PDA

Pogledaj cijelu verziju : call of duty 4 , modern warfare



Stranica : 1 [2]

Constantine
02-09-2009, 23:43
ne uopce pa nije osakaćeno,nema pola oružja,nema dodataka za oružja,nema nekih normalnih i korisnih perkova,sve se svodi na run&gun i svi imaju jedno te ista oružja.

Korpse
03-09-2009, 08:16
Nije ništa osakaćeno tim modom. Taj mod je napravljen da se izbalansiraju sva oruzja i da nemožeš napravit neku overpowered klasu (ili neku noob klasu sa martydomom ili granade launcherom)
Što je to tako loše? Zato što se svi "skilleri" žale kada ih netko sa tim ubije? Koliko me pamćenje služi, nade ima samo 1-2 punjenja? I vama to smeta? Spustite se na zemlju malo, ima pravih skillera koji vas mogu sa tim na pola mape skinuti.

Constantine
03-09-2009, 09:13
da,zato sto samo i iskoriste ta dva punjenja,dok se približe tako i tako umru zato sto neznaju koristit metke.

The Fury
03-09-2009, 10:02
Nije badava stavljen promod. Svi turniri pa i cb se igraju uz pomoć njega. Donosi kakav takav balans.

Nodakim
03-09-2009, 15:25
Nije ništa osakaćeno tim modom. Taj mod je napravljen da se izbalansiraju sva oruzja i da nemožeš napravit neku overpowered klasu (ili neku noob klasu sa martydomom ili granade launcherom)
Što je to tako loše? Zato što se svi "skilleri" žale kada ih netko sa tim ubije? Koliko me pamćenje služi, nade ima samo 1-2 punjenja? I vama to smeta? Spustite se na zemlju malo, ima pravih skillera koji vas mogu sa tim na pola mape skinuti.


Vjeruj mi da pravim "skillerima" to opće ne smeta,dapače raduju se takvima.
:)

croat1gamer
03-09-2009, 18:41
Nije ništa osakaćeno tim modom. Taj mod je napravljen da se izbalansiraju sva oruzja i da nemožeš napravit neku overpowered klasu (ili neku noob klasu sa martydomom ili granade launcherom)

Problem je kada dode tucet njubara koji sprayaju po mapi sa time.