičko čekanje, kako ga vole zvati. Jedini taktički FPS-ovi su Team Fortress (oba) i Counter-Strike (svi). I možda još poneki, ali da nije CoD.
Probaj samo rushat na promod waru u CoD4 pa ćemo vidjeti kako ćeš proći bez dobre taktike.

The Jackal
27-08-2009, 17:18
Najtaktičnija igra je sigurno SWAT 4

Grim
27-08-2009, 17:20
Najtaktičnija igra je sigurno SWAT 4
Nebih se složio, mislim da više taktike je potrebno u npr. Americas Army, ali nisam igrao SWAT 4 mp tako da nebih točno znao.

The Jackal
27-08-2009, 17:21
Pošto nisi igrao MP neznaš. Ako budeš igrao igraj prave TACTIC servere a ne one shit

Grim
27-08-2009, 17:24
Nevjerujem da ću igrat, pošto je igra već stara i ima puno boljih igra koje su po mom ukusu. :D

D.E.M.O.
27-08-2009, 22:29
cod1 je imao taktike, cod2 se mogao usporedjivati s njim dok je cod4 daleko ispod..kako god nije losa igra.

Grim
28-08-2009, 08:13
Nikako, u cod2 pak nema taktike, bitno je samo koliko dobro znaš ciljat s boltom, ostalo je vise manje rushanje.

D.E.M.O.
29-08-2009, 17:33
Nikako, u cod2 pak nema taktike, bitno je samo koliko dobro znaš ciljat s boltom, ostalo je vise manje rushanje.
? s&d warovi?

loo
29-08-2009, 18:43
? s&d warovi?
Isto vrijedi i za cod 4 -.-
Iako su po meni u četvorci taktike složenije...

hansi
29-08-2009, 18:45
Da, samo što na većini servera prevladava snajperska bagra, većinom njubare. Oni se na shipmentu popnu na krov a niti claymore da stave. Ja im dođem sa leđa sa ak47-u i napravim 6 killova zaredom :)

loo
29-08-2009, 18:46
Shitment je ona jako mala mapa s konejerima.... vjerujem da si mislio da wet work (onaj brod)... i na ak74-u :D
i taktike su u warovima a ne random public matchevima...

D.E.M.O.
29-08-2009, 19:05
? s&d warovi?
Isto vrijedi i za cod 4 -.-
Iako su po meni u četvorci taktike složenije...
ne mogu biti slozenije cim mozes pucati kroz zidove.

Grim
29-08-2009, 20:48
Da, samo što na većini servera prevladava snajperska bagra, većinom njubare. Oni se na shipmentu popnu na krov a niti claymore da stave. Ja im dođem sa leđa sa ak47-u i napravim 6 killova zaredom :)
Na promodu u timu ima samo jedan sniper i nema perkova. :D

croat1gamer
29-08-2009, 20:56
[quote="D.E.M.O.":3p7wxqm5]
? s&d warovi?
Isto vrijedi i za cod 4 -.-
Iako su po meni u četvorci taktike složenije...
ne mogu biti slozenije cim mozes pucati kroz zidove.[/quote:3p7wxqm5]
Taktike ne skrivanja iza tankih zidova pomazu ovdje.

loo
30-08-2009, 11:02
[quote="D.E.M.O.":boolb6xx]
? s&d warovi?
Isto vrijedi i za cod 4 -.-
Iako su po meni u četvorci taktike složenije...
ne mogu biti slozenije cim mozes pucati kroz zidove.[/quote:boolb6xx]

Pa to i je jedan od razloga zašto su taktike složenije...

megalodon
30-08-2009, 19:22
Taktika zavisi od ljudi koji igraju a ne od igre.

loo
30-08-2009, 20:22
Taktika zavisi od ljudi koji igraju a ne od igre.

I o jednom i o drugom...

megalodon
31-08-2009, 10:29
Isusehriste, ti mozes imat taktiku u Wormsima ako oces. Totalno nema veze sa igrom.

Tabitha
31-08-2009, 12:31
Isusehriste, ti mozes imat taktiku u Wormsima ako oces. Totalno nema veze sa igrom.
Taktike ovise o lvlu i oruzju.

pekar lekar apotekar
31-08-2009, 12:35
taktike ovise o pro skillsima koje će te dobiti kurčenjem svojom taktikom.



...



oh wait.

The Jackal
31-08-2009, 12:36
Isusehriste, ti mozes imat taktiku u Wormsima ako oces. Totalno nema veze sa igrom.
Taktike ovise o lvlu i oruzju.

Isusa ti boga. Bokte ja mogu imat lvl.1 i običnu sačmaricu i mogu taktičarit -.- a i nemoram taktičarit

Tabitha
31-08-2009, 12:41
Isusehriste, ti mozes imat taktiku u Wormsima ako oces. Totalno nema veze sa igrom.
Taktike ovise o lvlu i oruzju.

Isusa ti boga. Bokte ja mogu imat lvl.1 i običnu sačmaricu i mogu taktičarit -.- a i nemoram taktičarit
Isusa ti boga. Nije isto ako imaš mortare i granate ili ih nemaš. Isto sa snajperima.

loo
01-09-2009, 21:12
Isuse kriste pa igra se na promodu -.-
tamo nema levela ni svih oružja...
I pod taktike se misli na taktike tima a ne pojedinca

Korpse
02-09-2009, 08:14
Da se i ja pridružim.

Isusatiboga, ako nevolite CoD4 igrajte CoD2.

Constantine
02-09-2009, 15:50
Isuse kriste pa igra se na promodu -.-
tamo nema levela ni svih oružja...
I pod taktike se misli na taktike tima a ne pojedinca
da,nema nicega,cijela igra je osakaćena tim retajnim modom :(

loo
02-09-2009, 23:31
Nije ništa osakaćeno tim modom. Taj mod je napravljen da se izbalansiraju sva oruzja i da nemožeš napravit neku overpowered klasu (ili neku noob klasu sa martydomom ili granade launcherom)