PDA

Pogledaj cijelu verziju : Vasih Top5 RPG-a !!!



Wongraven
20-03-2006, 12:31
Evo mozete napisati vasih top 5 najboljih RPG-a .
Evo moja lista :D

1.Kotor 1
2.Bloodlines
3.Morrowind
4.Fable
5.Fallout 2

dabl eM
20-03-2006, 12:43
1 i 2 oba kotora
3 sw:jedi academy
4diablo II
5 bilo koji

L3VI4TH
20-03-2006, 12:45
Diablo 1,2
KOTOR 1,2
Balldurs gate
Fable
Newervinter Knights

L3VI4TH
20-03-2006, 12:47
3 sw:jedi academy


To ti nije rpg

dabl eM
20-03-2006, 12:54
3 sw:jedi academy


To ti nije rpg

kak nije,pa fps bogami nije,isto se level upgrada kad prođeš jedan dio.
koji je to onda žanr?

Stryder
20-03-2006, 13:47
1.kotor 1 i 2
2.fable
3.Bloodlines
4.morowind
5.dungeon siege 2

T.N.T.
20-03-2006, 14:09
[quote="dabl eM":2yjvvtte]
3 sw:jedi academy


To ti nije rpg

kak nije,pa fps bogami nije,isto se level upgrada kad prođeš jedan dio.
koji je to onda žanr?[/quote:2yjvvtte]

možda si mislio na KOTOR, a na Jedi khnight

dabl eM
20-03-2006, 14:15
[quote=L3VI4TH][quote="dabl eM":2fxnh1cd]
3 sw:jedi academy


To ti nije rpg

kak nije,pa fps bogami nije,isto se level upgrada kad prođeš jedan dio.
koji je to onda žanr?[/quote:2fxnh1cd]

možda si mislio na KOTOR, a na Jedi khnight[/quote:2fxnh1cd]

yeah, but svejedno koji je jedi knight žanr???

whiskey
20-03-2006, 14:18
1.ARCANUM
2.Icewind dale 1,2
3.Bloodlines
4.Kotor 1,2
5.Septera core
6.Morrowind
6.Diablo 1,2
7.Fallout 2
8.Neverwinter nights i ekspanzije
9.Baldur's gate 2
10.Fable

kulamasta
20-03-2006, 14:43
1 ...jednostavno najbolji FRP, a tko kaze drugacije ili laze ili zeli namjerno obmanuti siru javnost... i takvima treba dozivotno zabranit postanje po forumima!
...dakako, broj Jedan je
**************FALOUT 2******************************

2 ...odmah do cara, gotovo i sam car, ali kako bi rekli nogometasi i oni koji se tako osjecaju, falilo mu ono malo zrno sportske srece, da bude broj jedan. ali i kao takav drugi moze biti na ponos i diku cjelom some kraju i krajoliku :D da... da... pricamo o igi koja nosi ime:
***********BALDURS GATE****************************

3 ...broncana medalja, koja je mogla biti i srebrna a i zlatna, da sam ja danas malo bolje volje, zasluzeno, pa i vise od toga, odlazi igri koja u sebi objedinjuje zaraznu igrivost i nenadmasan humor upakirano u sareni paketic sa rozom mašnom... a ime joj jeeeeeeeeeeeeeeeee:
*************PLANESCAPE TORMENT********************

4 ...hmmm a na cetvrtom mjestu je igra koju slobodno mozemo nazvat THE GAME! igra koju igra i mlado i staro, i coravo i gluho, i pametno i glupo! Igra koje i nije mozda frp ali je je mi tako volimo zvati!... dame i gospodo, jedan i jedini, neponovljivi, nenadmasni........
************DIABLO II********************************

5 ...peto i posljednje mjesto zauzima igra koja je tu saqmo preko veze i uz pomoc sile.... naravno....
************KOTOR********************************* **

A tko su luzeri koji imaju kvalitete al nisu zasluzili mjesto medju velicanstvenima??? a a a??? tko su ti?

luzer numero uno jeeeeeeeeeeee.....

M O R R O W I N D

...odmah do njega....

ICEWIND DALE

....dalje slijedi

ARX FATALIS

a tu je iiiiiiiiiiiiiiiiiiii

DAGERFALL

i na kraju balade

DUNGEON MASTER 2

=k.o=
20-03-2006, 14:57
1.kotor
2.neverwinter nights
3.arcanum
4.dungeon siege
5.gothic 2

dabl eM
20-03-2006, 15:34
neko je gledo onaj film o prodaji oružja s nicloasom cageom.
(mislim na potpis onog iznad mene)
dobar film

brain_fart
20-03-2006, 17:09
zavisi shto mislish pod RPG... danas se naziv RPG lijepi na sve shto ima levele i napredovanje lika... da ovo ne bude off topic: RPG je fallout1&2... i naravno planescape: torment... all hail... :pray:

Osiru$
20-03-2006, 17:14
GG kulamasta

tu je negdje i moj izbor, samo što bih ja sebi dodao i Vagrant Story.

Prince-Artas
20-03-2006, 17:34
1.TES4 Oblivion
2.TES3 Morrowid
3.TES2 Daggerfall
4.TES1 Arena
5.KOTOR 1 i 2

Lord Bazooka
20-03-2006, 17:45
1. Gothic
2. Fable
3. Gothic 2 i the night of the raven
4. KOTOR 1 i 2
5. Morrowind

mental_mind
20-03-2006, 18:23
1.Diablo
2.Morrowind
3.Kotor
4.Icewind dale (i jedan i dva)
5.Fable

goGAMERo
20-03-2006, 18:24
Ja nisamveliki ljubitelj RPG-ova, ali npr volim TES, od 1 - 4 8)

KingTomy
20-03-2006, 19:25
1.TES4 Oblivion
2.TES3 Morrowid
3.TES2 Daggerfall
4.TES1 Arena
5.KOTOR 1 i 2

TES 4 ti je najbolji, a igru još nisi probao. Igra nije stigla u Hrvatsku, jedino ako imaš ujaka/ujnu, tetu/tetka, strica/strinu ili neku još dalju rodbine od tvoje plave krvi. Judinog ti limuna...Oblivion možda razočara, tko zna. Ali ne vjerujem, zato jer je XboX verzija dobila 9.5/10, ali sve zavisi do tvog ukusa, subjektivnog i objektivne ocjene, koja se također ne može odrediti na decimalu iscjeđenog limuna na fascesu.

20-03-2006, 19:33
1. Final Fantasy 7
2. Final Fantasy 10
3. Morrowind
4. KOTOR
5. Final Fantasy 8

Prince-Artas
20-03-2006, 19:35
1.TES4 Oblivion
2.TES3 Morrowid
3.TES2 Daggerfall
4.TES1 Arena
5.KOTOR 1 i 2

TES 4 ti je najbolji, a igru još nisi probao. Igra nije stigla u Hrvatsku, jedino ako imaš ujaka/ujnu, tetu/tetka, strica/strinu ili neku još dalju rodbine od tvoje plave krvi. Judinog ti limuna...Oblivion možda razočara, tko zna. Ali ne vjerujem, zato jer je XboX verzija dobila 9.5/10, ali sve zavisi do tvog ukusa, subjektivnog i objektivne ocjene, koja se također ne može odrediti na decimalu iscjeđenog limuna na fascesu.

oblivion sam stavio na 1. mjesto jer mu je tamo i mjesto. on je već sad moja najdraža igra (sorry war3)

T.N.T.
20-03-2006, 20:16
[quote="Prince-Artas":1ozd4r1k]1.TES4 Oblivion
2.TES3 Morrowid
3.TES2 Daggerfall
4.TES1 Arena
5.KOTOR 1 i 2

TES 4 ti je najbolji, a igru još nisi probao. Igra nije stigla u Hrvatsku, jedino ako imaš ujaka/ujnu, tetu/tetka, strica/strinu ili neku još dalju rodbine od tvoje plave krvi. Judinog ti limuna...Oblivion možda razočara, tko zna. Ali ne vjerujem, zato jer je XboX verzija dobila 9.5/10, ali sve zavisi do tvog ukusa, subjektivnog i objektivne ocjene, koja se također ne može odrediti na decimalu iscjeđenog limuna na fascesu.

oblivion sam stavio na 1. mjesto jer mu je tamo i mjesto. on je već sad moja najdraža igra (sorry war3)[/quote:1ozd4r1k]

loool :rotfl:

ewok
20-03-2006, 20:39
1. TES3
2. Neverwinter nights
3. Icewind dale
4. Diablo 2 + LoD
5. KOTOR 1&2
volim i Jedi academy, ali posto je to 5 najboljih RPG-ova on ne stane....bio bi na 6. mjestu...a Fable:TLC je prekratak da bih ga stavio na ovu listu
btw: Jedi knight 3 JE RPG... sam sto ne razvijaš spellove i levele vec moci odnosno silu... :D :D :D

W3DR4N
20-03-2006, 20:45
JK:JA nema strukturu jednog RPG-a. Ti pointovi koje možeš svojevoljno stavljati u silu može biti najpojednostavljeni element RPG-a, no nikako mu ne dodaje RPG u opis žanra. To je običan FPS-TPS, kojem kamera ovisi samo o osobnom odabiru igrača.

Prince-Artas
20-03-2006, 20:49
JK:JA nema strukturu jednog RPG-a. Ti pointovi koje možeš svojevoljno stavljati u silu može biti najpojednostavljeni element RPG-a, no nikako mu ne dodaje RPG u opis žanra. To je običan FPS-TPS, kojem kamera ovisi samo o osobnom odabiru igrača.

slažem se

ewok
20-03-2006, 20:49
JK:JA nema strukturu jednog RPG-a. Ti pointovi koje možeš svojevoljno stavljati u silu može biti najpojednostavljeni element RPG-a, no nikako mu ne dodaje RPG u opis žanra. To je običan FPS-TPS, kojem kamera ovisi samo o osobnom odabiru igrača.

ajd dobro, valjda si u pravu... nije ni bitno kojeg je žanra, glavno da je igra odlična... jos da su dodali invertorij... bila bi preje****...

W3DR4N
20-03-2006, 20:51
1.TES4 Oblivion
2.TES3 Morrowid
3.TES2 Daggerfall
4.TES1 Arena
5.KOTOR 1 i 2

Da prostiš, ovo je teže glupiranje. Zapravo, tvoj popis je nastao zbog Obliviona. Oblivion još nije izašao, a ti ga stavljaš na prvo mjesto, gdje je tu logika? Šta se tiče ostatka, možda si probao, ali ne vjerujem da si igrao i izigrao TES 1 i 2, i na popisu su samo i jedino zbog nadolazećeg nastavka.

L3VI4TH
20-03-2006, 20:52
JA nemre bit RPG kak ne kuzite...

RPG je stovern iz jedne jedine bogovske stvari koja se zove D&D :pray: i koju ni jedna kompjuterska igra nikada nece moci zamjeniti

Prince-Artas
20-03-2006, 20:53
1.TES4 Oblivion
2.TES3 Morrowid
3.TES2 Daggerfall
4.TES1 Arena
5.KOTOR 1 i 2

Da prostiš, ovo je teže glupiranje. Zapravo, tvoj popis je nastao zbog Obliviona. Oblivion još nije izašao, a ti ga stavljaš na prvo mjesto, gdje je tu logika? Šta se tiče ostatka, možda si probao, ali ne vjerujem da si igrao i izigrao TES 1 i 2, i na popisu su samo i jedino zbog nadolazećeg nastavka.

jedinicu sam igro, tricu isto, obliviona uskoro a dvicu sam stavio radi reda :)

W3DR4N
20-03-2006, 20:56
JK:JA nema strukturu jednog RPG-a. Ti pointovi koje možeš svojevoljno stavljati u silu može biti najpojednostavljeni element RPG-a, no nikako mu ne dodaje RPG u opis žanra. To je običan FPS-TPS, kojem kamera ovisi samo o osobnom odabiru igrača.

ajd dobro, valjda si u pravu... nije ni bitno kojeg je žanra, glavno da je igra odlična... jos da su dodali invertorij... bila bi preje****...

Invertorij za što? Šta bi u toj igri stavljao u njega i gdje bi dotični bio?

I da, igra nije odlična, štoviše, iznimno je prosječna s obzirom na starije nastavke.

ewok
20-03-2006, 20:56
JA nemre bit RPG kak ne kuzite...

RPG je stovern iz jedne jedine bogovske stvari koja se zove D&D :pray: i koju ni jedna kompjuterska igra nikada nece moci zamjeniti

tocno, najbolji RPG-ovi su iz D&D serijala, usuđujem se reci ali neki su bolji od morrowinda... ispricavam se zbog ovog posta...

kulamasta
20-03-2006, 22:16
gospodo draga... kada biste svbi vi ovdje, cast izuzecima, imali dovoljno intelektualne hrabrosti, priznali biste sebi pred ljudima i Bogom, da vas je ogromna marketinska masinerija zavela, i mlade i naivne navelo na krivi put! Priznali biste sebi da MORROWIND i nije bas neka posebno genijalna igra i da svi to ponavljate jer ste to culi od drugih... Da da... Morrowind je RPG za mase, linearan, jednostavan...i... dosadan?

whiskey
20-03-2006, 22:55
Biti RPG za mase ne znaci nužno biti loš RPG. Šta se tice morrowinda u trenutku izlazka igre ja sam doslovno osta zaljepljen za stolicu, prva igra sa onako kvalitetno napravljenom vodom i refleksijama , kužiš ja bi sija na kauc i ostavija morrowind da se vrti sa nekom priobalnom scenografijom i uživa bi u pogledu dok pijuckam pivu!!:) Neznam za druge ali ja sam osta zapanjen tim svitom i artworkom , zbog same legendarne dužine i trajnosti igra zaslužuje da bude u hall of fame-u svih RPG-ova... Možda sam preveliki RPG fan al možda je igra stvarno tako dobra... Toliko ljudi fale tu igru da se moraš zapitati ko je tu u pravu, ipak o ukusima se ne raspravlja...
Zamislite šta tek mislim o arcanumu koji je prvi na mojoj ljestvici! 8)

Ementaler
20-03-2006, 23:13
nisam ljubitelj RPG-a...

ali eto..

1.Pirates of the Caribean ( najviše mi paše ovakav RPG )
2.Fallout ( carska igra, ali nikad nisam odigrao do kraja)
4.Diablo ( ni sam neznam zađto ali jedinica mi bila bolja...)
3.Morrowind ( krajolici odlično dizajnirani, dok mi se borba uopće ne sviđa, ali igrao sma zbog krajolika i istraživanja, no nikad do kraja )
5. Diablo II ( odličan, ali dosadio mi pa ga nsiam prešao do kraja...)

kulamasta
21-03-2006, 00:23
Toliko ljudi fale tu igru da se moraš zapitati ko je tu u pravu, ipak o ukusima se ne raspravlja...
)

hehehehehe... falili su i nuklearke do cernobila

Rocchiro
21-03-2006, 08:08
1.Morrowind
2.KOTOR
3.Arcanum
4.Pirates of the Caribean
5.Baldurs Gate

whiskey
21-03-2006, 09:34
Kula masta svaka ti cast na tome komentaru! :pray:

=k.o=
21-03-2006, 11:36
zaboravih pirate s kariba...u njima sam posebno uživao :)

-Jojo-
21-03-2006, 11:37
gospodo draga... kada biste svbi vi ovdje, cast izuzecima, imali dovoljno intelektualne hrabrosti, priznali biste sebi pred ljudima i Bogom, da vas je ogromna marketinska masinerija zavela, i mlade i naivne navelo na krivi put! Priznali biste sebi da MORROWIND i nije bas neka posebno genijalna igra i da svi to ponavljate jer ste to culi od drugih... Da da... Morrowind je RPG za mase, linearan, jednostavan...i... dosadan?


ISTINA za morrovind, ali cekaj da dode TES4:Oblivion....onda se javi sa svojim komentarima...jedva cekam...

A moj no.1 jeeeeeeeeee......::::
KOTOR 1
KOTOR 2 ....


zaboravih pirate s kariba...u njima sam posebno uživao :D


Joooooooooj.....kako mi je to sjebana igra...najgora koju sam ikad igrao,ali....ALI...o ukusima se ne raspravlja :D ...poz :rotfl: [/quote]

str33t6l0w
21-03-2006, 17:05
1. Morrowind
2. KOTOR
3. Pirates of the carribean
4. Diablo 2
5. Dungeon Siege 2

naravno na 1. mjestu ce bit oblivion kad ga dobijem :D

Glass
21-03-2006, 18:23
1.Suikoden 2
2.Morrowind
3.Etherlords 2
4.Pirates of the Carribean
5.Fallout:BOS

Kada dođe Oblivion uzima prvo mjesto ali do tada ostaje Suikoden 2(tko je igrao shvat će zašto prvo mjesto).

M4mut
21-03-2006, 18:37
1.Diablo 2
2.Diablo 1
3.wow---sorry moro sam znam da nije rpg al moro sam

:D

Glass
21-03-2006, 18:41
1.Diablo 2
2.Diablo 1
3.wow---sorry moro sam znam da nije rpg al moro sam

:D

Kako WoW nije rpg?
Jest da je mmorpg ali je i dalje rpg.

21-03-2006, 18:52
1.KOTOR

2.MORROWIND

3.FABLE

4.DIABLO

5.FALLOUT

M4mut
21-03-2006, 19:04
1.Diablo 2
2.Diablo 1
3.wow---sorry moro sam znam da nije rpg al moro sam

:D

Kako WoW nije rpg?
Jest da je mmorpg ali je i dalje rpg.

ma rpg je al je mmo pa se kao ne ubraja...al meni se ubraja :D

Wizard
21-03-2006, 19:10
1. WoW
2. Sid Meier`s Pirates!
3. Thief III
4. Oblivion
5. KOTOR

Glass
21-03-2006, 19:10
1.Diablo 2
2.Diablo 1
3.wow---sorry moro sam znam da nije rpg al moro sam

:D

Kako WoW nije rpg?
Jest da je mmorpg ali je i dalje rpg.

ma rpg je al je mmo pa se kao ne ubraja...al meni se ubraja :D

RPG je RPG taman se nalazio u formi simulacije kokodakanja.

Wongraven
22-03-2006, 12:33
Jako mi je drago sto je vecina stavljala na svoju listu KOTOR jer igra je stvarno remek dijelo i zbog nekih stvari se izdvaja od ostalih RPG-ova. :killyou:
Sto se tice ljudi kojima je dosadan Morrowind (kao i mom frendu "sta ce mi toliki prostor u igri itd...."neda mi se setati i traziti quest) mogu reci da
igraju Fable jer je jednostavan.
Morrowind je to sto je bas zbog svoje prostranosti i velicine kao i ogromne kolicine questova tako da meni nacin borbe uopce nesmijeta :kill:

kulamasta
22-03-2006, 12:49
morowind uopce nije kompleksan... jel moguce sloziti tako los lik a da se sa njime ne moze zavrsit igra? Jel moguce pratiti main quest pa da se zapne?Jel moguce main quest zavrsiti na vise nacina? Koliko treba vremena da se zavrsi main quest?
...to sto je svijet ogroman u kojemu se igra odvija i nije toliko bitno, jer je vise manje nepotrebno, koliko god mi sutjeli o tome, a naposljetku, postoje igre i sa vecim svjetovima

Red)-(ead
22-03-2006, 13:53
Sto se top liste tice, nekih prevelikih dilema nema:

1. The Elder Scrolls II: Daggerfall
2. World of Warcraft
3. Fallout 2
4. Baldur's Gate
5. Diablo
6. The Elder Scrolls III: Morrowind
7. Ultima Online
8. Neverwinter Nights
9. Star Wars: Knights of The Old Republic
10.Dungeon Master 2

Nekakva lista od Top 5 nemoguca je svakome tko igra igre dulje od pet godina... ovdje sam namjerno iskljucio bilo kakve Amiga-based RPG-ove i drzao se samo PC platforme (odnosno naslova koji su se mogli igrati i na PC-ju).

Pretendent na mjesto numero uno svakako je Oblivion, ali o tome kad se slegne (odnosno, sest mjeseci nakon sto sam presao igru i ponovno ju dignem na hard).

Akul
22-03-2006, 15:53
1. Oblivion*
2. Morrowind
3. Arena
4. Neverwinter Nights
5. Baldurs Gate II
6. Gothic II

Srednje dobri:
Diablo II
Guild Wars

Looseri:
Dungeon Siege I

Ja volim samo STANDARDNE RPG-e. Akcijski su mi dosadni. Premalo Deja-Vu osjećaja i razgovora.

-----------
*znam da nije izašao, ali prema svim ocijenama i previevima, Oblivion je upgradeirani Morrowind.

Usto, ima li koji od Hrvatskih webshopova TES II: Daggerfall. Neki smatraju da je to najbolji dio franšize.

whiskey
22-03-2006, 17:26
Zaboravija sam napisati Vampire the masquerade: Redemption (na 11. mistu). Predhodnik bloodlinesa. To je bija vrhunski RPG... :pray:

W1k1n6
22-03-2006, 18:10
Ubit ćete me, ali izvolite... :)
1. Rune - daleko je od RPG-a, ali kad su je sami autori proglasili fps&rpg-om, tko im kriv :)
2. System Shock - kad kompjuter ima PMS...
3. Deus Ex - prvi puta u nekoj igri šećem oko Kipa slobode...
4. Vampire The Masquerade - da, usprkos svim bubama...
5. Eye of Beholder - mlađi će reći kako je netko mogao na kompu jačine današnjeg zvonca na vratima igrati RPG?
Poredak je slučajan, svaka mi je u svoje vrijeme bila No.1.

goGAMERo
22-03-2006, 18:46
:pray: :pray:

whiskey
22-03-2006, 19:05
Kako li ce uskoro moje malo modernije zvonce vrtiti oblivion vidit cemo... 8) Šteta šta necu osjetiti one trnce koji su mi prošli tijelom kad sam izlazija iz onog prvog bunkera iz Far cry-a jer cujem po dosadašnjim reakcijama da takav osjecaj ti ponovo daje oblivion kad izađeš iz onog prvog zatvora. I takav ce nam osjecaj dati neka nova igra neke sljedece generacije dok budemo izlazili iz prve kanalizacije!:) Imam osjecaj da ce igre u buducnosti imati i neki smell engine odor v.1,2,3..., moci cemo osjetiti mirise mile i nemile. Šta li nas još ceka.. 8)

Glass
22-03-2006, 19:42
Kako li ce uskoro moje malo modernije zvonce vrtiti oblivion vidit cemo... 8) Šteta šta necu osjetiti one trnce koji su mi prošli tijelom kad sam izlazija iz onog prvog bunkera iz Far cry-a jer cujem po dosadašnjim reakcijama da takav osjecaj ti ponovo daje oblivion kad izađeš iz onog prvog zatvora. I takav ce nam osjecaj dati neka nova igra neke sljedece generacije dok budemo izlazili iz prve kanalizacije!:) Imam osjecaj da ce igre u buducnosti imati i neki smell engine odor v.1,2,3..., moci cemo osjetiti mirise mile i nemile. Šta li nas još ceka.. 8)

Pa kakav će ti osjećaj biti s tim smell enginom kada budeš izlazio iz kanalizacije :D

22-03-2006, 21:07
1. Diablo 2 + LOD - Kralj
2. Spellforce - Plemić
3. Gothic 2 - Plemić
4. Blade of darkness - Vitez
5. Dungeon siege 2, Neverwinter nights, KotOR 1,2 - Vojnici

Svi ostali: obični puk

Snake
22-03-2006, 22:11
1. Fallout 2
2. Gothic 2
3. Sacred
4. Morrowind
5. svojevremeno digimon world 2 jer sam to dero još u osnovnoj

Nemesis
23-03-2006, 13:44
inace ne igram rpg-e ali sam nabavio wow,i nisam ga se mogao ostavit...nemojte to igrat, za Boga miloga....ili igrajte ako vam nije stalo do privatnog zivota.prije toga sam igrao samo jedan rpg:final fantasy IX.dobar je,ali wow je nenadje*iv...

passko
23-03-2006, 21:22
ne da mi se sad radit listu ali evo najbolji je diablo1,pa wow s kojeg sam se jedva skinuo i osjecam se preporodjen i naravno baldurs gate.

whiskey
06-04-2006, 22:06
Nova 2 ulaza u moju top 13. RPG listu. Oblivion i Planescape Torment. Za oblivion se više nema šta za reci dok se za planescape, igru koja je izašla davne 1999. može itetako puno. 7 godina sam ceka da nabavim planescape i sad sam sasvim slucajno dobija igru prije tjedan dana, priša sam je danas. Mogu slobodno reci da mi je ovo jedan od najboljih RPG-ova ikad izašlih. Prica, likovi, maštovitost, zanimljivost, igrivost i za promjenu više se ne spašava svit nego se upoznava samog sebe... Igra mi je odlicna! :pray: :pray:
E da... Ovo su bile odlicne 2 sedmice RPG-ova i gaminga. Sad je vrime za ponovnu dugotrajnu sušu i možda koji ispit, ili možda ne...odusta sam od faksa... 8)

U vojsku! :rambo:

Gothmog
07-04-2006, 08:51
Kako nisam vidio ovaj topic prije...
1. Morrowind---nedodirljiv,zasada
2. Fallout 2---cista uzivancija
3. Diablo 2---krkanje do jaja
4. Albion ---stari slatkis
5. Gothic 2---jos bolji nastavak,odlicnog originala
6. Fable: The Lost Chapters---odlican koncept
7. KOTOR-i---SW,boze moj
8. Icewind dale 2---uvuce te u radnju
9. Kult: Heretic Kingdoms----vjerovali,ili ne (dreamworld,jel?)
10. Ima jedna stara,iz prvog lica,however,zaboravio sam joj ime...menzozobrazan,ja mislim...makar nisam siguran

hacker
09-04-2006, 11:59
1.Diablo 2
2.Dungeon Siege 2
3.KOTOR 1
4.Fable:the lost chapters
5.Prince of persia

CTDP_Marko
09-04-2006, 12:12
1.Oblivion
2.Dungeon Siege
3.Fallout
4.Vampire Bloodlines
5.Neverwinter Nights

dete
09-04-2006, 12:30
posto zivotno igram rpge evo vam ultimate listu
1. Baldurs Gate 2 / exp - sta da kazem osim kralj rpgova must play za sve itd itd
2. Planescape Torment - nenadmasena prica, cool likovi ... ono nikad culi? nabavite!
3. Fallout 2 - a sta da kazem ... sta je bg za fantasy , to je fo2 za sf
4. Eye of Beholder - a sta reci...pocetak pocetaka...jos uvjek zarazan ^^
5. Deus Ex - prvi rpg/fps experiment ion storma ... jebeno ^^

DeusEx
10-04-2006, 12:13
Baldur's gate 2
Fallout 2
Planescape Torment
Icewind Dale
Diablo 1

Barathrum
10-04-2006, 12:29
1. Baldurs Gate 2
2. Planescape Torment
3. NWN
4. Icewind
5. Fallout 2

zasto ne elders scroll?!
previse gluposti kad se okrenes "losem vladanju" :rotfl:

amso47
11-04-2006, 20:45
1. Icewind Dale 2
2. Sacred
3. Diablo 2
4. Pirates of the Caribean
5. KOTOR

Luka
12-04-2006, 17:54
1. Fable : tLC
2. SW : KOTOR2
3. SW : KOTOR1
4. ?
5. ?

Prince-Artas
12-04-2006, 17:58
1. Fable : tLC
2. SW : KOTOR2
3. SW : KOTOR1
4. ?
5. ?

morrowind, oblivion, diablo, sacred?

Stiffy
12-04-2006, 18:13
1.Oblivion(naravno :pray: )
2.KOTOR 1 i 2
3.DIABLO II
4.MORROWIND
5.FALLOUT 2

deathpheonix
12-04-2006, 20:05
1.Oblivion
2.Neverwinter Nights (1 i 2)
3.KotOR 1
4.KotOR 2
5.Baldurs gate exp and Baldurs gate 2
6.Diablo 2
7.Icewind
8.Baldurs gate 1
9.Morowind
10. Pirates of the Caribean
11. Icewind Dale 2
12. Planescape Torment
13.Fable: The Lost Chapters
14.Gothic 2
15.Fable: The Lost Chapters
16.Fallout 2
Evo budući da igram puno RPG-ova nisam ni približno završio, ali ovo će malo pomoći

:pray: :pray: :pray: :pray: :pray: :pray: :pray:

MindReader
12-04-2006, 21:57
nikad RPG nisam igro... :(

hacker
13-04-2006, 09:42
nikad RPG nisam igro... :(
Je li znas sto znaci RPG kratica?

T.N.T.
13-04-2006, 09:48
ROLE PLAYING GAME

unknown
13-04-2006, 10:01
nikad RPG nisam igro... :(

tko to ne zna nije gamer ili ima 9 godina odigrao je 2 igre i sad misli da je gamer a na ovom forumu se našao samo zato što ima konekciju za net :rotfl: :rotfl: mojih RPG su : 1. FF XII
2. KOTOR II
3. Diablo 2
4. Sacred
5. Fable

Prince-Artas
13-04-2006, 10:13
nikad RPG nisam igro... :(

:o :o :o :o

MindReader
13-04-2006, 10:14
čovječe, cijeli moj životops znaš!! :D ma ne... jednostavno me ne zanima RPG a strategije još manje. najbolje su mi TPS i FPS, i sneakeri (sc-tps) i tako. da ne mislis da imam 10godina. dodaj tome jos 4 :D

MindReader
13-04-2006, 10:16
vjeujem d će oblivion biti moj prvi rpg. zapravo igro sam i diablo 2, ali ne tako intenzivno

zoran123456
13-04-2006, 13:58
1.) FINAL FANTASY BILO KOJI !
2.) TALES OF PHANTASIA, CHRONO TRIGGER, SECRET OF MANA
(možda sam neku zaboravio)

System Skeleton
28-06-2006, 12:57
Ovo su definitivo najbolji RPG-ovi svih vremena:
1.)Final Fantasy 2
2.)Diablo2
3.)Morrowind
4.)KOTOR
5.)Oblivion

Nefarnius
28-06-2006, 12:59
Diablo,Kotor,Oblivion,Fable,Guild Wars

System Skeleton
28-06-2006, 13:01
Ne kužim zast gotovi svi stavljaju fable pa igre je užas kratka jedino što ima dobru grafiku ali ja jednostavno mislim da nije ni do koljena Diablu2 i sličnim igrama

olio
28-06-2006, 13:03
Final Fantasy svi
KOTOR
DIABLO 2
Guild Wars
Fable

olio
28-06-2006, 13:04
nikad RPG nisam igro... :(

:o :o :o :o

:shock: :shock: :shock: :shock: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: IGrao si ali ti to nisi znao :rotfl: :rotfl: :-x :-x :twisted: :twisted:

v4MP1r3
28-06-2006, 13:07
nikad RPG nisam igro... :(

:o :o :o :o

:o :o :o :o :o :o *shocked*

ovako,

Diablo II LOD
Diablo II
Sacred
Diablo I
Baldurs Gate


P.S.
GW se nebi ubrajao u RPG, to je MMORPG ^^

no ako ga ima, onda je on meni an 1 mj

Ch3V4p
28-06-2006, 13:07
nikad RPG nisam igro... :(

:o :o :o :o

:shock: :shock: :shock: :shock: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: IGrao si ali ti to nisi znao :rotfl: :rotfl: :-x :-x :twisted: :twisted:

Nemojte se svađat dobit ćete ban ko oročok!!!!Rpg dobar mi je Fable zbog svih onih magija ali je prekratak!!! :rotfl:

MindReader
28-06-2006, 13:11
a porke spammate?

ne, nisam igrao, jer me nisu previše zanimali... htio sam zaigrat diablo, ali nisam imao mogućnosti...
i morrowind isto.. ali neće me pa neće..
a sad i oblivion.. ne mogu ući ni u main menu i već me baca :D

dakle, nisu me zanimale take igre.. isto ko što nisu ni strategije :twisted: (osim Pretorians, Age of Empires i Ground Control 2 :pray: )

sad, kad naleti novi komp, naletjet će i oblivion jer kad god pomislim na njega, srce me iznevjeri :rotfl: ---> izgleda da se skrivena želja za rpg-om ipak budi :cry:

Jerry
28-06-2006, 13:32
1.Morrowind
2. KOTOR
3. Oblivion
4. Diablo II
5. FF (SVI)

29-06-2006, 09:58
Diablo 2
Dungeon siege 2
Gothic 2
Oblivion
Kotor 1 i 2

Herr Schnitzel
29-06-2006, 10:12
1. Silver - LEGENDA
2. Oblivion
3. Morrowind
4. KOTOR II
5. KOTOR I

[_[_[Sk8man]_]_]
29-06-2006, 12:53
1.Oblivion
2.Morrowind
3.Dagerfall
4.Arena
5.Poslje TES Seriala ide Gothic

THE ELDER SCROLLS RULZZZZZ
edit: Na sestom mjestu je naravno World of Warcreaft

POSA
29-06-2006, 13:07
KOTOR
MORROWIND
KOTOR2
BALDUR2
OBLIVION

Naravno stavio bih Deus Ex na 3. mjesto, ali to nije čistokrvni rpg, već hibrid.

Rektum_ajkula
29-06-2006, 14:27
1. Fallout 2
2. Fallout 1
3. NWN i expanzije
4.-
to je to, fable i Pirates of the Carribean i Dungeon sige... Nisu loši ali ipak ne zaslužuju mjesto na ljestvici na kojoj su ove igre zbog previše nedostataka.

Domy
29-06-2006, 17:30
Fallout, Baldur's Gate, Kotor, The Elder Scrolls, Neverwinter Nights.
Nisam navodio pojedine nastavke nego cijele serijale jer ne vidim kako navest Fallout 1,a ne 2, isto s BG i TES,a jednostavno ih je previše dobrih da ne budu spomenuti...

[_[_[Sk8man]_]_]
29-06-2006, 22:45
Ma TES serijal je naj bolji u svijetu RPG-a.

m777
30-06-2006, 09:57
1. Baldur's Gate
2. Arcanum
3. Neverwinter Nights
4. Fable
5. Knights of the Old Republic

Kenyi
30-06-2006, 10:24
1.Oblivion
2.Morrowind
3.Kotor
4.Kotor II
5.Warcraft tft

Hadunn
30-06-2006, 17:16
1. Baldurs gate 2
2. Planescape: Torment
3. KOTOR 1
4. Fallout 1
5. Fable

NE nema moćnog Morrowinda. Mislia sam se Fable ili Morrowind ali sa Fableom sam se baš zabavia (ma koliko kratko to trajalo).

[_[_[Sk8man]_]_]
30-06-2006, 18:58
1.Oblivion
2.Morrowind
3.Kotor
4.Kotor II
5.Warcraft tft

Pa nije warcraft RPG :rotfl:

Domy
30-06-2006, 19:02
_]_]]
1.Oblivion
2.Morrowind
3.Kotor
4.Kotor II
5.Warcraft tft

Pa nije warcraft RPG :rotfl:

Možda nije bio kad su izašli prvi i drugi nastavak,al od trećeg nastavka i pojave heroja i wow-a pogotovo,warcraft JEST rpg

Hadunn
30-06-2006, 19:52
_]_]]
1.Oblivion
2.Morrowind
3.Kotor
4.Kotor II
5.Warcraft tft

Pa nije warcraft RPG :rotfl:

Možda nije bio kad su izašli prvi i drugi nastavak,al od trećeg nastavka i pojave heroja i wow-a pogotovo,warcraft JEST rpg

Word Of Warcraft jest RPG ali Warcraft 3: The Frozen Throne NIJE. Ima RPG elemenata ali to se ne može nazvat RPG-om.

Dark Rider
30-06-2006, 21:00
Mojih top-5 RPG-a:
Diablo 2 :pray: :pray: :pray:
Kotor1i2
Fable
Dungeon Siege 2

Prince-Artas
30-06-2006, 21:46
WARCRAFT 3 JE RTS SA ELEMENTIMA RPG-A ZATO NEMOJ PRIČAT GLUPOSTI :)

[_[_[Sk8man]_]_]
30-06-2006, 21:59
Pa da on samo ima elemente RPG-a.On nikako nije RPG.

v4MP1r3
30-06-2006, 22:02
ovisi o igri, ako je avantura s elementima FPS-a onda je vise avantura, no u slucaju w-a nemam blage...
ovisi sve o igri, sve o igri...

Fencing_LORD
30-06-2006, 22:13
1.Morrowind
2.NWN
3.Fallout
4.Gothic
5.KOTOR 1

Nightyx
30-06-2006, 22:39
1.OBLIVION
2.Dungeon Siege 2
3.KOTOR 2
4.Titan Quest
5.i Fable ak se ovdje broji.

Jimmy The Hand
01-07-2006, 18:59
najbolji je betrayal at krondor :boohoo:

Domy
01-07-2006, 19:19
Warcraft tft je rts s MNOGO elemenata rpg-a.
Samo vas podsjećam da je cijela orkovska kampanja totalni rpg s nimalo rts-a i totalna preteća Wow-u.
Za one koji ne znaju,u toj bonus orkovskoj kampanji uzimamo ulogu Rexxara i pomažemo rastućoj naciji Durotana, radeći questove za određene članove,putujući po karti,ubijajući mobove, sakupljajući kompanjone,ability-je,levele i iteme BAŠ KAO U PRAVOM RPG-u.
Ako netko nekim nevjerojatnim slučajem nije ni takao single player kampanju i samo igrao orkovski bonus dio,nije vidio ni trunke rts-a u tft-u nego je igrao gotovo punokrvni rpg.

A da ne spominjem DOTA-u u kojoj ionako nemaš ništa drugo osim jednog jedinog heroja! Šta je u tome RTS,molit ću lijepo da mi netko objasni?!?

Danas je toliko polužanrova i miješanja da ionako nije bitno. Kaj,warcraft je originalno bio strategija pa je najlakše tako ga okarakterizirati,unatoč tome kaj je od Warcrafta 1 do TFT-a unijeto toliko promjena...

NortonCommander
01-07-2006, 19:20
1. Diablo 2
2. Dungeon Siege 2
3. KOTOR
4. Neverwinter Nights
5. Greyhawk: The Temple of Elemental Evil
Nema Baldura i Fallouta jer bez obzira koliko ih puta počinja igrat nakon 3 dana mi dojade.

Hadunn
01-07-2006, 20:51
Domy u pravu si šta se tiče polužanrova ali kada je igra npr. 70% RTS a 30% RPG onda kažemo da je primarno RTS jer ti elementi prevladavaju. Nitko nije rekao da u TFT-u nema RPG elemenata ali sve skupa gledano (sve kampanje) TFT je pravi RTS. A DOTA je mod tj. nije dio originalne igre. Ima i raceing modova pa necemo reć da je TFT utrka. Mnogo igara ima podžanrove ali oni su samo to...podžanrovi.

Domy
01-07-2006, 21:00
A kako ćemo točno odrediti postotke udjela pojedinog žanra ili igru odrediti kao jedno,iako je spoj svačega?
DOTA jest mod,al kampanja orkova nije. A ona je rpg i ništa drugo. Jer ne sakupljaš resurse,ne gradiš zgrade,ne gomilaš jedinice,unapređuješ ih i sl,nego imaš par likova (počinješ s jednim,kupiš ostale) i barataš njima.
Ak netko tft percipira kao rpg,ko mu može reć da nije u pravu? Ako ga želi uvrstit u svoj izbor omiljenih rpg-ova,ko mu to može zabranit? Ili ga ismijavat zbog toga? To je jedino kaj me u onoj jednoj reakciji smeta...

Prince-Artas
01-07-2006, 21:32
bonus kampanja s orcima jest ustvari rpg ali reći da je warcraft 3 TFT rpg je GLUPOST

Domy
01-07-2006, 21:33
Zašto? Di je točno zakonom određeno da se tft ne smije određivati nikako drukčije nego rts? :yuck:
Svi se slažu da ima elemente rpg-a,ok,zakaj onda netko ne smije reć da tft smatra jednim od najdražih rpg-a?

Hadunn
01-07-2006, 21:38
Ali orkovska kampanja je bonus kampanja koja nije bila kompletna kada je izašla igra i nije bila dio glavne priče. Onda bi mogli reći da je Battle for Middle Earth RPG jer ima misija gdje vodimo samo par likova i skupljamo experience. Recimo Giants je mješavina RTS-a, RPG-a i TPS ali po meni je generalno gledano TPS. Ovo je naravno samo moje mišljenje i ne očekujem da ga dijele drugi ljudi. Moje poimanje RPG-a je takvo kakvo je. Ja nikoga ne pokušavam ismijat niti ću ja tu agresivno ikoga napadat ali meni TFT nije RPG. Nikako ga ne mogu stavit u kategoriju sa Morrowindom, BG-om, Falloutom...

Prince-Artas
01-07-2006, 21:40
ili možemo reći da je ut 2004 simulacija vožnje jer vizamo svakakva vozila.
btw kad instalirate patch za warcraft tft dobijete ostala 2 dijela orkovske bonus kampanje

Sgt. Bull
01-07-2006, 21:40
warcraft rpg :? pa jesi ti normalan??warcraft je svugdje svrstan kao rts i warcraft to jeste.nego to da je the frozen throne warcraft orc kampanja malo rpg ali se ipak zbog toga ova savrsena
warcraft igra ne moze karakterizirati kao rpg kao sto je vec navedeno.u
warcraft tft imas modova koji ti dozvoljavaju da se trkas ali kako bi onda mislim da je igra globalno gledajuci rpg i to ce
warcraft i ostati..mislim da si ovdje druze mnogo pogrisjesio mislim
warcraft nazvati rpg-em.

no back na topic:
ne volim rpg-ove pa ih i ne igram
EDIT: pogle kako je napisano :rotfl:

Domy
01-07-2006, 21:43
warcraft rpg :? pa jesi ti normalan??warcraft je svugdje svrstan kao rps i warcraft to jeste.nego to da je warcraft orc kampanja malo rpg ali se ipak zbog toga ova savrsena
warcraft igra ne moze karakterizirati kao rpg kao sto je vec navedeno u
warcraft tft imas modova koji ti dozvoljavaju da se trkas ali kako bi onda mislim da je igra globalno gledajuci rpg i to ce
warcraft i ostati..mislim da si ovdje druze mnogo pogrisjesio mislim
warcraft nazvati rpg-em.

no back na topic:
ne volim rpg-ove pa ih i ne igram

RPS? A kaj je to? :|

orkovska kampanja nije malo rpg nego je U POTPUNOSTI rpg. A ako si ju igrao i misliš išta drukčije,onda TI nemaš pojma kaj je rpg! 8)

i ja ga ne zovem rpg-om,ja branim one koji bi mogli to misliti,zasigurno imaju razloga za to.

Sgt. Bull
01-07-2006, 21:44
warcraft rpg :? pa jesi ti normalan??warcraft je svugdje svrstan kao rps i warcraft to jeste.nego to da je warcraft orc kampanja malo rpg ali se ipak zbog toga ova savrsena
warcraft igra ne moze karakterizirati kao rpg kao sto je vec navedeno u
warcraft tft imas modova koji ti dozvoljavaju da se trkas ali kako bi onda mislim da je igra globalno gledajuci rpg i to ce
warcraft i ostati..mislim da si ovdje druze mnogo pogrisjesio mislim
warcraft nazvati rpg-em.

no back na topic:
ne volim rpg-ove pa ih i ne igram

RPS? A kaj je to? :|

orkovska kampanja nije malo rpg jego je U POTPUNOSTI rpg.

i ja ga ne zovem rpg-om,ja branim one koji bi mogli to misliti,zasigurno imaju razloga za to.
damn ne rps nego rts(real time strategy)

Hadunn
01-07-2006, 21:45
Onaj tko misli da je TFT RPG je morao onda odigrati samo bonus kampanju a tih ljudi 100% nema.

Sgt. Bull
01-07-2006, 21:46
ok dosta ot-a.daklem zakljuceno je da je WARCRAFT RTS TO JEST DA JE WARCRAFT REAL TIME STRATEGY...end of fuckin story man

Domy
01-07-2006, 21:47
Onaj tko misli da je TFT RPG je morao onda odigrati samo bonus kampanju a tih ljudi 100% nema.

Dakle ipak imam razloga za tvrditi što tvrdim jelda? A ništa nije 100% sigurno,tako ni ovo...
Kaj,sad ima već oko 7 milijardi ljudi,ko kaže da se neki mali kinez ne igra samo sa velikim ružnim zelenim orkovima? :rotfl:

Hadunn
01-07-2006, 21:47
Amen!

TheJopa
03-07-2006, 20:22
Hmmmmm.....
Oblivion
Morrowind
Final Fantasy 7

Sve ostalo je ispod....

Icewind Dale, Dungeon Siege...

4Non1MuS
03-07-2006, 22:55
1.Oblivion
2.Dungeon Siege 2
3.Morrowind
4.FFXI
5.Fable

A tu ce biti i Star Trek Online kad izadje.

admarkov
10-07-2006, 21:34
Najbolji RPG svih vremena je Kotor!

Aerial
10-07-2006, 22:13
1. Baldur's Gate 2
2. Planescape Torment
3. Morrowind
4. Fallout 2
5. Final Fantasy VII

tako nekako.. :roll:

pimp
11-07-2006, 11:12
1.Morowind
2.Baldur's gate2
3.oblivion
4.fallout2
5.kotor

Frost Commander
24-07-2006, 20:23
Ja sam od RPG-ova igrao samo Dungeon Siege 2.

2fast4u
24-07-2006, 20:32
1.Final Fantasy 7
2.Final Fantasy 8
3.Final Fantasy 9
4.Final Fantasy X
5.Final Fantasy X-2

Tyrant
25-07-2006, 00:22
Kad bi gledali po najvise igranih sati to je Diablo 2 ... mada neznam...
Mozda ovako
1.Breath of Fire 4
2.Diablo 2
3.Fallout Tactics
4.Dungeon Siege
5.TES 3 Morrowind

Bens
13-08-2006, 17:13
Ma nema do FALLOUTA-2.Ta igra je bez konkurencije(uzmimo u obzir kada je izašla).1.-FALLOUT
2.-ARCANUM
3.-DIABLO
4-MORROWIND
5.-DUNGEON SIAGE

POSA
13-08-2006, 17:20
kotor
deus ex
morrowind
kotor 2
anachronox

flander
13-08-2006, 18:10
Onaj tko misli da je TFT RPG je morao onda odigrati samo bonus kampanju a tih ljudi 100% nema.


Koju bonus kampanju?? Onu sa Rexxarom i Mishom?

g@mer4life
13-08-2006, 18:18
prvi i jedini koji sam igrao...oblivion

Shadowww
13-08-2006, 20:57
ma kakav top5.. MORROWIND je zakon.. sve ostalo je daaaaaleko ispod :fof: ..

Ni Oblivion mi nije dobar ko morrowind.. neznam zasto.. ali nekak mi jednostavno nije sjeo.. grafika je super, ali nekak mi fale svi oni dijalozi i to.. imam feeling da u morrowindu imam ipak nesto vecu slobodu.. But thats me ;)

DJ Ass Kicker
15-08-2006, 10:02
1. Morrowind
2. Oblivion / za par mjeseci mozda smijeni Morrowind ali za sad ovako...
3. Fallout 2
4. Neverwinter Nights
5. Nox

DJ Ass Kicker
15-08-2006, 10:05
ma kakav top5.. MORROWIND je zakon.. sve ostalo je daaaaaleko ispod :fof: ..

Ni Oblivion mi nije dobar ko morrowind.. neznam zasto.. ali nekak mi jednostavno nije sjeo.. grafika je super, ali nekak mi fale svi oni dijalozi i to.. imam feeling da u morrowindu imam ipak nesto vecu slobodu.. But thats me ;)

Gle evo i meni je Morrowind no.1 ali ima i Oblivion dobrih strana, a i Morrowind nije bez mana...

Inace Morrowind sam stavio kao no.1 jer izaziva ovisnost, svaka igrica koja uspije nesto takvo postici zasluzuje status najbolje (citaj. Nox)

emoutofthevee
21-09-2006, 17:17
1.Fallout 2
2.Fallout
3.Baldur's gate 2
4.Baldur's gate
5.Might and Magic 7

Visit: http//crofallout.blog.hr

Babitz
21-09-2006, 17:21
prvi i jedini koji sam igrao...oblivionuf, ne znaš kaj propuštaš. ima toliko RPG-a vrijednih odigrati...

Kiklop
21-09-2006, 19:17
1.Fallout 2
2.Fallout 1
i to bi bilo to

Prince-Artas
21-09-2006, 20:15
prvi i jedini koji sam igrao...oblivionuf, ne znaš kaj propuštaš. ima toliko RPG-a vrijednih odigrati...

rpg ti je najbolji žanr stvarno neznaš šta propuštaš

WhiteWolf
21-09-2006, 20:17
NWN, Baldur's Gate, Torment, Icewind Dale II

Pilip
21-09-2006, 20:24
Nox mnogo owna. :pray:

revenion
21-09-2006, 21:06
ma morrowind i ostali tes naslovi su najbolji nista to nemre promijenit i sramite se oni koji kazu da je fable dobar rpg to je parodija nemas free movement po cijelom svijetu neg imas munjeno postavljene staze kojima moras ici i jedini dobar dio u fable-u je arena tamo se najvise zabavis i vidis bar neki smisao u igri a upropastili su i to zato jer artenu mozes samo jednom u igri proc a neda mi se stalno prelazit pa loadat prije startanja...

Prince-Artas
21-09-2006, 21:08
ma morrowind i ostali tes naslovi su najbolji nista to nemre promijenit i sramite se oni koji kazu da je fable dobar rpg to je parodija nemas free movement po cijelom svijetu neg imas munjeno postavljene staze kojima moras ici i jedini dobar dio u fable-u je arena tamo se najvise zabavis i vidis bar neki smisao u igri a upropastili su i to zato jer artenu mozes samo jednom u igri proc a neda mi se stalno prelazit pa loadat prije startanja...

fable je ok rpg, jedanput za proć ali nemože se mjerit sa tes serijalom

Kiklop
21-09-2006, 21:13
Meni je fallout serijal najbolji

Werewolf
21-09-2006, 21:46
1.MA OBLIVION RULA!
Pa recimo
2.Arcanum
3.Fable
4.Pa Ice wind dale 2
5.SW:KOTOR 2

revenion
21-09-2006, 22:08
a jesi ti uopce igro neke druge tes naslove ako si samo oblivion propustas jako puno toga

emoutofthevee
22-09-2006, 08:27
Ma Fallout je najbolji serijal rpg-ova!

The Boz
22-09-2006, 10:31
1. Baldur's Gate 2 + expansion
2. Fallout 2
3. Arcanum
4. Vampire: Bloodlines
5. Morrowind

Samael
22-09-2006, 14:51
TES Morrowind ( Oblivion nažalost JOŠ nisam zaigrao; tehnički problemi :cry: )
Baldur's Gate
Icewind Dale
Neverwinter Nights

DJ Ass Kicker
25-09-2006, 10:49
NWN, Baldur's Gate, Torment, Icewind Dale II

Yeah... Ti ko da si mi brat... Razmisljas za 10!!! :pray:

DJ Ass Kicker
25-09-2006, 10:53
Da skratim pricu svi ovdje navedeni RPG-ovi su dobri i steta je neki od njih ne odigrat, a totalno nema smisla svadjat se koji je bolji jer kako kazu 100 ljudi 100 cudi, 100 zena 200 sisa... Svaki komentar je suvisan...

ylem
03-10-2006, 10:49
1. Gothic 2
2. Titan quest
3. Oblivion
4. Dungeon Lords
5. Heroes MM serial

Sonic_Moronic
03-10-2006, 14:50
Bog pomogo onima koji su odigrali samo oblivion ili možda još 2-3 rpga pa sad kažu da je oblivion najbolji :pray:

Valtiel
03-10-2006, 14:57
1. Final Fantasy XII (mada sve i jedan dio)
2. The Legend Of Zelda Ocarina Of Time (mada sve i jedan dio)
3. Chrono Trigger
4. Breath Of Fire II
5. Secret Of Mana

Sorry, ali razlog sto nema uber nabrijanih naslova poput Gothica i Tesa je sto im nedostaje magije koje imaju ove igre 8)

Baal
14-10-2006, 20:02
1. Diablo 2
2. Jedi Knight: Jedi Outcost 2
3. KOTOR 1
4. Jedi Academy
5. Diablo
6. Vampire the Masquerade
7. KOTOR 2

DrunkyDuck
14-10-2006, 20:11
2. Jedi Knight: Jedi Outcost 2
4. Jedi Academy
Mislis one akcijske arkade?

14-10-2006, 23:00
Da brate,to su ti arkade,nisu baš neki rpg-i ( iako imaju neke elemente) :wink:

Doggy
26-10-2006, 11:49
a dungeon siege 1 i 2 ste zaboravili??? meni je to ok igra...
morowind je jako dobar, al oblivion mi je drazi...
star wolves je jako dobar rpg u svemiru...
titan quest je smece, totalno...
nwn ja zakon, jedva cekam drugi nastavak, a gotic nikad nisam igral...

Asai
26-10-2006, 14:00
Da budem iskren nisam igrao niš osim Morrowinda... :oops: Čim uzmem novi komp uzimam i Oblivion pa da vidimo dal je dostojan nasljednik....